به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در ديدار برابر آرژانتين
رائول با تيم ملي اسپانيا خداحافظي مي كند
خبرگزاري فارس: رائول گونسالس و فرناندو ايه رو مهاجم و مدافع سابق تيم ملي اسپانيا قصد دارند از تيم ملي خداحافظي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رائول گونسالس بلانكو آنقدر براي تيم ملي بازي نكرد تا بالاخره روز خداحافظي اش فرا رسيد. وي قرار است در بازي برابر آرژانتين براي هميشه از فوتبال ملي خداحافظي كند.
فرناندو ايه رو و رائول گونسالس به ترتيب پس از 5 و 3 سال دوري از تيم ملي برابر تيم ملي آرژانتين در يك بازي دوستانه پيراهن تيم ملي اسپانيا را بر تن خواهند كرد و براي هميشه از بازي ملي خداحافظي مي كنند.
تاريخ اين مسابقه هنوز مشخص نشده است. فدراسيون فوتبال اسپانيا درخواست خود را ارائه كرده و منتظر پاسخ فدراسيون فوتبال آرژانتين است. آنطور كه رسانه هاي اسپانيايي نوشته اند برگزاري اين مسابقه دوستانه قطعي است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از درخشش در هفته بيست و سوم لاليگا
هونتلئار: راموس به من بازي بيشتري مي دهد
خبرگزاري فارس: مهاجم هلندي رئال مادريد از اينكه برابر گيخون موفق به گلزني شده بسيار خوشحال است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، كلاس يان هونتلئار براي حضور در تيم ملي هلند به درخشش در تركيب رئال مادريد نيازمند است.
وي به خاطر نيمكت نشيني در رئال مادريد به شدت ناراحت بود اما برابر اسپورتينگ گيخون فرصت درخشش پيدا كرد و گل زد.
او در اين باره گفت: خوانده راموس به من بازي بيشتري مي دهد و اطمينان دارم كه در ليگ قهرمانان اروپا نيز خواهم درخشيد.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
براي جبران اشتباه گذشته
هامبورگ فان در فارت را مي خواهد
خبرگزاري فارس: باشگاه آلماني هامبورگ قصد دارد بازيكن سابق خود را از رئال مادريد خريداري كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رافائل فان در فارت از نيمكت نشيني خود در رئال مادريد دلخور بوده و از پيشنهاد باشگاه سابقش استقبال كرده است.
رئال مادريد پيشنهاد اوليه هامبورگ را رد كرده است و نمي خواهد بازيكن هلندي خود را از دست بدهد.
فان در فارت از سرمربي خود قول بازي در ليگ قهرمانان اروپا را گرفته و شايد وي برگ برنده رئال مادريد برابر ليورپول باشد.
مسئولان هامبورگ پس از اينكه فان در فارت را از دست دادند اعلام كردند دچار اشتباه شده اند.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از درگيري با گوارديولا
اتوئو: تيمي كه در قلب من است، بارسا نيست
خبرگزاري فارس: مهاجم كامروني بارسلونا بار ديگر بر اين نكته تاكيد كرد كه بارسلونا تيم اصلي او نيست و رئال مايوركا در قلبش جاي دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ساموئل اتوئو گل زن اول لاليگا به خاطر گفته هاي چند روز گذشته خود به شدت با گوارديولا سرمربي تيم خود درگير شده بود.
وي بار ديگر بر اظهارات قبلي خود تاكيد كرد و گفت: تيمي كه در قلب من است بارسا نيست بلكه رئال مايوركا است.
وي افزود: خاطرات من از رئال مايوركا برايم بسيار ارزشمند است و دوست دارم روزي بيايد تا باز هم براي اين تيم بازي كنم.
اتوئو روز گذشته در تمرين بارسا با گوارديولا درگير شده بود.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
درنته: با اين روند بازي نمي‌كنم
خبرگزاري فارس: هافبك تهاجمي رئال مادريد از نيمكت نشيني و بي توجهي مربيان انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رئال مادريد، رويستن درنته گفت: در 3 بازي اخير بدون آنكه كوچكترين مصدوميتي داشته باشم روي نيمكت بوده ام. اين مسئله قابل تحمل است ولي اينكه راموس در مصاحبه خود مرا آسيب ديده معرفي مي كند غير قابل هضم است.
وي افزود: با اين روند بازي نمي كنم و تنها منتظر مي مانم تا قراردادم به پايان برسد.
رقابت شديدي ميان درنته و هونتلئار براي درخشش در رئال مادريد و دعوت به تيم ملي هلند شكل گرفته و هر كدام كه روي نيمكت مي نشيند دست به انتقاد مي زند.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
افزايش فشار هواداران براي به بازي گرفتن درنته
تجمع مادريدي ها براي حمايت از نيمكت نشين هلندي
خبرگزاري فارس: هواداران رئال مادريد با تجمع مقابل درب اصلي برنابئو از هافبك تهاجمي تيم خود حمايت كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، رويستن درنته بازيساز هلندي رئال مادريد پس از رهايي از آسيب ديدگي؛ 3 هفته است كه از روي نيمكت بازي هاي تيمش را تماشا مي كند و اجازه حضور در تركيب ثابت را ندارد.
هواداران رئال مادريد نگران وضعيت روحي بازيكنان تيم خود هستند و نمي خواهند در شرايط حساس لاليگا خدشه اي به انگيزه بازيكنان وارد شود.
گفته مي شود ميان راموس سرمربي رئال مادريد و وكيل اين بازيكن هلندي مشكلات شخصي وجود دارد.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فان درفارت: ليورپول از ما مي‌ترسد .

هافبك هلندي رئال مادريد يك هفته مانده به مصاف اين تيم با ليورپول براي تيم انگليسي خط و نشان كشيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم رئال مادريد و ليورپول هفته آينده در چارچوب مرحله يك هشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا در سانتياگو برنابئو به مصاف يكديگر مي‌روند و رافائل فان درفارت بر اين باور است كه ليورپول ترس خاصي براي كهكشاني‌ها خواهد داشت.

هافبك هلندي به روزنامه sun گفت: «ما رئال مادريد هستيم و فكر مي‌كنم به همين دليل ليورپول از ما مي‌ترسد. ما بازيكنان بزرگي در اختيار داريم و ديدار برابر ليورپول بسيار مهيج خواهد بود.»

فان درفارت يادآور شد: «ما در ليگ قهرمانان با اضطراب كار مي‌كنيم و اگر در نهايت به قهرماني برسيم، من قادر به انجام هر كاري خواهم بود. براي قهرماني در اروپا حاضر به انجام هر كاري هستم.»

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
قرارداد جديد اتوئو - بارسلونا

آبي - اناري‌ها تابستان گذشته قصد فروش مهاجم كامروني‌شان را داشتند. اما، اتوئو با عملكرد خوب خود در فصل جاري رقابت‌هاي لاليگا سران بارسلونا را به فكر تمديد قرارداد با اين بازيكن انداخته است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، باشگاه ايالت كاتلان اسپانيا در نظر دارد به بازيكن سياه چهره‌اش قراردادي جديد كه تا سال 2014 اعتبار دارد، پيشنهاد كند.

اتوئو در فصل جاري موفق‌ترين مهاجم آبي - اناري‌ها به شمار مي‌آيد و جاي شگفتي نيست كه باشگاه در پي بستن قراردادي تازه با او باشد.

گفته مي‌شود در كنار اتوئو بازيكنان ديگري همچون رافا ماركس، كارلس پويول و ويكتور والدس قراردادهاي جديدي را با اين باشگاه به امضا برسانند.

مهاجم تيم ملي كامرون، شيرهاي رام ناشدني آفريقا هفته پيش در گفت‌وگويي آينده‌اش در بارسلونا را نا معلوم توصيف كرد. با اين حال روزنامه‌ي ورزشي اسپورت چاپ كاتالان احتمال مي‌دهد اتوئو قراردادش با بارسلونا را تمديد كند.

بارسلونا در هفته‌هاي گذشته نسبت به خريد داويد ويا (والنسيا) و كريم بنزما (المپيك ليون) نيز ابراز علاقه كرده است.

پپ گوارديولا با حضور اتوئو در خط حمله‌اش در حال حاضر موفق‌ترين گلزن اروپا را در تركيب خود مي‌بيند.

قرارداد جديد اتوئو تا سال 2014 اعتبار دارد ولي هنوز درباره‌ي تقاضاي 9 ميليون يورويي او براي حقوق سالانه‌اش تصميم‌گيري نشده است.

ايستگاه آخر اين مهاجم پيش از اين روشن شده است. چرا كه او بارها تاكيد كرده قصد دارد كفش‌هايش را در مايوركا بياويزد. باشگاهي كه از سال 1999 تا 2004 در آنجا توپ مي‌زد.

اتوئو در حال حاضر با 23 گل زده و 46 امتياز جدي‌ترين مدعي تصاحب كفش طلاي اروپا نيز شمرده مي‌شود.

او از تعطيلي ليگ اتريش استفاده كرد و با دو گلي كه در ابتداي هفته به ثمر رساند، مارك يانكو، مهاجم تيم اتريشي سالزبورگ را جا گذاشت.

يانكو پيش از تعطيلات نيم فصل بوندسليگاي اتريش كه جمعه‌ي اين هفته از خواب زمستاني بيدار مي‌شود، 30 گل زده و 45 امتياز را بدست آورده است.

داويد ويا از والنسيا و وداد ايبيسويچ از هوفنهايم با 18 گل و 36 امتياز در ج دول برترين گلزنان باشگاهي اروپا در مكان سوم جاي دارند.

مهاجم هوفنهايم به دليل آسيب ديدگي در فصل جاري نمي‌تواند آمار گلزني‌هايش را افزايش بدهد.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
اتوئو: بارسلونا تنها محل كار من است .

مهاجم كامروني بارسلونا از علاقه قلبي‌اش نسبت به باشگاه پيشين خود خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ساموئل اتوئو كه در سال 2004 از باشگاه مايوركا جدا شد اعتراف كرد كه همچنان علاقه قلبي خاصي به اين تيم دارد.

اتوئو در گفت‌وگو با Sports week اظهار كرد: «باشگاهي كه قلب من با آن همراه است، مايوركا بوده و در حال حاضر من تنها براي بارسلونا كار مي‌كنم.»

وي همچنين گفت: «مي‌خواهم در مايوركا به فوتبال حرفه‌اي‌ام پايان دهم. من فرصت پيوستن به يكي از تيم‌هاي انگليس يا ايتاليا و يا بازگشت به رئال مادريد و پيوستن به بارسلونا را داشتم و به نظرم در انتخاب بارسا اشتباه نكردم.»

مهاجم كامروني همچنين اعتراف كرد كه تابستان امسال با استقبال خوبي از سوي سران باشگاه روبرو نشد. با اين حال اتوئو هم اكنون گزينه نخست بدست آوردن عنوان پيچيچي يا آقاي گل لاليگا بوده و نقش عمده‌اي در نتايج درخشان اين فصل بارسلونا ايفا كرده است.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
رييس موقت باشگاه رئال مادريد:
"رونالدو" را در سانتياگو برنابئو مي‌بينم .

رييس موقت باشگاه رئال مادريد از تمديد قرارداد با خوانده راموس و پيوستن كريستيانو رونالدو به باشگاه اسپانيايي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ويسنته بولودا در گفت‌وگويي با راديو Cadena SER ابتدا درمورد وضعيت پردراگ مياتوويچ، مدير ورزشي باشگاه رئال مادريد اظهار داشت: «برخي از اعضاي هيات مديره باشگاه به من از عدم علاقه خود به مياتوويچ خبر مي‌دهند اما، او مديري است كه كارهاي زيادي براي رئال مادريد انجام داده و در حال حاضر براي ما به خوبي انجام وظيفه مي‌كند. او چيزهاي بسياري از فوتبال مي‌داند.»

مياتوويچ به عنوان مدير ورزشي باشگاه رئال مادريد در اين فصل به سبب چند خريد صورت گرفته توسط باشگاه با فشار زيادي رو به روست.

بسياري مياتوويچ را متهم به دريافت حق حساب به سبب خريد بازيكنان جديد كرده‌اند.

بولودا در اين باره گفت:«اكنون آشكارا اعلام مي كنم، اگر كسي مدركي مبني بر اين كه مياتوويچ حق حساب دريافت كرده است، دارد، شخصا در دادگاه او را ياري خواهم كرد.»

رييس موقت باشگاه رئال مادريد درمورد آينده خوانده راموس، سرمربي فعلي اين تيم و پيوستن كريستيانو رونالدو در آينده‌اي نزديك گفت: «من مايلم تا قرارداد خوانده تمديد شود اما، در صورتي كه هيچ يك از نامزدهاي رياست تمايلي به اين موضوع نداشته باشند، كاري از دست من ساخته نيست. درمورد كريستيانو رونالدو هم بايد بگويم كه او را در آينده‌اي نزديك در برنابئو مي‌بينم.»

بولودا در پايان همچنين گفت: «من به اين باور رسيده‌ام كه ما امسال قهرمان لاليگا شده و روز 27 ماه مه در فينال ليگ قهرمانان حضور خواهيم داشت.»

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۵,۳۴۱ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۱,۴۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۷۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۰۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۰۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۷۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۶ کاربر آنلاین است. (۲۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!