به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
كاسياس: توجهي به بارسلونا نداريم
خبرگزاري فارس: دروازه بان رئال مادريد از قهرماني تيمش در اين فصل از لاليگا سخن گفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، پس از كسب دو قهرماني پي‌درپي در لاليگا سطح انتظارات هواداران از رئال مادريد بالا رفته و آنها هيچگونه افتي را از سپيدپوشان مادريد توجيه‌پذير نمي دانند.
بارسلونا اين روزها، دوران طلايي خود را سپري مي‌كند و همين امر سبب شده است كه مادريدي‌ها به ليگ قهرمانان اروپا به ديدي اميدوارانه‌تر از لاليگا نگاه كنند.
ايكر كاسياس در اين باره گفت: ‌متاسفانه فصل پر حاشيه‌اي را در لاليگا آغاز كرديم به طوري كه اتفاقات پيرامون باشگاه بازي‌هاي هجومي و زيباي رئال را تحت تاثير قرار داد و پيروزي‌هاي ما در ابتداي فصل به دست فراموشي سپرده شد. پس از تغيير در كادر فني و ورود خوانده راموس انرژي جديدي به تيم تزريق شد و با ايجاد هماهنگي ميان سرمربي و بازيكنان موفق شديم به اتفاقات حاشيه‌اي پشت كنيم. در اين هفته‌ها بدون توجه به همه اين موارد تنها هدفمان پيروزي و رسيدن به صدر جدول رده‌بندي است.
كاسياس افزود:‌ رئال مادريد تيم كوچكي نيست كه بر پايه حدس و گمان و اتفاقات ناگهاني به صدر جدول دست يابد. ما براي بازي‌هاي آينده برنامه‌هاي خاصي داريم و كوچكترين توجهي هم به نتايج و امتيازات بارسلونا نخواهيم داشت اما فكر نمي‌كنم 10 امتياز آنقدر زياد باشد كه اميد تيمي بزرگ و پرستاره مثل رئال مادريد را از بين ببرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۳۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
راموس: نگران چيزي نيستم
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مادريد گفت: بابت صعود در جدول و رسيدن به صدر اطمينان كامل دارم و نگران چيزي نيستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوانده راموس گفت: رئال مادريد يك دوره تحول عميق را سپري كرده و تاكتيك تيمي در اردوي ما بسيار تغيير كرده است.
وي افزود: هيچ نگراني وجود ندارد ما در بازي هاي آينده با موفقيت حركت مي كنيم اما بايد بدانيد كه امكان دارد در چند بازي آينده باز هم شكست بخوريم اما نبايد اميد خود را از دست بدهيم.

منبع

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
دي استفانو خطاب به درنته:
موهاي بلندت را كوتاه كن و ساكت بنشين
خبرگزاري فارس: رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد از مهاجم هلندي و نيمكت نشين تيمش خواست از حاشيه دست بردارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، آلفردو دي استفانو گفت: درنته تصور مي كند فوتبال اسپانيا مثل هلند است و اگر چند بار با روزنامه ها مصاحبه كند مربي مجبور مي شود از او استفاده كند. اينجا فوتبال حرفه اي است و حساب و كتاب دارد.
وي تاكيد كرد: درنته بايد بداند براي حضور در تركيب ثابت تيم رئال مادريد بايد لياقت آن را پيدا كند. از او مي خواهم موهاي بلندش را كوتاه كند و ساكت روي نيمكت بنشيند تا هر وقت مربي صلاح دانست بازي اش دهد.

منبع

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
با اعلام كادر پزشكي رئال مادريد
روبن به بازي با بتيس مي رسد
خبرگزاري فارس: مهاجم هلندي رئال مادريد با رهايي از كمند مصدوميت مجور حضور در بازي برابر رئال بتيس را پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، در فهرست پزشكي رئال مادريد نام آرين روبن ديده نمي شود و او مي تواند از فردا به تمرينات بدون توپ و سپس به تمرينات همراه با ساير بازيكنان بپردازد.
روبن از ديد هواداران رئال مادريد مهره كليدي اين تيم محسوب مي شود و مي تواند در بازي سخت برابر بتيس تيمش را نجات دهد.
اين ديدار شنبه هفته آينده برگزار مي شود.

منبع

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

رسانه هاي ايتاليا فاش كردند
اتوئو در راه آ.ث ميلان ايتاليا

خبرگزاري فارس: رسانه هاي ايتاليايي از تصميم ساموئل اتوئو براي پيوستن به آ.ث ميلان خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتا دلو اسپورت، بالاخره معلوم شد چرا اتوئو قلبش با بارسلونا نيست. او نمي خواست مقصد اصلي را فاش كند و در اين بين رئال مايوركا تيم سابقش بهترين بهانه بود تا جنجال سفارش شده را به راه بيندازد.
اتوئو گل زن اول بارسلونا اين روزها مرد اول فهرست نفرت هواداران اين تيم است.
مهاجم كامروني و 23 ساله بارسلونا 5 فصل براي آسولگرانا جنگيده است و شايد اين مدت زمان را براي رهايي از دين مردم كافي مي داند كه هوس سفر به ميلان به سفرش زده است.

منبع

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا دو هفته اینیستا را در اختیار ندارد.

بارسلونا در دو هفته آینده بازیکن خط میانی خود را در اختیار نخواهد داشت.

" آندرس اینیستا " به علت مصدومیت از ناحیه همسترینگ در تمرینات، تا دو هفته نمی تواند بارسلونا را همراهی کند و بازی دور رفت جام قهرمانان مقابل المپیک لیون را از دست داد.

بازیساز آبی و اناری پوشان در تمرینات سه شنبه آسیب دید و آزمایشات مشخص کرد او از ناحیه ماهیچه احساس درد می کند و دو هفته نیاز به استراحت دارد.

او هم اکنون پس از دو ماه مصدومیت در نوامبر مقابل بازل به ترکیب بارسلونا بازگشته بود.

" دنی آلوز " 924 دقیقه برای بارسا بازی کرده است، اما " اینیستا " 792 دقیقه بازی کرده است و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم به شمار می رود.

پیش از دیدار وسط هفته لیگ قهرمانان مقابل لیون، بارسلونا و اسپانیول دربی کاتالان را برگزار می کنند. آن ها سپس یکشنبه برای بازی با اتلتیکو به مادرید سفر می کنند.

" اینیستا " ممکن است دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل مایورکا را نیز از دست بدهد، اگرچه به روند بهبود او بستگی دارد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دیگو: رئال، یوونتوس و منچستر سیتی مرا می خواهند.

" دیگو " ستاره برزیلی وردربرمن اعلام کرد سه باشگاه رئال مادرید، یوونتوس و منچستر سیتی به دنبال او هستند و در پایان فصل تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.

" دیگو " به Sportmediaset گفت: « یوونتوس، رئال مادرید و منچستر سیتی به دنبال من هستند. در ماه می تصمیم گیری خواهم کرد. اکنون فقط به بازی های آینده وردربرمن فکر می کنم. در فرصت مناسب با این باشگاه ها صحبت خواهم کرد. »

او در آستانه دیدار با میلان در رقابت های جام یوفا افزود: « پدرم به این چیزها توجه می کند در حالی که تمرکز من روی بازی های وردربرمن است. اگر باشگاهی به من علاقه دارد باید ابتدا با باشگاه وردربرمن صحبت کند. در حال حاضر می دانم پیشنهاداتی نمی پذیرند و من فقط به بازی در وردربرمن توجه می کنم. »
بازیکن تیم ملی برزیل تصریح کرد: « من در اینجا بسیار خوشحالم و پدرم نیز می تواند این را ببیند. »

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
"ویا" به حضور در انگلستان علاقمند نیست.

مدیر برنامه " دیوید ویا " اعلام کرد بعید است او به انگلستان بیاید و از مذاکره با منچسترسیتی نیز اجتناب کرده است.

مرد کلیدی والنسیا یکی از ترسناک ترین مهاجمان جهان است و همواره یکی از اهداف باشگاه ها بوده است اما تا به حال در این تیم مانده است.

لیورپول، چلسی، اینترمیلان و در لالیگا رئال مادرید و بارسلونا علاقمند به جذب او هستند، اما منچسترسیتی با بودجه مالی خوب نگاه ویژه ای به این بازیکن دارد.

اما مدیر برنامه " ویا " پافشاری می کند او به انگلستان نمی رود و هیچ علاقه ای به منچسترسیتی ندارد.

" خوزه تارمارگو " به میرور گفت:« دیوید شانس حضور در انگلستان را رد کرده است.»

« مذاکره با منچسترسیتی بی معنی است و چلسی نیز علاقمند نیست. اگر والنسیا تصمیم به فروش او بگیرد، در اسپانیا می ماند.»

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سيستم بليط فروشي 100% مدرن در باشگاه بارسلونا (خيلي جالبه)

چند وقت پيش يك عكسي ديدم كه تقريبآ‌ 1 ساعت قبل از شروع يكي از بازي هاي تيم هاي اروپايي در مقابل حريف خودش بود.نكته جالبي كه واسه من خيلي عجيب بود اين بود كه فقط يك ساعت به بازي مونده بود اما ورزشگاه هنوز خالي بود و تقريبآ روي 70% صندلي ها كسي ننشسته بود .حالا كمتر از يك ساعت چه جوري ميشه كه ورزشگاه به حدي پر ميشه كه جاي سوزن انداختن نيست؟
واسه همين يه سري به سايت بارسلونا زدم كه يكي از بزرگترين ورزشگاههاي اسپانيا رو داره.مي خواستم مراحل بليط فروشي اين باشگاه رو ببينم چه طوره وقتي وارد سايت مي شيد 1 قسمت مخصوص براي فروش بليط هاي بازي هاي مختلف وجود داره كه توي اون ليست تمام بازيهاي آينده بارسلونا رو مي تونين ببينين
براي مثال من بازي بارسلونا با اسپانول رو انتخاب كردم.يك صفحه جديد باز شد كه يك تصوير از بالاي ورزشگاه نيوكمپ بود.شما با نگه داشتن موس روي هر قسمت از جايگاه تماشاچيان اطلاعاتي از قبيل قيمت بليط در آن قسمت و همچنين تعداد صندلي هاي خالي در آن قسمت از ورزشگاه رو مي تونين ببينين و يك تصوير كه از همان نقطه اي كه انتخاب كرده ايد از چمن ورزشگاه نيز براي شما قرار داده اند تا زاويه اي كه آن نقطه نسبت به ميدان مسابقه دارد را هم بررسي كنيد و بدونين كه از اونجا زمين مسابقه چه جوري ديده ميشه.در سمت راست صفحه سايت هم نوشته شده كه پس از ورود شما از درب اصلي چند دقيقه طول مي كشه كه شما به صندلي مورد نظر خودتون برسيد.
براي مثال من اون قسمت از ورزشگاه رو انتخاب كردم و واسه من نوشت در اين قسمت 24 صندلي خالي وجود داره.... قيمت بليط اينجا 61 يورو هست و زاويه ديد هم توي يك عكس به من نشون داد در سمت راست هم نوشته كه 7 دقيقه طول مي كشه تا من به اون قسمت برسم

يك كم گشت و گذار كردم توي اين قسمت يك سري اطلاعات جمع كردم كه واستون اينجا قرار مي دم.ايشالا روزي بشه كه نياز نباشه از شب قبل بريم جلو استاديوم بخوابيم
گرون ترين بليط در بازي با اسپانول : 124 يورو در پايين ترن طبقه ورزشگاه(جايگاه)

ارزون ترين بليط در بازي با اسپانول: 50 يورو در بالاترين طبقه ورزشگاه

حداكثر زماني كه شما پس از ورود به ورزشگاه طول مي كشه تا به صندلي خودتون برسيد:10 دقيقه

حداقل زمان هم كمتر از 3 دقيقه

اين سيستم بليط فروشي محاسن زيادي داره .اونايي كه به ذهن من مي رسه رو مي گم اگر شما اطلاعات تكميلي از اين فرآيند بليط فروشي و محاسن اون داريد مي تونين اضافه كنيد

محاسن:تلف نشدن وقت تماشاگر براي زود آمدن به استاديوم از ترس پر شدن ورزشگاه
جلوگيري از بوجود آمدن بازار سياه بليط
مسئوليت صندلي هر كس با كسي است كه روي اون نشسته و ميشه بعدآ خاطيان رو شناسايي كرد
و....

منبع

بلیت فروشی ( برین ببینین حال کنین خیلی باحاله)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
"امری" خشنود از گلزنی در خارج از خانه

سرمربی والنسیا از تساوی 1-1 و به ثمر رساندن گل در " کیف " خوشحال است.

در مرحله یک شانزدهم نهایی جام یوفا، تیم والنسیا در یک نبرد سخت مقابل دیناموکیف به نتیجه تساوی دست یافت.

" دیوید سیلوا " ابتدا برای والنسیا گلزنی کرد، اما " آرتم میلوسکی " موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و " یونای امری " از نتیجه به دست آمده و گلزنی در خانه حریف فوق العاده خشنود است.

او در کنفرانس بعد از بازی گفت:« من خیلی راضی ام، زیرا آن یک رقابت برابر بود و ما به نتیجه خوب و منصفانه ای رسیدیم.»

« بازی تحت کنترل ما بود و چند موقعیت گل ایجاد کردیم. خیلی بی خطر بازی کردیم، اما خیلی هم موثر بودیم.»

او اضافه کرد:« به ثمر رساندن گل در خارج از خانه، به ما در خانه اطمینان خواهد داد، اگرچه ما می دانیم آسان نخواهد بود.»

هفته آینده " مستایا " میزبان دیدار برگشت است.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۶,۰۱۰ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۳,۶۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۷۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۹۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۲۸۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۵۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۱۳۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!