به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

کاسیاس تولدت مبارک (کاریکاتور)
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

امروز تولد 35 سالگی ایکر کاسیاس، دروازه بان اسپانیایی تیم پورتو و ستاره سابق تیم رئال مادرید است.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
کفش های جدید لیونل مسی برای فینال کوپا دل ری و مسابقات کوپا آمریکا (عکس)
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کمپانی آدیداس از کفش های جدید فوق ستاره آماده و آرژانتینی باشگاه بارسلونا برای فینال کوپا دل ری و مسابقات کوپا آمریکا 2016 رونمایی کرد
.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
نولیتو: می دانم هواداران بارسلونا از بازگشت من استقبال می کنند اما من به بارسا فک...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بال چپ 29 ساله سلتاویگو اظهار داشت از اینکه تصمیم به بازگشت به بارسلونا نگرفته ناراحت نیست.

نولیتو که در ابتدای رقابت های این فصل لالیگا عملکرد بسیار خوبی داشت و مورد توجه لوئیز انریکه در بارسلونا قرار گرفته بود، تصمیم گرفت که در نقل و انتقالات ژانویه اخیر سلتاویگو را به مقصد بارسلونا ترک نکند.

به نقل از fourfourtwo، او که سابقه سه فصل بازی در بارسلونای B را نیز داشت در گفتگو با Weloba در خصوص نپیوستنش به بارسا اذعان داشت:

"من از باشگاه بارسلونا خشمی به دل ندارم، از اتفاقاتی که گاهی در زندگی رخ می دهد من خیلی عصبانی نمی شوم و سعی می کنم آن را نادیده بگیرم و به آینده خوشبین باشم. یک روز شما در حد مارادونا هستید و یک روز دیگر هیچ. 3 سال در تیم دوم بارسلونا بودم و پس از آن به تیم اصلی راه یافتم، می دانم که هواداران بارسلونا من را دوست دارند و از بازگشت من استقبال می کنند."

"در حال حاضر من سه فصل دیگر با باشگاه فعلی ام سلتاویگو قرارداد دارم و از حضور در آنجا بسیار خوشحال هستم. اکنون نمی خواهم به چیزی غیر از یورو 2016 فکر کنم، پنجره نقل و انتقالات بسیار گسترده است."

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
راموس: همیشه فینال لیسبون را با لبخند به یاد می آورم؛ 92:48 یک لحظه منحصر به فرد بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع اسپانیایی این بار با بازوبند کاپیتانی به میدان می رود.

دیدار دو سال پیش فینال لیگ قهرمانان یکی از دیدارهایی بود که مادریدی ها هیچ گاه فراموش نمی کنند، دیداری که سرخیو راموس در دقیقه 92:48 یک گل تاریخی برای کهکشانی ها به ثمر رسید ه برای همیشه جاودانه شد. در همین رابطه اما این بازیکن امروز به وبسایت UEFA گفته است:

"لیسبون؟ همیشن با لبخند آن را به یاد می آورم. در آینده، زمانی که سن من بیشتر شود می توانم آن را برای فرزندان و نوه هایم تعریف کنم. با این تعریف که شما وقتی در مادرید هستید، باید تا آخر بجنگید و این چیزیست که ما همیشه نشان می دهیم."

وی ادامه داد:

"آن لحظه بسیار منحصر به فرد بود چرا که برابر رقیب همیشگی مان یک انگیزه مضاعفی پیدا کرده بودیم و نمی خواستیم تسلیم شویم."

۱ خرداد ۱۳۹۵
نکته آماری؛ شاهکار بارسلونای لوئیز انریکه طی دو فصل اخیر
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ساعاتی قبل آبی اناری پوشان بارسلونا موفق شدند با 2 گل سویا را شکست داده و به قهرمانی در جام حذفی فصل جاری فوتبال اسپانیا دست یابند.

شاگردان لوئیز انریکه در بارسلونا توانستند در مسابقه ای که 120 دقیقه به طول انجامید، سویا را با دو گل یوردی آلبا و نیمار شکست دهند و به بیست و هشتمین قهرمانی خود در جام حذفی برسند.

بارسلونا با لوئیز انریکه که برای دومین سال متوالی فاتح جام حذفی می شد توانست آمار جالب توجه سال های دور خود را بار دیگر تکرار کند. زیرا آخرین باری که تیمی توانسته بود دو سال پیاپی قهرمان جام حذفی اسپانیا شود خود بارسلونا بود که با هدایت بابی رابسون در بین سال های 1996 تا 98 قهرمان شدند!

اما بد نیست به شاهکار اصلی تیم لوئیز انریکه پی ببرید، لوئیز انریکه طی دو فصل حضور در تیم بارسلونا 7 عنوان قهرمانی همراه با این تیم کسب کرده است که به طور میانگین یک عنوان در هر 17.4 مسابقه است!

۳ خرداد ۱۳۹۵
لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و حالا سوارز؛ سوارز وارد جمع برترین گلزنان یک فصل د...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

این فصل فوتبال اسپانیا نیز با قهرمانی بارسلونا در جام حذفی اسپانیا به پایان رسید. بارسلونا این فصل نیز موفق شد دبل کند.

به نقل از توییتر Squawka، این فصل، فصل لوییز سوارز بود او در این فصل لالیکا با 40 گل آقای گل شد و البته جایزه کفش طلای اروپا را برد. او در 53 مسابقه ای که در کل این فصل به میدان رفت 59 گل وارد دروازه حریفان کرد.

بیشترین تعداد گل در یک فصل در اسپانیا مربوط به لیونل مسی است که موفق شده است 73 گل بزند و بعد از او کریستیانو رونالدو با 61 گل قرار دارد. حالا سوارز به جمع غول های جهان فوتبال اضافه شده است.

1- لیونل مسی: 73 گل
2- کریستیانو رونالدو: 63 گل
3- لیونل مسی: 60 گل
3- کریستیانو رونالدو: 60 گل
4- لوییز سوارز:59 گل

۳ خرداد ۱۳۹۵
اونای امری: فرصت شکست بارسلونا را داشتیم؛ من به شانس اعتقادی ندارم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی سویا به تمیش و بارسلونا تبریک گفته است.

سویا در فینال جام حذفی اسپانیا با 2 گل مقابل بارسلونا شکست خورد. اونای امری پس از بازی از خستگی تیمش گفت.

به نقل از گل، سرمربی سویا اعتقاد دارد تیمش فرصت شکست بارسلونا را داشت اما از آن استفاده نکرد.

"تیم بسیار عالی رقابت کرد. وقتی 11 نفر بودیم مالکیت توپ را می خواستیم. دو موقعیت خوب داشتیم اما انرژی لازم را نداشتیم. فرصت شکست آن ها را داشتیم. من به بارسلونا تبریک می گویم و همچنین به بازیکنان خودم و کل باشگاه سویا. از عملکردمان راضیم."

"تیم بسیار آماده بود و با رقیبی همچون بارسلونا رقابت کرد. تمام اشتباهات را می بخشم. من به شانس اعتقادی ندارم مشکل ما کمبود انرژی بود. حالا قدم بعدی موفقیت در لیگ قهرمانان است."

۳ خرداد ۱۳۹۵
لیونل مسی رکورد تعداد جام های پله را شکست؛ این مرد آرژانتینی را ببینید
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کاپیتان تیم ملی آرژانتین رکورد اسطوره برزیل را شکست.

لیونل مسی پس از قهرمانی با بارسلونا در جام حذفی اسپانیا، 30 مین جام دوران حرفه ای خود را به دست آورد. او رکورد پله را شکست.

به نقل از مارکا، شماره 10 تاریخی برزیل 29 جام به دست آورده است که 3 تای آن جام جهانی بوده است. از طرف دیگر پسر آرژانتینی بارسلونا 30 جام برده است که هیچکدام قهرمانی جام جهانی نیست. او دو عنوان با تیم ملی کسب کرده است که یکی قهرمانی المپیک 2008 است و دیگری قهرمانی زیر 20 سال جهان. پله 9 جام در رده ملی برده است.

مسی 4 بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده است و 8 بار لالیگا را فتح کرده است و 4 بار سوپر کاپ اروپا را برده است و البته 3 بار جام جهانی باشگاه ها را.

در جدول زیر نگاهی انداخته ایم به بازیکنان تاریخ ساز و البته مقایسه آن ها با مسی. بازیکنان تاریخ سازی که دیگر بازی نمی کنند:

1- لیونل مسی: 30 عنوان و 0 قهرمانی در جام جهانی
2- پله: 29 عنوان و 3 قهرمانی در جام جهانی
3- آلفردو دی استفانو: 26 عنوان و 0 قهرمانی در جام جهانی
4- یوهان کرایوف: 22 عنوان و 0 قهرمانی در جام جهانی
5- زین الدین زیدان: 15 عنوان و 1 قهرمانی در جام جهانی
6- مارادونا: 12 عنوان و 1 قهرمانی در جام جهانی

۳ خرداد ۱۳۹۵
آندرس اینیستا: فصل فوق العاده ای داشتیم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کاپیتان بارسلونا از فصل این تیم می گوید.

بارسلونا این فصل نیز موفق شد دبل کند. بارسلونا در فینال جام حذفی سویا را شکست داد.

به نقل از گل، کاپیتان اینیستا که تقریبا به اندازه سنش جام برده است، در این بازی عملکرد خوبی داشت. وی بر این باور است که بارسلونا فصل خوبی داشته است.

"فینال خوبی بود. سخت و احساسی. برای بردن جام سخت تلاش کردیم و بردن جام حذفی نشان از فصل فوق العاده ما دارد. شما همیشه در فینال سختی می کشید اما این فینال جذاب بود. از اینکه فصل را اینگونه تمام کردیم، خوشحالیم."

"گویا ما به هم چسبیده ایم. گاهی نیمار حرکت های اعجاب آور انجام می دهد و گاهی این وظیفه بر دوش مسی است. در نهایت ما بازی را بردیم و فصل را در اوج تمام کردیم. من نمی دانم اخراج بانگا تاثیر داشت یا نه اما با هر چه داشتیم، گذاشتیم."

۳ خرداد ۱۳۹۵
لوییز انریکه: این قهرمانی بهترین پایان برای فصل بود؛ هواداران باید احساس غرور کنند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی بارسلونا از تیمش در فصل گذشته راضی است.

تیم فوتبال بارسلونا بازهم با لوییز انریکه جام برد. بارسلونا قهرمان لالیگا شده است و در دیدار پایانی جام حذفی اسپانیا نیز پیروز شد.

به نقل از AS، لوییز انریکه در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی شرکت کرده است و از تیمش و فصلی که گذشت گفته است.

"بهترین نتیجه ممکن برای یک پایان فصل بود. کاری سختی داشتیم مخصوصا اینکه 10 نفره شدیم. این فصل در دفاع بسیار عالی بودیم و در بسیاری از بازی ها گل نخوردیم. این به ما کمک کرد که جام حذفی و لیگ را برنده شویم. من به همه تبریک می گویم. هواداران باید احساس غرور کنند. به کسانی که به کالدرون آمدند و تشویق کردند نیز تبریک می گویم."

وی در مورد سر داده شدن نامش در ورزشگاه گفت:

"من سال ها پیش بر روی سکو ها می نشستم و حالا اینجا هستم. این نشان می دهد که من در بارسلونا خوب زندگی کرده ام و خودم را یک کاتالانی می دانم. "

"این فصل را بدون جام شروع کردیم و در نهایت 4 جام را بالای سر بردیم. نمی دانم برای فصل بعد چه می کنم. در فوتبال همه چیز سریع می گذرد باید دید که چه پیش می آید. از یک طرف فصلی با پایان عالی داشتیم و از طرف دیگر فصلی بد به خاطر مصدومیت بازیکنان تیم."

"در کل این فصل نسبت به فصل پیش راحت تر بود. بازیکنان با شیوه تمرینات و طرز تفکرات من آشنا شده بودند. من هیچ شکایتی از بازیکنانم ندارم. "

۳ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۳۴۰ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۷,۹۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۵۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۱۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۶۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۶ کاربر آنلاین است. (۲۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!