به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
مانسانو: شكست برابر بارسلونا اتفاقي بود
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مايوركا شكست تيمش برابر بارسلونا را اتفاقي توصيف كرد و گفت: مي توانيم به ديدار پاياني صعود كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، گريگوري مانسانو گفت: سخت است، اما غير ممكن نيست. ما مي توانيم بارسلونا را در خانه شكست دهيم. اين تيم بسيار عالي بازي مي كند اما در اين بازي كنترل ميدان در اختيار ما بود و حريف به دو گل اتفاقي دست پيدا كرد. حملات مايوركا بسيار بيشتر بود و از اينكه مردان من در نيوكمپ بارسلونا را به دفاع مجبور كرده بودند خوشحالم.
اين در حالي است كه بر خلاف اظهارات مانسانو بارسلونا در ديداري يك طرفه و راحت رئال مايوركا را دو بر صفر شكست داد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۸ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
تلاش بارسلونا براي رفع محروميت آلوس
خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا مي كوشد محروميت مدافع خود را كاهش دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، فدراسيون فوتبال اسپانيا حاضر به تخفيف در حكم ارائه شده در مورد محروميت دانيل آلوس نيست اما به نظر مي رسد تلاش بارسلونا براي فرجام خواهي به ثمر برسد.
آلوس به خاطر دريافت 5 كارت زرد حضور در هفته بيست و دوم لاليگا را از دست داده است.
بارسلونا به خصوص در مورد كارت زرد آلوس در مصاف با راسينگ سانتاندر اعتراض دارد و معتقد است كه اين اخطار بي مورد بوده است.
بارسا يكشنبه شب آينده به مصاف اسپورتينگ گيخون مي رود.

منبع

۱۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال و بارسا در خانه خود به مصاف حریفان می روند.

هفته بیست و دوم لالیگا با دیدارهای خانگی رئال مادرید و بارسلونا پیگیری خواهد شد.

رئال مادرید که در نقل و انتقالات ژانویه تیم خود را تقویت کرد در خانه میزبان ریسینگ سانتاندر است. رئال با مربیگری خوانده راموس بعد از کسب 6 برد متوالی به کورس قهرمانی بازگشت اما با وجود این نتایج خیره کننده باز هم 12 امتیاز با بارسلونا، تیم صدرنشین فاصله دارد. در هفته گذشته یک اتفاق مهم در باشگاه رئال مادرید افتاد. رائول ستاره رئال با گلی که مقابل نومانسیا به ثمر رساند، به رکرود 307 گل دی استفانو رسید و اگر در دیدار برابر ریسینگ موفق به گلزنی شود این رکورد را در سن 31 سالگی خواهد شکست.
رافائل ون درفارت بازیکن هلندی رئال مادرید می گوید: « ما به پیروزی های خود ادامه می دهیم و منتظر باخت بارسلونا می مانیم. اگر ما می خواهیم به هدف خود برسیم فقط باید ببریم. »
رئالی ها امیدوارند بارسا بازی های خود را ببازد تا فاصله را کاهش دهند اما شاگردان گواردیولا به هیچ تیمی مجال نمی دهند. بارسلونا این هفته در ورزشگاه نیوکمپ میزبان اسپورتینگ گیخون خواهد بود. تیمی که تاکنون مساوی نکرده است، یا می برد یا می بازد.
اما بارسلونا در این دیدار با بحران کمبود بازیکن مواجه است. رافائل مارکز و جرارد پیکه دو مدافع مرکزی بارسا هفته گذشته در پیروزی 2-1 بارسا برابر ریسینگ از زمین مسابقه اخراج شدند و کارلس پویول نیز به دلیل مصدومیت به این دیدار نمی رسد. با این وجود گواردیولا امیدوار به درخشش لیونل مسی است که هفته گذشته پنج هزارمین گل تاریخ بارسلونا در لالیگا را به ثمر رساند. تیری آنری در مورد ستاره جوان تیمشان می گوید: « ما نمی خواهیم به مسی فشار وارد کنیم اما شما باید بگویید او بسیار شبیه مارادونا، بهترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا است. »
در سایر دیدارها سویا تیم سوم جدول در زمین خود میزبان تیم شانزدهم یعنی رئال بتیس است و اوساسونا در حالی که جواد نکونام را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد در ورزشگاه رینو دی ناوارا میزبان والنسیا خواهد بود.

برنامه کامل هفته بیست و دوم لالیگا بدین شرح است:

شنبه 19 بهمن:
رئال مادرید – ریسینگ سانتاندر، ساعت 22:30(ورزشگاه سانتیاگو برنابئو)
سویا – رئال بتیس، ساعت 00:30(ورزشگاه رومن سانچز پیجوان)

یکشنبه 20 بهمن:
ختافه – اسپانیول، ساعت 19:30(ورزشگاه آلفونسو پرز)
مالاگا – آلمریا، ساعت 19:30(ورزشگاه لا روسالدا)
وایادولید – اتلتیک بیلبائو، ساعت 19:30(ورزشگاه خوزه زوریلا)
رکرتیوو – اتلتیکومادرید، ساعت 19:30(ورزشگاه النوئوا کولمبیا)
مایورکا – دپورتیوو، ساعت 19:30(ورزشگاه اونو استادی)
ویارئال – نومانسیا، ساعت 19:30(ورزشگاه ال مادریگال)
بارسلونا – اسپورتینگ گیخون، ساعت 21:30(ورزشگاه نیوکمپ)
اوساسونا – والنسیا، ساعت 23:30(ورزشگاه رینو دی ناوارا)

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
مهمان_
راز عدم حضور بنزما در بارسا افشا شد
آبيدال: بايد حقيقت را به او مي‌گفتم

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، اريك آبيدال بازيكن كليدي بارسلونا گفت: بارسلونا در اوج است اما مشخص نيست كه سال آينده همين گونه باشيم. مشخص است رئال مادريد براي سال آينده خود را آماده كرده است و آينده بنزما در اين تيم تامين است.
وي افزود: بايد حقيقت را به او مي گفتم. بنزما جوان است و بايد در اروپا رشد كند. بارسلونا تيم خوبي براي او نيست و اين را همه كارشناسان مي دانند. بهتر است بنزما به رئال مادريد برود.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
•.¸بهاره •.¸ نوشته:

راز عدم حضور بنزما در بارسا افشا شد
آبيدال: بايد حقيقت را به او مي‌گفتم

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، اريك آبيدال بازيكن كليدي بارسلونا گفت: بارسلونا در اوج است اما مشخص نيست كه سال آينده همين گونه باشيم. مشخص است رئال مادريد براي سال آينده خود را آماده كرده است و آينده بنزما در اين تيم تامين است.
وي افزود: بايد حقيقت را به او مي گفتم. بنزما جوان است و بايد در اروپا رشد كند. بارسلونا تيم خوبي براي او نيست و اين را همه كارشناسان مي دانند. بهتر است بنزما به رئال مادريد برود.

منبع

پس همه چی زیر سر این دیوونه ی خل و چله!!
ازش متنفرم...

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در پي تقاضاي تجديد نظر در محكوميت هوادار مارسي
دادگاه اسپانيا با تخفيف در حكم سانتوس مخالفت كرد
خبرگزاري فارس: حكم 3 سال زندان يك هوادار فرانسوي در دادگاه تجديد نظر اسپانيا غير قابل بخشش يا تخفيف اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، بر اساس اين حكم سانتوس ميراسيه‌را؛ هوادار تيم مارسي فرانسه به خاطر درگيري با پليس اسپانيا و مجروح كردن 3 شهروند اسپانيايي به 3 سال زندان محكوم شده است.
اين مسئله كه خشم بسياري از مردم فرانسه را نيز برانگيخته باعث شده ساركوزي رئيس جمهوري فرانسه نامه اي به همتاي اسپانياي خود براي آزادي اين فرانسوي ارسال كند.
باشگاه مارسي معتقد است كمبود امكانات امنيتي و توهين هواداران اسپانيايي به هيچ وجه مد نظر قاضي اين دادگاه نبوده است.
دادگاه ورزش اسپانيا در نوبت تجديد نظر حكم را تغيير نداده و همچنان بر محكوميت 3 ساله اين زنداني اصرار دارد.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در آستانه ديدار با گيخون
گوارديولا: بارسا كوچه ورود ممنوع غرور است
خبرگزاري فارس: سرمربي بارسلونا از برگزاري چند جلسه مهم با بازيكنان در مورد كنار گذاشتن غرور خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، پپ گوارديولا گفت: بارسلونا با اقتدار در صدر جدول است شايد اگر خود من هم بازيكن اين تيم در چنين شرايطي بودم دچار غرور مي شدم اما اكنون كه مربي تيم هستم وظيفه دارم مراقب بازيكنان خود باشم.
وي افزود: بارسا براي غرور كوچه ورود ممنوع است و هيچ بازيكني حق ندارد بازي هاي باقي مانده را دست كم بگيرد. ما چندين جلسه جداگانه براي صحبت كردن در همين مورد را تجربه كرده ايم و اين جلسات ادامه خواهند داشت.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در حمايت از رئيس احتمالي آينده رئال مادريد
راموس: پرس به من اعتماد به نفس داد
خبرگزاري فارس: مدافع رئال مادريد از به روي كار آمدن فلورنتينو پرس استقبال و حمايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، سرخيو راموس گفت: وقتي كه هيچ ارزشي در فوتبال اسپانيا نداشتم پرس مرا خريد و نام مرا بر سر زبان ها انداخت.
وي افزود: پرس به من اعتماد به نفس داد. او مدير بزرگي است و در نظر من قبل از آنكه يك مدير باشد يك دوست خوب براي بازيكنان محسوب مي شود و بي ترديد يك روانشناس است.
راموس عنوان كرد: اكنون وضعيت رئال مادريد با داشتن مربي خوبي مثل خوانده راموس خوب است و ما مشكلي نداريم اما اميدوارم برخي بحران ها در سطح مديريت نيز به زودي حل شوند.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بر اساس ادعاي يك روزنامه انگليسي
پرس و ويالونخا به توس پيشنهاد دادند
خبرگزاري فارس: به نظر مي‌رسد دو رئيس احتمالي رئال مادريد در دوره بعدي با مقامات شركت چند منظوره MSI مذاكره داشته اند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي ميرر، فلورنتينو پرس، رئيس سابق رئال مادريد و گزينه جدي در انتخابات آينده اين باشگاه و ويالونخا ديگر نامزد شركت كننده در اين انتخابات زودهنگام، مي كوشند با آمدن خود، چند بازيكن بزرگ را نيز وارد تركيب اصلي كنند.
اين دو به صورت جداگانه با مقامات شركت چند منظوره MSI كه نيمي از سهام باشگاه وستهام، بخشي از سهام منچستر يونايتد و مالكيت حقوقي چند بازيكن بزرگ از جمله توس را در اختيار دارد، ديدار و گفت و گو كردند.
آمدن توس به رئال مادريد تحت كنترل فرگوسن نيست چرا كه مالك حقوقي اصلي اين بازيكن، وكلاي وي و باشگاه وستهام محسوب مي شوند.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در آستانه انتخابات زودهنگام
بوتراگنو: مادريد نبايد انتخابات برگزار كند
خبرگزاري فارس: نايب رئيس سابق رئال مادريد برگزاري انتخابات زودهنگام در اين باشگاه را به ضرر همه دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رئال مادريد، اميليو بوتراگنو، بازيكن اسبق تيم اول پايتخت اسپانيا اظهارد اشت: از ديد من مادريد نبايد انتخابات زودهنگام برگزار كند.
وي افزود: 25 سال از آخرين درخشش من با لباس رئال مادريد مي گذرد؛ اما هنوز ثبات آن زمان را در اين تيم نديده ام. نمي دانم بالاخره در چه زماني اين ثبات مديريتي در رئال مادريد شكل مي گيرد.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۶,۱۵۷ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۴,۷۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۴۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۱۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۷,۹۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۵۴۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۵ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۸۸ کاربر آنلاین است. (۲۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!