به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

_USERNAME
_PASSWORD
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به گزارش بارسابست، به نقل از باسک اسپورت، کاندیدای جدی ریاست رئال مادرید برای سال آینده پس از استعفای کالدرون، فلرینتو پرز، بعد از اینکه خودش را به عنوان یکی از سهامداران باشگاه به هواداران معرفی کرد و تایید نمود، که با جدیت تمام به دنبال کسب جایگاه ریاست در تیم مادریدی می باشد، از خرید لیونل مسی و مقایسه وی با لوئیز فیگو وعده می دهد!

پرز در گفتگویی آشکار ساخت: «بارها گفته ام که مسی بهترین بازیکن جهان است و من در هرتیمی که فعال باشم، خواهان به خدمت گیری او می باشم. فکر نمی کنم تیم ما چیزی برای خرید وی کم داشته باشد. مسی بهترین بازیکن جهان بوده و رویای من می باشد. او اکنون روی بارسلونا متمرکز است، اما هواداران بارسلونا نباید، وضعیت لوئیز فیگو رو فراموش نمایند!»
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به گزارش بارسابست، به نقل از QUE، ژاوی هرناندز کریوس، بازی ساز خط میانی بارسلونا بعد از رئیس تیم، به عنوان دومین نفر در گفتگویی با روزنامه کاتالونیا، نسبت به صحبت های اخیر کاندیدای ریاست رئال مادرید، فلرینتو پرز واکنش نشان داد و اعلام نمود، که به عنوان یک هم تیمی، ایمان دارد که این حرف ها در پیرامون مسی بی تاثیر هستند.

ژاوی در ابتدا تصریح کرد: «ما تا به اینجا عالی کار کردیم. پرز یک رئال مادریدی می باشد و ما می دانیم، که وی از وضعیت مطلوب تیم ما آگاه است. چنین صحبت هایی فقط برای این شنیده می شوند، که جو داخلی باشگاه را خدشه دار نمایند.»

_QUOTEC
در واکنش به صحبت های پرز؛ ژاوی: «این سخنان جوک هستند!»

ژاوی ادامه داد: «در واقع این صحبت ها جوک هستند! من معتقد هستم، همه افراد تیم تا این حد آگاهی دارند که اجازه ندهند، یک فوق ستاره و بهترین بازیکن حال حاضر دنیا تیم را ترک کند.»

ژنرال آبی و اناری ها در پایان خاطرنشان کرد: «مسی از تیم ما نخواهد رفت! بهتر است با تمرکز بالا، روی بازی با نومانسیا متمرکز شویم. من احساس خوبی دارم و می خواهم برابر این تیم بدرخشم. ما باید انتقام دور رفت را بگیریم.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
_QUOTEC
در واکنش به صحبت های پرز؛ لاپورتا: «لطفا ما را نخندانید!»

به گزارش بارسابست، به نقل از الموندو دیپورتیوو، رئیس جوان بارسلونا، خوان لاپورتا بعد از شنیدن وعده جنجال برانگیز پرز، کاندیدای ریاست رئال مادرید برای فصل آینده، نسبت به صحبت هایش واکنش تندی نشان داد و اعلام کرد، که بارسلونا بیشتر از مرز تصورات، از ارزش های بهترین بازیکن حال حاضر جهان اگاه است.

لاپورتا در واکنش به صحبت های پرز اعلام کرد: «این ها چیزی بیش از خنده بر لبان با نمی آورند! مسی به باشگاه متعهد است و بارها به من گفته است، که ترک تیم برایش غیر قابل تصور می باشد. او پشت پرده به چنین حرف هایی که درباره وضعیت وی زده می شوند می خندد و ما از این آگاهیم.»

وی در ادامه افزود: «باشگاه نیز به ارزش های او آگاه است. مسی بدون تردید اکنون بهترین بازیکن جهان است و ما نمی توانیم به وی اجازه دهیم، که باشگاه را ترک کند. بهتر است این فکر از سر همگان بیرون رود و بیش از این ما را نخندانید.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
میگم رئالی ها عجب افکار خامی در سر می پرورانند
این رئیس جدید باشگاهشون هم بدبخت زده به سرش

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
_QUOTEC
جناب !/\@X لطفا" دیگه همه ی حرفاتون رو تو یه پست ارسال کنید...
چرا هر جمله رو تو یه پست ارسال می کنید؟؟

معذرت می خوام
دیگه تکرار نمیشه
آخه من داشتم اونجا چرخ میخوردم و بازیکنای بارسا رو پیدا می کردم
هر کدوم رو هم میدیدم سریع اینجا اعلام می کردم
از این به بعد تو یه پست میزارم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لطف کنید اخبار معتبر رو اینجا بذارید نه هر خبری رو! این سایت بارسابست رو که خودم می دونم خبرهاش زاییده تخیل یه سریه. فقط از خبرگزاری های رسمی و معتبر خبر بذارید!

به گزارش بارسابست ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
دفاع رئيس بارسلونا از ساموئل اتوئو

" خوآن لاپورتا " رئيس باشگاه بارسلونا روز پنجشنبه به رغم بازگردانده شدن ساموئل اتوئو از سر جلسه تمرين وسط هفته بارسلونا به خانه اش ، از اين مهاجم کامروني دمدمي مزاج دفاع کرد .

به گزارش یوفا از مادريد: اتوئو که با زدن 18 گل در 19 بازي بهترين گلزن ليگ اسپانيا است پس از يک رشته دعوا و درگيري با " پپ گوآرديولا " سرمربي بارسلونا از تمرين روز سه شنبه اين تيم کنار گذاشته شد.

لاپورتا گفت :" بازيکنان زير فشار سنگين قرار دارند . يک روز ممکن است بداخلاق باشيد و روز بعد بهتر شويد ولي کسي بايد باشد که مقررات را اعمال کند. "

وي افزود : من مي دانم که گوآرديولا اين کار را به نفع تيم انجام داده است .

۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
_QUOTEC
J A C O B نوشته:

لطف کنید اخبار معتبر رو اینجا بذارید نه هر خبری رو! این سایت بارسابست رو که خودم می دونم خبرهاش زاییده تخیل یه سریه. فقط از خبرگزاری های رسمی و معتبر خبر بذارید!

به گزارش بارسابست ...

جناب !/\@X ضمن تشکر از فعالیتتون در این تاپیک همونطور که آقا سعید گفتن، از سایتهای معتبر اینجا خبر ارسال کنید.
در ضمن لطفا" از این به بعد تیتر خبر ها رو هم بالای خبر ارسالیتون قرار بدین.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی بهترین است برای اینکه رونالدینیو رفته است.

یکی از ستارگان سابق تیم واترپلو بارسلونا اعتقاد دارد که " پپ گواردیولا " با اجازه خروج رونالدینیو از بارسلونا باعث شد تا فضای پیشرفت برای " لیونل مسی " باز تر شود.

" مانئول استایرته " ستاره سابق تیم واترپلو بارسلونا اعتقاد دارد که بارسلونا یک قهرمان جدید دارد. او معتقد است که گواردیولا با اجازه فروش رونالدینیو به تیم میلان باعث شد که فضا برای درخشش مسی ایجاد شود.

ستاره سابق تیم واترپلو بارسلونا در مورد ستاره آرژانتینی این تیم گفت: او بهترین بازیکن دنیاست. او حالا خیلی بهتر بازی می کند به این دلیل که رونالدینیو دیگر به میلان رفته است.

وی افزود: گواردیولا حالا دیگر به هدفش رسیده است، زیرا او می دانست که مسی برای درخشش بیشتر به فضای آزادتری احتیاج دارد. مسی بهترین در دنیا است، بنابراین باید فضای بهتری برای او در بارسا شکل می گرفت.

استایرته در ادامه گفت: مسی در حال گذارندن یک فصل حیرت انگیز است، باید از او نگه داری شود، زیرا او هنوز خیلی جوان است و نیاز به راهنمایی دارد.

استایرته و گواردیولا رابطه خیلی خوبی با هم داردند، استایرته در مورد مربی جوان تیم بارسلونا گفت: او دلیل اصلی حضور من در بارسلونا است، ما دوست های خیلی خوبی هستیم. او باید قبل از هر دیدار بر نوع رژیم بازیکنان و به خیلی چیزهای دیگر کنترل داشته باشد، زیرا با کنترل کردن خیلی چیزها آسان می شود.

منبع

۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا و رئال به دنبال انتقام

دور برگشت رقابت های لالیگای اسپانیا از روز شنبه آغاز خواهد شد.

در یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیستم لالیگا، بارسلونا در ورزشگاه " نیوکمپ " میزبان نومانسیا است. بارسلونا که فاصله 12 امتیازی و خوبی با تیم های سویا و رئال مادرید ایجاد کرده، باید به مصاف نومانسیا برود که تنها باخت بارسلونا را در رقابت های این فصل لالیگا رقم زده است. آبی و اناری پوشان کاتالان در نخستین بازی این فصل در زمین نومانسیا با نتیجه 1-0 مغلوب شدند و بعد از این شوک 16 برد و 2 تساوی کردند.
کارلس پویول کاپیتان با تعصب بارسلونا می گوید: « بعد از شکست برابر نومانسیا در اولین بازی فصل، هرگز تصور نمی کردم نیم فصل اول را به این خوبی و با 50 امتیاز به پایان برسانیم. »
پپ گواردیولا از زمانی که هدایت بارسلونا را برعهده گرفته، از 31 بازی ابتدایی خود 25 پیروزی کسب کرده و حتی نتایجی بهتر دوران افسانه ای یوهان کرایوف بدست آورده است.
بارسا روز چهارشنبه در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری در زمین اسپانیول به تساوی بدون گل دست یافت و اکنون آماده گرفتن انتقام از نومانسیا است.
رئال مادرید قهرمان دو فصل گذشته لالیگا در این فصل زیر سلطه بارسلونا قرار دارند و برای جبران فاصله 12 امتیاز نیاز به ادامه روند پیروزی های خود مقابل دپورتیوو دارد. گونزالو هیگواین گلزن آماده رئال مادرید می گوید: « اگر بارسلونا همین روند را ادامه دهد کار برای ما بسیار دشوار خواهد بود. اگرچه، من فکر می کنم ان ها این فرم از دست خواهند داد و ما آماده جبران این فاصله هستیم. »
دپورتیوو در آخرین دیدار خود با نتیجه پر گل 5-0 مغلوب بارسلونا شد اما آن ها در روز نخست رقابت های لالیگا در ورزشگاه ریازور با نتیجه 2-1 رئال مادرید را شکست دادند. رئال 4 بازی آخر خود را تحت رهبری خوانده راموس با پیروزی پشت سر گذاشته است و به دلیل حذف از رقابت های کوپا دل ری، در روزهای وسط هفته بازی نداشت و به مقدار کافی استراحت کرده اند.

برنامه کامل هفته بیستم لالیگا بدین شرح است:

شنبه 5 بهمن:
ویارئال – اوساسونا، ساعت 22:30(ورزشگاه ال مادریگال)
بارسلونا – نومانسیا، ساعت 00:30 بامداد(ورزشگاه نیوکمپ)

یکشنبه 6 بهمن:
رکرتیوو – رئال بتیس، ساعت 19:30(ورزشگاه کولمبیانو)
مایورکا – والنسیا، ساعت 19:30(ورزشگاه اونو استادی)
آلمریا – اتلتیک بیلبائو، ساعت 19:30(ورزشگاه مدیترانوس)
مالاگا – اتلتیکومادرید، ساعت 19:30(ورزشگاه لا روسالدا)
وایادولید – اسپانیول، ساعت 19:30(ورزشگاه خوزه زوریلا)
ختافه – گیخون، ساعت 19:30(ورزشگاه آلفونسو پرز)
سویا – ریسینگ سانتاندر، ساعت 21:30(رومن سانچز پیزخوان)
رئال مادرید – دپورتیوو، ساعت 23:30(ورزشگاه سانتیاگو برنابئو)

منبع

۵ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۶,۲۳۹ بازدید
_DAYS قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۰۳ بازدید
_DAYS قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۵,۹۳۸ بازدید
_DAYS قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۲۲۲ بازدید
_DAYS قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۵ بازدید
_DAYS قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
_DAYS قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۷۳۳ بازدید
_DAYS قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۴۴۸ بازدید
_MONTH قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۴۶۱ بازدید
_MONTH قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۴۳۰ بازدید
_MONTH قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۶۸ بازدید
_MONTHS قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
_ONLINEPHRASE (_ONLINEPHRASEX)

_MEMBERS: ۰
_GUESTS: ۲۶۲

_MORE
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!