به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
یه چیزی که برخلاف گذشتست همین آزادی بیانیه که تو این چند وقت تو این تاپیک داشتم.

خب هر کسی اگه قرار باشه که هر چی تو دلشه بریزه بیرون دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه که
من فقط میخواستم با همون لحن یعنی درست مثل کسی که هر چی تو دلشه میریزه بیرون عمل کنم(امیدوارم نقشم رو خوب بازی کرده باشم)
که ببینم دوستان چقدر در مقابل این بی احترامی ها تحمل نشون میدن که دیدم قابل تحمل نیست نه تنها برا شما برا هیچکی توهین آمیز صحبت کردن قابل تحمل نیست
باید قبول کنید که حداقل تو این شیش ماه اخیر بد ترین لحنا رو به کار بردین
به خاطره همین من گفتم باید مرزه بین انتقاد و تخریب روتشخیص بدیم
حرفه بدی زدم؟؟
خواهشا از توهین کردن به عنوان آزادی بیان یاد نکنیم
هر کسی از یه بازیکنی خوشش میاد از یه بازیکنی خوشش نمیاد ولی اینکه بیاد به اونی که خوشش نمیاد توهین کنه واقعا زشته
منم اومدم تو چند تا ارسال به صورت کاملا طبیعی نقش بازی کردم که بیبینم تحمل میکنی یا نه که تحمل نکردی..
به هر حال باز هم از تو و همه ی کسایی که ناراحتشون کردم عذر خواهی میکنم و باور کنید قصدی نداشتم جز محک زدن بعضی چیزا

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۷ آبان ۱۳۹۲
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
به شخصه فک میکنم بهترین راه برای تموم شدن بحث درمورد بوسکتس همون راه حلی هست که آقا سعید پیشنهاد کردن یعنی عملکرد بوسکتس رو در 10 بازی آینده ی بارسا بسنجیم اگه عملکردش خوب بود مخالفان بوسکتس کوتاه میان و اگر بد بود موافقانش.کسی هست که بتونه این کارو انجام بده؟

۱۷ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Roronoa Zoro نوشته:

اولا واقعا براتون متاسفم که با این لحن درباره بهترین هافبک دفاعی دنیا(از نظر بنده)صحبت میکنید.دوما با ی جمله جواب همه ی کسایی که از بوسکتس بد گفتنو میدم:بوسکتس قلب بارساست(نظر اکثر کارشناسای فوتبال فهم)حالا چه شما قبول داشته باشید چه نداشته باشید که در هر دو صورت مهم نیست چون واقعیت هیچوقت عوض نمیشه.

البته واقعیت اون چیزی نیست که تو یا دیگران فکر می کنید. این همراستا کردن کل دنیا با نظرات شخصیتونم از اون حرکات بامزه س! اونم کارشناسای فوتبال فهم! یعنی هرکس با نظر تو موافق نیست فوتبال نفهم ه!

تو می تونی صرفا نظر شخصیت رو بگی، همون طور که هرکس دیگه همین کارو می کنه. اونچه مهم نیست اینه که نظرت رو به نام واقعیت بیان کنی که قطعا ارزشی نداره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقا سعید، کارشناسایی که با رای هاشون مسی رو 4 سال بهترین بازیکن دنیا کردن و همه قبول داریم که با توجه به علمشون این کار رو کردن لابد در انتخاب 3 باره بوسکتس به عنوان بهترین هافبک دفاعی دنیا و جزو تیم منتخب جهان هم تز درستی دارن!! کسی که نظرشو میخواد به کل دنیا تعمیم میده هوادارای بوسکتس نیستن ، به نظر میاد مخالفاش باشن

نقل قول
عملکرد بوسکتس رو در 10 بازی آینده ی بارسا بسنجیم اگه عملکردش خوب بود مخالفان بوسکتس کوتاه میان و اگر بد بود موافقانش.

10 بازی برای هر بازیکنی کمه. حداقل باید یه نیم فصل (حدود 30 تا بازی) به طور اصولی و بدون اغراق و تعصب بازی هاشو زیر نظر گرفت و آنالیز کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
قرعه کشی جام حذفی انجام شد و بارسا تا فینال به رئال نمیخوره.

تو گروهمون تنها تیمهای قوی ویارئال و سویا هستن و میشه تا فینال رفت.

ولی رئال تو گروهش بیلبائو-سلتا-اتلتیکو مادرید و والنسیا هستن که کار سختی تا فینال داره.

فینال بین بارسا و اتلتیکو بیفته خیلی جالب میشه.

پس امسال میتونیم با ادامه پیشروی مقتدرانه در لالیگا حداقل به دبل امیدوار باشیم!

..................................
ضمنا ژاوی با درخواست خودش و پیکه بخاطر تشدید نشدن مصدومیتش و آلبا هم که مصدومه به تیم ملی دعوت نشدن!

۱۷ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من هیچ وقت نظرم رو به کسی تعمیم ندادم، و اصلا از این کار نفرت دارم، چون انقدر نظرم برام ارزشمند هست که نخوام برای اثباتش پای 4 نفر دیگه رو وسط بکشم. من چیزی که می بینم رو تحلیل می کنم، و هیچ وقت سعی نمی کنم نظراکثریت (حتی اگر هم در این موارد اکثریتی باشه) رو تکرار کنم یا خودم رو جزو اکثریت به حساب بیارم تا مهم به نظر بیام؛ این طرز رفتار اصلا از نظر من مردود و حقیره.

بعدم قبلا چند بار به این استدلال هم جواب دادم. این آمار و ارقام هیچ چیز رو اثبات نمی کنن. مثالهای زیادی هم می تونم بیارم. آیا کاناوارو واقعا بهترین بازیکن جهان بود سال 2006؟ اصلا چرا راه دور بریم، چند ساله دارن کاسیاس رو به عنوان بهترین دروازبان جهان انتخاب می کنن؟ چند بارش رو واقعا شایسته بوده؟

من نمیگم این آمار و ارقام بی ارزشن، منتها میگم اصلا اینطوری نیست که اگر کسی جایزه یا عنوانی رو برد، قطعا بهترینه، چون ده ها و صدها مثال نقض ازش هست.

اگرم دوست دارید نظراتتون ارزشمند باشه، با سند و مدرک حرف بزنید. عباراتی مبهم و نامفهومی مثل «بیشتر کارشناسای دنیا» به درد فوتبال گزارش کردن خیابانی می خوره فقط!

بعدم من 10 بازی رو برای نمونه گفتم. از همین بازی بعدی شروع کنید و ریز به ریز بازی بوسکتس رو اینجا بنویسید. البته بدون پیش داوری و دیدن چیزایی که دوست دارید و ندیدن چیزایی که دوست ندارید!

۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
اونقدر اسم بوسکتس تو این تاپیک مطرح شده که از کاپیتان و لئو و ... گفته نشده .
کسی هست که دلش برای خنده های رونی تنگ نشده باشه ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
اولا تو نه شما سریع خودمونی نشید

عجب! نمی دونستم در فرهنگ شما بزرگتر به کوچیکتر باید بگه شما!

۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نکونام:"در حال حاضر ژابي آلونسو و بوسکتس."

پویول:" بوسکتس بهترین هافبک دنیاست. او یکی از ارکان اصلی تیم ماست.شاید بازی او همیشه به چشم نیاید اما او همیشه بازیکن مهمی برای ماست. او هم در دفاع و هم در حمله، خیلی باهوش است."

گواردیولا : او بهترین هافبک دفاعی جهان است. بارسلونا بازیکنانی در اختیار دارد که نمی‌توان برای آنها قیمتی تعیین کرد.

وی افزود: سرخیو از لحاظ تاکتیکی فوق العاده است و در آینده اهمیتش برای بارسا مشخص خواهد شد. او می‌تواند پا جای پای "ژاوی" و "کارلوس پویول" بگذارد. اگر بخواهم بار دیگر فوتبالم را آغاز کنم دوست دارم جای او باشم.

بیسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرده که اگر قرار بود یکی از بازیکنان حال حاضر فوتبال اسپانیا باشد، دوست داشته که شبیه سرخیو بوسکتس، ستاره خط میانی بارسلونا و تیم ماتادورها باشد.

دل بوسکه با تمجید از ستاره جوان تیمش گفت: «بوسکتس همه کار می‌کند. اوهمیشه برای کمک رسانی به تیم آماده است و بسیار سخاوتمند است. او یکی از اولین بازیکنانی است که شروع به بازی می‌کند و در زمان مسابقه بسیار روان حرکت می‌کند.»
پ.ن: اینجا هر کاربری میاد نظره شخصی خودش رو میده به نظره من از این بحث ها هیچ برداشتی نمیتونیم انجام بدیم
پس بااین تفاصیل ما میبینیم 4نفر که تو فوتبال حضور خیلی بیشتری نسبت به ما داشتن و بیشتر از ما سرشون میشه تو این زمینه چی میگن؟؟
فکر نکنم بازیه موثره بوسکتس از چشم کارشناسی دور مونده باشه
نمونش رو پارسال حمید رضا صدر اشاره کرد مجید صالح هم تو بازی رفت میلان بارسلونا اونو بهترین بازیکن زمین معرفی کرد و تاکید کرد با این که بازیه خوبی انجام داده ولی بازیش به چشم نیومده
البته اون یه تک بازی بوده بازیه بوسکتس تو اکثره مسابقات به چشم نمیاد و همون ظلمی که والدز شد به بوسکتس هم شد

پ.ن2: قابل توجه ناظر محترم
برادر تو خودت خبره ی نظارتی و نیازی نیست من چیز ی بهت بگم ولی اگه قراره عدالت بشه و واقعا اسمه این کار عدالته همه ی ارسال های توهین آمیز رو ویرایش کن نه فقط ارسال های منو
ناظر نباد طوری رفتار کنه که سوء ظن پیش بیاد

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۷ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
"You watch the game, you don't see Busquets. You watch Busquets, you see the whole game"
Del Bosque

۱۸ آبان ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۰,۵۵۹ بازدید
۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۲۲۱ بازدید
۱۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۹,۱۳۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۹۱۱ بازدید
۲۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۹۱ بازدید
۲۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
۲۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۹۲۹ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۶۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۵۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۹۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۰۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۶ کاربر آنلاین است. (۲۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!