به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خدا کنه انتقال انجام نشه چون آلکانتارا یه فوق ستاره واسه بارساست در سالهای اینده، من این خبر رو تازه تو سایت دیدم و ارسال کردم چون قبلا تو این سایت ندیده بودم

اشتباه میکنی، این خبر قبلا" همین جا ارسال شده.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بازی ویا و مسی در کنار هم حیرت انگیز است.

مدیر برنامه های " داوید ویا " گفت که بازی کردن ویا در کنار " لیونل مسی " حیرت انگیز است.

مدیر برنامه های این مهاجم به " AS " گفت: از اخبار اطلاعی ندارم، اما بارسلونا تیم بزرگی است و اگر آنها خواستار " داوید ویا " هستند، ما از آنها تشکر می کنیم.

این مهاجم اسپانیایی تا سال 2014 با تیم والنسیا قرار داد دارد و قیمت باز خرید این بازیکن 150 ملیون یورو عنوان شده است که اگر بارسلونا بخواهد این بازیکن را خریداری کند، باید این قیمت را به باشگاه وی بپردازد.

این بازیکن در تابستان گذشته از باشگاه رئال مادرید پیشنهاد 40 ملیون یورویی داشت که این پیشنهاد از سوی مسئولان والنسیا پذیرفته نشد.

مدیر برنامه های ویا در مورد رفتن این بازیکن به نیوکمپ گفت: این معامله می تواند برای هر دو طرف سودمند باشد. بارسلونا در حال حاضر بهترین تیم دنیاست.

منبع

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عدم حضور ژاوی در دیدار با مایورکا

بازیکن خلاق تیم بارسلونا در دیدار نیم نهایی جام حذفی اسپانیا تیمش را همراهی نخواهد کرد.

ملی پوش اسپانیایی تیم بارسلونا در تمرینات صبح امروز شرکت نکرده است و به احتمال زیاد تا دیدار هفته آینده تیمش استراحت خواهد کرد.

ظاهرا جانشین ژاوی در این دیدار، " سرجیو بوسکت " خواهد بود، زیرا این بازیکن در دیدارهای گذشته تیمش نمایش قابل قبولی داشته است.

به هر حال، هنوز مشخص نیست که گوارديولا از کدام بازیکن خود به جای ژاوی در این دیدار استفاده خواهد کرد، زیرا این مربی در دیدارهای گذشته نشان داده است که در ترکیب تیمش از بازیکن های مختلفی استفاده می کند.

منبع

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مالدینی، رائول و دل پیرو نماد فوتبال جهان هستند!

سرمربی سابق تیم های یووه، میلان و رئال مادرید سه ستاره این تیم ها را تحسین کرد...

" فابیو کاپلو " سرمربی تیم ملی انگلستان سه بازیکن بزرگ فوتبال جهان، " رائول "، " پائولو مالدینی " و " الکس دل پیرو " را نماد فوتبال جهان توصیف کرد.

آن ها در تمام دوران حرفه ای خود در باشگاهشان مانده اند. " دل پیرو " (یوونتوس) و " رائول " (رئال مادرید) در تمام مدت برای باشگاهشان گلزنی کردند و " مالدینی " (میلان) تا به حال یکی از بزرگ ترین مدافعان فوتبال جهان بوده است.

" کاپلو " به " Marca " گفت:« مالدینی، دل پیرو و رائول نماد فوتبال جهان هستند. به رائول نگاه کنید؛ او توانسته است با پیراهن رئال مادرید 307 گل به ثمر برساند.»

" فلورنتینو پرز " در تابستان می تواند به عنوان رئیس رئال مادرید انتخاب شود و سرمربی تیم ملی انگلستان بر این باور است که او می تواند این باشگاه اسپانیایی را به اوج بازگرداند.

" کاپلو " اضافه کرد:« من فکر می کنم فلورنتینو پرز رئیس ایده آل است. او تنها کسی است که می تواند این باشگاه را به اوج بازگرداند.»

منبع

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نام هانري در فهرست فروش بارسلونا قرار گرفت

خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستان به فروش مي رسد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، تيه ري هانري گلزن بارسلونا گزينه اصلي براي فروش در تابستان محسوب مي شود.
قرار است هانري به همراه مبلغي در حدود 10 ميليون يورو به يكي از دو باشگاه فرانسوي ليون و آلماني باريرن مونيخ برود.
اين اتفاق در صورتي رخ مي دهد كه يكي از اين دو باشگاه حاضر باشد گزينه مورد نظر بارسلونا را به آنها بفروشد.
بارسلونا سخت به دنبال كريم بنزما از المپيك ليون فرانسه و فرانك ريبري از بايرن مونيخ آلمان است.
باشگاه بارسلونا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات تابستاني چند خريد بزرگ اما سودمند و فني داشته باشد و گزينه هاي نام برده شده در اولويت خريد قرار دارند.
تيه ري هانري هنوز به انتشار اين خبر واكنش نشان نداده است.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سسك فابرگاس هافبك ملی پوش اسپانیایی تیم آرسنال قصد دارد فصل آینده به بارسلونا باز گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر ، روزنامه ماركا نوشت فابرگاس 21 ساله كه به تازگی از مصدومیت جدی زانو رهایی یافته طی هفته های اخیر مذاكراتی با بارسلونا داشته است.

یكی از نزدیكان بارسلونا گفت او به بارسا پیام فرستاده كه برای خرید وی با آرسنال تماس بگیرند.

این در حالی است كه بارسلونا حاضر نیست بیش از 20 میلیون یورو برای این بازیكن هزینه كند چرا كه مسئولان فعلی این باشگاه اعتقادی به خریدهای سنگین ندارند.

فابرگاس در جولای 2003 از تیم جوانان بارسلونا به آرسنال پیوست.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو

خوانده راموس: رئال مادريد دفاعي نيست
"خوانده راموس" سرمربي باشگاه رئال مادريد در گفت و گو با دستيار سابقش "خوان رامون لوپس مونيس" که هدايت تيم ريسينگ را برعهده دارد، برچسب دفاعي بودن رئال را غيرواقعي دانست.

FBL-ESP-REAL MADRID-TRAINING
راموس تاکيد کرد از انتقاداتي که در مورد دفاعي بودن تيمش مي شنود ناخشنود است.
به نوشته سايت گل، راموس و مونيس در آستانه ديدار دو تيم در ورزشگاه سانتياگو برنابئو با هم ديدار کردند.
با وجود اينکه تيم مادريد به شش پيروزي پياپي دست يافته است، اما استفاده از دو هافبک تدافعي به نظر "آلفردو دي استفانو" جالب نيست.
راموس در واکنش به نظر استفانو، اظهارداشت:«من با انتقاداتي که از رئال مي شود موافق نيستم، اين برچسبي است که به رئال نمي چسبد، آيا مي توان مدعي شد بارسلونا کمترين باخت را داشته پس دفاعي است؟ خير.»
وي ادامه داد:«بديهي است که عملکرد ما مثل بارسلونا درخشان نيستم اما در کسب نتيجه موفق بوده ايم، اساس تفکرات من براي هر بازي، دفاع نيست.»
راموس و مونيس در چندين باشگاه به عنوان سرمربي و دستيار در کنار هم کار کرده اند اما در هفته آينده روي نيمکت دو تيم رقيب مقابل هم مي نشينند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
كرسو: آبل ما را نجات مي دهد
اسپانیا - لالیگا
یوفا: مديرعامل باشگاه اتلتيكو مادريد اخراج آخيره و استخدام آبل رسينو را كاري درست و حساب شده دانست.

به گزارش یوفا انريكه كرسو گفت: اطمينان دارم كه اتلتيكو مادريد دوباره به جاده موفقيت قدم مي گذارد و به سمت قهرماني حركت مي كند. ما هنوز چيزي را از دست نداده ايم. معتقدم كه آبل ما را نجات مي دهد.

وي افزود: آبل رسينو مربي كوچكي نيست و از اين به بعد نام او را زياد خواهيد شنيد.
منبع

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
در اعتراض به اخراج آخيره / فورلان: مشكل ما مربي نبود
اسپانیا - لالیگا
یوفا: مهاجم اهل اروگوئه اتلتيكو مادريد اخراج خاوير آخيره را نادرست دانست.

به گزارش یوفا ديه گو فورلان گفت: مربي مشكل بزرگ ما نبود اما متاسفانه مقامات باشگاه به شدت تحت تاثير هواداران هستند و حاضرند همه چيز را فداي ميز و شغل خود كنند.

وي افزود: اتلتيكو مادريد مشكل مالي دارد اما نمي خواهد اين بحران در ميان بازيكنان رسوخ كند. حقيقت اين است كه بازيكنان نيز از اين مسئله ناراحت هستند.

link

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کوپا دل ری: سویا در دقیقه 90 بیلبائو را شکست داد.

دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا با پیروزی سویا آغاز شد.

در اولین دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری، تیم فوتبال سویا موفق شد در ورزشگاه " رومن سانچز پیجوان " با نتیجه 2-1 اتلتیک بیلبائو را شکست دهد. در این دیدار " فرناندو لیورنته " در واپسین دقایق نیمه نخست اتلتیک بیلبئو را پیش انداخت اما دو گل " آلن دوشر " و " لاتارو آکوستا " در دقایق 61 و 90 سویا را از یک شکست خانگی نجات داد، ضمن اینکه " فردریک کانوته " مهاجم اهل مالی سویا در دقیقه 85 یک پنالتی برای این تیم از دست داد تا کار سویا در دور برگشت دشوار تر شود.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا، امشب(پنجشنبه) بارسلونا در ورزشگاه " نیوکمپ " میزبان مایورکا است.

منبع

۱۷ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۷,۶۱۴ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۷,۲۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۵۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۰۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۷۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۸۲۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۲۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۹۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۲۰ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!