به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فهرست 18 نفره بارسلونا برای دیدار با والنسیا؛ غیبت آردا توران
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

لوئیز انریکه، سرمربی بارسلونا از لیست تیمش برای دیدار امشب برابر والنسیا رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، لیست 18 نفره تیم فوتبال بارسلونا برای دیدار امشب برابر والنسیا از هفته سی و سوم رقابت های لالیگا مشخص شد که از نکات مهم لیست می توان به غیبت آردا توران به علت محرومیت، فرمالن، متئو، رافینیا و ساندرو به دلیل مصدومیت و بازگشت داگلاس پریرا و الیکس ویدال اشاره نمود.

اسامی بازیکنان بارسلونا برای دیدار با والنسیا:

براوو - تراشتگن - آلوز - داگلاس - پیکه - ماسکرانو - بارترا - ویدال - آلبا - آدریانو - بوسکتس - راکیتیچ - روبرتو - اینیستا - مونیر - مسی - سوارز و نیمار

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۹ فروردین ۱۳۹۵
برای محترم‌ترین تیم عصر ما؛ دوباره برق خواهیم زد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بارسلوناها تمام نمی‌شوند، حداقل توی دنیای ما!

یک / چشم ها. همان چشم‌هایی که شش سال قبل وقت رونمایی از یادبود دنی خارکه در ساکرسیتی ژوهانسبورگ برق می‌زدند. و حالا این چند لحظه فیلم؛ خدای خوش قلب فوتبال دارد اشک‌هایش را می دزدد و دوربین های لعنتی دارند شکارش می کنند. شکار. شکارشده. شکارشده ها. چهارشنبه شب در ریازور دنیا روی دیگرش را نشان خواهد داد؛ بارسای انریکه بعد از پنج هفته‌ جهنمی چالشی بزرگ پیش رو خواهد داشت: پیروزی. بله پیروزی. چشمه ای که در زمین فوتبال‌شان خشک شده و یک جایی گوشه‌ چشم کاپیتان بالا آمده است. یک طوری که انگار «خنده هم خواهد رفت، آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند».

دو / توپ پیکه که به تور رسید، مادرید سیزده امتیاز عقب افتاده بود و حالا، تنها سه هفته بعد فاصله به یک امتیاز رسیده. وقتی زیدان و تیم از مرگ بازگشته‌اش این طور از دالان تاریک ناامیدی عبور می کنند، پس به انریکه حق بدهیم که از پنج پیروزی برابر دپور، خیخون، بتیس، اسپانیول و گرانادا حرف بزند. و بعد سویا در ویسنته کالدرون (لعنتی) و دوگانه ای که هنوز همین دور و اطراف است. آن‌ها پیش تر تنها شش بار در سال های ۱۹۵۲، ۱۹۵۳، ۱۹۵۹، ۱۹۹۸، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۵ دبل کرده اند و حالا چه طور می‌شود که این‌طور سرخورده‌اند و خیال هفتمین دوگانه احتمالی‌ در صدوهفدهمین سال حیات‌شان آن قدرها هم خوششان نمی‌کند؟ پاسخ های بسیاری وجود دارد؛ آن‌ها این شانس را داشتند تا بیست و هشتم می در میلانو شصت و یکمین قهرمان اروپا باشند و حالا ندارند. این شانس را داشتند تا طلسم میلان را در ایتالیا باطل کنند و اولین قهرمان تکراری چمپیونز لیگ باشند و حالا ندارند. این شانس را داشتند تا بروند برای جام ششم و مهم تر از آن مادرید نرود برای یازدهمی و حالا ندارند. می توانستند اولین تیم صاحب دبل - تریبل تاریخ باشند و حالا نمی توانند.

حالا فقط چشم بسته اند به بایرن غیرقابل پیش بینی پپ و انگلیسی‌هایی که مگر سابقه داشته کسی را ناامید نکنند؟ تمام این از دست رفته ها برابر دوگانه‌ای که سال بعد و سال‌های بعدتر هم هست. آن‌ها یک سالِ تمام پی رویای بزرگ‌ترشان را داشتند و درست سر بزنگاه سر خوردند. درست لحظه‌ای که باورش کرده بودند. درست وقتی که ناواس بی دفاع پنجمین بار زانو می‌زد و آن‌ها در گوشه‌ای فضل‌فروشانه می‌رقصیدند. درست وقتی که چشم بستند و به جای رویا کابوس دیدند.

سه/ نفس‌های به شماره افتاده. ایستگاه آخر. آخر قصه. آخر عمر. کلماتی که این روزها زیاد می‌شنویم. با همان طعنه‌ها و دهان‌کجی‌های همیشگی. بارسا اما اتفاق امروز نیست که امروز تمام شود. هیچ وقت تمام نمی‌شود. این را همان زخم‌فروشان همیشگی هم فهمیده‌اند. آخر این راه هفت ساله، آن‌ها محترم‌ترین تیم عصر ما هستند. تیمی که چطور سرگرم کردن را آموخته‌ و هر فصل قصه‌های عاشقانه‌ی زیادی برای سرودن دارد؛ قصه‌هایی شبیه گل نیمار به ویارئال در بازی رفت، گل سوارز به آرسنال در بازی برگشت و آن پنالتی رعب‌انگیز مسی. مرگ هر فصل دنبال‌شان است اما آن‌ها همیشه راهی برای تندتر دویدن پیدا می‌کنند. هنوز زیبا هستند و مرگ‌شان هم موقتی است. یک جور خورشیدطوری که می‌شود زیر غروبش لم داد و لابد فکر کرد به طلوع فردا. به داستانی تازه برای روزهای تازه‌تر و اینیستاهایی که به جای غبار اشک‌های یواشکی دوباره دارند برق می‌زنند.

۳۰ فروردین ۱۳۹۵
تمام دقایق گلزنی مسی + اینفوگرافی
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

لیونل مسی تقریبا در تمام دقایق بازی ها گلزنی کرده است اما هنوز 3 دقیقه ی خاص هستند که مسی در آنها موفق به زدن گل نشده است . به جز دقیقه ی 1 و 2 و 69 لیونل مسی در تمام دقایق بازی ها گل زده است .

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
پیغام اینستا گرامی رونالدو برای هوادارانش :
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کریستیانو رونالدو دقایقی پیش با پیغام اینستاگرامی خود تا حدود زیادی به نگرانی هواداران رئال پایان و خبر از شرایط خوب خود داد. رونالدو با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:" همه چیز خوب است. ممنون از حمایت های شما."

رئال مادرید شب گذشته موفق شد با سه گل ویارئال را در برنابئو شکست داده و به تعقیب بارسلونا و اتلتیکو ادامه دهد. مساله نگران کننده اما دقیقه 91 بازی رخ داد. وقتی رونالدو پس از ناکامی در زدن یک ضربه قیچی برگردان، با چهره ای جدی و در حالیکه پای خود را گرفته بود مستقیم راهی رختکن شد و رئال را ده نفره رها کرد.
با وجود این پیغام امیدوارکننده، پیش بینی می شود که رونالدو در بازی مقابل رایو(روز شنبه) استراحت کرده تا با آمادگی کامل به مصاف سیتی برود.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
اسامی بازیکنان رئال مادرید برای جدال با سیتی اعلام شد؛ همه هستند!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

این دیدار فرداشب برگزار می شود.

به گزارش وبسایت رسمی رئال مادرید، دیدار اول نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرداشب در ورزشگاه اتحاد برگزار می شود و زیدان اسامی بازیکنان رئال را برای سفر به منچستر اعلام کرد که پس از کش و قوس های فراوان مشخص شد رئال مادرید هیچ غایبی در این دیدار ندارد. اسامی اعلام شده بدین شرح است:

دروازبانان : ناواس ، کاسیا ، یانیز
مدافعان : راموس ، په په ، واران ، ناچو ، آربلوا ، کارواخال ، دنیلو ، مارسلو
هافبک ها : کروس ، مودریچ ، کواچیچ ، هامس ، ایسکو ، کاسمیرو ، بیل
مهاجمان : رونالدو ، بنزما ، مایورال ، خسه ، وازکز

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
فیگو: زیدان یک شخصیت خجالتی ولی فوق العاده صادق دارد؛ او همیشه می خواست که مربی شود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هم تیمی سابق زیزو از روزهای فعلی می گوید.

به گزارش Goal بین الملل، لوئیس فیگو ستاره سال های دور دنیای فوتبال که سابقه بازی کردن در کنار زین الدین زیدان را دارد و یکی از دوست های صمیمی وی به شمار می رود، در مورد شرایط فعلی زیدان روی نیمکت رئال مادرید به El Mundo گفت:

"برای زیدان هم به عنوان یک هم تیمی و هم به عنوان یک دوست بسیار خوشحالم که سرمربی رئال مادرید شده است. او شخصیتی بسیار خجالتی ولی فوق العاده صادق و روراست دارد و یک انسان کاملا حرفه ایست. او برای من یک دوست خوب به شمار می رود و سمبل رئال مادرید نیز می باشد. من فکر می کنم که روند مربیگری او روی نیمکت رئال یک اتفاق طبیعی بود و او همیشه می خواست که سرمربی شود."

فیگو ادامه می دهد:

"تنها چیزی که من می خواهم این است که او برای سال های زیادی مربی رئال مادرید بماند اما موقعیت و ثبات یک مربی در رئال مادرید اصلا مشخص نیست و همه چیز به نتایج وی بستگی دارد. آن ها در زمان های مختلف مربی های زیادی عوض کرده اند."

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
پدیده 18 ساله لیگ 1 فرانسه از علایقش می گوید؛ بارسلونا در اسپانیا و دورتموند در آلم...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

عثمان دمبله از لیگ و تیم های مورد علاقه اش گفته است.

لیگ 1 فوتبال فرانسه این فصل با یک ستاره 18 ساله آشنا شد. عثمان دمبله، بازیکن تیم رن است که در این فصل 12 گل به ثمر رسانده است گفته می شود تیم های بارسلونا، دورتموند و بایرن مونیخ به دنبال او هستند.

به نقل از گل، دمبله در پاسخ های کوتاهی تیم های مورد علاقه خود در هر کشور را انتخاب کرده است. او در اسپانیا از میان رئال مادرید و بارسلونا، بارسا را انتخاب کرده است و در آلمان نظرش بر روی زرد های وستفالن بوده است.دمبله افزوده است دوست دارد در آلمان بازی کند تا انگلیس. وی در مورد حضور در پی اس جی گفته است:

"نه. حضور در پاریسن ژرمن رویای بسیاری از بازیکنان است. اما من در رن راحت هستم."

"من 24 بازی در لیگ 1 انجام داده ام و می خواهم به کار خود ادامه دهم. من می خواهم نشان دهم که می توانم چه کنم. من نمی دانم آیا بازیکن بزرگی خواهم شد یا نه. اما آدم مغروری نیستم. می دانم که هنوز راه درازی در پیش دارم. من قراردادی سه ساله با رن دارم. شایعات نقل و انتقالات اذیتم می کند اما تمرکز می کنم. باید دید در آینده چه پیش می آید."

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
زیدان: تا پایان جنگیدیم، سختی کشیدیم و دوباره پیروز شدیم؛ برای بیل خوشحالم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

زین الدین زیدان بعد از پیروزی 1-0 مقابل رئال سوسیداد در ورزشگاه آنوئتا که 10مین پیروزی متوالی این تیم در رقابت های لالیگا بود، به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، در حالیکه تنها دو بازی تا پایان رقابت های این فصل باقی مانده است، زیزو گفت:

"جنگیدیم، سختی کشیدیم، و در مقابل تیمی که واقعاً خوب بازی می کرد تا پایان تلاش کردیم و دوباره سه امتیاز دیگر را به دست آوردیم. از تلاش تیم راضی هستم. ما کار خود را انجام دادیم، و این مهمترین چیز است. بقیه تیم ها باید بازی کنند و برای مهمترین چیز کسب 3 امتیاز بود، چرا که اگر امروز آنها را به دست نمی آوردیم، لالیگا سخت تر می شد. حالا باید خوب استراحت کرده و به بازی روز چهارشنبه فکر کنیم."

- بیل:

"برای او خوشحالم چون امسال مشکلات زیادی از بابت مصدومیت داشته است. وقتی خوب باشد، بازی می کند و وقتی گلزنی او را می بینم خوشحال می شوم. او می توانست در نیمه اول گلزنی کند. گرت امسال مشکلاتی داشته است اما توانسته بازی کند و مثل کریستیانو از عهده کار بر آمده است. او می تواند در بازی های زیادی به میدان برود. او از لحاظ جسمانی واقعاً خوب ریکاوری می کند. در آستانه دیدار چهارشنبه شب، گلزنی امروز او در دیداری مثل امروز، خوب است."

- عمق موجود در ترکیب:

"اینکه همه بازیکنان مهم هستند، معنای زیادی دارد. وقتی بازی می کنند، کار خود را انجام می دهند، و این چیزی است که اهمیت دارد. برای مربی هم مهم است که 20 یا 21 بازیکن داشته باشد نه 13 بازیکن. همیشه هر سه روز یک بار بازی کردن، سخت است. همه آنها کمک می کنند. نکته خوب در مورد این تیم همین است."

"خوشحالم چون همه بازی می کنند و برخی هم استراحت کردند. همیشه به دیداری که پیش رو داریم فکر می کنیم. کروس باید در خانه می بود و کامل استراحت می کرد، و به چیز دیگری فکر می کرد، و با خیالی راحت بازی را تماشا می کرد. وقتی امتیازات را کسب می کنید، به این معنی است که کار خود را به خوبی انجام داده اید. ما برای قهرمانی در لالیگا بازی می کردیم، و سه امتیاز را کسب کردیم."

- سختی کشیدن روی نیمکت:

"درست مثل سایر بازی ها سختی را متحمل شدم. وقتی بازی شروع می شود، همیشه استرس و هیجان دارم. نکته خوب زمانی است که با تلاش همه بازیکنان سه امتیاز را کسب می کنیم. ما سه امتیاز را کسب کردیم و از بابت آمادگی برای دیدار چهارشنبه شب نیز مهم بود."

- روند بهبودی کریستیانو و بنزما:

"در ذهن خود آنها را می خواهم، و فکر می کنیم که آنها آماده خواهند شد. امروز با انتخاب 11 بازیکن به دیدار چهارشنبه شب فکر نمی کردم. تنها به این فکر بودم که برخی بازیکنان را عوض کنم، و آنها خوب کار کردند."

- لوکاس وازکز:

"من کاملاً به او اعتماد دارم، مثل همه بازیکنان. لوکاس در منچستر بازی کرد. من به همه اعضای تیم اطمینان دارم. هر زمان هر کدام از آنها به میدان می روند، خوب کار می کنند. نشان دادیم که یک تیم با بازیکنان مهم زیادی هستیم."

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
تصمیم عجیب یوفا؛ جونیت چاکر دیدار بایرن و اتلتیکو را قضاوت می کند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

داور ترکیه ای به مونیخ سفر می کند.

به گزارش AS، دقایقی پیش یوفا در خبری رسمی اعلام کرد که دیدار اول دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را جونیت چاکر داور مشهور اهل ترکیه قضاوت خواهد کرد.

این داور که در بعضی دیدارهای حساس تصمیمات اشتباهی نیز داشته است، نشان داده است که اعتماد یوفا را به خود جلب کرده است، چرا که برای یوفا اتفاق معمولی نیست که داوری را که دور رفت را قضاوت کرده است، برای دور برگشت هم انتخاب شود. اتفاقی که امسال برای چاکر افتاد و او پس از قضاوت دیدار سیتی و رئال در هفته گذشته این هفته دیدار بایرن و اتلتیکو را قضاوت خواهد کرد.

گفتنیست این دیدار روز سه شنبه ساعت 23:15 در مونیخ برگزار می شود.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
لیست مدافعین مرکزی مورد علاقه لوئیز انریکه
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی بارسلونا تنها سه مدافع را برای تقویت خط دفاعی تیمش در تابستان در نظر دارد.

آبی اناری پوشان بارسلونا در این فصل از 58 مسابقه 51 گل دریافت کرده اند و این تحت هیچ شرایط آمار خوبی از نظر سرمربی این تیم، لوئیز انریکه نیست. بر همین اساس انریکه تمایل دارد جهت تقویت خط دفاعی تیمش و رقابت میان جرارد پیکه و خاویر ماسکرانو بودجه ای تا سقف 50 میلیون یورو را برای خرید یکی از سه مدافع مورد علاقه اش اختصاص دهد.

به گزارش Weloba و به نقل از Tv3، شماره یک و اصلی ترین هدف که پیش تر هم براساس برخی منابع ادعا می شد آیمریک لاپورته مدافع 21 ساله و فرانسوی بیلبائو است. مدافعی با بند خروج 50 میلیون یورویی که بارسلونا جهت امضای قرارداد با وی باید دیگر مشتری این بازیکن یعنی منچسترسیتی و پپ گواردیولا را شکست دهد.

گزینه بعدی مارکینیوش، شاگرد سابق لوئیز انریکه در آ اس رم است. این مدافع 21 ساله پاریسن ژرمن براساس تصمیمات لوران بلان همواره پشت داوید لوئیز و تیاگو سیلوا قرار می گرفته با این حال وی با انجام بیش از 30 بازی در این فصل و اهدافی بیشتر سعی دارد تابستان پاریس را ترک کند. مارکینیوش در روز های اخیر در اسپانیا مشاهده شده و پس از بارسلونا چلسی قصد خرید او را دارد.

مدافع با تجربه و اسبق بیلبائو خاوی مارتینز آخرین نفر از لیست انریکه است. مارتینز 27 ساله در حال حاضر در بایرن مونیخ توپ می زند و با اینکه پپ از او در چند سال گذشته مدافع میانی ساخته اما این بازیکن اسپانیایی تخصص اصلی اش بازی در پست هافبک دفاعی است. بارسلونا برای خرید مارتینز باید به تفکرات مربی آینده بایرن یعنی آنجلوتی نگاه کند که آیا این مربی ایتالیایی در برنامه هایش روی خاوی حساب خواهد کرد یا خیر.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۲,۴۸۹ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۰,۲۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۳۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۲۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۳۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۱۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۷۱ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!