به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: مولای متقیان، حضرت علی (علیه السلام)
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
غدیر از دیدگاه امام حسن عسکری(ع)

از حسن بن ظریف نقل شده است که او به امام حسن عسکری (ع) نامه نوشت که گفته پیامبر من کنت مولاه فعلی مولاه یعنی چه؟ حضرت در پاسخ فرمود: اراد بذلک جعله علما یعرف به حزب الله عند الفرقه؛ خداوند اراده فرمود که این جمله نشان و پرچمی باشد تا در هنگام اختلاف ها، حزب خداوند با آن شناخته شود.
اسحاق بن اسماعیل نیشابوری می گوید: حضرت حسن بن علی به ابراهیم چنین نوشت: خداوند متعال با منت و رحمت خویش واجبات را بر شما مقرر کرد. این کار به واسطه نیاز او نبود، بلکه رحمت او بود که متوجه شما شد. هیچ معبودی جز او وجود ندارد. او چنان کرد تا ناپاک را از پاک جدا کند و اندرون ما را بیازماید تا به سوی رحمت او پیشی بگیرید و منازل شما در بهشت (بر اساس نتیجه امتحان) معین شود. از این رو حج و عمره و اقامه نماز و پرداخت زکات و روزه و ولایت را بر شما واگذار کرد و دری را سر راهتان قرار داد تا درهای دیگر واجبات را باز کنید. کلیدی را برای یافتن راه خود قرار داد. اگر محمد و جانشینان او از فرزندش نبود، ما مانند حیوانات سرگردان می ماندید و هیچ واجبی را از واجبات فرا نمی گرفتید. مگر می توان از غیر در، وارد مکانی شد. وقتی که خداوند به واسطه تعیین اولیا بعد از پیامبر منت خود را بر شما تمام کرد، فرمود:
امروز دینتان را بر شما کامل و نعمت خود را بر شما تمام کردم راضی شدم که اسلام دین شما باشد.
سپس برای اولیای خود بر گردن شما حقوقی را قرار داد و به شما دستور داد که حقوق ایشان را ادا کنید تا به دنبال آن زنان و اموال خوراک و آشامیدنی ها بر شما حلال باشد و به واسطه آن برکت و رشد و ثروت را به شما بشناساند و اطاعت کنندگان شما را به واسطه غیبت بشناساند.

۱۴ مهر ۱۳۸۹
پاسخ به: کلام بزرگان
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
شتاب پیش از انکه امکان فراهم اید وسستی پس از انکه فرصت پیش اید هر دو از ابلهی است.

آبرویت کوه یخی را ماند که درخواست قطره قطره از آن می کاهد اینک باید بنگری که نزد چه کسی آن را می ریزی.

ترس از انجام کاری از خود کار بزرگ تر است.

سخن همانند داروست اندکش سودمندو بسیارش کشنده است.

<امام علی (ع)>

عطر تو دارد این هوا...
۱۴ مهر ۱۳۸۹
پاسخ به: بحث و تبادل نظر در مورد مسائل روز دین
نام کاربری: henry-xavi
پیام: ۵۱۷
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی-مسی-اینیستا
- تیری آنری
- پرسپولیس
- فرانسه
- کریم باقری-علی دایی
- پپ گواردیولا-آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بسم الله الرحمن الرحیم

وهابیون می گویند:برگزاری مراسم جشن و سرور به مناسبت میلاد پیامبر و دیگران شرک است!و به شیعیان و سایر مسلمانان اعتراض می کنند که چرا برای میلاد پیامبر و امامان جشن می گیرید؟این عمل شما شرک است!
پاسخ آنها را قرآن می دهد.قرآن می فرماید:حضرت عیسی(ع) به خدا عرض کرد:خداوندا!یک غذای آسمانی برای ما نازل فرما،تا عیدی برای تمامی ما باشد(مائده،۱۱۴)
ما از وهابیون سوال می کنیم:آیا تولد یک پیامبر و امام،به اندازه یک مائده آسمانی ارزش ندارد؟اگر مثلا دو تا گلابی از آسمان نازل شود،عید است،اما تولد پیامبر به اندازه دو تا گلابی برای ما مایه ی جشن و سرور و شادمانی نیست؟
چه قدر انسان باید کج سلیقه باشد؟!
منبع:کتاب توحید نوشته محسن قرائتی
التماس دعا
یاعلی

۱۴ مهر ۱۳۸۹
پاسخ به: مولای متقیان، حضرت علی (علیه السلام)
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
غدیر از دیدگاه امام زمان(عج)

در دعای ندبه که ظاهرا منسوب به آن حضرت میباشد، چنین آمده است:
فلما ایامه اقام ولیه علی بن ابی طالب صلواتک علیهما و الهما هدیا اذ کان هو المنذر و لکل قوم هاد فقال و الملاء من کنت مولاه فعلی مولاه...
هنگامی که دوران عمر با برکت پیامبر(ص) سپری شد، وصی و جانشین خود علی بن ابی طالب را که رحمت تو بر تو و ایشان باد، برای هدایت امت برگماشت زیرا او منذر و هادی همه مردم بود.

۱۵ مهر ۱۳۸۹
پاسخ به: چشم دل باز كن كه جان بينی ...
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خب اینم یه عکس دیگه از معجزه ی خداوند

عکس

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۱۵ مهر ۱۳۸۹
نام کاربری: W.T.F.F.E
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹
از: سمنان
طرفدار:
- مسی پویول ژاوی
- ریوالدو
- هیچکدوم
- اسپانیا
- هیچ کس
- پپ- فرگوسن
- در یه حدن همشون
گروه:
- کاربران عضو
این یه داستان کوتاه قشنگ از کتاب (عشق بدون قید و شرط )هست خیلی قشنگه

مردی مقابل گل فروشی ایستاده بود و می خواست دسته گلی برای مادرش که در شهری دیگر بود سفارش دهد تا برایش پست کنند.
وقتی از گل فروشی خارج شد دختری را دید که روی جدول نشسته بود و هق هق گریه میکرد مرد نزدیکتر رفت و از او پرسید
دختر خوب چرا گریه میکنی؟؟
دختر در حالی که گریه میکرد گفت میخواستم برای مادرم یک شاخه گل رز بخرم ولی فقط 75 سنت دارم در حالی که گل رز 2 دلار میشود مرد لبخندی زد و گفت با من بیا من برایت یک شاخه گل رز قشنگ میخرم
وقتی از گل فروشی خارج میشدند مرد به دختر گفت مادرت کجاست؟؟
می خواهی تو را برسانم؟؟
دختر دست مرد را گرفت و گفت انجا و به قبرستان ان طرف خیابان اشاره کرد مرد او را به قبرستان برد و دختر روی یک قبر تازه نشست و گل را انجا گذاشت
مرد دلش گرفت
طاقت نیاورد به گل فروشی برگشت دسته گل را گرفت و 200 مایل رانندگی کرد تا
خودش دسته گل را به مادرش بدهد

all world is your foot...when u has a nice god...

THANKS GOODNESS FOR EVERY THINGS THAT NOT PRESENT FOR ME
۱۹ مهر ۱۳۸۹
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
مردی صبح زود از خواب بیدار شد تا نمازش را در خانه خدا (مسجد) بخواند.

لباس پوشید و راهی خانه خدا شد.

در راه به مسجد، مرد زمین خورد و لباسهایش کثیف شد.

او بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت.

مرد لباسهایش را عوض کرد و دوباره راهی خانه خدا شد.

در راه به مسجد و در همان نقطه مجدداً زمین خورد!

او دوباره بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت.

یک بار دیگر لباسهایش را عوض کرد و راهی خانه خدا شد.

در راه به مسجد، با مردی که چراغ در دست داشت برخورد کرد و نامش را پرسید؟

مرد پاسخ داد: «من دیدم شما در راه به مسجد دو بار به زمین افتادید.»، از این رو چراغ آوردم تا بتوانم راهتان را روشن کنم.

مرد اول از او بطور فراوان تشکر می کند و هر دو راهشان را به طرف مسجد ادامه می دهند.

همین که به مسجد رسیدند، مرد اول از مرد چراغ بدست در خواست می کند تا به مسجد وارد شود و با او نماز بخواند. مرد دوم از رفتن به داخل مسجد خودداری می کند.

مرد اول درخواستش را دوبار دیگر تکرار می کند و مجدداً همان جواب را می شنود.

مرد اول سوال می کند که چرا او نمی خواهد وارد مسجد شود و نماز بخواند؟

مرد دوم پاسخ داد: «من شیطان هستم.»

مرد اول با شنیدن این جواب جا خورد.

شیطان در ادامه توضیح داد:

«من شما را در راه به مسجد دیدم و این من بودم که باعث زمین خوردن شما شدم.» وقتی شما به خانه رفتید، خودتان را تمیز کردید و به راهتان به مسجد برگشتید، خدا همه گناهان شما را بخشید. من برای بار دوم باعث زمین خوردن شما شدم و حتی آن هم شما را تشویق به ماندن در خانه نکرد، بلکه بیشتر به راه مسجد برگشتید. به خاطر آن، خدا همه گناهان افراد خانواده ات را بخشید. من ترسیدم که اگر یک بار دیگر باعث زمین خوردن شما بشوم، آنگاه خدا گناهان افراد دهکده تان را خواهد بخشید. بنا براین، من سالم رسیدن شما را به خانه خدا (مسجد) مطمئن ساختم.

۱۹ مهر ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
دو فرشته مسافر، برای گذراندن شب، در خانه یک خانواده ثروتمند فرود آمدند.

این خانواده رفتار نامناسبی داشتند و دو فرشته را به مهمانخانه مجللشان راه ندادند، بلکه زیرزمین سرد خانه را در اختیار آنها گذاشتند.

فرشته پیر در دیوار زیر زمین شکافی دید و آن را تعمیر کرد. وقتی که فرشته جوان از او پرسید چرا چنین کاری کرده، او پاسخ داد: "همه امور بدان گونه که می نمایند نیستند."

شب بعد، این دو فرشته به منزل یک خانواده فقیر ولی بسیار مهمان نواز رفتند.

بعد از خوردن غذایی مختصر، زن و مرد فقیر، رختخواب خود را در اختیار دو فرشته گذاشتند.

صبح روز بعد، فرشتگان، زن و مرد فقیر را گریان دیدند. گاو آنها که شیرش تنها وسیله گذران زندگیشان بود، در مزرعه مرده بود. فرشته جوان عصبانی شد و از فرشته پیر پرسید:

"چرا گذاشتی چنین اتفاقی بیفتد؟ خانواده قبلی همه چیز داشتند و با این حال تو کمکشان کردی، اما این خانواده دارایی اندکی دارند و تو گذاشتی که گاوشان هم بمیرد."

فرشته پیر پاسخ داد:

"وقتی در زیر زمین آن خانواده ثروتمند بودیم، دیدم که در شکاف دیوار کیسه ای طلا وجود دارد. از آنجا که آنان بسیار حریص و بد دل بودند، شکاف را بستم و طلاها را از دیدشان مخفی کردم. دیشب وقتی در رختخواب زن و مرد فقیر خوابیده بودیم، فرشته مرگ برای گرفتن جان زن فقیر آمد و من به جایش آن گاو را به او دادم. همه امور بدان گونه که می نمایند نیستند و ما گاهی اوقات، خیلی دیر به این نکته پی می بریم."

۲۲ مهر ۱۳۸۹
نام کاربری: W.T.F.F.E
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹
از: سمنان
طرفدار:
- مسی پویول ژاوی
- ریوالدو
- هیچکدوم
- اسپانیا
- هیچ کس
- پپ- فرگوسن
- در یه حدن همشون
گروه:
- کاربران عضو
خیلی قشنگ بود اقا ابوالفضل

دو دوست با پای پیاده از جاده ای در بیابان عبور می کردند بین راه سر موضوعی اختلاف پیدا کردند و به مشاجرا پرداختند یکی از انها از سر خشم بر چهره ی دیگری سیلی زد.
دوستی که سیلی خورده بود سخت ازرده شد ولی بدون انکه چیزی بگوید روی شن های بیابان نوشت
(((امروز بهترین دوستم بر چهره ی من سیلی زد)))
ان دو در کنار یکدیگر به راه افتادند تا به یک ابادی رسیدند . تصمیم گرفتند قدری انجا بمانند و کنار برکه اب استراحت کنند . نا گهان شخصی که سیلی خورده بود لغزید و در برکه افتاد نزدیک بود غرق شود که دوستش به کمک شتافت و او را نجات داد بعد از انکه از غرق شدن نجات پیدا کردبر روی صخره ای سنگی این جمله را حک کرد
(((امروز بهترین دوستم مرا نجات داد)))
دوستش با تعجب از او با تعجب از او پرسید
(بعد از انکه من تو را با سیلی ازردم تو ان جمله را روی شن های صحرا نوشتی ولی این جمله را روی صخره حک کردی؟؟؟
دیگری لبخندی زد و گفت
(وقتی کسی ما را ازار میدهد باید روی شن های صحرا بنویسیم تا باد ها ی بخشش ان را پاک کنند ولی وقتی کسی محبتی در حق ما میکند باید ان را روی سنگ حک کنیم تا هیچ بادی نتواند ان را از یاد ها ببرد)

all world is your foot...when u has a nice god...

THANKS GOODNESS FOR EVERY THINGS THAT NOT PRESENT FOR ME
۲۲ مهر ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
مرسی فائزه خانوم

پادشاهی جایزه بزرگی برای هنرمندی گذاشت که بتواند به بهترین شکل ، آرامش را تصویر کند. نقاشان بسیاری آثار خود را به قصر فرستادند.

آن تابلو ها ، تصاویری بودند از جنگل به هنگام غروب ، رودهای آرام ، کودکانی که در خاک می دویدند ، رنگین کمان در آسمان ، و قطرات شبنم بر گلبرگ گل سرخ.

پادشاه تمام تابلو ها را بررسی کرد ، اما سرانجام فقط دو اثر را انتخاب کرد.

اولی ، تصویر دریاچهء آرامی بود که کوههای عظیم و آسمان آبی را در خود منعکس کرده بود. در جای جایش می شد ابرهای کوچک و سفید را دید ، و اگر دقیق نگاه می کردند ، در گوشه ء چپ دریاچه ، خانه ء کوچکی قرار داشت ، پنجره اش باز بود ، دود از دودکش آن بر می خواست ، که نشان می داد شام گرم و نرمی آماده است.

تصویر دوم هم کوهها را نمایش می داد . اما کوهها ناهموار بود ، قله ها تیز و دندانه ای بود. آسمان بالای کوهها بطور بیرحمانه ای تاریک بود ، و ابرها آبستن آذرخش ، تگرگ و باران سیل آسا بود.

این تابلو هیچ با تابلو های دیگری که برای مسابقه فرستاده بودند ، هماهنگی نداشت. اما وقتی آدم با دقت به تابلو نگاه می کرد ، در بریدگی صخره ای شوم ، جوجه پرنده ای را می دید . آنجا ، در میان غرش وحشیانه ء طوفان ، جوجه ء گنجشکی ، آرام نشسته بود.

پادشاه درباریان را جمع کرد و اعلام کرد که برنده ء جایزه ء بهترین تصویر آرامش ، تابلو دوم است.بعد توضیح داد :

" آرامش آن چیزی نیست که در مکانی بی سر و صدا ، بی مشکل ، بی کار سخت یافت می شود ، چیزی است که می گذارد در میان شرایط سخت ، آرامش در قلب ما حفظ شود.این تنها معنای حقیقی آرامش است."

۲۴ مهر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۷,۵۵۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۸۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۲۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۰۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۹۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۰۲ کاربر آنلاین است. (۳۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!