به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

اینیستا: ایتالیا رقیب قدرتمندی است
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آندرس اینیستا معتقد است ایتالیا در یورو 2016 رقیب قدرتمندی است و قدرت آن ها نه تنها در دفاع، بلکه در تمام پست های زمین است.

لاروخا نتوانست به عنوان تیم اول گروهش صعود کند و این بدین معنی است که در همین مرحله یک شانزدهم نهایی، دو غول اروپایی که فینال دور قبل یورو را برگزار کردند، به مصاف هم خواهند رفت. آندرس اینیستا فوق ستاره بارسلونا به گاتزتادلواسپورت گفت:

"آن ها یک حریف قدرتمند هستند. یک حریف سخت. و شاهد بازی خوبی خواهیم بود. این بازی است که برای پیشرفت ما در ادامه یورو مفید خواهد بود. فارغ از فینال یوروی قبل، تمام بازی های اخیر بین ما و آن ها بسیار نزدیک و فشرده بوده است. ایتالیا بازیکنان خوبی دارد و یک خط دفاعی که سال هاست معروف هستند. بر اساس چیزی که من دیده ام آن ها پیشرفت بسیاری در زمینه حفظ توپ و خلق موقعیت نیز کرده اند. آن ها واقعا پیشرفت کرده اند و این باعث می شود دوشنبه بازی پیچیده تری داشته باشیم و آرزوهای ما سخت باشد."

وی ادامه داد:

"نباید بازی مقابل کرواسی را واگذار می کردیم اما این چیزی است که اتفاق افتاده و باید با آن کنار بیاییم و به مصاف ایتالیا برویم.در فوتبال شما هیچوقت نمی توانید پیش بینی کنید نتیجه چه خواهد بود. فوتبال همین است. باید برای هر چیزی آماده باشید. شرایط ما پیچیده است اما ما اسپانیا هستیم و می خواهیم به دور بعد صعود کنیم. "

۳ تیر ۱۳۹۵
دی شیلیو: این شکست در گام های بعدی به ما کمک خواهد کرد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ماتیا دی شیلیو مدافع جوان تیم ملی ایتالیا معتقد است شکست برابر ایرلند می تواند به ایتالیا کمک کند.

به گزارش فوتبال ایتالیا، شب گذشته آتزوری در آخرین بازی گروهی خود مقابل ایرلند با نتیجه 1 بر صفر شکست خورد اما به عنوان تیم نخست گروهش به مرحله حذفی صعود کرد.

ماتیا دی شیلیو مدافع 23 ساله تیم میلان و ایتالیا که در این بازی در ترکیب ثابت قرار داشت، درباره این دیدار گفت:

"هدف ما این بود که بازی خوبی انجام دهیم و مانند دو بازی قبل پیروز شویم. ما 23 نفر در یک کشتی هستیم و به سوی هدفمان می رویم. ما سعی کردیم با این برد یک حس ثبات را در تیم بیافرینیم اما ایرلند عملکرد خوبی از خود نشان داد و در طول بازی بسیار تهاجمی کار کرد. نیمه دوم بازی بهتری انجام دادیم و حتی چندین بار شانس گلزنی داشتیم. می دانستیم که ایرلند قصد استفاده از توپ های بلند را دارد و می خواهد با استفاده از فیزیک بازیکنانش به گل برسد. این شکست به ما کمک کرد چرا که ما نباید به خود مغرور باشیم. عملکرد من؟ من سعی کردم بهترین بازیم را به نمایش بگذارم ولی بهتر است این موضوع را مربی ارزیابی کند."

ایتالیا در مرحله بعد یورو 2016 حریف اسپانیا خواهد بود.

۳ تیر ۱۳۹۵
میلان به دنبال پدیده کرواسی در یورو ۲۰۱۶: مارکو پیاتسا
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

میلانی ها از امروز رسما فعالیت خود را در نقل و انتقالات آغاز کردند.

موتور نقل و انتقالات میلان برای فصل جدید روشن شد و سران این تیم طی ساعات اخیر به شدت فعال بوده اند. همان طور که قبلا در طرفداری خواندید، کار انتقال جانلوکا لاپادولا، گلزن ترین ایتالیاییِ فصل گذشته جهان به میلان به پایان رسیده و این بازیکن فردا در آزمایش پزشکی روسونری شرکت خواهد کرد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، در فاز هجومی کار به پایان نرسیده است و روسونری انتقال مارکو پیاتسا، هافبک / مهاجم ۲۱ ساله تیم ملی کرواسی و باشگاه دینامو زاگرب را که با کشورش یورو ۲۰۱۶ خوبی را سپری کرده، هدف گرفته است. پیاتسا پیش از این هم به روسونری لینک شده بود اما در صورت جدایی ام بایه نیانگ، میلان آماده است که برای خرید این بازیکن اقدام کند. میلان برای پیاتسا باید دست به جیب شود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ تیر ۱۳۹۵
ویسنته دل بوسکه: پنالتی زن تیم را بازیکنان انتخاب می کنند؛ ایتالیا در فاز هجومی ه...
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی اسپانیا از مسائل این تیم گفته است.

تیم ملی اسپانیا در مرحله گروهی یورو 2016 با دو پیروزی و یک شکست در گروه دوم شد و در مرحله یک هشم نهایی باید به مصاف تیم ملی ایتالیا برود. اسپانیا در دیدار مقابل کرواسی 2 بر 1 شکست خورد.

به نقل از AS، ویسنته دل بوسکه در مورد مسائل تیم ملی اسپانیا صحبت کرده است.

پنالتی راموس در بازی با کرواسی:
من انتخاب پنالتی زن را بر عهده بازیکنان قرار دادم. هیچ چیز بهتر از آن نیست که مربی سیستمی را انتخاب کند که بازیکنان با آن راحت هستند. من هیچگاه هیچکس را مجبور به انجام کاری نمی کنم. اگر در مقابل ایتالیا هم پنالتی رخ بدهد بازهم همین روش را خواهیم داشت. پنالتی چیزی است که قابل هدایت به وسیله مربی نیست.

کرواسی:
ما در مورد پریشیچ اطلاعات داشتیم. او بازیکن بزرگی است و چنین چیز هایی در فوتبال رخ می دهد. فکر می کنم سرزنش کردن یک نفر به خاطر باخت عادلانه نیست. ما در مدیریت قسمت آخر بازی بد عمل کردیم.

بازیکنان استفاده نشده:
این برای من سخت است که از بازیکنانی چون کوکه، تیاگو، بارترا و بقیه استفاده نکنم. تمام بازیکنان ما آماده هستند و کار آن ها فوق العاده است و ارزش آن ها بی بها است و من از همه آن هایی که بازی نکرده اند سپاس گزارم.

تغییر:
ما در کار های تدافعی عالی کار کرده ایم و به خوبی توپ ها را به گردش در می آوریم تا بیشتر حمله کنیم و مالکیت را به حریف ندهیم. فکر می کنم پیشرفت کرده ایم.

کاسیاس:
کاسیاس وضعیت راحتی در تیم ندارد چراکه در ترکیب اصلی نیست. ما هیچ برنامه ای برای تغییر ترکیب اصلی برای بازی با کرواسی نداشتیم. من با ایکر در مورد اینکه در بازی سوم بازی می کند یا نه صحبت نکردم. در نهایت آن کاری را انجام می دهیم که به نفع تیم است.

مرحله یک هشتم نهایی:
فوتبال به مانند تنیس نیست. شما می دانید بازی آلمان و اسلواکی را چه کسی می برد؟ فوتبال قابل پیش بینی نیست.

ایتالیا:
ایتالیا در کار های دفاعی عالی است اما بازیکنان هجومی خوبی نیز دارد. آن ها وینگر های خوبی دارند و در خط میانی بازیکنی چون ده روسی را دارند اما خود را محدود به کار های دفاعی نمی کنند. آن ها را به عنوان یک تیم دفاعی می شناسند اما من آن ها را اینگونه ندیدم. دفاع وسط های آن ها خوب هستند و شناخت خوبی از هم دارند.

صحبت های پدرو:
آنچه پدرو انجام داد جالب نبود و شاید احمقانه بوده باشد. صحبت های او تاثیری روی بازی ما نداشت. ما یک ترکیب سالم داریم که همه در کنار هم اند و جو خوبی در تیم حاکم است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ تیر ۱۳۹۵
پیش در آمدی بر دیدار های یک هشتم نهایی یورو؛ انگلیس - ایسلند
گروه:
- کاربران عضو

به مرور آمار دو تیم ایسلند و انگلیس پرداخته ایم

در آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 از ساعت 23:30 روز دوشنبه در ورزشگاه استادو نیس شهر نیس دو تیم ایسلند و انگلیس به مصاف هم می روند. انگلیس در آخرین رو در رویی به این حریف 6 بر 1 پیروز شده است.

به نقل از سایت یوفا، آماری در مورد این بازی را مرور می کنیم.

رو در رویی های قبلی

اولین بازی دو تیم به بازی دوستانه ای قبل از جام جهانی 1982 باز می گردد. بازی در ایسلند برگزار شد و با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.
دومین و آخرین بازی این دو تیم باهم به سال 2004 و قبل از یورو آن سال باز می گردد که انگلیس در منچستر با حساب 6 بر 1 ایسلند را له کرد. رونی در آن بازی دو گل زد.

نکات آماری انگلیس

انگلیس 25 بازی مربوط به یورو است که در 90 یا 120 دقیقه نباخته است. آخرین باخت آن ها در زمان معمول بازی به سال 2007 و مقدماتی یورو 2008 و بازی با کرواسی بر می گردد که باعث نرسیدن آن ها به یورو 2008 شد. از آن به بعد آن ها در مسابقات مربوط به یورو 18 پیروزی و 7 تساوی کسب کرده اند.
پسران هاجسون با 6 بازی بدون شکست راهی یورو 2016 شده اند. آن ها هر 10 بازی مرحله مقدماتی را بردند. تنها 5 بار قبل از این اتفاق افتاده بود. فرانسه(1992 و 2004) – چک(2000) – آلمان و اسپانیا( 2012)
این اولین مسابقه رسمی انگلیس در نیس است. تنها مسابقه قبلی مربوط به انگلیس در این ورزشگاه، مربوط به تیم زیر 18 ساله های انگلیس مقابل سوئیس بوده است.

نکات آماری ایسلند

ایسلند برای اولین بار است که در مرحله نهایی یک تورنمنت معتبر ملی شرکت می کند. آلبانی دیگر تیم با چنین شرایطی در یورو 2016 بود.
ایسلند با جمعیت 330 هزار نفری کوچک ترین کشوری است که در مرحله نهایی یک تورنمت بزرگ حاضر بوده است.
باشگاه های ایسلندی در مسابقات زیر نظر یوفا 5 بازی در فرانسه انجام داده اند که همه آن ها را باخته اند. مجموع نتایج آن 5 بازی 17 بر 2 بوده است.

ارتباط بازیکنان دو تیم

- گیلفی سیگوردسون، با 6 گل بهترین گلزن ایسلند در مرحله مقدماتی یورو 2016. او در تیم لیگ برتری سوانزی بازی می کند.
- سیگوردسون با کایل واکر، هری کین و دنی رز در تیم تاتنهام همبازی بوده است.
- آرون گونارسون و یوهان گودموندسون هر دو در انگلیس بازی می کنند. به ترتیب در کاردیف و چارلتون.
- ایدور گودیانسن در سال 2010 بازیکن تاتنهام و در آن زمان رز و واکر عضو تاتنهام بودند اما به صورت قرضی در تیم های دیگر بازی می کردند. وی از سال 1998 تا 2000 و فصل 15-2014 در بولتون بازی کرد و در سال 2011 برای فولام به میدان رفت و از سال 2000 تا 2006 در ترکیب چلسی حضور داشت.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ تیر ۱۳۹۵
ژاوی: ایتالیا و اسپانیا می توانستند فینال را برگزار کنند
گروه:
- کاربران عضو

ستاره سابق تیم ملی اسپانیا از تقبال با ایتالیا می گوید.

ژاوی هرناندز ستاره سابق تیم ملی اسپانیا که همراه با این تیم قهرمانی در یورو و جام جهانی را تجربه کرده است معتقد است ایتالیا و اسپانیا می توانستد در فینال با هم رو به رو شوند.

دو تیم ایتالیا و اسپانیا باید در اولین دیدار خود در مرحله حذفی مسابقات یورو 2016 به مصاف هم بروند. ژاوی در مصاحبه ای مفصل با gazzetta dello sport در خصوص این بازی صحبت کرده است.

ژاوی در خصوص تقابل دو تیم در این مرحله گفت:
این بازی می توانست در نیمه نهایی یا فینال انجام شود. دو تیم در این تورنومنت عملکرد متعادلی داشته اند. دو تیم خوب با دو سبک متفاوت. هر دو تیم در دو بازی اول خود بسیار خوب بازی کردند. اسپانیا به روش همیشگی خود و ایتالیا هم با استفاده از سیستم 3-5-2 عملکردی عالی داشت. ایتالیا شاید مانند قبل مهاجمان بزرگی نداشته باشد اما ادر و پله نشان داده اند که در هر زمانی می توانند گل بزنند. همچنین عقب تر از آنها ده روسی، بونوچی، بارتزالی و کیلینی عملکردی عالی در دفاع دارند. همچنین ایتالیا بر روی نیمکت اینسینیه و ایموبیله را دارد که می توانند در بیست دقیقه پایانی بازی کنند و تاثیر خود را بر بازی نشان بدهند. اسپانیا اگر توپ را از دست بدهد دچار مشکل خواهد شد اما ایتالیا اینگونه نیست.

ژاوی در خصوص بازی کردن در مقابل ایتالیا ادامه داد:
راستش فکر می کنم از هر لحاظی که فکر کنیم ایتالیا سخت ترین حریف است. تاریخ آنها پر است از مبارزات ورزشی و به همین دلیل اسپانیا در درونش از ایتالیا می ترسد. اسپانیا در سالیان اخیر افتخارات زیادی را به دست آورده است اما آنها مدت های زیادی است که این عنواین را برده اند.

ستاره سابق بارسلونا در خصوص احساس ایتالیایی ها در باره تقابل با اسپانیا نیز گفت:
البته که آنها هم از این تقابل در این مرحله راضی نیستند. تا چند سال پیش آنها در هنگام مواجه شدن با اسپانیا آرام بودند اما اکنون اینطور نیست (باخنده). ولی ایتالیا هنوز هم تیم ترسناکی است. شاید بازی در طول 90 دقیقه مساوی بشود و به وقت اضافه یا پنالتی برود. ایتالیا تجربه این اتفاقات را داشته است و آرام خواهد بود اما این این برای اسپانیا خوب نخواهد بود. البته باخت برابر کرواسی شرایط را کمی دگرگون کرد و باعث این تقابل در این مرحله شد. شما وقتی به جدول نگه می کنید می بینید که هشت تیم حاضر در این سمت جدول همه تیم هایی هستند که قهرمان جهان شده اند. ایتالیا، انگلستان، آلمان، فرانسه و اسپانیا اما در سوی دیگر هیچ یک از هشت تیم تورنومنتی را فتح نکرده اند. پس با همه اینها متوجه می شویم شکست برابر کرواسی واقعا اشتباه بزرگی بوده است.

ژاوی در خصوص دو تقابل برابر ایتالیا در یورو 2008 و همچنین فینال یورو 2012 گفت:
بازی سال 2008 واقعا دیدار نزدیکی بود و ما در پنالتی ها توانستیم پیروز بشویم. آن بازی برای ما دیدار بزرگی بود. من خاطرات خوبی از بازی برابر ایتالیا دارم. مسابقه سال 2012 بهترین بازی در تمام دوران دل بوسکه بود. من پیش از آن فکر می کردم تیم 2008 ما بهترین بوده است اما آن بازی شاهکار دل بوسکه بود. ما در جام جهانی خوب بودیم. هلند و آلمان را شکست دادیم اما فینال یورو 2012 یک شاهکار و یک بازی خاص بود

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ تیر ۱۳۹۵
گرت بیل: بالاتر از انگلیس بودن همیشه عالی است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ستاره رئال مادرید در مورد بالاتر ایستادن ولز از انگلیس در گروه بی یورو 2016 گفته است.

تیم ملی ولز با عملکردی عالی در یورو 2016 با 6 امتیاز در بالاتر از انگلیس در صدر گروه بی قرار گرفت. گرت بیل که قبل از بازی انگلیس و ولز در یورو نیز رجز خوانی کرده بود، بعد از صدرنشینی ولز نیز رجز خوانده است و به انگلیس طعنه زده است. بازی انگلیس و ولز در یورو 2 بر 1 به سود انگلیس به پایان رسید.

به نقل از گل، بیل به شوخی به خبرنگاران گفته است که خبرنگاران همیشه سر تیتر های صحبت هایش را حذف می کنند.

"این صدرنشینی برای ما یک پیروزی احساسی است. برخی از گمانه زنی ها به حقیقت تبدیل شده است. همیشه بالاتر از انگلیس بودن عالی است."

"ما بازی ها را دنبال می کردیم تا حریف مرحله یک هشتم نهایی خود را بشناسیم. البته نام حریف مهم نیست و تیم ضعیفی در این مرحله وجود ندارد. ما اطلاعات بیشتری از ایرلند شمالی نسبت به ترکیه که شاید حریف ما می شد، داریم. ما خوشحالیم. می دانیم بازی سختی داریم اما می توانیم پیروز شویم. ما در اردو صحبت کرده ایم و هیچ ترسی نداریم. بعد از بازی با روسیه سرشار از اعتماد به نفس هستیم و پیش می رویم."

۴ تیر ۱۳۹۵
لوتار ماتئوس: اسپانیا نسبت به ایتالیا حریف بهتری برای ما است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

اسطوره فوتبال آلمان راجع به یورو 2016 و 16 تیم حاضر در دور حذفی این رقابت ها صحبت کرد.

وتار ماتئوس، هافبک افسانه ای فوتبال آلمان، نظر کارشناسی خود را راجع به یوروی امسال به طور مفصل بیان کرد.

به نظر شما این درست است که تیم ها به بازیکنانشان استراحت بدهند؟

"باید توجه کنیم که پیروزی ایرلند مقابل ایتالیا تنها به این دلیل بود که ایتالیایی ها صعودشان قطعی شده بود و به 8 یا 9 بازیکن خود استراحت داده بودند. آن ها حتی دروازه بان فوق ستاره شان جیجی بوفون را نیز روی نیمکت گذاشته بودند. این مساله مشکلی ندارد و ممنوع نیست اما می تواند کمی به رقابت ها آسیب برساند. ایتالیا با بازیکنان اصلی اش، راحت ایرلند را شکست می داد اما اکنون ترکیه که توانست در بازی آخر پیروزی شود باید با سه امتیاز به خانه برود و ایرلند صعود می کند."

بازی های دور حذفی را چگونه می بینید؟

"هنگامی که به بازی های دور حذفی نگاه می کنید، یک بازی نظرتان را بیشتر از تمام مسابقات جلب می کند. ایتالیا مقابل اسپانیا. این تکرار فینال یوروی قبلی است. اسپانیا مقابل کرواسی شکست خورد اما این شکست مرا سورپرایز نکرد. من قبل از مسابقات نام کروات ها را میان مدعیان اصلی قرار دادم. به طور ساده بگویم زیرا آن ها قدرتمند هستند. اما لغزش اسپانیا باعث شد تا به این زودی یک فینال زودهنگام ببینیم. در این بازی اسپانیا با اتکا به درخشش اینیستا، سعی در حفظ توپ و ایجاد موقعیت خواهند داشت و ایتالیایی ها با ضد حملات خطرناکشان در انتظار خواهند بود. بنابراین دو فرهنگ فوتبالی متفاوت با هم خواهند جنگید. اگر آلمان اسلواکی را حذف کند که من فکر می کنم این اتفاق می افتد، باید با برنده این مسابقه، بازی کند. من رویارویی با اسپانیا را به ایتالیا ترجیح می دهم. به نظر من اسپانیا حریف بهتری برای ما خواهد بود. ایتالیایی ها با دفاع یوونتوس حریف سختی هستند. من یک وطن پرست هستم (می خندد)."

بازی آلمان مقابل اسلواکی را چگونه می بینید؟

"روی کاغذ آلمان کاملا برتری دارد و صعودش قطعی است. اما در این دور رقابت ها هیچ چیز قطعی نیست. بازی های گروهی پر از شگفتی بود. ما نتوانسته ایم در بازی ها مقتدرانه عمل کنیم اما کم کم تیم دارد فرم بهتری می گیرد. همان فرمی که توانست قهرمان جهان شود. بازیکنان آلمان کیفیت فوق العاده ای دارند."

نظرتان راجع به بازی پرتغال و کرواسی چیست؟

"کروات ها تیمی بودند که تا اینجا فوق العاده مسلط کار کرده اند. آن ها از معدود تیم هایی هستند که بازی های بسیار با کیفیتی به نمایش گذاشتند. با مودریچ، راکیتیچ، مانژوکیچ و پریشیچ، آن ها نسبت به پرتغال تیم بهتری دارند و مدعی رقابت ها هستند. کریس رونالدو مقابل مجارستان 2 گل به ثمر رساند اما من کمی نسبت به پرتغالی ها نا امید شده ام. تنها منتظر ماندن برای این که رونالدو از نبوغ شخصی اش کاری برای آن ها انجام دهد، کافی نیست. آن هم زمانی که در چنین تورنمنت غیر قابل پیش بینی و نزدیکی حضور دارید."

فرانسه؟

"فرانسه در مقابل آلبانی و رومانی به سختی توانست پیروز شود. تیم هایی که حذف شده اند و کیفیت زیاد خوبی نداشتند. و در مقابل اتریش مساوی کردند. آن ها به خاطر میزبانی فشار زیادی را تحمل می کنند و باید یاد بگیرند چگونه از زیر این فشار بیرون آیند. "

بازی مجارستان مقابل بلژیک؟

"سورپرایز مرحله مقدماتی تیم مجارستان بود. آن ها تنها 5 هفته کنار هم بودند و در حالی که هیچکس فکر نمی کرد، اکنون بین 16 تیم هستند. آن ها واقعا فوق العاده کار کرده اند. در سوی مقابل بلژیک بازیکنان خوبی مانند هازارد و دی بروینه دارد. بازی نزدیکی خواهد بود."

انگلیس مقابل ایسلند؟

"انگلیس بازیکنان جوان، سرعتی و خوبی در اختیار دارد و شانس مسلم این بازی است. با این حال ایسلندی ها هم بسیار خوب دفاع می کنند و از بازی فیزیکی شان به خوبی استفاده می کنند."

سوییس و لهستان؟

"بازی بسیار برابری خواهد بود. واقعا غیر قابل پیش بینی است. با میلیک و لواندوفسکی، لهستان شانس خیلی خوبی در خط حمله دارد. سوییس هم در بازی با توپ عالی است. حتی آن ها از فرانسه هم بهتر کار "کردند.

و در نهایت ولز مقابل ایرلند شمالی؟

"هر دو تیم برای صعود شانس دارند اما شانس ولز به حضور گرت بیل که تا الان 3 گل به ثمر رسانده، بیشتر است. احتمالا یه بازی فیزیکی شاهد خواهیم بود. یک دوئل بریتانیایی!"

۴ تیر ۱۳۹۵
پیش در آمدی بر دیدارهای یک هشتم نهایی یورو؛ سوئیس - لهستان
گروه:
- کاربران عضو

دو تیم سوئیس و لهستان، شنبه در نخستین دیدار مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیم ملی سوئیس و لهستان، هر دو برای نخستین بار به مرحله حذفی رقابت های یورو 2016، صعود کرده اند و شنبه ساعت 17:30 در سنت اتین به مصاف هم خواهند رفت.

رویارویی های پیشین

دو تیم آخرین بار در ورتسواف، در نوامبر 2014 در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

لهستان در ده دیدار اخیر، 4 برد را برای خود رقم زده و 1 بار نیز سوئیس به پیروزی رسیده است. 5 دیدار دو تیم نیز به تساوی رسیده است.

تنها پیروزی سوئیس مقابل لهستان، به دیدار دوستانه ای سال 1976 دربازل برمی گردد که آن ها 2-1 لهستان را مغلوب کردند.

در تنها رویارویی رسمی دو تیم که برای صعود به یورو 1980 بوده است، لهستان در هر دو دیدار رفت وبرگشت سوئیس را 2-0 مغلوب کرده است.

حقایق تیم ملی سوئیس

سوئیس چهار بار در مرحله گروهی مسابقات یورو حضور داشته است و اولین بار است که به مرحله حذفی صعود می کند. آن ها در چهار حضورشان در یورو، 2 برد، 4 تساوی و 6 شکست را تجربه کرده اند.

سوئیس از زمان پیروزی در مرحله اول جام جهانی 1938 در بازی تکراری مقابل آلمان، تاکنون به مرحله حذفی یک تورنومنت معتبر راه پیدا نکرده است.

سوئیس در مرحله گروهی شکست را تجربه نکرده است و اکنون چهار بازی را در یورو 2016 بدون شکست پشت سر می گذارد. (2 پیروزی و 2 تساوی). آن ها در مرحله مقدماتی، 7 پیروزی، 0 تساوی و 3 شکست را تجربه کرده بودند.

این نخستین دیدار تیم ملی سوئیس در شهر سنت اتین خواهد بودو پیش از این دو باشگاه سوئیسی در این استادیوم در چارچوب مسابقات یوفا به مصاف حریفان رفته اند که بازل و لوشو دو فوند دو تیمی سوئیسی بوده اند که طعم پیروزی را در این استادیوم نچشیده اند.

حقایق تیم ملی لهستان

لهستان برای سومین بار است که در مرحله گروهی یورو حضور پیدا می کند و پیش از یورو 2016، 3 شکست و 3 تساوی را در مسابقات یورو تجربه کرده بودند، امّا در مسابقات یورو 2016 با 2 پیروزی 1 تساوی برای نخستین بار به مرحله حذفی صعود کرده اند.

این نخستین بازی تیم ملی لهستان در سنت اتین خواهد بود. سه باشگاه لهستانی پیش از این مقابل تیم سنت اتین در مسابقات زیر نظر یوفا در این استادیوم بازی کرده اند، لژیا ورشو در این استادیوم در سال 1969 به پیروزی رسیده است، امّا روخ خوژوف و ویدزو لودز در این استادیوم مغلوب شده اند.

لهستان در چهار بازی اخیرش گلی دریافت نکرده است، سه کلین شیت آن ها در مرحله گروهی پس از آخرین تساوی بدون گل آن ها مقابل لیتوانی، آن ها را به رکورد چهار بازی بدون گل خورده رسانده است.

بهترین افتخار فوتبال لهستان، کسب رده سوم در جام های جهانی 1974 و 1982 است.

رابرت لواندوفسکی، مهاجم تیم ملی لهستان در مسابقات مقدماتی 13 گل به ثمر رسانده است که با رکورد دیوید هیلی از ایرلندشمالی در مسابقات مقدماتی یورو 2008 برابری می کند.

لهستان 33 گل در مرحله مقدماتی به ثمر رسانده است و بیشترین گل زده را از این حیث به ثمر رسانده است. انگلیس با 31 گل در رده بعدی قرار دارد.

ارتباط میان مربیان و بازیکنان

ووکاش پیشچک و رومن بروکی اکنون در تیم بروسیا دورتموند در سال 2015 با یکدیگر هم بازی بوده اند.

ژلسون فرناندز و کمیل گروشیتسکی در تیم رن فرانسه در سال 2014 با یکدیگر هم بازی بوده اند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ تیر ۱۳۹۵
پیش در آمدی بر دیدار های یک هشتم نهایی یورو؛ ایرلند شمالی - ولز
گروه:
- کاربران عضو

آمار دو تیم ولز و ایرلند شمالی را مرور کرده ایم.

دو تیم ملی ولز و ایرلند شمالی در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس به مصاف هم خواهند رفت. بازی ساعت 20:30 روز شنبه برگزار خواهد شد.
به نقل از سایت یوفا، آمار این دو تیم بریتانیایی را در مقابل هم مرور می کنیم.

رو در رویی های قبلی
- ولز در 95 بازی گذشته دو تیم تیم برتر بوده است. ولزی ها 44 بار برده اند و 27 بار شکست خورده اند. آن ها در 8 رو در رویی قبلی شکست نخورده اند و آخرین باخت مربوط به سال 1980 است.
- آخرین رو در رویی دو تیم به بازی ای دوستانه در کاردیف ولز بر می گردد که بازی با حساب 1 بر 1 به پایان رسید.
- آخرین بازی این دو تیم در قالب مسابقات مربوط به یورو به سال 1968 باز می گردد. بازی رفت دو تیم 0 بر 0 شد و بازی برگشت را ولز در کاردیف 2 بر 0 برد.

نکاتی درباره ولز
تیم ملی ولز اولین حضور خود در یورو را تجربه می کند و صدرنشین گروه بی یورو 2016 شد. بهترین نتیجه آن ها در مرحله مقدماتی به انتخابی سال 76 باز می گردد جایی که در پلی آف 3 بر 1 به یوگوسلاوی باختند. چون بعد از این پلی آف بازی ها به صورت رسمی و متمرکز در نیمه نهایی پیگیری می شد به آن یک چهارم نهایی هم می گویند.
این اولین بار است که ولز در پارک دو پرنس بازی می کند. هر چند در قدیم این ورزشگاه خانه تیم ملی راگبی فرانسه بوده است.
ولز تنها در جام جهانی 1958 حضور داشته است و در گروه امتیازش با مجارستان مساوی شد و در بازی پلی آف این تیم را شکست داد به مرحله بعد رفت ولی در مرحله بعد با یک گل به برزیل باخت.
گرت بیل در هر سه بازی ولز در مرحله گروهی یورو 2016 گل زد. وی در مرحله مقدماتی نیز روی 82 درصد گل های ولز تاثیر گذار بوده است.

نکاتی درباره ایرلند شمالی
آن ها برای اولین بار در یورو حضور دارند و از سال 1986 که از جام جهانی حذف شدند در هیچ تورنمنت معتبری بازی نکرده اند.
ایرلند شمالی سه بار در پارک دو پرنس بازی کرده است و هرگز در آنجا پیروز نشده است و البته هیچ گلی هم نزده است.
مهمترین دستاورد ایرلند شمالی رسیدن به جمع هشت تیم برتر جام جهانی 1958 است. درست به مانند ولز.

ارتباط میان بازیکنان دو تیم
جاش مگنیس از ایرلند شمالی و آرون رمزی و کریس گانتر از ولز در تیم کاردیف سیتی قبلا هم بازی بوده اند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۸,۹۶۸ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۶,۲۱۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۶۶ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۹۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۴۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۲۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!