به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
علیرضا نوشته:

نقل قول
خدا رو شکر این تیم بهتر از تمام سالهای حضور پپ نتیجه گرفته و این ظاهرا خیلی به عاشقای پپ گرون میاد!!!

جناب مدیر امیدوارم جسارت نشه اما نمیفهمم مطرح کردن چنین بحثهایی اونم الان چه سودی میتونه داشته باشه؟

چون یه عده فقط منتظر فرصتن که مثلا برای طرفداری از پپ تو سر این تیم بزنن. در حالی که این تیم بود که بهترین نیم فصل تاریخ لالیگا رو رقم زد نه تیم پپ!

وایسید تیتو هم 4 سال تو تیم باشه، بعد مقایسه شون کنید. کاری که پپ تو 4 سال نتونست انجام بده - جوونگرایی - حالا تو یه نیم فصل توقع دارن تیتو که کلی بازیا رو حتی رو نیمکت هم نبوده، انجام بده!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MOHAMAD REZA نوشته:

اقا ی نظر بدید برای بازی های بزرگ ادریانو بهتره یا البا خواهشن بادلیل
اسپم ندید که با مدیر از چشم من ببینه

من همیشه گفتم.آلبا بهتره.آدریانو خوبه ها ولی ثبات جوردی کم نظیره.

FORCA BARCA
۶ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MOHAMAD REZA نوشته:

اقا ی نظر بدید برای بازی های بزرگ ادریانو بهتره یا البا خواهشن بادلیل
اسپم ندید که با مدیر از چشم من ببینه

اگه بازی بیشتر درگیری فیزیکی داشته باشه من آدریانو رو ترجیح میدم!
ولی بره بازیای با برنامه و تاکتیکی جوردی بهتر عمل میکنه!

در کل اریکُ از جفتشون بیشتر دوس دارم!

=====================
این چه بحثاییه آخه!!
هر مربی سبک کار خودشو داره و تو یه مبحثی بهتر از بقیس!
من ترکیب(پپ و تیتو) رو دوست داشتم حیفـــ!
ولی قدرت پپ تو کنترل و رهبری تیم بهتر بود!

با 14تا جامش کاری ندارم کلا از نظر من بهترین مربیه تاریخه(پپ)!
حالا باید بشینیم و از کارایی که تو بایرن میکنه لذت ببریم!!!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
جالبه که جناب مدیر پپ رو که بوسکتس و پدرو و تیاگو و مونتویا رو به تیم ملی اسپانیا رسوند و بازیکنایی مث بارترا و مونیه سا و تیو و کوئنکا و سرگی روبرتو رو بهشون بازی داد رو جوون گرا نمیدونه!!!!

کاملا مشخصه که منظور شما از این بحث اینه که دوباره اسم رایکارد رو بندازین سر زبون ها. قبلنا هم گفتم. از بین بازیکنایی که رایکارد بهشون بازی داد فقط مسی نابغه بود و تونست رشد کنه اما بقیه شون (جیوانی و بویان و ...) هیچکدوم به سطح بالایی نرسیدن پس اینقدر جوون گرایی پپ رو کوچیک جلوه ندین.

قطعا بهترین مربی بازیکن ساز تو بارسا لوئیس فان خال بود که امثال پویول و ژاوی و والدس رو به تیم اصلی آورد و اینیستا رو تو 16 ، 17 سالگی آورد با تیم اصلی تمرین کنه و تجربه به دست بیاره و بعد از اونم پپ خیلی جوون گرا بود.

تیتو با وجود داشتن مهره های فوق العاده هنوز به امثال مونتویا و بارترا و ... اعتماد نکرده و نصف لیاقت و حقشون به اونا بازی نداده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاوه جان ، عزیزم چی داری میگی؟ من چکار به کوبیدن ریکارد دارم؟ کی بحث رو شروع کرده ؟ من ؟

یه مطلبی مطرح شد ، منم جواب دادم ، اتفاقا داستان برعکسه ، تو این سایت کوبیدن پپ و بی ارزش کردن کارهاش بصورت عجیبی رواج داره و من فقط خواستم به این قضیه جواب بدم و از پپ دفاع کنم ، وگرنه برای من هیچ دلیلی نداره بخوام با ریکارد و کارهاش مخالفت کنم

نقل قول
این تحلیلت خیلی عجیب بود. برای این که منزلت پپ رو بالا ببری عملا مربیگری ریکارد و تیتو رو زیر سوال بردی در مورد تیتو همین بس که وقتی پپ به هر علتی(محرومیت یا بیماری)در کنار تیم حضور نداشت نبودش به هیچ عنوان به چشم نمیومد ولی الان میشه همین حرف رو در مورد رورا زد؟ یعنی تیتو هیچ نقشی در 14 جامی که پپ با بارسا کسب کرد نداشت؟

ببین چرا آشفته حرف میزنی ، ارسال من رو خوندی اصلا؟ من دارم در مورد تفاوت سبک بارسا از زمان مربیگری ریکارد به پپ و بعد به دوره تیتو میگم ، چه ربطی به کمک مربی بودن تیتو و تاثیرش توی جامهای بارسا داره؟
ظاهرا اصلا منظور من رو متوجه نشدی

نقل قول
الان مثلا خواستی در مورد جوون گرایی پپ صحبت کنی؟ از این 3 نفری که نام بردی تیاگو همیشه ی خدا روی نیمکت بود،بوسکتس به خاطر این فیکس شد که پپ اعتقادی به توره نداشت.بعدِ 4 فصل حضورش در بارسا 2 نفر از بازیکنان تیم ب رو به ترکیب اصلی آورده این برای تیمی که ادعای جوون گرایی داره چیز زیادی نبود. خیلی از جوون های دیگه رو هم به تیم اصلی آورد که یا سکو نشین بودن یا نیمکت نشین. مورینیو هم این فصل چند بازیکن از آکادمی به تیم اصلی آورده با این عنوان که مربی جوون گرایی هست ولی چند نفر از اونا موفق شدن که بازی کنن

آره ، خواستم در مورد جوونگرایی پپ صحبت کنم ، چیزی که دائم داره توسط بعضی ها مورد هجمه واقع میشه و این هیچ ربطی به دوران ریکارد نداره ، من قصد انتقاد از ریکارد رو ندارم ، فقط خواستم جواب انتقاداتی که به سیاست پپ میشه رو بدم

پپ بوسکتس و پدرو و تیاگو رو آورد،اگر بخوایم از بقیه بازیکنا صرف نظر کنیم ،هیچ وقت هم قرار نیست یک بازیکن ذخیره براحتی فیکس بشه کما اینکه مسی هم هیچ وقت راحت جاش توی ترکیب بارسا باز نشد ، با وجود نمایش های مسی بقیه باید حساب کار دستشون بیاد

پس این استدلال که وقتی مربی استعدادی رو کشف کرد تا وقتی فیکس نشه (با این وجود که پدرو و بوسکتس شدن و جوابم دادن) جوونگرا نمیشه صد در صد اشتباهه

علت فیکس شدن بوسکتس هرچی که باشه هیچ ربطی به اصل قضیه نداره ، الان قطعا یکی از بازیکنان کلیدی ماست و این دست رنج پپ هست ، سفسطه نکنید خواهشا

خیلی برای من زور داره که یه مربی کثیف و آماده خوری مثل مورینیو رو با یکی مثل پپ کنار هم میزاری ، آره موراتا دوتا گل برای رئال زده ، مبارکش باشه!! این حرفت جواب نداره ، قضاوت با خودت و بقیه

نقل قول
آفرین همه مسی نیستن ولی اگه تو اون دوره مسی زیر دست پپ یا مورینیو یا از این دست مربی ها بود،چه آینده ای ممکن بود براش رقم بخوره؟

تعصب به این میگن! احنست!!

پپ و مورینیو ، دقیقا کنار هم ، خسته نباشید واقعا!!

بس کنید این حرفهای بی پایه و اساس رو ، توی تاریخ لاماسیا استعدادی مثل مسی نبوده و بعیده که دوباره بیاد ، با اون سطح بازی مسی هر مربی بود می فهمید چه استعدادیه و خیلی زود راهش به ترکیب تیم باز میشد
مسی زیر دست پپ تلف میشد؟ واقعا این از اون حرفها بود! مسی قطعا اگر زیر نظر پپ بود خیلی زود به ترکیب اصلی میرسید، کما اینکه در دوره ریکارد رسید

شما واقعا با پپ مشکل دارین و این حرفهای نسنجیده فقط به همین خاطر زده میشه ، حرفهایی که از یه رئالی شنیدنش بعیده حالا شما...

نقل قول
من اصلا نمیخوام کارهایی که پپ برای بارسا کرد رو بی ارزش نشون بدم،نه به هیچ عنوان چنین قصدی ندارم ولی از اینکه بعضی ها از پپ یه بت ساختن که به عنوان یه حربه مدام از اون برای انتقاد از عملکرد ریکارد یا تیتو استفاده میکنن خوشم نمیاد.اگه همین رکوردی که تیتو در نیم فصل اول موفق به شکستنش شد رو بارسا تحت هدایت پپ میشکست تا 5 سال بعد نقل محافل بارسایی ها بود.

این دیگه چه حرفیه؟ پپ هم رکورد نیم فصل تاریخ لیگ رو زد و همه هم ستایشش کردن ، فقط میخواین یه ایرادی بگیرین دیگه ، حالا چی بود فرقی نمی کنه!!

نقل قول
واقعا عجیبه با یک باخت در برابر میلان از پپی یاد میکنید که در 4 فصل حضورش در بارسا نتونست تیم هایی با چنین سبکی رو شکست بده.

اینم دلیل اینکه اصلا بحث رو دنبال نکردی و داستان رو نگرفتی

پیام من بعد از باخت میلان هست، برو بخون ، نفر اول منتقدین پپ خودم بودم که کاری برای این قضیه نکرد

بازم میگم دفاع من از پپ بخاطر انتقادات بیجا و بی دلیلیه که نمی دونم چرا بهش میشه و این قضیه هیچ ربطی به کاستی هاش نداره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ببین چرا آشفته حرف میزنی ، ارسال من رو خوندی اصلا؟

مصطفی این حرفت خیلی سنگین بود وقتی خوندمش میخواستم سرم رو محکم بکوبم به دیوار. برادر من، مطمئن باش من تا یه ارسالی رو کامل نخونده باشم در موردش بحث نمی کنم. بگذریم.....

نقل قول
من دارم در مورد تفاوت سبک بارسا از زمان مربیگری ریکارد به پپ و بعد به دوره تیتو میگم ، چه ربطی به کمک مربی بودن تیتو و تاثیرش توی جامهای بارسا داره؟

خب درباره سبکی که صحبت میکنی تیتو نقشی نداره؟ مطمئن باش نقش تیتو در طراحی این تاکتیک و اجراش کمتر از پپ نبود(وقتی که پپ سرمربی بارسا بود)
من ارجاعت میدم به این قسمت از پست قبلیت:

نقل قول
ولی انصافا بارسای تیتو اصلا چه تفاوتی با بارسای پپ داره؟ یعنی یک درصد هم فرق نکرده ، الان کسی بدون اطلاع بیاد بازی تیم رو ببینه نمی فهمه مربی عوض شده ، نه رو کردن استعداد جدیدی ، نه تغییر سبکی ، فقط شوت از راه دور بیشتر میزنن

خب وقتی تیتو میبینه که این سبک در بارسا جواب داده چرا باید این سبک رو عوض کنه؟ درست نقص هایی داره از جمله ضعف تاکتیکی در برابر تیم هایی با سبک و سیاق چلسی، ولی در کل مناسب حال بارساست.

مگه این سبک(تیکی تاکا) رو پپ ابداع کرده بود؟ من هم میدونم پپ این سبک رو احیا کرد ولی نباید نقش تیتو رو این وسط نادیده گرفت. هرگز انتقادات من، در این مورد متوجه پپ نیست.

نقل قول
علت فیکس شدن بوسکتس هرچی که باشه هیچ ربطی به اصل قضیه نداره ، الان قطعا یکی از بازیکنان کلیدی ماست و این دست رنج پپ هست ، سفسطه نکنید خواهشا

عزیز من سفسطه کجا بود؟مگه من گفتم بوسکتس بازیکنه کلیدی نیست؟ فکر کنم من رو با آقا سعید اشتباه گرفتی.

اصلا قانون فوتبال اینه که یه بازیکنی که همیشه ذخیرست، بهش بازی نمیرسه که خودش رو اثبات کنه مگه اینکه بازیکن هم پستش مصدوم بشه یا مربی به اون بازیکن اعتقاد نداشته باش و مجبور بشه که از بازیکن ذخیره استفاده کنه.

من هیچ وقت منکر توانایی های بوسکتس نشدم ولی این که بخوای بگی اعتقاد نداشتن پپ به توره دلیل اصلی فیکس شدن بوسکتس نبوده عجیبه.چون اگه کیفیت توره افت میکرد یا مصدوم بود یه چیزی ولی در اون مقطع توره بهترین هافبک دفاعی جهان بود.

نقل قول
خیلی برای من زور داره که یه مربی کثیف و آماده خوری مثل مورینیو رو با یکی مثل پپ کنار هم میزاری ، آره موراتا دوتا گل برای رئال زده ، مبارکش باشه!! این حرفت جواب نداره ، قضاوت با خودت و بقیه

منظور من رو متوجه نشدی من اصلا نمیخواستم بگم موراتا بازی کرده و 2تا گل زده منظور من این بود که مورینیو با آوردن این جوون ها به تیم اصلی آیا یک مربی جوون گراست؟ خب معلومه نه.

پپ هم چندین بازیکن رو از تیم ب به تیم اصلی دعوت کرد ولی به جز بوسکتس و پدرو ،چند نفر بهشون بازی رسید؟

نقل قول
شما واقعا با پپ مشکل دارین و این حرفهای نسنجیده فقط به همین خاطر زده میشه ، حرفهایی که از یه رئالی شنیدنش بعیده حالا شما...

بس کن داداش، من چه مشکلی با پپ دارم؟ هان؟

من میگم نباید پپ رو بی نقص جلوه داد. شما که به آوردن 2 تا جوون، به تیم اصلی نگاه میکنی به اشتباهات بزرگ پپ هم نگاه کن.

نقل قول
این دیگه چه حرفیه؟ پپ هم رکورد نیم فصل تاریخ لیگ رو زد و همه هم ستایشش کردن ، فقط میخواین یه ایرادی بگیرین دیگه ، حالا چی بود فرقی نمی کنه!!

پپ تو 4 فصل حضورش تونست نیم فصل اول رو بدون باخت به پایان برسونه؟

نقل قول
اینم دلیل اینکه اصلا بحث رو دنبال نکردی و داستان رو نگرفتی پیام من بعد از باخت میلان هست، برو بخون ، نفر اول منتقدین پپ خودم بودم که کاری برای این قضیه نکرد بازم میگم دفاع من از پپ بخاطر انتقادات بیجا و بی دلیلیه که نمی دونم چرا بهش میشه و این قضیه هیچ ربطی به کاستی هاش نداره

مصطفی جان من اون جمله به علاوه پاراگراف آخر متنم به شما مربوط نبود، روی سخنه من به پپ پرستان بود نه یک شخص خاص.

حرف آخر: به خدا قسم من نه با پپ مشکل دارم نه با هیچ کس دیگه.حالا هر جور دوست داری، میتونی از صحبت های من برداشت کنی.

۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
در مورد این بحث مربیا از نظر من کشش ندید بهتره چون به این بحث به هیچ جایی نمیرسه
درمورد ادریانو و البا هم از نظر من البا بهتره چون البا توی ضد حمله ها هم خیلی خوب شرکت میکنه و موقعیت سازی میکنه و تکنیکی تره

MES QUE UN CLUB
۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مصطفی این حرفت خیلی سنگین بود وقتی خوندمش میخواستم سرم رو محکم بکوبم به دیوار. برادر من، مطمئن باش من تا یه ارسالی رو کامل نخونده باشم در موردش بحث نمی کنم. بگذریم.....

بحث منحرف شد دیگه ، خودتو ناراحت نکن منظوری نداشتم

قطعا سرمربی یک تیم بیشترین تاثیر ممکن رو روی تاکتیکی که برای تیمش در نظر میگیره داره و اینکه کمک هاش چقدر موثر هستن بحث دیگه ایه

تفاوت سبک بارسا از دوره ریکارد به پپ مسلما نشات گرفته از شیوه فکر خود پپ بوده ، اینکه تیتو در این روند به تیم کمک میکرده حرفی توش نیست ، ولی این شیوه بازی خواسته پپ بوده

بحث من هم سر پاسخ دادن به آقا سعید بود که پپ رو در این بحث منفعل میدونه ولی تیتو رو نه! منم حرفم این بود که قطعا تیتو محصول آماده تری نسبت به پپ به دستش رسیده و کارهایی که پپ کرده و خلاقیت هایی که به خرج داده بیشتر از تیتو بوده
این یه انتقاد به تیتو نیست ، ولی بحث مقایسه که پیش میاد این مطالب مطرح میشه

نقل قول
خب وقتی تیتو میبینه که این سبک در بارسا جواب داده چرا باید این سبک رو عوض کنه؟ درست نقص هایی داره از جمله ضعف تاکتیکی در برابر تیم هایی با سبک و سیاق چلسی، ولی در کل مناسب حال بارساست. مگه این سبک(تیکی تاکا) رو پپ ابداع کرده بود؟ من هم میدونم پپ این سبک رو احیا کرد ولی نباید نقش تیتو رو این وسط نادیده گرفت.

کسی نمیگه تیتو بیاد سبک رو تغییر بده ، هیچ لزومی نداره اینکار رو بکنه
بحث سر خلاقیت فکری و فوتبالی هست که پپ بخرج داد و قطعا خودش نفر اول این مسئله بود ، تاثیر تیتو هرچقدر هم که باشه قطعا این طرز فکر از او نیست

تیکی تاکار و پپ اختراع نکرده ، کما اینکه ریکارد و فن خال و حتی کرایف اختراع نکردن ، حالا بیایم بگیم رینوس میشل این سبک رو با آژاکس 40 سال پیش ایجاد کرده ... بحث جداگانه ایه
منظور منم از حرفم تغییر جزئی این سبک بود ، این جور سبک های فوتبالی توسط مربی های مختلف تغییرات جزئی میکنن ، شاید الان کسی بازی هلند دهه هفتاد رو ببینه اصلا نفهمه این سبک توتال فوتبال هست ، پپ کسی بود که این جرات و خلاقیت رو داشت که اینکار رو بکنه و از این جهت یک شاخصه قابل توجه توی کارنامه مربی گریش محسوب میشه ، حالا تیتو نداره ، اشکالی نداره و جایگاهش محفوظه ، ولی بهرحال این مورد نشون دهنده هنر یک مربی هست

نقل قول
اصلا قانون فوتبال اینه که یه بازیکنی که همیشه ذخیرست، بهش بازی نمیرسه که خودش رو اثبات کنه مگه اینکه بازیکن هم پستش مصدوم بشه یا مربی به اون بازیکن اعتقاد نداشته باش و مجبور بشه که از بازیکن ذخیره استفاده کنه.

خدا خیرت بده

نقل قول
من هیچ وقت منکر توانایی های بوسکتس نشدم ولی این که بخوای بگی اعتقاد نداشتن پپ به توره دلیل اصلی فیکس شدن بوسکتس نبوده عجیبه

اصلا بحث من اینه که علت این قضیه مهم نیست ، بنظر من همین الان هم توره بهترین هافبک دفاعی جهانه ، حالا میخواد پپ بخاطر لج کردن با توره به بوسکتس بازی داده باشه یا اعتقاد فنی دیگه ای داشته ، بهرحال الان بوسکتس بازیکنیه که تیم بدون اون سبک بازیش کامل نمیشه و فیکس تیم هست و این مهمه

نقل قول
منظور من این بود که مورینیو با آوردن این جوون ها به تیم اصلی آیا یک مربی جوون گراست؟ خب معلومه نه. پپ هم چندین بازیکن رو از تیم ب به تیم اصلی دعوت کرد ولی به جز بوسکتس و پدرو ،چند نفر بهشون بازی رسید؟

باز که شد همون حرف ! کدوم بازیکن رئال بجز واران که تازه بعد دو فصل اومده تو ترکیب زیر دست مورینیو بزرگ شدن؟
اگرم فرض کنیم واران من بعد فیکس بشه(که من قول میدم مورینیو اینکارم نمی کنه) این میشه یک مورد ، پپ دوتا بازیکن کلیدی برای تیم آورد که جوابش رو هم دادن ، تیاگو رو آورد که الان با وجود بازیهای کم ، شناخته شده تو دنیا ، بارترا و مونیسا و مونتویا بخاطر همون فرصت های کم پپ الان تیم ملی جوانان دعوت میشن

اینهمه مورد رو کنار یه واران بزاری چی میشه، موراتا که بیشتر شبیه شوخیه،در موردش حرف نزنیم سنگین تریم

نقل قول
پپ تو 4 فصل حضورش تونست نیم فصل اول رو بدون باخت به پایان برسونه

بحث لفظی نداریم که ، اصل رکورد مهمترین نکته هست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خودتو ناراحت نکن منظوری نداشتم

نه من ناراحت نشدم، تو راحت باش.

نقل قول
بنظر من همین الان هم توره بهترین هافبک دفاعی جهانه

خدا رو شکر در یک زمینه هم عقیده هستیم.

نقل قول
اصلا بحث من اینه که علت این قضیه مهم نیست ، بنظر من همین الان هم توره بهترین هافبک دفاعی جهانه ، حالا میخواد پپ بخاطر لج کردن با توره به بوسکتس بازی داده باشه یا اعتقاد فنی دیگه ای داشته ، بهرحال الان بوسکتس بازیکنیه که تیم بدون اون سبک بازیش کامل نمیشه و فیکس تیم هست و این مهمه

اتفاقا دلیلش خیلی مهمه مصطفی.

مثلا تو مورینیو رو در نظر بگیر تا وقتی که په په و راموس بودن حتی به واران فرصت بازی کردن نمیداد ولی وقتی اولی مصدوم شد و دومی محروم تازه یادش اومد یه مدافع هم رو نیمکت داره.

ببین جوون گرایی یعنی این که مربی تیم با میل قلبی خودش به بازیکن جوونش بازی بده نه این که وقتی دستش خالی بود از سر ناچاری مجبور به بازی دادن اون بازیکن بشه.

یا مثلا همین پپ خودمون یادته که تو 2-3 بازی آخر فصل پیش به مونتویا بازی داد حالا علتش چی بود؟

1-لالیگا از دست رفته بود

2-آلوز دستش شکسته بود و آدریانو هم به خاطر نبود آبیدال مجبور بود سمت چپ بازی کنه پس تو پست دفاع راست کسی جز مونتویا باقی نمیموند. غیر از اینه؟

من خودم به تیتو و پپ حق میدم که از بازیکنای جوون استفاده نکنن به علت این که تو رقابت های مهم به دلیل کم تجربگی این دسته از بازیکنا تیم از کورس قهرمانی جا میمونه و اونا باید به عنوان سرمربی تیم جوابگوی نتایج باشن ولی خب تعریف جوون گرایی هم این نیست.

یه چیز دیگه هم بگم که سوء تفاهم نشه

من اصلا مورینیو رو آدم حساب نمیکنم که بخوام اون رو تو سر پپ بکوبونم فقط مِن باب مقایسه اون مثال ها رو ذکر کردم.

نقل قول
بارترا و مونیسا و مونتویا بخاطر همون فرصت های کم پپ الان تیم ملی جوانان دعوت میشن

بی خیال داداش. بارترا و مونیسا زمان پپ به جز بازی های دوستانه اول فصل و یه بازی بی اهمیت کِی تو ترکیب اصلی قرار گرفتن که به خاطرش به تیم ملی دعوت شن؟

دعوت شدنشون فقط به دلیل عملکرد خوبشون توی بارسای ب بود نه چیز دیگه ای.

حتی این در مورد رئال هم صدق میکنه. تا حالا دیدی که به بازیکنان آکادمیشون تو تیم اصلی بازی بدن پس به چه علت همیشه چند نفرشون به تیم ملی دعوت میشن؟

۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان انتظار دارن وقتی بارسای پپ با رئالی که از سال 2009 میاد 300 میلیون یورو خرج میکنه و همش تو کورس قهرمانیه همیشه بیاد از مونتویا و بارترا استفاده کنه!!!

مونتویا و بارترا همون موقع که اصلا شناخته نشده بودن خیلی بیشتر از الان تو ترکیب قرار میگرفتن. همینطور تیو و کوئنکا و مونیه سا و روبرتو و خیلی های دیگه که بدون داشتن نام و نشان اومدن و تو بازی های مهم برای بارسا به میدون رفتن.

همونطور که قبلا گفتم مسی یه نابغه بود و زیر نظر هرکی دیگه هم بازی میکرد به همین سطح میرسید. از نظر شما رایکارد غیر از مسی کی رو از تیم های پایه معرفی کرد؟؟؟ جیوانی دوس سانتوس و بویان؟؟؟؟ یادمون نره رئال دوران رایکارد با رئال زمان پپ قابل مقایسه نیست...

کاوه خان که میگی پپ بدونه نقص نبود ، یعنی به نظرت کسی همچین حرفی زد؟؟؟ من فقط میخوام بگم اگه قرار باشه نقص های پپ رو مقایسه کنیم با رایکارد متوجه میشیم که کی بیشتر نقص داشته.

از هرکس باید به اندازه ی لیاقتش تشکر و حمایت کرد . به نظر من با اینکه رایکارد یکی از بزرگترین مربی های تاریخ بارسا بود اما در حد بتی که امثال مدیر سایت ازش ساختن نبود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۷,۹۲۷ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۴,۳۰۷ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۱۶ بازدید
۲۲ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۶۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۹۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۶۲۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸۲ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!