به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ برتر ایران
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرشيد طالبي: هيچ قراردادي با ذوب‌آهن ندارم

مدافع تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: هيچ قراردادي با باشگاه ذوب‌آهن ندارم و بازيکن آزاد محسوب مي‌شوم.

فرشيد طالبي در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه استقلال گفت: برخلاف برخي اظهارنظرها هيچ‌گونه قراردادي اعم از داخلي يا رسمي با تيم ذوب‌آهن نبسته‌ام و در حال‌حاضر بازيکن آزاد محسوب مي‌شوم.

وي ادامه داد: فعلا تمرين مي‌کنم و تمام تمرکزم به روي تمرينات شخصي‌ام است. به زودي تصميم نهايي‌ام را در مورد تيم جديدم مي‌گيرم. از همين جا از باشگاه استقلال و مسئولان اين تيم جهت پيگيري‌هاي اخير متشکرم و از بذل توجه آنها سپاسگزارم.

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
متوسل‌زاده به فولاد پيوست

مهاجم فصل گذشته راه‌آهن به فولاد خوزستان پيوست.

امين متوسل زاده که فصل گذشته در راه آهن بازي مي کرد امروز پس از توافق نهايي با فولاد خوزستان با اين تيم قرارداد امضا کرد.
قرارداد اين بازيکن يک ساله است و به زودي در هيئت فوتبال ثبت مي شود.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
پورحيدري: مجيدي پيشنهاداتش را رد كرد تا در استقلال بماند

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: مجيدي با وجود پيشنهاداتي که داشت آنها را رد کرد و در استقلال مي‌ماند.

منصور پورحيدري پس از تمرين روز گذشته استقلال گفت: اردويي را در کردان کرج پشت سر گذاشتيم و بازيکنان تمرينات را مجددا در تهران پيگيري مي کنند. اميدوارم تيم ملي هر چه زودتر برگردد و مظلومي هم به برزيل برود تا بازيکنان مدنظر خود را براي ليگ انتخاب کند.

وي با اشاره به حاشيه هاي قبل از شروع ليگ عنوان کرد: متاسفانه حاشيه ها در فوتبال ايران حرف اول را مي زند و تمام تلاش ما اين است که اين حاشيه ها به حداقل برسد. تا زماني که ليگ شروع نشود اين بحث ها وجود دارد.
پورحيدري در خصوص مربي خارجي اين تيم گفت:در حال مذاکره هستيم و اميدوارم هر چه سريع‌تر مربي خارجي ما به تهران بيايد.

وي در خصوص غيبت مجيدي در تمرينات گفت: او به دليل کارهاي شخصي اجازه گرفته و با وجود پيشنهاداتي که از تيم هاي ديگر داشت ترجيح داد در استقلال بماند. به هر حال همانطور که مردم مجيدي را دوست دارند او نيز به هواداران تيمش علاقه مند است و فصل آينده هم در استقلال بازي خواهد کرد.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
محسن عاشوری: امیدوارم امسال با تجربیاتم به پرسپولیس کمک کنم

هافبک بازیساز و خوش فکر اسبق پرسپولیس گفت: با کوله باری از تجربیات بازیگری و مربیگری در خدمت پرسپولیس و هواداران هستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن عاشوری بازیکن تکنیکی و پاسور استثنایی سال های نه چندان دور پرسپولیس، در خصوص حضورش در کادر فنی سرخپوشان پایتخت، گفت: به درخواست آقای استیلی، خدمت ایشان رسیدم و صحبت هایی در مورد همکاری با باشگاه کردیم و قرار شد پس از مذاکراه با باشگاه در خدمت پرسپولیس باشم.

وی افزود: ابتدا فکر می کردم تمایلی برای حضورم در کادر فنی نیست اما پس از حضور آقای مایلی کهن و تماس های ایشان و آقای پنجعلی، علاقه باشگاه را نسبت به همکاری احساس کردم و همین اینک در خدمت باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس هستم و کلیه مسائل مربوط به قرارداد را به دوستان واگذار کردم.

محسن عاشوری در مورد فعالیت های قبلی و مدرک مربیگری اش تصریح کرد: مدرک مربیگری A دارم و حدود 7 سال در خدمت تیم های پایه (امید و جوانان) پرسپولیس بودم. یک فصل با تیم دوم پیکان کار کردم، سال بعد از آن دستیار آقای مدیر روستا در تیم پیکان شدم و سال گذشته نیز دستیار آقای مدیر روستا در تیم پاس همدان بودم.

هافبک اسبق تیم پرسپولیس در مورد فصل نقل و انتقالات و نیاز پرسپولیس به بازیکن گفت: خدا را شکر در تمام پست ها نفرات خوبی داریم و تیمی که 7 ملی پوش دارد، حتما تیم خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد. من فکر می کنم در پست هافبک دفاعی و یک فوروارد هدف که از نظر فیزیکی مناسب بوده و بتواند حفظ توپ کند و ضربات سر را بخوبی بزند، خلا احساس می شود و خود آقای استیلی هم بیشتر به دنبال این نفرات در این پست ها هستند.

عاشوری در مورد بازیکنانی که در تمرینات این تیم حضور دارند، گفت: امروز (شنبه) از بازیکنان تست گرفته شد ولی در یکی از جلسات تمرینی، بچه ها را دیدم که با انگیزه فراوان تمرین می کردند و این نشان می دهد آن هایی هم که از تیم ملی دور مانده اند فاصله زیادی با ملی پوشان ندارند. این انگیزه در بازیکنان به حدی است که فشار تمرینات سنگین بدنسازی را با علاقه و پشتکار زیاد تحمل می کنند.

وی در مورد ضعف پرسپولیس در فصل گذشته، اظهار داشت: سال گذشته دور از تیم بودم ولی زمانی که با پرسپولیس بازی داشتیم و آنها حریف ما بودند، بیشتر اشکال تیم پرسپولیس را در دفاع تیمی می دیدیم که در این خصوص با آقای استیلی هم صحبت کردیم و وی نیز اشاره ای به این موضوع داشت. بازیکنان باید در دفاع تیمی منظم کار کنند. پرسپولیس بازیکنان باهوش و مستعدی دارد که از نظر تکنیکی در سطح بالایی قرار دارند و خلاقیت های لازم را دارا هستند ولی در خط حمله باید روی سرعت دادن به بازی بیشتر کار کنیم. تیم خیلی خوبی داریم و فکر می کنم کسب قهرمانی در جام های پیش رو دور از دسترس نباشد.

عاشوری درخصوص فصل پیش رو با بازیکنان، کادر و شرایط مدیریتی باشگاه افزود: تقریبا اسکلت تیم از سال گذشته حفظ شده اما کادر فنی تغییر کرده ولی من همیشه روی یک موضوع تاکید دارم و آن اینکه اصول فوتبال در تمام دنیا یکی است. به هر حال آقای دایی فصل گذشته خیلی زحمت کشید علی الخصوص اواخر فصل تیم با ثبات تر شده بود ولی این تیم پتانسیل این را دارد که بهتر از اینها کار کند.

هافبک اسبق پرسپولیس در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه؛ هواداران در ذهنشان تعریف خوبی از شما دارند، تفاوت محسن عاشوری در زمان بازیگری و مربیگری در چیست؟، گفت: این سوال یک طوری می خواهد بگوید من در سبک بازی، سختگیرانه نبودم و در درگیری ها جدی ظاهر نمی شدم و معروف به بازیکنی بودم که تنها وظیفه ام تغذیه مهاجمان بود و مسئولیت دفاعی به من داده نمی شد ولی یک دوره حرفه ای را پشت سر گذاشتم. من در زمان بازیگری چیزهای زیادی آموختم و در زمان مربیگری نیز پس از طی اصول و قوانین فوتبال کامل شدم اما مسئله مهم در فوتبال حرفه ای نظم است.

وی افزود: مربیانی موفق خواهند بود که ابتدا خودشان نظم را رعایت و بتوانند آن را به تیم القاء کنند و این فرق محسن عاشوری الان در سمت مربیگری با محسن عاشوری است که نظم را بطور کامل رعایت نمی­کرد. من از همین جا از تمام مربیانی که آنها را در عدم نظم اذیت کردم، عذرخواهی می کنم. در حال حاضر می بینم مربیانی همچون علی پروین چقدر از دست من عذاب کشیدند.

محسن عاشوربی در مورد بازیکنان فعلی پرسپولیس که در نقش محسن عاشوری بازی می کنند، گفت: ما محمد نوری و علی کریمی را داریم که قبل از اینکه وارد تیم پرسپولیس شوم در همه جا گفته ام که سه بازیکن ایرانی را که در پست خودم می پسندم عبارتند از؛ محرم نویدکیا، مجتبی جباری و محمد نوری. علی کریمی که داستانش فرق می کند و سبک خاص خودش را دارد و واقعا یک بازیکن بزرگ است که می تواند کمک زیادی به تیم بکند و بیشتر از مسائل فنی اش، روح حرفه ای دارد که برای تیم احترام و شخصیت می آورد. البته مازیار زارع در کنار محمد نوری توانایی این را دارند که پاس های هدفمند بدهند و بازی را کنترل کنند.

هافبک اسبق پرسپولیس در مورد اینکه آیا پرسپولیس می تواند در شرایطی خاص، بازیکنان بزرگ خود را بدور از حاشیه روی نیمکت حفظ کند؟ تصریح کرد: بازیکنان ما حرفه ای هستند و شرایط حرفه ای گری را بخوبی درک می کنند و خوب می دانند که برای فوتبال بازی کردن باید در زمین تلاش کنند وگرنه بازیکنان تیم های دیگر با دو برابر انرژی، رو در روی ما قرار می گیرند و این تلاش نه برای الان که از دوران ما هم به این شکل بوده که هر بازیکن و تیمی در برابر پرسپولیس قرار می گیرد با انرژی و توان دو برابر ظاهر می شود و بازیکنان ما اگر عملکرد قابل قبول و آمادگی لازم را نداشته باشند، نمی توانند برای تیم­شان مثمر ثمر باشند.

عاشوری ادامه داد: بازیکنان ما اگر شرایطی داشته باشند که به تاکتیک تیم نخورند و یا از آمادگی خوبی بهره­مند نباشند باید شرایط حرفه ای گری را درک کنند و بدور از حاشیه روی نیمکت قرار گیرند.

هافبک ارزنده سال های گذشته پرسپولیس در مورد هواداران گفت: هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشته و دارند، چه در زمان بازیگری و چه زمانی که از پرسپولیس دور بودم. آنها هر جا و در هر شرایطی من را می بینند، مورد لطف خود قرار می دهند و ما هم سعی می کنیم در فصل جاری بتوانیم دل آنها را شاد کنیم. الان حسرت روزهایی را می خورم که تلاش بیشتری نکردم تا هم خودم و هم هواداران بیش از این لذت ببرند. امیدوارم امسال با تجربیات بازیگری و مربیگری ام بتوانم به نحو مطلوب تری به تیم و هواداران پرسپولیس کمک کنم.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
تيم فوتبال تراکتورسازي فردا راهی ترکیه می شود

تيم تراکتورسازي فردا براي اردويي 10 روزه راهي ترکيه مي شود. اين تيم در کمپي به نام پنديک در استانبول و در هتل گرين‌پارک اقامت مي کند.
تراکتورسازي با کليه نفرات خود راهي ترکيه مي شود و احسان حاج صفي هم که گفته مي شد شايد به دليل مشکل خروجي نتواند همراه اين تيم برود به دليل اينکه از امروز سرباز باشگاه تراکتورسازي به شمار مي رود مشکلي براي خروج ندارد.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
قلعه‌نويي: آرفي امسال آقاي گل مي‌شود

او مي‌گويد: «آرفي مهاجم خوبي است که ويژگي‌هاي منحصر به فردي دارد. در فوتبال ايران هيچ مهاجمي مثل او نمي‌تواند توپ‌هاي ارسالي از کناره‌ها را قطع کند.»

ظاهرا امير قلعه‌نويي اعتقاد زيادي به مهاجم آلبانيايي‌تبار خود دارد چون او را آقاي گل ليگ آتي مي‌داند و اين چيزي است که با عملکرد اين مهاجم در دو سال گذشته کاملا در تناقض است.

اشپيتيم آرفي مهاجمي که طي دو سال اخير در پرسپوليس به شدت کم‌اثر و نااميدکننده ظاهر شده بود در آغاز فصل جديد به تراکتورسازي تبريز پيوسته و حالا امير قلعه‌نويي در مورد او مي‌گويد: «آرفي مهاجم خوبي است که ويژگي‌هاي منحصر به فردي دارد. در فوتبال ايران هيچ مهاجمي مثل او نمي‌تواند توپ‌هاي ارسالي از کناره‌ها را قطع کند.»

مجموعه اين نکات سرمربي تراکتور را به اين نتيجه رسانده که آرفي امسال آقاي گل ليگ خواهد شد.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
پرسپوليس پنج‌شنبه در ديداري تداركاتي به ميدان مي‌رود

با تشخيص کادر فني، تيم فوتبال پرسپوليس پنج‌شنبه هفته جاري ديدار دوستانه‌اي را در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار مي‌کند.

سرانجام پس از جلسات مکرر مقرر شد، تيم فوتبال پرسپوليس براي تشکيل اردويي 10 روزه راهي ترکيه شود. از همين رو اين تيم که ابتدا قرار بود 24 تير (روزجمعه) عازم ترکيه شود با تغيير تاريخ سفر خود قرار شد در روز يک شنبه 26 تيرماه با اعلام کادر فني به ترکيه سفر کنند. اين موضوع امروز به اطلاع بازيکنان رسيد. به احتمال فراوان در اين سفر بازيکنان ملي‌پوش پرسپوليس را همراهي نخواهند کرد.

با تصميم حميد استيلي پرسپوليس براي سنجش آخرين وضعيت خود روز پنجشنبه در ديداري تدارکاتي در ورزشگاه درفشي‌فر به ميدان مي رود.
هنوز حريف تدارکاتي اين تيم مشخص نيست، اما پرسپوليسي‌ها براي برگزاري ديدار دوستانه با 3 تيم تهراني صحبت‌هايي انجام داده اند که روز پنجشنبه با يکي از آنها مصاف خواهند کرد.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
جاسم كرار قراردادش را با استقلال ثبت كرد

بازيکن عراقي استقلال با حضور در هيئت فوتبال قرارداد خود را با اين تيم ثبت کرد.

جاسم کرار با حضور در هيئت فوتبال تهران قرارداد يک ساله خود را با استقلال ثبت کرد.
اين بازيکن عراقي امروز درحالي در هيئت فوتبال حاضر شد که در چند روز گذشته بابت حضور قعطي اش در استقلال حرف و حديث هاي زيادي به وجود آمده بود.
کرار احتمالا از امروز در تمرين استقلال شرکت مي کند. او تا پيش از اين در تمرين تيم ملي عراق بود.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
برومند: فقط براي تمرين كردن به استقلال برگشتم

دروازه بان اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: حضور در کنار تيم فقط براي تمرين است و مي خواهم به بدنسازي و تمرينات هوازي بپردازم.

پرويز برومند که چند روزي است که در تمرينات تيم استقلال شرکت مي‌کند در خصوص حضورش در کنار ديگر بازيکنان اظهار داشت: فعلا فقط کنار تيم تمرين مي‌کنم چون مي‌دانم که استقلال بهترين تيم است و سابقه عضويت در آن را داشته‌ام.
وي در خصوص پيشنهادهايي که به وي ارائه شده گفت: من کسي را دارم که پيگير کارهايم است و از پيشنهادهايم اطلاعي ندارم اما تمام هم و غم خود را گذاشته‌ام که بدنسازي کنم و تمرينات هوازي انجام دهم.
برومند گفت: دلم براي ناصر حجازي تنگ شده و اميدوارم روح او شاد باشد. از هم‌دوره‌اي‌هايم تنها فرهاد مجيدي را مي‌‌شناسم که او هم حالا در تمرينات نيست. کسي از آن زمان در تيم نمانده که با او گرم بگيرم و در تمرينات با هم باشيم.

۱۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
محمدي:

انتقال نفت تهران به اراك قطعي نشده است

رئيس سازمان ليگ فوتبال حرفه‌اي از عدم انتقال قطعي تيم نفت تهران به اراک خبر داد.

عزيز محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد وضعيت تيم نفت تهران اظهار داشت: انتقال اين تيم به اراک هنوز قطعي نشده است بايد مشخص شود در اراک چه کسي يا چه نهادي مي‌خواهد تيم را تحويل بگيرد استان مرکزي نمي‌تواند تيم‌داري کند. بايد اين مسئله مشخص شود.
وي ادامه داد: قرار بود تا روز شنبه تکليف اين موضوع را روشن کنند و از ما تا شنبه وقت خواسته بودند، اما اکنون يکي دو روز هم گذشته است. اگر کسي از اراک نيايد با نامه‌نگاري پيگير وضعيت تيم خواهيم شد.
رئيس سازمان ليگ در مورد اينکه احتمال دارد گسترش فولاد تبريز جانشين نفت تهران درليگ برتر شود زيرا رئيس سابق کميته انضباطي گفته حق گسترش است که به ليگ برتر بيايد، گفت: نه اين مسئله هيچ ارتباطي به گسترش فولاد ندارد. مجتبي شريفي نظر خود را در رسانه‌ها گفته است و ما بر اساس نظر افراد کار نمي‌کنيم.

۱۹ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۸,۴۴۴ بازدید
۲۰ ساعت قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۵,۴۳۷ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۴۲ بازدید
۲۲ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۷۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۹۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۷۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۳۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۵۰ کاربر آنلاین است. (۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!