به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
واكنش‌ها به اخراج "شوستر"
متسلدر: حرف‌هاي او ويرانگر و نسنجيده بود
كريستف متسلدر پس از تغيير در كادر مربيان رئال مادريد اميدوار است شروع جديدي را در جمع كهكشاني‌ها داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مدافع آلماني رئال پس از جانشيني خوانده راموس به جاي برند شوستر گفت: براي بازيكناني كه اغلب بازي نمي‌كنند روي كار آمدن يك مربي جديد به معناي فرصت براي شروعي تازه است.

بازيكن سالهاي پيش بوروسيا دورتموند ادامه داد: براي من لحظه بسيار مهمي است. اميدوارم، بيشتر به بازي فرستاده شوم و بتوانيم كيفيت خودم را ثابت كنم.

متسلدر به تازگي در رئال نقش بازيكني ذخيره‌دار بر عهده داشت و در مواقعي حتي در كادر بازيكنان تيمش هم جايي نداشت.

متسلدر گفت: شوستر به شخصه از بازيكنان رئال خداحافظي نكرد بلكه با SMS بازيكنان خود را از اخراجش آگاه كرد.

در اين ميان گونتر نتسر، بازيكنان دهه‌هاي پيش تيم ملي هم اخراج شوستر را شگفت‌انگيز ندانست.

مفسر كنوني فوتبال در اين باره به روزنامه آلماني "ولت" گفت: تمام باشگاه‌ها را بزرگ توقع دارند. هميشه و همه جا پيروز باشند. وقتي فرد به عنوان مربي از پس اين كار برنيايد، خيلي زود به خطر مي‌افتد.

او درباره‌ي آخرين گفته‌هاي شوستر درباره ناتواني رئال براي پيروزي بر بارسلونا هم ابراز داشت: چنين چيزي را نمي‌توانم درك كنم. اين اظهارنظر نسنجيده و ويرانگر است.

شوستر به عنوان بازيكن چندان سازگار و سر به راه نبود ولي در مقام مربي بسيار خوب بود و در باشگاه‌هاي كوچك‌تر همانند ختافه دستاوردهاي زيادي داشت، اين كه ‌آيا او به راستي مربي برجسته‌اي است يا خير را بايد خود او همچنان به اثبات برساند.

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

هافبك سابق فرانسوي آماده بازگشت به فوتبال
زيدان: شايد رييس يا مدير شوم

زين‌الدين زيدان از احتمال بازگشت خود به فوتبال خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، زيدان كه اكنون اكثر وقت خود را صرف بازي‌هاي خيرخواهانه مي‌كند پس از فينال جام جهاني 2006 و ضربه سري كه به سينه ماتراتزي زد و از زمين اخراج شد هرگز در بازي‌هاي رسمي حضور نيافته و هيچ سمتي را هم قبول نكرده است.

با اين حال او اكنون احتمال بازگشت خود به فوتبال را تاييد كرد اما، شايد آنهايي كه علاقه‌مند به بازگشت زيدان هستند نا اميد شوند چرا كه هافبك پيشين رئال مادريد و يوونتوس قرار نيست به عنوان بازيكن به دنياي فوتبال بازگردد.

زيدان در اين باره به Canal گفت: من آماده بازگشت به فوتبال و ورود به مركز يك باشگاه هستم. با اين حال، اين بازگشت در قالب مربي نخواهد بود اما، شايد به عنوان مدير يا رييس به فوتبال برگردم.

منبع : ایسنا

۲۰ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

يازدهمين سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد در ‪ ۱۰‬سال گذشته

خوانده راموس، يازدهمين سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد در ‪ ۱۰‬سال گذشته، امشب در چارچوب رقابتهاي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا (چمپيونزليگ)هدايت اين تيم را در برابر زنيت سن پترزبورگ برعهده خواهده داشت.

سرمربي سابق تيم‌هاي سوي يا و تاتنهام هاسپور، شب گذشته به عنوان جانشين برند شوستر آلماني، معرفي شد.

به گزارش خبرگزاري رويترز از مادريد، اين اسپانيايي ‪ ۵۴‬ساله كه در ماه اكتبر از سر مربيگري تاتنهام اخراج شد، قرارداد خود را تا ژوئن سال ‪۲۰۰۹‬ و با امكان تمديد آن امضا كرده است.

در ديدارهاي امشب گروه هشتم از رقابتهاي جام قهرمانان، يوونتوس به كسب يك امتياز از مصاف با بوريسوف نياز دارد تا صدرنشيني را از آن خود كند اما رئال مادريد با حضور سرمربي جديد، برابر زنيت سن پترزبورگ قرار مي‌گيرد.

پردراگ مياتوويچ مديرفني رئال، در كنفرانس مطبوعاتي در ورزشگاه سانتياگو برنابو اظهارداشت صبح روز سه شنبه با برند شوستر آلماني ملاقات و توافق كرده‌اند كه قرارداد او با رئال مادريد فسخ شود.

شوستر، بازيكن اسبق باشگاه رئال، در ژوئن سال ‪ ۲۰۰۷‬هدايت رئال را برعهده گرفته و اين تيم را صاحب دومين قهرماني پياپي در لاليگا (ليگ دسته اول باشگاههاي اسپانيا) كرد ولي در فصل جاري، رئال ‪ ۹‬امتياز از صدر جدول فاصله گرفته است.

مياتوويچ گفت: صبح سه شنبه شوستر را ملاقات كردم و مشكلات هفته‌ها و ماههاي اخير را بررسي كرديم و با توافق دو جانبه تصميم به قطع همكاري گرفتيم، من اطمينان دارم تصميم درستي گرفته شده است.

راموس روز شنبه آينده بايد در ال‌كلاسيكو (ديدار رئال - بارسلونا) در ورزشگاه نيوكمپ كهكشان ستاره‌هاي رئال را برابر بارسا هدايت كند.

رئال صعود خود را به مرحله يك هشتم نهايي جام قهرمانان مسجل كرده اما بعد از ‪ ۱۴‬هفته، در رده پنجم جدول لاليگا قرار دارد، اين تيم روز يكشنبه هفته جاري در خانه خود ‪ ۳-۴‬به تيم سوي يا باخت.

راموس نيز در كنفرانس مطبوعاتي گفت رد پيشنهاد رئال تقريبا غيرممكن است و هيجان زيادي براي تجربه‌هاي تازه دارد.

وي تصريح كرد: اين موقعيت، آرزوي همه سرمربيان فوتبال است، رئال مادريد مي تواند در هر ورزشگاهي در جهان برنده باشد و بايد هر مسابقه‌اي را فقط با هدف پيروزي آغاز كند.

منبع : خبرگزاري جمهوري اسلامي

۲۰ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

کالدرون: اخراج "شوستر" دلايل مختلفي داشت
مياتوويچ با من هم نظر نبود

رئيس باشگاه رئال مادريد گفت که دليل اخراج شوستر اظهار نظر جنجالي وي پيرامون ديدار اين تيم برابر بارسلونا نبود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رامون کالدرون در نخستين گفت و گوي خود پس از برکناري برند شوستر و روي کار آمدن خوانده راموس قصد داشت تا توضيح دهد که دليل اخراج سرمربي آلماني اظهارنظر او پس از شکست 4 بر 3 برابر سويا نبوده است.

کالدرون در گفت و گو با مارکا اظهار کرد: «من به شوستر گفتم که او را باور دارم اما مياتوويچ نظر ديگري داشت. من همچنين به او اطمينان دادم که ما به خاطر اينکه او روز يکشنبه پيروزي برابر بارسلونا را غيرممکن توصيف کرده بود، شوستر را اخراج نکرديم. من به او اطمينان دادم که اين اخراج دلايل مختلفي داشت.»

اين دومين بار است که کالدرون سرمربي باشگاه را با نظر مياتوويچ مدير ورزشي رئال مادريد اخراج مي کند. پيش از شوستر، فابيو کاپلو سرمربي ايتاليايي که پس از 4 سال رئالي ها را به قهرماني در لاليگا رساند، توسط سران باشگاه اسپانيايي اخراج شد

منبع : ایسنا

۲۰ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

بازيكنان با sms از اخراج مربي خود مطلع مي شوند

شوستر از طريق پيامك به بازيكنان تيمش خبر داد كه اخراج شده است

بازيكنان رئال مادريد ديروز از طريق پيامك باخبر شدند كه مربي شان اخراج شده است

شوستر براي اعضاي تيمش يك پيامك گروهي فرستاد و اصلا رودررو با آنها صحبت نكرد

با اين حال او ديروز بعد از ظهر به ديدن بازيكن مصدوم تيم ماهامادو ديارا كه در بيمارستان است رفت .ديارا نزديكترين بازيكن به شوستر بود

منبع : هورا اسپرت

۲۰ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

كالدرون خيلي دلش مي خواست شوستر بماند ولي....

رومن كالدرون، رئيس باشگاه رئال مادريد خيلي مايل بود قبل از اخراج شوستر از او حمايت كند ولي موفق نشد

خبرها حاكي از اين است كه كالدرون ،شوستر را بعد از اخراج شدنش توسط مدير باشگاه به دفترش فراخواند و به او گفت: برند! من به تو اعتماد دارم ولي دپارتمان ورزشي اين طور فكر نمي كند .قرار است ما فقط به خاطر حرف هايي كه يكشنبه گذشته در مورد تيم زده بودي تو را از دست بدهيم .مسئله حرف هاي تو نيست،من خيلي خوب مي دانم كه بردن بارسلونا غير ممكن بود. زمان همه چيز را مشخص مي كند

شوستر با دقت به حرف هاي كالدرون گوش داد و با مهرباني و با كمال احترام از او خداافظي كرد. آنها ديدار خيلي صميمانه اي داشتند و رئيس باشگاه بعد از ديدن واكنش اين مرد آلماني آرامتر شد

منبع : هورا اسپرت

۲۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مجبور شدم به دلیل تکراری بودن ارسالها طی دیروز و امشب 4 تا از ارسالها رو حذف کنم، مگه شما ارسالهای بقیه رو نمی خونین...
آخه چرا یه خبری رو که قبلا" ارسال شده از یه منبع دیگه و با چند تا جمله پس و پیش ارسال می کنید؟؟
هدف از این ارسالها با خبر شدن دوستان از اخبار و حواشی لالیگاس نه فقط افزایش تعداد ارسالهاتون !!
مگه به تعداد بیشتر ارسال، جایزه میدن؟!!
ضمن تشکر از همکاریتون ولی خواهش میکنم دقت کنین...
در ضمن هنوزم که لینک منبع خبر رو تو ارسالهاتون قرار نمیدین!
نکنه بلد نیستین؟؟

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
"ال کلاسيکو" فراتر از يک داربي

بدون ترديد يکي از حساسترين و جذاب ترين داربي هاي فوتبال در سطح جهان، پيکار بارسلونا و رئال مادريد است، چرا که رقابت اين دو تيم پرافتخار ريشه در تاريخ و جنگ هاي داخلي اسپانيا دارد.

اين بازي علاوه بر مسايل ورزشي، براي مردم پايتخت نشين شهر مادريد که همواره خود را داراي تمدن کهن و برتري خاص نسبت به ديگر شهرها و ايالات مي دانند و همچنين مردم جدايي طلب ايالت "کاتالان" که هيچ گاه با حکومت حاکم بر پايتخت همراه نبوده و خود را جدا از مسايل سياسي کشور مي دانند، داراي اهميت ويژه اي است.

قرار دادن اين مسايل در کنار تاريخ غني دو باشگاه بزرگ و تقابل ستارگان فوتبال جهان در زمين چمن، همواره ال کلاسيکو را به بزرگترين و پرطرفدارترين داربي جهان تبديل کرده است.

- تاريخچه داربي هاي گذشته:
تيم هاي بارسلونا و رئال مادريد، بزرگان فوتبال اسپانيا در حالي روز شنبه 23 آذر ماه براي يکصد و پنجاه و چهارمين بار در ورزشگاه 98 هزار و 600 نفري "نيوکمپ" شهر بارسلون به مصاف يکديگر مي روند که در تاريخ نبردهاي گذشته تا به امروز رئال مادريد 66 بار و بارسلونا 58 مرتبه به پيروزي دست يافته و ديگر بازي ها نيز به تساوي کشيده شده است.

اين دو تيم براي نخستين بار در ديداري دوستانه در سال 1902 به ديدار يکديگر رفتند که بارسلونا با حساب 3 بر يک به پيروزي دست يافت.

اما اولين ال کلاسيکو رسمي در سال 1928 برگزار شد و طي آن پايتخت نشينان مادريد موفق شدند با يک گل حريف خود را شکست دهند تا اينگونه بزرگترين داربي جهان آغاز به کار کند.

هشتاد سال از اولين ديدار رسمي غول هاي فوتبال اروپا مي گذرد و هر روز به طرفداران اين دو تيم در سطح جهان افزوده مي شود به طوري که اين بازي بزرگ نه تنها در اسپانيا بلکه در تمام جهان داراي علاقه مندان فراواني است.

- نبرد در شرايط نابرابر:
اين بازي در شرايطي برگزار خواهد شد که دو تيم کاملا شرايط نابرابري دارند و بسياري از کارشناسان، شانس پيروزي بارسلونا را بسيار بيشتر از حريف قدرتمند خود مي دانند.

در حال حاضر بارسا با هدايت "جوزپه گوارديولا" که يکي از اسطوره هاي اين باشگاه محسوب مي شود، با 35 امتياز در صدر جدول رده بندي ايستاده است و رئال مادريد با دو شکست پياپي برابر تيم هاي ختافه و سويا با 26 امتياز پنجم است و 9 امتياز با صدر جدول و رقيب ديرينه خود فاصله دارد.

پس از شکست رئال در ورزشگاه خانگي خود "سانتياگو برنابئو" برابر سويا، برندشوستر مربي آلماني رئال در نشست مطبوعاتي به خبرنگاران اعلام کرد که تيمش براي ديدار با بارسلونا هيچ شانسي ندارد.

همين مساله، خشم مسوولان رئال را برانگيخت تا برندشوستر آلماني را پس از چند نتيجه ضعيف از کار برکنار کرده و "خوانده راموس" سرمربي اسبق تيم هاي سويا و تاتنهام را جايگزين وي کنند.
اين در حالي است که راموس، سابقه هدايت تيم "ب" بارسلونا را در کارنامه خود دارد و اين مساله مي تواند اين مربي توانا را مقابل هواداران متعصب مادريدي قرار دهد.

در سوي ديگر، گوارديولا سرمربي 37 ساله و جوان بارسلونا به حدي خوب کار کرده و نتايج قابل توجه کسب کرده است که هواداران کاتالاني از همين حالا تيم خود را قهرمان بلامنازع لاليگا مي دانند.

اين در حالي است که پس از هفته دوم و کسب تنها يک امتياز، اميد چنداني به موفقيت مربي جوان بارسا نمي رفت اما 10 پيروزي در 11 ديدار گذشته مردان آبي و اناري پوش را به صدر جدول رساند و گوارديولا را بيشتر از گذشته محبوب هواداران کرد.

- لشگر غايبان رئال:
مصدوميت هاي بيشمار بازيکنان نامدار رئال مادريد تاثير بسزايي در شکست هاي پياپي تيم اول شهر مادريد داشته است.

"رود فان نيستلروي" مهاجم گلزن هلندي و "محمد ديارا" هافبک اهل مالي تا پايان فصل توان حضور در ميدان را نخواهند داشت، "پپه" مدافع پرتغالي نيز مصدوم بوده و به نبرد با بارسلونا نخواهد رسيد، "آرين روبن" هلندي هم در برابر سويا اخراج شده و "مارسلو" مدافع جوان برزيلي به دليل پنج اخطاره بودن، ديگر غايبان مادريدي ها خواهند بود.

ضمن اينکه، حضور "اشنايدر" هلندي هم به نظر کادر پزشکي رئال بستگي دارد چرا که وي در حال سپري کردن دوران نقاهت خود است.

همين مساله دست راموس، مربي جديد رئال را در نخستين گام خالي گذاشته و موجي از نگراني را بين علاقه مندان پرافتخارترين تيم اروپا به راه انداخته است.

در سوي ديگر، گوارديولا کمبودي را در تيم خود احساس نمي کند، تنها "اينيستا" هافبک ملي پوش اسپانيايي، دوران مصدوميت را پشت سر گذاشته است و مي تواند تيم خود را همراهي کند اما سرمربي بارسا در آخرين اظهارنظر خود اعلام کرده براي پيروزي در ال کلاسيکو نيازي به اينيستاي ناآماده ندارد.

- ترکيب احتمالي دو تيم:
مطبوعات بزرگ اسپانيا در فاصله سه روز تا آغاز اين بازي بزرگ، ترکيب احتمالي دو تيم را به اين صورت اعلام کرده اند:

براي بارسلونا، ويکتور والدس درون دروازه خواهد بود، کارلوس پويول، رافائل مارکز، فرانک آبيدال و دانيل آلوز خط دفاعي را تشکيل خواهند داد. يحيي توره، سيدو کيتا و ژاوي هرناندز در ميانه ميدان قرار خواهند گرفت و ليونل مسي، تيري آنري و ساموئل اتوئو مهاجمان بارسلونا خواهند بود.

در رئال مادريد نيز ايکر کاسياس دروازه بان خواهد بود، کاناوارو، متزلدر، سرجيو راموس و سالگادو چهار مدافع مادريدي ها هستند. گاگو، گوتي، فان در فارت و خاوير گارسيا در ميانه ميدان بازي مي کنند و رائول گونزالس و هيگواين، خط حمله تيم ميهمان را تشکيل خواهند داد.

قضاوت اين بازي را نيز "لوئيز مدينا کانتالخو" داور 43 ساله از شهر سويل برعهده خواهد داشت.

منبع

۲۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
كاسياس: وقت نداريم اظهار نظر كنيم.

دروازبان رئال مادريد در واكنش به اخراج شوستر گفت: شرايط به گونه اي است كه حتي وقت اظهار نظر نداريم.

به نقل از ماركا، ايكر كاسياس تصريح كرد: از ديد من رئال مادريد به يك شوك روحي نياز داشت اما نه تا اين حد ناگهاني و تكان دهنده.
وي افزود: متاسفانه شوستر به خاطر اشتباهات ما اخراج شد و همه بازيكنان اين حقيقت را قبول دارند كه اين مربي توان رساندن ما را به قهرماني لاليگا داشت.
وي ادامه داد: اوضاع اصلا خوب نيست و ما بايد به اعصاب خود مسلط باشيم.

منبع

۲۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
كرايف: رئالي‌ها فلسفه دهه 80 خود را از دست داده‌اند
يوهان كرايف فوتبال كنوني رئال مادريد را به دور از فلسفه دهه 80 اين باشگاه دانست.

به گزارش یوفا: بازيكن افسانه اي بارسلونا در آستانه ي ديدار تيم هاي بارسلونا و رئال مادريد كه به ال كلاسيكو موسوم است، به روزنامه Sport اسپانيا گفت: بارسا در حال حاضر فوق العاده بازي مي كند، اما اين مساله نبايد باعث غرور ما شود. ال كلاسيكو نسبت به هر ديدار ديگري متفاوت است.

كرايف ادامه داد: فكر نمي كنم اين ديدار سرنوشت قهرمان لاليگا را رقم بزند. اين بازي هم همانند ساير بازي ها سه امتياز دارد. اگر ما پيروز شويم، بيش از همه هواداران خوشحال خواهند شد؛ اما هنوز 69 امتياز ديگر براي بدست آوردن باقي مانده است.

كرايف در ادامه ي اين گفت و گو پيرامون فلسفه ي دو باشگاه مطرح اسپانيايي صحبت كرده و اظهار كرد: بارسا گوارديولا را در اختيار دارد و مادريد هم از وجود شوستر بهره مي برد. پپ گوارديولا هيچ چيز را متحول نكرده است. او تنها به فلسفه حاضر در نوكمپ دوام و استحكام بخشيد. در سال 1988 زماني كه من به عنوان سرمربي بارسلونا برگزيده شدم، رسم و رسومات را دوباره به اجرا درآوردم. اما اگر جانشينان من اين روش را دنبال نمي كردند، موفق نمي شدند.

وي افزود: در مادريد، از دوره "كوئينتا دل بوئيتره" (خوليو سزار ايگلسياس روزنامه نگار اسپانيايي اين لقب را به تيم دهه 80 رئال مادريد داد. معناي لغوي اين لقب "گروه حريص" است كه به پنج تن از بهترين بازيكنان رئال مادريد يعني اميليو بوتراگوئنو، مانولو سانچيس، مارتين واسكس، ميشل و ميگوئل پادزا اشاره مي كند) تاكنون نمي دانند كه چگونه بايد به دنبال آن فلسفه باشند.

كرايوف در پايان در تمجيد از جديدترين خريد رئال يعني كلاس يان هونته لار مهاجم هلندي و جوان پيشين آژاكس، گفت: او پسر متواضعي است كه همواره آغاز خوبي از خود نشان داده است. مي توانم او را با رود فان نيستلروي مقايسه كنم.

۲۱ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۶,۶۴۶ بازدید
۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۹,۶۸۲ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۸۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۰۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۱۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۱۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۹۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۸,۷۴۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۲۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۵ کاربر آنلاین است. (۲۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!