به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
رینا، نگران جدایی جرارد و تورس از لیورپول

دروازه‌بان اسپانیایی می‌گوید لیورپول بدون این دو نفر مشکل زیادی خواهد داشت...

سایت گل – په‌په رینا، دروازه‌بان لیورپول اعلام کرده امیدوار است تیمش بتواند استیون جرارد و فرناندو تورس را در تابستان نگه دارد. رینا اخیرا قراردادی شش‌ساله با باشگاه امضا کرده و می‌خواهد لیورپول پیشرفت کند.

دروازه‌بان اسپانیایی می‌گوید: «البته که نگران فرناندو و استیوی هستیم. البته نه تنها این دو نفر، که نگران بقیه هم هستیم. هر تیمی استیوی و فرناندو را بازیکنان بزرگی می‌داند و ما هم همین طور. بدون این دو نفر، رقابت در فصل آینده بسیار دشوار خواهد بود.»

جرارد و تورس تنها بازیکنانی نیستند که مورد توجه دیگر باشگاه‌ها قرار دارند و خاویر ماسکرانو و یوسی بنایون هم شاید قرمزها را ترک کنند.

رینا می‌گوید: «امیدوارم هر چه سریع‌تر اوضاع مربی و مالکان باشگاه مشخص شود تا بتوانیم تیمی برای آینده بسازیم. ما همه در یک قایق هستیم و می‌خواهیم آن را مجددا بیاراییم. می‌خواهیم خیلی قوی‌تر و مستحکم‌تر باشیم و تیمی داشته باشیم که بتواند برای قهرمانی بجنگد.»

لیورپول فصل گذشته را ناامیدکننده به پایان برد و بدون فتح هیچ جامی، در لیگ برتر هفتم شد.

منبع : سایت گل

...
۲۸ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

فابرگاس: شاید در آرسنال بمانم

سایت گل – سسک فابرگاس کاپیتان آرسنال گفته انتقالش به بارسلونا قطعی نیست و شاید حتی در جمع توپچی‌ها بماند.
ساندرو روسل، رییس جدید بارسلونا از چهارشنبه پستش را تحویل می‌گیرد و یکی از اولین کارهای او ارائه پیشنهاد جدید برای خرید فابرگاس است.
پیشنهاد 30 میلیون پوندی بارسا برای خرید هافبک سابقشان رد شده بود و این در حالی است که فابرگاس از آرسن ونگر خواسته بود اجازه دهد او به باشگاه دوران کودکی‌اش برگردد. با این حال، فابرگاس پیش از دیدار مقابل پاراگوئه در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی می‌گوید: «نگفتم که قطعا آرسنال را ترک می‌کنم. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. فعلا تمرکز من روی جام جهانی است. افتخار بزرگی است که کاپیتان آرسنال باشم. من این باشگاه را دوست دارم و برایش احترام قائلم و بسیار به خود می‌بالم که من را کاپیتان تیم کرده‌اند.»
فابرگاس در فصل گذشته لیگ برتر 15 گل زد و 15 پاس گل داد، هر چند که دوران پایانی فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد.

منبع : سايت گل

...
۱۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بارسلونا 25 میلیون پوند برای ماسچرانو می پردازد

باشگاه کاتالان قصد دارد برای خرید او پیشنهاد بدهد، اما این اقدام پس از فروش یایا توره به منچسترسیتی انجام خواهد شد.

سایت گل – بارسلونا قصد دارد با 25 میلیون پوند، خاویر ماسچرانو از لیورپول را به خدمت بگیرد. کاپیتان آرژانتین مورد توجه تیم های بسیاری قرار دارد و همسر او هم از زندگی در انگلیس ناراضی است.

پس از رفتن رافائل بنیتس به اینتر، گفته می شد او شاید به مربی سابقش بپیوندد، اما ماسیمو موراتی رییس اینتر اخیرا اعلام کرده بعید است این بازیکن 26 ساله را بخرد.

باشگاه کاتالان قصد دارد برای خرید او پیشنهاد بدهد، اما این اقدام پس از فروش یایا توره به منچسترسیتی انجام خواهد شد.

مدیر برنامه های توره گفته بود او به دنبال حضور در ترکیب ثابت است و احتمالا بارسلونا پیشنهاد منچسترسیتی را می پذیرد.

گفته می شود روی هاجسن مربی جدید لیورپول هم ژیلبرتو سیلوا از پاناتینایکوس را به عنوان جانشین ماسچرانو در نظر گرفته است.

منبع : سايت گل

...
۱۰ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ممنون از اخبار بروزتون

CATALUNYA is not Spain
۱۲ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
جدايي بنايون از ليورپول

سايت گل- به گزارش نشريه سان، يوسي بنايون، هافبك تيم ليورپول جدايي اش از اين تيم را تاييد كرد و تا 24 ساعت آينده قراردادي به ارزش 5.5ميليون پوند با باشگاه چلسي امضا خواهد كرد.

گفته مي شود كه قرارداد اين هافبك دونده با آبي هاي لندن چهار ساله خواهد بود. ليورپولي ها به تازگي روي هاجسون را به عنوان سرمربي جديدشان معرفي كردند و او تمايلي به حفظ اين بازيكن نداشت.

نشريه ايندپندنت نيز خبر داد كه حقوق هفتگي بنايون در استمفوردبريج 55000پوند خواهد بود.
در حالي كه هنوز وضعيت چند ستاره تيم ليورپول مانند استفن جرارد، خاوير ماسچرانو و فرناندو تورس هنوز مشخص نيست، مسئولان باشگاه 15 ميليون پوند در اختيار هاجسون قرار داده تا با به خدمت گرفتن چند بازيكن جديد، تيم را براي فصل بعد تقويت كند.

سایت گل

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
مايكل اوون: روني خوب نبود چون بقيه خوب نبودن

سايت گل- مايكل اوون، مهاجم تيم منچستريونايتد، مطمئن است كه وين روني مي تواند ناكامي در جام جهاني را خيلي زود پشت سر بگذارد و با شروع رقابت هاي فصل آينده ليگ برتر به اوج آمادگي برسد.

روني يكي از بزرگترين ستاره هاي انگليس بود كه در جام جهاني نمايش بسيار دور از انتظاري داشت و حتي نتوانست براي يك بار نيز گلزني كند. اما اوون معتقد است كه زوم كردن روي عملكرد روني كمي ناعادلانه است.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" بعد از حذف انگليس از جام جهاني همه در مورد روني صحبت مي كنند زيرا او روني است اما بازيكنان ديگري هم بودند كه در جام جهاني نمايش خوبي نداشتند.

همه كاملا روي روني زوم كرده اند. او در اوج نبود ، به هر دليلي اما اگر او خوب بازي نكرد به اين دليل هم بود كه بازيكناني كه اطرافش بودند خوب بازي نمي كردند."

اوون همچنين تاكيد كرد كه منچستري ها پس از واگذاري قهرماني ليگ برتر به چلسي در فصل گذشته، به دنبال پس گرفتن آنها در فصل بعد هستند.

" يكي از چيزهايي كه موجب حضور من در الدترافورد شد، اين است كه شور زيادي براي پيروزي در اين باشگاه وجود دارد. گيگز، اسكولز، نويل و سرمربي تيم، همگي به دنبال برد هستند. ميل به پيروزي آنها را به جلو هدايت مي كند و وقتي قهرمان نمي شوند، انگيزه بيشتري پيدا مي كنند.

سایت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا، آرسنال، لیورپول خواهان کیسوکه هوندا

سایت گل – کیسوکه هوندا، ستاره ژاپن در جام جهانی 2010 ممکن است به آرسنال یا لیورپول برود. البته مدیر برنامه‌های او گفته جدایی او از زسکا مسکو کار آسانی نیست.

او سه گل زد تا ژاپن به مرحله یک‌هشتم نهایی برسد. نمایش‌های درخشان این بازیکن 24 ساله باعث شد آرسن ونگر او را نابغه بنامد و لیورپول، تاتنهام و بارسلونا از او ستایش کنند.

کیس پلوگسما مدیر برنامه‌‌های او گفته جدا شدن او از زسکا مسکو کار دشواری است، چرا که او دسامبر گذشته به این تیم پیوست: «هنوز علاقه‌ای ابراز نشده و تنها شایعات شنیده می‌شود. اما مشخص است که او به همه چیز فکر می‌کند. تنها مشکل این است که او به تازگی قراردادی چهار سال و نیمه با زسکا مسکو امضا کرده و تنها نیم سال از آن گذشته. به علاوه، آنها پول خوبی برای خرید او دادند. روشن است که او به لیگ برتر علاقه دارد، اما مساله دوم زسکا مسکو است. نمی‌گویم فروش او محال است، اما نمی‌دانم چه قیمتی برایش تعیین می‌کنند، چون او چهار سال دیگر قرارداد دارد. درست است که هیچ تماس مستقیمی گرفته نشده، اما دود بدون آتش که نمی‌شود!»

سایت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
رئال: 30 میلیون پوند برای اشلی کول

سایت گل – رئال مادريد در تلاش است اشلی کول را از چلسی خریداری کند. آنها بر این باورند که مدافع چپ انگلیس پس از فصل پرتلاطمی که در لیگ برتر پشت سر گذاشت، آماده جدایی از باشگاه است.

آنها 30 میلیون پوند برای این بازیکن 28 ساله آماده کرده‌اند. کول سپتامبر گذشته قراردادی چهارساله با باشگاه امضا کرد.

این مدافع سابق آرسنال پس از جدایی از چریل کول، همسر سابقش از زندگی در انگلیس ناراضی است و دوست دارد شروعی نو در اسپانیا داشته باشد. در این صورت او به مربی سابقش، ژوزه مورینیو خواهد پیوست.

کول در هفته 120 هزار پوند دستمزد می‌گیرد و رئال مادرید قصد دارد این مبلغ را افزایش دهد، هر چند رابطه خوب او با مورینیو مشوق دیگری برای او خواهد بود.

کول پس از شکست انگلیس مقابل آلمان پیامی به دوستانش فرستاده بود و نوشته بود: «از انگلیس متنفرم.»

سایت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
يوسي بنايون: از حضور در چلسي بسيار هيجان زده ام

سايت گل- يوسي بنايون، هافبك جديد تيم چلسي، اعلام كرد بي صبرانه در انتظار آغاز رقابت هاي ليگ برتر است تا براي تيم جديدش به ميدان برود.

اين بازيكن 30 ساله ديروز قراردادي 3 ساله با چلسي پيوست و به اولين خريد تابستاني كارلو آنچلوتي تبديل شد. او كه روز دوشنبه در اولين جلسه تمريني پيش فصل تيمش شركت خواهد كرد، گفت كه نمي تواند بيش از اين منتظر بماند.

بنايون در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه چلسي گفت:" همه چيز فوق العاده است. زمين تمرين باشگاه بسيار خوب است و با رفتاري كه هواداران با شما دارند، مي تواند گفت كه اين باشگاه يكي از بهترين باشگاه هاي دنياست.

من فقط چند نفر از كادر فني و چند نفر از بازيكنان را ديدم و اطلاع زيادي در مورد نحوه بازي تيم ندارم. اين يك چالش بزرگ براي من است و من براي آن كاملا آماده ام.

بازيكنان بسيار خوب و بزرگي در اين باشگاه حضور دارند. اين براي من يك آغاز دوباره است. من مي خواهم به سختي كار كنم و نشان دهم كه مي توانم به قدرت تيم اضافه كنم.

تنها چيزي كه مي توانم در مورد قول بدهم اين است كه به سختي كار كنم و بهترين بازي هايم را ارائه دهم."

آخرين بازي بنايون براي ليورپول در مقابل چلسي بود كه با پيروزي 2-0 آبي ها به پايان رسيد.

" من مي دانستم كه آخرين بازي خانگي در آنفيلد، آخرين بازي من براي ليورپول خواهد بود. من بهترين بازي ام را انجام دادم اما چلسي تيم قدرتمندي بود. در همه 5 سالي كه من در ليگ برتر بازي مي كنم، چلسي با بازيكنان بزرگي كه داشت، يكي از سخت تريم حريفان به شمار مي رفت و به همين دليل است كه آنها هميشه در رتبه هاي بالاي جدول قرار دارند. و به خاطر همين است كه من از حضور در اين تيم بسيار خوشحال هستم."

سایت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
كاپلو: اگر انگليسي ها من را نمي خواهند، آماده رفتن هستم

سايت گل- به گزارش نشريه ديلي اكسپرس، فابيو كاپلو، سرمربي تيم ملي انگليس به مسئولان فدراسيون فوتبال اين كشور اعلام كرد كه در صورتي كه اعتمادشان را به او و توانايي هاي مربيگري اش از دست داده اند، او آماده است كه از سرمربيگري سه شيرها كناره گيري كند.

سرمربي ايتاليايي كه دو سال ديگر با تيم ملي انگليس قرارداد دارد و بابت اين قرارداد 12 ميليون پوند دريافت خواهد كرد، به تازگي تمايلش را براي كار با سه شيرها تا پايان يورو 2012 اعلام كرد.

يكي از نزديكان كاپلو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" فابيو نياز دارد كه مسئولان فوتبال انگليس كاملا از او حمايت كنند. اگر اين طور نباشد، او آماده است كه از كارش كناره گيري كند.

او حتي به آنها گفت مي توانند هر مقداري كه فكر مي كنند مناسب است، به او بپردازند. و اگر در حال حاضر پولي براي پرداخت ندارند، مي توانند تا 5 سال ديگر اين پول را بپردازند."

كاپلو پيش از اين در مصاحبه اي گفته بود:" وقتي مي بازيد، سابقه شما كاملا خدشه دار مي شويد. احساس مي كنم در حال حاضر اين اتفاق براي ما افتاده است. اما بايد خودمان را بازسازي كنيم. چالش هاي پيش رو من را به جلو هدايت مي كند."

سایت گل

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۵,۵۷۶ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۴,۱۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۳۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۰۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۷,۹۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۱۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۴۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۳ کاربر آنلاین است. (۲۲۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!