به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
مرسی خدیجه جون!!!
رفته بودم تو یه فروم دیگه اونجا با یه رئالی دیگه دعوام شد!!!!واسه همین فهمیدم هیچ سایتی سایت خودمون نمیشه!!!واسه همین تصمیم گرفتم زیاد اونجا نرمو بیام اینجا فقط!!!

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
خب یه آقایی اینجا خیلی بد حرف میزنه، سابقه ی قبلی هم داشته البته، به هر حال امیدوارم یه ذره روی این ضعف کار کنه. حالا اسم نمیبرم که ریا نشه.

خطاب به همه کاره هایی که صحبت های ما رو به خودشون گرفتن: بنده زیر ارسالم نوشتم که قصد من توهین به کسی نیست، مقصر اصلی ما قدیمی های سایتیم. والا ما هم دوره ی اسپم پراکنی رو داشتیم و گذروندیم. دوره های جنگ و دعوا رو هم گذروندیم. (که هیچ کدومتون اون زمان نمیدونستین چنین سایتی وجود داره اصلآ!!!) الان توی یه فروم دیگه از قدیمی های این سایت (که شما نمیشناسیدشون!) هم فعالیت داریم. طبیعتآ خیلی چیز ها رو ما هیچ کاره های میدونیم که شما نمیدونید! به خاطر همین هم داریم بحث میکنیم و ایده میدیم! حالا یکی تا بهش گفتن"ناظر انجمن" خودش رو همه کاره میدونه دیگه به خودش مربوطه. البته منکر این نیستم که از من خیلی بیشتر زحمت میکشی. دمت گرم. ولی یه ذره خویشتن داری هم بد نیست!

در مورد تاپیک هایی هم که کمیل گفت جز اون تاپیک "دروغی به اسم سفر به ماه" که صرفآ ترویج عقاید شخصیه (البته مخاطبین خاص خودش رو داره) اون دو تای دیگه عالین. من اسمی از تاپیک خاصی نبردم که بده یا خوبه. گفتم خیلی از تاپیک ها هستن که کاربردی ندارن!

مثال میزنم. تاپیکی به اسم فناوری نانو به صورت مستقل نیاز نیست! بحث های فوق تخصصی هم از حوصله ی اعضا خارجه! 90 % اعضا زیر 20 سالن! این جور مباحث اگه توی همون تاپیک جهان هستی مطرح بشه بهتره. چون طبیعتآ وقتی تعداد ارسالهای اون تاپیک زیاد باشه بچه ها میدونن تاپیک مفیدیه. صفحات قبلیشم میخونن، و کاربرا بیشتر جذبش میشن. تا اینکه یه تاپیک مستقل براش زده بشه و فقط 2 صفحه ارسال داشته باشه!

یعنی تا جایی که امکان داره تاپیک جامع بزنید و در مورد موضوعات مختلفی که بهش مربوطه توی یه تاپیک بحث بشه. نیاز به تفکیک موضوعی خیلی پیچیده نیست. میکرو طبقه بندی گاج که نیس برادر! هر چند تفکیک موضوعی میتونه فوایدی داشته باشه ولی فعلآ کارایی نداره.

پ.ن: تمامی بحث هایی که میشه جهت بهتر کردن محیط هست. شما هر چقدر هم پستتون رفیع تر باشه نمیتونید اثبات کنید که بقیه از شما کمتر دلسوزن!! به جای هجمه به بقیه جنبه ی انتقاد پذیری داشته باشید. (البته انتقادی در کار نبود، پیشنهاد بود!!!! حالا به یکی بگی این کارم میشه کرد به درجه و پستش بر میخوره دیگه مقصر خودشه!!)

سعی همه ی دوستان بر اینه که یه محیط مفید و سودمند که هم جنبه ی تفریحی داشته باشه و هم جنبه ی آموزشی، برای همه ی اعضا مهیا بشه.

این سایت برای من و خیلی ها مثل من معنی خاصی داره. یه جورایی توی این سایت بزرگ شدم! به خاطر همین 3 بار ننگ خوار شدن جلوی بقیه رو قبول کردم و دوباره برگشتم و از اول متولد شدم توی سایت! و از مدیر این سایت هم بپرسید شک نکنید که بهتون میگه رویی که این یارو داشته در تاریخ بی سابقه بوده!!

به هر حال نه من حق دارم خودم رو سر بدونم و همه کاره و نه شما ناظرین محترم! سران این سایت مشخصن!

ما ایده میدیم و فعالیت و کمک رسانیمون رو هم بیشتر میکنیم و شما هم ایده های جدید تر رو امتحان کنید.

سپاس.

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اين درست نيست كه هر جور دوست داريم با هر لحني كه ميخواهيم صحبت كنيم بعد اخرش بگيم من با كس خاصي نيستم اگه اينجوري پس منم با كس خاصي نيستم!

ميزان و علاقه بچه ها نحوه برخورد ميزان اگاهي نسبت به مسائل بستگي به حضور در سايت نداره(نه اينكه نداشته باشه ولي اينقدرا هم نيست) دليل نميشه يه نفر دو سال زودتر اومده پس از همه بيشتر ميدونه چيزي كه منو به شخصه ناراحت ميكنه اينه كه كرسي قضاوتو دست خودمون ميگيرم و هرجور دوست داريم بدون اينكه حقيقت رو بدونيم طرفمونو بشناسيم حتي دو بار باهاش رو در رو حرف بزنيم ببينيم چند مرده حلاجه مچسبونيمش بيخ ديوار و شروع ميكنيم كه هي تو، من از تو زود تر اومدم پس تو كمتر ميدوني! پس تو از خيلي چيزا خبر نداري!يه بار نپرسيدم ببينيم اين طرفمون روابط عموميش در چه حده!ايا واقعا طاهر بينه يا اينكه من اشتباه ميكنم!

و كسي كه بهش ناظر انجمن گفته ميشه خودشو همه كاره نميدونه.
بايد بهش احترام بزاريم چون بدون هيچ چشم داشتي اينهمه تلاش ميكنه همه ناظراي اين سايت چون از نزديك ميشناسمشون ميدونم زحمت ميكشن
و بايد اينقدر براش ارزش قائل باشيم كه به حيطه استحفاظيش وارد نشيم!
حرف ،پيشنهاد،انتقاد،و ... داريم؟؟؟
شرياني براش نيست؟؟پل ارتباطي نيست؟؟پيام شخصي نيست؟؟
نميتونيم اينو مطرحش كنيم؟؟حتما بايد مثل پرونده هاي سازمان سيا مخفي بمونه تا خودمون اجراش كنيم؟؟

اخر ارسال ميزنم به اين بزرگي كه قصد خودستايي ندارم و فقط ميگم اقا جريان اينه ولي اخرش بهمون ميگن یه ذره خویشتن داری هم بد نیست!
وقتي كه يه كاربري تازه عضو ميشه تا جا بيوفته و بشه كاربر همه سختي هاش مال ماست اينهمه ناظرا تلاش ميكنن تا يه كاربر رو شير فهم كنن يه بار جايي فرياد نميزنن كه ما اينكارو كرديم!اخرشم جوابمون اينه!

پ.ن
تمام بحثايي هم كه مطرح ميشه اينه كه ما به بقيه بگيم اينقدرا هم كه فكر ميكنيد ماها بيكار نشتسيم ولي چون حجمه عظيمي از مسائل توي ملاء عام گفته نميشه بقيه فكر ميكنن اين مسائل از جلوي ديد ما كنار رفته و ما بهش نميپردازيم!
كسي تو اين سايت خودشو سر تر از كس ديگه اي نميدونه
فقط بايد خط و مش مشخص باشه
اينكه رنك نظارت بالا سر كسيه به اين معني نيست كه از بقيه بيشتر ميدونه يا اينكه سر تره!
فقط درد سر و خستگي و كارش بيشتره اينم نشون از علاقشه كه بدون هيچ چشم داشتي فعاليت ميكنه خدا رو شكر تمام ناظرا اين سايت به پيشنهادات گوش ميدن و تا جايي كه مقدور باشه پيشنهادات خوب رو عملي ميكنن!

رنك نظارت براي ما هيچ نون ابي نداره كه براش حرص بخوريم يا به جون هم بيوفتيم فقط ميدونم كه هرچيزي جايي داره قانوني داره!بهتره ما هم از قانون تمكين كنيم!
اگه براي فعاليت خاصي نياز هست كه ناظر بشيم ميريم در نيازمندي هاي سايت اعلام امادگي ميكنيم با مدير انجمن صحبت ميكنيم و خيلي منطقي از راهش به پيشرفت اين سايت كمك ميكنيم هيچ كس هم بخيل نيست كه چشم ديدن نداشته باشه!

بدون شرح:

نقل قول
به جای هجمه به بقیه جنبه ی انتقاد پذیری داشته باشید. (البته انتقادی در کار نبود، پیشنهاد بود!!!!

نقل قول
توی خیلی از بحث ها یه عده که 2 تا مقاله ی 20 صفحه ای هم مطالعه نداشتن میان آن چنان ابراز فضل و کرامت میکنن که آدم میمونه توش!! تهش هم یه نقل قول کپی پیست از کوروش یا دکتر شریعتی یا 4 تا حدیث ار فلان امام که معنی و منظورشم نمیفهمن رو میذارن و اسمشم میشه بحث!

نقل قول
فقط یکی دو نفر اونم از روی بیکاری میان مطالب رو میخونن!

اين حرفا رو به كس خاصي نزدم
فقط گفته ميشه ديگه

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: M@ryam.ml10
پیام: ۹۳۴
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- √҉ √҉ JuST ஜ MeSSI √҉ √҉
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها اینجا خیلی بی حال و بی هیجانهههههههههههههههه

ناظرین محترم رسیدگی کنین.........................

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
M_@_r_y_@_M نوشته:

ناظر دل به کار نده همین میشه دیگه!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۳۰ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
SawFish نوشته:

نقل قول
M_@_r_y_@_M نوشته:

ناظر دل به کار نده همین میشه دیگه!

چرا هر چی یشه و کم میارین میندازین سر این ناظرین بد بخت؟؟؟؟؟
مگه چه گناهی کردن ناظر شدن؟
شما اگر عضو خوبی هستی ارسال داشته باش که این طور نشه!!!!
عجبا!
بعدشم مریم جان!
شما تا چند روز پیش هر زمانی تو سایت بودی هیجان نداشتی.درسته که الان وضع بهتر شده اما فکر کنم خیلی ها تا قبل از اذان بیدار بودن!
این مشکل ماست که بی خوابیم!
بریم بخوابیم!بعد از ظهر بیایم!
باید التماس کنیم کسی ارسال نزنه تا به جمع برسیم!

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
SawFish منم همینو میگم دیگه تورو خدا یکم دل بدین به کار چرا همش منتظر این هستین که یکی قلوه بده؟؟؟؟؟؟؟چون الان ماه رمضونه دل گرون شده دل نمیدی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای خسیسسسسسسسسس......ناظر هم انقدر خسیس!!!!!!!

امی جون خوب راست میگم دیگه اینجا بی هیجانه چون ناظرا خسیس شدن

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خواهشا توپ رو تو زمینمن نندازین!

من ساعت شیفتم این موقع است!
نگهبان شب سایتم دیگه.

جای اینکه اینجا اسپم بدین، اندکی صبر کنید.
لیگ قهرمانان اروپا کهشروعشد در انجمن لیگ قهرمانان منتظر شما هستیم.

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
sawfish تو نگهبان شبی الان که روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من کلا وقتی هستم که کسی نباشه!

یعنی وقتی محمد آقا میرند بخوابن من میام تو انجمن گشتمیزنم!

۳۰ مرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۶ پاسخ
۸,۴۵۶,۲۹۷ بازدید
۱ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۶۰ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۴۴۵ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۴۷۴ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۳ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۵۸ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۶ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۷۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۴۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۴ کاربر آنلاین است. (۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!