به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اتوئو: هرگز به رئال مادريد بازنمي‌گردم .

مهاجم كامروني بارسلونا گفت كه ديگر هرگز به باشگاه سابق خود بازنخواهد گشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در حالي كه اين روزها زمزمه هايي مبني بر جدايي ساموئل اتوئو از بارسلونا به گوش مي رسد، اين بازيكن گلزن به رد شايعه ها پرداخته و از باشگاه كنوني خود به عنوان بهترين باشگاه فوتبال جهان ياد كرد.

ساموئل اتوئو گفت: «پنج سال است كه در بارسلونا حضور دارم و تابستان سال گذشته بدترين تجربه اي بود كه داشتم. در آن زمان با تصميم باشگاه مبني بر فروش خود موافقت كردم اما واقعاً مي خواستم در بارسا بمانم و به عنوان عضو مهمي از باشگاه شناخته شوم.»

اتوئو افزود: «قرارداد خود با بارسلونا را تا سال 2010 تمديد خواهم كرد، اما مايلم بعد از آن هم در اين باشگاه بمانم. تا زماني كه بارسا نيازي به من نداشته باشد براي نام آن مبارزه خواهم كرد.»

مهاجم كامروني آبي-اناري پوشان همچنين گفت: «واضح است كه مي خواهم در بارسلونا بمانم. عشق من نسبت به اين باشگاه بيش از پيش شده و مي خواهم همه هواداران بارسلونا احساس كنند كه من يك بارسلونايي هستم. احساس مي كنم در بارسلونا به من عشق مي ورزند و برايم ارزش قائل مي شوند.»

مهاجم

اتوئو در پاسخ به اين سوال كه چه نظري نسبت به بازگشت احتمالي فلورنتينو پرس به صندلي رياست باشگاه رئال مادريد دارد، گفت: «كار من در رئال مادريد تمام شده است، با اين حال به خاطر زحمت هايي كه مادريدي ها براي من و خانواده ام كشيدند، سپاسگذار آنها هستم. من از حضور در بارسلونا خوشحال هستم و اگر روزي قرار باشد كه از اين باشگاه جدا شوم، به برنابئو باز نخواهم گشت. من هرگز با بازگشت به رئال مادريد، به هواداران بارسلونا پشت نمي كنم. اكنون مي توانم بگويم كه در بهترين باشگاه جهان حضور دارم.»

اتوئو در پايان با دفاع از عملكرد "ويكتور والدس" دروازه بان بارسلونا و رائول مهاجم كهنه كار رئال مادريد كه مدت هاست به تيم ملي كشورش دعوت نمي شود گفت: «من رابطه خوبي با "ايكر كاسياس" دارم، اما بايد بگويم "ويكتور والدس" بهترين دروازه بان فوتبال جهان است. در مورد "رائول" هم بايد بگويم، او بيش از آنچه بايد، براي بازگشت به تيم ملي اسپانيا تلاش كرده است.»

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۹ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو

با توجه به حساسيت‌ بازي‌هاي هفته هاي آينده
بازي‌هاي رئال مادريد و بارسلونا همزمان برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: طبق مصوبه فدارسيون فوتبال اسپانيا تا پايان لاليگا تمام بازي‌هاي بارسلونا و رئال مادريد به صورت همزمان برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، فدراسيون فوتبال اسپانيا در بيانيه‌اي كه در وب سايت رسمي خود منتشر كرده ضمن اشاره به همزماني بازي‌هاي بارسلونا و رئال مادريد متذكر شده است كه نام داوران اين بازي‌ها يك هفته مانده به بازي اعلام خواهد شد.
مقرر شد داوران بازي اين دو تيم به هيچ وجه از آكادمي‌هاي دو شهر بارسلونا و مادريد نباشند و شبكه‌‌هاي تلويزيوني مخصوص پوشش اين بازي‌ها كوچكترين تاخيري در پخش تصاوير نداشته باشند.
به اين ترتيب در هفته بيست و ششم لاليگا رئال مادريد و اتلتيكو راس ساعت 22:30 به وقت تهران دربي پايتخت را تجربه مي‌كند و همزمان با اين بازي بارسلونا در نيوكمپ ميزبان اتلتيك بيلبائو است.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
لالیگا: دیدارهای دو تیم اول با همشهری های رقیب
هفته بیست و پنجم لالیگا، شنبه و یکشنبه پیگیری می شود.

عاشقان فوتبال جهان، همچنان منتظر جدال دو تیم بارسلونا و رئال مادرید هستند، اما این دو تیم با همشهری های رقیب خود در هفته بیست و پنجم رقابت می کنند. بارسلونا، صدرنشین لالیگا،یکشنبه در یک بازی دشوار در ویسنته کالدرون با اتلتیکو مادرید دیدار می کند. پیش از آن، شنبه رئال مادرید میهمان اسپانیول است. اسپانیول در حالی از رئال مادرید پذیرایی می کند که هفته گذشته در دربی کاتالان در نیوکمپ بارسلونا را 2-1 شکست داد. آبی و اناری پوشان که حالا با 7 امتیاز اختلاف صدرنشین هستند، امیدوار به شکست همشهری رئال، اتلتیکو هستند.

تیم اوساسونا نیز یکشنبه، میهمان تیم رده یازدهمی سانتاندر است. یاران " نکونام " و " شجاعی " با پیروزی در این دیدار می توانند حداکثر سه رده صعود کنند و در رده چهاردهم قرار بگیرند.

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست و پنجم لالیگا به شرح زیر است:

شنبه 10 اسفند
اتلتیک بیلبائو – سویا، ساعت 22:30(ورزشگاه سن مامیس)
اسپانیول – رئال مادرید، ساعت 00:30(ورزشگاه دمونتجوئیک)

یکشنبه 11 اسفند
سانتاندر – اوساسونا، ساعت 19:30(ورزشگاه ال سانردینرو)
گیخون – مایورکا، ساعت 19:30(ورزشگاه ال مولینون)
آلمریا – ختافه، ساعت 19:30(ورزشگاه مدیترانه)
مالاگا – هوئلوا، ساعت 19:30(ورزشگاه لا روسالدا)
نومانسیا – دپورتیوو، ساعت 19:30(لوس پاراجیتوس)
اتلتیکو مادرید – بارسلونا، ساعت 21:30(ورزشگاه ویسنته کالدرون)
والنسیا – وایادولید، ساعت 21:30(ورزشگاه مستایا)
بتیس – ویارئال، ساعت 23:30(ورزشگاه دلوپرا)
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
توره: رئال مادرید نمی تواند به بارسلونا نزدیک شود
بازیکن تیم ملی ساحل عاج باور دارد بارسلونا اجازه نمی دهد رئال مادرید فاصله بین دو تیم را کاهش دهد.

" یایا توره " فکر نمی کند بارسلونا اجازه دهد رئال مادرید به صدر جدول بیش از این نزدیک شود و مطمئن است اتلتیکو مادرید را شکست می دهند.

کهکشانی ها در آخرین هفته اختلاف با آبی و اناری پوشان را به هفت امتیاز رساندند و فشار بیشتر شده است، به طوری رقابت برای عنوان قهرمانی داغ شده است.

به رغم شکست مقابل اسپانیول، " توره " بر این باور است بارسا در این هفته شکست نمی خورد و مادرید نمی تواند اختلاف را کمتر کند.

او بعد از تمرین جمعه گفت:« این خیلی مهم است که ما پیروز شویم. اتلتیکو یک تیم بزرگ دارد و ما بهترین ها را برای پیروزی داریم.»

« ما هم می دانیم که این بازی آسان نیست، اما نمی توانیم به رئال مادرید اجازه دهیم بیش از این از نتایج ما استفاده کند. من فکر می کنم این بازی جذاب خواهد بود. می دانیم سرجیو آگوئرو می تواند برای ما مشکل ایجاد کند، اما آن ها بازیکنان بزرگ دیگری مانند دیگو فورلان، ماکسی رودریگوئز و مانیش دارند.»

« می دانیم که راه بلندی تا پایان لیگ داریم و مجبور هستیم در هر بازی تمرکز کنیم. برای من و بازیکن ها قهرمانی در این دوره خیلی مهم است.»

بارسلونا دو هفته قبل مقابل رئال بتیس متوقف شد و پیش از تساوی مقابل لیون، در مقابل اسپانیول شکست خورد و آن ها سه هفته است که پیروز نشده اند.

او ادامه داد:« بعد از دربی (مقابل اسپانیول) بازی مقابل لیون آسان نبود، آن ها یک حریف خوب هستند اما مساوی خیلی خوب بود. دیدار دوم متفاوت خواهد بود.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيست و پنجم لاليگا اسپانيا/
بارسلونا ميهمان اتلتيكو مادريد است

خبرگزاري فارس: در بازي هاي يكشنبه شب از هفته بيست و پنجم لاليگا بارسلونا ميهمان اتلتيكو مادريد است
ه گزارش خبرگزاري فارس، در شب دوم از هفته بيست و پنجم رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي اسپانيا 8 ديدار برگزار مي شود كه در مهمترين آنها بارسلونا صدرنشين لاليگا در خانه اتلتيكو مادريد ميهمان است.
بارسلونا كه از تساوي در خانه ليون فرانسه در ليگ قهرمانان اروپا راضي است و بازيكنانش از روحيه خوبي برخوردارند بي شك براي پيروزي راهي ويسنته كالدرون مي شود و هر 3 امتياز اين بازي را مي خواهد.
در ديگر ديدار فردا شب اوساسونا كه از 4 بازي اخير خود به 3 پيروزي دست يافته در خانه راسينگ سانتاندر نيز به دنبال هر 3 امتياز است.
جواد نكونام و مسعود شجاعي دو بازيكن كليدي كاماچو مي توانند در سرنوشت بازي حساس تيمشان برابر سانتاندر موثر عمل كنند.
اوساسونا در حال حاضر در رتبه هفدهم جدول با 24 امتياز ايستاده است.

برنامه بازي هاي شب دوم از هفته بيست و پنجم لاليگا:
آلمريا - ختافه
مالاگا - ركرتيوو
نومانسيا - دپورتيوو لاكرونيا
راسينگ سانتاندر - اوساسونا
گيخون - رئال مايوركا
اتلتيكو مادريد - بارسلونا
والنسيا - رئال وايادوليد
رئال بتيس - ويارئال

جدول رده بندي لاليگا :
1 - بارسلونا 60 امتياز
2 - رئال مادريد 53 امتياز
3 - سويا 44 امتياز
4 - ويارئال 41 امتياز
5 - والنسيا 39 امتياز
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
براي تقويت خط حمله
مسي دوم در راه مادريد است

خبرگزاري فارس: مهاجم 19 ساله آلماني در راه پيوستن به رئال مادريد اسپانيا است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، ماركو مارين كه اصرار دارد لقب ليونل مسي دوم برايش به كار نرود از ديد روزنامه هاي اسپانيايي همان مسي دوم است چرا كه وي نيز مشكل مشابه مسي دارد و از كوتاهي قد رنج مي برد.
تكنيك بالاي ماركو مارين آلماني كه اصالتا اهل مكزيك است باعث شده جدا از رئال مادريد باشگاه هاي ليورپول و چلسي نيز به دنبال او باشند.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
این حرفای خاله زنکی چیه در مورد لئو؟ روی چه حسابی این حرفا زده شده؟ هزار بار گفتیم و باز هم می گیم، هر چیزیو هر جا دیدن کپی نکنید!
فقط همینمون مونده بود که خودمون برای بازیکنای خودمون شایعه درست کنیم!

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
جوان مادريدي در راه دورتموند
سالاي مادريد را ترك خواهد كرد
خبرگزاري فارس: باشگاه بورسيا دورتموند آلمان مي كوشد مهاجم رئال مادريد را به خدمت بگيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، آدام سالاي، مهاجم 21 ساله رئال مادريد كه قرار بود در سال آينده با لباس تيم اصلي، فوتبال حرفه اي را تجربه كند، با بورسيا دورتموند آلمان قرارداد داخلي منعقد كرد.
اين بازيكن جوان با مبلغ 500 هزار يورو در هر نيم فصل، راهي دورتموند آلمان شده است.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
راموس:
فابرت به دليل مصدوميت بازي نمي كند
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مادريد علت ميدان ندادن به بازيكن تازه وارد تيمش را مصدوميت عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوانده راموس، سرمربي رئال مادريد اظهار داشت: فابرت به دليل مصدوميت بازي نمي‌كند. او حق ندارد در اين وضعيت حساس مدام در مصاحبه هاي خود بابت نيمكت نشيني معترض باشد. هر بازيكني كه اين كار را انجام دهد، جريمه خواهد شد.
وي افزود: بايد مصلحت كل تيم را در نظر داشته باشم و نمي توانم همه بازيكنان را راضي نگه دارم.
فابرت از انگليس راهي رئال مادريد شده و هنوز فرصت درخشش در تيم جديدش را پيدا نكرده است.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
جنگ رواني عليه بارسلونا در آستانه بازي بزرگ
اتلتيكو مادريد 16 بار دروازه والدس را باز كرده است
خبرگزاري فارس: روزنامه هاي مادريدي يك روز قبل از بازي بارسلونا با اتلتيكو مادريد جنگ رواني گسترده اي را عليه نماينده كاتالونيا آغاز كرده اند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، اتلتيكو مادريد تاكنون 16 بار دروازه والدس را گشوده است و بازيكنان اين تيم مي كوشند در بازي فردا شب اين رقم را افزايش دهند.
والدس به لطف حضور در تيم قدرتمند بارسلونا در آستانه رسيدن به جايزه سامورا ويژه بهترين دروازه بان لاليگا براي دومين بار است.

منبع

۱۰ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۶,۱۹۰ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۷۷۳ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۵,۵۲۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۰,۸۸۶ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۷ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۷۸۱ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۱۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۳۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۶۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۹۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!