به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ولز 1 - 0 ایرلندشمالی؛ گرت بیل بهترین بازیکن زمین شد
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

گرت بیل به عنوان بهترین بازیکن دیدار ولز و ایرلندشمالی برگزیده شد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، ولز و ایرلند شمالی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان ولز با نتیجه 1-0 پیروز میدان شد. گرت بیل مهاجم و ستاره تیم ملی ولز که در تک گل این تیم نقش بسزایی ایفا نمود، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۵ تیر ۱۳۹۵
جشن گرت بیل و دخترش پس از صعود ولز به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 (عکس)
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

گرت بیل اینگونه جشن پیروزی ولز مقابل ایرلندشمالی را با دخترش تقسیم کرد.

تیم ولز موفق شد در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 از سد ایرلندشمالی عبور نماید و گرت بیل نقش بسزایی در این پیروزی ایفا نمود.

۵ تیر ۱۳۹۵
یواخیم لوو: بواتنگ مقابل اسلواکی به میدان خواهد رفت
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی مانشافت خبر داد که مدافع تیمش در بازی مهم فردا مقابل اسلواکی حاضر خواهد بود.

یواخیم لوو خیال هواداران آلمان را بابت مصدومیت ژروم بواتنگ راحت کرد. او مهره کلیدی تیمش را فردا به عنوان بازیکن ثابت به میدان می فرستد.

به گزارش ESPN، ژروم بواتنگ که مقابل ایرلند شمالی دچار آسیب عضلانی شده بود، در تمرینات امروز شرکت کرد و یواخیم لوو را از بازی دادن به او مطمئن کرد، سرمربی مانشافت در این رابطه گفت:

"بواتنگ کاملا آماده بازی فردا است. او آمادگی خود را در تمرینات امروز "نشان داد و هیچ مشکلی برای باز ی با اسلواکی نخواهد داشت.

سرمربی مانشافت درباره ترکیب تیم مقابل اسلواکی نیز گفت:

"شاید با یک یا دو تغییر بازی را شروع کردیم اما هنوز درمورد ترکیب فکر می کنم."

۵ تیر ۱۳۹۵
آمار بازی؛ لهستان 1(5)-1(4) سوئیس
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

لهستان، اولین تیم صعود کننده به یک چهارم نهایی.

در ادامه مسابقات یورو 2016، لهستان و سوئیس به مصاف هم رفتند که در پایان، لهستان در ضربات پنالتی پیروز میدان شد. ژردان شکـیری زننده تک گل سوئیس در این مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۵ تیر ۱۳۹۵
ولز 1-0 ایرلندشمالی؛ آمار بازی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

گرت بیل به عنوان بهترین بازیکن دیدار ولز و ایرلندشمالی برگزیده شد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، ولز و ایرلند شمالی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان ولز با نتیجه 1-0 پیروز میدان شد. گرت بیل مهاجم و ستاره تیم ملی ولز که در تک گل این تیم نقش بسزایی ایفا نمود، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۶ تیر ۱۳۹۵
پیش بازی آلمان - اسلواکی؛ دیدار مجدد پس از یک ماه، این بار در لیل
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

طرفداری- تیم های ملی آلمان و اسلواکی، در دومین روز از دور حذفی یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت.

ورزشگاه: پیره مائوروی (لیل)
زمان: یکشنبه 6 تیر (ساعت 20:30 به وقت تهران)
داور: مارسینیاک (لهستان)

نگاهی به ضعیت دو تیم

آلمان: مانشافت با 7 امتیاز و به عنوان تیم اول گروه به دور حذفی یورو 2016 صعود کرد. با توجه به گلی که لهستان در بازی مقابل سوئیس دریافت کرد، حال آلمان تنها تیمی است که تا اینجای تورنمنت دروازه خود را بسته نگه داشته است. آخرین باری که آلمان دروازه خود را در سه بازی بسته نگه داشت به یورو 1996 باز می گردد که ژرمن ها عنوان قهرمانی آن رقابت ها را به دست آوردند. خبر خوب از اردوی مانشافت آمادگی کامل بواتنگ برای بازی در این دیدار است. همچنین یواخیم لوو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت که امکان دارد تیمش را با یک یا دو تغییر نسبت به بازی با ایرلند شمالی راهی میدان کند.

اسلواکی: مردان یان کوزاک با نمایش های قابل قبولی به عنوان یکی از بهترین تیم های سوم به جمع شانزده تیم پایانی جام راه یافتند. آن ها تنها مقابل ولز شکست خوردند و با یک تساوی ارزشمند مقابل انگلیس و پیروزی بر روسیه با 4 امتیاز صعود کردند. با توجه به برد 3-1 آن ها در بازی دوستانه ماه گذشته مقابل آلمان، اسلواکی مقابل قهرمان جهان دست و پا بسته نخواهد بود. ضدحملات اصلی ترین حربه آن ها برای ضربه زدن به آلمان خواهد بود.

دیدارهای رودررو

5 بازی اخیر دو تیم

ترکیب احتمالی

مصدومین

آلمان: -
اسلواکی: شونتو(احتمالی)، ماک(احتمالی)

نکات آماری و ویژه بازی

آلمان در هفت بازی از ده دیدار اخیرش با اسلواکی پیروز بوده است. دو تای آن ها به دور مقدماتی یورو 2008 باز می گردد، ژرمن ها در دو بازی 6 گل به اسلواکی زدند و 2 گل دریافت کردند.

در دیدار دوستانه دو تیم در ماه می که با برتری 3-1 اسلواک ها همراه بود، 3 ضربه از 4 ضربه اسلواکی به سمت دروازه آلمان تبدیل به گل شد.

آخرین بار که آلمان نتوانست از دور گروهی صعود کند به یورو 2004 باز می گردد. پس از آن مانشافت همواره در میان 4 تیم نهایی تورنمنت ها بوده است.

آلمان در 13 بازی از 16 بازی اخیرش در تورنمنت ها پیروز بوده است. (دو تساوی و تنها یک باخت مقابل ایتالیا در نیمه نهایی یورو 2012)

آلمان در دو بازی اخیرش 44 ضربه به سمت دروازه حریفان داشته است، از این میان تنها یک ضربه تبدیل به گل شده است.

آخرین باری که مانشافت در سه بازی مرحله گروهی دروازه خود را بسته نگاه داشت به یورو 1996 باز می گردد که آلمان در آن رقابت ها اول شد.

برای دومین بار است که آلمان و اسلواکی در ورزشگاه پیره مائوروی بازی خواهند کرد. آلمان در بازی قبلی اوکراین را 2-0 برد و اسلواکی روسیه را 2-1 شکست داد.

اسلواکی تنها در دو بازی از هفت بازی اخیرش در تورنمنت ها پیروز بوده است(مقابل روسیه و ایتالیا). همچنین آن ها در یک بازی از این هفت بازی دروازه خود را بسته نگه داشته اند(بازی مقابل انگلیس).

در تاریخ آلمان تنها یورگن کلینزمن با 5 گل، گل های بیشتری از ماریو گومز (4 گل) در رقابت های یورو به ثمر رسانده است.

تنها کلوزه با 37 بازی و ماتئوس با 36 بازی، تعداد بازی های ملی بیشتری از باستین شواین اشتایگر در تورنمنت ها (جام جهانی و یورو) برای آلمان داشته اند. شواینی 35 بازی ملی در کارنامه دارد.

در 23 موقعیت از 26 موقعیتی که اسلواک ها در طول تورنمنت ساخته اند، همشیک، ماک و وایس حضور داشته اند

۶ تیر ۱۳۹۵
اونیل، سرمربی جمهوری ایرلند: فرانسه امسال، همانند تیم 1998 است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

مارتین اونیل، سرمربی ایرلند، پیش از دیدار با فرانسه، نظرات خود را در خصوص بازی سخت تیمش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بیان کرد.

جمهوری ایرلند، پس از صعود از گروه خود در یورو 2016 به عنوان تیم سوم، حالا باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف فرانسه میزبان برود. مارتین اونیل، سرمربی ایرلندی ها در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی، نظر خود را در خصوص این دیدار بیان کرد. به گزارش سایت رسمی رقابت ها، اونیل گفت:

"ما با اعتماد به نفسی که از بازی بسیار خوبمان با ایتالیا بدست آورده ایم، پای به این بازی می گذاریم. این به خود ما بستگی دارد. ما می دانیم که در مقابل بازیکنان کلاس جهانی زیادی در خط حمله، خط هافبک و حتی در خط دفاع بازی خواهیم کرد. این بازیکنان همیشه در این سطح بازی کرده اند و برای آن، آماده اند. فرانسه، بازیکنان بسیار بسیار خوبی را دارد که برای تیم های بزرگ بازی می کنند."

"نکته طبیعی در فوتبال این است که وقتی شما توپ را در اختیار ندارید، تلاش می کنید که به حریف، فضا ندهید. اما همیشه بازیکنان فوق العاده ای هستند که فضا را پیدا کرده و به شما ضربه می زنند و فرانسه نیز آن ها را در اختیار دارد. فرانسه میزبان و مدعی اصلی قهرمانی است. آن ها مرا به یاد سال 1998 می اندازند. فشار زیادی روی آن ها بود و آن ها رفته رفته بهتر شدند و در نهایت نیز قهرمان جام شدند. این تیم، احساسی مشترک با آن تیم را به من می دهد."

"من زمان مربیگری خود را به فرستادن تیم های ماجراجو به زمین برای پیروزی اختصاص دادم. ما بازی بسیار خوبی را در برابر سوئد داشتیم اما نتوانستیم که آن را در برابر بلژیک تکرار کنیم. در برابر ایتالیا، ما انرژی بیشتری در تیم نیاز داشتیم و آن را نیز به دست آوردیم. من فکر نمی کنم که بخواهیم به راحتی از تورنومنت کنار برویم. ما تا جایی که می شود تلاش می کنیم و می خواهیم که در جام بمانیم، زیرا فکر می کنیم که می توانیم کاری انجام دهیم."

۶ تیر ۱۳۹۵
دشام: ایرلند تیمی با شهامت است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

دیدیه دشام، سرمربی فرانسه، پیش از دیدار تیمش با جمهوری ایرلند، در مورد این بازی به صحبت پرداخت.

فرانسه، باید در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016، به مصاف جمهوری ایرلند برود. حالا دیدیه دشام، سرمربی فرانسوی ها با حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی، نظرات خود را پیرامون این بازی بیان کرد. به گزارش سایت رسمی مسابقات، او گفت:

"حضور در مراحل حذفی، کمی هیجان انگیز است اما این نباید که جلوی ما را بگیرد یا ما را شکننده کند. ما در جمع 16 تیم پایانی هستیم و هدف ما، صعود به دور بعد است. در سطح بالا، شما باید دفاع کردن به شیوه مناسب را بلد باشید اما برای پیروزی، باید بیشتر از تیم حریف گل بزنید، در غیر این صورت، پنالتی ها برنده را مشخص می کنند. ما به سختی تلاش کردیم، مشکلات دفاعیمان را حل کردیم و سعی کردیم که تا جایی که ممکن است، محکم و بدون اشتباه باشیم.ما در دور گروهی فقط یک گل دریافت کردیم که آن نیز پنالتی بود، ما این عملکرد را در دور حذفی نیز می خواهیم."

"ایرلند، تیمی با شهامت است و به سختی تلاش می کند. اما علاوه بر آن، آن ها چند بازیکن قدرتمند نیز در ترکیب خود دارند. در سه بازی نخست، آن ها توپ را روی زمین نگه داشتند. اگرچه آن ها بیشتر تمایل به بازی مستقیم دارند، چرا که مهاجمان آن ها در استفاده از توپ های برگشتی، بسیار خوب هستند. آن ها بازیکنان خوبی مثل ولان، هندریک، هولاهان، شین لانگ و مک کارتی دارند. آن ها فوتبال را به خوبی می شناسند."

"ذهنیت مناسب، برای شما گلزنی نمی کند اما بسیار مهم است. ایرلند مثال این نکته است، آن ها اتحاد و سخت کوشی بسیار خوبی از خود نشان دادند. ما همیشه در مورد مسئله " روحیه جنگندگی" صحبت می کنیم اما ایرلند فقط در این نکته خلاصه نمی شود. آن ها همه تلاش خود را انجام دادند. این کمی ژنتیکی است. آن ها به عنوان یک تیم، آماده برای جنگیدن می شوند و همیشه برای یک دیگر، می جنگند. این دلیلی است که من فکر می کنم که بازی سختی خواهیم داشت."

۶ تیر ۱۳۹۵
پیرلو: ایتالیا به من نیازی ندارد، داشتن خط دفاعی خوب جرم نیست
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آندرا پیرلو معتقد است ایتالیا به او نیازی ندارد و هر چه که باید برای تیم ملی کشورش انجام داده و مارکو وراتی آینده ایتالیا است.

با وجود غیبت کلودیو مارکیزیو و مارکو وراتی به دلیل مصدومیت، باز هم آندرا پیرلو، هافبک نیویورک سیتی، یورو را از خانه اش دنبال می کند. وی در مصاحبه ای با گاتزتادلواسپورت گفت:

"فکر می کنم همه ما وظیفه داریم آگاه باشیم که تا چه وقتی می توانیم مفید واقع شویم. بنابراین وقتی شما امریکا را برای ادامه بازی انتخاب می کنید، می دانید به کجا وارد شدید. اگر اولویت من بازی کردن در یورو بود، باید یک سال دیگر در یوونتوس می ماندم. هنگامی که تصمیم گرفتم به امریکا بروم، موضعم در مقابل آنتونیو کونته واضح بود: اگر مرا می خواهی، با تمام وجودم می آیم و اگر یکی دیگر را به جای من دعوت کنی، درک می کنم. با توجه به اینکه به اندازه بقیه، بازی مرا نمی دید، نمی توانست شرایطم را زیر نظر داشته باشد. ایتالیا نبود مرا حس نمی کند. من هر چه که باید برای آن پیراهن گذاشتم. دلم برای تیم ملی تنگ می شود اما می دانم که این چیزی است که باید باشد. حتی تماشای بازی مقابل تلویزیون هم آدرنالین و هیجان زیادی به همراه دارد. ایتالیا به من نیازی ندارد. همانطور که می بینید به خوبی از پس همه چیز بر آمده اند. حتی بهتر از زمان من."

مارکو وراتی قرار بود در میانه میدان آتزوری بازی کند اما در آخرین لحظه مصدوم شد. پیرلو در این باره گفت:

"شاید او بازیکنی است که خیلی به من شبیه است. او مطمئنا ستاره یورو می شد. می تواند تیم ایتالیا را رهبری کند. هر چه که لازم است را مارکو دارد. در اروپا بازیکنان زیادی را نمی بینم که شبیه به من باشند. شاید این شانس خوبی باشد و شاید به همین دلیل باشد که کمی از دعوت نشدنم ناراحت شوم. البته که خیلی دوست داشتم دعوت شوم اما فاصله زیادی بین دوست داشتن من، و مفید بودن من وجود دارد. شاید مفید نبودم"

کونته پس از یورو به چلسی می پیوندد و ونتورا جای او را خواهد گرفت. پیرلو در این باره گفت:

او دقیقا ایده هایی شبیه به کونته دارد. به نظر من برای پرورش جوانان مستعد ایتالیایی او بهترین گزینه است.

آیا بازی دفاعی ایتالیا ناجوانمردانه است؟

"داشتن خط دفاعی خوب جرم نیست. این حرف ها کلیشه ای شده است. به محض آنکه ایتالیا توپ را می گیرد با 5 نفر حمله می کند. تیم های هجومی هم از ایتالیا در حملات خطرناک تر نیستند. اگر موقعیت های گل ما بیشتر از سایرین نباشد کمتر هم نیست. ما ضدفوتبال یا وقت کشی نمی کنیم. ما فقط خط دفاع خوبی داریم که می توانیم به آن تکیه کنیم."

۶ تیر ۱۳۹۵
فرناندو سانتوس: در فاز هجومی باید بهتر شویم: بازی با کرواسی کاملا تاکتیکی بود
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی پرتغال اعتقاد دارد تیشم در فاز هجومی به مانند فاز دفاعی خوب نیست.

تیم ملی پرتغال در دیداری دیدنی با حساب 1 بر 0 با گل کوارشما در دقیقه 117 موفق شد کرواسی را شکست دهد. شاگردان سانتوس به جمع 8 تیم پایانی راه یافتند.

به نقل از سایت یوفا، اعتقاد دارد بازی با کرواسی بسیار تاکتیکی بوده است.

"این بازی کاملا تاکتیکی بود. ما می خواستیم حمله کنیم و سوار بازی شویم اما کرواسی این اجازه را نمی داد و سپس آن ها همین کار را می کردند و ما اجازه نمی دادیم. ما در مقابل یک تیم بسیار عالی بازی می کردیم و این بازی را سخت و پیچیده کرده بود. ما برای بازی با کرواسی آماده بودیم و از نقاط ضعف آن ها استفاده کردیم."

"ما به آن ها اجازه ندایم که روی ضد حملات کاری انجام دهند اما در فاز هجومی مشکلاتی داریم. ما باید بیشتر نتیجه گرا باشیم. این که زیبا بازی کنید خوب است اما همیشه جواب نمی دهد."

۶ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۹,۷۲۶ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۶,۹۳۲ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۰۴ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۱۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۵۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۳۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۸ کاربر آنلاین است. (۲۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!