به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دانلود گل قیچی برگردون "رزولیشن 720*576" دانلود گل ضربه ایستگاهی "رزولیشن 720*576"

مرسی از لطفت عالی بود

زنده باد کاتالونیا
۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تو سایتهایی مثل mediafire و 4shared و امثالهم می تونی آپلود کنی.

تو 4shared آپلود نکنی بهتره. چون دوستانی که میخوان دانلود کنند حتما باید عضو 4shared بشند ...

بهترین آپلود سنتری که سراغ دارم "اکسپرس لیچ" هست ...
سرعت دانلود و آپلود فوق العاده ای داره ...
اینم لینکش : Expressleech.com

نقل قول
مرسی از لطفت عالی بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول
تو سایتهایی مثل mediafire و 4shared و امثالهم می تونی آپلود کنی.

تو 4shared آپلود نکنی بهتره. چون دوستانی که میخوان دانلود کنند حتما باید عضو 4shared بشند ...

بهترین آپلود سنتری که سراغ دارم "اکسپرس لیچ" هست ...
سرعت دانلود و آپلود فوق العاده ای داره ...
اینم لینکش : Expressleech.com

من همین رو داشتم که شما گذاشتی و برای شما کیفیتش بهتر از مال من بود. دیگه نیازی نیست من بذارم
ممنون

نقل قول
بعدا اگر بشه یه ساماندهی کرد، یه سری از این گلهای تاریخی رو روی سرور سایت آپلود می کنم.

اگر بشه که خیلی خوب می شه
ممون از زحماتتون

۷ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
روزی روزگاری در بارسلونا "یحیی توره ..."
تو این پست مروری کوتاه خواهیم داشت از آنچه بر توره گذشت ...
به نظر خودم ارزش مند ترین ارسالم در این تاپیک هست و وقت زیادی براش گذاشتم ...

A) توره در 26 ژوئن 2007 با قرارداد 7 میلیون یورویی از موناکو به بارسا پیوست ...
B) توره در 2 جولای 2010 با قرار داد 24 میلیون یورویی از بارسا جدا شد و به منچستر سیتی پیوست. اما دلیل اصلی این کار چه بود ... . قضاوت با خودتان ...

01. 2009/2/18) وکیل توره از سیاست بارسلونا در تمدید قرارداد بازیکنان گله مند است ...
وکیل یحیا توره، دیمیتری سلوک در مورد تمدید قرارداد مو کلش به خبرنگاران گفت : " از سیاست باشگاه بارسلونا در تمدید قرارداد بازیکنان گله مندم , قرارداد یحیا و ساموئل اتوئو این فصل با بارسلونا به پایان میرسد اما آنها به جای این که به فکر تمدید قرارداد این بازیکنان باشند هیچ اقدامی نمی کنند ...".

02. 2009/12/1) بازیکن ساحل عاجی از نیمکت نشینی در بارسا ناراضی است ...
بعد از آن که یحیی توره اعلام کرد آینده‌ی فوتبالی‌اش را در کنار بارسا می‌بیند، کارگزارش اعلام کرد که توره از این که فرصت زیادی به او داده نمی‌شود تا در بازی‌ها شرکت کند، ناراضی است.دیمیتری سلوک به اسپورت گفته «ما راضی نیستیم. او بازی نمی‌کند و عجیب است که حتی چند دقیقه هم وارد زمین نمی‌شود. بارسا نمی‌تواند به خودش اجازه دهد که بدون بازیکنی مثل توره بازی کند.»سلوک اعلام کرده که اگر این وضعیت تغییر نکند، توره آماده است تا به پیشنهادات دیگر تیم‌ها به شکل جدی فکر کند. «نمی‌دانم آیا با بارسا ادامه خواهیم داد یا نه، اما در هر صورت توره دیگر روی نیمکت نمی‌ماند. اگر تیم‌هایی مثل منچستر سیتی یا چلسی وارد شوند، ما آماده‌ایم تا با آن‌ها رایزنی کنیم.»

03. 2009/12/7) مسئولان بارسا قصد فروش بازیکن ساحل عاجی را ندارند ...
بگیریستاین با اعلام این که این بازیکن 26 ساله جزئی از ترکیب اصلی پپ گواردیولا خواهد ماند، تمام نظرات و امیدهای اسلوک را از بین برد و در ملاقات اخیرشان به او گفت که دیگر نباید حرفی از هرگونه نقل و انتقالی به میان بیاورد.
بگیریستاین می‌گوید «من با مدیر برنامه های توره تماس گرفتم و وضعیت را روشن کردم. مهم‌ترین مسئله در این میان خود توره است. من از بازی او و از مسائلی که بین او و مربی وجود دارد، راضی هستم. این بچه‌ها باید قهرمان باشند. در فوتبال مصاحبه با بازیکنان عادی است، اما با مدیر برنامه ها نه آن‌قدرها.

04. 2009/12/10) یحیی توره معتقد است تیمی بهتر از بارسا وجود ندارد ...

05. 2010/6/17) توره ترجیح می‌دهد در بارسلونا بماند ...
آینده یحیی توره، هافبک ساحل عاج به زودی مشخص خواهد شد. بارسلونا تقریبا با منچستر سیتی به توافق نهایی رسیده، اما مدیر برنامه‌های توره می‌گوید او دوست دارد در نوکمپ بماند. گفته می‌شود قهرمان اسپانیا 25 تا 27 میلیون یورو برای این بازیکن 27 ساله دریافت می‌کند و بسته به عملکرد او در سیتی، این مبلغ افزایش خواهد یافت.
با این حال، دیمیتری سلوک، نماینده توره گفته با این که مذاکرات در جریان است، اما این بازیکن ترجیح داده در بارسا بماند. او همچنین قصد دارد با ساندرو روسل، رییس جدید بارسلونا مذاکره کند.سلوک می‌گوید: «با روسل صحبت خواهم کرد تا نظر او را جویا شوم. همه می‌خواهیم او بماند ولی تنها یک مشکل وجود دارد، این که به توره در بارسلونا چندان بازی نمی‌رسد.»

06. 2010/7/3) گواردیولا: کاش توره را نمی‌فروختیم!
پپ گواردیولا، مربی بارسلونا گفته نمی‌خواست یایا توره از این تیم برود. ملی‌پوش ساحل عاجی با مبلغ 27.5 میلیون پوند به منچسترسیتی پیوست. هر چند او در فصل گذشته جایش در ترکیب اصلی را به سیدو کیتا داده بود، اما مربی کاتالان‌ها هنوز به شدت توره را می ستاید: «خبر خوبی برای ما نبود. او بازیکن بزرگی است و دوست داشتم در جمع ما بماند، اما او می‌خواست برود و در جای دیگری بازی کند. وقتی بازیکنی نمی‌خواهد در باشگاه بماند کاری از دست ما برنمی‌آید. ما بهترین آرزوها را برایش داشتیم. او انسانی عالی است و دوست دارم از سه سال حضور درخشان او در بارسلونا تشکر کنم. بدون او محال بود هفت جام در دو فصل به دست بیاوریم.»

07. 2011/10/26) پاسخ گواردیولا به انتقادات یحیی توره: درهای دفتر من همیشه باز بوده!
« درهای دفتر من همیشه بازبود. واقعیت این است که یحیی توره از لاپورتا خواست تا از بارسا جدا شود و من حتی سعی کردم او را برای ماندن متقاعد کنم. اگر روزی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با سیتی روبرو شویم، من با یایا صحبت خواهم کرد.!!!»
پیشتر یحیی توره بازیکن ساحل عاجی باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی پپ گواردیولا را مقصر جدایی او از بارسا خوانده بود و در صحبتهایی گفته بود:« اگر گواردیولا با من صحبت می کرد، من در بارسلونا می ماندم؛ دوست نداشتم که از بارسا جدا شوم. می خواستم آنجا بمانم و فوتبالم را در بارسا به پایان ببرم. من از بازی کردن در بارسا به مراتب بیشتر ا ز سیتی لذت می بردم. و از بازی کردن در هیچ تیم دیگری به اندازه بارسا لذت نمی بردم.»

08. 2011/12/23) یایا توره مرد سال 2011 فوتبال آفریقا

09. 2012/12/21) یایا توره مرد سال 2012 فوتبال آفریقا

10. 2013/8/25) یحیی توره: ترک بارسا، سخت ترین تصمیم زندگی ام بود ...
یحیی توره، هافبک باتجربه منچسترسیتی، اعلام کرد که بارسا باشگاهی بود که همیشه در قلبش جای داشت و تایید کرد که هرگز فکر نمی کرد آبی و اناری ها را به مقصد منچسترسیتی ترک کند.این ستاره ساحل عاجی که در سال 2010 با انتقالی 30 میلیون یورویی از بارسا به سیتی پیوست، یکی از ارکان اصلی این تیم در سه فصل اخیر بود و در 135 دیداری که به میدان رفت، 29 گل به ثمر رساند.با این وجود، او در گفتگو با نشریه اسپانیایی اسپورت اعلام کرد که هیچ گاه به ترک بارسا فکر نمی کرده و تنها نیمکت نشینی در نوکمپ باعث شد تا او به باشگاهی دیگر برود.
" بارسا در قلب من جای داشت. من می خواستم برای سال ها در بارسا بمانم در این باشگاه از فوتبال خداحافظی کنم. من علاقه زیادی به هم تیمی هایم داشت، والدس، اینیستا، ژاوی، بوستکس و بقیه. ما مانند یک خانواده بودیم؛ همین طور پیکه و پویول.من 27 ساله بودم که بارسا را ترک کردم؛ زمانی که رقابت زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم وجود داشت. من می خواستم بیشتر بازی کنم و نمی خواستم نیمکت نشین باشم. ترک بارسا، سخت ترین تصمیم زندگی ام بود. من عاشق این باشگاه و هوادارانش بودم. اما اکنون از بودن در سیتی راضی هستم."

11. 2013/11/16) نامزدهای بازیکن سال آفریقا اعلام شد؛ یحیی توره برای سومین بار انتخاب می شود؟!

12. 2013/11/27) کولو توره: یایا در بارسا خیلی بهتر از بوسکتس بود؛ پپ دلیل جدایی یایا از بارسلونا بود ...
کولو توره که برادر بزرگتر یایا توره است در صحبت هایی اعلام کرده که تصمیم گواردیولا برای ارجحیت دادن بوسکتس به یایا توره، دلیل جدایی برادرش از بارسا بوده.کولو توره گفت:« سرمربیان درحالی به باشگاه ها می آیند که بازیکنانی را با خودشان به تیم می آورند و می خواهند به هر قیمتی به آنها بازی بدهند. حالا چه خوب باشند و چه نه. یایا خیلی بهتر از سرخیو بوسکتس بود ولی در اولویت ها پشت سربوسکتس قرار داشت و پذیرش این برای یایا خیلی سخت بود.»

13. مردی آرام ! - احتمالا وقتي يحيي توره در تابستان 2010 از بارسا به منچسترسيتي پيوست، همان احساس «آدم» هنگام «رانده شدن از بهشت» را داشت و مطمئنا نمي‌دانست كه بهترين سال دوران حرفه‌اي‌اش در ايستلند رقم خواهد خورد. هرچند او 5 جامي كه بارسا در اين سال فتح كرد را از دست داد اما بي ترديد كسب عنوان مرد سال فوتبال آفريقا، بالاتر از ستاره‌هايي مانند دروگبا، اتوئو، آدبايور و...، جايگاهي ويژه در كارنامه حرفه‌اي او خواهد داشت.

14. اولين روزها
يحيي توره فوتبال را در 13 سالگي و از آكادمي جوانان ميموساس آغاز كرد. سال 2001 نقطه عطف زندگي او بود؛ سالي كه او راهي تيم بلژيكي بورن (Beveren) شد و دو سال و نيم براي اين تيم بازي كرد. متالور دونتسك اوكراين مقصد بعدي بود و پس از آن در سال 2005 راهي المپياكو شد. او پيش از پيوستن به تيم يوناني به طور آزمايشي در تمرينات آرسنال حضور پيدا كرد اما ونگر او را بازيكني كاملا معمولي توصيف و او را نپذيرفت. اين در حالي است كه يحيي در بين برادرانش به «پاتريك ويراي جديد» معروف بود. حضور در جام جهاني 2006 با پيراهن تيم ملي ساحل عاج باعث شد تا تيم موناكو براي به خدمت گرفتن او دست به كار شود؛ و سرانجام بازي‌هاي درخشان او در «لوئي دوم»، باشگاه بارسلونا را متقاعد كرد تا او را به خدمت بگيرند.

15. تلخ و شيرين‌های حضور در نوكمپ
توره در آخرين فصل حضور رايكارد در بارسا به اين باشگاه پيوست و خيلي زود به يكي از ستاره‌هاي ثابت اين تيم تبديل شد. اما بارسا در آن فصل رقابت قهرماني در لاليگا را به رئال واگذار كرد تا فصل اول حضور اين ستاره ساحل عاجي در نوكمپ بدون عنوان خاصي به پايان برسد. با ورود گوارديولا شرايط در بارسا كاملا تغيير كرد. آبي اناري‌ها به يك تيم شكست ناپذير تبديل شدند و البته توره هم جايگاهش در تيم را به بوسكتس واگذار كرد. هرچند در چند ديدار از جمله ديدار مقابل چلسي در استمفوردبريج او در قلب خط دفاعي به ميدان رفت و بازي‌هاي قابل قبولي نيز به نمايش گذاشت. بارسا يكي بعد از ديگري جام‌ها را فتح مي‌كرد اما اين براي توره كه در بسياري از بازي‌ها نيمكت نشين بود، اتفاق جالبي نبود و سرانجام تصميم گرفت نوكمپ را ترك كند. او در مورد دليل اصلي جدايي‌اش از بارسا گفت: «هر بار از گوارديولا چيزي مي‌پرسيدم، او پاسخ عجيبي مي‌داد. او كاملا من را ناديده مي‌گرفت تا اينكه سيتي براي خريد من پيشنهاد داد؛ به همين دليل من بارسا را ترك كردم. الان يك سال است كه با گوارديولا صحبت نكرده ام. اگر او با من صحبت مي‌كرد، در بارسا مي‌ماندم. نمي‌خواستم از بارسا جدا شوم، مي‌خواستم تا پايان دوران حرفه‌اي ام در اين باشگاه بمانم، هرچند او به من اعتقاد نداشت. من مي‌خواستم بمانم اما او مي‌خواست من بروم.»

16. منچسترسيتي؛ فرصت دوباره
حضور در سيتي براي يحيي توره با دو اتفاق خوب همراه بود. او كه نتوانسته بود در آرسنال به برادرش، كولو، بپيوندد، اين بار در ايستلند اين فرصت را به دست آورد. علاوه بر اين، حضور در تيمي كه پاتريك ويرا، اسطوره سال‌هاي نوجواني‌اش در آن بازي مي‌كرد، براي يحيي يك اتفاق فوق العاده بود. برخلاف دوران حضور در بارسا كه گوارديولا از او در پست‌هاي تدافعي تري استفاده مي‌كرد، مانچو قابليت‌هاي تهاجمي يحيي توره را كشف و به همين دليل از او نزديك تر به دروازه حريف استفاده كرد. همين مساله اين فرصت را در اختيار او قرار داد تا به يادماندني ترين گل‌هاي دوران حرفه‌اي‌اش را در اولين فصل حضور در سيتي به ثمر برساند. با تك گل او بود كه سيتي موفق شد منچستريونايتد را در ويمبلي شكست دهد و به فينال FA Cup راه پيدا كند. در ديدار فينال نيز او بار ديگر گلزني كرد و اولين قهرماني آبي‌هاي منچستر را بعد از 35 سال رقم زد. بازي‌هاي خوب يحيي در فصل جاري هم ادامه پيدا كرد. سيتي فصل را با بهترين نتايج ممكن آغاز كرد و يحيي توره نقشي اساسي در صدرنشيني تيمش در ليگ برتر داشت. و در نهايت بازي‌هاي درخشان او در يك سال اخير عنوان مرد سال فوتبال آفريقا را براي او به ارمغان آورد.

پ.ن : چرا در این ارسال من از 16 بخش استفاده کردم ؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ دی ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بسیار جالب بود. اینها رو حتما یه جا داشته باش که بعدا براش تاپیک ویژه ای در نظر بگیریم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اما ونگر او را بازيكني كاملا معمولي توصيف و او را نپذيرفت
ارزشمندترین جمله ای که تو ارزشمندترین ارسال شما خوندم همین بود و بس.

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۸ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
بالا بریم پایین بیایم راسل احمق نه یه دفاع خوب میخره نه یه دروازبان خوب تازه تراشگنم ازدست میده

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۸ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بسیار جالب بود. اینها رو حتما یه جا داشته باش که بعدا براش تاپیک ویژه ای در نظر بگیریم.

OK

به زودی (Coming soon) : نازپرورده ها! در همین تاپیک ... "
پست قبلیم خیلی طولانی بود و تصمیم گرفتم تصاویر مربوط به توره رو در پست جداگانه ای بزارم ...

دو تصویر مربوط از این لینک ها قابل دریافت هستند : تصویر 1 | تصویر 2

بگذریم ...
یه تعداد عکس جالب از توره آپلود کردم (والپیپر نیست). از اونجایی که ممکنه بعضی از دوستان با Dial-up وارد بشند و لود شدن صفحات طول بکشه به صورت لینک قرار دادمشون ... . بابت کیفیت ها هم ببخشید دیگه ...

تصاویر مربوط به توره در بارسلونا : 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
تو دنیای توهم فردی که بوسکتس بهترین هافبک دفاعی جهانه، یحیی توره میشه شلغم! اصلا کسی که چنین حرفی رو می زنه، خودش داره فریاد می زنه که هیچ دلیلی نداره وقت بذاری و بهش جواب بدی!
اولا خیلی ها به این به قول شما توهم دچارن دوما اصلا واسم مهم نیست کسی که حتی نمیتونه نقش بوسکتس تو بارسا رو درک کنه بهم جواب بده یا نه سوما من تو کارای دفاعی یایاتوره رو شلغم میدونم والا تو فاز هجومی قبول دارم که بازیکن خوبیه.

دوست عزیز مگر توضیح ندادم بحث بوسکتس و توره رو بذارید برای بعد ؟
لینک

۸ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوست عزیز مگر توضیح ندادم بحث بوسکتس و توره رو بذارید برای بعد ؟
باشه حتما.از این به بعد من هیچ نظری در رابطه با بحثایی که داخلش مقایسه ای بین بوسکتس و بازیکن سابق بارسا باشه نمیدم.

۸ دی ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۰۰,۵۳۷ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۶۱,۴۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۶۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۹۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۸۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۴۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۷۶۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۰۵ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!