به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
آنچلوتی و حسرت فرصتهای ازدست رفته مقابل یونایتد

مربی ایتالیایی از عملکرد دیدیه دروگبا در نیمه دوم این دیدار راضی است

سایت گل- کارلو آنچلوتی، مربی ایتالیایی چلسی معقتد است که تیمش به خوبی در دقایق ابتدایی بازی کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و از اینکه تیمش نتوانست در زمان تسلط بر بازی، سرنوشت دیدار را رقم بزند ابراز حسرت کرد

آنچلوتی که سیستم تیمش را تغییر داد،درنهایت شاهد شکست 1-2 تیمش در این دیدار بود

در پایان این مسابقه آنچلوتی به اسکای سپورتس گفت:« فکر می کنم در 25 دقیقه ابتدایی نیمه او کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم ولی نتوانستیم به گل برسیم و بعد در پایان نیمه اول و زمانی که آنها به گل رسیدند کار برای ما سخت تر شد. ما با 10 بازیکن به جریان بازی برگشتیم ولی در پایان این کافی نبود»

با این وجود مربی ایتالیایی چلسی معقتد است که یونایتد شایسته پیروزی در این دیدار بود:« بازی تا پایان متعادل بود. ما هم با 10 نفر بازی می کردیم. عملکرد تیم ما بد نبود ولی در پایان فکر می کنم که یونایتد شایسته برد بود.»

آنچلوتی در مورد ترجیح دادن تورس به دروگبا که انتقادات زیادی را به همراه داشت هم گفت:« باید به تورس باور داشت و درمورد او صبور بود.باید صبر کنیم و پیشرفت او را ببینیم.دروگبا در نیمه دوم فوق العاده بود و با استفاده از قدرت و توانش گلزنی کرد.عملکرد او خیلی خوب بود.»

این شکست به معنای حذف چلسی از رقابتهای لیگ قهرمانان این فصل بود و آنچلوتی در بخش پایانی صحبتهایش در این رابطه گفت:« کنار آمدن با این شرایط کار سختی است.ولی راهکار ما این است که فصل را در رده های اول به پایان ببریم تا در فصل بعد به لیگ قهرمانان اروپا برسیم. پس باید خیلی زود این شکست را فراموش کرده و از ناامیدی فاصله بگیریم و به بازی بعدی فکر کنیم.»

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
گواردیولا: بازیکنانم خارق العاده اند

مربی اسپانیایی از برد 0-1 تیمش به شدت سرخوش و خوشحال است

سایت گل- پپ گواردیولا مربی بارسلونا از ستاره هایش برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای سومین سال پیاپی تشکر کرد.

بارسلونا در دیدار برگشت هم توانست با نتیجه 0-1 شاختار دونتسک را در اوکراین شکست دهد و این تیم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 1-6 تیم اوکراینی را از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رفت

گواردیولا که در ابتدای فصل 9-2008 هدایت بارسا را در دست گرفت با بارسا به جمع 4تیم برتر اروپا راه یافته است

در پایان این مسابقه گواردیولا به آ.اس گفت:« حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای سومین سال پیاپی یک جایزه بزرپ برای ماست. این بازیکنان خارق العاده اند؛ نه فقط در بازیهای امسال، بلکه در سه سال جاری.»

مربی 40 ساله بارسا درمورد بازی سه شنبه شب اوکراین ادامه داد:« در ابتدا اندکی کار ما سخت بود ولی تدریجا بربازی مسلط شدیم.می دانستیم که کار سختی داریم و در ابتدا هم همین طور بود ولی باید دقایق اولیه و سخت را تحمل می کردیم.»

بازی بعدی بارسلونا شنبه شب و در ورزشگاه«سانتیاگو برنابئو» مقابل رئال خواهد بود.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فرگوسن: ما تیم برتر میدان بودیم

شیاطین سرخ به جمع 4تیم برتر اروپا راه یافتند

سایت گل- الکس فرگوسن سر مربی منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که تیم برتر به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد
یونایتد سه شنبه شب با نتیجه 1-2 از سد چلسی عبور کرد تا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 1-3 روانه دور بعد شود. آنها با صعود به دور بعد امیدهابرای کسب جامهای سه گانه را زنده کردند

درپایان دیدار سه شنبه شب اولدترافورد مربی 69 ساله یونایتد اعلام کرد که تیمش شایسته صعود بود:« فکر می کنم ما مقابل تیم خیلی خوبی به نام چلسی خیلی خوب بازی کردیم. چلسی در دیدار سه شنبه شب فوق العاده بود و در نیمه دوم هم کار را ده نفره دنبال کردند که باید به ارزش بالای تلاشهای آنها اشاره کرد ولی فکر می کنم سه شنبه شب ما برتر از آنها بودیم.»

فرگوسن با تمجید از شاگردانش گفت:« ما مهره های فوق العاده ای داشتیم . پارک جی سونگ و چیچاریتو، در کل کسی ما را ناامید نکرد. رایان گیگز هم تجربه و تعادل خوبی دارد. رونی هم با حداکثر توانش بازی کرد. او درحال بازگشت به روزهای اوجش است.»

مربی یونایتد درمورد گل دروگبا هم صحبت کرد و گفت:« گل احمقانه ای بود ولی خیلی سریع توسط پارک جی سونگ نسبت به این گل واکنش نشان دادیم. من 4شنبه شب برای تماشای بازی اینتر و شالکه به ورزشگاه می روم، باید بازی هیجان انگیزی باشد. با تجربه ای که اینتر دارد، نمی توان آنها را دست کم گرفت ولی واقعا فکر می کنم که شالکه به دور بعد می رسد. »

فرگوسن درمورد تیمش گفت:« ما به روزهای اوجمان بازگشته ایم و هیچ کسی در این شکی ندارد. با تماشای نیمه دوم بازی ما مقابل وستهم، بازیمان مقابل چلسی و عملکردمان در دیدار سه شنبه شب،باید بگویم که در لحظات فوق العاده ای هستیم و بازیکنان از شرایط تیم لذت می برند. ما مقابل چلسی خیلی خوب بودیم.»

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
مربی شاختار:امیدوارم بارسا به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد

لوچسکیو برای حریفش در دیدار سه شنبه شب آرزوی موفقیت کرد

سایت گل-میرسئا لوچسکیو،مربی شاختار دونتسک سه شنبه شب شاهد شکست 0-1 تیمش مقابل بارسلونا و حذف شاختار از گردونه رقابتهای اروپایی بود.

ولی این مربی باتجربه گلایه ای نداشت و در پایان این دیدار به یوروسپورت فرانسه گفت:« من به بارسلونا به خاطر صعود به دور بعدی رقابتها تبریک می گویم و امیدوارم که بارسا قهرمان رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا شود. بازی تماشایی و خوبی بود. این درحالی بود که تعداد زیادی از بازیکنان هر دو تیم در این دیدار غایب بود. ما درمقایسه با هر تیم دیگری که مقابل بارسلونا قرار می گیرد، فرصتهای به مراتب بیشتری داشتیم.»

مربی شاختار ادامه داد:« این فرصت خوبی بود که مقابل بارسا بازی کنیم و این تجربه کاربردی و خوبی برای تیم جوان ما برای فصل بعد بود.»
این اولین بار درتاریخ باشگاه شاختار بود که به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
دوست دارم اینتر ببرد وصعود کند/مورینیو:آینده من در انگلیس خواهد بود

آنها با تمام وجود مي آيند تا دست به معجزه بزنند و بايد به حريف احترام بگذاريم . براي يك بازي جدي خواهيم آمد ، هر چند كه مي دانم كه زدن پنج گل براي تاتنهام خيلي زياد است

سایت گل- ژوزه مورينيو در كنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي برگشت چمپيونزليگ تيمش برابر تاتنهام در مورد در خطر محروميت بودن دي ماريا ،‌آلبيول ، سرجيو راموس ، كارواليو و كريستيانو رونالدو گفت :"‌كارت زرد ها ، شرايط تيمي و تركيبي كه من در نظر دارم را تعيين نمي كنند ."وي كه به همراه رئال مادريد براي انجام ديدار يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر تاتنهام به لندن بازگشته است گفت: 'قطعاً آينده من در انگليس رقم مي خورد اما قراردادم با مادريد سه فصل ديگر تمام مي شود.'
مورينيو در اين مورد كه آيا جانشين 'هري ردنپ' سرمربي كاركشته تاتنهام اسپرز خواهد شد يا نه، خودداري كرد. رسانه هاي انگليس در سطح گسترده پيش بيني مي كنند كه ردنپ رهبري تيم ملي انگليس را به عهده خواهد گرفت.
اين سرمربي پرتغالي تنها گفت: 'اين سؤالي نيست كه بتوان امروز به آن پاسخ داد.'
به گزارش مرجع خبری رئال مربي پرتغالي ادامه داد :"موقعيت بي همتايي است و بايد قدرش را بدانيم . به هر حال ما با همه فرق داريم . بقيه اجازه كارهايي را دارند كه ما نداريم . بازيكنان بايد هوشيار باشند و ما بايد به اين قضيه توجه داشته باشيم كه حريف به تمام وجود بازي مي كند و نگران شرايط سخت نباشيم . "
با وجود شكست 4-0 در دور رفت ، مورينيو در مورد تاتنهام هشدار داد :" كار هنوز تمام نشده است . بايد به حريف احترام گذاشت چرا كه نتيجه خوبي گرفتيم اما تعيين كننده نبود . بازيكناني همچون ژابي مطمئنم ذهنيت انگليسي ها ، هوادارانشان و هري را مي شناسند . آنها با تمام وجود مي آيند تا دست به معجزه بزنند و بايد به حريف احترام بگذاريم . براي يك بازي جدي خواهيم آمد ، هر چند كه مي دانم كه زدن پنج گل براي تاتنهام خيلي زياد است . براي ما مهمترين نكته ، بالا رفتن از اين قرعه است . با شكست هاي 4-1 و 5-2 هم در نيمه نهايي خواهيم بود ، اما براي آن بازي نمي كنيم . "
مورينيو مي خواهد كه به روند تيم در چمپيونزليگ اين فصل ادامه دهد ، روندي كه باعث شده تيم بدون شكست در 9 بازي خود بماند :" از همان ابتدا ، يك بازي را هم نباخته ايم ، به هفت برد و دو تساوي دست يافتيم ، اگر به اين روند ادامه دهيم بهتر است اما مهمترين نكته دست يابي به نيمه نهايي است . اگر اين بازي را ببريم ، خوب بازي كنيم و در رنكينگ برد تيمها خود را بالاتر ببريم ، خيلي بهتر است . "
اوهر چند كه يازده نفر نهايي را فاش نكرد ، اما اذهان داشت كه بازيكناني را كه در روز شنبه برابر اتلتيك روي نيمكت بوده اند فيكس خواهد كرد :" ساختن تيممان براي بازي تاتنهام آسان است ،فقط به نيمكت تيم در بازي با بيلبائو نگاه كنيد : ژابي ، مارسلو ، آدبايور ، كارواليو ، كريستيانو و اوزيل . آنهايي كه روي نيمكت بودند فردا فيكس مي شوند . "
مورينيو گفت كه به الكلاسيكوي شنبه فكر هم نمي كند :" به الكلاسيكو فكر نمي كنم . نمي دانم كه چند سال است رئال مادريد در نيمه نهايي چمپيونزليگ بازي نكرده است . اين هدف ماست . وقتي صعود كرديم ، به بازي با بارسلونا فكر خواهيم كرد . اين بازي مرحله يك چهارم نهايي چمپيونزليگ خواهد بود ، يك بازي بزرگ كه بايد آن را همان طوري به پايان ببريم كه شروع كرديم . اول بايد صعود كنيم و بعد به نيمه نهايي برابر بارسلونا فكر كنيم . "
مربي پرتغالي در پايان ، سپس در مورد تيم سابقش ، اينتر ميلان گفت كه بايد كار سختي براي غلبه بر شكست دور رفت در سيرو برابر رائول و شالكه داشته باشد :"‌شرايط مشكلي است اما اگر تيمي باشد كه جاه طلبي حضور در اين بازي را داشته باشد ، آن اينتر است . بردن چمپيونزليگ آسان نبود . ماموريت غير ممكني به نظر مي رسد اما در فوتبال هر چيزي ممكن است . من دوست دارم اينتر ببرد ، اما اين قضيه هميشه مشكل نيست . آنها تا آخرين لحظه آن بازي ، به عنوان قهرمان اروپا شناخته خواهند شد ."

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
بازیکنان تاتنهام و رئال چه می گویند: همه کار می کنیم تا به دور بعد برویم!

این روزها همه درمورد بازی تاتنهام و رئال صحبت می کنند ولی نظر بازیکنان و مسئولان دو تیم چیست؟

سایت گل- هفته گذشته رئال مادرید در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد تا با نتیجه 0-4 از سد میهمانش تاتنهام عبور کند و اکنون همه در انتظار دیدار برگشت دو تیم در انگلیس هستند

شاگردان ردنپ امیدوارند تا بتوانند نتیجه دیدار رفت را جبران کرده و مجوز صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابتها را کسب کنند؛ هر چند که اصلا کار آسانی نخواهد بود و شاید باید در انتظار یک معجزه بود.

گل دات کام صحبتهای بازیکنان و سران دو تیم را گردآوری کرده. خواندن این مطلب خالی از لطف نیست:
ژابی آلونسو: من بارها دیده ام که در جریان دیدارهای رفت و برگشت، تیمی که در دیدار رفت باخته، در دیدار برگشت به جریان رقابتها بازمی گردد و امیدواریم که این بار، از آن دفعات نباشد. باید آماده باشیم و می دانیم که از اولین دقیقه بازی تحت فشار قرار می گیریم و امیدواریم که اجازه ندهیم که چنین اتفاقی بیفتد

ژوزه مورینیو: بازی 11 مقابل 10 در لیگ قهرمانان اروپا، همیشه ماموریتی غیرممکن است .

اورلیو گومس: ما باید باور داشته باشیم و به روند رو به جلویمان ادامه دهیم. ما نیاز داریم تا هواداران ما را به سمت جلو برانند

هری ردنپ در دفاع از کراوچ: او قتل نکرده.آیا کراوچ آدم کشته؟ من می پرسم که او چه کار کرده؟! او فقط یک اشتباه کرده ولی الان چه می تواند بکند. بازیکنان رئال مطمئن شدند که او اخراج شده است. آنچه اتفاق افتاد این بود که همه بازیکنان رئال به دنبال داور بودند و بازیکنی که روی زمین افتاده بود هم دائما غلت می خورد. با این حال تیم ما شرایط خوبی دارد. ما فصل خوبی را پشت سر می گذاریم .در شرایط خوبی هستیم و اصلا لازم نیست که روحیه تیم را بهبود بخشم

آدبایور: رسانه ها می گفتند که من بدترین بازیکن رئال در بازی آخر هفته گذشته بودم ولی با دو گلی که وارد دروازه تاتنهام کردم، دوباره مبدل به یک قهرمان شدم. رئالی ها مرا برای کمک به تیم آوردند و به نظر می رسد که این کار را به خوبی انجام می دهم.

پیتر کراوچ:بعد از آنکه اخراج شدم از مربی و بازیکنان تیم معذرت خواستم و امروز این فرصت را یافتم تا از هواداران هم عذرخواهی کنم. بعد از بازی کاملا ناامید بودم ولی بعد از پیروزی مقابل استوک، روحیه ام را باز یافته ام.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
گیگز: کریک رویایی بود

بازیکن ولزی از هافبک یونایتد ستایش کرده است

سایت گل – رایان گیگز، هافبک منچستریونایتد از عملکرد تیم در پیروزی دو بر یک مقابل چلسی در لیگ قهرمانان راضی است. گیگز پاس هر دو گل یونایتد را داد و بسیار از این که تیمش آبی ها را برد راضی بود. او گفت: «از بازی بسیار لذت بردم، اما کار من با حضور مایکل کریک در کنارم آسان تر شد. او دو بازی رویایی انجام داد. کار شما وقتی سنتان بیشتر می شود بهتر می شود، چون از لحظات بهتر استفاده می کنید. بازی دشواری داشتیم. انتظار داشتیم آنها به سمت دروازه ما حمله ببرند. می دانستیم که باید تلاش کنیم تا گل هم بزنیم. در این بازی عالی بودیم و برنامه خوبی داشتیم. دو گل عالی هم زدیم.» با این نتیجه، یونایتد می تواند به سه گانه دیگری دست یابد. گیگز می گوید: «به نظرم اعتماد به نفس ما بالاست. بازیکنان مصدوم هم دارند بر می گردند. این همان چیزی است که در کورس قهرمانی می خواهید، چون نمی خواهید درگیر مصدومیت ها شوید.»

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
آنچلوتی: باید تورس را جای دروگبا بازی می دادم

مربی ایتالیایی از اخراج رامیرس هم ناراحت بود.

سایت گل– کارلو آنچلوتی، مربی چلسی از تصمیم خود مبنی بر بازی دادن به فرناندو تورس به جای دیدیه دروگبا در جریان شکست دو بر یک تیمش مقابل منچستریونایتد دفاع کرد. آبی ها با این شکست از لیگ قهرمانان کنار رفتند و بسیاری از آنچلوتی انتقاد کردند که تورس را برگزیده است. تورس از زمان انتقال 50 میلیون پوندی در ماه ژانویه تاکنون اصلا خوب بازی نکرده است. نبود دروگبا در ترکیب اصلی به ویژه زمانی مشخص می شود که او پس از آن که به جای تورس وارد میدان شد گل زد. مربی سابق میلان با این حال از این تصمیم دفاع کرد: «فرناندو را به دلیل مهارتش و توانایی هایش در ترکیب گذاشتم. بسیار فکر کردم که آیا فرناندو را در این دیدار در ترکیب اصلی قرار بدهم یا نه. اما دیدیه در نیمه دوم بسیار عالی بازی کرد. می خواستم فشار بیشتری در حمله وارد بیاورم چون نیاز به گل زنی داشتیم و دیدیه هم چون تازه نفس بود توانست از قدرت خود استفاده کند. به همین دلیل فرناندو را در بین دو نیمه تعویض کردم.»
او همچنین اخراج رامیرس به دلیل دو خطا روی نانی و دو کارت زرد را نپسندید: «به نظرم رامیرس باید آرام تر می ماند. او یک کارت زرد گرفته بود و نباید کارت زرد دوم را می گرفت. او باید آرام تر می ماند.» آنچلوتی تلاش های تیمش را هم ستود: «به نظرم عال آغاز کردیم و در 30 دقیقه ابتدایی کنترل خوبی داشتیم. اما خب ده نفره شدیم و کار ما بسیار دشوار شد. حالا حذف شده ایم و این اصلا خوب نیست.»

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
یادداشت ویژه:آنچلوتی و چلسی در پایان راه؟

با حذف از لیگ قهرمانان اروپا چلسی فصلی بدون افتخار را پشت سرخواهد گذاشت...ایا کارلتو به رم می رود؟

سایت گل- کارلو آنجلوتی,بازیکن اسبق تیم های پارما,رم و میلان و بازیکن تیم ملی ایتالیا کاپیتان رم و سرمربی تیم های رجینا,پارما,یوونتوس,میلان و هم اکنون چلسی انگلیس !

شخصی که برای اولین بار در طول دوران ورزشی اش در سال 2009 به انگلیس آمد تا چــلسی را به رویایش که جام باشگاه های اروپا بود برساند.او در تابستان خرید چندانی نکرد. ژیرکوف را با مبلغی نسبتا زیاد از لوکوموتیو موسکو به خدمت گرفت و ترنبول دروازه بان ذخیره میدلزبروو را به صورت بازیکن آزاد جایگزین کودیچینی کرد که به تاتنهام رفته بود و دنیل استاریچ مهاجم 18 ساله و انگلیسی منچستر سیتی را به لندن آورد.
آنجلوتی جانشین مربی هایی چون مورنییو و گرانت و اسکولاری و هیدینک شده بود و همچنین چلسی در سال های نه چندان دور تجربه سرمربی ایتالیایی را داشت ! پیش از این کلودیو رانیری و ویالی مربی های ایتالیایی چلسی در سال های قبل بودند

آنجلوتی اردوی پیش فصل را به خوبی پشت سرگذاشت و تیم هایی مثل میلان و اینتر را در بازی های دوستانه شکست داد.او اولین جام را با چلسی در بازی جام خیریه مقابل منچستر بدست آورد! چلسی در آن بازی 2-2 مساوی کرد و در ضربات پنالتی موفق شد این جام را در ومبلی تصاحب کند.

آنجلوتی فصل را به خوبی با چلسی شروع کرد. داشتن چندین مهره در هر پست کار کارلتو ایتالیایی رو برای چیدن سیستم های مختلف راحت می کرد.آنجلوتی سیستم 2-4-4 الماسی را انتخاب کرد که توی اون سیستم اسین به عنوان هافبک دفاعی انجام وظیفه می کرد و جلوی اون لمپارد و بالاک و جلوی اونها هم جوکول یا دکو نقش هافبک تهاجمی چلسی رو داشتند.که بعضی اوقات هم لمپارد نقش هافبک تهاجمی رو ایفا می کرد و مالودا یا دکو عقب بازی می کردند.

این سیستم برای چلسی کار آمد و مفید بود . با داشتن هافبک های خلاق و مهاجمانی مثل دروگبا و انلکا چلسی رقیب هاش رو گل بارون می کرد تا حدود ماه ژانویه که چلسی وارد یه بحران شد و شروع کرد به امتیاز از دست دادن! چلسی اختلاف خوبی با منچستر درست کرده بود که توی این ماه انقدر امتیاز از دست داد که به رتبه دوم رفت و باعث شد بعد از 1 ماه کارلتو به فکر بیافته و سیستم جدیدی برای چلسی بچینه. اون سیستم 4-3-2-1 موسوم به درخت کریسمس رو امتحان کرد.سیستم خوبی بود ولی توی حمله زیاد کارایی نداشت و باعث شد کارلتو سیستم 3-3-4 رو شبیه سیستم مورینیو تو چلسی پیاده کنه

این سیستم باعث شد تا چلسی دوباره به روز های اوجش برگرده و رقیب هاش رو پشت سر بزاره و در نهایت قهرمان لیگ برتر و جام حذفی بشه ولی توی اروپا جایی که امید اصلی رومن آبراموویچ بود تا با آوردن کسی که به موفقیت در این جام مشهوره موفق بشه موفق نشد و چلسی در مرحله یک هشتم از اینترمیلان مورینیو حذف شد! تیمی که تا قهرمانی این جام هم پیش رفت.

در تابستان 2010 بالاک و بلتی و دکو حاضر به تمدید قرارداد خود نشدند و هر 4 نفر از چلسی جدا شدند.کاروالیو به رئال مادرید فروخته شد. همچنین آنجلوتی جوکول را با بنایون معاوضه کرد و از این معامله رضایت کامل داشت. همچنین رامیرس برزیلی هم به آبی ها ملحق شد تا در میانه زمین جای خالی بالاک یا دکو را بتواند پر کند !
چلسی بازی های دوستانه پیش فصل را اکثرا با شکست پشت سر گذاشت و در بازی جام خیریه باز هم مقابل منچستر یونایتد قرار گرفت که این بار 3-1 مقابل این تیم شکست خورد.
فصل 2011-2010 آغاز شد.چلسی فصل را گل باران کردن رقبا اغاز کرد . یک شروع طوفانی برای چلسی که زیاد ادامه نداشت...
چلسی همچنان با سیستم 3-3-4 بازی می کرد سیستمی که در آن میکل هافبک دفاعی بود و اسین و لمپارد جلوی اون بازی می کردند

چلسی که مشخص بود بازیکنان بزرگی روی نیمکت نداره با گذشت چند هفته از لیگ و مصدومیت بازیکنان اصلی به مشکل خورد.چلسی که تا آن موقع صدرنشین لیگ بود در چند بازی باخت و مساوی کرد و امتیازات زیادی از دست داد تا ماه نوامبر که در آستانه بازی با لیورپول در آنفیلد ری ویلکینز دستیار انجلوتی که قبل از این دستیار اسکولاری و هیدینک هم بود به دلیل انچه مشکل تمدید قرارداد اعلام شد از باشگاه اخراج شد ! ویلکینز که در این مدت مورد تایید تمامی بازیکنان و مربی ها بود نقش مهمی در موفقیت های چلسی داشت.

اخراج ویلکینز
پس از اخراج ویلکینز چلسی دچار بحران شدیدی شد ! شکست های متوالی و از دست دادن امتیازات بسیار باعث شده بود چلسی حتی تا رتبه های پنجم و ششم جدول هم پایین بیاد.چلسی ماه های نوامبر و دسامبر را با نتایج بسیار بد پشت سر گذاشت... در ماه ژانویه رومن آبراموویچ مالک ثروتمند چلسی و به درخواست کارلو آنجلوتی نزدیک به 75 میلیون پوند خرج کرد و فرناندو تورس و دیوید لوئیز را به استمفوردبریج آورد.خرید تورس به عنوان گران ترین خرید تاریخ انگلیس لقب گرفت و انتظار ها را از این بازیکن اسپانیایی به شدت بالا برد.این خرید ها که در پایان ژانویه انجام شده بودند باعث نشدند تا نتایج چلسی در فبریه هم بهتر شود. چلسی با این خرید ها سیستم جدید را پیاده کرده بود و یک 2-4-4 کلاسیک بازی می کرد. در این سیستم رامیرس در پست کاملا غیر تخصصی در پست هافبک راست بازی می کند و اسین و لمپارد در کنار هم میانه زمین را در کنترل دارند و مالودا هم سمت چپ .

ولی با ورود تورس و رقابت مهاجمین چلسی برای تصاحب جایگاهشان در تیم باعث شد تا کارلو آنجلوتی سیستم چرخشی را پیش بگیرد و در هر بازی از 2 نفر از 4 مهاجمش استفاده کند

سیستمی که تا همین امروز هم در چلسی استفاده می شود. این سیستم در ماه مارچ چلسی را متحول کرد ! دیوید لوئیز به عنوان بهترین بازیکن ماه و آنجلوتی به عنوان بهترین مربی ماه انتخاب شدند تا رویحه بازیکنان چلسی برای بازی با منچستر یونایتد در استمفوردبریج بسیار بالا برود.در بازی مقابل منچستر یونایتد در بازی جام باشگاه های اروپا مقابل منچستر یونایتد چلسی نمی توانست از دیوید لوئیز استفاده کند و با توجه به مصدومیت الکس به اجبار ایوانوویچ در پست دفاع وسط قرار گرفت و بوسینگوا در پست دفاع راست حضور داشت. آنجلوتی ترجیح داد تا در خط حمله از دروگبا و تورس به طور همزمان استفاده کند سیستمی که زیاد جالب به نظر نمی رسید چون این دو هماهنگی خوبی با هم نداشتند و در واقع مکمل هم نبودند ! تورس همچنان بعد از گذشت بیش از یک ماه و نزدیک به 10 بازی موفق به گلزنی نشده ! کاری که مدافع جدید چلسی دیوید لوئیز 2 بار آن را انجام داده است.در نیمه دوم در حالی که دروگبا یکی از بهترین بازیکنان چلسی بود کارلو آنجلوتی او را با آنلکا تعویض کرد و این باعث ناراحتی دروگبا و بسیاری از هواداران چلسی شد.

فرناندو تورس که یک بار دیگر آنجلوتی به او میدان داد عملکرد بهتری نسبت به بازی های قبلی اش داشت ولی باز هم نتوانست پرداختن 58 میلیون یورو را منطقی نشان دهد !
چلسی در پایان این بازی را 1-0 واگذار کرد تا منچستر یونایتد بعد از 9 سال موفق شود در استمفوردبریج پیروز شود.دربازی برگشت هم اوضاع به همین منوال بود و چلسی از جام کنار رفت. جامی که چلسی بیشتر از هر تیمی خواهان رسیدن به ان است تا جای خالی ان در تالار افتخاراتش را پر کند. کاری که امید بود با آمدن کارلو انجلوتی انجام شود...

چلسی همچنین در این فصل در جام حذفی از اورتون و در کارلینگ کاپ از نیوکاسل شکست خورد ! که هر دو شکست هایی خانگی محسوب می شوند.

آنجلوتی در این مدت شکست های تحقیر آمیزی مخصوصا در استمفوردبریج در کارنامه خود ثبت کرد.
شکست 4-2 مقابل منچستر سیتی - 3-0 مقابل ساندرلند - 1-0 مقابل لیورپول و 1-0 مقابل منچستر یونایتد ! شکست هایی که مورینیو در طول 3 فصل و گرانت در طول یک فصل هرگز نداشتند.

و اما نگاه کلی به عملکرد کارلو آنجلوتی در این دو فصل (بازی های رسمی):
2009/2010

40 برد - 7 تساوی و 9 -شکست درصد پیروزی :71%

2010/2011 تا اینجای فصل

23 برد - 8 تساوی و 12 -شکست درصد پیروزی: 53 %

عملکرد کارلو انجلوتی کاملا نشان دهنده افت شدید در فصل دوم است ! عملکرد او در این فصل از عملکرد مربی های چون گرانت و اسکولاری که اخراج شدند هم بدتر است!

عملکرد گرانت در فصل 2007/2008 که قسمت هایی حساب شده که اون سرمربی تیم بوده:

36 برد - 12 تساوی و 6 شکست - درصد پیروزی : 66%

عملکرد اسکولاری در فصل 2008/2009:

20 برد - 10 تساوی و 6 شکست- درصد پیروزی : 55%

آمار این فصل کارلو انجلوتی نشان می دهد که او از گرانت و اسکولاری هم عملکرد ضعیفتری داشته است طوری که خود او بعد از پشت سر گذاشتن بحران و پس از پیروزی ها در ماه مارچ در مصاحبه ای گفت :"تعجب می کنم که هنوز سرمربی چلسی هستم"
کارلو انجلوتی که پس از قهرمانی با چلسی در لیگ برتر و جام حذفی گفته بود می خواهم 10 سال در چلسی بمانم در صورت حذف از لیگ قهرمانان آینده نا معلومی خواهد داشت ! چلسی تقریبا امیدی به کسب قهرمانی لیگ ندارد و یک فصل بدون جام برای مدیران چلسی زیاد خوشایند نیست.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
اورا: در آستانه پیوستن به اینتر بودم

ستاره فرانسوی در صحبتهایی اعلام کرد که سران نرآتزوری در تابستان گذشته به دنبال جذب او بودند ولی این سران یونایتد بودند که به او اجازه جدایی ندادند

سایت گل- پاتریس اورا، ستاره فرانسوی یونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که سران اینتر به دنبال جذب او در بازار تابستانی گذشته بودند

او معتقد است که این سران یونایتد بودند که مانع از انجام این انتقال شدند.

اورا در پایان دیدار سه شنبه شب تیمش که با برتری 1-2 مقابل چلسی همراه بود گفت:« من قراردادی 4 ساله را با یونایتد امضا کردم و هرکسی که می خواهد امضای مرا داشته باشد، باید به دفتر سرالکس برود و مستقیما با او صحبت کند. اینتر سال گذشته به شدت به دنبال من بود ؛ رئال مادرید هم همین طور . ولی سران اینتر خیلی جدی تماس می گرفتند که سران یونایتد قصد فروش مرا نداشتند.»
اورا معتقد است که اگر نرآتزوری بتواند در دیدار امشب مقابل شالکه به دو گل زودهنگام برسد، می تواند به صعود به نیمه نهایی امیدوار باشد:« اینتر چیزی برای از دست دادن ندارد. هیچ کسی نمی تواند با قاطعیت درمورد چیزی در دنیای فوتبال حرف بزند. اگر آنها بتوانند خیلی زود به دو گل برسند،شالکه وحشت خواهد کرد. بازی شالکه در میلان خیلی خوب بود و همه ما وقتی دیدیم که آنها به 5 گل رسیده اند، متعجب شدیم.»

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۰,۷۸۱ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۵,۵۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۶۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۲۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۳۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۷۴ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۷۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۵۹۴ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۸۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!