به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
راستي يه سري از ارسالهايي كه ربطي به كليت بحث نداشت و فقط باعث سردرگمي بود حذف كردم

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
كميل نوشته:

يا مثال اون طوماري كه كياوش تحويل داد
درسته حقيقت داره ولي راهكار چيه؟؟
راهكار بصيرته
ببين كياوش جان مملكت ما سختياي بزرگتري كشيده
تو الان ميگي هر جنسي دو برابر شده
ولي زمان جنگو چطوري واسم توجيه ميكني؟؟
زماني كه امكانات اوليه ابو برقو غيره نبود؟
زماني كه براي يه كاسه روغن بايد شش صبح بيدار ميشدي و تو صف واميستادي؟
اون موقع چطوري مردم تحمل كردن؟؟
مردم بصيرت داشتند

این درسته.ولی مردم هشت سال جنگو به امید یه روز خوب طی کردن.
فشاری که رو ایران بود فقط به وسیله ی مردم حل شد.خیلی از مردم رو میشناسم که خر پول تهرون بودن ولی کل زندگیشونو برای کمک فروختن.
مطمئنا هیشکی تو این سایت اندازه من جنگو ندیده.
خیلیا از جمله خود تو رو دیدم که گفته:دوست دارم جنگ شه و من برم بجنگم
این نهایت کم درکیه(البته ببخشیدا خدایی بهتر از این جمله پیدا نکردم)
.
تو خودت راهی نور شدی.ولی فک نمیکنم به خرابه ها و آدمایی که توش زندگی کردن سر زده باشی.
اگه زده باشی میبینی که هیچ وخت نباید اون موقع رو با الان مقایسه کنیم.
الان خرابی نیست.که این گرونیا به وجود بیاد.
اون موقع جنگ بود.
الان مگه جنگه؟
اگه میگی جنگ نرمه که اصلا ربطی به گرونی نداره.
یادمه قبل انتخابات بود که آمریکا یه تعهد از ایران خواست که آقا شما هیچ وخت بمب اتمی نسازید و ایران اون تهعد نامه رو امضا نکرد.
و گفتن که ما میخوایم امتیاز بگیریم از آمریکا.
اینم شد امتیازمون
تورم بیش از 40 درصد.
حالا ما بیایم بگیم گرونی نیست.
بگیم تورم 15 درصده.
بگیم بیکاری نیست.
بابا به خدا فوق لیسانس برقش بیکاره.
یه جا کار واسش گیر اومد گفتن برو خط تولید.
این چیزی که من میگم آمار بالای 15 درصد بیکاریه.

یادمه داشتن یهه سریا رو واسه مسائل فسادااقتصادی دستگیر میکردن،رئسی جمهور گفت کابینه خط قرمز منه و اونا هم که ول کردن مشایی رو.
هر مسئله ای میاد بیرون یه طرفش مشاییه و هیچ اتفاقیم نمیفته.
بعد خیلی راحت خیلیا میگن پاک ترین دولت تاریخ دنیان

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
دوستان، یکمقدار حجم ارسالاتون رو کم کنید، خداوکیلی من وقت نمی کنم بخونم!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

هيچ چيز بااتر از جنگيدن در راه خدا نيست
حالا شايد شما اسمشو بزاري كم دركي
من منظورم اين نيست كه بد بختي جنگو بكشيم
منظورم اينه دوست دارم توي راه خدا باشم و مجاهدت كه بالاترين عبادته رو انجام بدم
حالا شايد شما قبول نداشته باشيد ولي تو اين كره خاكي براي من يه نفر هيچ چيز بالاتر از شهيد شدن و جهاد نيست

نقل قول
الان مگه جنگه؟

جنگ امروز خيلي بدتر و شديد تر از جنگ اون روزه
اون موقع دشمنت به صورت فيزيكي جلوت بود و ميدونستي بايد چيكار كني
ولي امروز دشمنت در لباس فرزندت جلوت سبز ميشه ميخواي چيكار كني؟؟
جنگ اقتصادي سياسي و علمي خيلي سنگين تر از جنگ فيزيكي و استراتژيكه
اينا شعار نيست عزيز من
عين حقيقته
اگه اون روز تحريم سلاح و اذوقه بودي امروز تحريف فرهنگ و علمي
امروز روز استثمار عقليه
امروز خيلي راحت از اونور دنيا همه رو كنترل ميكنن

نقل قول
اینم شد امتیازمون
تورم بیش از 40 درصد.

فقط يه حرف ميگم در جواب اين
دلتون رو به بهونه هاي امريكا خشك نكنيد
اگه امروز به اين بهونه تحريم شديد كه تورمتون زياد بشه،فرضا اگه اون تعهد هم امضا ميشد دوباره برميگشتن به خاطر نقض حقوق زنان محكوم ميكردن و تحريم
دشمني كه دربرابر شماست يه بازيگر شطرنج نيست كه با حركت شما تصميم حركت بعديشو بگيره
اين تصميمات صدها سال پيش گرفته شده
زير نظر شيطان صفتاني كه براي هزار سال اينده براي تك به تك مردم برنامه دارن و ما غافليم ازش
پس هيچ وقت دلتون رو به بهونه هاي دشمن خششك نكنيد
اينا بهونه هاي بني اسراييلي ميگيرن چون قوم بني اسراييلن كه به پيامبرشون گفتن برو با خدات بجنگ و بعد به ما بگو بيايم

نقل قول

بعيد ميدونم انتقاداي منو نسبت به مشايي تو اينجا و فيس بوك نديده باشي
اره اين حرفت درسته
كاملا درسته
كسي منكر اين مشكلات دولت نيست

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
cesc fabregas نوشته:

نقل قول
كميل نوشته:

يا مثال اون طوماري كه كياوش تحويل داد
درسته حقيقت داره ولي راهكار چيه؟؟
راهكار بصيرته
ببين كياوش جان مملكت ما سختياي بزرگتري كشيده
تو الان ميگي هر جنسي دو برابر شده
ولي زمان جنگو چطوري واسم توجيه ميكني؟؟
زماني كه امكانات اوليه ابو برقو غيره نبود؟
زماني كه براي يه كاسه روغن بايد شش صبح بيدار ميشدي و تو صف واميستادي؟
اون موقع چطوري مردم تحمل كردن؟؟
مردم بصيرت داشتند

این درسته.ولی مردم هشت سال جنگو به امید یه روز خوب طی کردن.
فشاری که رو ایران بود فقط به وسیله ی مردم حل شد.خیلی از مردم رو میشناسم که خر پول تهرون بودن ولی کل زندگیشونو برای کمک فروختن.
مطمئنا هیشکی تو این سایت اندازه من جنگو ندیده.
.
تو خودت راهی نور شدی.ولی فک نمیکنم به خرابه ها و آدمایی که توش زندگی کردن سر زده باشی.
اگه زده باشی میبینی که هیچ وخت نباید اون موقع رو با الان مقایسه کنیم.
الان خرابی نیست.که این گرونیا به وجود بیاد.
اون موقع جنگ بود.
الان مگه جنگه؟
اگه میگی جنگ نرمه که اصلا ربطی به گرونی نداره.
یادمه قبل انتخابات بود که آمریکا یه تعهد از ایران خواست که آقا شما هیچ وخت بمب اتمی نسازید و ایران اون تهعد نامه رو امضا نکرد.
اینم شد امتیازمون
تورم بیش از 40 درصد.
حالا ما بیایم بگیم گرونی نیست.
بگیم تورم 15 درصده.
بگیم بیکاری نیست.
بابا به خدا فوق لیسانس برقش بیکاره.
یه جا کار واسش گیر اومد گفتن برو خط تولید.
این چیزی که من میگم آمار بالای 15 درصد بیکاریه.

یادمه داشتن یهه سریا رو واسه مسائل فسادااقتصادی دستگیر میکردن،رئسی جمهور گفت کابینه خط قرمز منه و اونا هم که ول کردن مشایی رو.
بعد خیلی راحت خیلیا میگن پاک ترین دولت تاریخ دنیان

از الان تا آخر دنیا تکبیر وآفرین امان از بیکاری که داره پدر جوونا رو درمیاره هیچکسم به فکر نیست کار دولت و tv هم شده نشون دادن بیکارای آمریکا و اروپا. نیس خودمون نداریم باید از قاره های دیگه نشون بدن

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
همچنين توي دين ما سكوت در مقابل ظلم هيچ معنايي نداره! پس اينكه شعار بده و يا طوري نشون داده بشه كه شعار درست نيست رو قبول ندارم شعار بخشي از اصول دين ماست كه اگه همه مسلمونا با هم متحد بودن و شعارشون رو به عمل تبديل ميكردن جايگاه اسلام و مسلمونا اينجا نبود.

خب منم که همین رو میگم ؛ باور کن منم نمیگم ساکت باشیم ، ولی چیزی که من میگم با کاری که اقایون میخوان توی این کشور انجام بشه فرق داره ...

ببین عزیزم ؛ یک نفر توی این کشور به دست عوامل صهیونیستی ترور میشه خب ... بعد میرن میگردن چند نفری که عجیر شدن رو دست گیر میکنن و اعدامشون میکنن ، بعد میان جو درست میکنن که خب انتقامشون رو گرفتیم ... حالا چیکار کنیم بیایم شروع کنیم به شعار دادن مردم رو جمع میکنن توی خیابون بگو مرگ بر امریکااااااااااا ، مرگ بر انگلیس ... و تا جایی که میتونن همین موضوع رو ازش استفاده تبلیغاتی میکنن برای اینکه به زور به همه بفهمونن که اره ما همه دشمن امریکا هستیم و داریم باهاشون میجنگیم .

حالا میان میگردن دنبال مقصر ... حالا مقصر کیه ؟! 1000 نفر ادم جور میکنن که اینها سران فتنه هستن توی این کشور و اینها باعث و بانی ترور هستن و بعد شروع میکنن به کوبیدن اونها ... توی مجلس رو که یادت میاد علیح مو*سوی و کر*وبی چه شعار هایی دادن؟!

کمیل جان با این کارا خودشون هم به چند دسته گی دامن میزنن و بازم همین چیزا رو خیلی مهم میدونن

(البته بازم میگم که باز شبهه برای بعضیا به وجود نیاد ؛ من طرفدار هیچ یک از این اقایون نیستم که اسم بردم اینها رو مثال زدم برای مفهوم شدن ماجرا)

حالا من میگم این جنگی که با صهیونیست داری رو بزار توی پیشرفت و با پیشرفت دهنشون رو ببند و مقابله به مثل کن

منظورم رو تا اینجا گرفتی؟

یعنی اگر اونها میان با ابزار علیح ما ذهن مردم دنیا رو میشورن ما هم با ابزار ذهن مردم رو علیح اونها بشوریم . (الان بد میگم؟) بد میگم که بیایم صهیونیست رو خرابش کنیم؟! جوری که مردم دنیا جلوشون تف بندازن

ببین وقتی من میگم ارتباط باشه و وقتی گفتگوی تمدن باشه منظورم این نیست که بریم زیر استعمارشون ... این یعنی از در دوستی وارد بشیم و اول صداشون رو ببریم بعد پله به پله خردشون کنیم .

یک مثال :الان صهیونیست چیکار میکنه میاد یک بازی کامپیوتری میسازه توش به ایرانی توهین میکنه تفکرش رو میکوبه هر کاری که دلش میخواد میکنه ؛ بعد همون بازیش توی همایش نرم افزاری به عنوان بهترین بازی شناخته میشه کلی هم تازه روش تبلیغ میکنه ... همین جوری نصو مردم دنیا فکر میکنن ایرانی الان اون دروغ هایی هست که اونها میگن.

ببین این شرکت های ساخت بازی امثال یوبیسافت و کاپکام دارن زیر نظر گروه های پشت پرده صهیونیستی و گروه های دوستار نظم نوین جهانی اداره میشن ... یارو میاد طرح میده فلان بازی رو بزنید بعد توش مقدسات خودشون رو بزرگ نشون میدن و ما رو میکوبن ... دست بر قضا ایرانی هم توشون فعالیت میکنه ... چرا؟! چون از مخ های ما کندن دیگه... حالا اونها رو هم میکنن واسطه ای برای گند های خودشون ... ازشون تا میتونن استفاده میکنن ... یارو میاد به مجری برنامه علمی شبکه ووا (صدای امریکا) میگه اگر از خودشون استفاده نکنی برای توهین به مقدساتشون برنامه راه اندازی نمیشه ... مجریه هم برای اینکه به خاطره عوامل داخلی دلش از تمام اشتباهات دولت و همه پره میاد به حرفشون گوش میکنه میکوبه ... بعد میان شعار میدن که دیدید......... مردمتون هم اینجا علیحتون شعار میدن.!!

حالا من میگم چرا این کارو ما نکنیم ؟ چرا ما میایم فقط شعار میدیم؟ باید همین شعارت رو بزار توی کار... بزنن با ساخت و ساز و راه اندازی فضا هایی که صهیونیست رو بکوبه اونها رو خراب کنن . ولی اول از شر هم پیماناش خلاص شن... بیان این جهالت رو کنار بزار و اینقدر نگن ما جنگمون توی مشتمونه ، مشتت رو بزار توی فن اوری با خودشون قرارداد ببند از خودشون به خودشون ضربه بزن .

این حرف به نظرت مشکلی داره؟! این عمل مشکلی داره؟

نقل قول
اين همه نتيجه دلخواه خودته كه ميگي من دوست دارم صهيونيست و امريكا از رو زمين محو بشن همين بروز انزجاره كه باعث شده افرادي مثل الكس جونز تو دل خود ايالات متحده فعاليت هاي بزرگي داشته باشن و بيدار بشن

میدونی مشکل کجاست بعضیا توی این کشور همش میخوان از دنیا مایه بزارن ... مثلا میگن نگاه کن توی فلان کشور مثلا مصر داره تظاهرات میشه علیح امریکا و علیح دست نشانده گان امریکایی ...

خب بشه به ما چه؟ یعنی مصلحت کشور رو در تظاهرات مصر میدونن

مصلحت ما اون چیزیه که باعث پیشرفتمون توی عرثه علمی میشه ... نمیگم تا الان پیشرفت نکردیم اتفاقا خیلی خوب پیشرفت کردیم ... ولی باید این پیشرفت به همراه ارتباط با دنیا تکمیل تر بشه

باید دنیا رو به خودمون وابسطه کنیم . کاری روسیه کرد . الان کسی نمیتونه به روسیه بگه چرا به لبنان بمب میفروشی که صهیونیست ها رو بکوبه چون میدونه منفعت کشور خودش به خطر می افته .

چین رو تهدید کردن چین خیلی راحت امریکا رو تحدید نظامی میکنه.

خب این به خاطره قدرت ساخت و سازشه و ارتباطش با دنیا .

نقل قول
اينم از همون نكاتيه كه قبولش ندارم اين بحث ترور سياسي نيست درسته يه بحث هسته اي سياسيه ولي ترور ربطي به سياست نداره اين ترور ابزاريه براي عقب راندن يه كشور زمون بعد از پيروزي انقلاب هم ترور خيلي رو اووج و بورس بود و باعث شد كه كشورمون خيلي عقب رونده بشه و مخهاي زيادي رو از دست داديم ولي لطف خدا شامل حالمون شد و تونستيم خودمون رو جمعو جور كنيم! الان هم همونه ترور صورت ميگيره كه دانش گرفته بشه نه سياست شكست بخوره.

با اینکه در موضوع ترور کلی توضیح دادم ولی این رو هم اضافه کنم که وقتی میریزن سفارت انگلیس و شیش ها رو میارن پایین و این کار ها رو میکنن انگلیس و هم پیماناش هم بد تر حس دشمنی میکنن ...

بعدش هم کمیل جان این رو دوستانه میگم ؛ امروز اونهایی که همین ترور ها و 8 سال دفاع مقدس رو دارن ازش استفاده تبلیغاتی میکنن کسایی هستن که دارن توی این کشور برای بقای خودشون مردم رو سرکوب میکنن ...

الان باید حق کشور ها همه دستند درکاران ظلم خارجی گرفته بشه ... ولی میدونی مشکل اینجاست که به صلاح این کشور عمل نمیکنن و هر جوری حال کنن کار انجام میدن

ببین کمیل جان با هر کسی باید به روشی برخورد کرد ... الان عراق رو باید ازش غرامت گرفت ؛ چرا ؟ چون 8 سال به این کشور اسیب رسوند .
کویت قرامت سنگین جنگی رو داره میگیره که نصو جنگ ایران و عراق هم نبود ، اینها برای نگه داشتن یک کشور عربی که ظلمی رو به ما کرد از میلیارد ها پول گذشتن .

بعد داخل کشور اقازاده های اقای فلانی دارن میلیاردی پول پارو میکنن که نصوش میتونه نصو کشور رو اباد کنه!!! الان کی میخواد جواب این پول ها رو بده ...؟
نقل قول
فقط يه مشكلي بين ما ايراني ها هست كه هميشه كلي نگر بوديم يعني صفر و صد نگاه ميكنيم! يعني طرفمون يه صفره يا صده و ميانه اي وجود نداره به گرايشات با يه ديد خشك نگاه ميشه! مثلا چپي ها با يه ديد خيلي كثيف و حشك به راستي ها نگاه ميكنن و بدون شك همتون با افرادي برخورد داشتيد كه معتقدن كه راستي ها ادمهاي بي منطق و بي فكر و خشكه مذهب و كور و غيره هستند در مقابل هم راستيا به چپي ها ديد ادم بي دين و ضد نظام و ضد خدا و مشرك و مهارب و غيره رو دارن اين تند رويا از كجا شكل گرفته حامد جان؟؟ من مشكل اين رو توي نفوذ عده اي در جريانات ميدونم! مثلا يه عده اي تو يه دوران هاي (اسمشو نميبرم زير نظر كدوم دولت) به اسم خدا و پيغمبر اومدن ملتو چاپيدن و جيب خودشون و امثال دختر و پسرشون رو پر كردن و اينقدر گنده شدن كه تبر گردنشون رو نميزنه

این به خاطره اینه که اصل اشتباهه ؛ کمیل توی خود مجلس هم از این شعار ها هست... اینها خودشون هم میخوان که اینجوری باشه و دارن بهش دامن میزنن ... منم میدونم که اشتباهه ولی خب اینها درست کردن .

وقتی توی کشور چند دسته گی هست این میشه الان تو به من بگو ... ارمان های ما این بود؟
یعنی اگر ارمان میخواد باعث چند دسته گی باشه اصلا میشه قبولش داشت؟

من نمیگم ارمان ها غلط بوده ... ولی چیزی که همراه داشته بعد چند سال این موضوع هم بوده ... البته که افرادی پای منفعت شخصیشون که وسط اومد ارمان ها رو هم گذاشتن کنار ولی کمیل جان خیلی از اساس ها هم بر پایه اشتباهاتی بود که اول انقلا*ب شکل گرفت.
(من نمیخوام به کسی توهین کرده باشم باز به خاطره این حرف کسی نیاد بگه من دارم کسی رو میکوبم و این حرفا...)
نقل قول
بابا به خدا اين مسئولين اين اقا زاده ها اين تند روهاي چپو راست از مريخ نيومدن همه اينا يه روزي مثل منو شما مردم عادي بودن ولي زماني كه بين منفعت و انسانيتشون قرار گرفتن اولي رو برگزيدن

وقتی نمیتونن کشور رو درست اداره کنن و وقتی گند خیلی کارا در میاد باید جا به جایی هایی انجام بشه ... اما ظاهرا کسایی که از همه بیشتر دک و پز دارن و خیلی خودشون رو بزرگ میدونن نمیتونن از پس مشکلات بر بیان . خب جا به جایی های باید صورت بگیره

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اول از همه حامد جان لطف كن كلماتتو شكسته نزن درسته سيستم فيلترينگ درو پيكر نداره ولي ديگه رو كلمه سياست و انقلاب و چپو راست كه حساس نيست به ادم حس بدي دست ميده

نقل قول
ببین عزیزم ؛ یک نفر توی این کشور به دست عوامل صهیونیستی ترور میشه خب ... بعد میرن میگردن چند نفری که عجیر شدن رو دست گیر میکنن و اعدامشون میکنن ، بعد میان جو درست میکنن که خب انتقامشون رو گرفتیم ... حالا چیکار کنیم بیایم شروع کنیم به شعار دادن مردم رو جمع میکنن توی خیابون بگو مرگ بر امریکااااااااااا ، مرگ بر انگلیس ... و تا جایی که میتونن همین موضوع رو ازش استفاده تبلیغاتی میکنن برای اینکه به زور به همه بفهمونن که اره ما همه دشمن امریکا هستیم و داریم باهاشون میجنگیم .

يعني به هيچ عنوان اينو قبول ندارما
به هيچ عنوان
هيچ دولت و حكومتي حاضر به كشته شدن مغزاش به خاطر يه تبليغ سياسي كه خيلي راحت بدون دردسر هر سال داره از تظاهرات مردمي توي روزهاي ملي مثل 22 بهمن داره رو انجام بده
اينا از همون شبهاتيه كه الكي سر زبونا انداختن با يكم فكر كردن ميشه رفعش كرد
من قبول دارم كه سيستم دولت خيلي مشكل داره ولي اين شبهاتي كه از ماهواره ها مياد و دهن به دهن ميچرخه و صد در صد اشتباهه رو ميشه از صد كيلومتري تشخيص داد كافيه روش يكم تامل كنيد

ايران با داشتن دانشمندانش بيشتر ميتونه مانور داشته باشه يا با اعدام دو تا قاتل؟؟
نه عزيز من اينجوريا نيست

نقل قول
حالا میان میگردن دنبال مقصر ... حالا مقصر کیه ؟! 1000 نفر ادم جور میکنن که اینها سران فتنه هستن توی این کشور و اینها باعث و بانی ترور هستن و بعد شروع میکنن به کوبیدن اونها ... توی مجلس رو که یادت میاد علیح مو*سوی و کر*وبی چه شعار هایی دادن؟!

باز زدي تو خط شاخه به شاخه ها چون من قول دادم اينجا مسئوليت پذيرفتم دوست ندارم بحث از دست خارج بشه و همه چي بي نتيجه باشه
بحث ها رو با هم قاطي نكنيد
اين بحث موسوي و كروبي و مجلس ربطي به ترور و اينا نداره
هيچ كس ترور رو گردن اين ادمهاي بي ارزش و كوچيك كه دماغشون رو بگيري جونشون درمياد ننداخته

ترور دانشمندامون زير نظر خود اسراييل كثيف و ريس كثيف اژانس صورت گرفته و مثل روز روشنه
ببين حامد بحث ترور رو كلا بايد از اينا خارج كني
قبلا هم توضيح دادم ترور هيچ ربطي به سياست دولت و حكومت نداره

نقل قول
حالا من میگم این جنگی که با صهیونیست داری رو بزار توی پیشرفت و با پیشرفت دهنشون رو ببند و مقابله به مثل کن

منظورم رو تا اینجا گرفتی؟

اينجاشو گرفتم كه بايد به صورت نرم و مثل خودشون با علم و تكنولوژي مقابله كرد ولي بي انصافيه بگيم هيچ كاري نكرديم و طوري وانمود كنيم كه هيچ اقدامي صورت نگرفته
حامد من اصلا دوست ندارم يه طرفه به قاضي برم
همين مثالايي كه درمورد بازيا زدي و سينما و غيره
انصافا دارن اقداماتي ميكنن ولي قبول دارم هم ديره و هم كنده و هم كمه
ولي نيست نداريم داره صورت ميگيره با مشكلات فراوان

نقل قول
یعنی اگر اونها میان با ابزار علیح ما ذهن مردم دنیا رو میشورن ما هم با ابزار ذهن مردم رو علیح اونها بشوریم . (الان بد میگم؟) بد میگم که بیایم صهیونیست رو خرابش کنیم؟! جوری که مردم دنیا جلوشون تف بندازن

اينم داره صورت ميگيره
همين كه كل انقلابياي دنيا به ويژه مصر و ليبي و كشور هاي عربي ميان و پيش رهبر تا خط مش بگيرن خودش نشون ميده ما داريم اقداماتي ميكنيم
همين كه از نوع سرود هاي انقلابي استفاده ميشه و همين كه الگوهاي انقلابشون مثل ايرانه نشون ميده همچينم بيكار نبوديم كه ميگيد
وگرنه تو اين زمونه كه رسانه دست صهيونيسته و كشور اونا كه دلوت دست صهيونيسته چطوري زمينه هاي انقلاب ايران اونجوري داره پيشرفت ميكنه؟؟
اين نشون ميده اقداماتي هست

نقل قول
. این یعنی از در دوستی وارد بشیم و اول صداشون رو ببریم بعد پله به پله خردشون کنیم .

خوب اين بحث نشدنيه
نميدونم چقدر با من همفكري ولي هيچ وقت فكر نكن كه با يه دوستي ظاهري ميتوني اينا رو فريب بدي
اينا با سياست منو تو مشكلي ندارن اونا با تفكرمون كه ضد صهيونيسته مشكل دارن
خيال نكن به همين راحتي از سرمون دست برميدارن
همون جوري كه عراقو به جونمون انداختن و سي ساله دارن به بهونه هاي مختلف تحريم ميكنن در هر شرايطي ميكنن فقط در شرايطي كه ما به خواسته هاي كثيفشون تن بديم باهامون صلح ميكنن
خواسته هاشون چيه؟؟
اينه كه از كتب درسيمون فرهنگ شهادت خارج بشه
از بين تفكرمون فرهنگ عاشورا و مهدويت خارج بشه
و ما هم مثل مسيحي هاي خنثي فكر كنيم

ما هم تحت هيچ شرايطي به اينا تن نميديم چون در اين صورت دينمون ميشه مثل وهابيت و بهاييت

نقل قول
این حرف به نظرت مشکلی داره؟! این عمل مشکلی داره؟

كليتش نه ولي جزياتش چرا تا حدودي
ما بايد تو همه زمينه ها فعاليت كنيم
يه جا رو بچسبيم و يه جاي ديگه رو ول كنيم شكست ميخوريم
در همه زمينه بايد باشيم چه فيزيكي و سياسي علمي فرهنگي و اجتماعي و حتي تو زمينه شعار و تظاهرات

نقل قول
میدونی مشکل کجاست بعضیا توی این کشور همش میخوان از دنیا مایه بزارن ... مثلا میگن نگاه کن توی فلان کشور مثلا مصر داره تظاهرات میشه علیح امریکا و علیح دست نشانده گان امریکایی ...

خب بشه به ما چه؟ یعنی مصلحت کشور رو در تظاهرات مصر میدونن

مصلحت ما اون چیزیه که باعث پیشرفتمون توی عرثه علمی میشه ... نمیگم تا الان پیشرفت نکردیم اتفاقا خیلی خوب پیشرفت کردیم ... ولی باید این پیشرفت به همراه ارتباط با دنیا تکمیل تر بشه

باید دنیا رو به خودمون وابسطه کنیم . کاری روسیه کرد . الان کسی نمیتونه به روسیه بگه چرا به لبنان بمب میفروشی که صهیونیست ها رو بکوبه چون میدونه منفعت کشور خودش به خطر می افته .

چین رو تهدید کردن چین خیلی راحت امریکا رو تحدید نظامی میکنه.

خب این به خاطره قدرت ساخت و سازشه و ارتباطش با دنیا

الان اينجا تناقض داره حرفت
از يه سمت ميگي بايد جهان رو دست بگيريم و توشون نفوذ كنيم و بعد از يه سمت ميگيم چرا عراقو داريم دست ميگيريم بالاخره تكليف خودتو مشخص كن
عراقي كه با ما جنگيد عراق صدام حسين و رژيم بحث بود ولي عراقي كه الان ما داريم ازش دفاع ميكنيم همون چيزيه كه ميشه روش حساب كرد يه سي دي خام
اين نگاه خيلي بده كه بقيه رو ابزار دست خودت كني ولي در كثيف ترين حالت اينه كه ما حداقل عراقو دست داريم.همچنين لبنان و فلسطين
بجز اينكه برامون بهره سياسي داره بهره مالي هم داره اگه صهيونيستا سوريه و فلسطين و لبنانو بگيرن بايد ساليانه دها برابر بيشتر از چيزي كه الان خرج ميكنيم بديم و خون و ناموس و خاكمون تو خطر بيوفته
بازم ميگم اين ديدگاه ديدگاه كثيففيه و انساني نيست ولي در بدبينانه ترينش همين منفعته
بجز اون هم نفوذمون هم شرع دينمون همش اجرا ميشه
توقع نداري براي بدست اوردن و نفوذ تو دنيا براي شروع كا بريم اسپانيا رو بگيريم كه بايد از اطراف خودمون شروع كنيم كه از همه نظر برامون بهتر باشه

نقل قول
با اینکه در موضوع ترور کلی توضیح دادم ولی این رو هم اضافه کنم که وقتی میریزن سفارت انگلیس و شیش ها رو میارن پایین و این کار ها رو میکنن انگلیس و هم پیماناش هم بد تر حس دشمنی میکنن ...

بازم اينم ارجاع ميدم به تيكه حرفي كه به كياوش زدم
شما با يه بازيكن شطرنج طرف نيستيد كه براساس حركت شما مهره هاشو جابه جا كنه
شما با يه حريفي طرفي كه حركتاشو از پيش برنامه ريخته و شما هر حركتي بري اون به صورت برره اي باهات رفتار ميكنه و دمپايي رو ميزنه رو سر مهره هات

اينگليس همون اشغاليه كه بيشترين ظلم رو به منو تو كرده من اصلا ناراحت نيستم كه روابطمون باهاش قطع بشه و اصلا هم به اين ايمان ندارم كه سر اين اونا از ما بترسن اونا از دين و ايدولوژي ما ميترسن و در هر شرايطي كار خودشون رو ميكنن چه ما ديپلماتاشون رو رو سرمون بزاريم چه بيرونشون كنيم
نقل قول

امروز اونهایی که همین ترور ها و 8 سال دفاع مقدس رو دارن ازش استفاده تبلیغاتی میکنن کسایی هستن که دارن توی این کشور برای بقای خودشون مردم رو سرکوب میکنن ...

توچ
ببين حامد يكم واقع بين باش با خون شهدا كه نميشه تبليغات سياسي كرد

حامد جان شهدا رو اگه ميبني همه جا مطرح ميكنن براي اينكه منو تو الگومون رو هر روز جلو چشمون داشته باشيم و نريم اشغال هاي غربي رو الگو خودمون قرار بديم

سركوب يعني چي؟؟يعني ميگن به نام شهيد همت بخور باتومو؟؟
حامد ميدونم حرفات اين نيستا فقط اصلا درست مطرح نميكني

نقل قول
وقتی توی کشور چند دسته گی هست این میشه الان تو به من بگو ... ارمان های ما این بود؟
یعنی اگر ارمان میخواد باعث چند دسته گی باشه اصلا میشه قبولش داشت؟

ارمان هاي ما يكيه ولي برداشت از ارمانا متفواوته و همچنين خيليا بهش بها نميدن
اگه ميدادن كه مشكلي نبود
ولي خوب هركسي واسه خود ايدولوژي جديد اورد!

نقل قول
اما ظاهرا کسایی که از همه بیشتر دک و پز دارن و خیلی خودشون رو بزرگ میدونن نمیتونن از پس مشکلات بر بیان . خب جا به جایی های باید صورت بگیره

جابه جايي به اين اسوني كه فكر ميكني نيست
يه جاسبي رو بعد از سي سال به زور از روي صندلي دانشگاه ازار(همون ازاد) پرت كردن بيرون
ميدوني چند ساله تلاش كردن؟؟چرا؟؟چون پشتشون به كسايي گرمه كه دستور العملشون رو از همون انگلستان حرومزاده دريافت ميكنن و مستقيم زير نظر اونا اداره شدن

حامد ما حرف همو ميفهمم منم بهت حق ميدم و ديدم تو هم بهم حق دادي

ولي حامد به نظر من نميشه مشكلاتو تاميم داد به اصليت
مثل دخترايي كه ميگن ما چادر سر نميكنيم ميگن چرا ميگن چون يه نفر رو ديديم كه زير ادر يه چيز ديگه بود بعد چون اون اينجوري كرد چادر درست نيست
يا كسايي كه فكر ميكنن چوئن يه روحاني بد بود همه جامعه روحانيت بده
بايد بدونيم اشخاص اديان نيستند
بايد بدونيم كه مشكلات ربطي به كليت نداره
اجرايات مشكل زياد داره حامد به خدا قبول دارم توي سيستم اداري و سياسي ما هزاران مشكل بيداد ميكنه ولي نميشه بگي همه به خاطر مشكلات دل از نظام بريدن
اين نظام هسته سالمي داره فقط درست هدايت نشده چون دست كسايي كه بايد رهبريش ميكردن بسته بده
فكر ميكني همين رهبر چند ساله قدرت كامل در دست داشته؟؟
چه سالهايي رو كه زير سايه يه عده حرف نميزده چون قدرت رو ازش داشتن ميگرفتن و افرادي سر كار بودن كه كلا هدايت رهبري كه شخص اول نظامه رو صلب كرده بودن و خودشون داشتن هدايت انجام ميدادن

حامد جان بخواي اينجوري بحث كني سالها ميتوني نظريه بدي
ولي به نظر من بهتره مردم اگاه باشن يكم بصيرت داشته باشن 50 درصد مشكل با بصيرت مردمي قابل حله ميمونه 50 درصد ديگه كه اگه مردم درست بشن يواش بواش درست ميشه
اينم ياداور بشم كشور ما به خاطر سياستش در اين شرايط نيست كشور ما به خاطر ايدولوژيش اينجاست ايدولوژي ناب محمدي كه فقط توي ايران وجود داره و هيچ جاي ديگه دنيا به چشم نميخوره!
احدايث اخر الزمانو بخون خيلي چيزا دستگيرت ميشه
مثلا يكيش اينه كه ايرانه كه زمينه ظهور رو فراهم ميكنه و بيشتر خدمات رو به اسلام ميده
و هزاران مورد ديگه
و چون در مقابلت شيطان صفتايي داري كه اسلام رو دوست ندارن و يا به صورت جنگ فيزيكي مثل سوريه و لبنان و فلسطين و عراقو افغانيستان نابود ميكنن يا به صورت جنگ نرم مثل ايران
يا توي دينشون رخنه ميكنن و داغونش ميكنن مثل وهابيت و بهايتت و عربستان

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
من ميرم بخوابم
فردا كار دارم يادتون نره قوانينو من مسئوليت پذيرفتم هرگونه توهين و ياوه گويي و تهمت و بهم ريختن جو باعث ميشه من كل بحث رو جمع كنم بهش بدم بره

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
يعني به هيچ عنوان اينو قبول ندارما به هيچ عنوان هيچ دولت و حكومتي حاضر به كشته شدن مغزاش به خاطر يه تبليغ سياسي كه خيلي راحت بدون دردسر هر سال داره از تظاهرات مردمي توي روزهاي ملي مثل 22 بهمن داره رو انجام بده اينا از همون شبهاتيه كه الكي سر زبونا انداختن با يكم فكر كردن ميشه رفعش كرد من قبول دارم كه سيستم دولت خيلي مشكل داره ولي اين شبهاتي كه از ماهواره ها مياد و دهن به دهن ميچرخه و صد در صد اشتباهه رو ميشه از صد كيلومتري تشخيص داد كافيه روش يكم تامل كنيد ايران با داشتن دانشمندانش بيشتر ميتونه مانور داشته باشه يا با اعدام دو تا قاتل؟؟ نه عزيز من اينجوريا نيست

فکر کنم تو منظور من رو از تبلیغات سیاسی نفهمیدی

منظورم این نیست که میان خودشون ترور میکنن که... عوامل ترور که خود صهیونیست ها هستن ولی من میگم که دشمن تراشی هایی که اینها کردن باعث این موضوع شده ، بعدش وقتی ترور اتفاق می افته عوض اینکه برن بشینن ببینن اصلا راهی که دارن میرن درسته ؟ غلطه اصلا کجاش اشکال داره میرن شعار میدن ...

گفتی مانور ؛ ببین کمیل جان این دوره جونا دارن رو به یک احساس ضعف میکنن(البته نه همه ها) ولی ببین اگر بخوای از دید روانی بهش نگاه کنی توی مملکتی که دولتمرداش و همه سیستم حکومتیش دارن با دنیا مبارزه میکنن و مدام هم دارن از هر راهی این رو به همه القا میکنن خود به خود یک حس ضعف هم به وجود میاد .

البته نباید تبلیغ های کشور های دیگه رو هم ندید بگیریم ... ولی ببین کمیل جان مردم میبینن توی وضعیت داخلی کشور یک سری مشکلاتی هست ... بعضی از این مشکلات پیش پا افتاده هست که جایی از این دست مشکلات نمیبینی .

برای مثال : در بعضی شرایط حد اقل ازادی اجتماعی رو ندارن ؛ گشت ارشاد امروز داره چیکار میکنه توی سطح شهر ها؟! به دخترا پسرا کم سر لباس و جوراب و کفش و مدل مو و مدل پوشش و استین و ... گیر داده؟! (کمیل اینها خیلی پیش پا افتاده هست) یعنی امروز توی سیستم حکومتی کشور ما دارن با چیز هایی مبارزه میکنن که از هر دیدی خنده دار به نظر میاد.

امروز دارن با ماهواره ها مبارزه میکنن و به زور میخوان مردم رو از دیدن شبکه های خارجی منع کنن فقط برای اینکه چند شبکه ضد دولتی که اونم تازه به خاطره اشتباهات خودشون شکل گرفته ماهواره ها رو جمع میکنن و عکسش و تمام مسائلش در اینترنت پخشه دنیا میبینه مردم میبینن و باز هم یک حس ضعفی بهشون دست میده و البته حس خنده برای کشور های دیگه...

حالا این اتفاقات رو بزار کنار هزینه هایی که کشور های دیگه دارن برای پیشرفت و برای کندن از اینور اونور برای ساختن خودشون میکنن و کار هایی که برای دیده شدن در جهان میکنن .

خب کردم داخل یک ضعفی رو احساس میکنن و یک حس دشمنی با دولت و غیره پیدا میکنن و همین موضوع باعث حرف هایی میشه .

فرار مغز ها و فرار هنرمندان امروز از کشور به خاطره جهالت ها و افراطی گری هایی کسانی که چندین ساله دارن با جهان میجنگن و دوست دارن هر جوری که خودشون میخوان این کشور رو اداره کنن و به هیچ دین ، مذهب ، ملیت ، و... احترام نمیزارن و خط منشا اینها همه از افراطی گری افرادی نشات میگیره که فکر میکنن امروز باید با جهان و با ادیان دیگه بجنگن.

ما امروز بهایی داریم که به جرم بهایت توی زندانه... این انصافه؟!
نقل قول
باز زدي تو خط شاخه به شاخه ها چون من قول دادم اينجا مسئوليت پذيرفتم دوست ندارم بحث از دست خارج بشه و همه چي بي نتيجه باشه بحث ها رو با هم قاطي نكنيد اين بحث موسوي و كروبي و مجلس ربطي به ترور و اينا نداره هيچ كس ترور رو گردن اين ادمهاي بي ارزش و كوچيك كه دماغشون رو بگيري جونشون درمياد ننداخته ترور دانشمندامون زير نظر خود اسراييل كثيف و ريس كثيف اژانس صورت گرفته و مثل روز روشنه ببين حامد بحث ترور رو كلا بايد از اينا خارج كني قبلا هم توضيح دادم ترور هيچ ربطي به سياست دولت و حكومت نداره

کمیل چند دسته گی چند عامل داره

ببین عزیزم بعد از انقلاب هر کسی خواست برای خودش یک گروهی تشکیل بده و کار خودش رو بکنه ؛ ولی از اونجایی که این حکومت اجازه جهت گیری اضافی به بعضیا رو نمیداد و جهت گیری ها رو بر اساس مواضع انقلاب خواست تنظیم کنه به چند دسته گی ها دامن زد .

من اصولا با خود شعار هایی که علیح موسوی و کروبی توی خود مجلس داده شد مخالفم چون خود همین مسئله یک حس نفرتی شدید تری رو توی دل طرفداران انقلاب میندازه که اونها هم بد تر دامن بزنن به قضیه ...

وصل کردن این دو نفر مخصوصا موسوی به صهیونیست ها و تبلیغاتی که علیح اینها کردن رو نمیشه ازش چشم پوشی کرد ... این کار خودش کار غلط و کاری هست که باعث میشه اتش چند دسته گی توی کشور شعله ور تر بشه .

مردم موافق این اقایون هم حس بدی نسبت به حکومت پیدا کردن و شعار های خیابونی علیح اقایون بیشتر شد و همین مسئله چند دسته گی به وجود اورد

این یعنی نهایت احترام نزاشتن به انخاب مردم ؛ به نظر مردم و به دیدگاه مردم .
اینها با کاری که توی مجلس کردند و با تبلیغاتی که کردن گروه طرفدارای موسوی رو به جون خودشون انداختن .
نقل قول
اينجاشو گرفتم كه بايد به صورت نرم و مثل خودشون با علم و تكنولوژي مقابله كرد ولي بي انصافيه بگيم هيچ كاري نكرديم و طوري وانمود كنيم كه هيچ اقدامي صورت نگرفته حامد من اصلا دوست ندارم يه طرفه به قاضي برم همين مثالايي كه درمورد بازيا زدي و سينما و غيره انصافا دارن اقداماتي ميكنن ولي قبول دارم هم ديره و هم كنده و هم كمه ولي نيست نداريم داره صورت ميگيره با مشكلات فراوان

ببین کمیل جان ما اگر بخوایم کاری بکنیم باید از راهش باشه ؛ قرار نیست فقط مردم ایران بدونن اسرائیل دشمن بشریته امروز اگر میخوان حرفشون رو به جهان بگن باید به هسته اصلیشون نفوذ کنن ؛ امروز باید گفتگوی تمدن ها رنگ بوی خاصی بگیره

یادت باشه کمیل ما الان نباید شروع کنیم ؛ کسایی که باید شروع میکردن شروع کردن . ما امروز باید با تفکری بر پایه پیشرفت و عدالت و نفوذی بزرگ به سمت کله گنده های جهانی بریم . البته نه با این روشی که بر پایه افراط و روشی هست که بعضیا دارن ازش دفاع میکنن.

نقل قول
اينم داره صورت ميگيره همين كه كل انقلابياي دنيا به ويژه مصر و ليبي و كشور هاي عربي ميان و پيش رهبر تا خط مش بگيرن خودش نشون ميده ما داريم اقداماتي ميكنيم همين كه از نوع سرود هاي انقلابي استفاده ميشه و همين كه الگوهاي انقلابشون مثل ايرانه نشون ميده همچينم بيكار نبوديم كه ميگيد وگرنه تو اين زمونه كه رسانه دست صهيونيسته و كشور اونا كه دلوت دست صهيونيسته چطوري زمينه هاي انقلاب ايران اونجوري داره پيشرفت ميكنه؟؟ اين نشون ميده اقداماتي هست

خب همین موضع گیری های غلط یکیش اینجاست ؛ ما داریم به اتش جنگ با جهان به صورت فیزیکی و سبک فیزیکی دامن میزنیم .
یعنی کاری که اقایون میکنن و با همون جهت گیری های خودشون دارن به اون کشور ها هم القا میکنن
و البته کمک های نقدی و مالی هم که به کشور های اونها میشه متاسفانه داره به اتش یک جنگی که بر پایه موضع گیری غرب علیه ما هست دامن میزنه.

نقل قول
الان اينجا تناقض داره حرفت از يه سمت ميگي بايد جهان رو دست بگيريم و توشون نفوذ كنيم و بعد از يه سمت ميگيم چرا عراقو داريم دست ميگيريم بالاخره تكليف خودتو مشخص كن

اشتباه نکن ؛ دست گرفتن دنیا نباید باعث این بشه که منفعیت ملی ما به خطر بی افته ، اتفاقا اگر ما از عراق غرامت جنگی رو بگیریم یعنی با روش درست پیش رفتیم .
ببین اینها دارن به خاطره جنگی که با جهان دارن یک کشوری که دشمن با هم محسوب میشه رو برادر می دونن و تازه باهاشون قرارداد میبندن. این یعنی ضد کاری که من گفتم .
من نگفتم بریم دنیا رو با توپ و تفنگ دست بگیریم من گفتم بر پایه نظم و بر پایه اندیشه جلو بریم و از راه ذهنی کنترلشون کنیم . باهاشون همکاری سالم و روابط دیپلوماتیک داشته باشیم و در عین حال رقیبی سر سخت براشون باشیم . درست مثل کاری که روسیه داره میکنه.

نقل قول
بازم اينم ارجاع ميدم به تيكه حرفي كه به كياوش زدم شما با يه بازيكن شطرنج طرف نيستيد كه براساس حركت شما مهره هاشو جابه جا كنه شما با يه حريفي طرفي كه حركتاشو از پيش برنامه ريخته و شما هر حركتي بري اون به صورت برره اي باهات رفتار ميكنه و دمپايي رو ميزنه رو سر مهره هات

عزیزم کدوم مهره ؛ جنگ نرف و رقابت یعنی مهره های اونها رو هم تو تکون بدی . یعنی اونها رو به خودت وابسطه کنی نزاری علیه ت حرف بزنن

کاری که اونها کردن دست گرفتن جهان بود ، خودشون می امدن ادم توی کشور های دیگه به سلطنت می رسوندن و از سلطنت بر میداشتن . امروز اون کارو توی جهان ما باید انجام بدیم . البته نه به صورتی که اونها کردن ولی میشه اونها رو وابسطه به خودمون کنیم .

نقل قول
سركوب يعني چي؟؟يعني ميگن به نام شهيد همت بخور باتومو؟؟

نه اشتباه نکن ؛ سرکوب یعنی به روز بخوای عقاید خودت رو به خورد دیگران بدی کاری که الان داره اینجا انجام میشه ... اگر کسی بخواد مخالفت کنه و یا روزنامه نگاری که بخواد صحبتی بر ضد نظام بکنه جاش توی اوین*ه این یعنی سلطه گری ... این یعنی اینکه هر چی خودشون بگن درسته و کسی حق حرف زدن نداره . تا جایی که باهاشون باشی حالبا چه ظاهر چه باتن کاریت ندارن ولی بخوای چپ نگاه کنی زندانی!
این رو چی بهش میگی؟ اسم این عمل که توی این حکومت داره انجام میشه چیه؟

تو میتونی اینجا عدالت ببینی؟

۲۶ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
منظورم این نیست که میان خودشون ترور میکنن که... عوامل ترور که خود صهیونیست ها هستن ولی من میگم که دشمن تراشی هایی که اینها کردن باعث این موضوع شده ، بعدش وقتی ترور اتفاق می افته عوض اینکه برن بشینن ببینن اصلا راهی که دارن میرن درسته ؟ غلطه اصلا کجاش اشکال داره میرن شعار میدن ...

بازم براي من حل نشده

دو سه بار توضيح دادم اين ترور هاي هيچ ربطي به مسائل سياسي نداره
فكر نكنيد كه اگه ما باهاشون دوست بوديم تروري در كار نبود
اينا برنامشون رو از قبل چيدن و ما هر حركتي نشون بديم اينا همون برنامه رو پي ميگيرن!
خيلي واضحه مثال هم زدم كه توي سالهاي قهطي 10 ميليون ايراني رو ترور كردن همين اشغال ها ولي كسي صداش در نيومد!
اون موقع كه كشور دست خودشون بود پس چرا اينجوري كردن؟؟
اينا همش ابزاريه كه بتونن ما رو در سطح پايين نگه دارن.
هرجا ما بخوايم از سلطشون خارج بشيم همينه
اره ميشه از يه راه ديپلماتيك خيلي بي سرو صدا به انرژي هسته اي رسيد!نوكري كردن و بندگيشون رو پذيرفتن باعث ميشه خودشون با دستاي خودشون بيان واسمون راه بندازن و حتي بمب اتم هم بهمون بدن
ولي به شرطي كه خودمون خودكفا نباشيم و علم رو از اونا ياد نگيريم

اين تنها راهيه كه با ديپلماسي ميشه بدون سرو صدا به هدفمون برسيم و ميدونم نه تو و نه هيچ ايراني با غيرتي اينو نميپذيره

در هر شرايط مخها بايد ترور بشن همون طور كه اميركبيرها و ميرزا كوچكخان ها و خيلي هاي ديگه كشته شدن براي اينكه اين مملكت استقلال پيدا نكنه!

نقل قول
امروز دارن با ماهواره ها مبارزه میکنن و به زور میخوان مردم رو از دیدن شبکه های خارجی منع کنن فقط برای اینکه چند شبکه ضد دولتی که اونم تازه به خاطره اشتباهات خودشون شکل گرفته ماهواره ها رو جمع میکنن و عکسش و تمام مسائلش در اینترنت پخشه دنیا میبینه مردم میبینن و باز هم یک حس ضعفی بهشون دست میده و البته حس خنده برای کشور های دیگه...

توي بحث بي فكري گشت ارشادو و رفتاراي تند و تعصبي حرفي ندارم چون واقعا مشكل بديه كه گريبان گيرمون شده
ولي حامد من به هيچ عنوان اينو نميپذيرم كه اين ماهواره ها اين ترور ها و اين تحريم ها و خيلي چيزاي ديگه صد در صد به خاطر رفتار دولته!
درسته بهونشو از اين راه بدست ميارن ولي بني اسراييل از هر راهي كه شده بهونه رو جور ميكنن!
الان ميگن انرژي هسته اي؟اگه اين نبود ميشد حقوق زن!اگه اين نبود ميشد حقوق بشر!حقوق اقليت هاي ديني!خليج فارس!افغانستان!سوريه و لبنان و فلسطين.
پس هيچ وقت به اينا دلخوش نكن بازم ميگم تا وقتي ما ايدولوژي انقلاب اسلامي رو داريم همينه
من ميتونم صدتا كتاب از ادمهاي بزرگ غربي و امريكايي و صهيونيستي بهت معرفي كنم كه همشون درمورد اين ايدولوژي با ترس حرف زدن و گفتن در هر صورت بايد اين نابود بشه.
هرجور كه بتونن باهاش مقابله ميكنن
مثل قضيه كربلاست اگه امام حسين هم با يزيد دست بيعت ميداد بازم شهيدش ميكردن!ولي بدون سرو صدا و فاتحه اسلام خونده ميشد!
الانم همون موقعيته!ما بايت تو صحنه كربلا عرض اندام كنيم و با يه تفكر و يه جمعيت اقليتي با كل دنيا مبارزه كنيم!
حامد مبارزه فقط جنگيدن فيزيكي نيست.مبارزه يعني پخش كردن ايدولوژي!يعني امروز وقتي تو شبكه هاي ضد ايران مثل بي بي سي ميخوان بيان دروغ پراكني كنن كسايي مثل كمال الهلباوي توي برنامه تلوزيوني توي دهنشون بزنن
به خدا هيچ چيز واسه اونا دردناك تر از كليپ زير نيست
دانلود
گربه محض رضاي خدا موش نميگيره
حامد انصافا اين شرايطي كه داري وصف ميكني تو سياهي تو مملكت ما وجود نداره!
درسته توي بحث سياسي خيلي محتاطانه عمل ميشه و خيلي سخت گيري تو زمينه نت و تلوزيون و غيره ميشه ولي من به عنوان يه فرد اينو پذيرفتم همه دنيا و همه سياست ها و همه دولت ها از رسانه جهت مقاصد خودشون استفاده ميكنن
همون جوري كه انگليس هم توي تضاهراتاي چند وقت پيشش فيس بوك رو في لتر كرد و بعد هم يه ورزشكار رو به خاطر فعاليت هاي فيس بوك عليه سيستم انگليس كشتن

همون جوري كه وال استريت توي فضاي رسانه و اينترنت امريكا الان محدود و نابود شده
همون جوري كه توي فيس بوك يه كلمه درمورد هلوكاست ميزني سريع جمعش ميكنن و اكثر پيچهاي اين بحث رو بستن ولي كمپين توهين به امام هادي رو كه چندين ماهه مليونها نفر بهش اعتراض كردن رو نميبندن

اينا سياهيه يا اينكه دولت مياد گشت ارشاد ميزنه؟؟
اينا سياهيه كه يه نفر توي امريكا ميگه اسراييل جيزه در عرض 24 ساعت كاري باهاش ميكنن كه بياد بگه بابام جيزه و مادرم جيزه
اينا خفقانه يا اينكه 95 درصد اخبار دنيا دست چهار تا خبرگزاري بزرگ دنياست(آسوشیتد پرس، یونایتد پرس، فرانس پرس، رویترز) و تمامي شبكه هاي دنيا همه اخبارشون رو از اين چهار بنگاه ميگيرن كه بي بي سي كلهم زير مجموعه يكي از ايناست!كه بي بي سي فارسي خودش زير مجموعه بي بي سيه)
حامد امروز منو تو نبايد در مورد رسانه حرف بزنيم دنياي الان دنياي كنترل ذهنه
كشورايي موفق ترن كه بيشتر تونستن مغز مردمشون رو شستوشو بدن!
اگه ميگي اونا مردموشون رو با خودشون همپيمان كردن من ميگم خير!اونا مردمشون رو در جهل و نفهمي كامل قرار دادن
تنها كشور سياسي دنيا الان ما هستيم كه مردممون اينقدر از سياست سر درميارن
بقيه دنيا اين خبرا نيست
حالا كه دم از سياهي ها زدي كه بخشيش وجود داره بايد در كنارش خوبي هارم بگي حامد من با نگاه صفر و صد مشكل دارم
كشور ما اينقدر بالندگي سياسي داره كه توش اينهمه حزب داره
درسته حزب و حزب بازي بده ولي كليت نظام طوري هست كه از اين احزاب نترسه و يه روز چپ بياد عقيدشو مطرح كنه و حكومت كنه و يه روز راست بياد حكومت كنه!
اينقدر ازادي بين جوون ها هست كه مثل هيچ يك از كشور هاي مسلمون دنيا نيستند و از هم كشور هاي مسلمون جهان ما بيشتر ازادي فكري و اجتماعي داريم!
هميشه اگه خودمون رو با بالايي مقايسه ميكنيم و ناميدي بهمون دست ميده بايد خودمون رو هم بعضي وقتا با پايين دستيا مقايسه كنيم كه حس اميد بهمون دست بده

امروز خيلي راحت تو بحرين همه رو خفه ميكنن و از عربستان نيرو ميبرن و هيچ كس حق فكر كردن نداره

بعد اين بي بي سي ملعون حروم زاده مياد خيلي خيلي خيلي خيلي زيركانه يهو تو يه پلوتيك كثيفانه ميزنه تو خط كره شمالي
اول ميشه كره شمالي رو به جهان نشون ميده
مياد مستند ميسازه و وضعيت كره شمالي رو هي شرح ميده هي شرح ميده هي شرح ميده
بعد طوري غير ملموسانه از فن علم كنترل ذهن استفاده ميكنه كه همه ذهنا بياد سمت ايران!
مثلا كره شمالي ميگه من ميخوام بمب اتم داشته باشم!
بعد هركي از جلوي مجسمه رهبر كمونيستشون رد ميشه اگه احترام نزاره نابوده
بعد اونجا داشتن تلوزيون و وسايل ارتباط جمعي ممنوعه
اينترنت كلا ندارن
الان شما بريد بگرديد چند تا سايت كره شمالي پيدا ميكنيد؟
بعد از خفقان سياسي و فكري كه دولتشون اجرا كرده حرف ميزنن و بعد يواش يواش يواش ايران رو ميچسبونن به كره شمالي
اوني كه بي بي سي رو ميپرسته ميگه اره ديگه ما هم نت نداريم رهبر هم كه اينجوري ازادي اجتماعي صفر جلو رسانه و مهواره هم گرفته ميشه پس ما هم كره شمالي هستيم

اين كلا غلطه اين چيزيه كه بايد باهاش مبارزه كرد حالا دولت ما خيلي خشك با جمع كردن ماهواره اينو ميخواد جلوشو بگيره ولي كارش درست نيست بايد با فعاليت فرهنگي جلوشو بگيره

ولي حامد اين حرفا باعث نميشه من حس ادمي كه تو كره شمالي زندگي ميكنه رو داشته باشم

نقل قول
که چندین ساله دارن با جهان میجنگن و دوست دارن هر جوری که خودشون میخوان این کشور رو اداره کنن و به هیچ دین ، مذهب ، ملیت ، و... احترام نمیزارن

ميبيني حامد اين نكات ريز بين حرفات كلا با كليت حرفت تناقض داره
كدوم احترام نذاشتن؟؟
خيلي ببخشيد يعني ما الان تو كشور خودمون به اقليت هاي ديني احترام نميزاريم؟يعني بيشترين اقليت ملي تو كشور ما نيست؟؟يعني داري ميگي به مردم كشورهاي ديگه احترام نميزاريم؟؟مگه چي كار كرديم؟؟ننه جنگيدن با امريكا و اسراييل و انگليس يعني جنگيدن با قوميت مليت خودشون و بقيه همپيمانانشون؟
اينم كه ميگي ب كل جهان داريم ميجنگيم هم من قبول ندارم ما فقط داريم با سران اين عوضي ها مبارزه ميكنيم و حوزه درستي و غلطيشم بماند ولي جهاني دركار نيست فقط اين كشورها هستند كه بقيه همپيمانانشون رو مجبور ميكنن كه با ما بجنگن.
وگرنه هيچ كدوم از دولت هاي جهان با ما سر جنگ نداره فقط چون سرسپردگي دارن مجبورن اطاعت امر كنن
ولي در عمل ميبيني وقتي تحريم ميشه باز خيليايشون به صورت پنهاني با تا تبادل دارن
چرا چون با اصليت ما و رابطه مشكلي ندارن بلكه اين صهيونيست ها و خاندان 313 تاجدار شيطان صفته كه جهان رو در سلطه داره

نقل قول
ما امروز بهایی داریم که به جرم بهایت توی زندانه... این انصافه؟!

اين تناقضه حرفه!
اول مياي دم از امير كبير ميزني و ميگي اميركبير با خرافه پرستي و انحراف ديني جنگيد بعد مياي ميگي كه بهايت
اول بهتره چهره بهاييت رو كاملا ترسيم كني بعد انصافانه تصميم بگيري
تفكر بهايت كم از تفكر طالبانيست و صهيونيست و وهابيت نداره
حامد اينا كسايين كه ميگن شيععه بكشي ميري بهشت اينا كسايين هرسال توي مساجد داخل و عراق بمب گذاري ميكنن و ميشكن توقع داري بهشون احترام بزاريم؟؟
كسايي كه پيامبر رو قبول ندارن ولي ميگن ما مسلمونيم و از فردي پيروي ميكنن كه همين امير كبير رحمت الله توي ميدان شهر اعدامش كرد و امروز بها الله واسشون مقدسه
من به شخصه هيچ احترامي براي تفكري كه با صهيونيست فرقي نداره قائل نيستم

نقل قول
ولی از اونجایی که این حکومت اجازه جهت گیری اضافی به بعضیا رو نمیداد و جهت گیری ها رو بر اساس مواضع انقلاب خواست تنظیم کنه به چند دسته گی ها دامن زد .

خوب اين يه حرفيه ولي بازم شما داري درمورد يه دولتي حرف ميزني كه تا وقتي خودش امنيت نداشته باشه نميتونه امينت ملت رو فراهم كنه!
تمام دنيا اينجوريه دولت هاي جهان سعي بر كنترل افكار دارن اين درسته انساني نيست ولي تو عرصه بين الملل پذيرفتس
در ضمن اينهمه كنترل شد باز اينهمه فرقه انحرافي تو مملكت ما هست چون مردممون شورشون خيلي زياد تر از شعورشونه نميشه يهو بهشون ازادي بدي كه هركي هركاري دوست داشت بكنه

نقل قول
وصل کردن این دو نفر مخصوصا موسوی به صهیونیست ها و تبلیغاتی که علیح اینها کردن رو نمیشه ازش چشم پوشی کرد ... این کار خودش کار غلط و کاری هست که باعث میشه اتش چند دسته گی توی کشور شعله ور تر بشه .

اين دوتا معقولس
بحث اولش كه مطرح كردن اين افراده رو قبول دارم كه نبايد ديگه مطرحشون كرد تا همه چي اروم بشه
ولي ايني كه ميگي وصل كردن يعني به دروغ وصل كردن ديگه درسته؟؟
حامد من اينو نميپذيرم چون اسنادش هست
تا نباشد چيزكي مردم نگوين چيزها!

نقل قول
ببین کمیل جان ما اگر بخوایم کاری بکنیم باید از راهش باشه ؛ قرار نیست فقط مردم ایران بدونن اسرائیل دشمن بشریته امروز اگر میخوان حرفشون رو به جهان بگن باید به هسته اصلیشون نفوذ کنن ؛ امروز باید گفتگوی تمدن ها رنگ بوی خاصی بگیره

ما مردم خودمون رو بيدار كنيم هنر كرديم
اول بايد از خودمون شروع كنيم البته اول دوم نداره همزمان بايد توي همه جبهه ها جنگيد اينو بارها گفتم ولي به خاطر همين بحثاي پيش پا افتاده كه مردم درگيرشن فرصتي براي اينكارا پيدا نكرديم

نقل قول
یادت باشه کمیل ما الان نباید شروع کنیم ؛ کسایی که باید شروع میکردن شروع کردن . ما امروز باید با تفکری بر پایه پیشرفت و عدالت و نفوذی بزرگ به سمت کله گنده های جهانی بریم .

حرفت كاملا درسته كه امروز نبايد شروع ميكرديم و خيلي قبلهاي بايد صورت ميگرفت
ولي خوب ديگه الن چاره چيه؟؟بازم دست دست كنيم بگيم به من چه اوني كه نبايد ميكرد نكرد منم نكنم؟بعد دوباره فرزندامون هم همينو بگن بعد نسالي بعدي هم همين؟؟
بالاخره بايد از يه جايي تكوني خورد

نقل قول
خب همین موضع گیری های غلط یکیش اینجاست ؛ ما داریم به اتش جنگ با جهان به صورت فیزیکی و سبک فیزیکی دامن میزنیم .
یعنی کاری که اقایون میکنن و با همون جهت گیری های خودشون دارن به اون کشور ها هم القا میکنن
و البته کمک های نقدی و مالی هم که به کشور های اونها میشه متاسفانه داره به اتش یک جنگی که بر پایه موضع گیری غرب علیه ما هست دامن میزنه.

بالاخره ما بايد تو جهان نفوذ كنيم يا نه؟؟
اگه ميگي نه پس چرا ميگي بايد بكنيم؟ اگه ميگي اره پس چرا ميگي نبايد بكنيم؟ نكنه ميگي مثل خود صهيونيستا نفوذ كنيم؟ من كه ميگم ما بايد خط مش جديدي به دنيا وارد كنيم
تفكر اسلامي واقعي كه فقط تو كشور ما وجود داره
ينو بايد در راستاي اقداماتي كه ما كرديم ارائه كنيم
ما با ازمون و خطا پيش رفتيم اينجوري شديم
يعني تجربه نداشتيم كه اينقدر مشكلات داريم
حالا كه اونا هم از ما سي سال عقبن و تازه رسيدن به زمان سال 57 ما چرا نبايد تجربه ازمون و خطامون رو جلوشون بزاريم كه مثل ما نشن و زودتر پيشروي كنن؟؟
درمورد كمك نقدي يه بار يه توضيحي دادم
حامد ما اينجا يه مقدار خرج ميكنيم ولي در عوض كلي سود داره واسمون
مگه همين امريكا و اسراييل نميكنن؟؟
ما پول خرج ميكنيم واسه اين كشورها عوضش يكم فشار ازمون برداشته ميشه!يكم تفكراتمون پيش رفت ميكنه يكم اونا رو وابسته ميكنيم
اينا منفعتش خيلي بيشتر از پوله درست ميگم؟
مشكل كشور ما اداره مملكت خودمونه
توي زمينه سياست جهان هرچقدر بهونه بياري من رد ميكنم چون جهان خيلي كثيف تر از اين حرفاست و باز هم ميگم صاحبان جهان نقشه جهان رو از صدها سال پيش ريختن
ولي تو حوزه سياست و اداره و فرهنگ داخلي به خدا خيلي عقبيم
خيلي داغونيم
تو زمينه اقتصاد نابوديم
ياينا پذيرفتس ولي تو زمينه سياست خارجي من فعاليت ها رو ميپسندم با در نظر گرفتن شرايط فعلي جهان

نقل قول
بین اینها دارن به خاطره جنگی که با جهان دارن یک کشوری که دشمن با هم محسوب میشه رو برادر می دونن و تازه باهاشون قرارداد میبندن. این یعنی ضد کاری که من گفتم .

عراق دشمن ما نيست الان
عراق الان 70 درصد شيعه هست و با ما هيچ مشكلي هم نداره و كلي هم احترام ميزارن الان
ولي زمان صدام و حزب كثيفش مجبور بودن
الان دولت عراق از ما حمايت ميكنه و همچنين سود ميگيره يه روابط انساني دوطرفه

من خود عرقو دشمن نميدونم با اينكه پدرم تو جنگ با همين افراد جانباز شده
چون كه همون رسانه صهيونيست كثيف اشغال بود كه توي عراق هم نفوذ كرد و بين مردم عراق گفته بودن ايراني ها كافرن و خيلي صفات ديگه و اينقدر بهشون القا كرده بودن كه منم شايد اونا رو ميپذيرفتم به جنگ با ايران ميرفتم
كي عراقو انداخت به جون ما؟؟
اون زمان كل دنياي عرب با ما بد بودن حامد
عربستان چشم ديدن مارو نداشت چون ما ژاندارم امريكا و اسراييل اسيا بوديم
ولي الان چي؟؟الان شرايط فرق كرده

چطوري درمورد اينگليس تو همين تاپيك يه عده ميگفتن انگليس گذشتش بد بوده ولي الان نيست(در حالي كه من معتدقم الانش بدتره) ولي به عراق كه رسيد اسمون تپيد؟
بازم ميگم حامد ما اگه اينا رو هم از دست بديم مرزاي كشورمون دست دشمنامون ميوفته بايد دهها برابر اين پولا هزينه نگه داري از مرزامون رو بكنيم و كلي ضربه سياسي و اقتصادي بخوريم!

نقل قول
عزیزم کدوم مهره ؛ جنگ نرف و رقابت یعنی مهره های اونها رو هم تو تکون بدی . یعنی اونها رو به خودت وابسطه کنی نزاری علیه ت حرف بزنن

اين اصلا پذيرفته نيست چون جهان به شيوه اي كه تو ترسيم ميكني نيست
حامد جان اين دنيا نه دست اسراييله و نه دست امريكا
اين دنيا دست يه چند صد نفر مولتي تيلياردر يهوديه كه صد تا مثل باراك اوباما رو به راحتي عوض ميكنن
كسايي كه ابراهام لينكن ها و جان افكندي ها رو تو خودشون ترور كردن تا مبادا دنياشون يه سر سوزن از اهدافشون عقب بره
اين دنيا دست كساييه كه هيچ خبري به مردم منتشر نميشه مگر اينكه به تاييد چهار تا بنگاه خبري صهيونيستي برسه
اين دنياي كثيفيه كه از هنرش در مسائل سياسي استفاده ميشه
تمامي ابزار كنترل جهان رو در اختيار دارن و ساليان ساله بيشتر از صد سال كمر به نابودي شيعه بستن
حامد الان كه منو تو داريم با هم بحث ميكنيم جهان دست دو تفكره
شيعه و صهيونيست
حامد جان صهيونيست ساليان ساله بيشتر از شكل گيري اين انقلاب داره تلاش ميكنه ريشه شيعه رو بخوشكونه همونجوري كه تو ترور 10 ميليون ايراني ديديم!
با اين دنيا نميشه با اين شعارهاي خيلي مسالمت اميز جنگيد
اينا اراده كنن همه كار ميكنن
فقط واسشون تفكر مردم مهمه كه دستشون باشه
هيچ جوره نميتوني با داشتن تفكر شيعي به تفكر جهانيان دست پيدا كني چون جلوتو ميگيرن

حامد امروز روزيه كه تو فرانسه بهت حق ساختن مسجد شيعه نميدن
فرانسه اي كه ادعاي ازادي داره
ولي برو درخواست مسجد بهايت و وهابيت كن سر دو ماه ساختي
حامد امروز روزيه كه تو المان توي دادگاه زن رو به خاطر داشتن حجاب ميكشن
فكر ميكني ميتوني توي تفكري كه رسانه هاي كثيفشون به مردم غالب كردن نفوذ كني؟؟
غير ممكنه
ل اقل براي من

نقل قول

این رو چی بهش میگی؟ اسم این عمل که توی این حکومت داره انجام میشه چیه؟

تو میتونی اینجا عدالت ببینی؟

اين حرف فرق كرد با اوني كه گفتي

نه من اينو نمپذيرم
البته در يه جاهاي بستگي داره ها مثلا درمورد امثال خيار فكر و يا نوري زاد به نظرم حقشه
چون مخالفت با منافقت فرق زمين تا اسمون داره
مخالفتو قبول دارم جلوشو خيلي بد ميگيرن ولي منافقت رو بايد ريشه كن كني
منافق باعث ميشه پاره پاره بشه مملكت

پ.ن
اخيش خسته شدم اينقدر تايپيدم

۲۶ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۱۹ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۵,۵۱۱ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۳۶۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۲۳۷ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۱۶۵ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۱۰ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۵۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۰۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۱۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۸ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!