به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

بلژیک 1-0 سوئد؛ شیاطین سرخ رستگار شدند
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

شاگردان مارک ویلموتس به دور دوم رقابت های یورو 2016 راه یافتند.

تیم ملی بلژیک با پیروز 1-0 برابر سوئد، به عنوان تیم دوم گروه F به جمع شانزده تیم برتر یورو 2016 راه یافت.

گزارش بازی

بازی با سرعت بسیار بالا آغاز شد به نحوی که هر حمله بلژیک، با یک ضد حمله از سوی سوئد همراه می شد و این نوید بخش تماشای یک بازی زیبا و پر گل بود. ولی با گذشت زمان، خلاف این امر ثابت شد و علیرغم همکاری داور بازی (با متوقف نکردن های مکرر بازی) کم کم زرد پوشان توانستند سرعت بلژیک را بگیرند ولی شاگردان اریک همرن به خوبی می دانستند که این کار کافی نیست چون آن ها با هر نتیجه ای جز برد، حذف می شدند.

بلژیک موقعیت های فراوانی روی خلاقیت بازیکنانش به دست آورد ولی فقدان تمام کنندگی در بین بازیکنان این تیم، دلیل اصلی به گل نرسیدن شیاطین سرخ بود. سوئد نیز توسط زلاتان از روی ضربات ایستگاهی خطر ایجاد کرد، حتی به گل رسید (که در موقعیت آفساید به ثمر رسید و بنابراین از اعتبار ساقط شد) و حتی یک بار دی بروین از روی خط توپ را برگشت داد. نهایتا در دقیقه 84 روی پاس ادن هازارد، راجا ناینگولان هافبک شوتزن باشگاه آ اس رم دروازه ایساکسون را با ضربه ای پر قدرت و از پشت محوطه جریمه گشود. نهایتا تلاش های کم اثر سوئد نتیجه ای در بر نداشت.

در شبی که ایتالیا به عنوان تیم نخست، بلژیک به عنوان تیم دوم و ایرلند به عنوان یکی از تیم های برتر رده سومی به مرحله حذفی راه یافت، سوئد تنها تیم در گروه F بود که از گردونه رقابت ها کنار رفت.

نمرات بازیکنان

۳ تیر ۱۳۹۵
رونالدو: رکورد شکنی ها طبیعی است؛ به کرواسی احترام می گذاریم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

کریستیانو رونالدو در جریان تساوی 3-3 مقابل مجارستان در آخرین بازی از گروه F رقابت های یورو 2016، چند رکورد دیگر را جابجا کرد.

تیم ملی پرتغال با 3 تساوی و با کسب 3 امتیاز به عنوان تیم سوم گروه راهی دور یک هشتم نهایی یورو 2016 شد و باید به مصاف کرواسی برود. با این حال کریستیانو رونالدو، کاپیتان تحت فشار این تیم بعد از دو نمایش ضعیف در بازی های قبل و از دست دادن ضربه پنالتی مقابل اتریش، امشب با دو گل و یک پاس گل بازگشت شکوهمندی به عرصه رقابت ها داشت.

رونالدو با حضور در این دیدار، شمار بازی های خود در تاریخ بازی های یورو را به 17 رساند و رکورد دار شد، و به اولین بازیکنی تبدیل شد که در 4 دوره مختلف یورو (2004، 2008، 2012 و 2016) موفق به گلزنی می شود و اکنون با 8 گل در تاریخ این بازی ها، تنها یک گل با رکورد میشل پلاتینی فاصله دارد.

به گزارش Fourfourtwo، رونالدو بعد از دریافت جایزه بهترین بازیکن میدان، گفت:

"این هم رکورد دیگری است، اما همانطور که همیشه می گویم، این ها به صورت طبیعی اتفاق می افتد. این یک امتیاز است که بهترین بازیکن میدان شدم اما اولویت ما پیروزی در این دیدار بود. موفق به انجام این کار نشدیم. حداقل خواسته ما صعود کردن بود اما حالا به هدف خود رسیده ایم، بنابراین باید به خودمان تبریک بگوییم."

رونالدو از ذهنیت جنگنده پرتغال راضی بود و در مورد بازی مرحله یک هشتم نهایی مقابل کرواسی هم افزود:

"ما تصور می کردیم که به عنوان تیم دوم از گروه صعود خواهیم کرد، اما ایسلند در آخرین دقایق به گل رسید، بنابراین در رتبه سوم قرار گرفتیم. خوشحالم چون تیم در وضعیت وخیمی قرار گرفته بود و سه بار تا آستانه حذف از رقابت ها پیش رفتیم، و باید گلزنی می کردیم تا از عدم بازگشت به خانه مطمئن شویم. موفق شدیم و حالا باید با تیم بسیار خوبی روبرو شویم. فکر می کنم شانس هر دو تیم 50-50 است، و هرکس پیروز شود صعود خواهد کرد."
"کرواسی تیم سرسختی است و بازیکنان بسیار خوبی دارند. هر تیمی نمی تواند اسپانیا را شکست دهد، بنابراین به آنها احترام می گذاریم. اما ما نقاط ضعف و قوت خود را می دانیم، بنابراین هنگام رویارؤیی با آنها، چشم در چشم آنها خواهیم دوخت."

۳ تیر ۱۳۹۵
نانی: باید به خود ایمان داشته باشیم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

وینگر-مهاجم خوش تکنیک حال حاضر باشگاه فنرباحچه، از تداوم حضور تیمش در رقابت های یورو 2016 شادمان است.

لوئیز نانی می گوید که او و هم تیمی هایش از صعود به دور بعد رقابت های یورو 2016 خوشحال شده اند. وی از این که گلش در تساوی 3-3 برابر مجارستان از دلایل راهیابی تیمش به دور بعد بوده، احساس خوبی دارد.

به گزارش فور فور تو، شاگردان فرناندو سانتوس می دانستند که با یک تساوی می توانند به دور بعد راه یابند ولی بر خلاف انتظارشان بازی دشوار تر از آب در آمد و آن ها سه بار از مجارستان عقب افتادند. با به ثمر رساندن چهار گل، کریستیانو رونالدو (که حالا در چهار دوره پیاپی رقابت های یورو گلزنی کرده و رکورددار است) مرد اول تیمش بود ولی نانی نیز عملکرد خوبی داشت و از عوامل روبه رو شدن کشورش با کرواسی بوده است.

"این عالیست. در دو مسابقه قبل کمی دست پاچه بودیم. موقعیت های زیادی داشتیم ولی به گل نمی رسیدیم. این بازی (با مجارستان) فوق العاده بود. ما سه گل به ثمر رساندیم ‌و حتی می توانستیم بیش از این هم گلزنی کنیم ولی از نمایش تیم راضی هستیم."

وی ادامه داد:

"خوب بازی کردیم. سه گل دریافت کردیم اما دو تای آن ها از روی بخت بد بود اما این (طبیعت) فوتبال است. این بخشی از فوتبال است و پس ما باید به ایمان مان به تیم ادامه بدهیم. فرصت بزرگی در بازی آینده خواهیم داشت و پس امیدوار خواهیم بود."

یقینا تا پیش از بازی با مجارستان که کریستیانو رونالدو فرم ایده آلش را باز یابد‌، این نانی بود که تک ستاره پرتغال به شمار می رفت و حالا همین باعث شده تا وی از عملکرد خود راضی باشد.

"به سختی تلاش کردم. به خوبی خودم را برای این رقابت ها آماده کردم و شور و شوق زیادی از بودن در این جا و کمک به تیم تا آن جایی که در توانم است، دارم.تا الان خوب بوده و امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند."

نانی در خصوص پاس گلی که رونالدو به زیبایی برایش مهیا کرد، گفت:

"پاس فوق العاده ای بود. از آن لذت بردم. آن گل تا پایان بازی به ما انگیزه ای مضاعف بخشید."
نانی همچنین گفته که هم تیمی سابقش در منچستریونایتد پس از سوت پایان بازی (و صعود تیمش) مسرور بوده است.

"البته که او خوشحال است. صد در صد این گونه است."

۳ تیر ۱۳۹۵
کوئنترائو از رونالدو دفاع کرد: حالا صحبت کنید طوطی ها!
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

فابیو کوئنترائو از منتقدین رونالدو انتقاد کرد و از آن ها خواست پس از بازی خوب پرتغال مقابل مجارستان بیایند و صحبت کنند.

در جریان تساوی 3-3 دو تیم پرتغال و مجارستان، رونالدو موفق شد پاس گل اول را برای نانی مهیا کند و پس از آن دو بار موفق به گلزنی شد. پرتغالی ها توانستند به عنوان یکی از تیم های سوم صعود کننده به دور بعد رقابت ها نام خود را ثبت کنند.

زمانی که انتقاد ها به شدت از کریس رونالدو بالا گرفته بود و سراسر اروپا، رسانه هایی به کوباندن رونالدو مشغول بودند، فوق ستاره رئال مادرید با یک نمایش فوق العاده توانست تا حدی از زیر فشار ها بیرون آید.

فابیو کوئنترائو، هم وطن رونالدو، با گذاشتن تصویری در صفحه اینستاگرامش که در آن رونالدو به گوش هایش اشاره می کند، نوشت:

"حالا صحبت کنید. طوطی ها!"

۳ تیر ۱۳۹۵
برنامه مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

با اتمام مرحله گروهی یورو 2016، برنامه بازی های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات مشخص شد.

16 تیم مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016، حریفان خود را شناختند.

در این مرحله، روز شنبه 5 تیر سه بازی برگزار خواهد شد:

ابتدا از ساعت 17:30 سوئیس به مصاف لهستان خواهد رفت. ساعت 20:30 ولز با ایرلند شمالی بازی خواهد داشت و ساعت 23:30 کرواسی و پرتغال در جذاب ترین بازی شنبه به مصاف هم خواهند رفت.

روز یکشنبه نیز شاهد سه بازی خواهیم بود: ساعت 17:30 فرانسه با جمهوری ایرلند بازی خواهد کرد. ساعت 20:30 آلمان به مصاف اسلواکی خواهد رفت و در ساعت 23:30 بلژیک و مجارستان دیدار خواهند کرد.

سرانجام دو دیدار آخر مرحله یک هشتم نهایی در روز دوشنبه برگزار خواهد شد. ابتدا در ساعت 20:30 ایتالیا با اسپانیا بازی خواهد کرد و سپس در ساعت 23:30 انگلیس به مصاف ایسلند خواهد رفت.

* تمامی ساعت ها به وقت ایران است.

۳ تیر ۱۳۹۵
اینسینیه: سزاوار شکست نبودیم؛ اسپانیا تیم فوق العاده ای است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

لورنتزو اینسینیه وینگر تیم ملی ایتالیا معتقد است که تیمش در مقابل ایرلند سزاوار شکست نبوده است.

لورنتزو اینسینیه در جریان شکست 1-0 ایتالیا مقابل جمهوری ایرلند به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و یک بار نیز توپ را به تیر دروازه حریف کوبید. به گزارش سایت یوفا، وی پس از پایان بازی گفت:

"تلاش کردم که توانایی هایم را به نمایش بگذارم. مربی از من خواست که در کناره ها بازی کنم و این جایی است که من می توانم بهترین بازی ام را به نمایش گذارم. هر بار که به بازی گرفته شدم، تلاش کردم بهترین بازی ام را برای تیم انجام دهم. ما شروع خوبی داشتیم، اما در نهایت آن ها موفق به گلزنی شدند. بابت نتیجه به دست آمده متاسفیم، چرا که با توجه به موقعیت هایی که ایجاد کردیم، سزاوار شکست نبودیم. با این حال باید سرهایمان را بالا نگه داریم و سخت برای بازی روز دوشنبه مقابل اسپانیا تلاش کنیم. ما همانند هر بازی دیگری برای آن مسابقه آماده می شویم. می دانیم که در مقابل تیم فوق العاده ای بازی خواهیم داشت. ما با نگرش درستی وارد زمین خواهیم شد و تلاش می کنیم که حریف را دچار مشکل کنیم."

۳ تیر ۱۳۹۵
همرن: به تیمم افتخار می کنم؛ زلاتانِ دیگری در کار نخواهد بود
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی سوئد از شکست تیمش برابر بلژیک و کنار رفتن از یورو 2016، مغموم است.

ریک همرن، سرمربی تیم ملی سوئد به تیمش افتخار می کند و زلاتان ایبراهیموویچ را منحصر به فرد می داند. او پس از شکست برابر بلژیک به خبرنگاران گفت:

"خیلی ناراحتم. پیش از بازی درباره افتخارِ نشان دادن سوئد در این جا حرف زدیم اما من نمی توانم بیش از این از بازیکنانم انتظار داشته باشم. به آن ها افتخار می کنم، حتی اگر شکست خورده باشند. "

به گزارش سایت رسمی یوفا، این مربی در نهایت تلخ کامی در پایان اضافه کرد:

"امیدم به این بود که زلاتان پایانی بهتر داشته باشد. این قضیه درباره ایساکسون و کالستروم که برای مدت زیادی دوران خوبی داشته اند و اینک به پایان راه در سوئد رسیده اند نیز، صادق است. کشف زلاتانی جدید؟ نه او خاص و منحصر به فرد است. فکر نمی کنم در کشور کوچکی مثل سوئد، قادر به پیدا کردن بازیکن دیگری همانند او باشید."

۳ تیر ۱۳۹۵
مارتین اونیل: بابت قرعه سختمان، شانسم را نفرین می کردم؛ در مقابل فرانسه باید همچو...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

مارتین اونیل سرمربی ایرلند از صعود تیمش به مرحله بعدی احساساتی شده است.

در ادامه مسابقات یورو 2016، جمهوری ایرلند موفق شد با گل دقایق پایانی رابی بردی از سد ایتالیا عبور نماید و به عنوان تیم سوم گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی شود. به گزارش سایت یوفا، مارتین اونیل سرمربی جمهوری ایرلند پس از پایان بازی گفت:

"من هرگز به گروهی از بازیکنانم افتخار نکرده بودم. این بسیار خاص و ویژه بود. آن ها به خوبی از یکدیگر حمایت کردند و من تصور می کنم که بازیکنان و هوادارانمان به خوبی همدیگر را تغذیه کردند و مکمل خوبی برای هم بودند. من در پایان بازی کمی احساساتی شده بودم. ما فوق العاده بازی کردیم و با شایستگی پیروز شدیم. بدیهی است که روح بزرگی در میان بازیکنانمان وجود داشت، اما این روح بزرگ به تنهایی برای پیروزی کافی نبود. شما به توانایی بازیکنانتان نیاز دارید. به یاد می آورم زمانی که قرعه کشی انجام شد، به شانس خود نفرین می فرستادم. می دانستم در یکی از دیدارهای مرحله گروهی پیروز خواهیم شد و واقعا فوق العاده است که این پیروزی در دیدار امشب به دست آمد."

اونیل افزود:

"ما در دیدار امشب همه چیز داشتیم. بازیکنان جوان به ما برای صعود به مرحله بعدی کمک کردند. وس هولاهان یک توپ دوست داشتنی را بر روی دروازه ارسال کرد و رابی بردی به جلو رفت و ضربه سر را زد و شجاعانه آن کاری را که باید انجام داد. ما به انرژی زیادی در دیدار امشب نیاز داشتیم و به بازی تسلط داشتیم و این دلیلی است که ما صعود کردیم."

اونیل در خصوص بازی تیمش در مرحله یک هشتم نهایی مقابل فرانسه گفت:

"بازی بزرگی برای ما خواهد بود. ما باید با میزبان بازی کنیم. ما می خواهیم همانند دیدار امشب، بازی قدرتمندانه ای به نمایش بگزاریم. این دیدار یک آزمایش بزرگ برای ما خواهد بود."

۳ تیر ۱۳۹۵
گرانکویست، مدافع سوئد: شروعی بد باعث شد تا پایانی بد هم داشته باشیم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

مدافع کهنه کار سوئد از بد اقبالی تیمش می گوید.

آندریاس گرانکویست مدافع با تجربه تیم ملی سوئد، شروعی بد را دلیلی بر پایان بدتر کشورش در رقابت های یورو 2016 می داند. وی که سال هاست در سری آ توپ می زند، پس از بازی برابر بلژیک به خبرنگاران گفت:

"فکر می کنم بازی خوبی برابر یک تیم بسیار قوی انجام دادیم. ما بخت بزرگی در نیمه نخست داشتیم که البته مارکوس برگ در آن صحنه بد اقبال بود. نیمه دوم دست به خطر بیشتری زدیم و البته که ضد حملات آن ها نیز زهر دار بود. کل مسئله در این جاست که ضربه سر ما روی خط دروازه برگشت داده شد و سپس آن ها به گل رسیدند."

به گزارش وب سایت یوفا، گرانکویست ادامه داد:

"در بازی نخست برابر ایرلند خوب کار نکردیم و پیش از شروع رقابت ها آگاه بودیم که آن مسابقه، دیداری کلیدی خواهد بود. اگر در آن بازی به پیروزی دست می یافتیم، حداقل امید داشتیم که به عنوان یکی از تیم های سوم برتر به دور بعد راه بیابیم."

۳ تیر ۱۳۹۵
ناینگولان: خوش شانس بودم که شوتم گل شد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

هافبک آ اس رم برای کشورش خوش درخشید.

راجا ناینگولان زننده تک گل پیروزی بخش بلژیک برابر سوئد، از خوش شانسی اش برای گلزنی در یورو 2016 گفته است. او در ابتدای امر در خصوص جریان بازی گفت:

"بازی واقعا سختی بود چون آن ها با دو مهاجم بازی می کردند و یاران کناری شان نیز به خط حمله اضافه می شدند و پس کار سخت بود، ولی ما موقعیت های بسیاری ایجاد کردیم. تنها به یک گل دست یافتیم در حالی که می توانستیم کمی بهتر از موقعیت هایمان بهره ببریم."

وی در خصوص گلی که به ثمر رساند نیز اضافه کرد:

"قطعا عالیست. کمی با شانس همراه بود که توپ تغییر مسیر داد. من تیر دور تر را نشانه گرفتم و تغییر جهت توپ عالی بود.برایم فرقی نمی کند؛ مهم این است که توانستیم گلزنی کنیم."

۳ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۳۸۳ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۷۳۷ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۶۴ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۶۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۰۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!