به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
دلايلت اولا كاملا ابتداييه
اينكه شما مطرح ميكني يه حب و بغض و كينه شخصيه و توي معادلات استراتژيك كشور ما ذره اي مورد اهميت واقع نميشه چه شما خوشت بياد چه نياد ولي بدون اگه همين عراقو ما از دست بديم فردا همين يابو هايي كه دنيا رو مثل حيوانات اهلي اداره ميكنن بيخ گوش ما هستند واقعا براي خودم متاسفم كه شما اينجوري ميگي

نقل قول
الانم هیچ جا نمیگن آلمان با ایران جنگید،آمریکا با ایران جنگید.میگن عراق با ایران جنگید

اگه منو تو اين حرفو نميگفتيم همه جا هم به خودشون جرات نميدادن چنين حرفي بزنن يه مشت ابله اومدن كتاب نوشتن جنگ عراق با ايران و كردن تو گوش منو تو كه قدرو قوارتو ندوني
اگه بدوني كه ريس ارتش فرانسه شخصا پشت خاكريز عراق بوده و نيرو هاي ياسر طلفات گور به گوري و خيلي كشور هاي ديگه به علاوه حمايت هاي مالي و سلاحي 70 كشور جهان بوده اينقدر با شجاعت نميگفتي جنگ ايران با عراق واقعا از تو بعيد بود كه خودت و قدو قواره خودتو زير سوال ببري

شما يا بايد با بغض و كينه كار كني يا با سياست
خيلي رفتار و تفكرات امثال شما برام جالبه
مثلا وقتي به امريكا و انگليس ملعون ميرسيم ميشينيد براي ما داستان ميبافيد كه اي هزار سال پيش بوده و گذشته و امروز ما نبايد رفتار ديپلماتيك و استراتژيكو زير سوال ببريم و سفارت انگليس رو خراب كنيم
ولي وقتي به عراق ميرسه اينجوري ميگيد

اولا معين كنيد با خودتون چند چند هستيد بعد شروع به تز دادن بكنيد

براي من شخصا مهم نيست چي فكر ميكنيد مهم اينه كه چي در جريانه

اين پارادوكساي رفتاري هم كه توي خيلي از طرفداران اين جريان حاكمه همش نشات گرفته از چيزي كه تو گوششون ميكنن
به دل نگيريد ولي خيلي راحت بازي رو ميبازيد خيلي راحت حرفي رو ميزنيد كه مال خودتون نيست و توي دهنتون گذاشتن(منظورم كياوش و يا حامد نيست منظورم كلا كساييه كه هميشه حرفي رو ميزنن كه دشمن لقمشو گرفته و تو دهنمون گذاشته) حتي خودشون ذره اي تحقيق ندارن همون امار و دلايل همونا رو به ما تحويل ميدن
يه روز به اسم كورش پرستي نژاد پرستتون ميكنن يه رو هم به اسم عرب ستيزي و يه روزم به شكل هاي متفاوت ولي كاش يكم نگاه ميكرديد ميفهميديد كه امارات و قطر اينقدر چيز ندارن كه به خودشون جرات بدن با ايران در بيوفتن چون هر ايراني تف بندازه كل اون كشور ها رو سيل ميبره اون كسي كه مجبورشون ميكنه چنين حرفا و سياستي رو اعمال كنن همونايي هستند كه ماهواره ها و سايتهاي رو راه ميندازن و توش مسابقه ميزارن كه خليج فارس و يا عربي كه منو تو بيوفتيم به جون هم و بجنگيم و اونا تفرقه رو انداختنو حكومت ميكنن

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این خیلی بد، زشت و غیر قابل توجیهه که تو برای یک نژاد، هیچگونه ارزش انسانی ای قائل نیستی، بخاطر تاریخی که نصفه نیمه می دونیش و بیشتر دانسته هات هم افسانه ست.

حسین جان من دلیلی نمیبینم که برای کسانی که سالهاست دارن با کار ها و حرف هاشون علیه ایران لجن پراکنی میکنن ارزشی قائل باشم .

نقل قول
در مورد دریای خزر هم مطالعه کن یکم! شیوه تقسیم دریا چجوریه؟ مگر نه اینکه هر کشوری که سهم ساحل بیشتری داره، مساحت بیشتری هم باید داشته باشه؟ حساب کن خودت، هیچ شخص و ارگانی رو که تو مملکت خودت قبول نداری، خودت حساب کن ببین نصفشو دادن به روسیه، یا اون مقداری که حقشه؟! این طرز فکرت خیلی کودکانه ست که فکر میکنی مسئولین کشور عاشق چشم و ابروی دول بیگانه اند، که گاهی امتیازاتی میدن یا کمکی میکنن.

حسین جون این اخلاقت رو ترک کن که همینجوری بدون مدرک هر وقت عشق کردی به یکی میگی مطالعه نداری و یا از این جور حرفا (دوستانه گفتما)

خب در مورد خزر بهتره بدونی که شوروی به چند دسته تقسیم شده و ترکمنستان و اذربایجان به چه قانونی از 50% ایران نفت استخراج می کنن؟ این دو تا کشور باید سهم خودشون رو از50% شوروی سابق بگیرند
سهم قانونی ایران از دریای مازندران طبق قردادهای 1921و1940 بین ایران وشوروی به نسبت 50-50 هست و اون کشور ها باید حق خودشون رو از50% شوروی سابق بگیرن

نقل قول
شطرنجه، مهره چینیه! اگر حمایت نکنیم، تا هفته بعد اسرائیل پشت مرزهامون پایگاه علم میکنه. آدم عاقل، وقتی جبهه ای وجود داره که براش هزینه انسانی نداره و فقط هزینه تسلیحاتی داره، میاد دست دست کنه تا دشمن به جایی برسه که مجبور بشیم هزینه انسانی هم بدیم پاش؟

بهتره اول بگم این تفکر دشمن سازی که در ذهن بعضیا هست یکی از عوامل چند دستگی بین اقشار مختلف جامعه هم محسوب میشه ، اون عده از مردم که اینجوری فکر میکنن اون عده دیگه که راه و روش پیشیرد اهداف رو دیپلماسی میدونن رو عامل دشمن میدونن!!! نمونه ها زیاده خودت میدونی دیگه دشمن سازی و دشمن تراشی چقدر باعث شده به بعضیا انگ وطن فروشی و این جور حرف های بی ارزش زده بشه

خب اگر قرار باشه با این تفکر بریم جلو که همه جا دشمنه و فقط یک تعداد کشور ضعیف دوست هستند و میتونیم از راه کمک های مالی و تسلیحاتی بهشون کمک کنیم که خطر اون کشور هایی که علیه خودمون شستیمشون رو دفع کنیم ، در این صورت حرفت درسته . تا همین الان هم همینطور بوده!

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسین جان من دلیلی نمیبینم که برای کسانی که سالهاست دارن با کار ها و حرف هاشون علیه ایران لجن پراکنی میکنن ارزشی قائل باشم .

ببخشید؛ ولی یه سوزن به خودت، بعد یه جوالدوز به مردم!
تو خودت مدت هاست داری علیه دولت و مقدسات و بزرگانی که خیلی ها تو این سایت قبولشون دارن بد و بیراه میگی. آیا درسته که من -که نظرم 180 درجه با تو تفاوت داره- بیام اینطور در مورد تو حرف بزنم؟
لجن پراکنی قبول؛ می تونی بگی حکومت عربستان، ولی حق این رو نداری که به یک نژاد توهین کنی. تو این نژاد آدم خوب هست، آدم مسلمان و شیعه هست، آدم ارزشمند هست؛ آدم بی ارزش هم هست. کلیت یک چیز، وقتی جزئیتش باعث ضرر میشه نباید مورد توهین مستقیم قرار بگیره.

نقل قول
حسین جون این اخلاقت رو ترک کن که همینجوری بدون مدرک هر وقت عشق کردی به یکی میگی مطالعه نداری و یا از این جور حرفا (دوستانه گفتما)

نشنیده میگیرم این حرفتو؛ مدرک من سواد منه. و باز به این مسئله هم باید اشاره بکنم، که بحث کردن با تو نه تنها سودی برای من نداره، که باعث رنجش خاطر خودم هم میشه، چون نمی تونم تحمل کنم یکی اینقدر سطحی نگر باشه. پس، عشق کردن من دلیل اینکه جواب میدم نیست، تلاشه برای در آوردن تو از سیاه چال منطقی. ولی اگر ببینم این ادعاهای ساده ت ادامه داره بدون شک اعصابم برام از وضع تو مهمتره (این هم دوستانه گفتم، که فکر نکنی من بیکارم یا سرم درد میکنه برای به رخ کشیدن اطلاعات).

نقل قول
خب در مورد خزر بهتره بدونی که شوروی به چند دسته تقسیم شده و ترکمنستان و اذربایجان به چه قانونی از 50% ایران نفت استخراج می کنن؟ این دو تا کشور باید سهم خودشون رو از50% شوروی سابق بگیرند
سهم قانونی ایران از دریای مازندران طبق قردادهای 1921و1940 بین ایران وشوروی به نسبت 50-50 هست و اون کشور ها باید حق خودشون رو از50% شوروی سابق بگیرن

دِ نَـ دِ!
وقتی از اتحاد شوروی جدا شدن و خودشون رو بعنوان کشور مستقل معرفی کردن، قراردادهایی که بین سایر کشورها بسته شده منقضی میشه عزیز من. سازمان ملل که مثل تو از رو حرف دیگران بیانیه نمیده، بر اساس اتفاقات حقیقی -نه تخیلات صاحبان قدرت- نظر میده (البته روی این هم میشه بحث کرد، چون گاهی سفارشی این کارو میکنه).

نقل قول
بهتره اول بگم این تفکر دشمن سازی که در ذهن بعضیا هست یکی از عوامل چند دستگی بین اقشار مختلف جامعه هم محسوب میشه ، اون عده از مردم که اینجوری فکر میکنن اون عده دیگه که راه و روش پیشیرد اهداف رو دیپلماسی میدونن رو عامل دشمن میدونن!!! نمونه ها زیاده خودت میدونی دیگه دشمن سازی و دشمن تراشی چقدر باعث شده به بعضیا انگ وطن فروشی و این جور حرف های بی ارزش زده بشه

دشمن سازی، ها؟
پروژه آمریکا هراسی هم حتما داریم اجرا میکنیم؟
اگر دموکراسی، برای همه دموکراسی! همین آمریکا، با انهدام هواپیمای مسافربری ایرانی روی آب های کشور خودمون مگه قطعنامه 598 رو تحمیل نکرد به ایران؟ الان چرا از این کینه نداری تو؟ از یه کشوری که به زور ارتش بعث، از ترس ضرر جانی و مالی به خانواده ش با ایران وارد جنگ شده اینطور کینه داری؟
زمان شاه مگر همین امریکا اینجا خیمه نزده بود رو نفت ما؟ مگه حق کاپیتولاسیون نمی خواست بگیره؟ مگه با لابی و فشار سیاسی، امام ما رو از طریق شاه تبعید نکرد؟ مگه مجبور نکرد کشورهای اطراف رو که امام رو نپذیرن؟ فاصله زمانی این اتفاقات با جنگ ایران و عراق چند ساله؟
اگر تو منطقه اتحاد نباشه، همین آمریکا بدش میاد از نفت منطقه استفاده کنه؟ نشنیدی که نتانیاهو گفت «ایران به دنبال ایجاد ایالات متحده اسلامی در منطقه ست»؟

گذشته از این ها (سوالاتی که جواب منطقی براشون نداری و در نهایت میخوای توجیه کنی، همین کاری که تا حالا کردی):
تو آیا خودت و همفکرات رو، برتر از پیری میدونی که یک ملاقات باهاش باعث شد شوروی از هم بپاشه؟
یکی از ویژگی های مهم رهبری تو مملکت ما همینه؛ تحلیل درست از اتفاقات. تو صدها سال هم که مطالعه و ممارست داشته باشی نمی تونی به سطحی برسی که حرف امام رو نقض کنی. چون اگر به این مقام برسی، توانایی رهبری موج جدیدی از اتفاقات رو خواهی داشت. امام ما رو همیشه به یک دوشمن هشدار داده و اون دشمن آمریکاست. این دشمن تراشی نیست، مجموع آدم هایی که مرتبط یا غیر مرتبط از طریق کارهای آمریکا تو همین کشور کشته شدن بدون شک از کشته های 8 سال جنگ ما بیشتره، چون آمریکا 100 ساله که داره اینجا کرم میریزه! آخه یکم مطالعه تاریخی! یکم اطلاعات قابل استناد! همینطوری یه چیزی نپرون که آدم خنده ش بگیره!

واقعا اگر اینطور حرف ها رو بخوای بزنی من بحث نمیکنم دیگه! احساس میکنم شعورم رو میبری زیر سوال. امیدوار بودم فهمیده باشی من بقال سر کوچه نیستم که با استدلال های آبکی از موضع کوتاه بیام؛ برای تمام حرف هایی که میزنم مدرک و سند معتبر، نه از منابع خارجی، از کتابخونه شخصی خودم میتونم بهت بدم؛ ولی همونطور که قبلا دیدیم تمام مستندات تو... معتبرترینش یوتیوبه.

نقل قول
خب اگر قرار باشه با این تفکر بریم جلو که همه جا دشمنه و فقط یک تعداد کشور ضعیف دوست هستند و میتونیم از راه کمک های مالی و تسلیحاتی بهشون کمک کنیم که خطر اون کشور هایی که علیه خودشون شستیمشون رو دفع کنیم ، در این صورت حرفت درسته . تا همین الان هم همینطور بوده!

اصلا نگرفتی حرف منو!
عزیز من هدف از کمک مالی و تسلیحاتی فقط اهداف انسان دوستانه و گل و بلبل همسایگی و مرز مشترک نیست! واقعا اینطور چیزها ساده ترین اصول سیاسته، تعجب میکنم چطور این حرفا رو از دهن تو میشنوم!
اون بخشی که بولد کردم هم؛ دقیقا الان میتونم بگم این هدف از کدوم منبع وابسته به کجا داره دنبال میشه، که عامل قیام های منطقه رو ایران معرفی کنن و یکسری آدم های ساده که خودشون تحلیل نمی تونن بکنن این اراجیف رو باور میکنن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
ببخشید اگر لحنم تنده، واقعا اعصابم خرد میشه از شنیدن این حرفا.
عذر میخوام، دوستی به جای خود؛ حساب این حرفا رو جدا کنید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد جان با همه احترامي كه براي نظرت قائلم به نظرم نبايد خلت مطلب كني اولا ديدگاه نژادي كه توي ارسالت موج ميزنه رفتار غلطيه توي جايگاه انسانيت فرقي بين عرب و عجم و افغان و ترك و لر و اروپايي و انگلاساكسون نيست

کمیل جان وقتی در مورد مسائل نژادی حرف میزنی بهتره اول یک نگاهی بکنی که در حال حاظر توی مملکت خودمون چقدر این موضوع زیاده بعد به عرب ها بپردازی !!! من خودم از این نژاد پرستی و این مشکلاتی که عده ای و یا قومی خودشون رو توی ایران از قوم دیگه برتر میدونن بدم میاد ،اما فرق من با تو اینه که تو اول دنیا رو میبینی من اول داخل ایران رو میبینم بهتره یکم ببینی چقدر توی کشور خودمون تبعیض نژادی صورت میگیره چه در بین مردم و چه در بین حق و حقوق شهروندان با نژاد و یا حتی مذهب و ائین های دیگه !!! یک نمونه همین جوک هایی هستند که بین مردم مد شده و یک گروه گروهی دیگه رو مسخره میکنه ... به نظرت نباید واسه اینها راهی بی اندیشن؟!

توی کشور ما کم به بهایی و سنی و حتی نژاد های مختلف کم لطفی میشه؟!

ولی برای منم جالبه که بعضیا فقط دوست دارن اون جوری خودشون دلشون میخواد همه چیز رو تفسیر کنن ... تا صحبت از دشمنی با اعراب میشه میشه یک عده که ظاهرا خیلی طرفدار اعراب هستند میگین این خلاف انسانیت و خلاف حقوق بشر هست در صورتی که توی همین مملکت اقایان خیلی راحت بهایی رو از مسلمان جدا میدونن ، سنی رو از شیعه جدا میدونن ، افغان ها همینطور ، توی مملکت راحت در مورد ترک ها و لر ها و ... جک ساخته میشه و هیچ کس صداش در نمیاد ! حالا چی شده رسیدیم به عربای خارج از کشور یک عده تازه یاد احترام به نژاد های مختلف می افتند ؟

بعد جالبه از انسانیت صحبت میشه بعد توی همین مملکت اقایون خیلی راحت به مردم هر گونه توهینی رو در غالب هر چیزی میکنن !!! از جمله طرح امنیت اجتماعی که توش راحت به دختر پسر هر گونه توهین شخصیتی و حتی کتک کاری به دست ماموران انجام میشه بعد چه جوریه وقتی میایم میگیم اینها خلاف انسانیته یک عده زیر بار نمیرن و از اونها دفاع میکنن؟!

کمیل جون میدونم انتقاد پذیری برای همین اینجا یک انتقادی میخوام ازت بکنم نوع تفکر تو دقیقا همون نوع تفکری هست که الان توی کشور حاکمه ، یعنی به خودمون کاری نداشته باشیم و مشکلات داخل کشور رو نبینیم و هر چی اقایون گفتند چشم بسته بگیم چشم!!! بعد در عوض تا میتونیم مشکلات داخلی کشور پشت چند تا مشکل که از کشور های غربی میکشیم بیرون قایم کنیم .

نقل قول
قطعا ما هم از اين جنگ لطمه خورديم و من به شخصه درگير اين مسئله هستم چون پدرم مجروح همين جنگ هستش ولي به خاطر چنين موضوعي هيچ وقت نميام سريع تصميم بگيرم اولا كه اون رژيم بحث بود كه پس كلشم امريكا و اسراييل و 72 كشور ديگه از يوگوسلاو و صرب بگير تا خود فرانسه ما از خيلي از كشورها اسير جنگي داريم!پس چرا به اونا توهين نميشه؟؟همين ژاپني ها و چيني ها بگير تا انگليس و المان مگه همين المان سلاح ميكروبي به صدام نميداد؟؟ پس اگه ميخواي جبهه بندي كني بايد اونا رو هم توي جبهه دشمن بياري

کمیل جون اگر میبینی الان من و امثال من گیر میدن به همین موضوع عراق منظور این نیست که بیایم بزنم بغداد رو تیکه پاره کنیم که اتفاقا من هم کاملا میگم که باید همه چیز از راه صلح باشه نه با دشمن تراشی اما وقتی اقایون دارن توی این کشور مدام دم از دشمن میزنن و دشمن تراشی میکنن ، بعد از اون طرف عراق رو دوست میدونن خب معلومه که این کارشون عادی نیست

بعد توی مملکت خودمون گرانی موج میزنه ، قیمت بنزین که ... ، توی تحریم که هستیم به خاطره همین دشمن تراشی ها ، و... بعد باز پول ملت داره توی عراق خرج میشه و جا های دیگه !!! همین امارات رو پول ملت ایران اباد کرد که امروز دارن ایران تهدید هم میکنن !!! این اسمش تحقیره عزیزم اینکه اینها میخوان اسمش تحقیره یعنی اعراب هر کاری با ما کردن ما هیچی نگیم ، جنگ کردن با ما 8 سال این همه ادم کشتن و این همه خرابی دادن باز ما هیچی نگیم و تازه غرامت هم ازشون نگیریم ! بعد این حاکمای نکبتشون مدام با این اراجیف که به هم میبافن اعصاب ملت رو به هم بریزن باز ما هیچی نگیم! ...

نقل قول
تو خودت كسي نيستي كه بارها گفتي اگه اينا پدر سوخته بازي درميارن چرا ما هم مثل خودشون رفتار نكنيم؟؟ دوست دارم حالا نظرتو بدونم

حرف های الانم هم همینه دیگه ، فکر نمیکنم واضح نباشه

ببین کمیل جان مطمئن باش اگر میشد همه چیز رو توی فضای اینترنت منتشر کرد من همه چیز رو ساده و روان بیان میکردم ولی مطمئنا خودت بهتر میدونی وضعیت سانسور توی ایران چه جوریه ولی به هر حال اینقدر بگم که الان تفکر بعضیا هم دسته کمی از تفکرات غربی نداره ، الان جنگ عقیده هاست اینوریا میگن ما درست میگیم و اونوریا هم میگن ما درست میگیم ! همه هم میخوان جوری سلطه گری کنن ... اما میدونی کمیل از اینکه غرب اینقدر راحت از سالهای دور پروژه تسخیر دنیا رو کلید زد و خوب هم اجراش کرد تا الان بد جوری اعصابم به هم میریزه راحت هر کاری کردند خودت هم بارها بهشون اشاره کردی ! برای پیشرفتشون هر کاری کردند الان که با هم متحد شدن و دم از دموکراسی و حقوق بشر میزنن ... الان همون کشور هایی که سالها با هم جنگ داشتن شدن رفیق جون جونی هم اونوقت باز هم تا بعضیا میگن گفتو گوی تمدن ها سریع بهشون انگ میچسبونن ! تا میگن با دشمن تراشی جلو نرین میگن شما عامل بیگانه هستید و اینا ... بعد میچسبند به یک سری کشور ضعیف تر از سهم ملت خودشون میزنن و به اونها میدن بعد وقتی صدای یک عده در میاد میگن خوب ما هم باید هم پیمانانی داشته باشیم دیگه این دقیقا کاری هست که انجام میشه ، خب اگر قراره دشمنی های گذشته رو فراموش نکنیم و همه جهان رو دشمن بدونیم پس چرا نباید الان عراق دشمن باشه؟! و اگر واقعا صلح طلبن پس چرا هنوز هم در عین اینکه به عراق کمک میشه و کشور های دیگه هنوز دارن همه رو دشمن میدونن !!! ؟
اره اگر قرار باشه از راه خودشون وارد بشیم الان باید با همه جهان تعامل داشته باشیم و به نفع خودمون کار کنیم نه اینکه 70 درصد به نفع ملت ضعیف دنیا و 30 درصد به نفع تفکرات بعضیا ، این وسط مردم هم که...... قبول کن الان عدالت رعایت نمیشه ، لا اقل در مورد منافع خودمون و مردم .

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

بهايت؟؟؟
كل حرفت هيچي كلا ترجيح ميدم اين بحثو ادامه ندم فقط دو نكته لاي حرفات تصريح ميكنم
نقل قول

کمیل جون میدونم انتقاد پذیری برای همین اینجا یک انتقادی میخوام ازت بکنم نوع تفکر تو دقیقا همون نوع تفکری هست که الان توی کشور حاکمه ،

نوع تفكر من تفكر اسلاميه تفكري كه اسلام حرف اول رو توش ميزنه وقتي اسلام ميگه زن بايد فلان جور باشه من قبول نميكنم به اسم ازادي بيايم بگيم اون طرف حق داره اون طرف عمرا قدر يه حكم اسلام هم ارزش نداره براي من
ملاك من چيزيه كه خدا گفته اگه قرار بود بر حرف ادمها برقصم كارم با كرم و كاتبين بود
ولي من تفكر اسلامي رو ميپسندم كشورم رو هم دوست دارم با همه كسري ها و اشتباهاتش
توي اين كشور تنها كسي رو كه قبول دارم از ته دلم رهبره واسم هم مهم نيست كه به خاطر حب به رهبرم عرب دوست شناخته بشم يا چيز ديگه اي تفكرات هر كسي محترمه ولي من تفكرات انسانها رو بالا تر از حرف خدا نميدونم
بعد هم تصريح نكردي وقتي داري به عرب توهين ميكني چرا ائمه و پيامبر رو جدا نميكني
يه نگاه به اصل و نسب خودت انداختي انصاقا؟؟مگه سيد نيسيتي؟؟ مگه سيد معني اينو نداره كه از نسل علي هستيد؟؟ مگه علي عرب قريش نبود؟؟؟
من نميتونم بيشتر از اين شفاف سازي كنم ولي هرچيزي رو توي جاي خودش ميسنجن وقتي شما خلط مطلب ميكنيد و طبق معمول شاخه به شاخه ميپريد يعني وقتي موضوع سياست خارجه هستش مياي و به يه بحث داخلي گير ميدي توقع داري نتيجه اي جز چيزي كه درباره من مطرح كردي بدست بياد؟؟

قطعا اينطور نيست

اينجا هم نميشه خيلي چيزا رو گفت ولي حامد حرف هيچ انساني بالاتر از حرف خدا و اسلام نيست

درمورد بهايت گفتم
وقتي ميگم شما حرفتون مال خودتون نيست به همين خاطره
يعني تو داري ميگي بيايم و به جاي اينكه دست اسلام رو بگيريم فرقه اي رو حمايت كنيم ازش كه دقيقا رو به روي اسلام قرار داره
حامد يكم تحقيق كن درباره بهايت بعد ازش دفاع كن
بين صهيونيست و بهايت و وهابيت هيچ فرقي نيست

اگه تو به انسانهاي مشركي كه دشمن خدا محسوب ميشن احترام ميزاري نظر شخصيته و منم برات احترام قائلم ولي من هيچ وقت دشمن خدا رو دوست خودم نميدونم

و دوست داشتم اينجا از اون دوست عرب ايرانيمون عذر خواهي ميكردي

ولي خوب حالا نشد عيبي نداره من جات چنين كاري رو ميكنم چون موظف بودم نزارم توي اين انجمني كه من اداره ميكنم به نژاد يا گروهي توهين بشه و ارسالت رو هم ويرايش ميكنم چون اونو به عنوان يه ايراني اندازه بقيه كاربرا قبول دارم
اقا امير ازت عذر ميخوام

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اصولا وقتی دو نفر توی یک زمینه با هم هم عقیده نیستن نمیشه انتظار داشت یک بحث بینشون خیلی رومانتیک جلو بره

ولی کمیل اینکه تو فکر میکنی من الان با این حرفی که زدم خواستم قومی و یا هر چیزی رو زیر سوال ببرم اشتباهه

بهتره همینجوری یک طرفه قضاوت نکنی منظور از اون حرف این نبود که من خدایی نکرده میخوام به مقدسات توهین کنیم یا چیز دیگه ای ولی تو بد برداشت کردی و خودت هم حکم رو صادر کردی
نه عزیزم ببین قرار نیست وقتی الان من به عرب چیزی گفتم منظورم اعراب داخل ایران باشه من برای اونها احترام قائلم و اگر هم واقعا عربی از داخل کشور اون متن رو خوند و بهش بر خورد حاظرم ازش عذر بخوام منظور اخلاق و رفتار اعراب توی چند سال گذشته با ایران هست ، و البته حمایت های که از طرف ایران میشن و بعدش بساط نمک دون شکستن رو باز میکنن !!!

نقل قول
نوع تفكر من تفكر اسلاميه تفكري كه اسلام حرف اول رو توش ميزنه وقتي اسلام ميگه زن بايد فلان جور باشه من قبول نميكنم به اسم ازادي بيايم بگيم اون طرف حق داره اون طرف عمرا قدر يه حكم اسلام هم ارزش نداره براي من

چیزی که تو میگی کاملا درسته اما حرف اصلا سر تفکرات اسلامی نیست بلکه سر رفتار های من دراوردی بود که به صورت قانون داره توی کشور اجرا میشه ... من نمونه هاش رو گفتم دلیلی نمیبینم که توضیح بیشتری بدم

نقل قول
بعد هم تصريح نكردي وقتي داري به عرب توهين ميكني چرا ائمه و پيامبر رو جدا نميكني يه نگاه به اصل و نسب خودت انداختي انصاقا؟؟مگه سيد نيسيتي؟؟ مگه سيد معني اينو نداره كه از نسل علي هستيد؟؟ مگه علي عرب قريش نبود؟؟؟

اخه برادر من تو چرا اینقدر ساده قضاوت میکنی!؟ اصلا از تو بعیده ...

من خودم مسلمانم به مقدسات و همه چیز احترام میزارم تو چرا این وسط همه چیز رو به اسلام ربط میدی؟!

من دارم از الان ایران و وقایع منطقه و ... حرف میزنم تو میگی چرا ائمه و پیامبران رو از حرفم جدا نمیکنم ؟! اخه من دارم در مورد اعراب و حاکمای الانشون حرف میزنم کاری به گذشته ندارم باید اسلام و دیدگاه اسلامی رو از تفکر و فرهنگ عرب جدا کرد من اینکار رو انجام میدم و دارم در مورد مسائل منطقه از جمله اعراب و حاکمای الانشون حرف میزنم . ارزش اسلام خیلی خیلی بالاست ولی صحبت من در مورد اعراب بود نه اسلام .

نقل قول
درمورد بهايت گفتم وقتي ميگم شما حرفتون مال خودتون نيست به همين خاطره يعني تو داري ميگي بيايم و به جاي اينكه دست اسلام رو بگيريم فرقه اي رو حمايت كنيم ازش كه دقيقا رو به روي اسلام قرار داره حامد يكم تحقيق كن درباره بهايت بعد ازش دفاع كن بين صهيونيست و بهايت و وهابيت هيچ فرقي نيست

تو چرا همه چیز رو با هم قاطی میکنی؟! صحبت من راجع به حق و حقوق فردی بود نه کلیت بهاییت و حاکمای گذشتشون و حتی حالشون ! من در جواب اینکه گفتی این صحبت های نژادی خلاف انسانیته این موضوع بهاییت و ادیان دیگه (که تو حتی توی این ارسالت جواب هم ندادی در موردشون ) مطرح کردم .

من در مورد نژاد های مختلف از جمله ترک ، لر ، و... هم صحبت کردم و در مورد تبعیض نژادی که در نژاد ها و حتی ائین های دیگه توی کشور وجود داره هم حرف زدم ، اما جوا رو جور دیگه ای مطرح کردی! قرار نیست اگر ما با بهاییت مشکل داریم ایرانی های بهایی از حقوق مساوی برخوردار نباشن ... چطور وقتی به عرب میرسه و من به اعراب خارج از ایران اعتراض میکنم تو میگی این کار انسانی نیست ولی وقتی به ایرانی هایی که بهایی هستند میرسیم (حالا اگر مردم عادی هم باشن) دیدگاهت فرق داره و فقط با خنده جواب میدی؟!

بعدش هم دفاعی در کار نیست ، من از بهاییت دفاع نمیکنم. این صحبت ها دقیقا پاسخ هایی بود که از اون حرفی که زدم به اشتباه برداشت کردید و فکر کردید منظور از اون حرفم توهین به همه اعراب بود بعد کش پیدا کرد و به اینجا رسید

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

من واسه تك تك حرفات جواب دارم ولي اصولا چون ميدونم اخرش ميخواي درمورد گشت ارشاد حرف بزني خودمو خسته نكردم
چون معمولا هر بحثي صورت ميگيره اخرش به گشت ارشاد ختم شده
اخر من نفهميدم گشت ارشاد اينقدر گسترده هستش كه تو هر زمينه اي(اقتصاد سياست،علم فرهنگ هنر و سياست خارجه و غيره) بحث ميكنيم بهش ميرسيم يا اينكه ما گشت ارشادو بزرگش ميكنيم

به هر حال من فقط زماني بحث ميكنم كه يه بحث واحد با موضوع مشخص رو ميز باشه هركدوم از حرفايي رو كه مطرح ميكني بايد جدا برسي بشه نه اينكه همشونو بريزي وسط و نتيجه بگيري
اگه مايلي بسم الله ميتونيم درمورد فقط عراق صحبت كنيم
يا فقط درمورد اسلام صحبت كنيم يا درمورد حكومت اسلامي حرف بزنيم يا درمورد كشت ارشاد ولي اگه اينجوري بحث بشه نتيجه اي نخواهد داشت چون من هيچ وقت از كل نتيجه بر جزء نميگييرم چون اصول و قوائد منطق زير سوال ميره

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
یک نکته ای رو شاید جالب باشه براتون که بدونید:

جایی که ما بهش میگیم حیاط دولت، در آمریکا به خانه سفید مشهوره. طوری برای مردم تعریف شده که اونجا رو خانه خودشون می دونن. پیشفرض سیاست برای مردم در دو حالت تعریف شده. عده ای که این تعریفات رو دنبال می کنن، طبق نظرسنجی ها 98% مردم آمریکا رو تشکلی میدن.
دسته اول معتقدن سیاست به مسائل مربوط به خارج کشور کفته میشه و نه مسائل داخلی؛ همین باعث میشه عبار white house رو به سادگی بپذیرن.
دسته دوم معتقدن سیاست اینقدر کثیف و پیچیده ست که بهتره توش وارد نشن و بذارن دنیا کار خودش رو بکنه.

چندوقت پیش تو جریانات برخورد نظامی با وال استریت، یه کهنه سرباز آمریکایی که تازه از عراق برگشته بود توی خیابان دوتا پلیس که داشتن یکی از معترضین رو کتک میزدن رو گرفته بود و سرشون داد می کشید که «اگر می خواید مردم عادی رو بکشید، برید به عراق یا افغانستان، چرا شهروندا رو اذیت می کنید».
نحوه استفاده از کلمات انگلیسی بنحوی بود (الان عین کلمات رو یادم نیست) که کاملا مفهوم اینکه شهروند آمریکایی ورای یک آدم عادیه رو منتقل می کرد. در مقابل مردم عراق و افغانستان رو انسان های عادی که بود و نبودشون فرق خاصی نداره معرفی می کرد. و صدا و سیمای جمهوری اسلامی، در عین سادگی این ویدئو رو با زبان اصلی پخش می کرد و قصدش هم نشون دادن خشونت در مقابل جنبش وال استریت بود.

بین مفسران سیاسی، آمریکا به کشوری (ایالتی) معروفه که انتخاب مردم هیچگونه تاثیری تو سرنوشتش نداشته هیچوقت. هر رئیس جمهور دقیقا پا جای پای رئیس جمهور قبلی میذاره، حتی گاهی (مثل اوباما) حماقت رو از قبلی هم فراتر می بره و کارهای عجیب تری انجام میده.

منظور اینکه؛ همونطور که هر بچه ای، نیاز داره که از پدر خودش قهرمان بسازه -کما اینکه همه پدرها قهرمان نیستن- این تصور برای مردم خیلی از کشورها ایجاد شده که مسئولین مملکت کاملا قابل اعتماد هستن و باید به نظرشون احترام گذاشت. چیزی شبیه به همین عامل باعث شد تو جنگ هشت ساله، مردم با جون و دل بخاطر حرف امام برن و از مملکتشون دفاع کنن.

و دقیقا نقطه فشار رسانه ها همینجاست، رسانه های آمریکا این اعتماد رو نسبت به دولت بین مردم خودشون ترویج می کنن، و برعکسش رو برای کشورهای دیگه انجام میدن. مشکل ما اینه که اینجا همه خودشون رو عالم کل می دونن و مجاز که برای همه چیز نظر بدن، کما اینکه بعضی جاها نظراتشون بیش از حد کودکانه و سطحی نگرانه ست.
ما فکر میکنیم اینقدر عاقل هستیم که از قدرت brain control رسانه ها آسیبی نبینیم و فقط مطالب رو ازشون دریافت کنیم (گذشته از اینکه دیدن هر اتفاق، از هر دریچه دوربینی تجربه جدیدیه) ولی در حقیقت اینطور نیست.

یک توصیه هم به همه میکنم؛ خبرنگار ایرانی -خبرنگار مسلمان ایرانی- قبل از شروع کارش سوگند میخوره که جز حقیقت نگه، بخاطر اعتقاداتمون همیشه سعی میکنیم اینطور باشه. ولی خبرنگاری که به اسلام مجهز نیست و فقط خودشه و وجدان خودش (مثل خبرنگارای بهایی و بی وجدان BBC) به راحتی دروغ میگه. قبلا بارها گفتم، به هیچ فیلمی برای هیچ اتفاقی نمیشه استناد کرد، بخاطر همین اصول خبرنگاری که همه خبرنگارا بلدن و جزو روتین زندگیشونه. من براحتی تصویری رو از یک اتفاق به تو ارائه می دم که خودم دوست دارم تو اون اتفاق رو اونطور ببینی.
همیشه این باید یادمون باشه که هیچوقت اجنبی دلسوز ما نیست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۴,۵۲۲ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۲,۵۶۶ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۳۴۸ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۴۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۳۲۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۱۶۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۲۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!