به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به علاوه، دلیل محبوبیت کارهای آسیایی، اتفاقا یه چیزیه خلاف اینی که شما می گید؛ مردم احساس نزدیکی فرهنگی می کنن با این اثرها و می تونن باهاش هم حسی کنن و خودشون رو باهاش تعریف کنن؛ بنابرین محبوب می شن که خب به نظر شخصی من، به مراتب از هالیوودزدگی بهتره!

مگه فرهنگ خودمون چی کم داره که مردم باید پیرو این فرهنگا باشن؟
نزدیکی رو قبول دارم ولی این شکلی که الان هست بیشتر ضرر میزنه (باید گفت زده)

مردم برای دیدن یه جومونگ خودشونو میکشتن (اون زمان که ایران اومده بود)

۳ بهمن ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بابا کی گفت برید پیرو فرهنگ کره بشید؟ ولی حالا باید هر چیز غیر ایرانی رو تحریم کرد؟ شما اگر فکر می کنید دیدن یه سریال کره ای یا هر چیز دیگه روتون اثر می ذاره، خب نبینید. من که اثری نمی گیرم می بینم.

حکایت لاسته که کلی تحلیل در اومده بود که ریشه یهودی داره. من گفتم آقا جان، بذار هر نیتی دارن داشته باشن. ما می بینیم و حال می کنیم و هیچ اثری هم نمی گیریم و به ریششون هم می خندیم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
.: 규 :. نوشته:

بابا کی گفت برید پیرو فرهنگ کره بشید؟ ولی حالا باید هر چیز غیر ایرانی رو تحریم کرد؟ شما اگر فکر می کنید دیدن یه سریال کره ای یا هر چیز دیگه روتون اثر می ذاره، خب نبینید. من که اثری نمی گیرم می بینم.

حکایت لاسته که کلی تحلیل در اومده بود که ریشه یهودی داره. من گفتم آقا جان، بذار هر نیتی دارن داشته باشن. ما می بینیم و حال می کنیم و هیچ اثری هم نمی گیریم و به ریششون هم می خندیم.

آورین!
اگه به جای اینهمه ایراد گرفتن از همون اول سریالایی میساختن که قدرت رقابت داشت (نه در حد لاست فقط اینکه از تمام امکانات استفاده کنن!)کسی سریالهای خارجی رو نمینگرید!
مثلا" همین مختار نامه همه دارن نگاه میکنن و لذتشو میبرن......باید از این مدل سریال ها زیادساخته بشه....سریال باکیفیت که به مخاطبش احترام میذاره
نه اینکه تلوزیون پر بشه از امثال خوش نشین ها که آدم هرچی فکر میکنه دلیل ساختشو نمیفهمه

۳ بهمن ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
نقل قول
Xavier Hernandez Creus نوشته:

نقل قول
به علاوه، دلیل محبوبیت کارهای آسیایی، اتفاقا یه چیزیه خلاف اینی که شما می گید؛ مردم احساس نزدیکی فرهنگی می کنن با این اثرها و می تونن باهاش هم حسی کنن و خودشون رو باهاش تعریف کنن؛ بنابرین محبوب می شن که خب به نظر شخصی من، به مراتب از هالیوودزدگی بهتره!

مگه فرهنگ خودمون چی کم داره که مردم باید پیرو این فرهنگا باشن؟
نزدیکی رو قبول دارم ولی این شکلی که الان هست بیشتر ضرر میزنه (باید گفت زده)

من کی گفتم برید پیرو این فرهنگا شید؟ گفتم چون فرهنگ ها نزدیکه، مردم احساس نزدیکی می کنن؛ کسی که دیدن چندتا سریال می خواد بهش ضرر بزنه، باید تو خونه بمونه بیرون نره! چون اون بیرون شهرفرهنگه!

نقل قول
نه اینکه تلوزیون پر بشه از امثال خوش نشین ها که آدم هرچی فکر میکنه دلیل ساختشو نمیفهمه

مردم به خندین هم نیاز دارن!

انقدر تعصب الکی نداشته باشید!

۳ بهمن ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Not Alone نوشته:

منم خندیدم ولی آخر سریال که فکر میکردم دیدم جز به حرکات علی صادقی نکته ی خنده داری تو این سریال نبود!
علی صادقی تو هر فیلمی بازی کننه میتونه به خاطر شخصیتش آدمو بخندونه......تو همه ی فیلما هم همین کاراکترو با اسمای مختلف بازی میکنه
دلقک بازی کاری نداره....

۳ بهمن ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
نقل قول
Hamed نوشته:

نقل قول
Not Alone نوشته:

منم خندیدم ولی آخر سریال که فکر میکردم دیدم جز به حرکات علی صادقی نکته ی خنده داری تو این سریال نبود!
علی صادقی تو هر فیلمی بازی کننه میتونه به خاطر شخصیتش آدمو بخندونه......تو همه ی فیلما هم همین کاراکترو با اسمای مختلف بازی میکنه
دلقک بازی کاری نداره....

والا من این سریالو ندیدم؛ چون به تایمم نمی خورد؛ ولی به هر حال کاملا احساس می کنم دارید بهونه میارید دیگه؛ یه نوع از کمدی هست که بهش می گن Farse؛ حوصله ندارم توضیح بدم، خودتون توضیحش رو بخونید، شاید به جوابی رسیدید.

۳ بهمن ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
من مثل شما حرفه ای نیستم ولی اون چیزی که دیدم نمونه ی دلقک بازی بود!
یکی مدام فحش میداد.....دلیل وجود یکی از شخصیتا فقط مسخره بازی بود و بود و نبودش تو داستان فرقی نداشت
علی صادقی هم که با حرکات و حرفا و لحن همیشگیش آدمو میخندوند
حالا هر سبکی که بود....

۳ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: yegane
پیام: ۹۱
عضویت از: ۱۷ تیر ۱۳۸۹
از: tehran
طرفدار:
- lionel messi
- ronaldinho
- spain
- pep guardiola
گروه:
- کاربران عضو
درسته، مردم به خندیدن نیاز دارن ولی بعضی از فیلم ها و سریال های طنز که تعدادش توی کشورمون داره همینطور زیاد و زیادتر می شه واقعا فقط مسخره بازیه، و محتواشون 0 . و با حامدخان موافقم که حتی بازی کمدین های ایران هم اغلب داره تکراری می شه.

۳ بهمن ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
نقل قول
yegane نوشته:

درسته، مردم به خندیدن نیاز دارن ولی بعضی از فیلم ها و سریال های طنز که تعدادش توی کشورمون داره همینطور زیاد و زیادتر می شه واقعا فقط مسخره بازیه، و محتواشون 0 . و با حامدخان موافقم که حتی بازی کمدین های ایران هم اغلب داره تکراری می شه.

خب یه بزرگی (که خاک پاشونم هستیم ) می گه افراط و تفریط کلا بده.

۳ بهمن ۱۳۸۹
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
تلویزیون چند شب پیش مقصد نهایی رو داشت نشون میداد .. 60 دقیقه.
مرگ هیچکدومشون رو درست و حسابی نشون نداد. مثلا وقتی یه تیکه آهن از روی ریل قطار پرت شد طرف گردن پسره لحظه برخورد رو نشون ندادند یا وقتی دختره رو ماشین میزنه
اونوقت توی مختار نامه سر وهب رو میگرفتند پرت میکردند طرف هم دیگه یه زیرنویس نیومد که لااقل بچه های کمتر از 10 سال نبینند.

❤ تا ابد بارسا ❤
۳ بهمن ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۰۱,۱۳۲ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۶۱,۸۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۶۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۳۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۹۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۸۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۸۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۰۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!