به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
هيات مديره به مديرعامل فشار مي آورد
خريد رونالدو تنها راه بقاي كالدرون
خبرگزاري فارس: پس از انتخاب رونالدو به عنوان بهترين بازيكن فوتبال سال 2008 باشگاه رئال مادريد بيش از پيش خود را موظف به خريد وي مي داند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، رامون كالدرون به واسطه افشاي برخي حقايق در مورد انتخابات رئال مادريد به شدت تحت فشار است. بي ترديد پس از قهرماني احتمالي اين تيم در لاليگا كه شرط اول بقاي كالدرون است بايد در انتظار خريد كريس رونالدو بود تا كالدرون اميدي براي ماندن در سمت خود داشته باشد.
رئال مادريد 3 سال است كه براي خريد رونالدو تلاش مي كند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در پي كسب نتايج ضعيف
احتمال اخراج آخيره افزايش يافت
خبرگزاري فارس: پس از شكست اتلتيكو مادريد در هفته هفدهم احتمال اخراج آخيره افزايش يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، خاوير آخيره سرمربي مكزيكي اتلتيكو مادريد اين روزها از سوي هيات مديره به شدت تحت فشار بوده و در بازي هاي چند هفته آينده محكوم به پيروزي است.
آخيره روز گذشته به دفتر مكاتبات اتلتيكو مادريد احضار و توضيحاتي در مورد علت كسب نتايج ضعيف در بازي هاي اخير ارائه كرد.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
براي تمديد قرارداد
اتوئو از بارسلونا فرصت خواست
خبرگزاري فارس: مهاجم كامروني بارسلونا براي پاسخگويي در مورد تمديد قرارداد خود از اين باشگاه دو هفته فرصت خواست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ساموئل اتوئو براي تمديد قرارداد خود با بارسلونا دچار ترديد شده است. وكيل دوم او اين روزها سرگرم مذاكره با منچستر يونايتد، منچستر سيتي و آ.ث ميلان ايتاليا است.
گفته مي شود اتوئو در قدم اول مبلغ 45 ميليون يورو درخواست كرده است.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
دور برگشت مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي اسپانيا
آخرين اميد اتلتيكو مادريد براي بقا
خبرگزاري فارس: در مهمترين بازي هاي فردا شب از مرحله يك هشتم نهايي كوپا دل ري بارسا ميزبان اتلتيكو مادريد است.

به گزارش خبرگزاري فارس،تيمهاي حاضر در مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي براي صعود با هم مبارزه مي كنند. در بازي رفت بارسلونا در زمين اتلتيكو مادريد با نتيجه 3 بر يك به پيروزي رسيده است.

برنامه بازي هاي فردا شب جام حذفي:
آلمريا - رئال مايوركا (نتيجه دور رفت 1 - 3 )
دپورتيوو لاكرونيا - سويا (نتيجه دور رفت 1- 2)
اسپانيول - پلي اخيدو (نتيجه دور رفت 2 - 3 )
رئال بتيس - رئال اونيون (نتيجه دور رفت 0-1 )
رئال وايادوليد - اسپورتينگ گيخون (نتيجه دور رفت 1 - 3 )
والنسيا - راسينگ سانتاندر (نتيجه دور رفت 1-1 )
بارسلونا - اتلتيكو مادريد (نتيجه دور رفت 3- 1)
در تك بازي پنجشنبه شب اتلتيكو بيلبائو ميزبان اوساسونا است. بازي رفت 1- 1 به پايان رسيد.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
ساعاتي پس از مراسم بهترين‌هاي فيفا
روزنامه نگار اسپانيايي از انتقال رونالدو به رئال خبر داد.

يك روزنامه نگار اسپانيايي از توافق كريستيانو رونالدو با سران باشگاه رئال مادريد خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "گويلم بالاگوئه" روزنامه نگار اسپانيايي روز سه شنبه از طريق سايت خود اعلام كرد كه "خورخه مندس" مدير برنامه هاي رونالدو با رامون كالدرون رئيس باشگاه رئال مادريد به توافق رسيده و به اين ترتيب بازيكن پرتغالي تابستان امسال به كهكشاني ها خواهد پيوست.

پيش تر خبرهايي مبني بر توافق رونالدو با فلورنتينو پرس رئيس سابق رئال مادريد به گوش مي رسيد و بسياري اين شايعه را به راه انداختند كه پرس به زودي بازهم رياست باشگاه را عهده دار مي شود. با اين حال، كالدرون رئيس كنوني باشگاه اين مساله را تكذيب كرد. خود رونالدو نيز پيش از مراسم بهترين هاي فيفا در سال 2008 به خبرنگاران گفت:‌ «مدير برنامه هاي من توافقي با فلورنتينو پرس ندارد.»

در همين حال بالاگوئه به خبرگزاري Sky Sports گفت كه جزئيات توافق رونالدو با سران رئال مادريد از جمله موارد مالي را در دست دارد.

او توضيح داد: «تا آنجايي كه من مي دانم رامون كالدرون با رونالدو به توافق رسيده است. قرار است كالدرون 12 ميليون يورو به رونالدو و هشت ميليون يورو به مندس مدير برنامه هاي او بپردازد و كل مبلغ قرارداد رونالدو 85 ميليون يورو خواهد بود كه در نهايت 115 ميليون يورو به باشگاه منچستر يونايتد پرداخت مي شود.»

بالاگوئه افزود: «هيچكدام اينها به معناي توافق ميان دو باشگاه نيست. من از تمامي مسئولان رئال مادريد پيرامون اين موضوع پرسيدم و آنها به من گفتند: ما اين مساله را انكار نمي كنيم و از طرفي آن را تاييد هم نمي كنيم اما شما در مسير درستي قرار داريد.»

خبرنگار اسپانيايي خاطرنشان كرد: «همه چيز به منچستر يونايتد بستگي دارد كه در مورد فروش رونالدو به توافق برسند يا خير؛ درست همانطوري كه تابستان امسال به هيچ وجه حاضر به فروش اين بازيكن نشدند. مساله عجيب اين است كه اگر كريستيانو رونالدو نمي خواهد منچستر را ترك كند، چرا مدير برنامه هاي او چنين توافق هايي را با رئال مادريد ترتيب مي دهد؟ مي دانم كه سرالكس فرگوسن از بابت اين مسائل ناراحت خواهد شد.»

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
برنامه بازپروري 7 ماهه مهاجم هلندي
نيستلروي براي بازگشت به ميدان آماده مي‌شود.

مهاجم هلندي و آسيب ديده رئال مادريد دوره بازپروري خود را آغاز كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رود فان نيستلروي كه دو ماه پيش زانوي خود را عمل جراحي كرده بود سرانجام روز سه شنبه تمرين هاي خود در رئال مادريد را از سر گرفت.

پزشكان نيستلروي روز دوشنبه به وي گفتند كه مي تواند عصاي خود را كنار بگذارد و مهاجم هلندي نيز برنامه اي هفت ماهه براي بازگشت آينده خود به ميادين تنظيم كرده است.

اگرچه گفته مي شود كه ممكن است نيستلروي بتواند در آخرين بازي هاي فصل، رئال مادريد را همراهي كند، اما هدف اصلي اين بازيكن 32 ساله آمادگي كامل براي تمرين هاي پيش فصل سال آينده است.

محمد ديارا هافبك دفاعي رئالي ها هم كه بايد عمل جراحي مشابه را روي زانوي خود انجام مي داد، برنامه اي شبيه برنامه نيستلروي جهت بازگشت به ميادين پيش گرفته است.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مارادونا خطاب به آگوئرو: به اينتر برو!

سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين به داماد خود پيشنهاد کرد که اتلتيکومادريد را ترک و به اينتر ميلان بپيوندد

"ديه گو مارادونا" که قصد دارد بازي تيم هاي اينترميلان و جنوا در رقابت هاي جام حذفي ايتاليا را از نزديک تماشا کند،در اين باره اظهار داشت:معتقدم امکان وقوع اين اتفاق که "سرجيو آگوئرو" به اينترميلان برود،وجود دارد.
وي افزود:من مي توانم حضور او در کنار "زلاتان ابراهيموويچ" و تشکيل يک زوج فوق العاده و قوي را تصور کنم.
سرمربي تيم آرژانتين در پايان به داماد خود در يک جمله توصيه کرد:"به اينترميلان برو.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پيشنهاد 85 ميليون يورويي رئال مادريد به رونالدو.

باشگاه رئال مادريد ظهر امروز رسما پيشنهاد نجومي خود را به وكيل اول مهاجم پرتغالي منچستريونايتد ارائه كرد.

مقامات رئال مادريد يك روز پس از انتخاب كريستيانو رونالدو به عنوان برترين بازيكن سال 2008 ميلادي توسط فيفا پروژه خريد وي را بسيار جدي پيگيري كردند و با پيشنهاد تاريخي خود قصد دارند براي اين پروژه را به فرجام برساند.
در اين راستا پدراگ مياتوويچ نايب رئيس باشگاه رئال مادريد ظهر امروز به دفتر وكيل اول اين بازيكن؛ خورخه مندس؛ رفت و پيشنهاد اين باشگاه را به مبلغ 85 ميليون يورو رسما تقديم وي كرد.
به نظر مي‌رسد گلزن اول منچستريونايتد ديگر بهانه‌اي براي رد اين پيشنهاد نداشته باشد.
مسئولان رئال مادريد منظر پاسخ رونالدو هستند.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لوسیو در رویای میلان یا رئال مادرید.

لوسیو, مدافع برزیلی بایرن مونیخ بخوبی می داند که دیگر دوران بازی وی در لیگ فوتبال آلمان به اتمام رسیده و باید به دنبال یافتن لیگی جدید برای ادامه کارش باشد.

لوسیو در سال 2004 از بایرلوکوزن, یکی دیگر از باشگاه های بوندس لیگا آلمان به بایرن منتقل شد و از آن زمان تاکنون نیز درزمره بهترین مدافعان جهان بوده و هم اکنون نیز کاپیتان دوم این باشگاه موفق است.
با این حال قرارداد فعلی لوسیوی 30 ساله با بایرن رو به اتمام است و ظاهرا مسوولان این باشگاه نیز علاقه ای به مذاکره در مورد تمدید قرارداد وی ندارند.
لوسیو در این خصوص گفت:"قراردادم با بایرن در سال 2010 به اتمام می رسد, اما هنوز از مذاکره در مورد تمدید قرارداد خبری نیست, بنابراین فکر می کنم بتوانم طبق توافق دوجانبه این باشگاه را ترک کنم. سعی کردم در گذشته با مسوولان باشگاههایی چون میلان و رئال مادرید صحبت کنم اما این موضوع مربوط به مدتها پیش است و شاید آنها این بار علاقمند به این همکاری باشند."
گفتنی است بایرن قبلا در مورد پر کردن جای خالی لوسیو اقدام کرده و در سال 2007 برنو, مدافع 19 ساله و برزیلی باشگاه سن پائولو این کشور را به خدمت گرفته است.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
براي يك فصل ديگر
كاناوارو قرارداد خود را با رئال مادريد تمديد مي كند
خبرگزاري فارس: مدافع ملي پوش رئال مادريد براي تمديد قرارداد خود آماده مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، فابيو كاناوارو بهترين بازيكن جهان در سال 2005 ميلادي قصد دارد قرارداد خود را براي يك فصل ديگر با رئال مادريد تمديد كند.
اين درحالي است كه كاناوارو بارها در سخنان خود از بازگشت به ايتاليا گفته ولي اكنون به نظر مي رسد قصد ماندن در رئال مادريد را داشته باشد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۰,۱۵۵ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۲۸ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۷,۲۱۸ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۵۲ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۸ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۴۵ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۵۵ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۲۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۲۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!