به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:از هواداران عذرخواهی میکنم

اولین باخت فصل

خیلی نا امیدم.باخت بد موقعی بود.تیم دورتموند خیلی تیم خوبی است و به آن ها تبریک میگویم.من از روز اول تیم دورتموند را جزو مدعیان دانستم و اگر با این برد میتوانند به جمع مدعیان برگردند من برای آن ها خوشحالم

باخت در غیاب نیمار

مسلما نیمار برای ما بازیکن مهمی است.ولی خب متاسفانه اولین باخت ما با مصدومیت نیمار مواجه شد.مشکلی نیست.ما اولی را به راحتی به دست نیاورده ایم و در این رتبه میمانیم.

صحبت های انریکه

مشکلی نیست.او میتواند هر حرفی را بزند.هر شخص مسئول حرف های خودش است.هرکس در سطح سواد خود حرف میزند.من مشکلی با این قضیه ندارم.فقط میخواهم بگویم که باید جنبه ی مسائل را داشت.خیلی بد است که وقتی اول نیستی این صحبت ها را بگویی.خیلی زشت است که حرف های غیر منطقی بگویی.برای خود شخص بد است.

آینده آرسنال

فکر نمیکنم قهرمان شویم.با وجود این مسائلی که پیش آورده اند بارسا قهرمان است.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
محمدی خطاب به انریکه:

آخر مگر میشود روزنامه ای که در اختیار ماست در مورد ما مطلب نگذارد!!؟؟

به انریکه میگویم اینقدر خوش خنده نباشد اگر این صحبتها درست باشد و بازیکنان ما در بازی بعد در مقابل آنها دچار مصدومیت شوند از او و تیمش شکایت میکنم

انریکه جان شما هنوز نمیدانی من مربی مالاگا نیستم بلکه مدیر این تیم هستم و مربی ما کس دیگری است

شما هنوز نمیدانی تیم ما آخر جدولی نیست و در رده 6 جدول در حال تعقیب صدرنشین مسابقات ( آرسنال کبیر ) است

کمی به خود بیایید تیمی که با مافیا قهرمان میشود شمایید نه آرسنال
این حرفهایی که در مورد آرسنال زدید نشان میدهد شما نمیتوانید در زمین مسابقه با آنها بجنگید و دست به شایعه پراکنی میزنید

اگر تیمی با مافیا و داوری کار خود را پیش ببرد شمایید نه کس دیگر
شما چطور میشود به تیم دوم جدول 7 گل میزنید و قهرمان می شوید؟؟ این برای من هنوز سوال است!!!
هنوز یادمان نرفته است گل انیستا در آخرین دقیقه بازی با ویارئال ( مالاگای فعلی) که خیلی از کارشناسان معتقد بودند داور بیش از حد ، وقت اضافه گرفته است تا شما پیروز شوید !!!

...
۱۰ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
صبح والنسیا
اولین و قدیمی ترین نشریه لیگ فانتزی
و نشریه رسمی سازمان لیگ فانتزی

پیام سردبیر:سلام علیکم؛
بعد از کناره گیری ما از دنیای مطبوعات فانتزی شاهد حمله گرگ ها به این جبهه فرهنگی و هنری بودیم.بطوری که همان ها که روزی مافیای مالی در لیگ ساختند بعد از کناره گیری ما شروع به نشر اکاذیب و انتشار نشریه های زرد کردند.از این رو بر خود بعنوان طلایه دار گیشه مطبوعات واجب دیدیم که با حضور پررنگ خود جلوی حملات این مفسدین فوتبالی به این لیگ را گرفته و تیم هایی مثل بارسلونا، والنسیا و لیورپول را در ارائه فوتبالی پاک همراهی کنیم.

از این رو فعالیت خود را بعنوان یک هفته نامه تمام رنگی() از سرگرفته و رسما فعالیت دوباره نشریه صبح والنسیا را اعلام می کنم.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۱ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
کنفرانس مطبوعاتي مالک جديد پورتو: «به آينده پورتو بسيار اميدوارم».

علي شکرانه، پس از خريد باشگاه پورتو از مسعود مسکني در کنفرانس مطبوعاتي حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

چه شد که پورتو را خریدید؟ آقای مسکنی قصد فروش این باشگاه را داشت و من هم این تیم را از او خریدم.

چرا آقای مسکنی قصد فروش این باشگاه را داشت؟ اطلاعی ندارم.

سرمربی پورتو چه کسی خواهد بود؟
ویتور پریرا همچنان سرمربی تیم خواهد بود و از او حمایت می کنم.

نظرتان درباره تساوی اخیر 3-3 پورتو برابر یوونتوس چیست؟ به عنوان اولین بازی تیم در زمان زمان من نتیجه بدی نبود. یوونتوس تیم خوبی است و ما توانستیم با این تساوی یک رتبه صعود کنیم و دیگر تیم آخر لیگ نباشیم.

و حرف آخر؟
من به آینده پورتو بسیار امیدوارم و سعی می کنیم تا شرایط تیم را بهتر کنیم.

۱۹ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: prince_leo88
پیام: ۷,۶۰۱
عضویت از: ۱۵ دی ۱۳۸۸
از: آتلانتیس
طرفدار:
- لیونل مسی، کارلس پویول
- مارادونا، کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- جواد نکونام
- گواردیولا، آرسن ونگر
- غلام پیروانی، افشین امپراطور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی سرنوشت ساز برابر تیم صدر نشین لیگ؛ آرسنال

1- نظرتان در مورد باخت های این فصل چیست؟

اصلا انتظار چنین نتایجی را نداشتم. این تیم برای مقامهای اول تا سوم بسته شده بود، اما فوتبال ورزشی نیست که بتوان آن را پیش بینی کرد. با وجود اینکه در اکثر بازیها موقعیت های خوبی نصیبان می شد و گلهای زیادی به ثمر می رساندیم، اما خط دفاعی در حد خود ظاهر نمی شد. این در حالی است که در بازه نقل و انتقالات دو خرید در خط دفاعی داشتیم.

2- نظرتان در مورد بازی اخیر در برابر تیم بایرن چیست؟

اگر نگاهی به آمار داشته باشید، بعد از تیم بارسلونا بهترین نمره کسب شده از آن تیم ما بود. در آن بازی گل زدن به دروازه بان بایرن بسیار مشکل بود. او 7 سیو انجام داده بود که برای یک دروازه بان بسیار عالی است. ولی با این وجود توانستیم 3 امتیاز حساس این بازی را کسب کنیم.

3- این هفته به مصاف آرسنال خواهید رفت. چه خواهید کرد؟

از همین جا به تمام هواداران قول می دهم که این تیم را شکست خواهیم داد. با تمام قدرت به دروازه این تیم حمله خواهیم کرد. تنها نگرانی من مهاجم سرشناس این تیم یعنی فن پرسی است. او حقیقتا مهاجم خطرناکی است. تمهیدات خاصی برای مهار وی داریم. از طرف دیگر، از خطری به نام نیمار مصون هستیم.

4- در مورد بازی با میلان و رئال مادرید در هفته های بعدی نظرتان چیست؟

در حال حاضر تنها به بازی با آرسنال می اندیشیم.

5- در انتها چه پیامی برای هواداران دارید؟

از آنها می خواهم که برای حمایت تیمشان به ورزشگاه بیایند و برای لندنی ها جهنمی پر هیاهو مهیا سازند.

... And everyone lived happily ...
...............ever after.............
۱۹ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:«از تیم پورتو شکایت میکنیم،همیشه احترام زیادی برای تیم منچستر سیتی قائلم»

فرانک دی بوئر در مصاحبه با هایبوری به نکات خوبی اشاره کرد

-ویتور پریرا:بی شک او هنوز در کادر فنی ماست.او مطمئنا سرمربی پورتو نخواهد شد.ما مطمئنا از پورتو شکایت خواهیم کرد.هرچند فکر میکنم که اشتباه شده است.ولی ویتور بدون تردید تا آخر فصل با ما قرارداد دارد و در کادر فنی میماند.

-صحبت های مالک منچستر سیتی:من همیشه احترام زیادی بای منچستر سیتی قائل بوده ام.فکر میکنم وی تحت تاثیر جو های مالک بارسلونا این چنین تند صحبت کرده است.مشکلی وجود ندارد.ما نیز با تمام وجود در برابر آن ها قرار خواهیم گرفت.

-برد مقابل تاتنهام:برد خوبی کسب کردیم.بعد از باخت برابر دورتموند به این برد نیاز داشتیم.نکته ی مهم تر این بود که خیلی خوب بازی کردیم.امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

-برد های بارسلونا:از این بابت خوشحالم.دوست دارم که همیشه یک اهرم فشار برای ما باشد تا ما بتوانیم خود را در صدر حفظ کنیم.اگر تیم هایی مانند بارسلونا،میلان و رئال نبودند مطمئنا ما این چنین بازی های خوبی انجام نمیدادیم.

-بیشتر شدن تعداد گل های بارسلونا:مطمئنا خوشحال نیستم.ولی آن ها نشان دادند که چه تیم خوبی هستند.در 2 بازی آخر خود 11 گل زده اند.این فوق العاده است.

-بازی دو هفته ی آینده مقابل بارسلونا:مطمئنا برای ما بازی مهمی است.نه از لحاظ رتبه ی دو تیم.به خاطر این که به هر حال آن ها بارسلونا هستد.

ویتور پریرا:«با تمام علاقه ام نسبت به پورتو...با آرسنال قرارداد دارم و به آن پایبندم»

-ویتور پریرا در صحبت هایی با نشریه ی هایبور گفت:"همه میدانند که چقدر پورتو را دوست دارم.ولی من با آرسنال قرارداد دارم و دوست دارم که با آن ها کار کنم.مطمئنا تا آخر فصل به پورتو بر نمیگردم."
وی در مورد شرایط تیم گفت:"آرسنال در مسیر خوبی قرار دارد و احتمالا بهتر هم میشویم.امیدوارم تیم ما بتواند خودش را در این رتبه حفظ کند"

نیمار:«مشخص نیست به بازی مقابل بارسلونا برسم،اما با تمام وجود تلاش میکنم»

نیمار داسیلوا ستاره ی بارسلونا که مدتی است از ناحیه ی همسترینگ مصدوم است در مصاحبه با هایبوری گفت:«مطمئنا به بازی با سیتی نمیرسم اما با تمام وجود تلاش میکنم که به بازی حساس مقابل بارسلونا برسم.و اگر برسم به نظر کادر فنی بستگی دارد که بازی کنم یا نه.»

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
مالک پورتو: «شخصا با سران آرسنال گفتگو خواهم کرد، نمی دانم چه اتفاقی افتاده است».

علي شکرانه، در واکنش به صحبت های اخیر دی بوئر درباره ویتور پریرا گفت: «در مورد مسئله پریرا شخصا با سران آرسنال گفتگو خواهم کرد تا به توافق برسیم. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. ما روابط خوبی با باشگاه آرسنال داریم و برای آن ها احترام زیادی قائل هستیم».

شکرانه در بخش پایانی مصاحبه خود گفت: «من مطمئن هستم که دو باشگاه بدون هیچ مشکلی در مورد این مسئله به توافق می رسند».

۲۰ فروردین ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فاتح تریم سرمربی پورتو شد / مالک پورتو: «با آرسنال صحبت کردیم و به توافق رسیدیم».

علی شکرانه که به تازگی مالک پورتو شده است در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و ابهامات نیمکت پورتو را برطرف کرد.

او گفت: «فاتح تریم سرمربی جدید تیم ما خواهد بود. سران آرسنال مدارک رسمی خود را به ما ارائه کردند که نشان می داد پریرا تا انتهای این فصل با آرسنال قرارداد دارد. پس از اثبات این قضیه ما با فاتح تریم قرارداد بستیم. من ویتور پریرا را عامل اصلی این مشکلات می دانم، او با اینکه با آرسنال قرارداد دارد به ما قول داده بود که سرمربی پورتو می شود».

او در انتهای کنفرانس مطبوعاتی گفت: «امیدوارم که فاتح تریم نتایج خوبی را بدست بیاورد. برای تیم آرسنال هم آرزوی موفقیت دارم».

۲۱ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

صبح والنسیا
اولین و قدیمی ترین نشریه لیگ فانتزی
و نشریه رسمی سازمان لیگ فانتزی

3 پله صعود، جایزه پیروزی در آنفیلد

لیورپول 2 - 5 والنسیا

خبرگزاری باشگاه پورتو

مصاحبه:آقای ایمنی، مدیر تیم برتر هفته، بارسلونا.

سلام، آقای ایمنی در مورد بازی این هفته توضیح بدید؟

بازی دشواری بود. بازی با تیمهای درجه دو به خصوص آنهایی که برای مطرح کردن خودشان دست به هر کار کثیفی می زنند تا برای تیم شما حاشیه درست کنند، همیشه بازی دشواری است. چیزی نماینده بود که با بدشانسی محض امتیاز از دست دهیم. از ژاوی متشکرم که چنین اجازه ای را نداد.

به نظر خودتون چی شد که تیم برتر این هفته شدید؟

بازیکنان ما به سختی تلاش کردن. زمانی که مسی موقعیت تک به تک مسلمی رو از دست داد، بهش گفتم که هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی تا دقیقه 90 ادامه داره. بازیکنای ما به مبارزه ادامه دادن تا تونستن حقشون رو در دقیقه 90 بگیرن.

رقابت سخت و تنگاتنگی با آرسنال توی صدر جدول دارید، به نظرتون کی میتونید صدر جدول رو در اختیار بگیرید؟

زمانی که مافیا اجازه بده. ما از رقابت گریزون نیستیم، اما رقابت بیرون زمین فوتبال رو دوست نداریم!

این فصل کدوم تیم ها رو به چشم رقیب میبینید؟

آرسنال، میلان و رئال تا به اینجا خوب کار کردن، اما من به شما میگم که لیورپول رو از یاد نبرید!

تیم شگفتی ساز هفته از نظر شما کدوم تیم بود؟

بی تردید مالاگا. با وجود شکست، زدن 4 گل به بارسا احتمالا پر افتخارترین اتفاق تاریخ این باشگاه بوده.

محل تبلیغات شما

والنسیا در حالی لیورپول نایب قهرمان دو دوره لیگ فانتزی را در آنفیلد شکست داد که با این پیروزی سه رتبه در جدول بالاتر رفت و در جایگاه دوم قرار گرفت.
این پیروزی، سومین پیروزی والنسیا در این فصل بود و رتبه دهم نیز برترین جایگاهی است که والنسیا در این فصل کسب کرده است.
البته با توجه به بازی این هفته والنسیا شانس زیادی برای کسب هر 3 امتیاز بازی و تک رقمی شدن دارد.

محل تبلیغات شما

کانون هواداران والنسیا

کانون هواداران بارسلونا

رتبهتیمبازیامتیازتفاضل
اولآرسنال1025+20
دومبارسلونا1025+18
سوممیلان1024+11
دهموالنسیا1013-6

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ فروردین ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فاتح تریم: «این برد را به هوادارانمان تقدیم می کنیم».

فاتح تریم، سرمربی ترکیه ای تیم پورتو پس از پیروزی مقابل والنسیا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

پیروزی مقابل والنسیا

برد با ارزشی بود. والنسیا تیم خوبی است و ما توانستیم با برخی تغییرات تاکتیکی نتیجه خوبی را بدست بیاوریم و به آینده بیشتر امیدوارم شویم. جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم.

هالک

بازیکن فوق العاده ای است و نقش زیادی در موفقیت های تیم ما دارد. امیدارم تا سالها در پورتو بماند و پیشرفت کند.

هدف های پورتو در این فصل

پورتو در ابتدای این فصل نتایج خوبی را بدست نیاورد و همین مسئله باعث شد که در رتبه های پایانی قرار بگیرد. خوشبختانه از زمان شروع کار مدیریت جدید و من در این باشگاه، تیم نتایج خوبی بدست آورده است. ما سعی می کنیم در این فصل تا جایی که ممکن است امتیازات را بدست آوریم و خود را در جدول بالا بکشیم و در فصل بعد برای رتبه های نخست لیگ بجنگیم.

۲۵ فروردین ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۹,۹۵۸ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۷۵۵ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۹,۰۲۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۱,۰۲۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۵۰۱ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۸۲۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!