به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دی استفانو: "رائول" می تواند 450 گل به ثمر برساند.

" آلفردو دی استفانو " معتقد است " رائول " راه طولانی ای در پیش دارد پیش از اینکه بازنشسته شود.

رئیس افتخاری باشگاه رئال مادرید در گفتگو با کانال تلویزیونی " Antenna 3 " اظهار داشت:« رائول می تواند 400 تا 450 گل به ثمر برساند.»

" رائول " هم اکنون با به ثمر رساندن 307 گل به نماد باشگاهش تبدیل شده است.

" دی استفاتو " اضافه کرد:« او هنوز جوان است. او تنها 31 سال دارد و می تواند تا 37 یا 38 سالگی بازی کند.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از درخشش رائول برابر نومانسيا
كاناوارو: مثل اين كاپيتان جايي نديده ام
خبرگزاري فارس: بهترين بازيكن جهان در سال 2006 ميلادي بازي زيباي رائول گونسالس را مورد ستايش قرار داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، فابيو كاناوارو گفت: مثل اين كاپيتان جايي نديده ام. رائول گونسالس الگوي رفتاري من در فوتبال است و از اينكه نتوانسته ام مثل او باشم؛ ناراحتم.
وي افزود: كاپيتاني كه به خاطر تيم ملي كشورش هر كاري كرده و پس از 4 سال دوري از تيم ملي حتي يك مصاحبه هم عليه مقامات فوتبال كشورش انجام نداده است فردي ارزشمند محسوب مي شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از اخراج برابر نومانسيا
گاگو: داور اشتباه كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم آرژانتيني رئال مادريد اخراج خود را در دقايق پاياني بازي برابر نومانسيا اشتباه دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، گاگو گفت: از ديد من داور اشتباه كرد. اطمينان دارم داور به شدت تحت تاثير بازي قرار داشت. شما مي توانيد بازي را دوباره زير ذره بين قرار دهيد و مشاهده كنيد كه داور تا چه حد تحت فشار بود و مدام به هواداران و مقامات كنار زمين تيم نومانسيا نگاه مي كرد.
وي افزود: محروميت از حضور در بازي بعد را باور ندارم. البته استراحت مناسبي است براي درخشش در بازي هاي حساس پيش رو اما دوست نداشتم در اوج مادريد را تنها بگذارم.

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از ركورد شكني كاپيتان شماره 7
دي استفانو: رائول كه گل زد خيالم راحت شد
خبرگزاري فارس: رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد پس از پيروزي تيمش برابر نومانسيا و گلزني رائول در اين بازي گفت: حالا ديگر آرزويي ندارم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، آلفردو دي استفانو گفت: رائول كه گل زد خيالم راحت شد. اميدوارم او راه مرا تا پايان طي كند.
وي افزود: رئال مادريد تنها باشگاه بزرگ دنيا نيست. بارسلونا و خيلي از باشگاه هاي ديگر در اروپا هستند كه اعضاي آن با همه وجود به تيمشان تعصب دارند اما باورم نمي شود كه جز رئال مادريد باشگاه ديگري در جهان باشد كه در تاريخ خود چنين بازيكنان بزرگ و تاريخ سازي را تحويل فوتبال حرفه اي جهان داده باشد. اگر در هر كشوري شاهد مرگ تعصب به پيراهن بوده ايم اسپانيا و رئال مادريد همچنان تنها اميد فوتبال دوستان جهان است.

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رضا چرا داری خبرایی که من همین الآن فرستادم دوباره می فرستی؟؟؟
همین الآن دو تا از خبرات تکراری بودن که پاکشون کردم.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
راموس: با فابرت آرامش بيشتري دارم
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مادريد در حاشيه ديدار تيمش با نومانسيا خريد اخير مقامات مادريد را به موقع دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، خوانده راموس گفت: با فابرت آرامش بيشتري دارم. او بازيكن خوبي است و هم خصلت هاي تدافعي دارد و هم در حمله به مهاجمان اضافه مي شود. فابرت را در انگليس ملاقات كرده و اميدوار بودم روزي بازيكني مثل او داشته باشم.
وي افزود: يك پيروزي ديگر هم نصيب ما شد و اكنون بدون توجه به حريفان ديگر خود را براي بازي هاي حساس در هفته هاي بعدي و ليگ قهرمانان اروپا آماده مي كنيم.

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
دي استفانو:‌ "رائول" مي تواند 400 گل به ثمر برساند.

رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد در اظهارنظري جالب گفت که رائول کاپيتان اين تيم مي‌تواند بيش از 100 گل ديگر براي کهکشاني ها به ثمر برساند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رائول گونزالس با تک گلي که در ديدار شنبه شب رئال مادريد برابر نومانسيا به ثمر رساند توانست خود را به رکورد 307 گل آلفردو دي استفانو برساند.

رائول اکنون يک گل ديگر نياز دارد تا بتواند به عنوان بهترين گلزن تاريخ باشگاه رئال مادريد شناخته شود، اما دي استفانو بر اين باور است که فرشته رئالي ها توانايي به ثمر رساندن گل هاي به مراتب بيشتري را دارد.

دي استفانو در گفت وگو با شبکه تلويزيوني Antenna گفت: «رائول مي تواند 400 تا 450 گل براي رئال مادريد به ثمر برساند.»

وي افزود: «رائول هنوز جوان است. او تنها 31 سال سن دارد و مي تواند تا 37 يا 38 سالگي به بازي ادامه دهد.»

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
رئيس موقت باشگاه رئال مادريد:
از فوتبال چيزي نمي‌دانم، فقط مي‌دانم پيروزي شيرين است .

رئيس موقت باشگاه رئال مادريد موضعي در مورد آينده پردراگ مياتوويچ در اين باشگاه اتخاذ نکرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، ويسنته بولودا در گفت و گو با خبرنگاران در مورد وضعيت مياتوويچ مدير ورزشي باشگاه و اينکه آيا وي تا پايان فصل روي کار خواهد بود يا نه؟ گفت: «من دراين باره تصميمي نگرفته‌ام. به زودي با هيات مديره ديدار کرده و در اين‌باره تصميم خواهيم گرفت. در حال حاضر هيچ چيز به نفع يا ضرر مياتوويچ نيست.»

رئيس موقت باشگاه رئال مادريد در مورد پيروزي 2 بر صفر اين تيم برابر نومانسيا نيز گفت: «چيز زيادي درباره‌ي فوتبال نمي‌دانم اما، مي‌دانم که پيروزي شيرين است. مي‌خواهم از کادرفني و مربي به خاطر تلاش‌هاي آنها براي اين بازي شگفت انگيز تشکر کنم.»

بولودا پيرامون جذب ژولين فائوبر بازيکن فرانسوي گفت: «شک ندارم که او به تيم ما کمک خواهد کرد. مربي تيم چنين بازيکني مي خواست و ما هم او را جذب کرديم. فائوبر بازيکن ملي پوش فرانسوي است و ما انتظار زيادي از او داريم.»

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
ريکاردو اوليورا به رئال بتيس باز خواهد گشت .

ريکاردو اوليورا به باشگاه پيشين خود يعني رئال بتيس باز خواهد گشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روزنامه مارکا با درج اين خبر اعلام کرد که باشگاه رئال بتيس با پرداخت مبلغ 9 ميليون يورو به رئال ساراگوسا قرارداد جديدي با اوليورا تا سال 2013 امضا کرده و مانوئل رويئس رئيس باشگاه رئال بتيس نيز اين خبر را در سايت رسمي باشگاه تاييد کرده است.

اوليورا بين سال‌هاي 2004 تا 2006 براي رئال بتيس توپ زد و سپس راهي رئال ساراگوسا شد، اما به دليل آسيب ديدگي هاي فراوان نتوانست در اين تيم درخشش داشته باشد.

روزنامه‌ي مارکا مدعي شده که سران بتيس قرارداد خود با اوليورا را ساعت 23:35 نيمه شب شنبه امضا کرده‌اند.

منبع

۱۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پس از درخشش رائول برابر نومانسيا
كاناوارو: مثل اين كاپيتان جايي نديده ام
خبرگزاري فارس: بهترين بازيكن جهان در سال 2006 ميلادي بازي زيباي رائول گونسالس را مورد ستايش قرار داد.

آخه مگه اون رائول پیر ستایش داره
کاپتان فقط و فقط پویول

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۰,۱۳۴ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۵,۰۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۵۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۲۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۳۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۶۶ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۶۰ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۳۸۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!