به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
آگوئرو از تمایلش به چلسی می گوید

سایت گل- در حالی که سران تیمهای بزرگی از جمله اینتر، چلسی و رئال مادرید تمایل فراوانی به جذب مهاجم جوان و آرژانتینی اتلتیکو مادرید دارند، این ستاره 21 ساله در صحبتهایی اعلام کرده که اگر روزی تصمیم به ترک رختکن بیسنته کالدرون بگیرد ، چلسی مقصد بعدی اش خواهد بود.

سرخیو آگوئرو در صحبتهایی به دیلی اکسپرس گفت:« چلسی باشگاه بزرگی است. آنها در سالهای اخیر یکی از قطبهای فوتبال اروپا بوده اند. من به بازیکنانی مثل دروگبا و لمپارد نگاه می کنم ؛ بازیکنانی که یکی از بهترین بازیکنان دنیا در پستهای تخصصی شان هستند.»

او ادامه داد:« من واقعا از بازیکنانی این چنینی درسهای زیادی می آموزم و هیچ شکی در این رابطه نیست. لندن قطعا شهر فوق العاده ای برای زندگی است و من و همسرم قطعا در آنجا خوشحال و راضی خواهیم بود.»

آگوئرو در بخش پایانی صحبتهایش با اشاره به شرایط سایر تیمهای اروپایی گفت:« تبس در منچسترسیتی بسیار خوش می درخشد ولی برای من شرایط به نحو دیگری است. من به پیوستن به تیمی فکر می کنم که آماده نبردبرای افتخار آفرینی باشد. سیتی هنوز در چنین شرایطی نیست. اینتر هم تیم بزرگی است ولی باید بپذیریم که در پنج سال اخیر، لیگ برتر انگلستان، برترین لیگ بوده است.»

سايت گل

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
احتمال جدایی بلیمی از سیتی در صورت ادامه حضورمانچو

سایت گل- رابطه نه چندان خوب کریگ بلیمی با روبرتو مانچینی ، مربی ایتالیایی سیتی ممکن است آینده این ستاره ولزی در رختکن این تیم را با اما و اگرهایی مواجه کند.

طبق گزارش منتشره در دیلی میل، بلیمی که فصل خوبی را در ترکیب تیم سیتی سپری می کند، ممکن است در صورتی که مانچینی فصل بعد را نیز در سمت مربی گری سیتی به فعالیت مشغول باشد، در بازار نقل و انتقالات تابستانی از رختکن این تیم جدا شود.

از ماه دسامبر و زمانی که روبرتو مانچینی ایتالیایی جانشین مارک هیوز شده است، بلیمی، ستاره ملی پوش ولزی نتواسنته رابطه خوبی با مربی سابق اینتر برقرار کند و چشم دیدن مانچو را ندارد.

شنیده می شود که بلیمی از سبک برگزاری جلسات تمرینی تیم مانچینی راضی نیست و سبک فوتبالی این مربی ایتالیایی را نمی پسندد.

پس از برخوردی که میان مانچینی و دیوید مویز، مربی اورتون درجریان دیدار دو تیم به وجود آمد، بلیمی به حمایت از مربی اورتون برخاست و البته پس از آن مانچو و بلیمی با هم صحبت کردند و به نظر می رسید که مشکل به وجود آمده حل شده است.

در صورتی که سیتی مجوز حصور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند،تصمیم بلیمی برای جدایی از رختکن ورزشگاه ایستلند تا حدودی سخت خواهد شد.چرا که اشتیاق حضور در معتبرترین رقابتهای اروپایی ممکن است اورا متقاعد به ادامه حضور در ختکن سیتی نماید.

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
اسین به دیدار استوک می رسد

در صورتی که روند بهبود مایکل اسین به همین ترتیب طی شود، این ستاره غنایی قادر خواهد بود تا به غیبت طولانی مدتش پایان داده و در دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل استوک سیتی به میدان برود. بدین ترتیب شانس قهرمانی چلسی در رقابتهای لیگ برتر و جام حذفی باشگاه های انگلستان افزایش خواهد یافت.
آخرین باری که اسین برای آبی پوشان به میدان رفت، روز هشتم دسامبر و در جریان دیدار این تیم مقابل آپوئل نیکوزیا در رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بود. چرا که پس از آن لیگامنت زانوی این ستاره غنایی در جریان حضور او در یکی از دیدارهای تیم ملی کشورش در ماه ژانویه آسیب دید و بدین ترتیب اسین با مصدومیتی طولانی مواجه شد.
طبق گزارش منتشره در میررر، اسین این هفته به تمرینات گروهی تیمش بازخواهد گشت و احتمال می رود که بتواند در دیدار هفته آینده تیمش مقابل استوک به میدان رفته و برای کسب سه امتیاز ارزشمند این دیدار به آبی پوشان کمک کند. کارلو آنچلوتی، مربی چلسی امیدهای فراوانی دارد تا بتواند این ستاره را در ترکیب اصلی تیمش در دیدار مقابل لیورپول قرار دهد و در صورتی که اسین در دیدار مقابل استوک روانه میدان شود،قطعا قادر خواهد بود تا چلسی را در سفرش به آنفیلد نیز همراهی نماید.
بازگشت اسین به ترکیب چلسی خبربسیار خوبی برای آبی پوشان است. در هفته های پیش رو، چلسی دیدارهای سختی را برگزار خواهد کرد. از یکسو آنها که بایک امتیاز برتری نسبت به یونایتد درصدر جدول رقابتهای لیگ برتر هستند می بایست با چنگ و دندان صدرنشینی شان را حفظ کنند و از سوی دیگر نیز می بایست در فینال اف ای کاپ به مصاف تیم قعر نشین پورتسموث بروند و بازگشت اسین خبر بسیار خوبی برای مربی ایتالیایی تیم لندنی در این شرایط حساس است.

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
پیام سر الکس فرگوسن برای ناصر حجازی:به یادت هستیم و برایت دعا می کنیم

سایت گل- سرالكس فرگوسن سرمربي افسانه‌اي منچستريونايتد طي نامه‌اي براي يك ايراني مقيم انگلستان از ناصر حجازي اسطوره فوتبال ايران احوالپرسي كرده و براي شفاي او دعا كرده است.
جاويد جعفري فراهاني، نویسنده سابق روزنامه دنیای فوتبال وايراني مقيم انگلستان نقطه آغاز ماجراست. او كه از علاقه‌مندان پروپاقرص فوتبال است و در مسائل فني هم دستي بر آتش دارد در حين تعطيلات دانشگاه و در پي تماشاي بازي منچستريونايتد و چلسي در اولدترافورد به فكر ايجاد ارتباط حجازي و فرگوسن مي‌افتد و به همين منظور به باشگاه منچستر مي‌رود.
فراهانی می گوید: گفت و گوی ما با پیش بینی بازی بعد از ظهر ، بین چلسی و منچستر شروع شد و بعد از آن من هدف ام از درخواست ملاقات را مطرح کردم که ارائه اطلاعاتی در مورد دومین دروازه بان قرن آسیا و اسبق تیم ملی بود و پیشنهادی مبنی بر ساختن فیلمی با حضور بازیکنان و کادر فنی و سخن گفتن شان به زبان پارسی با بیان آرزوی سلامتی برای ناصر حجازی را شامل می شد. شلی از این مسئله استقبال کرد و بیان این که با سر الکس فرگوسن و مسئولین رسانه ای تیم این مسئله را مطرح میکند ، درخواست زمان برای پیگیری این پروژه نمود. بعد از حذف منچستر از لیگ قهرمانان اروپا ، طی گفت و گو مجددی با او ، به اطلاع من رساند که در حال حاضر امکان تهیه این فیلم وجود ندارد و به جای آن در نظر دارد که تقدیر نامه ای از جانب باشگاه به آقای حجازی اهدا کنند و من را به مرکز تمرین باشگاه ( که خارج از ورزشگاه اولدترافورد قرار دارد ) و دفتر سر الکس فرگوسن ارجاع داد.
درنهابت مسئول رسانه‌اي باشگاه به اطلاع اين ايراني خوش ذوق مي‌رساند كه سرالكس شخصا نامه‌اي براي اسطوره فوتبال ايران نوشته است. حجازي كه در دوران اوجش سابقه حضور در تمرينات منچستر را داشته در اين نامه با احوالپرسي گرم و احساسات فوق‌العاده فرگوسن مواجه شده است. اين نامه احتمالا با پاسخ ناصر حجازي هم روبه‌رو خواهد شد و شايد ادامه اين ديالوگ به اتفاقي باور نكردني منجر شود.
ناصر حجازي آنقدر بزرگ، قابل احترام و محبوب هست كه بتوان از منچستر يونايتد درخواست يك بازي دوستانه با استقلال كرد ولابد ديدن ناصر حجازي درون دروازه حتي براي چند ثانيه از اتفاقات تاريخي فوتبال ايران خواهد بود.
متن نامه محبت‌آميز فرگوسن به اين شرح است: ناصر عزيز من از جاويد جعفري فراهاني نامه‌اي دريافت كردم و بايد بگويم كه وقتي شنيدم حال شما خوب نيست متاسف شدم. به اين فكر افتادم كه پيغام بازيكنان و دستيارانم را برسانم دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم. اين فداكاري‌ها بسيار ارجمند است. مي‌دانم كه ماه‌هاي اخير را به سختي پشت سر گذاشتي اما مطمئن باش كه با دعاها و افكار ما آرامش پيدا خواهي كرد.
سرالكس فرگوسن

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
کریک، خوشحال از تمدید قرارداد اسکولز

سایت گل- مایکل کریک در صحبتهایی پس از گل ارزشمندی که پل اسکولز در دیدار شنبه شب تیمش در داربی شهر منچستر به ثمر رساند،زبان به تمجید از هم تیمی اش گشود.

این ستاره 35 ساله در دقیقه 93 دیدار شنبه یونایتد مقابل منچسترسیتی، تک گل این دیدار را وارد دروازه تیم حریف نمود تا امیدهای یونایتد برای قهرمانی در رقابتهای این فصل لیگ برتر همچنان باقی بماند و کریگ در صحبتهایی زبان به تمجید از هم تیمی باتجربه اش گشوده است.

کریک در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه یونایتد منعکس شد، گفت:« هرکسی می تواند بازیهایی که اسکولز برای تیم به نمایش می گذارد را نظاره گر باشد.او تجربه فراوانش را در بازیهای تیم به کار می گیرد.او یک بازیکن عادی است که از بازی فوتبال لذت می برد. اسکولز بسیار بامهارت است و بسیار سخت است که بخواهیم توضیح دهیم که وجود او در تیم ما چقدر لازم است.»

اسکولز روز جمعه قراردادش را برای یک فصل دیگر با شیاطین سرخ تمدید کرد و ستاره 28 ساله یونایتد از اینکه 12 ماه دیگر می توانددر کنار یکی از باتجربه ترینهای دنیای فوتبال و یکی از بهترین بازیکنان یونایتد توپ بزند، بسیار خوشحال است.

کریک ادامه داد:«بسیار خوب است که بدانیم که بازیکنی در حد و اندازه های اسکولز یک سال دیگر در کنار ما می ماند. او بازیکنی است که بازیکنان جوان می توانند از او درسهای زیادی بیاموزند.من از زمانی که به یونایتد آمده ام درسهای زیادی از او آموخته ام و مطمئنم که حضور اسکولز می تواند برای سایر بازیکنان تیم نیز بسیار مفید باشد.او بازیکنی تراز اول است که یکی از مهره های حیاتی تیم ما نیز محسوب می شود و بسیار خوب است که برای 12 ماه بیشتر در رختکن تیم ما خواهد ماند.»

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
جراحی زانوی تورس؛ غیبت 6 هفته ای ال نینیو

سایت گل- فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی باشگاه لیورپول در نهایت مجبور شد تا زانویش را به تیغ جراحی بسپارد تا مشکلاتی که در زانوی راست او وجود دارد،برطرف شود.

سران باشگاه لیورپول این خبر را از طریق انتشار بیانیه ای رسمی در وب سایتشان اعلام کردند. طبق اعلام سران باشگاه انگلیسی، تورس یکشنبه شب در بارسلونا زانویش را به تیغ جراحی سپرده و بنا بر پیش بینی های انجام شده، پس از شش هفته قادر به بازگشت به میادین ورزشی خواهد بود.

تورس به دلیل مشکلاتی که به دلیل فوران آتشفشان ایسلند ایجاد شده و اختلالاتی را در سیستم هوایی اروپا ایجادکرده، از طریق زمینی و با اتومبیل به بارسلونا سفر کرد. ال نینیو ساعت 8.30 یکشنبه شب به بارسلونا رسید. دکتر کوگات پس از بررسی های لازم برروی منیسک زانوی تورس، او را در کلینیک کئیرون مورد عمل جراحی قرار داد.

بدین ترتیب ستاره اسپانیایی لیورپول شانس حضور در دیدارهای باقی مانده رقابتهای لیگ برتر را از دست خواهد داد و به علاوه شانس رویارویی با تیم سابقش، اتلتیکو مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا را نیز نخواهد داشت.البته انتظار می رود که این ستاره اسپانیایی به موقع و پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی به روزهای اوج بازگشت و قادر به همراهی تیم دل بوسکه در رقابتهای آفریقای جنوبی خواهد بود.

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
نچلوتی:اگر یونایتد قهرمان شود، قصور من است

سایت گل- کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی چلسی معتقد است که در صورتی که تیمش نتواند قهرمان رقابتهای این فصل لیگ برتر لقب بگیرد، او در شغلش ناموفق و ناکام بوده است.

چلسی در حال حاضر با یک امتیاز برتری نسبت به یونایتد در صدر جدول رقابتهای لیگ برتر قراردارد و این در حالی است که یونایتد این هفته مقابل تاتنهام قرار می گیرد و چلسی با استوک سیتی روبرو می شود. آنچلوتی در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش تمرکز خود را برروی پیروزی در تمام دیدارهای باقی مانده قرار داده و به نتایج یونایتد توجهی نمی کند.

این مربی ایتالیایی در صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که به جای دیدن دیدار تاتنهام مقابل یونایتد، ترجیح می دهد تا به سینما برود.

آنچلوتی در صحبتهایی که در تایمز منتشر شد گفت:« مامی بایست در رقابتهای این فصل به قهرمانی برسیم تا فصل موفقی را سپری کرده باشیم. در این برهه از رقابتهای فصل ما می بایست پیروز شویم. من بسیار هیجان زده ام چون در مهمترین برهه فصل هستیم.فشار، موتور زندگی است و همیشه می بایست با فشار و استرس دست و پنجه نرم کنی.»

این مربی ایتالیایی ادامه داد:« به همین دلیل است که ترجیح می دهم تا به جای تماشای بازی شنبه ، به سینما بروم. ما می توانیم در زمان برگزاری دیدار یونایتدو تاتنهام برای تماشای فیلمی به سینما برویم. ما تمایلی به دانستن نتیجه بازی یونایتد نداریم. اکنون فیلمهای خوبی بر پرده سینماهاست: شاید کلش و شاید هم تیتانز.»

این مربی ایتالیایی در صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که بازیکنانش خود را تحت فشار حس می کنند ولی این از نظر آنچلوتی طبیعی است:« بازیکنان تیم حس می کنند که تحت فشار هستند، چرا که چلسی برای اولین بار در طول 4 سال اخیر در آستانه قهرمانی است.ولی این کاملا طبیعی است. این شرایط به مراتب بهتر از شرایطی است که ده امتیاز از حریف عقبتر باشی و کاری نتوانی انجام دهی.»

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
احتمال امضای قرارداد بنیتس با یووه در روزهای آتی

سایت گل- این طور به نظر می رسد که آینده رافا بنیتس در حال روشن شدن است.مربی اسپانیایی لیورپول در آستانه توافق با سران یوونتوس می باشد؛ این اتفاق در حالی رخ می دهد که روند مذاکراتی که میان مسئولان باشگاه تورینی و مانوئل گارسیا کیلون،مدیر برنامه های بنیتس در میلان انجام گرفته، موفقیت آمیز بوده است.

بدین ترتیب بنیتس در یک قدمی تورین است و روزنامه گاتزتادلوسپورت نیز در گزارش روز جمعه خود به این نکته اشاره کرده که قرارداد میان بنیتس و سران یووه ممکن است در هفته آینده منعقد شود.

بدین ترتیب که ژان کلود بلان، رئیس بینکونری ممکن است هفته آینده به لیورپول سفر کند تا قراردادی را با رافا به امضا برساند.

مشکلی که در این میان وجود دارد این است که بنیتس تا سال 2014 با لیورپول قرارداد دارد ولی مشکلات اقتصادی ممکن است باعث شود که سران باشگاه انگلیسی نیز با جدایی او موافقت کنند. معضل دیگری که در این میان دیده می شود، درخواست سالانه 4 میلیون یورویی بنیتس برای برعهده گرفتن سمت مربی گری یوونتوس می باشد.البته به نظر می رسد که سران یووه در نهایت این رقم را خواهند پذیرفت.

البته بنیتس در این میان نام بازیکنانی را مطرح کرده که در پروژه جدیدش در رختکن یووه به آنها نیاز خواهد داشت. این بازیکنان عبارتند از درک کوئیت و ماسچرانو، دو مهره کلیدی در ترکیب لیورپول که البته فصل بدی را با قرمز پوشان سپری کرده اند. خواسته بزرگ بنیتس نیز این است که بتواند فرناندو تورس را در ترکیب تیمش ببیند. هر چند که در این میان سران باشگاه منچسترسیتی با پیشنهادی 70 میلیون یورویی برای خرید او وارد عمل شده اند.با توجه به مشکلات اقتصادی باشگاه لیورپول و مشکلات فوتبالی یووه، این احتمال وجود دارد که تورس در نهایت روانه ایتالیا شود. بدین ترتیب تورس حتی لحظه ای در دادن پاسخ مثبت درنگ نخواهد کرد.

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
سانیا در آرسنال می ماند،مگر اینکه..

سایت گل- طبق گفته های مدیربرنامه های باکاری سانیا، تنها یک پیشنهاد خیلی مهم می تواند او را از رختکن آرسنال جدا نماید.

این در حالی است که شایعات متعددی در مورد احتمال جدایی این ستاره فرانسوی از رختکن آرسنال و پیوستنش به تیمهای ایتالیایی از جمله اینتر ویووه به گوش می رسد. ولی آرسن ونگر تمایل زیادی به حذف این ستاره فرانسوی دارد و کریستوف مونگای، مدیربرنامه های این ستاره 26 ساله معتقد است که تنها یک پیشنهاد جنجالی می تواند موجبات جدایی سانیا از رختکن توپچی ها را فراهم آورد.

مونگای در گفتگویی به کالچو مرکاتو گفت:« تاکنون تماسی از سوی سران یوونتوس نداشته ام. من شنیده ام که سران باشگاه اینتر به دنبال بازیکنانی که در پست سانیا خدمت می کنند،است و آنها ممکن است به فکر جذب باکاری هم باشند ولی من هیچ تماس مستقیمی از سوی سران نرآتزوری نداشته ام.من فکر نمی کنم که این انتقال در پایان رقابتهای این فصل رخ دهد.اکنون چیزی که اهمیت دارد، آرسنال است. باکاری تا ژوئن سال 2014 با این تیم قرارداد دارد.»

مدیر برنامه های سانیا ادامه داد:« او از زندگی در لندن بسیار راضی است و آرسن ونگر،مربی آرسنال نیز از عملکرد او رضایت کاملی دارد.فکر می کنم که تنها یک پیشنهاد بزرگ و مهم می تواند موجبات انتقال سانیا به تیمی دیگر را فراهم آورد.»

سانیا در 32 دیدار در رقابتهای این فصل لیگ برتر برای تیم لندنی به میدان رفته ودر طول این دیدارها، 2 پاس گل داده است.

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
ونگر: هوادارانمان باید به آدبایور احترام بگذارند

سایت گل- آرسن ونگر، مربی باشگاه آرسنال در صحبتهایی ابراز امیدواری کرده که هواداران آرسنال در جریان دیدار این تیم مقابل منچسترسیتی که امشب در ورزشگاه امیریتس برگزار می شود، با احترام با آدبایور برخورد کنند.

ونگر روز جمعه در کنفرانس خبری گفت:« آدبایور و ویه را، بازیکنان بزرگی هستند که به ورزشگاه ما بازمی گردند و از هوادارانمان می خواهم که با احترام گذاشتن به این بازیکنان ، تیممان را تشویق کنند.هر حرکت دیگری غیراز تشویق تیم، کمکی به پیروزی ما نخواهد کرد.»

انتظار می رود که در جریان دیدار امشب دو تیم منچسترسیتی و آرسنال در ورزشگاه امیریتس، امانوئل آدبایور مورد خطاب هواداران توپچی ها قرار بگیرد. در دیدار رفت نیز آدبایور پس از بازکردن دروازه سیتی، شادی نامتعارفی را انجام داد که جریمه ای 25هزار پوندی برای او در بر داشت و به خاطر رفتار خشونت آمیز از همراهی تیمش برای 5 دیدار محروم شد. ولی ونگر امیدوار است که هواداران تیمش کاری با آدبایور نداشته باشند و گفت:« شعاردادن در مورد آدبایور، کمکی به پیروزی تیم ما نمی کند.من روز شنبه بیش از هر زمان دیگری به هواداران باور دارم، ما کمک آنها را می خواهیم که پشت ما باشند. بحث فقط بحث آدبایور نیست؛ کولو توره و پاتریک ویه را نیز به ورزشگاه ما بازمی گردند. همیشه رفتار مشابهی را با همگان داریم و می بایست از کارهایی که این بازیکنان برایمان انجام داده اند تشکر کرده و از هواداران بخواهیم که به آنها احترام گذاشته و تیم خودمان را تشویق کنند.»

ونگر در مورد احتمال برخورد میان آدبایور و فان پرسی در این دیدار، در پی برخوردی که میان آن دو در دیدار رفت انجام شده بود گفت:« فان پرسی ناراحت بود و حق هم داشت ولی من با او صحبت می کنم و ازاو می خواهم که تنها برروی بازی تمرکز کند.»

سايت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۶,۶۶۸ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۱۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۴۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۱۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۰۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۶۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۰۶ کاربر آنلاین است. (۲۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!