به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فاتح تریم: «از اینکه نتوانستیم ببریم بسیار ناراحتیم».

فاتح تریم، سرمربی تیم پورتو پس از تساوی 2-2 این تیم برابر تاتنهام در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

تساوی 2-2 مقابل تاتنهام

از این تساوی بسیار ناراحتیم، ما باید پیروز می شدیم. آمار بازی بیانگر برتری ما بود. متاسفانه دفاع شکننده ای داریم و امیدواریم پس از خرید های نیم فصل بتوانیم مشکلات دفاعی تیم را برطرف کنیم.

در نیم فصل چند خرید خواهید داشت؟

احتمالا 10 تا. ما از همین حالا برای خرید های آخر فصل خود نیز به توافق رسیده ایم.

ستاره ی بزرگی به تیم شما خواهد آمد؟

بله! ولی فعلا نامی نمی برم.

رابطه پورتو با تیم های دیگر چطور است؟

ما با همه ی تیم ها رابطه خوبی داریم و کاری با درگیری برخی تیم ها با یکدیگر نداریم.

بازی هفته آینده مقابل منچستر سیتی

ما با منچستر سیتی رابطه بسیار خوبی داریم. آن ها تیم بزرگی هستند و ما به آن ها احترام می گذاریم، اما من از همینجا به هوادارانمان قول می دهیم که منچستر سیتی را شکست خواهیم داد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: pedram__M30
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۳,۰۰۹
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۰
از: ESF
گروه:
- كاربران بلاک شده
ارسن ونگر سرمربیه لیون
در زیر مصاحبه ی ارسن ونگر را میخوانیم

چی شد که به فکر لیون افتادید

راستش تیمی بود که من همیشه بهش علاقه داشتم و طرفدارای خوبی داره واسه همین همیشه تیم دومم بعد از ارسنال لیون بوده

دوست دارید در مورد خرید های اینده صحبت کنید

نه فقط میتونام اینو بگم که خرید های فوق العاده در راه است

فالکائو را میفروشید؟
بله ولی هنوز معلوم نیست به کدام باشگاه

ایا قول قهرمانی میدهید؟

خیر به هیچ وجه این قول توقعات را زیاد میکند

نکته جالب توجه این است که:ارسن ونگر با شلوار لی و تیشرت در کنفرانس شرکت کرد گویا تیم جوان او را هم جوان کرده

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
مسعود: «شکست تلخی بود! / رونالدو شاید برود!»

مسعود مسکنی در حالی که در خیابان قدم میزدپاسخگوی برخی سوالات خبرنگاران شد:
نظرتان در مورد بازی شب گذشته چیست؟! آیا رئال مادرید افت کرده است؟!
مزخرف است که بگوییم به خاطر یک شکست آن هم شکستی که بسیار ناباورانه و درحالی بود که رئال از بارسلونا بهتر بازی میکرد، تیم قدرتمندی مثل رئال مادرید افت کرده است! بارسلونا برد و به آنها تبریک میگوییم! حرف خاصی در این مورد ندارم! خوشحال شدیم که بویان به ما گل نزد! به هواداران قول جبران را میدهیم!
شایعاتی در مورد جدایی رونالدو مطرح شده است! آیا این حرفها حقیقت دارد؟!
کذب محض است! ما با هیچ تیمی سر هیچ بازیکنی به توافق نرسیده ایم اما احتمالش کم نیست که در قبال پیشنهاد منطقی، رونالدو از تیم جدا شود! تیم رئال مادرید تیمی نیست که به یک یا چند بازیکن خاص وابسته باشد!
البته در این خصوص پیشنهادهایی هم دریافت کردیم ولی هیچ کدام قانع کننده نبوده!
حال اختلاف شما با آرسنال زیاد شده است! این بد نیست؟!
به تیم آرسنال علاقه مندم و از اینکه فاصله ی ما با این تیم زیاد شده اصلا ناراحت نیستم!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
گروه:
- كاربران بلاک شده
پدرام کاظمی مالک تیم لیون:تصمیم نهاییرو گرفتیم و این تصمیم نتیجه ی پیشنهاد کیاوش_ مالک تیم ارسنال_ بود

پدرام کاظمی در حالی که با لباس های ژولیده و اعصابی داغون از محل کارش بیرن میامد به خبرنگاران گفت تصمیم نهایی را گرفتیم او در حالی که اعصابی داغون داشت گفت بذارید ماجرا را از اول تعریف کنم
اولین تیم بارسلونا بود و پیشنهادی داد که بدک نبود ولی من راضی بودم بعد گذشت و پیشنهادی بهتر از طرف دورتموند گرفتیم اقا سعید ایمنی با بیانی تند از عملکرد من انتقاد کرد در حالی که فراموش کرده بود ما هیچ قولی به هم نداده بودیم و گذشت _در همین حال تبلت خود را از جیب_شلوار کردی ) بیرون میاورد_ببینید در این روز ما از 7 تا باشگاه پیشنهاد هایی وسوسه انگیز دریافت کردیم و بعدها با کیاوش دوست خوبم صحبت کردم وایشون مرا قانع کرد که این بازیکنو به هیچ وجه نفروشم
در همین حال طرفداران تیمای بقیه به پدرام فحاشی کردند و پدرام با نیشخندی جواب انهارا داد
پدرام:فالکائو جز دشمن تراشی هیچ سودی برای ما نداشت

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
شکرانه: «لیون همه ی ما را به بازی گرفت!».

شکرانه، مالک باشگاه پورتو در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و درباره فالکائو به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او گفت: «ما به لیون پیشنهاد فوق العاده ای برای فالکائو دادیم که هر کس دیگری بود قبول می کرد، آن ها اول گفتند فالکائو را به بارسا می دهند، بعد گفتند فروشی نیست، سپس گفتند به دورتموند می فروشیم و حالا تصمیمی جدید گرفتند!».

شکرانه ادامه داد: «مالک لیون همه ی ما را به بازی گرفت، هر دو ساعت تصمیمش را عوض می کند و پاسخ درستی به هیچکس نمی دهد. مطمئن باشید مصاحبه اخیر او تصمیم آخرش نیست و به زودی دوباره نظرش را عوض خواهد کرد!».

شکرانه همچنین درباره رئال مادرید گفت: «آن ها هم هیچوقت جواب درستی نسبت به پیشنهادات تیم های دیگر نمی دهند. ما روابط خوبی با آن ها داریم اما توصیه من برای مدیران رئال این است که درباره رفتار های خود تجدید نظر کنند».

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
مسعود مسکنی: « نباید نقل و انتقالت لیگ اینگونه باشد! / تیم آرسنال رقیب ما نیست! دوست ما است! / رئال مادرید تیمی همیشه برنده! »

مسعود مسکنی در صفحه فیسبوکش(استغفرالله) نوشت:
تیم آرسنال یک تیم قدرتمند است و همانطور که قبلا هم گفته ایم، این تیم و تیم میلان از تیمهای دوست رئال مادرید می باشند! همچنین یک تیم اسپانیایی دیگر!
در جریان فالکائو، ما پیشنهاداتی دادیم و مالک تیم لیون هم مختار بود تا قبول کرده و یا رد کند! ولی اینکه تیم لیون به این سادگی تصمیمش را به خاطر تیمهای دیگر تغییر میدهد عجیب است
امیدوارم که هم تیم آرسنال و هم تیم لیون موفق باشند و درهای نقل و انتقالات مادرید به روی هیچ کس بسته نیست! در هر صورت تاکید میکنیم که از تیمهای شریفی همچون آرسنال حمایت میکنیم! رئال مادرید همیشه یک تیم قوی بوده و خواهد ماند! حتی اگر رونالدو برود! البته جدایی رونالدو از رئال مادرید برای ما بسیار سخت است و نمیتوانیم به آسانی از این بازیکن بگذریم!
وی همچنین خطاب به برخی تیمها در مورد اظهارات اخیرشان نسبت به مالکین رئال گفت: « هر تیمی مختار است هر پیشنهادی را رد یا قبول کند! ما هیچوقت زیر حرفمان نزده ایم و برای اینکه زیر قولمان هم نزنیم، عجولانه تصمیم نمیگیریم! من به آینده خوش بینم و این را میگویم که رئال مادرید تیمی همیشه برنده و حامی تیمهای ضعیفتر است! »

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
مصاحبه اختصاصی سایت یوفا با شکرانه

علی شکرانه، مالک باشگاه پورتو، صبح امروز گفتگوی اختصاصی و ویژه ای با وبسایت یوفا انجام داد که متن آن به شرح زیر است:

آقای شکرانه بگذارید از ابتدا شروع کنیم؛ فکر می کردید روزی پورتو را بخرید؟
خیر، همه چیز کاملا ناگهانی بود و من فکر نمی کردم روزی وارد جامعه لیگ فانتزی شوم.

پس از خرید پورتو شرایط تیم پورتو چگونه پیش رفت؟
همه چیز در مسیر پیشرفت قرار داشت و دارد، ما ابتدا با یوونتوس مساوی کردیم، سپس والنسیا، پی اس جی و منچستر یونایتد را شکست دادیم، بعد از دورتموند باختیم و با تاتنهام مساوی کردیم. من از شرایط تیم راضی هستم، شکست دادن تیمهایی مثل منچستر یونایتد، والنسیا و پی اس جی آن هم توسط یک تیم قعرنشین کار بزرگی است که ما انجامش دادیم. من اطمینان دارم که شرایط پورتو بهتر هم خواهد شد و از فصل بعد ما از تیم های مدعی لیگ محسوب خواهیم شد.

نقل و انتقالات نیم فصل برای پورتو چگونه خواهد بود؟
ما احتمالا 10 خرید خواهیم داشت، تعداد زیادی است اما به نظرم لازم بود. علاوه بر آن چندین بازیکن از تیم ما جدا خواهند شد و سعی داریم تیمی جوانتر را بسازیم. البته خرید و فروش های پورتو کمی هم دچار شلوغی شد، به طوری که گاهی خودم هم گیج می شدم! اشتباهاتی هم در فروش بعضی از بازیکنانم داشتم که دیگر تکرارش نخواهم کرد.

خرید فالکائو
تمام تلاش خود را کردم که به پورتو بیاورمش ولی نشد. به نظر من ترانسفر فالکائو یک مسئله کش دار و فرسایشی شده بود. هر چه بود گذشت، مهاجمان دیگری را خواهیم خرید.

بیانیه اخیر بارسلونا علیه لیون
می توان به بارسا حق داد، من مطمئنم که آن ها در انتهای فصل تغییرات زیادی در خط حمله خود خواهند داشت و روی قول مدیر لیون برای فروش فالکائو حساب کرده بودند.

به نظر شما قهرمان این دوره لیگ چه تیمی خواهد بود؟
فکر می کنم که بارسا بیشترین شانس قهرمانی را دارد، آن ها بهترین تیم جهان هستند. البته نباید تیم های آرسنال، رئال مادرید و میلان را فراموش کرد چون که آن ها نیز شانس زیادی برای قهرمانی دارند.

مسعود مسکنی
با او رابطه دوستانه و خوبی دارم، اما به عنوان کسی که مدت زیادی مالک پورتو بوده از او انتظار دارم که ما را کمی بیشتر کمک کند. رئال مادرید دو مسئول و مدیر دارد که هیچکدامشان پاسخگوی درستی نیستند.

منچستر سیتی
بیشترین ارتباط ما در نقل و انتقالات نیم فصل با منچستر سیتی خواهد بود. چند بازیکن از آن ها خریده ایم و روابط خوبی با آن ها داریم.

قوانین جدید لیگ
هر چه حرف میزنیم و پیشنهاد می دهیم ما را مخالف محسوب می کنند! به زودی موافقت یا مخالفت خود را با این قانون اعلام خواهیم کرد.

حرف آخر
به هواداران پورتو نوید روز های خوبی را می دهم.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسلونا و لیون اشتی کردند
طی اتفاقات گذشته این دو تیم رابطه ی شکراب شده با یکدیگر پیدا کردند اما همین چند لحظه پیش این دو باشگاه با هم اشتی کردند!
و اکنون روز های روشن در انتظار این دو باشگاه است
جزئیات بیشتر هنوز فاش نشده است

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
به نقل از خبرگذاری رسمی باشگاه بایرن مونیخ، این باشگاه مذاکراتی مبنی بر انتقال هازاد؛ مهاجم جوان این تیم دارد.

کلوپ: «توافقات ما بر سر انتقال هازارد تقریبا قطعی شده، منتظر تائید نهایی مافیا() هستیم».

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
مطالب کوتاه و اختصاصی باشگاتون رو تو رسانه قرار بدید نه اینجا.

پ.ن: با تشکر از مدیران این بخش که این فرصت رو به من دادند تا خودی نشون بدم!

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۸,۹۹۸ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۷,۳۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۶۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۴۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۱۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۱۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۹,۸۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۸۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!