به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
دايي بزرگه نوشته:

نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

البته من فکر میکنم اصل این بحث نشات گرفته از ناسیونالیسم هست!

به نظرم اصل بحث سر اينه كه ما ميخوايم حس ناسيوناليستي رو با ازادي جدا كنيم
يه فرد ازاده هرجوري دلش ميخواد زندگي كنه كسي حق نداره بهش حرف بزنه
عشقش ميكشه بره خارج، عشقش ميكشه علليه كشورش سياسي عمل كنه، عشقش ميكشه علمشو به كشوراي ديگه عرضه كنه يا هرچيز ديگه اي و كسي هم حق نداره چيزي بگه بهش چون زندگي شخصيشه

ولي اون شخص نبايد بياد بشه اسطوره و شبكه هاي داغ تر از اش و مهربان تر از مادر هم هي چپو راست اونا رو بكنن تو چشم جووناي ما بگن اينا وطن پرستن

همين فكر نميكنم بحث مهمي هم باشه

تکبیر
آورین آورین
ولی من بحثم این نبود که اونا بشن وطن پرست و اینا.
میگم یکی مث چمران که رفت و برگشت مطمئنا وطن پرست تر از اون پیدا نمیکنی.
یا یکی مث پروفسور سمیعی که الان واقعا افتخار ایران تو جراحیه.ایا واقعا وطن پرستن.
پروفسور سمیعی گفت به من پیشنهاد مرد آلمانی رو دادن(یعنی یه خارجی اینقدر بزرگ بشه که بهش بگن مرد آلمانی.یعنی دیگه جزو بزرگان آلمان و تک تابعیته)ولی من قبول نکردم.شهروند آلمان هست.ولی هنوزم دو تابعیته است.
همین الانش فقط تو کل تاریخ 6-7 نفر این لقب مرد آلمانی رو گرفتن.ولی پروفسور سمیعی گفت نمیخوام دیگه تابعیت ایرانی نداشته باشم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اقا منم یک چیزایی بگم
اول در مورد این عکس!

نقل قول
<span class='quoter'>دايي بزرگهquot; نوشته:</span>

کمیل جون ،به نظرت این مقایسه درسته؟! یک بار دیگه هم این عکسو گذاشته بودی فکر کنم

این عکس میخواد بگه یک عده با فدا کردن عضو و انجام یک عمل خیلی خوب وطن پرستیشون رو در عمل ثابت میکنن ، یک عده با حرف و کار هایی که مثلا هم خلاف محسوب میشه

یکی از دلایلی که مارو میشونه پای این بحثا و باعث میشه که همچین صحبتایی رو بکنیم همین حس جبهه گیری علیه چیز هایی که به هر دلیلی مخالف عقاید ماست ؛ مثلا فلانی به چند دلیل میخواد از 2000 جا مایه بزاره فقط برای اینکه بگه به فلان خاطر که به یک موضوعی مربوط میشه (حالا اون موضوع میخواد سی*اسی باشه ، عقیدتی باشه ، حرف یک فرد مورد علاقمون باشه ، یا هر مسئله دیگه ای) من با این مایه گذاشتن از همه چی و مقایسه و تخریب چهره یک عده میخوام بگم حرف من درسته!!! این کار به نظرم اشتباست ، اولا مگه کسی که رفته در راه وطن جونشون داده یا مجروح شده الت دسته که تا وقتی کسی کم اورد از اونها مایه میزاریم؟! به نظرت بهتر نیست هر چیزی که میدونیم رو بگیم نه اینکه از اینور و اونور مایه بزاریم و برای اینکه بگیم حرفمون درسته یک مقایسه بکنیم که بیشتر به بی احترامی شبیه تا مقایسه؟! (کمیل منظورم از این حرفا تو نیستیا کلا میگم)

بعدش مگه خود اون شهید یا جانباز راضیه که ما بخوایم برای تخریب چهره فلان نفر که مثلا عشق وطن پرستیه و وطن پرستیشون حالا اینجوری با خالکوبی یا هر چیز دیگه ای نشون میده ، با اون شهید یا جانباز مقایسش کنیم و بگیم ، اوه اوه دیدی این چیکار میکنه و اونها چی بودن!!! به نظرت این کار باعث نمیشه فکر ذهن ما همین بشه و توی روابط اجتماعیمون و یک بحث هم از این جور حرفا بزنیم؟!

بعد مگه قراره همیشه جنگ باشه گه کسی وطن پرستیش رو با قطع عضو نشون بده؟! خب یکی یک جور وطن پرسته یکی یک جور دیگه ...
این از این
...........................................................
این به موضوع فرار مغز ها و رفتن دانشمندان نخبه به خاررج از کشورم مربوط میشه ، من نمیفهمم چرا ما همیشه کنایه زدن ها و تیکه هامون و یک چشمی نگاه کردنامون برای اون نخبه هایی هستن که از کشور خارج شدن؟! بعد برای اینکه بگیم حرفمون درسته از اونهایی مایه میزاریم که داخل موندن میگیم نگاه کن فلانی داخل مونده ببین داره بهترین پیشرفت رو هم میکنه !!! فلانی هم رفته بیرون داره نوکری غرب و میکنه و علمش رو به اونها میفروشه ... بعد خیلی جالبه بعضیا این وسط اصلا قدرت ریشه یابی ندارن ، یعنی فقط این براشون تعریف شده که هر کسی که رفت بیرون داره علمش رو به کشور های غربی میفروشه و تازه اینکار یک جور خیانت هم هست اونی هم که تو مونده دیگه براشون میشه قهرمان ! حالا نمیاد بگه اونی که رفته بیرون مقصرش کیه؟! اصلا چی باعث شده ما این تعداد دانشمند نخبه خارج از کشور داشته باشیم ؟! کی مسئوله ؟! چرا کشورای دیگه این قدرت رو دارن که دانشمند خارجی جذب کنن ولی اینجا دانشمندای خودی رو هم نمیتونن نگه دارن؟! چی اصلا باعث شده که این اتفاق بی افته؟! گذشته چی بوده ؟ بعدا چی شده ؟! اینها همه با یک ریشه یابی و یک نگاه کلی و عمیق به ماجرا قابل درکه ... بعدش هم این که بشینیم بگیم فلانی رفته بیرون کشور علمش رو داده و فقط بخوایم این رو ببینیم و اصل ماجرا رو ازش رد بشیم حالا به هر دلیلی ، بیشتر توجیه بیمسئولیتی ها و عدم یک قدرت مدیریتی کلی هست که به چند جا هم مربوط میشه (دیگه این مسئله رو باز نمیکنم )

یک چیز دیگه هم اینه که ببینید گیریم که ما همه دانشمندا و نخبه ها رو هم تونستیم داخل نگه داریم (که خیلی خوبه ) باید هم اینجوری باشه نتنها نگه داریم بلکه از کشورای دیگه هم باید بتونیم جذب کنیم ، حالا اون دیگه به سیستم دانشگاهی و مسئله مهم تعامل جهانی برمیگرده که اونم زیاد بازش نمیکنم ... بیخیال فقط ماجرای مهم اینجاست که اگرم این توان مدیریتی باشه و همه بتونن علمشون رو در راه کشور بدن ، باید این علم و پیشرفت تکنولوژی و ... همه جا دیده بشه ، نه اینکه پیشرفت هامون بشه وسیله دست و یا وسیله ای برای تبلیغات ...! این پیشرفت باید تا جایی زیاد باشه که ایران رو به یک کشور قدرتمند در سطح جهانی تبدیل کنه و ایران توسط حتی عامی ترین مردم کشور های کشور های دیگه هم به عنوان کشوری پر قدرت و پر نفوذ دیده بشه ، پیشرفت تو عصر حاظر جدا از اینکه باعث راحتی میشه باید باعث دیده شدن کشور هم بشه ... باید کشور های دیگه رو به واسطه علم ، نیاز های مادی ، درامد زایی و ... به خودمون محتاج کنیم . یکی از راه های این مسئله همین ساخت و ساز و پیشرفت کشوره که باعث درامد زایی و دیده شدن کشور هم میشه ، نه اینکه پیشرفت توی یک زمینه بشه الت تبلیغاتی که فقط هم به سود عده ای باشه ...

۱۵ خرداد ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Josep Guardiola i Sala نوشته:

یعنی نمیشه یکی بره خارج بعد کشورشو دوس داشته باشه؟!

همه جایی که توش متولد و بزرگ شدن رو دوست دارن. این چیز مهم و قابل افتخاری نیست.

مثل اینه که شما ادعا کنی عاشق همسرت هستی، ولی تا یه کار خوب گیرت بیاد خارج کشور، کلهم ولش کنی بری و از اونجا بگی من دوست دارم! (ژاپنیا از این کارا می کنن )

امثال دکتر چمران رو مثال زدی، درست هم هست. منم نگفتم هرکی پاش رو گذاشت بیرون کشور خائنه. ولی چه بخوایم چه نخوایم، چه وطن پرست باشیم چه نه، ما به این کشور دینی داریم و باید ادا کنیم. همه ماها سهمی از بیت المال رو به شکل یارانه یا بیمه یا حق تحصیل رایگان تو دانشگاهای دولتی و ... دریافت کردیم. این پول، مال همه مردم بوده که برای ما هزینه شده. حداقلش اینه که انقدری که استفاده کردیم، بیایم و ارزش افزوده تولید کنیم.

برای اینا هم لازم نیست عاشق و سینه چاک کشورت باشی، فقط کافیه کمی منصف باشی. اگر ادعا می کنی که وطن پرستی که باید بیشتر تلاش کنی. و گرنه علاقه ای که به رفاه شخصی ترجیح داده نشه، قطعا دروغ و ادعای تو خالیه. مثل همینها که عکس کوروش و تخت جمشید و فروهر و ... رو در و دیوارشونه و فکر می کنن ته وطن پرستن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

بازم بحثاي تكراري
انصافا ديگه حوصله تايپ كردن ندارم همه حرفاي من روشن و واضحه حامد جان
ولي يه چيزو يادت نره هيچ وقت

وقتي الگو و پترنتو درست انتخاب نكني زندگيت معنا پيدا نميكنه
سعي كن الگو درست رو انتخاب كني

قضاوت كردن درمورد بقيه به ما ربطي نداره
هركسي هرچي هست بين خودشه و خداي خودش
ولي يادت نره خيليايي كه پشت كمرشون عكس اهورا مزدا زدن و گردن كروكديل دارن دارن تو خيابونا به دختراي مردم تجاوز ميكنن

از هيكلشون براي مقاصد خودشون استفاده ميكنن اميدوارم روزي تو اين مملكت نياد كه الگو مردم واسه هرچيزي اين ادمها باشن

آمين يا رب العالمين

يه گلايه هم از همه ملت ايران دارم كه همه اين جمع هم و خودمم جزئشون هستيم

يه سوراخي تو ديوار فاضلاب خونه منيژه كمانده پيدا ميشه يه جماعت هفتاد مليوني منتقد پيدا ميشن
درمورد ترك اون سوراخ نظر كارشناسانه تو صف بربري و لواش داده ميشه و صفحات حمايت از منيژ كماندو تو فيس بوك احداث ميشه و ميزارن رو سرشون حلوا حلواش ميكنن و منيژو ميرسونن رو عرش

اين سال اينهمه افتخار ملي كسب شد يكيمون حتي يه ارسال تو اين تاپيك نزديم
يكيمون نگفتيم تو بخش پديده شانديز چه كار بزرگي رو ايرانيا انجام دادن

ماهواره ، تكنولوژي و هفته پيش دارو ي ام اس كه هيچ جاي دنيا بجز اسرايل نداره رو ساختيم كدومتون درموردش حرف زدين؟؟؟
خودمم جزئشونم نميخوام بگم مستثني هستم ولي دلم ميسوزه وقتي اخبارشو دنبال ميكنم ميبينم اينهمه هم خوبي داره تو اين مملكت
اصلا به چشم نميان
ولي سوراخ توالت منيژ كه گرفته واسه خيليا مهم تره
واسه همينه كه ما اينجا گير كرديم
يكيتون نگفتين سي ساله زير بيشترين فشاراي جهاني چطوري اينهمه پيشرفت داشتيم
يك دهمش رو خود اروپاييا بود دهنشون اسفالت بود و زيرش گيرپاچ ميكردن ولي ما چي؟؟

من هرچي بدي ببينم كنارش خوبي رو ميبينم
خوبي رو هم اونجوري كه هست ميبينم نه اينجوري

نقل قول
پیشرفت توی یک زمینه بشه الت تبلیغاتی که فقط هم به سود عده ای باشه ...

ديگه كلا حرفي ندارم
يعني حرف زياد دارم حوصله تايپ ندارم

منيژو دريابيد

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
چند تا لينك ميزارم اميدوارم اونجوري كه هست ديده بشه و بهش افتخار كنيم

ركورد بتن ريزي

كشف دارو جديد ام اس

جزيات بيشتر درمورد ويروس هاي مخصوص ايران

استاكسنت رو داشته باشيد
هفته پيشم كه اون ويروس جديده رو شناسايي كردن و انتيشو گذاشتن رو اينترنت واسه دانلود و اونجاي هكر هاي خارجي رو سوزوندن
بكوب لايكو

چقدر امشب بي تربيت شدم

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
بچه كف نازي آباد نوشته:

اين سال اينهمه افتخار ملي كسب شد يكيمون حتي يه ارسال تو اين تاپيك نزديم
يكيمون نگفتيم تو بخش پديده شانديز چه كار بزرگي رو ايرانيا انجام دادن

ماهواره ، تكنولوژي و هفته پيش دارو ي ام اس كه هيچ جاي دنيا بجز اسرايل نداره رو ساختيم كدومتون درموردش حرف زدين؟؟؟
خودمم جزئشونم نميخوام بگم مستثني هستم ولي دلم ميسوزه وقتي اخبارشو دنبال ميكنم ميبينم اينهمه هم خوبي داره تو اين مملكت
اصلا به چشم نميان
يكيتون نگفتين سي ساله زير بيشترين فشاراي جهاني چطوري اينهمه پيشرفت داشتيم

پس این ارسال من کشکه
چقدر بعضیا حافظه شون قویه!!!

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
شرمنده از قلم افتاد (با اينكه مال ده صفحه پيشه )
ولي جدا خيلي ميشد درمورد اين مسائل بحث بشه تو سايت ولي انصافا خيلي كم لطفي ميشه
متاسفانه به خاطر برخي مسائل سياسي خيلي چيزا لكه دار و پايمال ميشه تو اين ابو خاك

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
مستند مهار نشده رو داشتم ميديدم
واقعا جالبه برام ، ببين كار ملت به كجا رسيده كه خارجيا بايد بيان واسمون مستند بسازن

از لينك زير ميتونيد اين مستند رو دانلود كنيد

مشاهده لینک

۱۸ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
این مستنده همونه که چن وقت پیش شبکه 3 نشون میداد؟

۱۸ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نميدونم من تو شبكه فارس ديدم

۱۸ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۶,۹۷۲ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۷۸ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۶,۰۴۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۱۳ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۶ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۸۱ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۰۹۴ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۰۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۹۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۶۴ کاربر آنلاین است. (۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!