به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

حبيب كاشاني: 72 درصد راه قهرماني را طي كرده‌ايم
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
بهترين مديری که تا حالا واسه پرسپوليس ديدم البت عابدينی هم بود!
چقدر خوب و صادقه رمز موفقيتشم همينه اگه 6 امتياز کم نميشد،حيف

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تيم فوتبال پرسپوليس بايد از خرداد تا تير 87 دو ديدار در آمريكا و كانادا برگزار كند.

حبيب كاشاني ، اظهار كرد: مديران قبلي باشگاه پرسپوليس با شركتي به نام "آلفا" در كانادا تماس برقرار كردند تا پرسپوليس دو، سه بازي در كانادا و آمريكا انجام دهد كه هر بازي براي پرسپوليس چهل هزار دلار درآمد دارد. البته به دلايل خاص و مشكلاتي كه وجود داشت مديران قبلي نتوانستند اين بازي‌ها را برگزار كنند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا انجام نشدن اين بازي‌ها شكايتي را براي پرسپوليس به همراه خواهد داشت، گفت: با شركت آلفا به توافق رسيديم تا بدون اينكه پاي فيفا به ميان كشيده شود به صورت تعاملي اين مشكل برطرف شود كه نمايندگان باشگاه پرسپوليس و اين شركت در جلسه‌اي به توافق رسيدند تا پرسپوليس با انجام دو بازي كه يك بازي در آمريكا و يك بازي هم در كانادا برگزار مي‌شود، از شكايت يك ميليون دلاري صرف‌نظر كنند.

وي افزود: براين اساس پرسپوليس متعهد شده است كه از خرداد تا تير 87 دو بازي دوستانه در كانادا و آمريكا برگزار كند تا هم براي باشگاه درآمدزايي شود و هم اينكه تعهدات انجام گيرد.

كاشاني در پاسخ به اين سوال كه آيا فدراسيون فوتبال و شوراي برون مرزي موافق حضور پرسپوليس در كانادا و آمريكا هستند؟ به ايسنا گفت: نامه‌اي را هم براي "علي‌آبادي" و هم "كفاشيان" فرستاده‌ايم تا در آخرين جلسه‌ي شوراي برون مرزي كه چهارشنبه (فردا) برگزار مي‌شود در اين باره تصميم‌گيري شود.

وي در ادامه‌ي درباره‌ي وضعيت تيم پرسپوليس در ليگ گفت: دوشنبه جلسه‌ي هم انديشي بين ما و اعضاي كادرفني به مدت دو ساعت برگزار شد. در اين جلسه وضعيت پرسپوليس مورد ارزيابي قرار گرفت و اين مساله را مورد بررسي قرار داديم كه چرا پرسپوليس در بازي‌هاي گذشته در نيمه‌ي اول نمايش خوبي انجام نمي‌دهد، در اين جلسه مسايل مختلفي مطرح شد و در آينده‌اي نزديك جلسه‌ي ديگري برگزار مي‌شود تا بتوانيم در فرصت باقي مانده تا بازي بعدي پرسپوليس مشكلات را برطرف كنيم.

كاشاني با ابراز اطمينان از قهرماني پرسپوليس در رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: از ابتدا تمام تلاش ما در جهت بازيكن و كادرفني و برگزاري اردوها، كسب عنوان قهرماني بوده است. تا به حال نيز پس از گذشت 24 هفته از رقابت‌هاي ليگ 72 درصد راه قهرماني را پشت سر گذاشته‌ايم و در ده هفته‌ي باقي مانده اميدوار هستيم كه 28 درصد باقي مانده را نيز كسب كنيم. اميدواريم با وجود كم شدن 6 امتياز با تلاش كادرفني، بازيكنان و حمايت هواداران به قهرماني برسيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه آيا شما از وضعيت كنوني پرسپوليس راضي هستيد يا خير؟ گفت: به هيچ عنوان از شرايط تيم راضي نيستم. انسان هميشه به دنبال كمال و تعالي است. ما در چند بازي گذشته امتيازهاي حساسي را از دست داديم كه اميدواريم بتوانيم در ديدارهاي آينده اين كسر امتيازها را جبران كنيم.

كاشاني با رد شايعه‌ي اولتيماتوم باشگاه پرسپوليس به افشين قطبي گفت: قطبي يك سال با پرسپوليس قرارداد دارد و نحوه‌ي همكاري ما كاملا مشخص است و ما براي سال آينده نيز نكاتي را مدنظر داريم اما در حال حاضر هيات مديره و مديرعامل از افشين قطبي حمايت مي‌كنند.

وي در ادامه‌ي گفت‌وگوي خود در پاسخ به اين سوال كه آيا شما اطلاع داريد كه چه شد فدراسيون فوتبال به يكباره نظرش از افشين قطبي به علي دايي تغيير كرد، گفت: من در جريان اين مساله نيستم. اين حق فدراسيون است كه سرمربي تيم ملي را انتخاب كند. اما، خواهشم از فدراسيون فوتبال اين بود كه به دليل اينكه قطبي،‌ ذوالفقارنسب و قلعه‌نويي برنامه‌هايشان را داده بودند با انتشار بيانيه‌اي از آنها تشكر مي‌شد، اين تنها گلايه من از فدراسيون فوتبال است. من حتي اين مساله را در گفت‌وگويي راديويي به "شفق" انتقال دادم اما متاسفانه با وجود اينكه او در آن برنامه از اين مربيان عذرخواهي كرد اما، هيچ بيانيه‌اي صادر نشد.

كاشاني درباره‌ي وضعيت شيث رضايي و حضورش در ديدار برابر پاس همدان علي‌رغم حكم كميته‌ي انضباطي باشگاه پرسپوليس گفت: هنوز كميته‌ي استيناف حكم قطعي را صادر نكرده است و تا زماني كه اين راي قطعي نشود لازم الاجرا نيست و به همين دليل قطبي از رضايي در ديدار برابر پاس همدان استفاده كرد. با اين حال راي تجديد نخواهد شد و تنها شايد كاهش يابد اما، هنوز هيچ چيز قطعي نيست.

وي در پايان در پاسخ به اين سوال كه آيا در روز پانزدهم فروردين پرسپوليس مقابل استقلال به ميدان خواهد رفت يا خير؟ گفت: ما تابع قوانين ليگ هستيم. براساس برنامه‌ي جديد دهم فروردين مقابل ذوب آهن ديداري را انجام مي‌دهيم كه پس از اين بازي به تهران بازخواهيم گشت و خود را آماده‌ي ديدار پانزدهم فروردين برابر استقلال خواهيم كرد.

منبع: ایسنا

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۲ اسفند ۱۳۸۶
صحبت های قطبی در مورد پرسپولیس و دایی
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
دوستان استقلال بازی داشت و برد امّا چون اصلا مهم نيست پس چرا بحث کنيم؟
فعلا اين مصاحبه باحال از افشين امپراطور رو بخونيد

«آقای دایی سری به سایت گوگل بزند و درباره من جستجو کند» / «كجاى دنيا ليگ كشور خود را براى۲ روز زودتر تشكيل شدن اردوى تيم ملى، يك ماه تعطيل مى كنند؟»
ديدار پاس همدان و نتيجه اى كه متعاقب آن براى سرخپوشان رقم خورد باعث شده بيشتر وقت تمرين ديروز اين تيم صرف گفت وگو بين سرمربى و بازيكنان اين تيم شود.«افشين قطبى» ديروز در پايان جلسه اش با بازيكنان در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد. با ما همراه باشيد:

•خيلى از بازيكنان ذخيره تيم شما اعتقاد دارند كه در تمرينات جزو آماده ترين ها هستند اما بازى به آنها نمى رسد، آيا اين ادعاى درستى است؟

به هيچ وجه. من اعتقاد دارم كه اصلاً خوب بودن يك بازيكن در تمرينات ملاكى براى بازى كردن او در مسابقات نيست چرا كه بازيكن حد و حدود خودش را بشناسد و بر اساس آن حرف بزند. بازيكنان بايد بدانند كه اينجا پرسپوليس است و بايد براى رسيدن به نتيجه مطلوب بهترين ها براى آن به ميدان بروند.

•پرسپوليس در نيم فصل دوم آن نيم فصل اول نبوده است آيا اين موضوع را قبول داريد؟

شايد ما در نيم فصل دوم در نيمه هاى اول هر بازى ضعيف بوده و بيشتر تماشاگر بازى حريفان خود بوده ايم اما در نيمه هاى دوم به خود آمده و توانسته ايم جبران مافات كنيم. من اين مسأله مهم را با بچه هاى تيم در ميان گذاشته و به نتيجه لازم هم دست پيدا كردم.

•چرا كريم باقرى را در دفاع ميانى به كار گرفتيد؟

دلايل خاصى داشتم. كريم به خاطر آمادگى بالايش مى توانست در دفاع ميانى براى ما مؤثر باشد و الحق هم كه او خوب بازى كرد. باور كنيد من اگر محمد نصرتى ناآماده را به جاى كريم در دفاع ميانى قرار مى دادم اگر او يك اشتباه مرتكب مى شد، به خراب شدن او كمك كرده بودم، كارى كه من هرگز دوست نداشتم بكنم. من قصد داشتم با اين كار به نصرتى كمك كنم.

•در طول بازى همواره برترى خط هافبك پاس بر خط هافبك تيم شما نمايان بود، چرا؟

شايد به خاطر اين بود كه عليرضا نيكبخت و محسن خليلى خصوصاً در نيمه اول در كار دفاعى شركت نمى كردند و اين باعث مى شد كه آنها اكثراً با دفاع ما ۳ به ۲ شوند.

•داورى چطور بود؟

نكته اى كه براى من بسيار جالب است اتفاقى بود كه در زمين افتاد. خرسندى هنگام ضربه پنالتى و اعلام قبول ضربه دوم اكبرى به داور گوشزد كرد كه يك بازيكن نمى تواند ۲ بار به توپ ضربه بزند كه اين واقعاً براى جامعه داورى اسفبار است اما يك اصل مهم كه در خصوص پرسپوليس همواره اتفاق مى افتد اين است كه تيم ما در خانه هيچ گاه مشمول لطف داوران نشده است در حالى كه در همه جاى دنيا ۵۰ بر ۵۰ را براى تيم ميزبان سوت مى زنند اتفاقى كه از آغاز فصل تا امروز هرگز براى پرسپوليس رخ نداده است.

•گويا دل خوشى از داورى نداريد؟

مسأله اى كه مرا در جريان بازى متعجب ساخت اينكه گويا داور بازيكنان ۲ اخطاره ما را مى شناخت و مى دانست كه بازى بعدى ما در مقابل ذوب آهن هم انجام نخواهد شد. به همين دليل او به نيكبخت، بادامكى و خرسندى كارت زرد داد و هر ۳ نفر آنها را ۳ اخطاره كرد.

•چرا در آن شرايط به شيث رضايى بازى داديد؟

در خصوص شيث رضايى كه مشكلات داخلى و بيرونى بسيارى داشت ۲ نظريه مى توانست كارساز باشد. يكى اينكه شيث باانگيزه بالا مى خواهد تمام اشتباهات گذشته اش را در بازى جبران كند و يكى هم اينكه مشكلات شيث به اندازه اى است كه او روحيه لازم را براى بازى نخواهد داشت. كادر فنى ۹۹ درصد تشخيص داد كه حالت اول براى شيث متصور است اما بايد قبول كرد كه شيث در بازى با پاس همدان روز بدى داشت و اصلاً آماده نبود. البته كعبى نيز در اين ۲ بازى اخير به هيچ وجه انتظارات را برآورده نكرده است، ما براى او پول زيادى هزينه كرديم و انتظارات بيشترى از او داريم. جناح راست ما در بازى با پاس همدان زمانى راه افتاد كه خرسندى را جاى شيث به ميدان آوردم.

•خيلى ها اعتقاد دارند كه دست قطبى براى حريفان رو شده است. اين ادعا را قبول داريد؟

هرگز. آژاكس آمستردام هم هميشه با يك روش بازى مى كند و هر سال نيز قهرمان باشگاه هاى هلند مى شود به اعتقاد من وقتى همه بازيكنان وظيفه خودشان را بدانند ديگر چنين مشكلاتى پيش نخواهد آمد.

•به كار گرفتن خليلى و نيكبخت به عنوان زوج خط حمله پرسپوليس جواب نداده است آيا قصد تغيير آن را نداريد؟

من هم اعتقاد دارم كه خليلى و نيكبخت مهاجمان ساكنى هستند كه در كار تيمى چندان دخالت نمى كنند، در حالى كه پرسپوليس مهاجمى را مى خواهد كه بتواند در كار پرسپوليس دخالت داشته باشد. شايد اگر «ماته» مصدوم نمى شد، وضعيت امروز ما بهتر از اينها بود. به احتمال بسيار از اين به بعد از بين ۲ مهاجم خود يعنى نيكبخت و خليلى يكى را در زمين خواهيم گذاشت اما بايد به اين اصل هم توجه داشت كه بازيكنان گلزن يك تيم بايد در بازى حضور داشته باشند.

•نظر شما در خصوص لغو بازى هاى هفته بيست و پنجم چيست؟

من از اين وضعيت تعجب مى كنم. آخر در كجاى دنيا چنين اتفاقاتى مى افتد كه در ايران نمونه آن را شاهديم؟ فدراسيون فوتبال وقتى برنامه مى دهد، تيم ها بر اساس آن برنامه خود را تنظيم مى كنند و اين گونه مسائل باعث بى اعتمادى تيم ها نسبت به فدراسيون فوتبال مى شود.

•گفته مى شود بنا به درخواست على دايى بازى هاى اين هفته ليگ لغو شد!

قبول دارم على دايى مسئوليت سنگينى را قبول كرده است و بايد جوابگوى مردم باشد اما شما تحقيق كنيد كجاى دنيا ليگ كشور خود را براى۲ روز زودتر تشكيل شدن اردوى تيم ملى، يك ماه تعطيل مى كنند؟ اين تصميم فدراسيون يعنى اينكه ۱۸ تيم ليگ و تماشاگران آنها هيچ اهميتى براى فدراسيون ندارند و فقط تيم ملى مهم است. من شنيده ام بازى دوستانه ايران و بحرين و بازى سايپا مقابل حريف آ سيايى اش در يك روز برگزار مى شود. در اين صورت دايى حتماً يك برادر دوقلو دارد كه مى خواهد كارش را با او تقسيم كند! با اين حساب او موفق نمى شود مگر اينكه برادر دوقلو داشته باشد. متأسفانه ۲ شغله بودن سرمربى تيم ملى، به سايپا، دايى و تيم ملى ضربه مى زند و مطبوعات نيز حق دارند به اين موضوع بيش از حد بپردازند. در هر صورت بهتر است فدراسيون به جاى لغو مسابقه ها به خاطر دايى، هفته بيست و پنجم را ۲ روز زودتر برگزار كند.

•دايى به تازگى منكر حضور شما در ۳ دوره جام جهانى شده است، براى ادعاى او پاسخى نداريد؟

من به آقاى دايى سفارش مى كنم، اگر ايشان سرى به سايت «گوگل» زده و روى افشين قطبى جستجو كند، آنگاه افتخارات مرا در مقابل چشمان خود خواهد داشت، يا اصلاً دايى بهتر است با «گاس هيدنيك» يا «ادووكات» و يا «پيم وربيك» تماس بگيرد و از آنها راجع به من بپرسد، يا اينكه دايى مى توانند با فدراسيون فوتبال كره جنوبى تماس گرفته و از آنها بپرسد كه چرا با آن انگيزه بالاى خود به من به عنوان يك ايرانى اعتماد كرده اند. على دايى بهتر است سرى هم به گذشته پرسپوليس بزند و اينكه چرا مربيان قبلى نتوانسته اند، براى ۳ هفته هم اين تيم را به عنوان صدرنشينى برسانند اما من ۲۴ هفته توانسته ام اين مهم را انجام دهم. دايى بهتر از هر كس ديگرى مى داند كه من به عنوان سرمربى تيم ملى ايران انتخاب شده بودم اما در عرض ۲ ساعت اتفاقاتى افتاد كه جاى مرا با دايى عوض كردند. اصلاً يكى نيست كه بپرسد چرا ۷۲ درصد مردم در مقايسه با سرمربى اسبق تيم ملى به من راى دادند، خب حتماً مردم چيزهايى از من ديده اند كه به من اعتماد كرده اند. ضمن اينكه بايد بگويم بعضى از روزنامه ها بدون اينكه با من مصاحبه اى انجام دهند از قولم نوشتند حاضر نيستم دستيار دايى شوم. من هيچ وقت اين صحبت را نكردم بلكه برعكس بارها گفته ام حاضرم با تيم ملى همكارى داشته باشم. يكى از آرزوهاى قطبى حضور موفق ايران در جام جهانى ۲۰۱۰ است و براى شكل گرفتن چنين اتفاقى حاضرم با سرمربى تيم ملى كشور خود همكارى نزديك داشته باشم. البته فعلاً تمام تمركز خود را روى داورى قهرمانى پرسپوليس گذاشته ام و به چيزى غير از اين فكر نمى كنم.

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۲ اسفند ۱۳۸۶
حبيب كاشاني : مربي سالاري در تيم حاكم است
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
آخرين نشست خبري مسوولان باشگاه پرسپوليس تهران در سال ‪۸۶‬عصر امروز در سالن كنفرانس شهرداري منطقه ‪۹‬تهران برگزار شد.

در اين نشست خبري مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس، سرپرست و سرمربي تيم اين تيم پرطرفدارفوتبال به سووالات مختلف خبرنگاران پاسخ دادند.

دراين نشست درخصوص انتخاب سرمربي تيم ملي، بازيكن سالاري ، مربي سالاري، انتشار روزنامه براي باشگاه و انعقاد قرارداد بازيكنان مسايلي مطرح شد.

سرمربي تيم پرسپوليس تهران در خصوص انتخاب سرمربي تيم ملي گفت : با توجه به اينكه علي دايي شناخت بسيارخوبي از فوتبال ايران دارد بطور قطع دراين مسووليت موفق خواهد شد.

افشين قطبي افزود:دايي يكي از بهترين گلزنان مسابقات ملي جهان مي‌باشد و در باشگاه‌هاي خيلي خوبي نيز سابقه بازي دارد،اميدوارم وي دراين مسووليت نيز موفق شود.

همچنين مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس تهران گفت : بازيكن سالاري درتيم پرسپوليس وجود ندارد به اعتقاد مسوولان اين باشگاه دراين تيم مربي سالاري حاكم است.

حبيب كاشاني افزود:طبق توافق به عمل آمده تمامي كارهاي درون زمين برعهده سرمربي تيم است و تمامي كارهاي خارج از مستطيل سبز برعهده مديرعامل است.

وي اطمينان داد كه مديرعامل درامور فني تيم دخالت نكرده و نخواهد كرد.

منبع: ایرنا

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۳ اسفند ۱۳۸۶
افشین خان قطبی تو هیچگاه بازنده نبودی این بار هم نباش!
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
اميدوارم اين فوتبال کثيف افشين قطبی رو ديوونه نکنه!

تورج عاطف/خبرگزاری پارس فونبال
قصد نمک ز دن به زخمهای بی شمار افشین قطبی را نداریم دو ست ندارم پای به پای او بنشینیم و کاسه چکنم به دست گیریم می خو اهیم از افشین قطبی حمایت کنیم از او حمایت می کنیم اول به خاطر این که یکی از سر مایه های بزرگ فوتبال ما در عر صه جهانی است و دوم این که سر مر بی یکی از محبو ب تر ین و شاید محبو ب تر ین تیم باشگاهی آسیا یعنی پر سپو لیس است . افشین قطبی امر وز تفاو تها پرسپولیس و فوتبالفارسی را با فو تبال بین المللی می فهمد او حالا تنها به آسمان نمی نگر د که چرا انتخابش بعنو ان سر مر بی تیم ملی ایران در ساعات آخر محو و نیست شد بلكه او باید به آسمان بنگر د در مو ر د اتفاقهائی که این رو زها بر ای تیمش یعنی شانس او ل قهر مانی لیگ پر سپولیس می افتد . او امر وز می داند که در ایران تیم و ر ک معنی ندارد او می فهمد که قهر مانی تیم به معنای قهر مانی همه تیم نیست او امر وز دانسته است که افتخار می تو اند حسادت بیاو ر د و یکی از راههای ر سیدن به قله سر مر بیگری و ر یاست تو طئه و به قو ل خو د افشین با کله ز مین ز دنش است . او امر و ز می فهمد فر هنگی میدو ن در و پ از آن نام می بر د و می گو ید" در فو تبال تیم کار می کند و این اهمیتی ندار د که من روز گاری مر بی دائی بو ده ام و حالا با پیشنهاد دستیاری او مو اجه می شو م آنچه اهمیت دار د تیم و کار تیمی است" در ایران معنی ندارد . این گو نه است که تمر کز و بر نامه ریزی و ساز ماندهی یعنی تمامی ابزار هائی که افشین بار ها از آن صحبت کرد ه است از ذهن امپر اطو ر سرخها رخت بر می بندد. افشین پیش از و ر و د به ایران بار ها این صحبتها را شنیده بو د بسیاری به او گفته بو د ند که فو تبال ایران یعنی حاشیه ای بزرگ که در کنارش فو تبال هم گاهی بازی می شو د و در ست بر خلاف فو تبال جهان است که فو تبال بزرگ است که حاشیه ای هم گاه گاهی دارد اما امرو ز بعد از 24 بازی لیگ و سه بازی جام حذفی افشین به همان حر فهای ر وز او لی که دو ستانش به او می گفتند ر سیده است و شاید همین حر فها و عکس العملها و عد م شناخت افشین نسبت به این گو نه مسائل از گو نه فو تبالفارسی بو د که او را مناسب تیم ملی ایران در این مقطع نمی دانستیم و دو ست داشتیم آبدیده شود به شرط آن که در این کو ره آب دیدگی به یک بار ه ذوب ومحو نگر ددو یا فرار را بر قرار تر جیح ندهد دو ست ندار یم تجر به جلال طالبی را با او تکرار کنیم .با افشین قطبی به ز بان خودش صحبت می کنیم . ر و زی که او به ایران آمد ادعای بزرگی کرد او گفت " من هیچگاه باز نده نبو ده ام "حالا هم می خو اهیم که این گو نه بیندیشد و نخو اهد که باز نده باشد افشین مبتلا به بیماری سالهای طو لانی پر سپو لیس شد . پر سپو لیس سالها است که تیمش را کسان دیگر می ساز ند و لی سر مر بیش کس دیگری است این اتفاق بر ای دنیز لی هم افتاد دنیزلی تیم خو دش را نساخت او باز یکنان تیم خو دش را انتخاب نکر د او مد تها با دستیاری ( استیلی) که به او تحمیل کر ده بو دند جنگید و سر انجام رو زگاری که می تو انست بر ای پر سپو لیس مو ثر باشد تیم را ترک کر د . دنیز لی می توانست در آغاز فصل دو م همکار یهایش با پر سپو لیس با کمک همکاران خو د و باز یکنان مو ر د علاقه اش تیم مستحکمی بسازد اما به او فر صت ندادند همین اتفاق برای آری هان هم افتاد او هم در آستانه شر و ع فصل و انتخاب باز یکن و بر نامه ریزی به یک بار ه راهی کامر و ن شد همین اتفاق بر ای زو بل هم افتاد او نیز هیچگاه تیمش را خو د انتخاب نکر د و همکارانش مال او نبو دند... علی پر و ین هم که بعد از سالها به پر سپو لیس آمد آنقدر گر فتار رو دربایستی و رفقا شد که نتو انست تیم پر سپو لیس را بر اساس قابلیتها و نه رو ابط بساز د همین اتفاقی که در استیل آذین هم بر سر او افتاد همین اتفاق بر ای بگوویچ هم به گونه دیگر تکرار شد ! او ر وزی که به پر سپو لیس آمد گر فتار قهر و دو دستگی شد و از ترس مجبو ر شد در داخل پاد گانی با چند بازیکن تمر ین را شر و ع کند و آنقدر ز مان را از دست داد که نتو انست تیمش و باز یکنانش را خو د بساز د این اتفاق بر ای افشین قطبی هم افتاده است بنا بر اظهارات استیلی باز یکنان تیم را او و به تایید مدیر عامل انتخاب کر ده است ! ...و این در حالی بو ده که این تیم 4 درواز ه بان گر فته اما یک مدافع چپ در تیم خو د نداشته است! خو د استیلی و مر ز بان و عزیزیان هم گز ینه های قطبی نیستند و لی با این همه پر سپو لیس امر وز با یک امتیاز اختلاف در صدر جدو ل است و در حالی 10 بازی تا آخر فصل دار د که 7 تای آنها خانگی است ر قیب پر سپو لیس یعنی سپاهان هم 10 بازی دار د که 9 تای آنها با همان حر یفان پر سپو لیس و یکی با خو د پر سپو لیس در آزادی است دیگر ر قیب پر سپو لیس صبا باطری هم از 10 بازی باقیمانده 8 بازی با همان حر یفان و دو بازی با سپاهان و پرسپو لیس و در خانه آنها دارد افشین قطبی حق دار د با همکارانی کار کند که به آنها اعتماد دارد .
قطبی حق دارد با باز یکنانی به میدان رو د که به قابلیتهای فنی و نه رو ابطشان انتخاب می شو ند خو د قطبی باید دل شیر داشته باشد باید انتخاب کند یا این گو نه با استحاله تیم را رهبری کند و یا قلب شیر داشته باشد تا تمر کز و ساز مان دهی ذهنی به او باز گردد.
قطبی باید امروز تصمیم بگیرد مدیر یت باشگاه نیز باید این درد تعویض مر بی را در آغاز هر فصل به دو ر انداز ند همین امر وز گالیانی نایب رئیس باشگاه میلان اعلام کر د که تحت هر شرایطی آنچلوتی سر مر بی فصل آینده میلان خو اهد بود حال چه اشکالی دارد پر سپو لیس هم قطبی را حفظ کند این پیشنهاد را سال پیش هم در مو ر د دنیز لی دادیم اما...

قطبی باید نگر ان نباشد اگر او قلب شیر داشته باشد اگر او به آد مهائی که شک دارد میدان ندهد حتی اگر قهر مان هم نشو د باز برنده است ...قطبی نباید نگر ان باشد او و تیمش هنو ز شانس او ل قهر مانی هستند به شر ط آن که او ویتامین قلب شیر را به خو د و کالبد این تیم و حشت زده و پر از بیماری تزویر تزریق کند .

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۵ اسفند ۱۳۸۶
قطبی: طورى تمرين کنيد که پشيمان نشويد! کاشانى به پرسپوليسى‌ها اطمينان‌خاطر داد
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
تمرين ديروز پرسپوليسى‌ها در دو بخش انجام شد که تمرين نوبت اول در آکادمى ملى المپيک بود و پرسپوليسى‌ها پيش از آغاز کار به دو گروه تقسيم شدند و گروهى که شامل نفرات اصلى تيم بودند با هدايت قطبى به سالن بدنسازى رفتند و کار با وزنه و دويدن روى تردميل را در دستور کار قرار دادند. نفرات ذخيره و سکونشين هم با اشاره قطبى به مرزبان سپرده شدند و در محوطه چمن مصنوعى جلوى آکادمى تمرين کردند.
تمرين نوبت دوم در زمين شرکت واحد انجام شد که افشين قطبى به دليل بازديد از تمرينات تيم‌ملي، در اين جلسه تمرينى غيبت داشت و حميد استيلى به اتفاق مرزبان هدايت تمرين را در دست گرفتند و پس از صحبت ابتدايى با بازيکنان و گرم‌کردن اوليه، حرکت پا به تو دو‌به‌دو در دستور کار قرار گرفت. استيلى سپس بازيکنان را به گروه‌هاى سه‌نفره تقسيم کرد و پس از مرور کارهاى تاکتيکى در قالب اين گروه‌ها، فوتبال در دروازه‌هاى کوچک انجام شد تا با پايان‌اين قسمت تمرين بعدازظهر ديروز هم به اتمام برسد.
غيبت شيث رضايي
شيث رضايى از قرار معلوم در مورد غيبت ديروزش از قبل هماهنگ کرده بود و با اجازه کادرفنى در جلسه تمرينى ديروز ظهر پرسپوليسى‌ها شرکت نداشت.
کماسى شاهد تمرين
پرويز کماسى که به‌عنوان کارمند در خدمت مجموعه ورزشى انقلاب است، به محض ديدن پرسپوليسى‌ها به سمت تمرين اين تيم آمد و با هماهنگى قطبى و صحبت با وى کار پرسپوليسى‌ها را زيرنظر گرفت.
ناظران تمرين
آرش ميراسماعيلى (قهرمان جودو) پرويز ابوطالب و عليرضا امامى‌فر ازجمله نفرات سرشناسى بودند که در طول تمرين نوبت اول در جمع پرسپوليسى‌ها حاضر شدند و با اعضاى اين تيم خوش‌وبش کردند.
برنامه‌ريزى تمرين
افشين قطبى برنامه‌ريزى خاصى را براى تک‌تک پرسپوليسى‌ها در نظر گرفته بود، به نحوى که بازيکنان حاضر در سالن مى‌دانستند هر کدام بايد به چه ميزان و در چه مدتى وزنه بزنند، نفرات ذخيره هم بيرون سالن استارت‌هاى کوتاه و بلند و دويدن استقامتى را در دستور کار داشتند.
ماته تمرين کرد
ماته دراگوويچ بدون مشکل در تمرينات گروهى تيم شرکت فعال داشت و اين مهم نشان داد مصدوميتش به طور کامل بهبود پيدا کرده است.
طورى تمرين کنيد که پشيمان نشويد
از قرار معلوم افشين قطبى با مشاهده روند تمرين چند تن از بازيکنان تيمش حس مى‌کند که به دليل فاصله زمانى تا بازى‌هاى رسمي، يک سرى از بازيکنان آنطور که بايد و شايد تمرين نمى‌کنند به همين خاطر همه پرسپوليسى‌ها را جمع کرد و خطاب به آنها گفت: طورى تمرين کنيد که بعداً پشيمان نشويد چون اگر تمرينات اين روزها را جدى نگيريد بعداً به مشکل برخورد مى‌کنيد و نمى‌توانيد در بازى‌هاى رسمى جايگاه ثابتى در تيم داشته باشيد.
استيلى در غياب قطبى سفارش کرد
براى شروع تمرين نوبت دوم، استيلى در غياب قطبى براى بازيکنان تيمش حرف زد و خطاب به آنها گفت: سعى کنيد در تعطيلات به هيچ عنوان از تمرين اختصاصى غافل نشويد چون بعد از شروع دور جديد تمرينات چند روز تا بازى رسمى بيشتر فرصت نداريم و تيم دوباره به مشکل بر مى‌خورد.
شيث هم آمد
شيث رضايى که با هماهنگى اعضاى کادر فنى در جلسه نوبت اول غيبت داشت، در تمرين نوبت دوم حاضر شد و پا به پاى ساير بازيکنان تمرين کرد.
داد و بيداد استيلى بر سر نفرات کم‌کار
حميد استيلى هم پس از هشدار قطبى در تمرين نوبت اول حس کرد يک سرى از پرسپوليسى‌ها آنطور که بايد و شايد تمرين نمى‌کنند، به همين خاطر از کوره در رفت و سعى کرد با داد و بيداد، نفرات کم‌کار به خود بيايند و دل به کار بدهند.
کاشانى به پرسپوليسى‌ها اطمينان خاطر داد
حبيب کاشانى که همراه قطبى براى تماشاى تمرينات تيم‌ملى به کمپ رفته بود، يک راست به ورزشگاه شرکت واحد آمد و در جمع پرسپوليسى‌ها حاضر شد؛ بازيکنان از مديرعامل تيمشان در خصوص مسائل مالى و پول شب عيد سئوال کردند و کاشانى به بازيکنان خود اطمينان‌خاطر داد که مطالبات قبل از شروع تعطيلات عيد پرداخت مى‌شود.
قطبى نپذيرفت
قطبى که در دقايق پايانى تمرين به ورزشگاه شرکت واحد رسيده بود، توسط يک سرى از بازيکنان دوره شد و سرخپوشان از سرمربى تيمشان خواستند در اين ايام از دو جلسه تمرين در طول روز صرفنظر کند اما قطبى هم با بازيکنان خنديد و هم پيشنهادشان را براى يک جلسه تمرين در روز نپذيرفت.
هشدار در مورد غيبت‌ها
قطبى در پايان تمرين نوبت دوم در خصوص غيبت احتمالى بازيکنان در جلسات تمرينى يکي، دو روز آينده هشدار داد و خاطرنشان ساخت اگر کسى بدون هماهنگى غيبت کند قطعاً جريمه يک ميليون تومانى در نظر گرفته شده براى اين قضيه لحاظ خواهد شد.

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۷ اسفند ۱۳۸۶
پاسخ به: قرمز و آبی های تهران
نام کاربری: arash10
پیام: ۱,۰۱۴
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۸۶
از: Camp nou
گروه:
- کاربران عضو
در مورد دربی پایتخت:
بازی از قبل تعیین شده ای بود ...متاسفام برای تیمها که عوامل اجازه نمیدهند تیمها قدرت واقعیشون رو نشون بدهند....
بازی امروز یه دستور اجرا شده بود که ضد فوتبال از سرو تهش میبارید
جای این هوادارهای بیچاره بودم هیچ وقت به تماشای بازی نمیرفتم که از قبل تعیین شده باشه

جادوگر فوتبال « رونالدینهو »
۱۵ فروردین ۱۳۸۷
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
تا حدودی موافقم . این بازی حساسیت کاذب داره

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۱۶ فروردین ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نمیشه گفت از قبل تعیین شده، چون واقعا هیچ دلیلی براش نیست و اصلا منطقی هم نیست که چنین اتفاقی بیفته و بالاخره یه زمانی، چند سال بعدش، از دهن یکی در نره و لو نره!
ولی خب تغییر روند بازی پرسپولیس بعد گل برای من غیر قابل هضمه ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ فروردین ۱۳۸۷
نام کاربری: shawnmichaels
پیام: ۱,۳۳۹
عضویت از: ۳ آبان ۱۳۸۴
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
الان نود نشون داد دو تا پنالتی واسه پرسپولیس نگرفتن
دقیقا استقلال عین رئاله فقط با کمک داور حریف تیم مقابل میشه
داو.ر هم که اسپانیایی بود
چه تصادفی

پریرا و زاگالو و اراگونس: سه پیر خرفت
دونگا لعنت به تو
فرانک هرگز فراموشت نخواهیم کرد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ فروردین ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad.a
پیام: ۱,۱۲۲
عضویت از: ۱۶ شهریور ۱۳۸۵
از: شهرضا
گروه:
- کاربران عضو
واقعا حق اس اس برد بود ؛ حیف از بی دقتی برهانی ......................

یا علی
۱۶ فروردین ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۵۶,۸۲۶ بازدید
۱۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۳,۹۶۷ بازدید
۲۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۷,۸۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۹,۶۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۶۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۰۸۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۹۹۵ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۶ کاربر آنلاین است. (۲۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!