به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
مصاحبه با گرث بیل: به معجزه اعتقاد دارم/رئالی ها بازی را شل نمی گیرند

رئال هم 0 -4 به لیورپول باخته بود

سایت گل- گرث بیل (متولد 1989، کاردیف)، یکی از ستاره های اروپاست و در دیدار امشب تیمش ،بزرگترین تهدید تاتنهام برای کاسیاس خواهد بود. تاتنهام برای صعود به دور بعد به یک معجزه نیاز دارد و دراین راه مسئولیت بزرگی بر دوش بیل قرار دارد. این جوان ولزی ناامید نیست و به این نکته اشاره کرد که مادریدی ها هم یک بار 0-4 مغلوب لیورپول شده بودند .بیل در گفت و گویی اختصاصی با روزنامه مارکا، درمورد تیم مورینیو صحبت کرد و هشدار داد که در بازی «وایت هارت لین» کهکشانی ها با موجی از فشار روبرو می شوند.متن این گفت و گو را با هم می خوانیم:

به معجزه اعتقاد داری؟ فکر می کنی که تاتنهام می تواند به جریان رقابتها برگردد؟

درفوتبال هر اتفاقی ممکن است. تاریخ فوتبال مملو از بازیهای جنون آمیز و غیرقابل باور است.چند سال پیش رئال در آنفیلد با نتیجه 0-4 مغلوب شد.چرا ما نتوانیم چنین کاری بکنیم؟ ماتلاشمان را می کنیم و تسلیم نمی شویم. این چالشی غیرممکن است ولی باید بازی کنیم و ببینیم که چه خواهد شد. امیدواریم که این معجزه رخ بدهد. باید خوش بین باشیم. برای پیروزی به میدان می رویم و برای رسیدن به این هدف از اولین دقیقه مبارزه می کنیم.

فکر می کنی رئال بعد از نتیجه بازی رفت، با خیال راحت تری به میدان می آید؟

امیدواریم که این طور باشد. ما به این نیاز داریم که همه چیز به نفع ما پیش برود و بازی ساده ای پیش رو داشته باشیم.باید از همان ابتدا حریف را تحت فشار قرار دهیم ولی بعید می دانم که رئالی ها بازی را«شل» بگیرند.چون آنها در رقابتهای اروپایی تجربه فراوانی دارند.

تاتنهام چطور بازی خواهد کرد؟ سرتا پا حمله خواهید بود؟

ما به این نیاز داریم که بازی را خوب شروع کنیم و ما تیمی هستیم که به خوبی مسیر حمله کردن را می دانیم. باید ببینیم که می توانیم رئال را تحت فشار بگذاریم و توپ را از پشت سر گرفته و سریع به گل برسیم یا نه

درانتظار چه جوی در ورزشگاه هستید؟

ما به حمایت هوادارانمان نیاز داریم. آماده ایم تا تمام توانمان را به کار بگیریم و به اعتماد هوادارانمان پاسخ دهیم. می دانیم که آنها می توانند بازیکن دوازدهم تیم ما باشند.باید از ابتدا به خودمان باور داشته باشید

نقطه ضعف رئال مادرید درچیست؟

فکرمی کنم آنها نقاط ضعف زیادی ندارند ولی به نظرم ما هم زیاد نقطه ضعف نداریم. ما مهاجمان خیلی باکیفیتی داریم و می توانیم به گلهای زیادی برسیم.

فکر می کنی که مورینیو بادرنظر داشتن بازی ال کلاسیکو، تغییر زیادی در تیمش بدهد و مثلا اوزیل یا کریس را روی نیمکت بگذارد؟

مطمئن نیستم ولی اگر این بازیکنان بازی نکنند، برای ما بهتر خواهد شد. در هر صورت تمام بازیکنان رئال با کیفیت هستند. البته ما هم سلاح های خودمان را داریم

مورینیو بعد از دوران حضورش در لیگ برتر بعنوان مربی چلسی، دوباره به انگلیس بازمی گردد. فکر می کنی که استقبال از او چطور خواهد بود؟

مطمئن نیستم. او در انگلیس کارنامه خیلی خوبی داشت وفکر می کنم استقبال خوبی از او بشود.مورینیویکی از بهترین مربیان دنیاست.در چلسی موفق بود وفکر می کنم که الان بارئال هم به موفقیت برسد

به نظرتو، نتیجه بازی «برنابئو»، بیانگر سطح تفاوت واقعی دو تیم تاتنهام ورئال است؟

زمانی که بایک بازیکن کمتر بازی می کنی،کار کردن برایت غیرممکن می شود.آن هم درلیگ قهرمانان اروپا ومقابل تیمی مثل رئال! فکر می کنم این اصلی ترین دلیل تفاوت دوتیم دربازی رفت بود. امیدواریم که دردیدار امشب، برعکس بازی رفت اتفاق بیفتد و آنها یک بازیکنشان رااز دست بدهند و مابتوانیم از این فرصت بهره ببریم.

چه خاطره ای ازورزشگاه«برنابئو»در ذهن تو ماند؟

برنابئو یکی از ورزشگاه هایی است که از دوران بچگی رویای بازی درآن را داشتم.به نظرمی رسد که سکوهای ورزشگاه به آسمان می رسند.فوق العاده است. چمن این ورزشگاه،زیباترین چمنی است که درآن بازی کرده ام

خودت را باپیراهن سفید رئال در«برنابئو» تصور می کنی؟

نمی دانم که آیا به رئال می روم یانه.الان در تاتنهام خوشحالم. ما تیم جوانی داریم و من هم جوانم

کریس چه تاثیری دررئال دارد؟

رونالدو گل می زندو هم تیمی هایش رابه گلزنی وا می دارد.او مهمترین بازیکن رئال و تعیین کننده ترین بازیکن این تیم است.رونالدو یکی ازبهترین بازیکنان دنیاست.

همه ازنیمه نهایی میان رئال وبارسا حرف می زنند.ترجیح می دهی کدام یک از این دوتیم به «ومبلی»برسد؟

نمی دانم.بارسااین روزها تیم برتر به نظر می رسدولی جرات ندارم تیمی را مدعی اصلی پیروزی دراین بازی بدانم.بارسا تیم پخته ای است ولی به بازیکنان رئال نگاه کنید.همه آنها بازیکنان تراز اولی هستند.بازی فوق العاده ای خواهد بود ولی پیش بینی آن کار سختی است.

خیلی ها در ولز تورا جانشین گیگز می دانند.نظرت چیست؟

این افتخاربزرگی است که مرابا گیگز مقایسه می کنند.او یکی از سمبلهای فوتبالی دوران کودکی من است.من در تیم ملی درکنار او بازی کردم و گیگز به من خیلی کمک کرد. او یکی از بزرگترین بازیکنانی است که گام به لیگ برتر گذاشته

هیچ وقت به این فکر نیفتادی که به رشته «دو و میدانی»بروی؟

درفوتبال همیشه موفق تر از دوبودم.هر چند که دویدن راهم واقعا دوست دارم. من خیلی سریع بودم.چه در دوهایی بامسیر طولانی و چه در مسافتهای کوتاه .ولی نمی توانم بدون فوتبال زندگی کنم.فوتبال عشق من است

برای رسیدن به اینجا خیلی تلاش کردی ، چون مصدومیت ها برای تو مثل یک کابوس بودند!

درست است.به اندازه کافی مصدوم می شدم. خیلی مشکل داشتم ولی به شدت تمرین می کردم و الان از نظر فیزیکی خیلی قوی تر از قبلم. ازنظر روانی هم خیلی قوی ترشده ام. زمانی که می بینی که نمی توانی تا کاری که می خواهی را انجام دهی،باید ازفوتبال لذت ببری.

بیل به کجا خواهد رسید؟ آینده روشن تری در انتظار توست؟

من خیلی پیشرفت کرده ام.به ویژه در این یک ساله که در میانه میدان بازی کرده ام.ولی می توانم بهتر از اینها باشم.هنوز راه زیادی هست تا من را با بهترین بازیکنان دنیا مقایسه کنند

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
آنچلوتی: از آینده ام مطمئن نیستم/درانتخاب تورس به جای دروگبا اشتباه کردم

مربی ایتالیایی در صحبتهایی اعلام کرد که بعد از شکست تیمش مقابل یونایتد و حذف از گردونه رقابتهای اروپایی با رومن آبراموویچ صحبت نکرده است

سایت گل- کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که مطمئن نیست که آیا مربی چلسی خواهد ماند یا خیر. او این صحبتها را پس از شکست تیمش مقابل یونایتد و حذف از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مطرح کرد.

پس از آنکه رومن آبراموویچ ریاست باشگاه چلسی را در سال 2003 در دست گرفت، این تیم جوایز و قهرمانی های متعددی را فتح کرد و اکنون همه درانتظار درخشش چلسی دراروپا بودند؛ به ویژه بعد از انتقال تورس 50 میلیون پوندی به رختکن استمفورد بریج که سرو صدای زیادی به راه کرد. ولی این ستاره اسپانیایی از ژآنویه تاکنون نتوانسته برای چلسی گلزنی کند

الان و با شکست 1-2 چلسی مقابل یونایتد این تیم از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت و تنها می تواند برای قهرمانی در لیگ برتر مبارزه کند.چلسی در حال حاضر در رده سوم جدول است و11 امتیاز با یونایتد صدرنشین فاصله دارد. این طور به نظر می رسد که پس از این شکست، آنچلوتی هنوز با مالک باشگاهش صحبت نکرده است

آنچلوتی به روزنامه گاردین گفت:« من نگران نیستم. باید کارم را انجام دهم و نهایت تلاشم را به کار گیرم.الان من نیستم که باید برای ماندن و رفتنم تصمیم بگیرم و هنوزبا آبراموویچ صحبت نکرده ام.»

این مربی ایتالیایی درادامه به این نکته اشاره کرد که شاید در انتخاب ترکیب فیکس تیمش و به میدان فرستادن تورس به جای دروگبا اشتباه کرده باشد:« شاید. ولی من قبل از این تصمیم، مدتها فکر کردم.من ترجیح می دادم تا در چنین سبک بازیهایی، بازی را با فرناندو شروع کنم . ولی دروگبا در نیمه دوم واقعا خوب بازی کرد.»

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
منچستر - چلسی ؛ روزنامه های انگلیسی چه نوشتند؟

سایت گل - آنچه می خوانید تتیر روزنامه های امروز صبح انگلیس درباره بازی منچستر یونایتد - چلسی است که با برد شاگردان فرگوسن به پایان رسید:
دیلی میرور: هرناندس با یک بغل پا یونایتد را به نیمه نهایی رساند.... پایان کار آنچلوتی در چلسی
دیلی میل: ممنون تورس از اینکه کاری نکردی.. حالا ادامه فصل رو راحت باش...
دیلی تلگراف: قرمزهای منچستر...
سان: یک حرکت سریع از پارک نیمه نهایی را به یوناتد هدیه کرد
ایندیپندنت: آیا آبرامویچ همچنان برای به چنگ آوردن عنوان اروپایی در استمفورد میماند؟
دیلی اکسپرس: رومن آبرامویچ نابود شد!
تایمز: آرزوهای آبرامویچ با درخشش هرناندس به خاک سپرده شد

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
کاکا: هنوز به نیمه نهایی نرسیده ایم/ باید برای پیروزی مقابل تاتنهام قرار بگیریم

دیدار برگشت دو تیم امشب در وایت هارت لین برگزار خواهد شد و شاگردان هری ردنپ برای عبور از مردان مورینیو و رسیدن به نیمه نهایی به یک معجزه نیز دارند

سایت گل- کاکا، ستاره برزیلی رئال مادرید، اعلام کرد تیمش علی رغم پیروزی 4-0 مقابل تاتنهام در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، هنوز به نیمه نهایی راه پیدا نکرده است.

دیدار برگشت دو تیم امشب در وایت هارت لین برگزار خواهد شد و شاگردان هری ردنپ برای عبور از مردان مورینیو و رسیدن به نیمه نهایی به یک معجزه نیز دارند.

ستاره برزیلی معتقد است هر بازگشتی در فوتبال ممکن است و رئالی ها باید در دیدار برگشت نیز بازی همیشگی شان را ارائه دهند. او در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" من فینال سال 2005 چمپیونزلیگ بین میلان و لیورپول را هنوز به یاد دارم. ما در نیمه اول 3-0 پیش افتاده بودیم اما در مدت کوتاهی برتری سه گل مان را از دست دادیم و پیروزی خیلی راحت از دست مان پرید.

بنابراین باید برای پیروزی مقابل تاتنهام قرار بگیریم. بازی هنوز تمام نشده است."

رئالی ها در صورتی که به نیمه نهایی راه پیدا کنند، باید مقابل بارسلونا قرار بگیرند.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
خاویر زانتی: در 90 دقیقه ممکن است هر اتفاقی رخ دهد

اینتری ها در دیدار رفت در خانه 5-2 شکست خوردند و اینک برای رسیدن به نیمه نهایی و قرار گرفتن مقابل منچستریونایتد کار بسیار دشواری پیش رو دارند

سایت گل- خاویر زانتی، کاپیتان اینتر، معتقد است تیمش می تواند دست به کاری شگفت انگیز بزند و در دیدار امشب مقابل شالکه در ولتینز آره نا یک پیروزی تاریخی را به دست بیاورد.

اینتری ها در دیدار رفت در خانه 5-2 شکست خوردند و اینک برای رسیدن به نیمه نهایی و قرار گرفتن مقابل منچستریونایتد کار بسیار دشواری پیش رو دارند.

زانتی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من برای اولین بار است که در این ورزشگاه بازی می کنم و این بسیار خوب است. بسیار زیباست و مهمتر از همه، امیدوارم نتیجه در نهایت به نفع ما رقم بخورد.

فرقی نمی کند آنها تغییری داشته باشند یا نه، به هر حال ما به تیم حریف احترام می گذاریم. با این وجود محرومیت فارفان خبر خوبی برای ماست.. من او را به خوبی می شناسم زیرا در دیدارهای ملی زیادی مقابل او بازی کرده ام. او بازیکن مهمی است اما ما تنها به بازی خودمان فکر می کنیم و امیدواریم که همه چیز خوب پیش برود."

زانتی همچنین در مورد میزان شانس پیروزی تیمش در دیدار امشب گفت:" می دانیم کار دشواری است اما ما 90 دقیقه فرصت داریم تا نتیجه ای عالی به دست بیاوریم.

در 90 دقیقه اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. برای ما کلیدی است که اشتباهات کمی مرتکب شویم و موقعیت های زیادی ایجاد کنیم تا بتوانیم گل های زیادی به ثمر برسانیم.

شالکه در دیدار رفت نشان داد که تیم خوبی است. ما می دانیم جبران نتیجه دیدار رفت دشوار است. اگر می خواهیم به نیمه نهایی صعود کنیم باید نمایش فوق العاده ای ارائه دهیم."

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
ادوین فن در سار: پارک فوق العاده است

شیاطین سرخ موفق شدند در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2-1 چلسی را شکست دادند و پارک در دقیقه 77 گل دوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند

سایت گل- ادوین فن در سار، دروازه بان منچستریونایتد، جی سونگ پارک، ستاره کره ای تیمش را به دلیل به ثمر رساندن گل پیروزی در دیدار مقابل چلسی مورد ستایش قرار داد.

شیاطین سرخ موفق شدند در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2-1 چلسی را شکست دادند و پارک در دقیقه 77 گل دوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

فن در سار در گفتگو با خبرنگاران گفت:" پارک باورنکردنی است. او فوق العاده بود. او همه جای زمین حضور داشت. در جلو و عقب زمین کارهای دفاعی را انجام می داد و پاس هایی عالی برای بقیه ارسال می کرد.

او در ژانویه برای حضور در جام ملت های آسیا در کنار ما نبود و بعد از آن هم مصدوم شد. در آن زمان واقعا جایش در تیم خالی بود. برگشت او به تیم فوق العاده است."

شاگردان الکس فرگوسن باید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان با برنده دیدار تیم های اینتر و شالکه روبرو شود.

" فرقی نمی کند مقابل شالکه قرار بگیریم یا اینتر، به هر حال دیدار دشواری پیش رو داریم. بازی فوق العاده خواهد بود. توانستیم یک بار دیگر مقابل چلسی به پیروزی برسیم و اکنون بازی های مهمی در پیش داریم.

بعضی مواقع اتفاقات به پای شانس گذاشته می شود. شاید در دیداررفت مقابل چلسی کمی خوش شانس بودیم.

اما ما حرفه ای کار کردیم.

زمانی که دروگبا گل تساوی را به ثمر رساند، کمی ترسیدیم اما ما فورا یک گل دیگر زدیم و همه چیز تمام شد."

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
دژان استانکوویچ: اینتر از شالکه تیم بهتری است

استانکوویچ که در دیدار رفت گل اول بازی را به ثمر رساند، معتقد است تیمش از کیفیت لازم برای صعود برخوردار است

سایت گل- دژان استانکوویچ، هافبک باتجربه اینتر، مطمئن است که اینتر می تواند شکست 5-2 در دیدار رفت مقابل شالکه را جبران کند و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پبدا کند.
اینتری ها برای رسیدن به نیمه نهایی به پیروزی 4-0 نیاز دارند تا بتوانند حریف منچستریونایتد در این مرحله شوند.

استانکوویچ که در دیدار رفت گل اول بازی را به ثمر رساند، معتقد است تیمش از کیفیت لازم برای صعود برخوردار است.

او در گفتگو با نشریه بیلد گفت:" چرا نتوانیم شرایط را تغییر دهیم و 4-0 به پیروزی برسیم؟ ما تیم بهتری هستیم و از کیفیت بالاتری برخورداریم.

در شرایط عادی شالکه نمی تواند تهدیدی برای ما محسوب شود. ما شب سختی در پیش داریم. هنوز از شکست دیدار رفت شوکه هستیم. اما چرا نتوانیم جبران کنیم؟"

لوسیو که دیدار هفته گذشته را از دست داد، برای بازی امشب به خط دفاعی اینتر برگشته است. او نیز با استانکوویچ هم عقیده است.

" آنها در میلان معجزه کردند. ما این کار را در شالکه انجام خواهیم داد.ما باید با چهار گل اختلاف به پیروزی برسیم که البته کار دشواری است."

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فرگوسن: تورس باید فیکس بازی می کرد

سرالکس فرگوسن بر این باور است که چلسی در بازی برگشت دور یک چهارم نهایی مقابل یونایتد مجبور به استفاده از تورس در ترکیب اصلی اش بود.

سایت گل- تورس که با انتقال 50 میلیون پوندی اش از لیورپول به چلسی باعث شکسته شدن رکورد انتقال تیمهای انگلیسی شد، تا اینجای کار موفق نبوده تا ثابت کند که ارزش چنین هزینه ای را داشته است یا خیر.

او از زمان پیوستنش به چلسی موفق به گلزنی برای آبی های لندنی نشده است، با این وجود برای بازی برگشت مقابل منچستر یونایتد، به دیدیر دروگبا ترجیح داده شد و در ترکیب 11 نفره ی تیمش قرار گرفت.

به هر حال، پس از یک نمایش نه چندان جالب، تورس اسپانیایی در بین دو نیمه تعویض شد و جای خود را به دروگبا داد. چلسی با حضور دروگبا توانست تا با نمایشی قدرتمنداته تر به نسبت نیمه ی اول، موفق به گلزنی شود.

کارلو آنجلوتی، سرمربی تیم چلسی پس از پایان این دیدار قبول کرد که شاید در انتخاب تورس برای حضور در جمع 11 نفره ی تیمش دچار اشتباه شده است. با این اوصاف سرالکس فرگوسن میداند که چرا کارلتو مجبور به استفاده از این اسپانیایی بوده است.

" خیلی ها فکر میکردند که دروگبا بجای تورس بازی خواهد کرد. ولی من میدانستم که استفاده از تورس بخاطر این بود که قراردادی سنگین با او امضا کرده بودند.

به طور صد در صد مطمئن نبودم که تورس فیکس باشد ولی تصور بازی ندادن او نیز برایم سخت بود."

فرگوسن همچنین از اقدام چلسی برای خرید مهاجم سابق لیورپول چنین حمایت میکند:" آنها فرصت داشتند تا او را جذب کنند و این کار را نیز کردند. هر تیم دیگری نیز اگر چنین فرصتی داشت، مطمئنا اقدام میکرد.

همه بر این باورند که این یک کار تجاری خوب بود. شما نمی توانید از این بابت به کارلتو ایرادی وارد کنید. خرید تورس کار درستی بود.

او الان نمی تواند مفید واقع شود، ولی او جوان است و در فصول آینده میتواند تاثیر گذار باشد.

تورس تا به حال چندین بار در مقابل ما بازی کرده است. در اولدترافورد و آنفیلد به ما گل زده است ولی ما در مقابل او به درستی عمل کردیم."

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
شالکه 2 (7) – اینتر 1 (3): یو آر د کینگ،رائول!

شالکه 04 با بازی فوق العاده ستاره اصلی تیمش رائول گونزالس ، موفق شد اینتر را رفت و برگشت با نتیجه 3-7 شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند

سایت گل– شالکه توانست با پیروزی دو بر یک خانگی و پیروزی در مجموع هفت بر سه مقابل اینتر به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان برسد.

برد پنج بر دو آنها در هفته پیش آنها را در موقعیتی عالی برای صعود قرار داده بود. با این حال اینتر در نیمه اول دست به حمله زد تا این که در دقیقه 45، و بر خلاف جریان بازی، رائول توانست به شیوه‌ای هوشمندانه ژولیو سزار را پشت سر بگذارد و پاس عمقی خوسه مانوئل خورادو را به گل اول تبدیل کند.

شالکه البته به سرعت گل تساوی را دریافت کرد. در دقیقه 49، روی کرنر وسلی اسنایدر بود که تیاگو موتا با ضربه سر گل تساوی را زد.

با این حال شالکه به حمله دست زد و حتی موقعیت‌های این تیم از اینتر بهتر هم بود، تا این که بندیکت هوودس روی یک صحنه در حالی دروازه حریف را گشود که داور به اشتباه اعلام آفساید اعلام کرده بود.

این مدافع تسلیم نشد و کمی بعد، روی اشتباه یوتو ناگاتومو در آفسایدگیری توپ را گرفت و آن را با ضربه‌ای زمینی وارد دروازه ژولیو سزار کرد.

اینتر به این ترتیب به شکلی تحقیرآمیز از لیگ قهرمانان حذف شد. آنها قهرمان دوره پیش بودند. شالکه هم به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت. آنها در 26 آوریل میزبان یونایتد هستند و در 4 می در خانه حریف به میدان می‌روند.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
تاتنهام صفر (صفر) – رئال مادرید 1 (5): هدیه گومز به رونالدو

رئال مادرید توانست بی هیچ مشکلی تاتنهام را پشت سر بگذارد

سایت گل – رئال مادرید و بارسلونا حالا دیدار نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد. رئال توانست با کنار زدن تاتنهام به مرحله نیمه‌نهایی برسد.

تک‌گل کریستیانو رونالدو در دقیقه 50 سرنوشت این بازی را مشخص کرد. این بازیکن پرتغالی از فاصله 20 متری ضربه‌ای آرام را به سمت دروازه هورلیو گومز زد و توپ پس از برخورد عجیب با دستان دروازه‌بان برزیلی به درون دروازه تاتنهام غلتید. پس از این گل، تاتنهام به 6 گل نیاز داشت تا صعود کند. البته آنها در نیمه اول هم موقعیت‌هایی داشتند که از هیچ کدام استفاده نکردند.

رومن پاولیوچنکو در این دیدار به تنهایی چندین موقعیت را به هدر داد.

اکنون زمان آزمون نهایی بارسلونا و رئال مادرید در اروپاست. اگر رئال بتواند بارسا را ببرد، مردان ژوزه مورینیو بختی فوق‌العاده برای کسب دهمین عنوان قهرمانی خود در جام باشگاه‌های اروپا خواهند داشت.

منبع خبر

۲۵ فروردین ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۰,۹۹۰ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۵,۷۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۶۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۲۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۳۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۸۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۸۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۶۵۹ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۹۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!