به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
بزارید ی چیز بگم...خیلیا میگن توپو بدیم ب حریف اما....این راهش نیست...اولا اون فصل اخر پپ من مخالفم با اینکه تیما بازی جلوی بارسا رو یاد گرفتن بلکه مشکل از ما بود...تیم به طور قابل توجه ای بازیش تفاوت کرده بود و واقعا میشد خس کرد اینو.اشکال از تغییرات غلط پپ بود.هافبکا نمیتونن همزمان ب بازی کنار و بازی از وسط فکر کنن نظم تیمو تو حمله بهم میزنه واقعا تکلیفشون مشخص نیست...قدرت تصمیم گیری رو پایین میاره نظم تیمم خراب میکنه پس توپ زیاد لو میدیم...الان نمونش اگه گاهی گاهی خدایی نکرده بازیکنی هوس کرد پرس کنه و توپو گرفت واقعا نمیدون الان ب سمت مرکز بره یا کنار و هول میکنه و عمدتا در این موارد تصمیم غلط میگیره...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نیمار بدشانس بود که سایه توپ رو زد.
کلا از وقتی نیمار خوب شده مسی برعکس افتضاح شده!!و تو بازیایی که نیمار بهترین بازیکنمون بوده مثل بازیای اخیر نتیجه نگرفتیم.
بنظرم حق با کرایوف بود که با هم جواب نمیدن.تا حالا نشده همزمان خوب باشن!!

ضمنا جناب "mohammad.shiraz" شما ناراحتی ولی همه ما هم نارحت و عصبانی هستیم ولی دلیلی نداره اینقدر به بازیکنای تیم و خصوصا مسی توهین شدید میکنی.
همین 1 ماه نشده تو برنابئو لوگوی بارسا رو بوسید.
بهر حال بازیکن همیشه آماده نیست.ولی بقول یکی از بچه ها من از نجنگیدن مسی(برعکس رونالدو)دلخورم که رو پای بازیکنای حریف نمیدوه و تو دفاع بهشون فشار نمیاره که علاوه بر اینکه این تو ذاتش نیست احتمالا برای ترس از جام جهانی هم هست!!

بعدشم به نظر من بازیکنا و مربی مقصر اصلی شکست نیستن.در واقع اینا 10 درصد سهم دارن و 90 درصد دیگه رو فقط و فقط مسوللین مدیریتی تیم مثل راسل و بارتمئو و زوبیزارتا نقش دارن.
اونا برای این تیم دفاع نگرفتن/اونا برای این تیم همچین مربی ای آوردن /اونا افتضاحات قرارداد نیمار و تقلب تو تیمای پایه رو که بارسا رو به حاشیه برد به بار آوردن!!

۲۴ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
جدا ازهمه بحثا به نظر من مهاجم نك براي تاتا يه چيز تعريف نشدس
كلا نميدونه مهاجم نك چيه

۲۴ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
.:علي:. نوشته:

كلا نميدونه مهاجم نك چيه

منم نمیدونم مهاجم نک چیه...اما مهاجم نوک رو میدونم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ فروردین ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mohammad.shiraz نوشته:

نقل قول

كلا نميدونه مهاجم نك چيه

منم نمیدونم مهاجم نک چیه...اما مهاجم نوک رو میدونم

نميدوني مهاجم نك چيه؟
يه چيزي توهمون مايه هاي مهاجم نوك

۲۴ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
منظور مهاجم neck ه! یعنی مهاجمی که پشت مهاجم نوک بازی می کنه، یعنی پشت گردنش.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ فروردین ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Mad King نوشته:

بيا
به همين راحتي يه پست جديد به پست هاي فوتبال اضافه شد
به اين ميگن نوآوري تو فوتبال
حالا ميفهمم واقعا حق من بودمربي بارسا بشم
من اينجا دارم حروم ميشم

۲۴ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

نقل قول
The Mad King نوشته:

بيا
به همين راحتي يه پست جديد به پست هاي فوتبال اضافه شد
به اين ميگن نوآوري تو فوتبال
حالا ميفهمم واقعا حق من بودمربي بارسا بشم
من اينجا دارم حروم ميشم

آره، می تونستی فابرگاس رو بذاری مهاجم neck که همچین عالی گردن تیم رو بشکنه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
حالا کجان اون 73 درصدی که توو همین سایت، به موندن تاتا رای دادن!؟
کجان اونایی که من هر کلمه ای که می نوشتم و می گفتم تاتا مربی درحد لیگ ایرانم نیست، چه برسه به لالیگا و بارسلونا، میگفتن... آی تو هوادار نیستی... آی تو پات به توپ نخورده... آی تو شعور فوتبالی نداری... آی ... آی... آی...
من هنوزم هیشکدوم از بازیکنا رو مقصر نمی دونم
من هنوزم اعتقاد دارم که ما بهترین تیم دنیا رو از نظر بازیکن داریم... و حتی بهترین تیم تاریخ بارسلونا رو از نظر بازیکن داریم ( باز اشاره میکنم به روزایی که پپ هیچ بازیکنی روی نیمکت نداشت، به روزایی که ژاوی و اینیستا هیچ جایگزینی نداشتن، روزایی که دفاع چپ مون آبیدال بود که اصلا در حد و اندازه های آلبا و یا حتی آدریانو هم نبود... به روزایی که پپ با دست خالی و فقط با یازده تا بازیکن 6 تا جام توو یک فصل گرفت...نه با 18 تا بازیکن...
این تیم از نظر بازیکن خیلی فراتره از تیم پپ، حتی توو دفاع وسط... حتی توو دفاع وسط
بعد یه عده اومدن گفتن تاکتیکای گواردیولا دیگه جواب نمیده... همونایی که الآن میگن بابا تاتا که مقصر نیست، تازه گواردیولا هم مقابل این تیمای اتوبوسی نتونست کاری از پیش ببره... حالا من میخوام بپرسم آیا اینکه پپ مثلا توو بازی با اینتر مورینیو، و توو بازی با چلسی دی متئو، و توو یکی دو تا بازیه دیگه حذف شد، با اینکه تاتا توو 5 تا بازی مقابل اتلتیکو، و توو بازی های گرانادا و سوسیدادو و لوانته و چنتا تیم دیگه ی قعر جدولی نتونست نتیجه بگیره یکیه!؟
آیا واقعا دست گواردیولا رو شده بود!؟... توو بازی ای که چلسی با یازده نفر مدافع بازی کرد و دروگبا دفاع چپ بازی می کرد حتی و بارسا 83 درصد توپ و میدان رو در اختیار داشت، و مسی یه پنالتی رو به تیر زد و سه چارتا توپ از روی خط برگردوندن بازیکنای چلسی و بارسا 24 تا موقعیت گل ایجاد کرد و توپایی که به تیر خورد و بازی ای که در نهایت نیوکمپ رو ایستاده به تشویق واداشت و اشک شوق و غروری که از چشم هر هوادار فوتبالی جاری شد...
آیا دست پپ رو شده بود!؟
حالا ما توو چنتا بازیه حساس مقابل تیمای قعر جدولی حتی قادر نیستیم موقعیت گل ایجاد کنیم
نه... من هوادار واقعی بارسلونا نیستم... من تا قبل از دیدن بازی های مسی از دیدن مستطیل سبز توو قاب تلویزیون حتی حالت تهوع بهم دست میداد... من از بازیهای روماریو و ریوالدو و رونالدینیو هیچ خاطره ای ندارم... من پامم به توپ نخورده حتی
اما از همون چند هفته ی اول گفتم که تاتا در حد بارسلونا نیست
بعد یه عده گفتن تاتا مربیه بازیهای بزرگه
گفتن "من سیتی"... بازی ای که با فرار مسی و پنالتی اخراجی که داور گرفت، در حالیکه تا قبل از اون لحظه بارسا هیچ برتری ای نسبت به حریف انگلیسیش نداشت، یک بر صفر پیش افتاد، و بعد از اون باز تیم ما اونقدر بد و بی برنامه بازی کرد، که تا خود دقیقه ی 86 که دنی آلوز از زاویه بسته یه موقعیت نصفه نیمه رو از لای پاهای دروازه بان وارد دروازه کرد، چند بار پشت همه ی ما لرزید و چند بار سیتی شانس این رو داشت که بازی رو مساوی کنه
و گفتن الکلاسیکو... که باز مسی بود و یه هتریک و یه پاس گل استثنایی به اینیستا و بازی ای که هر بار جلو افتادیم، باز به لطف تاکتیک های آقای "تاتا" ( بخوانید مربی بازی های بزرگ)، دوباره عقب افتادیم و دوباره مسی... و پیروزی، اطمینان دارم بدون مسی، این بازی رو 3 بر صفر بازنده بودیم
واقعیت اینه که اگه بارسلونا چهارشنبه، رئال درمونده و با رونالدوی مصدوم رو که حتی در برابر تیم نوجوانان دورتموند هم دست و پا بسته بود، ببره و جام حذفی رو مال خودش کنه ( تنها جامی که من از همون اولین روز اعتقاد داشتم که بارسلونا اگر... تاکید میکنم "اگر" خوش شانس باشه، میتونه به دست بیاره ).... باز هیچ چیزی از اون همه تاکتیک های مسخره ی این آقا ( نظیر سانتر از جناحین و کشیدن زیر توپ و حذف کلی تیکی تاکا و فلسفه ی چند ده ساله ی بارسا ) و سایر افتضاحاتی که به بار آورده، کم نخواهد شد
من شاید به اندازه ی خیلی از دوستان فهم و شعور فوتبالی نداشته باشم... اما سالهاست که بازی های تیم محبوبم رو دنبال میکنم، و سالهاست که اگر از همه چیز، حتی از خود زندگی هم خسته شدم، باز از بارسلونا و دیدن فوتبال هاش خسته نشدم... به یاد دارم روزهایی رو که بعضی از بازی های بارسلونا پخش نمی شد، و به اینترنت پر سرعت هم دسترسی نداشتم، اما باز مینشستم پای همون اینترنت دیال آپ و سایت ورزش 3 و نود دقیقه ، بیشتر از نود بار صفحه رو رفرش می کردم و منتظر شنیدن یه بوق مینشستم، و بعد اگه بارسا گل زده بود به آسمون می پریدم و اگه گل خورده بود، ناخونامو با سرعت بیشتری می جویدم و...
کار یک هوادار واقعی این نیست که همیشه سکوت کنه و ضعف تیم رو به زبون نیاره... این کارو چنتا گوسفندم می تونن انجام بدن
ما عیب و ایراد تیم مون رو فریاد می زنیم... برای اعتراض به تیم، به مربی، به بازیکن، به مدیر، به فلسفه ی تیم حتی ورزشگاه رو خالی میکنیم از حضورمون...چون دوست داریم تیم مون همیشه بهترین باشه، اما اگر اشتباهی وجود داره، باید اصلاح شه، با این حال با یک باخت و دو باخت و ده باخت و از دست دادن یک جام و دوجام و ده جام پشت تیم رو خالی نمی کنیم... اگر کسی لیاقت توهین شنیدن رو داشته باشه، بهش توهین می کنیم... این کاریه که یک هوادار واقعی انجام میده
بهرحال با اینکه من همیشه اعتقاد داشتم که باید به آدمها فرصت داد، باز اعتقاد دارم که این آقای تاتا اگر سال دیگه هم سکان دار این تیم باشه، به کلی باید شاهد نابودی فلسفه ی چند ده ساله ی این تیم و باشگاه باشیم، نابودیه " تیکی تاکا"... ( که من هنوز اعتقاد دارم اگر درست انجام بشه، هیچ ضد تاکتیکی نمیتونه جلوش رو بگیره، و به هیچ پلن "بی" و "سی" و "دی" ای هم نیاز نیست)
از مدیریت که دیگه هیچی نمیگم... فقط آرزو میکنم یه ساعقه ای چیزی بزنه و راسل و دار و دسته ش رو از وسط نصف کنه کلا.

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۲۴ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: barca-barca
پیام: ۱۷۵
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- کارلس پویول
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
خیلی خنده داره بارترا باید موقعی نفله بشه که پویول و پیکه مصدومن!!!! اونوقت مارتینو مجبوره بازی رو با سه تا هافبک دفاعی شروع کنه که نتیجش میشه سه تا تک به تک برای حریف که یکیش گل میشه و اون دو تا رو پینتو و مونتویا جمع میکنن.
این بازی توی ترکیب اوله و چینش بازیکنا چند تا ایراد به کار مارتینو بود: اولیش بازی دادن آدریانو به جای آلبا بود که تحرک سمت چپ از بین رفته بود دومیش هم بازی دادن به پدرو بود که عملا جز تنگ کردن جا برای مسی و نیمار کار دیگه ای توی این بازی انجام نداد.
تاتا باید همون بین دو نیمه پدرو بیرون میکشید و جاش ژاوی رو بازی میداد تا اینطوری جا برای نیمار و مسی باز بشه و بازی اینیستا هم هارمونی بهتری پیدا بکنه.
البته موقعیت هایی هم مثل شوت نیمار و اینیستا که میلیمتری بیرون رفت ، ایستگاهی مسی و چکشی فابرگاس یا تک به تک نیمار داشتیم که با بدشانسی گل نشد.
دوستانی که از قهرمانی 100 امتیازی تیتو دم میزنن اینم در نظر داشته باشن که تیتو قبل از اینکه سرمربی بشه 4-5 سال با این تیم زندگی کرده بود و مثل مارتینو یهو نرفته بودن از اون ور دنیا دستشو بگیرن بیارن بالا سر تیم .
گرچه تیتو به علت بیماری یا هر چیز دیگه ای نتونست تاکتیک مشخصی توی تیم پیاده کنه و عمده تاکتیکش توپو برسون به مسی به بقیش کاریت نباشه بود که اونم با مصدومیت مسی و دیوار بتنی بایرن خیلی راحت خنثی شد.
الانم اگه من یه نیمچه حمایتی از مارتینو میکنم بخاطر اینه که 1% احتمال میدم که فهمیده کجای کار میلنگه ولی به هر دلیلی مثل کمبود بازیکن ، نیمکت ضعیف ، وجود چند تا احمق توی تیم کاری از دستش بر نمیاد ولی میتونه با چند تا خرید درست و حسابی و ترمیم تیم و نشون دادن راه خروج به بعضی ها دوباره تو همه جامها مدعیمون کنه.
اگه همین فردا حکم اخراج مارتینو رو بزارن کف دستش و بگن خوش اومدی نه من بلکه خیلی ها ککشونم نمیگزه فقط تنها کسی که این وسط ضرر میکنه بارساست که با روی کار اومدن مربی جدید دوباره پروسه تطبیق تیم شروع میشه و بازم باید شاهد یه فصل بدون جام نا امید کننده و یه تیم ناهماهنگ باشیم.

۲۴ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۷۲۵ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۷۱۳ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۱ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۶۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۰۱ کاربر آنلاین است. (۱۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۰۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!