به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Lotus نوشته:

از طرف باشگاه منچستریونایتد این تغییر رو تبریک می گم

ممنون

پ.ن : اسپم

...
۶ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
نقل قول
حسین نوشته:

نقل قول
Lotus نوشته:

از طرف باشگاه منچستریونایتد این تغییر رو تبریک می گم

ممنون

پ.ن : اسپم

دیگه به من حرفی از اسپم نزن چون اصلا اهلش نیستم

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۶ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

-دی بوئر:از بچه ها راضی هستم/در مقابل میلان امیدی نداشتم/مساوی نمیخواهیم/دی بوئر تیم ها را دسته بندی کرد
حسینی:فقط برای برد بازی میکنیم

فرانک دی بوئر در مصاحبه ی اختصاصی با هایبوری گفت:"بازیکنانم در دو بازی گذشته خیلی خوب بوده اند.در مقابل والنسیا که مشکل خاصی نداشتیم و کار را در 30 دقیقه تمام کردیم،اما در بازی با میلان ما سختی کشیدیم و به نوعی اتفاقات فوتبال و همچنین تعویض های خوب باعث شد که بازی را ببریم.با آمدن بندر به بازی تمام توپ های را قطع کردیم و همچنین از سرعت مونیاین به خوبی استفاده کردیم.مطمئنا مونیاین در آینده خیلی از این بهتر خواهد شد.در بازی با میلان به طور طبیعی حق ما برد بود،ولی هیچ مربی ای در تاریخ پیدا نمیشود که وقتی تا دقیقه ی 60 تیمش سه بر صفر باخته باشد امید به پیروزی داشته باشد.این برد صرفا به دلیل روحیه بود و شانس هم در این برد حماسی دخیل بود."وی در مورد بازی هفته ی آینده مقابل آژاکس گفت:"آژاکس تیم بسیار خوبی است.آن ها به خوبی نشان داده اند که میتوانند از موقعیت هایشان استفاده کنند.دلیل این اتفاق هم وجود بازیکنان فوق العاده در خط هافبک و حمله ی آن ها و وجود سختار دفاعی خیلی قوی است.ما راه کار های برای بازی در مقابل آژاکس داریم.فکر میکنم که اگر راهکارهایمان را عملی کنیم میتوانیم دست پر از زمین خارج شویم.البته چیزی که نباید درمورد آن ها فراموش کنیم این است که اگر نتوانیم مهارشان کنیم ،نتیجه ی خیلی بدی میگیریم"وی در مورد این که آیا برای مساوی بازی میکنید یا نه گفت:"ما هیچ گاه برای مساوی بازی نکرده ایم.ما تیمی صاحب سبک هستیم که به دنبال فوتبالیم.ما هیچ وقت برای مساوی بازی نمیکنیم.بازی کردن برای مساوی برای تیم های بی هویت است."وی در مورد شانس های قهرمانی گفت:"امسال تیم ها تماما شانس قهرمانی دارند ولی اگر بخواهم دسته بندی کنم،در رده ی اول تیم هایی مثل بارسلونا،رئال مادرید،لیورپول،منچستریونایتد،منچستر سیتی،اینتر و دورتموند هستند که شانس بسیار بالایی دارند؛بعد تیم هایی مثل چلسی،میلان،یوونتوس،آژاکس،بایرن مونیخ و پاریس ساینت ژرمن قرار میگیرند؛و در رده های بعدی تیم هایی مانند:"پورتو،والنسیا،تاتنهام و مالاگا قرار میگیرند.البته این نظر من است و دلیل بر ضعیف بودن تیم ها نیست."سوال بعدی این بود که آرسنال در کدام رده قرار میگیرد؟ و وی پاسخ داد:"آرسنال تنها تیمی است که هدفش برای امسال نیست.ما به سختی تلاش میکنیم که امسال بهترین بازی ها را انجام دهیم ولی تمام تیم مدیریتی و فنی اتفاق نظر دارند که برای پایین کشیدن بارسا احتیاج به برنامه ی خیلی بلند مدت است.3 سال قبل از آمدن من این برنامه شروع شده بود و حالا هم ادامه دارد.قرار بود من با برنامه ای سه ساله تیم را جلو ببرم.کاری که هیئت مدیره با ونگر کرد و از او خواست که در عرض سه سال تیم را به بالاترین سطح ممکن برساند.و واقعا که سه سال زمان خیلی کمی است.بعد رفتن ونگر ان ها از من خواستند که در پروژه ی سه ساله شرکت داشته باشم و من هم قول دادم بعد از سه سال تیم را قهرمان کنم.ابتدای فصل و یک هفته قبل از بازی با والنسیا قرار بر این شد که این پروژه ی سه ساله ادامه داشته باشد و اگر به نتیجه نرسید راه ادامه پیدا کند و بعد از پنج سال نتیجه ی کار را ببینیم.یعنی پروژه تا آخر سال آینده ادمه خواهد داشت ولی نتیجه ی پروژه تا دو سال بعد از آن رویت میشود.پس برنامه و پروژه ی ما برای سال اینده است و امسال هم فقط میخواهیم بهترین باشیم.چون وقتی برنامه داشته باشی،قهرمانی زودگذر نیست و ادامه خواهد داشت.درست به مانند بارسلونا که برای پروژه ی خود چندین سال زحمت کشیدند و حالا به اینجا رسیده اند."
وی گفت:"تیم ما در دو بازی گذشته خوب بود و دو برد کسب کرد.ما همیشه برد میخواهیم.به خصوص که اکثر گل های ما به وسیله ی بازیکنان جوان ما به ثمر رسید"وی در مورد شایعه ی حصور نیمار در بارسلونا در نیم فصل گفت:"هیچ اتفاقی نیفتاده،اوایل فصل صحبت هایی شد که به توافق نرسیدیم.از آن به بعد صحبتی نشد." وی در مورد بازی های خوب گیگز برای پاری ساینت ژرمن گفت:"ببینید این یک پروژه است،ما برای این پروژه زحمت کشیدیم.به هر حال گیگز سن بسیار بالایی دارد و فقط میتواند در تیم ما در پست دفاع چپ بازی کند.ما به گیگز احتیاجی نداشتیم.ولی واقعا خوشحالم که در تیم جدیدش اینقدر خوب بازی میکند."وی در مورد میانگین سنی کم تیم گفت:"همانطور که گفتم این یک پروژه ی سه ساله و با فرصت 2 ساله است."این پروژه در تمام رده های سنی با جدیت دنبال میشود و ما به خوبی این را درک کرده ایم.پروژه ی ما به خوبی در حال پیشرفت است"

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:امیدوارم این برد ها به عادت تبدیل شود
فرانک دی بوئر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:"بازی بسیار خوبی انجام دادیم.تمام افکار تاکتیکیمان را انجام دادیم و واقعا توانستیم تیم را به جلو حرکت دهیم.تمام بازیکنان بدون نقص بازی کردند و واقعا کامل بودند.هرچند میتوانیم خیلی بهتر از این ها شویم.نکته ی خیلی جالب اینجا بد که بر خلاف بازی های قبل مان در تمام طول بازی خوب بودیم.به طور مثال در مقابل والنسیا در 30 دقیقه ی ابتدایی خوب بودیم،در مقابل میلان در 30 دقیقه ی آخر خوب بودیم.اما در این بازی در تمام طول بازی خوب بودیم و نتیجه ی آن را دیدیم.به بازیکنانم تبریک میگویم"وی در مورد بازی خوب گوتزه گفت:"ماریو یکی از بهترین استعداد های دنیا است.این را همه میدانند.او دو گل از روی هوش خود به ثمر رساند و نشان داد که ارزشش بیشتر از این حرف هاست.ماریو در بازی مقابل میلان خوب نبود ولی در این بازی او عالی کار کرد و ما هم ترجیح دادیم که در سی دقیقه ی آخر از لاملا بازی بگیریم و انصافا هم خوب بازی کرد."وی در مورد تعویض ریبری گفت:"ریبری در این سه هفته انتظارات ما را بر آورده نکرده،ما از ریبری به اندازه ی ریبری انتظار داریم.او هنوز به ریبری قبل نرسیده.فکر میکنم خود ریبری نداند که چه توانایی هایی دارد.همه از توانایی های خبر دارند.ریبری باید با تمام وجود تلاش کند که به سطح خودش برسد."وی در جواب سوالی مبنی بر استفاده نکردن از لاسینا ترائوره گفت:"همه ی ما میدانیم که روبین چه توانایی های خارق العاده ای دارد.در این بازی ما ترجیح دادیم از توانایی های روبین استفاده کنیم و وی را تعویض نکنیم.او هم جواب ما را با گل خیلی زیبایش داد.دلیل استفاده نکردن از لاکیناا ترائوره و موریل خوب بودن ون پرسی است"وی در مورد تیم آژاکس گفت:"آژاکس خیلی تیم خوبی است ولی در مقابل تیم های با تعداد هافبک بالا به مشکل میخورند.ما در این بازی تعداد بازیکنان میانه ی میدانمان را افزایش داده بودیم.ما پیزچک،انریکه،نیمار و ریبری را به خط هافبک اضافه کرده بودیم و آن ها را تحت فشار قرار دادیم"وی در مورد شانس های قهرمانی گفت:"اگر بخواهم با این سه هفته نظر خود را بگویم مثلث قهرمانی بین تیم های آرسنال،رئال مادرید و میلان است.اما مطمئنم که این سه هفته همه چیز را نمیگوید.شما نمیتوانید از تیم هایی مثل بارسلونا و لیورپول و دورتموند بگذرید.شما نمیتوانید بگویید منچسترسیتی شانس قهرمانی نیست.در مجموع در این سه هفته ما و رئال مادرید و میلان تیم هایی هجومی بوده ایم."وی در مورد انتخاب لیورپول به عنوان بهترین تیم هفته گفت:"نظری ندارم.نتیجه مشخص است."آمار هم مشخص است.پاریس ساینت ژرمن 10 شوت به سمت دروازه داشته است.19 شوت در مجموع داشته است.درصد مالکیت توپ ما بیشتر بوده.نتیجه ی م بهتر بوده اما لیورپول بهترین تیم شده است.باور کنید تیم خوب فقط به حمله کردن نیست.تیمی که 10 موقعیت به تیم حریف بدهد نباید تیم برتر باشد.آقایان دوست ندارند که یک تیم در سه هفته دو بار بهترین تیم هفته شود این بازی ها را در می آورند.نتیجه،نشان از برتری میدهد.ما به تیم آژاکس که هفته ی قبل بایرن مونیخ را برده بود،هفت گل زده ایم بعد بهترین تیم هفته نشده ایم.واقعا مسخره است."وی در مورد بازی هفته ی بعد مقابل رئال مادرید گفت:"هر تیمی در بازی بعد ببازد از لحاظ منطقی میتواند تا رتبه ی نهم پایین بیاید.پس ما حق باختن نداریم.مطمئنا بازی خوبی میشود چون هر دو تیم برای برد بازی میکنند.البته مساوی هم نتیجه ی خوبی است.نتیجه ای که ما را در صدر حفظ میکند.اما ما دوست داریم بردن را بهعادت تبدیل کنیم.اگر چندین هفته ببریم،این به عادت تبدیل میشود.اگر مانند سال قبل چندین هفته نبریم این به عادت تبدیل میشود.ما میخواهیم چند هفته ببریم.اگر 12 بازی ابتدایی فصل را ببریم،به احتمال 38 درصد قهرمان میشویم.اگر 24 بازی ببریم،به احتمال 83 درصد قهرمانیم.ولی اگر در هفته ی چهارم ببازیم به احتمال 9 درصد قهرمانیم.پس ما برای برد بازی میکنیم."

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر :حضور نداشتن بارسا در رده ی اول خیلی عجیب است/با تمام قدرت میجنگیم،اما حریف ما بارساست.

فرانک دی بوئر در مصاحبه مفصل با دیلی میل در مورد مسائل مختلف صحبت کرد که با هم میخوانیم

حضور در رده ی اول؟:این به خاطر من نیست.من بخشی از این موفقیت هستم.وقتی شما بازیکنانی به خوبی بازیکنان آرسنال نداشته باشید مطمئنا نمیتوانید در رتبه ی اول باشید.
تمام بازیکنان ما خوب هستند.به جز بازیکنان،همکاران و تیم مدیریتی هم به ما کمک کرده اند که در این جایگاه باشیم.

قرار نداشتن بارسا در رتبه ی اول؟:این بسیار عجیب است.بارسا به این چیز ها عادت ندارد.همیشه در بهترین رتبه بوده.اگر آن ها در رتبه ی اول نیستند به خاطر ماست.اگر آرسنالی وجود نداشت بارسا قهرمان ا ز پیش تعیین شده بود.

اول میشوید؟:هدف امسال ما قهرمانی نیست ولی حالا که در این شرایط خوب هستیم چرا برای قهرمانی نجنگیم؟ما با تمام قدر برای قهرمانی میجنگیم اما حریف ما تیمی به مانند بارساست.

گل های پیاپی مسی؟:مسی کار اعجاب انگیزی انجام نداده.اگر وی اینطوری بازی نکند اعجاب انگیز است.اما نکته اینجاست که بارسا بیش از حد به مسی وابسته است.او 12 گل از 19 گل بارسا را به ثمر رسانده است.این بد نیست ولی تیمی به مانند بارسا میتواند خیلی بهتر از این ها از مهره هایش استفاده کند.

نیمار به خوبی مسی است؟:به خوبی مسی نه.ولی احتمال این که روزی بهتر از مسی شود هست.

شایعه ی انتقال نیمار به بارسا در پایان فصل؟:ما هیچ توافقی انجام نداده ایم.بازی های نیمار نشان از این دارد که هیچ تعلق خاطری به هیچ تیمی جز آرسنال ندارد.

گل های نیمار و ون پرسی؟:
این دو روی هم 15 گل زده اند.وقتی دو بازیکن این تعداد گل میزند یعنی زوج گلزنی خوبی هستند.ولی وقتی یک بازیکن این تعداد گل بزند به این معنی است که به آن بازیکن وابسته است.
ما از راه های مختلفی به گل رسیده ایم.ولی بارسا نه.

برد 7-0 در برابر آژاکس؟:آن یک اتفاق بود.فاصله ی ما و آژاکس اینقدر نیست.ولی خوشحال بودم که یک بازی خوب در تمام طول بازی انجام دادیم.اما اگر بخواهم بهترین پیروزی تیمم را نام ببرم برد 4-3 مقابل میلان است.ما در 60 دقیقه 3 گل خوردیم و در 30 دقیقه 4 گل زدیم.اگر ما میباختیم مطمئنا در پایین جدول بودیم.ولی بازگشتی رویایی داشتیم.

مهم ترین رقیب شما؟:مطمئنا مهم ترین رقیبمان بارسلوناست.اما حسی به من میگوید که امسال سلطه ی بارسا تمام میشود.
تیم های بسیار خوبی در این دوره حضور دارند.
مثلا چلسی،رئال مادرید،دورتموند و میلان.
به خصوص میلان و دورتموند که فکر میکنم امسال به طرز عجیبی قوی هستند.

دورتموند 4 امتیاز از شما کمتر دارد؟:
درست است ولی برد هفته ی اولشان را که کنار بگذاریم آن ها با تیم های بسیار قوی ای روبرو شده اند.آن ها سیتی را بحران زده کردند،در برابر بارسلونا عالی بازی کردند.لیورپول و اینتر هم که تیم های بسیار قوی ای هستند را شکست داده اند و بازی بدآن ها فقط چلسی بوده.

اوضاع سیتی؟:مطمئنا این هدف مدیر سیتی نبود ولی من مطمئنم که آن ها بیدار میشوند.فکر میکنم با توجه به شروع بدشان،اگر آن ها بتوانند در بین 6 تیم برتر باشند کار بزرگی کرده اند.وقتی آن ها میتواندن به تاتنهام 5 گل بزنند یعنی این که ضعیف نیستند.ب نظر من مشکل عمده ی آن ها دلخوش کردن به بازیکنی به مانند لوکاس موراست.

زلاتان؟:بدون شک اگر یک انتخاب برای خرید بازیکن داشته باشم او را انتخاب میکنم.

ریبری؟:او واقعا خوب است.یکی از بهترین ها.خیلی خوشحالم که او را دارم.او واقعا برای تیم تلاش میکند.

برد های پر گل؟:من از این قضیه خوشحالم.ما به جز بازی با یوونتوس در تمام بازی ها 4 گل یا بیشتر زده ایم.این نکته ی خیلی خوب را نشان میدهد.ما 24 گل در 6 مسابقه زده ایم و این یعنی میانگین گل 4 در هر مسابقه.
البته این را فراموش نکنید که ما بعد چلسی بهترین دفاع را هم در اختیار داریم.

صحبت قهرمانی؟:خیلی خیلی زود است.ما در باد قهرمانی نمیخوابیم.تنها شش هفته گدشته و ما دقیقا 28 فینال پیش رو داریم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:عده ای قصد بر هم زدن آرامش ما را دارند.

فرانک دی بوئر در مصاحبه با هایبوری به نکات بسیار جالبی اشاره کرده که آن را میخوانیم.

برد مقابل پاریس ساینت ژرمن:برد بسیار خوبی بود.بهترین موقعیت برای ما بود که خودمان را بالا بکشیم.ما توانستیم به خوبی از این موقعیت استفاده کنیم.

باخت بارسا:خیلی عجیب بود.هیچکس انتظار چنین باختی نداشت.خیلی باخت عجیبی بود.ولی عجیب تر از آن صحبت های سرمربی بارسلونا بود که واقعا مرا شوکه کرد.آن ها بعد خوردن 4 گل در مورد داوری و بدشانسی صحبت میکردند.خیلی عجیب بود.

صحبت های لوییز انریکه:وی جایگاه خود را نمیداند.در این مدت که من سرمربی آرسنال بوده ام او هر دفعه تلاش کرده که باشگاه آرسنال را بکوبد.من واقعا لوییز را دوست دارم.ولی وی باید در داخل زمین حرف هایش را بزند.من تا حالا هیچ بدی ای از سوی باشگاه آرسنال نسبت به لوییز یا باشگاه بارسلونا ندیده ام.ولی آن ها توهم دارند.شما به من بگویید چه ربطی بین زدن 4 گل در 30 دقیقه و مافیا هست؟ کدام گل ما مشکوک بود؟ کدام گل ما اشتباه حریف بود؟اگر هم بوده چرا تا دقیقه 60 هیچ اتفاقی رخ نداد؟این ها چیزی از برد دراماتیک نمیدانند.وقتی تیم شما به مدعی قهرمانی 7 گل میزند هیچ مافیایی وجود ندارد؟ وقتی تیم شما دو فصل پیاپی قهرمان میشود مافیا نیست؟ولی وقتی تیمی مثل ما می آید و با تمام مشکلات بالاتر از شما می ایستد مافیاییم؟

قهرمان آخر فصل:"با این صحبت هایی که راه انداخته اند امیدی به قهرمانی ندارم.بارسلونا میخواهد اینطور صحبت کند که بعد ها داوران به نفع آن ها و به ضرر ما سوت بزنند.آن ها این کار را میکنند تا همه این قضیه را باور کنند.

صحبت های انریکه راجع به نتیجه ی بازی در داخل زمین:"واقعا من هم امیدوارم.و همینطور نتیجه ی بازی بارسلونا.واقعا بعضی اوقات از فوتبال نا امید میشوم.قهرمانی به هر قیمتی خوب نیست.امسال بیشترین پنالتی ها به نفع بارسلونا گرفته شده است.ولی باز هم عده ای دم از مافیا میزنند.لطفا بروید و جوانمردی یاد بگیرید.

درگیری لفظی با لوییز انریکه:من همیشه گفته ام که با لوییز رفیقم.ولی به عنوان نماینده ی آرسنال نمیتوانم اجازه دهم که تیمم مظلوم واقع شود.من از حقوق تیمم با تمام وجود دفاع میکنم.اگر لوییز شروع نمیکرد من هیچ کاری نمیکردم.

برهم زدم آرامش تیم:"عده ای قصد دارند آرامش را از تیم ما بگیرند.ولی بدانند که اینطور نخواهد شد.بدانند که اگر قهرمان با فوتبال مشخص شود حتی جزو 3 تیم هم نخواهند شد.بدانند که با این که امسال با تمام قوا تیمشان را به لیگ فرستاده اند ولی برای قهرمانی باید از لابی های قدرتمندشان استفاده کنند.

زدن 5 گل به منچستر برای حفظ رکورد 4 گل در هر بازی:منچستر آنقدر قوی هست که ما فقط به فکر امتیاز گرفتن باشیم.مطمئن باشید منچستر آنقدر ضعیف نیست که از ما 5 گل بخورد.

بازگشت اریکسن در نیم فصل:شایعه است.ما خواستیم به مالاگا کمک کنیم و اریکسن هم تا آخرین لحظه ی قراردادش در تیم مالاگا میماند.اریکسن بازیکن بسیار با کیفیتی است.ما برای او پول خیلی زیادی پرداخت کردیم.وی مطمئنا در آینده کمک زیادی به ما میکند.

سفر به ایران برای بازی دوستانه با تیم پرسپولیس:بله.این جزو برنامه های ماست.ما در نیم فصل یک بازی دوستانه با پرسپولیس و یک بازی دوستانه با فولاد خوزستان انجام خواهیم داد.

آینده ی فرانک دی بوئر:دوست دارم تا آخرین ساعت مربیگری ام در تیم آرسنال باشم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

قهرمانی از چه راهی؟؟

امروز حسین محمدی به میان خبرنگاران آمد و از اتفاقاتی که در این هفته برای برخی از بازیکنانش افتاده است سخن گفت
متن سخنان وی در زیر برای شما منتشر میشود

من نمیدانم برخی ها از چه راهی میخواهند قهرمان شوند!
از طرف باشگاه به اصطلاح فرهنگی بارسلونا پیشنهادات بی شرمانه ای به برخی از بازیکنان ما رسیده است
نگردو ، سولدادو و اریکسن ( بازیکن آرسنال که به صورت قرضی به تیم ما پیوسته) طی این دو سه روز به سراغ من آمده اند و به من گفتند پیشنهاد عجیبی از باشگاه بارسلونا به آنها رسیده است
وقتی جریان را پرسیدم گفتند شخصی با آنها تماس گرفته است و از آنها خواسته که در این دوبازی باقی مانده تا بازی بارسلونا کاری کنند که آن بازی را از دست بدهند و بدانند اگر این اتفاق بیافتد آنها فصل بعد را در بارسلونا توپ خواهند زد و اگر این اتفاق نیافتد در بازی اتفاقات خوبی برای آنها نخواهد افتاد و احتمال دارد دچار مصدومیتی شوند که مجبور به کنار گذاشتند فوتبال برای همیشه شوند
من قطعا این جریان را تا آخر پیگیری خواهم کرد
این پیشنهادات و این اتفاقات واقعا در سطح نام بارسلونا نیست من به بارسای قبل از مدیریت ایمنی عشق می ورزیدم
اما مدیریت جدید واقعا بارسا را از عرش به فرش کشانده
مطمئنم اگر پیگیری شود قهرمانی های قبلی آنها هم با زد و بند بوده است
وگرنه چگونه میشود لیورپول 7 گل از بارسلونا بخورد؟؟

من از همین تربیون اعلام میکنم این سه بازیکن در بازی با بارسا حضور دارند و خطر جدی برای دروازه بارسا به حساب می آیند و اگر کوچکتری آسیبی به آنها برسد از تیم بارسا شکایت خواهم کرد

...
۲۳ اسفند ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:پیشنهاد بارسا به بازیکنان مالاگا؟دوست ندارم این چیز ها را یاد بگیرم

فرانک دی بوئر در واکنش به صحبت های حسین مالک مالاگا مبنی بر پیشنهاد های بی شرمانه بارسا به بازیکنان این تیم گفت:"من دوست ندارم این چیز ها را از بارسا یاد بگیرم.بیشتر دوست دارم از بازی شان درس بگیرم.این ها کارهایی نیستند که به بارسا نسبت دهیم.این ها کارهای مدیریت باشگاه است.بارسلونا فراتر از یک باشگاه است و همه هم این را میدانند.در دوره ی مدیریت فعلی کاری نمیشود انجام داد.فقط باید دعا کنیم که این دوره ی مدیریت بارسلونا به اتمام برسد و رئیس جدید کار را به دست بگیرد.به هر حال من دوست ندارم این چیز ها را از بارسا یاد بگیرم.آن ها بدون این کار ها میتوانند نتیجه بگیرند.ولی متاسفانه نمیخواهند.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اسفند ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

حضور آرسنال در رتبه ی اول آن هم با اقتدار بهانه ای شد برای مصاحبه با مربی موفق آرسنال فرانک دی بوئر که روزهای خوبی را پشت سر میگذارد.

-از بردتان برابر منچستر شروع میکنیم.بازی چطوری بود؟
خیلی عالی بازی کردیم.موقعیت های بسیاری خلق کردیم.شاید اگر نمی بردیم اینقدر راحت حرف نمیزدم.این برد به من خیلی چسبید.چون به هر حال آرسنال و منچستر در 15 سال اخیر زیاد با هم خوب نبوده اند.

-شاید بدترین قسمت بازی مصدومیت نیمار بود؟
بله درست است.نیمار بهترین گلزن ماست و بی تردید برای ما مهم است.ما وی را در سه بازی آینده در برابر تیم های "دورتموند،تاتنهام و سیتی"در اختیار نداریم و احتمال این که در برابر بارسلونا بازی کند خیلی کم است.ولی واقعا مشکلی با این قضیه نداریم.مصدومیت جزئی از بازی است.

-شاید حرف های حسین محمدی درست باشد؟
شاید.میتوان اینطور گفت.مصدومیت نیمار خیلی وحشتناک بود و مطمئنا او را از فرم خوب خود دور میکند.

-بازی هایتان با تیم های سخت تمام شده.درست است؟
نمیتوان اینطور گفت.ما با تیم های گردن کلفتی مثل رئال مادرید و میلان بازی کرده ایم.ولی هنوز به بازی مقابل بارسلونا و اینتر و دورتموند و سیتی نرسیده ایم.

-و لیورپول؟
لیورپول تیم خیلی خوبی است.ولی فراز و نشیب زیادی داشته است.

-امسال شما بسیار عالی بازی کرده اید.بهترین خط حمله و دفاع را دارید و با اقتدار در صدر جدولید.هواداران انتظا قهرمانی دارند؟
درست است ما خیلی خوب بوده ایم.ولی در این دو سال به من ثابت شده که احتمال افت هر تیمی هست.بارسلونا فصل گذشته در نیم فصل اول با هشت امتیاز اختلاف اول بود و آخر فصل اگر برد های پیاپی نبود قهرمان نمیشد.به خاطر همین من قول قهرمانی نمیدهم.

-صحبت های مکرر لوییز انریکه در مورد مافیای آرسنال؟
من از جواب به این سوال خسته شدم.ولی میخواهم یک چیزی بگویم.
در فصل گذشته ما در هفته ی 33 در 30 دقیقه آخر 3 گل زدیم و بازی 2-0 باخته را 3-2 بردیم.در هفته ی 23 نیز در حالی که 2-0 عقب بودیم با هت تریک فالکائو 3-2 بردیم.در هفته ی 19 ما با گل دقیقه 90 سوارز یوونتوس را 3-2 بردیم.در هفته ی 10 با وجود این که تا دقیقه 63 با تیم اینتر سابق و سویای حالا 2-2 بودیم.سه گل زدیم و در نهایت 5-3 بردیم.این چیز ها برای ما عادی است.ما تا آخرین لحظه میجنگیم.حالا که در مقابل میلان دوباره این کار را کرده ایم چه ربطی به مافیا دارد؟

-بگذریم.نظرتان راجع به جوان گرایی تیمتان صحبت کنید.
به داشتن این بازیکنان افتخار میکنم.تیم ما جوان ترین تیم لیگ است و اینچنین نتیجه گرفته.واقعا خوشحالم از این بابت.مطمئن باشید جوانگرایی ما به اینجا محدود نمیشود

-نظرتان راجع به بازی مقابل دورتموند؟
آن ها هم مثل ما تیم جوانی دارند.ولی تیم ما جوان تر است.واقعا نمیشود نتیجه ی بازی را پیش بینی کرد.هر اتفاقی میتواند در این بازی بیفتد.

-حرف آخر؟
از همه تشکر میکنم.به خصوص از بازیکنانم که با وجود همه ی دشمنی هایی که با ما کردند هنوز در رتبه ی اول هستند.ما 26 هفته داریم و امیدوارم در این 26 هفته هم موفق باشیم.از مدیران باشگاه و کادر فنی باشگاه نیز تشکر میکنم که اگر نبودند از من هم این همه مصاحبه نمیگرفتند (با خنده )

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ فروردین ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «این بارسای واقعی بود!»

لوئیز انریکه مارتنیز گارسیا، سرمربی آبی و اناری ها که به دلیل گرفتاری شب عید، در کنفرانس مطبوعاتی هفته قبل شرکت نکرده بود، این هفته به میان خبرنگاران آمد و در کنفرانس بعد از بازی برابر اینترمیلان به سوالات آنها پاسخ گفت.

شش گل برابر اینترمیلان

انتظار چنین نتیجه ای را نداشتم، ولی باید بگویم که این بارسای واقعی بود. ما باید همیشه اینگونه بازی کنیم. باید 65 درصد مالکیت توپ از آن ما باشد و به حریفان اجازه حضور در محوطه جریمه خود را ندهیم. اگر در این دیدار دقت می کردیم، می توانستیم تعداد گلهای خود را افزایش دهیم. من بعد از بازی مجددا به شاگردانم متذکر شدم که در زدن ضربات آخر باید دقت بیشتری به خرج دهند.

گلزنی ویا و اتوو

آنها یاد گرفته اند که در تیم من، بازیکنی که بهتر باشد بازی می کند، نه بازیکنی که نام بزرگتری دارد. ما مثل فلان تیم نیستیم که حول یک بازیکن می چرخد و روزی که آن بازیکن مصدوم شود، از هم می پاشد. ما بارسا هستیم و همه باید برای تیم تلاش کنند. فکر می کنم نیمکت نشینی بازی قبل موجب شد ویا و اتوو انگیزه دو چندانی پیدا کنند و در این بازی هم موفق به گلزنی شوند.

بازی لیورپول - چلسی

لیورپول این فصل روی نوار بدشانسی بوده است و البته چلسی هم تیم خوش شانسی است. همه دیدند که چطور نا به حق در برابر ما به پیروزی رسیدند و در برابر لیورپول هم یک ضربه کرنر مشکوک در دقیقه 93 آنها را به پیروزی رساند. البته در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد، همان طور که دیدیم هفته قبل والنسیا چه بلایی بر سر این تیم آورد.

اما یقین دارم که لیورپول این روزها را پشت سر خواهد گذاشت و به جایگاه واقعی خود بر خواهد گشت.

اولین شکست آرسنال

تیمی که بازیکن سالاری در آن بیداد می کند و روابط مشکوک مدیرانش با کمیته داوران مسابقات، هر روز در جراید موضوع بحث است، همین طور هم می شود. من اخبار موثقی دارم که این در حقیقت نیمار است که ترکیب تیم آرسنال را می چیند و او به جهت اینکه مدیران آرسنال به زور از حضورش در تیم محبوبش یعنی بارسا جلوگیری کردند، چنین شرطی را در قرارداد خود قید کرده است. حتی شنیده ام که بسیاری از طرفداران آرسنال که در تمرینهای این تیم حاضر می شوند، نقش فرانک را در این تیم در حد هویج می دانند، چرا که این نیمار است که مدام با بازیکنان صحبت می کند و حتی تعویض های تیم هم آشکارا طبق درخواست او انجام می شود.

به نظرم این بسیار برای یک مربی شرم آور و توهین آمیز است که چنین چیزی را تحمل کند. فرانک همیشه یک بارسایی بوده و من همیشه او را با آغوش باز خواهم پذیرفت. او هر زمان که ارائه کند، می تواند به عنوان دستیار من مشغول به کار شود و تیمی که هر چیزی جز فوتبال در آن جریان دارد را ترک کند.

به همین دلیل است که می بینید با مصدوم شدن نیمار، این تیم در برابر تیم نه چندان قدرتمند دورتموند اینطور تسلیم می شود و حتی بسیار خوش شانس است که شش تایی نمی شود! شما مطمئن باشید در دو بازی آینده نیز، اوضاع به همین منوال است. یک مقایسه ساده، تفاوت دو تیم را آشکار می کند. در تیم ما، دو فوق ستاره به دلیل عدم نمایش دلچسب نیمکت نشین می شوند و در تیم لندنی، تمام تیم حول یک بازیکن می چرخد!

پیروزی هفته قبل آرسنال برابر منچستر یونایتد

همه آن بازی را دیدند. در صحنه گل اول آرسنال، توپ در اختیار بازیکنان منچستر بود که داور ناگهان در سوت خود دمید. هیچ کس متوجه نشد داور چه چیزی را خطا اعلام کرده است. همان توپ روی دروازه منچستر آمد و به گل اول آرسنال تبدیل شد. در حدود دقیقه 30، وین رونی به سرعت به سمت دروازه حریف حرکت می کرد که توسط آخرین دفاع آرسنال متوقف شد. اما داور نه تنها کارت قرمز، که حتی کارت زرد هم به این بازیکن نشان نداد!

مطمئن باشید این دست پیروزیهای کثیف نمی تواند چندان ادامه پیدا کند.

ادعای مربی مالاگا

وقتی صحبتهای محمدی را در جراید خواندم، تا نیم ساعت فقط می خندیدم. باید اعتراف کنم از دیدن سریالهای طنز تلویزیون انقدر نخندیده بودم. البته چیز عجیبی نیست، این افراد دوست دارند اینطور خودشان را مطرح کنند. آیا ممکن است تا پای چنین شایعاتی در میان نباشد، روزنامه ای چیزی از چنین فردی چاپ کند؟ البته که نه. این اقدامهای مورینیو وار تکراری شده است. آنها فقط می خواهند خودشان را مطرح کنند. من از شما می پرسم، اگر ما می خواستیم با بازیکنی توفق کنیم، به سراغ تیمی مثل رئال یا لیورپول یا میلان نمی رفتیم؟ ما به بازیکنان درجه دو یک تیم ته جدولی چه نیازی داریم؟ بعضی ها حرفهایی می زنند که فقط موجب استهزاء خودشان می شود.

و بازیهای آینده...

برای من زیبا بازی کردن و پیروزی پر گل بسیار مهم است. من از پیروزی خفیفی که با یک بازی ضعیف بدست آید، لذت نمی برم. بازی ما در برابر اینتر، یک بازی دلچسب بود. کنار زمین واقعا از بازی شاگردانم لذت بردم. امیدوارم همین مسیر را ادامه دهیم و مطمئن باشید که اگر همین کیفیت را حفظ کنیم، مسائل پشت پرده برخی تیمهای رقیب هرگز نمی تواند سدی در برابر هت تریک ما در قهرمانی باشد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ فروردین ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۰۱,۶۷۵ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۶۲,۶۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۶۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۴۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۹۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۹۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۵۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۹۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۱۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۶ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!