به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
جهت خود نمایی می توانید به "مباحث آزاد" مراجعه فرمائید. با تشکر

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:«موریل خواهد رفت،مونیاین نه،سانگ هم شاید.کاوانی را خریده ایم./با تمام قدرت برای قهرمانی میجنگیم»

فرانک دی بوئر در مورد مسائل مختلف تیم آرسنال با سایت رسمی باشگاه صحبت کرد که صحبت های وی را در زیر میخوانیم.

خرید ها:
فعلا هیچ کس را نخریده ایم.در حال مذاکره برای خرید چند بازیکن هستیم.تنها خبری که میتوانم به شما بگویم خرید کاوانی است.

فروش ها:
ما موریل را فروخته ایم.مونیاین را به پورتو فروخته بودیم که آن قرارداد از سمت تیم پورتو فسخ شد و ما هم مشکلی نداریم.برای سانگ هم مشتری نداریم.چیزی که مشخص است سانگ را با قیمت 65 میلیون یورو میفروشیم.

وضعیت آرسنال:
ما در شرایط خوبی هستیم.برای قهرمانی میجنگیم و برای آن تلاش میکنیم.

رقبا:
بارسلونا،رئال مادرید و میلان رقبای ما هستند.همچنین چلسی و چند تیم دیگر.ما به تمام آن ها احترام میگذاریم.

بازی با مالاگا:
آن ها تیم بسیار خوبی هستند.دو برد اخیرشان خیلی جلویشان انداخت.ولی ما برای برد میرویم.چون میخواهیم قهرمان نیم فصل شویم.و حتی اگر نشویم برای قهرمانی پایان فصل این امتیازات را میخواهیم

تیم هایی که آرسنال را برده اند و یا مساوی کرده اند:
ما در برابر تیم های خوبی متوقف شده ایم.سیتی و دورتموند جزو بهترین های لیگ هستند.ما با بارسلونا مساوی کرده ایم.آن هم با گل در دقایق پایانی.ما با یوونتوس مساوی کردیم.در حالی که خیلی از تیم حریف سرتر بودیم.در مجموع ما عملکرد خوبی داشته ایم

بارسلونا:
آن ها تیم فوق العاده ای هستند.باعث افتخار ما است که با آن ها رقابت میکنیم.

نیمار:
او در چندین بازه های نقل و انتقالات قبلی نفر اول انتقالات بوده است.بارسلونا خواهان اوست و در مورد او پیشنهاد های باور نکردنی میدهد.ما او را نخواهیم فروخت.چیزی که مشخص است این است که ما وی را نخواهیم فروخت.

فروش گوتزه:
او را هم نخواهیم فروخت.آرسنالیها عاشق او هستند.او سوپرماریو نام دارد.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فاتح تریم: «برای پیروزی به منچستر می رویم».

فاتح تریم، سرمربی تیم پورتو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل منچستر سیتی شرکت کرد و به خبرنگاران پاسخ داد.

بازی مقابل منچستر سیتی
آن ها تیم بزرگی هستند و روی کاغذ شانس بیشتری از ما دارند، اما ما برای پیروزی به منچستر می رویم.

خرید های نیم فصل
احتمالا 8 تا 10 خرید خواهیم داشت که در بین آن ها یک دفاع وسط، یک مهاجم نوک و چند بازیکن دیگر دیده می شود. چند تا از خرید های ما قرضی خواهد بود.

لغو برخی معاملات پورتو با باشگاه های دیگر
طی چند روز گذشته با صحبت های انجام شده میان پورتو و چند تیم دیگر، توافق به گونه ای صورت گرفت که برخی قرارداد های قبلی فسخ شوند.

درگیری اخیر پورتو با مالاگا
درگیری؟! همه چیز یک بحث کوچک بود و درگیری وجود نداشت. ما روابط خوبی با مالاگا داریم.

۲ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
سورپرایز بزرگ«اینیستا در آرسنال»

دی بوئر:اینیستا حالا بازیکن جدید ماست.به او تبریک میگوییم/سانگ به دورتموند میرود

فرانک دی بوئر سرمربی تیم آرسنال در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مالاگا سخنان عجیبی گفت که عجیب ترین آن مهم ترین خبر نقل و انتقالات بود.اینیستا در آرسنال.صحبت های وی را در زیر میخوانیم

برد برابر مالاگا:
برد خوبی بود،ستاره ی ما دروازه بان ما بود و این خوب نیست.ما باید خود را تقویت کنیم و بازی هایمان را بهبود ببخشیم.ما در 10 دقیقه ی اول کار را تمام کردیم و با شکم سیری بازی کردیم.اوایل فصل ما در چنین بازی ای 7 گل به آژاکس زدیم.تمام بازیکنان باید من را کمک کنند که بتوانیم بهترین بازی هایمان را انجام دهیم.ما چیزی حدود 10 هفته در صدر جدول بودیم.خوب نیست که وا بدهیم.ما باید تا آخرین قطره ی خونمان برای قهرمانی بجنگیم.

نقل و انتقالات:
هفته ی عجیبی بود.ون پرسی قرار بود به آژاکس برود.ولی حالا نمیرود.کاوانی قرار بود بیاید ولی نمی آید.مونیاین قرار بود فروخته شود ولی نشد.سانگ هم دقیقا به چند تیم منتقل شد و سپس قرارداد فسخ میشد.به یکباره وی به دورتموند منتقل شد.او حالا بازیکن دورتموند است.خبری که میخواهم به شما بدهم این است.اینیستا به آرسنال می آید.
در حالی که تمام خبرنگاران تعجب کرده بودند دی بوئر گفت:بله درست شنیدید.او به تیم ما ملحق شده.البته به صورت قرضی.یقین بدارید تمام تلاشمان را میکنیم که وی مدت بیشتری را در آرسنال بماند.
وی در مورد سوال مربوط به هزینه ی انتقال گفت:هزینه ی زیادی به تیم ما تحمیل میشود.ما نیمار و گوتزه را به بارسا برای یک فصل قرض دادیم.دو تا از بهترین بازیکنان ما در نیم فصل اول.باید ببینیم این ریسک جواب میدهد یا نه.

فروش ریبری:
بله قصد این کار را داریم ولی نه به هر صورتی.ریبری فوق العاده است.ما با هر بازیکنی او را عوض نمیکنیم.

جایگاه آخر فصل:
امیدوارم که اول شویم.

جایگزین نیمار:
گزینه های زیادی داریم.مونیاین،لاملا،چمبرلین و گزینه های دیگر.ما یک نیم فصل وی را نداریم و فقط یک نیم فصل.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اینیستا: «قلبم را اینجا می گذارم و می روم»!

خبر انتقال اینیستا به آرسنال که بعد از ظهر امروز منتشر شد، به طور کامل هواداران بارسا رو شوکه کرد. اینیستا که به همراه لوئیز انریکه به کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی آمده بود، با کمترین سوالات ممکن در مورد بازی مواجه شد. او که به وضوح ناراحت به نظر می رسید، در مورد این اتفاق غیر منتظره صحبت کرد.

انتقال به آرسنال

«هفته پیش با رئیس باشگاه صحبت کردم و او به من گفت که ممکن است از من بخواهد مدتی را در آرسنال سپری کنم. همه می دانند که قلب من برای بارسا می تپد، اما برای پیشرفت باشگاه حاضرم هر کاری انجام دهم. خوشحالم که مدت طولانی از خانه دور نخواهم بود».

فرانک دی بوئر

از او در مورد کار با فرانک دی بوئر سوال شد: «فرانک را از زمانی که بچه بودم می شناختم و یکی از دلایلی که این پیشنهاد را پذیرفتم، حضور او روی نیمکت آرسنال بود. امیدوارم بتوانیم در کنار هم موفق باشیم».

کاپیتانی آرسنال

تعدادی از خبرنگاران در مورد شایعه کاپیتانی او در آرسنال سوال پرسیدند: «به من گفته شده که کاپیتان آرسنال خواهم بود، اما این برایم چندان اهمیتی ندارد. من به آنجا می روم تا فوتبال بازی کنم».

رویای قهرمانی

در انتها او در مورد قهرمان این فصل صحبت کرد. «من با تمام وجود برای آرسنال بازی خواهم کرد، اما حتی زمانی که لباس آرسنال را بر تن دارم، یک هوادار بارسلونا هستم و آرزوی قهرمانی این تیم را دارم».

سر سعید: «اینیستا در تمام دنیا یکی است!»

رئیس باشگاه بارسلونا که پس از انتشار خبر جدایی اینیستا، با هجوم خبرنگاران به دفتر کارش مواجه شده بود، دقایقی در میان آنها حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ گفت.

رفتن اینیستا

«او مدت کوتاهی ما را ترک خواهد کرد. همه می دانیم که تحمل دوری او چقدر دشوار است. با این حال او هرجا که باشد، در قلب تمام بارسایی ها جای خواهد داشت. سرمربی تیم با من صحبت کرد و ما با توافق با اندرس، این تصمیم را گرفتیم. امیدوارم این نیم فصل، تنوع خوبی برای او باشد».

گوتزه و نیمار

«آنها بازیکنان بزرگی هستند. نیمار مدتها بود که به دنبال انتقال به بارسلونا بود و دیدید که حتی در کنفرانس خبری آرسنال لباس بارسا را به تن کرد. گوتزه هم بازیکن جوان و بسیار خوبی است. با وجودی که برای این دو احترام بسیاری قائلم، اما به جرات می گویم که لنگه اینیستا هیچ جا پیدا نمی شود»!

تغییرات احتمالی

«ویا ما را ترک خواهد کرد و به لیورپول می پیوندد تا جای هموطن خود فرناندو تورس را پر کند. درهای باشگاه به روی پیشنهاداتی که برای اتوو ارسال شود نیز باز خواهند بود. بازیکنان قرضی ما تا آخر فصل در تیمهایشان باقی خواهند ماند. ممکن است یکی دو تغییر کوچک دیگر نیز داشته باشیم».

باشگاه لیون

«صحبتهای آنها را شنیدید. مدیر جدید این باشگاه انسان عجیبی است. او در یک لحظه قول می دهد و سه ثانیه بعد آن را عوض می کند. سر سوزنی حرفهای او قابل اعتماد نیست. به نظر نمی رسد که حتی خودش هم بداند چند ثانیه بعد چه می خواهد. ما دو بار بر سر انتقال فالکائو با آنها به توافق رسیدیم و هر دو بار آنها زیر حرفشان زدند. باور من این است که این انتقال یه نفع آنها هم بود. مدیر لیون دچار توهم شده و فالکائو را در حد مسی می بیند. من به او دوستانه توصیه کردم که چند بازیکن خوب برای تیمی مثل لیون از یک بازیکن عالی بهتر است. حتی اگر آنها مسی را جای فالکائو داشتند، به تنهایی نمی توانست کاری برایشان بکند. اما به نظر می آید مدیر این تیم در عوالمی دیگر سیر می کند. به هر حال، ما از آنها جز بدقولی و غیر قابل اعتماد بودن چیزی ندیدیم و به همین دلیل روابط خود را به طور کامل با آنها قطع خواهیم کرد. بی تردید ما اگر مجبور شویم بازیکنی را اخراج کنیم، او را حتی به طور قرضی به باشگاه لیون نخواهیم داد. تیمهایی که با این باشگاه نقل و انتقالات انجام دهند هم در لیست سیاه ما قرار خواهند گرفت و کلیه روابط ما قطع خواهد شد».

صحبت آخر

«ما بهترین تیم لیگ هستیم، و مهمتر از آن، فراتر از یک باشگاه هستیم. ما به یک یا چند بازیکن وابسته نیستیم، بلکه یک تیم هستیم. ما بدون فالکائو یا هر بازیکن دیگری هم می توانیم قهرمان شویم. شک نکنید آنهایی که در رفتار با ما بی اخلاقی کردند، خیلی زود از رفتار خود پشیمان خواهند شد»!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
مسعود مسکنی: « منتظر یک رئال مادرید تحول یافته و پرقدرت باشید! / باشگاه لیون؟! برای اولین بار با بارسلونا کاملا هم عقیده ایم! »

مسعود مسکنی که دیشب در ورزشگاه ومبلی از مهمانان ویژه بود، پس از اتمام فینال قهرمانان اروپا و در حال سوار شدن به خودروی شخصیش، پاسخگوی برخی از سوالات خبرنگاران شد.
وی در مورد لیست فروش تیمش گفت: « چون از باشگاهی کم مهره تر به این باشگاه آمده ام، این تیمها را خوب درک میکنم! ما میخواهیم کل لیگ قوی باشد و رئال مادرید قوی تر! یکی از اهداف ما پخش بازیکنان سطح بالا بین تیمهاست، ولی این را هم به هواداران تضمین میکنم که رئال مادرید به هیچ وجه تضعیف نخواهد شد! »
وی همچنین در مورد وضعیت لیگ افزود: « رفته رفته وضعیت این لیگ و قول و قرارها و دو رویی و نفاق و فساد در بین تیمها افزایش می یابد! برخی از مدیران کلا در باشگاهشان را بسته و بازیکنانشان را به غل و زنجیر بسته اند و خودشان را هم در اتاقکی حبس کرده و می ترسند که با کسی مذاکره کنند! فکر میکنند دنیا به آخر رسیده است که نهایتا دو یا سه تا بازیکن قوی در تیم خود دارند! من مطمئنم که این تیمها در آینده نه چندان دور از این استراتژی های خود پشیمان خواهند شد! »
یکی از خبرنگاران پیرو حرفهای مسعود سوال کرد که آیا منظورتان باشگاه لیون می باشد؟! مسعود مسکنی پاسخ داد: « باشگاه لیون که کلا یک بازیکن دارد! آن را هم به همه ی لیگ می فروشد و به هیچ تیمی هم نمی فروشد! دودلی و مردد بودن مدیر این باشگاه یک ضعف برای اوست!همانطور که همگان می دانند، بودن یا نبودن فالکائو در رئال مادرید، چندان هم مهم نیست! ما بازیکنانی داریم که اندازه 100 تا فالکائو می ارزند! ما فقط برای تقسیم بازیکنانمان با این تیم وارد مذاکره شدیم ولی طولی نکشید که با شخصیت عجیب مدیر این باشگاه آشنا شدیم! بدینوسیله اعلام میدارم که باشگاه لیون از طرف باشگاه رئال مادرید تحریم شده و از این پس هیچ نقل و انتقالی بین این دو تیم نخواهد بود! برای اولین بار با تیم بارسلونا در یک مورد هم عقیده ایم! به باشگاهی هم که با این تیم مذاکره کرده توصیه میکنم زیاد هم به حرفهای مدیر لیون اعتماد نکند! هر لحظه ممکن است فرق بکند! »

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۵ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: pedram__M30
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۳,۰۰۹
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۰
از: ESF
گروه:
- كاربران بلاک شده
ارسن ونگر:حرفای بقیه هیچ اهمیتی برای ما ندارد!

ارسن ونگر در حالی که با خانواده ی خود به پیکنیکی رفته بود جوابگوی خبرنگاران شد
او گفت اول از همه با بارسلونا شروع میکنم رئیس ما با او توافق کرده بود که فالکائو رو به او بفروشیم ولی رئیس ما هنوز شک داشت با چه بازیکنی معاوضه کنه واسه همین پیشنهاد ها گوناگون به انها میداد ولی چیزی که 100 درصد بود این بود که ما به انها فالکائو رو میدادیم که ناگهان انها گفتند اصلا بیخیال اب ما تو یه جوب نمیره و گذشت تا چند وقت پیش که انها گفتند بازیکن ما چی شد(فالکائو)!!!!!!!!ما هم به او گفتیم شما گفتید بیخیال ما هم بیخیال شدیم و او گفت منظور ما از بیخیال بیخیال نبود!!!!!!!!!(البته یه جور دیگه)
اما در مورد رئال مادرید ما به انها گفتیم که ما شما فالکائو رو میدهیم اما سعی کنید زود تر جواب را بدهید که ما تکلیف خود را بدانیم و انها گفتند اصلا اگه دوست داری میتونی کنسل کنی و ما بهمون بر خوردو کنسل کردیم
وی در خصوص حرف مسعود مسکنی که گفته ما بازیکنایی داریم 100 برابر فالکائو فقط نیشخند زد
وی در خصوص اینده ی فالکائو گفت او به طور قطع در اینتر بازی خواهد کرد ما همین چند لحظه پیش به توافق رسیدیم و اولین پیشنهاد مناسب را از اینتر دریافت کردیم

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
وی در خصوص اینده ی فالکائو گفت او به طور قطع در اینتر بازی خواهد کرد ما همین چند لحظه پیش به توافق رسیدیم و اولین پیشنهاد مناسب را از اینتر دریافت کردیم

البته پایان فصل نیم فصل میره پورتو پایان فصل به احتمال 99 درصد میره اینتر

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- كاربران بلاک شده
هیگائین در لباس لیون
طبق توافقات انجام شده بین پدرام کاظمی و رئیس باشگاه اینتر هیگائین در لباس لیون بازی خواهد کرد
وی در این خصوص گفت ما و اینتر روابط بسیار خوبی داریم و قرار است که بین این دو باشگاه پیوندی عمیق زده شود همین دیشب مرا به خانه شان دعوت کرد و تا صبح با هم فیفا بازی کردیم
وی در خصوص بهای این انتقال گفت هنوز معلوم نیست و توافق نکردیم که دقیقا چه بازیکنهایی را با هم معاوضه کنیم خبر جامع تر بعدا منتشر خواهد شد

۵ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
همایونی کبیر: «آینده تیو و بویان در دستان خودشان است».

طی چند روز گذشته، شایعات در خصوص کریستین تیو و بویان کرکیچ بازیکنان جوان بارسلونا در جراید منتشر شده است. از همین رو، مدیر آبی و اناری ها در گفتگو با خبرگزاری باشگاه در مورد ابهامات پیش آمده صحبت کرد.

ادعای مدیران مالاگا

«مدیر مالاگا روزی چند بار به من زنگ می زند و چون جواب نمی دهم، پیامک می فرستد و هر بار بازیکنانی را درخواست می کند. امروز او ادعا می کرد که قول حضور الشراوی و مرکل را برای نیم فصل دوم رقابتهای این فصل از ما گرفته است؛ این ادعا را تکذیب می کنم. ما هیچ قولی به کسی نداده ایم.»

شایعات در مورد بویان

«بویان جواهر تیم است. او مثل پسر من است و یک تعویض طلایی برای ماست. هر بار که به زمین مسابقه رفته، درخشان ظاهر شده است. بویان بازیکنی است که زیر دست یک مربی کاربلد به یک ستاره تبدیل می شود. با این وجود، با حضوری بازیکنانی مثل ویا و اتوو و نیمار در خط حمله ما، دقایق کمتری به او بازی می رسد. مدیر مالاگا امروز پیشنهاد کرد که او را با یک پیشنهاد قرضی به تیم خود خواهد برد و او در ترکیب ثابت این تیم جای خواهد داشت. هنوز این موضوع را با خود او مطرح نکرده ام. اگر خودش موافق با این جدایی موقت باشد، ما نیز علاقمندیم که او فرصت بیشتری برای نمایش توانمندی هایش داشته باشد».

کریستین تیو

«مدیران آرسنال در چند نوبت در مورد تیو با من صحبت کرده اند. حضور قرضی او در آرسنال به میزان قابل توجهی به قطعی شدن قرارداد نیمار وابسته است. با این وجود، نظر خود او برای ما ملاک اصلی است. اگر خودش بخواهد یک نیم فصل به طور قرضی به آرسنال زود، به شرط حضور در ترکیب این تیم، این جابجایی ممکن خواهد بود».

سرنوشت فالکائو

«در مورد مدیر لیون صحبت نمی کنم. او را همه می شناسند. از نظر قانونی می دانم که او هنوز مجوز امضای قرارداد را ندارد. اما آنچه در این بین مرا متعجب کرد، رفتار مدیر اینتر بود. من او را فردی اخلاق مدار می دانستم، اما با وجودی که مسائل پیش آمده را برایش مطرح کردم، او همچنان به عقد قرارداد با لیون اصرار ورزید. فکر می کنم حضور فالکائو در اینتر روابط دو باشگاه را بسیار تیره خواهد کرد. از نظر ما، فالکائو بازیکن بارساست که به دلیل بی اخلاقی و بی تعهدی فردی موفق به پوشیدن پیراهن آبی و اناری نشد. ما از باشگاهی مثل اینتر انتظار داشتیم که نسبت به این بی اخلاقی ها واکنش نشان دهد، چرا که با رواج این بی اعتمادی ها در لیگ، همه تیمهای دیگر هم زیان خواهند دید. به هر حال امیدوارم اوضاع طور دیگری پیش رود و مجبور به قطع روابط خود با باشگاه اینتر میلان نشویم».

فعالیت نقل و انتقالاتی تیم

«بعید است که خرید دیگری داشته باشیم. تیم ما بازیکنان با کیفیتی در اندازه قهرمانی ندارد. ما به هیچ بازیکنی نیاز نداریم. اما در صورتی که سرمربی تیم بازیکنی را بخواهد، بی تردید او را جذب خواهیم کرد».

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۹,۰۴۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۷,۴۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۶۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۴۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۱۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۱۰۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۹,۹۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۸۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۶۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!