به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
کلود پوئل: رئال تیم برتر میدان بود

مربی لیون معتقد است که تیمش تیم دوم دیدار 4شنبه شب برنابئو بود

سایت گل- کلود پوئل، مربی المپیک لیون در صحبتهایی اعلام کرد که رئال تیم برتر دیدار 4شنبه شب دو تیم در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بود که با شایستگی به دور بعدی این رقابتها راه یافت

مادریدی ها برای اولین بار در 8 تلاش اروپایی شان موفق شدند تا با نتیجه 0-3 لیون را شکست داه و با برد 1-4 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بروند

درپایان این مسابقه کلود پوئل با ناامیدی فراوان صحبت کرد و اعلام نمود که شاگردانش نتوانستند در بازی جا بیفتند:« ما نتوانستیم در حد و اندازه های رئال باشیم.ما مقابل تیم بسیار خوبی بودیم که مانع از آن شد که در زمین کارمان را انجام دهیم. نتوانستیم بازی خودمان را ارائه دهیم و اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و عصبی به نظر می رسیدیم.»

مربی سابق لیل معتقد است که گل دوم بازی که توسط کریم بنزما،ستاره سابق لیون به ثمر رسید، کار تیمش را یک سره کرد:« دومین گل به ما آسیب رساند.از همانجا بود که سرنوشت بازی رقم خورد. باید به رئال تبریک گفت چون آنها واقعا شایسته این پیروزی بودند.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
پتر چک: برایم مهم نیست مقابل چه تیمی بازی کنیم

دروازه بان چلسی از بسته نگاه داشتن دروازه تیمش خوشحال است

سایت گل- پتر چک دروازه بان چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که برایش تفاوتی نمی کند که تیمش درمرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چه تیمی قرار بگیرد.

دروازه بان اهل جمهوری چک چلسی در پایان دیدار4شنبه شب استمفورد بریج به آی تی وی گفت:« اگر می خواهی در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسی، باید بتوانی هرتیمی را در هر مرحله ای از پیش رو برداری.به همین خاطر برایم مهم نیست که در مرحله بعد مقابل کدام تیم قرار بگیریم.»

چلسی به آسانی توانست مقابل تهدیدهای حریف دانمارکی قرار بگیرد و چک از اینکه تیمش نتوانست در دیدار4شنبه شب به گل برسد نگران نیست

دروازه بان باتجربه چلسی ادامه داد:« خوشحالم که به دور بعدی رقابتها راه یافتیم. ولی آنچه در بازی 4شنبه شب کم داشتیم، گل بود. ما موقعیتهای متعددی را خلق کردیم ولی نتوانستیم از آن بهره ببریم.ولی کارمان را انجام دادیم و دروازه مان را بسته نگه داشتیم.آنچه همه ما دلتنگش بودیم، گل بود.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: آماده رویارویی با هر تیمی هستیم

ستاره پرتغالی معتقد است که رئال می تواند مقابل هر تیمی قرار بگیرد

سایت گل- کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید معتقد است که تیمش آماده است تا در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل هرتیمی به میدان برود

در هفت سال گذشته این اولین باری است که رئال به این مرحله راه یافته. رئال پس از تساوی 1-1 در لیون، 4شنبه شب با سه گل حریف را شکست داد.

رونالدو که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داشت و در پایان این مسابقه گفت:« رویارویی با هر تیمی در مرحله یک چهارم پایانی سخت خواهد بود. ما به همه حریفان احترام می گذاریم، چون بنا به دلایلی به مرحله یک چهارم رسیده اند.»

ستاره پرتغالی درادامه به این نکته اشاره کرد که با وجود مصدومیتی که داشته در ترکیب رئال قرار گرفته تا به تیمش کمک کند:« من به میدان آمد و مهمترین نکته این بود که مجددا مصدوم نشدم.می خواستم بازی کنم، چون اگر رئال صعود نمی کرد، من هم ناامید می شدم.»

رونالدو ادامه داد:« مربی از من پرسید که آیا حالم خوب است و من گفتم بله.من با پزشکان و فیزیوتراپهای تیم صحبت کردم و آنها به من گفتند که ریسک مصدومیت وجود ندارد. درهر صورت من 14 روز غایب بودم.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوان گورکوف:تیم برتر به پیروزی رسید/متوقف کردن مهاجمان رئال سخت بود

یوان گورکوف،ستاره خط میانی لیون در صحبتهایی اعلام کرد که از باخت به رئال به شدت ناامید شده است

سایت گل – یوان گورکوف، ستاره خط میانی لیون در صحبتهایی اعلام کرد که این تیم فرانسوی نتوانست فوتبال فشرده و منسجمش را مقابل رئال مادرید به نمایش بگذارد

طبق صحبتهای این ستاره 24 ساله، المپیک لیون به حریف اسپانیایی اجازه دارد تا بازی عادی اش را ارائه کند و بدین ترتیب لیون با نتیجه 0-3 در برنابئو به زانودر آمد.

گورکوف به فرانس فوتبال گفت:« ما به خاطر این شکست ناامید شدیم. بازی خیلی سریع پیش رفت؛ چون ما به بازیکنان رئال این فضا را دادیم که بازی خودشان را ارائه کنند. ما نتوانستیم توپ را حفظ کنیم و در خط دفاع ضعیف بودیم. از سوی دیگر نتوانستیم فرصتهایمان را به خوبی تمام کنیم.»

گورکوف در ادامه به تمجید از سرعت بالای بازیکنان رئال پرداخت و گفت:« آنها توپ را با سرعت عجیبی به جریان می انداختند و زمانی که 4 مهاجم آنها چنین توانایی ها و مهارتهای فردی ای دارند، متوقف کردن آنها کار بسیار سختی است.تیم برتر به پیروزی رسید.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
مارسلو: همان کاری که مربی مان خواست را انجام دادیم

ستاره برزیلی معتقد است که رئال این پیروزی را مدیون هوادارانش است

سایت گل- مارسلو، مدافع برزیلی باشگاه رئال مادرید از صعود تیمش به مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است

این ستاره برزیلی اولین گل تیمش دراین دیدار را در دقیقه 37 به ثمر رساند تا رئال در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 1-4 به دور بعد صعود کند.

این اولین بار در طول 7 سال گذشته است که رئال به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا می رسد ومارسلو از این بابت بسیار خوشحال است

مدافع 22 ساله رئال به فیفا دات کام گفت:« ما همان کارهایی که مربیمان می خواست را در زمین مسابقه پیاده کردیم و با پیروزی از زمین مسابقه خارج شدیم.این پیروزی به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد و ما این برد را مدیون هوادارانمان هستیم.»

مارسلو به حریف آتی تیمش دراین رقابتها فکر نمی کند:« ما راجع به حریفمان در مرحله بعد فکر نمی کنیم.باید منتظر قرعه کشی باشیم و ببینیم که چه خواهد شد.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
اوزیل: امیدوارم به شالکه رائول بخوریم

ستاره آلمانی از صعود تیمش به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است

سایت گل- مسعوت اوزیل ،ستاره خط میانی باشگاه رئال مادرید از برد 0-3 تیمش مقابل لیون و راهیابی رئال به مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است و امیدوار است که مادریدی ها در این مرحله از رقابتها مقابل شالکه به میدان بروند

مادریدی ها توانستند دردیدار برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 0-3 از سد لیون عبور کنند تابدین ترتیب با نتیجه 1-4 درمجموع دو دیدار رفت و برگشت به دور بعد برسند

در پایان این مسابقه مسعوت اوزیل به خبرنگاران گفت:« از اینکه برای این تیم بازی می کنم و در کنار این بازیکنان به میدان می روم واقعا خوشحالم. واقعا احساس خوبی دارم که با این بازیکنان گام به زمین چمن می گذارم و از بازی کردن با آنها لذت می برم.»

ستاره 22 ساله و آلمانی رئال مادرید امیدوار است که تیمش در دوربعدی رقابتها مقابل شالکه قرار بگیرد:« الان ما از مرحله یک هشتم به دور بعد رسیده ایم و تنها به فتح جام قهرمانی فکر می کنیم.برایم مهم نیست که حریف بعدی مان چه تیمی باشد ولی ترجیح می دهم مقابل شالکه محبوب من بازی کنیم که رائول را هم در خدمت دارد.»
اوزیل در طول سالهای 2006 تا 2008 دراین تیم آلمانی بازی می کرد و رائول گونسالس تابستان گذشته به این باشگاه آلمانی پیوست.

۲۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
والدانو: جو مهمانی در سانتیاگو برنابئو حاکم بود

مدیر رئال مادرید گفته از جو ورزشگاه برنابئو لذت برد.

سایت گل – خورخه والدانو، مدیر رئال مادرید گفت که تیمش حالا می خواهد بهترین تیم اروپا باشد.

والدانو پس از بازی دیشب مقابل المپیک لیون این حرف‌ها را زد. او بعد از آن که رئال برای اولین بار پس از سال 2004 به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسید گفت: «این تیم جوانی است که بسیار عالی کار می‌کند. تیم ما استعداد، شخصیت و آمادگی فیزیکی دارد. این به ما برای آینده امید می‌دهد.

ما جزو هشت تیم برتر اروپا هستیم و باید به فکر این باشیم که تیم برتر شویم.

برخی نمایش‌های انفرادی عالی بود، اما در مجموع از نظر تیمی منسجم بودیم. لیون در نیمه دوم خیلی ما را به دردسر نینداخت و ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و شایسته برد بودیم.

چهره‌های ما نشان می‌دهد چقدر خوشحال و آسوده‌ایم. ما مانعی روانی را پشت سر گذاشتیم. جو ورزشگاه، جو میهمانی بود.»

او می‌گوید هر هشت تیم حاضر در این مرحله شایسته قهرمانی هستند و مادرید باید فروتن باشد تا صعود کند: «بازی با هر تیمی در این مرحله پیچیده است. ما هر تیمی به ما بخورد قرعه را می‌پذیریم.

ما نهایت تلاش خود را در میدان می‌کنیم تا صعود کنیم. ما همه نامزدهای قهرمانی هستیم و باید فروتن باشیم تا به مراتب بالا برسیم.»

والدانو درباره اریک آبیدال که عمل جراحی خارج کردن تومور کبد را به زودی انجام می‌دهد هم گفت: «مادریدیستاها از اریک آبیدال پشتیبانی می‌کنند، هرچند که بارسلونا رقیب تاریخی ماست. او دوران دشواری را از نظر شخصی می‌گذراند و ما از او حمایت می‌کنیم.

امیدواریم که ماجرا برای او پایان خوشی داشته باشد. ما از او حمایت می‌کنیم.»

۲۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
کاروالیو: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به لیون بزنیم

مدافع رئال مادرید گفته تیمش مقابل لیون عالی بازی کرد.

سایت گل – ریکاردو کاروالیو، مدافع رئال مادرید از هم‌تیمی‌هایش به دلیل سخت‌کوشی‌شان در جریان پیروزی سه بر صفر مقابل لیون ستایش کرده است.

ملی‌پشو پرتغالی گفته سفیدپوشان می‌توانستند مقابل دروازه حتی بهتر عمل کنند.

او گفت: «ما در سطحی بسیار خوب بازی کردیم و به نظرم نتیجه به خوبی نشان می‌دهد دو تیم چطور بازی کردند. ما حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

این بازی اصلا آسان نبود، اما ما مقابل رقیبی واقعا قدرتمند عالی بازی کردیم.»

این بازیکن 32 ساله نگران این نیست که تیمش به چه تیمی بخورد: «حریف مرحله بعد؟ مهم این است که در سطح خوبی بازی کنیم.

از حالا به بعد تیم‌ها رقیبان بسیار مهمی هستند و ما باید به سختی بکوشیم تا به اهداف خود برسیم و صعود کنیم.»

۲۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
لوسیو: ضعف بایرن مونیخ در خط دفاعش بود

ستاره برزیلی باشگاه اینتر از پیروزی تیمش مقابل باواریایی ها می گوید

سایت گل- لوسیو، مدافع اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش چطور توانست بایرن مونیخ را از پیش رو برداشته و به مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

این در حالی است که اینتر در نیمه اول 1-2 از حریفش عقب افتاد ولی در نهایت با برد 2-3 آلیانس آرنا را ترک کرد و به دور بعد رقابتهای اروپایی راه یافت

لوسیو که در سال 2009 از بایرن به اینتر منتقل شد و در فینال رقابتهای فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا برای اینتر بازی کرد، از نقطه ضعف باواریایی ها می گوید

لوسیو به تی زد گفت:« بعد از آنکه دیدیم که بایرن فرصتهای فراوانی را از دست می دهد، به خودمان گفتیم که شانسمان برای صعود به دور بعد نمرده است. ما آن شب به دنبال نتیجه تساوی بودیم که در نهایت ضربه آخر را وارد کنیم و همین اتفاق هم افتاد.»

ستاره برزیلی ادامه داد:« ما از پاشنه آشیل به اینتر ضربه زدیم.می دانستیم که خط دفاعی آنها در سطح خوبی نیست و بیشترین فرصتهای گلزنی را خلق کردیم.»

این ستاره 32 ساله ادامه داد:« برای اینتر خوشحالم و اندکی برای هواداران تیم سابقم ناراحتم.نیمی از قلبم باواریایی است و من می توانستم فوتبالم را در آلمان به پایان ببرم ولی لوئیس فان خال، کارل هاینس رومینگه و اولی هوینتس مرا مجبور به ترک بایرن کردند. دیگر نمی توانم به بایرن برگردم چون عضوی از اینترم.»

۲۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
ماتراتزی به شواین اشتایگر: وقتی بردی، حرف بزن

مدافع باشگاه اینتر پاسخ صحبتهای شواین اشتایگر را داده است

سایت گل- مارکو ماتراتزی، مدافع باشگاه اینتر به صحبتهای باستین شواین اشتایگر، ستاره بایرن مونیخ پاسخ داده است.

باستین شواین اشتایگر روز سه شنبه و در پایان دیدار ورزشگاه آلیانس آرنا که با برتری اینتر همراه بود گفت:« الان درک می کنم که زین الدین زیدان چرا چنین برخوردی با ماتراتزی داشت.»

ستاره آلمانی اعلام کرده بود که ماتراتزی پیش و بعد از بازی او را تحریک می کرده.

اکنون ستاره ایتالیایی اعلام کرده که این شواین اشتایگر بوده که او را تحریک می کرده.

ماتراتزی در وب سایت رسمی اش نوشت:« تنها 2 کلمه دارم که آن را به شواین اشتایگر اهدا می کنم،آن کسی که می گفت من تحریکش می کنم.»

ماتراتزری در ادامه نوشت:« صحبتهایی که او برای چندین هفته انجام می داد، تاسف آور است. او می گفت که به فکر انتقام مادرید هستند ...می گفت که ما مثل ایتالیایی ها بازی می کنیم...که فقط بازیکنان میلان را می شناسد، ولی الان دیگر او ما را هم می شناسد.»

در ادامه می خوانیم:« این من بودم که سایرین را تحریک می کردم؟ من به او گفتم که تو همیشه باید بعد از پیروزی این حرفها را بزنی، نه قبل از برد.»

اینتر اکنون منتظر آن است تا پس از قرعه کشی روز جمعه حریفش در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا را بشناسد.

۲۷ اسفند ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۸,۱۱۵ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۵,۲۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۴۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۹۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۰۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۳۴۷ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۲۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۵۳۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۸۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۶ کاربر آنلاین است. (۲۴۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!