به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی ليگ برتر ايران
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

علي كريمي:
ناراحتم كه برنده نبوديم
بازيكني نيستم كه قول قهرماني بدهم

علي كريمي پس از تساوي تيمش مقابل تيم سايپا گفت: بايد بازي را مي‌برديم اما، متاسفانه نيمه دوم بازي گره خورد و نتوانستيم به نتيجه دلخواه برسيم.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه پاس گل تيمش را در ديدار با سايپا داد، به خبرنگار ايسنا، ‌گفت: بازي سختي بود و كارمان گره خورد اما، قول مي‌دهيم كه تا آخرين بازي ليگ تلاش‌مان را براي كسب بهترين نتيجه بكنيم. البته من از آن بازيكناني نيستم كه قول قهرماني تيم را بدهم، تنها اين را مي‌گويم كه تلاش مي‌كنيم پرسپوليس را به جايگاه خوبي برسانيم.

وي با بيان اينكه من هنوز با درد پا بازي مي‌كردم،‌ ادامه داد: درست است كه از ناحيه پا احساس درد مي‌كردم اما، با اين حال تلاش خودم را در مسابقه كردم با اين حال خيلي ناراحتم كه پرسپوليس امروز پيروز ميدان نبود.

علي كريمي با اشاره به گره خوردن بازي در نيمه دوم يادآور شد: برخي اوقات اين اتفاق مي‌افتد و بازي گره مي‌خورد امروز هم در نيمه دوم اين اتفاق افتاد ما بايد سه امتياز بازي را مي‌گرفتيم، موقعيت‌هاي خوبي داشتيم و مي‌توانستيم پيروز باشيم، شايد كمي هم خودمان تقصير داشتيم كه نتوانستيم از موقعيت‌ها خوب استفاده كنيم. اميدوارم كه در آينده شرايط بهتر شود.

منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

عيسي ترائوره: پيرواني سابقه زيادي در پرسپوليس دارد و شايسته هدايت اين تيم است

مهاجم آفريقايي باشگاه سايپا در خصوص حضور پيرواني روي نيمكت پرسپوليس اظهار داشت: من زماني در پرسپوليس با افشين همبازي بودم.

عيسي ترائوره افزود : فكر مي كنم او در زمان بازيگري هم شخصيت يك ليدر را داشت و بسيار منظم بود. پيرواني سابقه زيادي در پرسپوليس دارد و شايسته هدايت اين تيم است. او هم بالاخره بايد مربيگري را شروع مي كرد و فكر مي كنم هدايت پرسپوليس برايش زود نيست. اگر بقيه اعضاي اين تيم به او كمك كنند پيرواني پرسپوليس را به موفقيت مي رساند

ترائوره در مورد شرايط جديد سايپا و انتخاب مايلي كهن به عنوان سرمربي جديد گفت:‌من شناخت زيادي از مربي جديد تيم ندارم اما شنيده ام او در تيم ملي ايران كار كرده و مربي بزرگي بوده است. سايپا به شرايط تازه اي نياز دارد. ما همه مي دانيم كه توان حقيقي سايپا بيش از اين است. اگر همه چيز خوب پيش برود در نيم فصل دوم شگفتي ساز خواهيم بود و به سمت بالاي جدول حركت مي كنيم. همه انتظار دارند سايپا را در روزهاي خوب ببينند

مهاجم سابق باشگاه پرسپوليس در خصوص احتمال گل زني خودش مقابل اين تيم و نتيجه مسابقه اظهار داشت: نتيجه چنين بازي سختي را نمي شود پيش بيني كرد اما ما با همه وجود مي جنگيم. پرسپوليس روز سختي در پيش دارد. هيچ كس نمي تواند سايپا را پيش بيني كند

ممكن است خيلي ها فكر كنند سايپا در وضعيت خوبي قرار ندارد اما ما قابل پيش بيني نيستيم. ممكن است بهترين بازي خودمان را به نمايش بگذاريم. در مورد گل زني خودم هم بايد بگويم واقعا به اين مسئله فكر نمي كنم. من پرسپوليس را دوست دارم اما با تمام توان مقابل اين تيم بازي مي كنم و اگر بتوانم دروازه اين تيم را باز مي كنم. براي من موفقيت سايپا مهمتر است اما اگر فرصتي پيش بيايد وضعيت خودم را در جدول گل زنان بهبود مي بخشم

منبع : هورا اسپرت

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

اولروم: مقابل استقلال ۹۰ دقیقه راه می‌رفتم

مهاجم تیم فوتبال ابومسلم گفت: اگر مقابل استقلال در ترکیب ابومسلم قرار می گرفتم، ۹۰ دقیقه در زمین راه می‌رفتم.

عرفان اولروم درباره عدم حضورش مقابل استقلال اظهار داشت: من به یک بازیکن کاملا بی‌انگیزه تبدیل شده‌ام. دیگر انرژی ندارم و اگر بازی می‌کردم به دلیل بی‌انگیزگی، تاکتیک آقای پیروانی را هم خراب می‌کردم.

او گفت: همیشه برای بازی مقابل تیم‌های پرسپولیس و استقلال و گل‌زدن به آن ها انگیزه داشتم. اما اکنون این شرایط را ندارم و حتی ممکن بود با بازی کردنم اوضاع خراب‌تر هم شود.
این مهاجم نیجریه‌ای در مورد این که گفته می‌شود او به دلیل پیشنهاد استقلال حاضر نشده مقابل آبی‌پوشان به میدان برود ،عنوان کرد:این موضوع اصلا صحت ندارد. تا به حال هیچ کس از باشگاه استقلال به من تماس نگرفته و از این پیشنهاد خبری ندارم. اگر هر تیم دیگری هم به جای استقلال قرار بود با ابومسلم بازی کند، باز هم بازی نمی‌کردم.

اولروم با بیان این که به دلیل عدم دریافت مطالباتش حاضر نشده به میدان برود، ادامه داد: از سال پیش تا به حال پولی نگرفته‌‌ام. هر بازی به ما می‌گویند صبر کنید ،اما من دیگر نتوانستم تحمل کنم. حوصله ندارم و عصبی شده‌ام. از چهار ماه قبل در حال اعتراض هستم و مدام من را به ۱۰روز دیگر حواله می‌کنند.

این بازیکن تصریح کرد:‌روز بازی مقابل ملوان یکی از مدیران تیم به من گفت اگر بعد از این مسابقه پولت را ندادیم هر تصمیمی خواستی بگیر. من هم از این تیم به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام. امسال فقط ۲۱ میلیون تومان گرفته‌ام.
مهاجم نیجریه‌ای افزود: چکی از باشگاه دارم که بعد از گذشت مدت‌ها هنوز پاس نشده و هرگاه به محل باشگاه می‌روم کسی جوابگو نیست. تلفن همراه آقای منعمی هم خاموش است. من چون بازیکن ایرانی نیستم بیشتر از بقیه مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرم.

اولروم با اشاره به تنهایی‌اش در ایران اظهار داشت: اولروم چون در ایران خانواده‌ای ندارد، باید مورد اذیت قرار گیرد. مسئولان ابومسلم می‌دانند مشکلات من چیست. هنوز ویزای کار برایم نگرفته‌اند و هر بار با یک امضا ۱۰ روز به ۱۰ روز مجوز کارم در ایران را تمدید می‌کنند.
این بازیکن متذکر شد: اکثر بازیکنان ابومسلم این مشکل را دارند اما آنها از ترس صحبت نمی‌کنند اما من بازیکن ایرانی نیستم که بترسم و سکوت کنم.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

فدراسيون بايد در انتخاب سرمربي برنامه‌ريزي دقيق‌تري داشته باشد

پس از مطرح شدن گزينه‌هاي مختلف براي سرمربيگري تيم‌ اميد، حالا از منصور ابراهيم‌زاده به عنوان جدي‌ترين گزينه نام برده مي‌شود.

سعيد آذري مديرعامل ذوب‌آهن با اشاره به اين موضوع مي‌گويد: ما به هيچ عنوان اجازه نخواهيم داد تا ابراهيم‌زاده به تيم اميد برود چون ذوب‌آهن در حال حاضر شرايط حساسي دارد. در ضمن برنامه‌ريزي‌هاي باشگاه براساس تفكرات اين مربي بوده و با اين وضعيت نمي‌توانيم اجازه جدايي ذوب‌آهن را بدهيم

آذري ادامه مي‌دهد: اين درست نيست كه براي انتخاب سرمربي تيم اميد دست روي گزينه‌هايي بگذارند كه الان در ليگ ‌برتر سرمربيگري مي‌كنند چون هر تيمي شرايط خاص خودش را دارد و شايد از جدايي مربي‌اش ضربه بخورد. به نظر من فدراسيون بايد در انتخاب سرمربي برنامه‌ريزي دقيق‌تري داشته باشد

مديرعامل ذوب‌آهن تاكيد مي‌كند: فدراسيون فوتبال هنوز هيچ مذاكره‌اي با ما نداشته است ولي همانطور كه گفتم با جدايي ابراهيم‌زاده مخالف هستيم. البته اين فقط نظر من است كه مديرعاملم و شايد اعضاي هيات‌مديره نظر ديگري داشته باشند

آذري در پايان مي‌گويد: ابراهيم زاده مدت‌ها در ذوب‌آهن فعاليت كرده. او يك مربي متعهد است. بعيد مي‌دانم او در اين شرايط با ذوب‌آهن قطع همكاري كند چون تا پايان فصل قرارداد دارد. البته او پس از پايان قراردادش، مي‌تواند تصميم دلخواهش را بگيرد

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

سايپا و پرسپوليس 90 دقيقه انتظار براي پيروزي

هفته هجدهم مسابقات ليگ برتر فوتبال / ديدار دو تيم فوتبال پرسپوليس و سايپا با نتيجه يك بر يك خاتمه يافت.

ديدار تيم هاي پرسپوليس و سايپا با نتيجه 1-1 مساوي به پايان رسيد تا 60 هزار جمعيت طرفدار پرسپوليس ناراضي از استاديوم آزادي به خانه هايشان بر گردند.قبلا نيز نتيجه ديدارهاي اين دو تيم سه نتيجه برد يك بر صفر به نفع پرسپوليس سه نتيجه دو بر دو و اين بار نيز يك ديدار با حركت هاي يكنواخت پيروزي براي كسب گل كه هرگز به نتيجه اي نرسيد .

زننده گل پرسپوليس ابراهيم توره در دقيقه 25

زننده گل سايپا اميد شريفي نسب در دقيقه 33

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نتایج هفته هجدهم لیگ برتر ایران/ توقف و شکست صدر نشینان :

پیکان ٠ - ١ صبا باتری

مس ٢ - ٢ ذوب آهن

راه آهن ١ - ٠ ملوان

سپاهان ٢ - ٢ پاس

داماش ٢ - ۴ استقلال اهواز

فولاد خوزستان ٠ -١ مقاومت سپاسی

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

فرخزادي:
تغييري در پرسپوليس نداريم
داور در نتيجه اين ديدار تاثيرگذار بود

عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: تا آنجا كه من مي‌دانم صحبتي در مورد تغيير و تحولات مديريتي در پرسپوليس نشده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مجيد فرخ‌زادي پس از تساوي تيم فوتبال پرسپوليس مقابل سايپا، گفت: مسئوليت اعضاي مجمع پرسپوليس را سازمان تربيت بدني و اساسنامه اين باشگاه مشخص مي‌كند. ما اعضايي هستيم كه سازمان تربيت‌بدني مشخص كرده و بايد به اين دو مساله توجه كنيم.

وي ادامه داد: تغييرات مديريتي زير نظر رييس سازمان تربيت‌بدني است كه رييس مجمع پرسپوليس هم محسوب مي‌شود اما، آن چيزي كه "آخوندي" به عنوان سخنگوي سازمان تربيت بدني و عضو هيات مديره پرسپوليس گفته، علي‌آبادي قصدي در تغييرات مديريتي در پرسپوليس ندارد. در جلسات هم صحبتي در مورد تغييرات نشد.

اين عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در ارتباط با نحوه داوري اين ديدار گفت: به عقيده من داور در اين ديدار بسيار بد سوت زد و در نتيجه اين بازي تاثيرگذار بود چرا كه او با اشتباهاتش بازي را از جريان انداخت و بسياري از موقعيت‌هاي پرسپوليس را گرفت. بنابراين پرسپوليس نتوانست به آن نتيجه‌اش مطلوبش برسد.

منبع : ایسنا

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حاشیه های دیدار پرسپولیس و سایپا :

تماشاگران پرسپولیس که از تساوی یک بر یک تیمشان برابر سایپا نارحت بودند در پایان مسابقه به شدت علیه داریوش مصطفوی شعار سر دادند و خواهان برکناری وی شدند.آنها مدیر عامل باشگاه پرسپولیس را یک استقلالی نامیدند.
*احمد رضا عابدزاده و افشین پیروانی به شدت به نحوه قضاوت رحیم رحیمی مقدم اعتراض کردند.
*تماشاگران پرسپولیس هم علیه داور شعار سر دادند.
*حمید سجادی مدیر عامل سایپا و مصطفوی در بین دو نیمه یکدیگر را در راهرو منتهی به رختکن دیدند و احوالپرسی کردند.
*داور چهارم مسابقه یکی از نیمکت نشینان پرسپولیس که ظاهرا نفر اضافی بود را به روی سکوها فرستاد.
*جوزپه سینیوری و همراهانش حاضر به نشستن در جایگاه شیشه ای که ویژه میهمانان عالی رتبه است نشدند و در جایگاه ویژه نشستند.

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

با انتقاد از افشين‌ پيرواني
پژمان نوري: از پرسپوليس مي‌روم
سرمربي جديد تيم نظري نسبت به من ندارد

پژمان نوري با انتقاد از اين‌كه در بازي با سايپا در ليست 18 نفره تيم فوتبال پرسپوليس نبود، ‌گفت: اگر وضعيت به همين صورت باشد از پرسپوليس به تيمي مي‌روم كه شانس بازي كردن داشته باشم.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: من فكر مي‌كنم سرمربي جديد پرسپوليس نظري نسبت به من ندارد، بنابراين اگر شرايط همين طور باشد پرسپوليس را ترك خواهم كرد.

وي ادامه داد: من 10 سال است كه فوتبال بازي مي‌كنم و از نوع برخورد مربي مي‌فهم كه چه نظري نسبت به من دارد، احساس مي‌كنم پيرواني نظرش در مورد من مثبت نيست، از طرف ديگر من مي‌خواهم فوتبال بازي كنم. نمي‌خواهم روي نيمكت بنشينم و روي سكو باشم. اگر اوضاع به همين صورت باشد به تيمي خواهم رفت كه فرصت بازي كردن داشته باشم.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در پايان خاطر نشان كرد: پيرواني به من گفته كه تو عليه تيم مصاحبه كردي اما من هم به او گفتم من مصاحبه كردم اما، حرف بدي نزدم و چيزي عليه تيم نگفتم من فقط گفتم كه جنبه‌ي نيكمت‌نشيني ندارم و مي‌خواهم بازي كنم

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان:
بازي با تيم‌هاي بالا جدولي راحت تر از پايين جدول است
تمام تيم‌ها در گروه دو مدعي هستند

سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان گفت: بازي با تيم‌هاي بالاي جدول خيلي راحت تر از تيم‌هاي پايين جدول است، زيرا تيم‌هاي پايين جدول به خاطر اينکه از کورس قهرماني جا نمانند براي گرفتن امتياز مي جنگند.

عباس سرخاب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ افزود: تيم هاي پايين جدول ازانگيزه‌ي بيشتري براي گرفتن امتياز برخوردارند و کار را براي تيم‌هاي بالاي جدولي مشکل خواهند کرد، به همين خاطر بازي راحت تري را در مقابل تيم نيروي زميني خواهيم داشت.

سرخاب خاطرنشان کرد: نيروي زميني در 6 بازي قبل خود نباخته ولي براي ما يک بازي راحت خواهد بود زيرا بازيکنان انگيزه بيشتري براي کسب نتيجه دارند.

وي بيان کرد: هميشه تيم‌هاي پايين جدول براي حفظ فاصله خود با تيم‌هاي بالاي جدولي و گرفتن امتياز از انگيزه‌ي بيشتري برخوردار هستند، به همين خاطر بازي کردن در مقابل آنها سخت خواهد بود، ولي تيم‌هاي بالاي جدول انگيزه‌ي پايين جدولي‌ها را ندارند به همين خاطر مي توانيم راحتر بازي کنيم و امتياز بازي را با تدابير خاص بدست بياوريم.

وي خاطرنشان کرد: فيلم بازي‌هاي تيم نيروي زميني را ديده‌ايم و آناليز کرده ايم و با برنامه تمريني که در طول هفته داشته‌ايم سعي خواهيم کرد در خانه هر 3 امتياز بازي را کسب کنيم.

وي با اشاره به مشکلات ساختاري و فني تيم آلومينيوم گفت: زماني که به ليگ آزادگان صعود کرديم تغييراتي را در ترکيب و واگذاري امتياز تيم از فولاد به آلومينيوم داشته‌ايم که مشکلاتي را براي تيم بوجود آورد اما، سعي کرده‌ايم مشکلات فني تيم را بر طرف کنيم و مشکلات ساختاري هم به مرور زمان حل خواهد شد.

۲۰ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۱۸۷ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۷,۸۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۴۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۱۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۶۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۴ کاربر آنلاین است. (۲۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!