به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

آلمان 3 - 0 اسلواکی؛ یولیان درکسلر بهترین بازیکن زمین شد
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

یولیان درکسلر به عنوان بهترین بازیکن دیدار آلمان و اسلواکی انتخاب شد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، آلمان و اسلواکی به مصاف هم رفتند که در پایان آلمان موفق شد با نتیجه 3-0 پیروز میدان شود. یولیان درکسلر هافبک تیم ملی آلمان که در این دیدار هم گلزنی کرد و هم پاس گل داد، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۶ تیر ۱۳۹۵
آلمان 3-0 اسلواکی؛ رونمایی از مانشافت واقعی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ژرمن ها با نمایشی برتر و ثبت چهارمین کلین شیت پیاپی به دور یک چهارم پایانی یورو رسیدند.

تیم ملی آلمان به عنوان تیم اول گروه C و اسلواکی به عنوان تیم سوم گروه B به جمع شانزده تیم نهایی یورو 2016 رسیده بودند. این دومین بازی هر دو تیم در ورزشگاه پیره مائوروی شهر لیل بود. دو تیم هر دو دیدار قبلی در این ورزشگاه را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند. آلمان مقابل اوکراین و اسلواکی مقابل روسیه.

گزارش بازی

نیمه اول

آلمان از همان ابتدا حملات خود روی دروازه حریف را آغاز کرد. اولین موقعیت جدی برای ژرمن ها روی یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ دروزه اسلواکی به دست آمد. ارسال کروس با ضربه سر خدیرا و دفع کوزاچیک، تبدیل به یک کرنر برای آلمان شد.

دقیقه 8 ارسال کرنر تونی کروس با برگشت مدافعین اسلواکی همراه شد، پشت محوطه بواتنگ به توپ رسید و با یک ضربه رو پا گل اول آلمان را وارد دروازه حریف کرد.

مانشافت برتری خود را حفظ کرد. 5 دقیقه بعد از این گل، ارسال توپ دیگری با خطای اشکرتل روی ماریو گومز، یک ضربه پنالتی را برای عقاب ها به ارمغان آورد. مسوت اوزیل پشت ضربه پنالتی ایستاد اما جهت ضربه را کوزاچیک تشخیص داد و توپ را مهار کرد.

دقیقه 24 درکسلر توپ دیگری روی دروازه حریف ارسال کرد، با دخالت گومز توپ به اوزیل رسید، شوت سرضرب اوزیل با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا این بازیکن کماکان در گلزنی ناکام باشد.

ژرمن ها به طور کامل کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند. تک هجوم های اسلواکی نرسیده به محوطه جریمه آلمان توسط مدافعین برگشت داده می شد و موقعیت های آلمان نیز تبدیل به گل نمی شد.

پس از گذشت 40 دقیقه از بازی اسلواک ها برای دقایقی جلو کشیدند. روی تک موقعیت این تیم ارسال پکاریک از سمت چپ محوطه جریمه آلمان روی خط شش قدم به کوتسکا رسید، ضربه سر کوتسکا با سیو دیدنی مانوئل نویر همراه شد و اولین کرنر اسلواکی در این نیمه به دست آمد.

دقیقه 43 روی ضدحمله سریع آلمان از برگشت کرنر، توپ در سمت چپ خط هجومی آلمان به درکسلر رسید، درکسلر با جا گذاشتن کوتسکا کنار خط کرنر وارد محوطه جریمه اسلواکی شد و با یک پاس عالی باعث شد تا گومز گل دوم آلمان را به ثمر برساند.

ماریو گومز با این گل همراه یورگن کلینزمن تبدیل به بهترین گلزن آلمان در رقابت های یورو شد. گومز و کلینزمن 5 گل زده برای آلمان در رقابت های یورو دارند.

نیمه دوم

در آغاز نیمه دوم اسلواک ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند کار را بهتر آغاز کردند. یک شوت که نویر به راحتی آن را مهار کرد و دو ضربه ایستگاهی از همشیک و کوتسکا که با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفتند حاصل هجوم های آن ها بود.

پس از این حملات اولیه اسلواکی باز هم آلمان کنترل بازی را در دست گرفت.

دقیقه 63 روی کرنر ارسالی دیگری از کروس و دخالت ضربه سر هوملس توپ به سمت درکسلر رفت، درکسلر با یک ضربه رو پا و عالی توپ را دور از دستان کوزاچیک وارد دروازه اسلواکی کرد.

در ادامه مانشافت باز هم تیم برتر میدان بود. یواخیم لوو که خیالش از پیروزی راحت بود، هوودس، پودولسکی و شواینی را به جای بواتنگ، درکسلر و خدیرا وارد میدان کرد.

آلمان موقعیت های گل دیگری را از دست داد تا نتواند قاطع ترین برد جام را به تنهایی برای خود ثبت کند. بازی با همین نتیجه به پایان رسید. آلمان تنها تیم تورنمنت است که دروازه خود را در طول رقابت ها بسته نگه داشته است.

ژرمن ها در یک چهارم نهایی با برنده دیدار ایتالیا و اسپانیا بازی خواند کرد

ترکیب دو تیم و آمار بازی

۶ تیر ۱۳۹۵
اینفوگرافی؛ بررسی عملکرد یولیان درکسلر در یورو 2016
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

یولیان درکسلر به عنوان بهترین بازیکن دیدار آلمان و اسلواکی انتخاب شد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، آلمان و اسلواکی به مصاف هم رفتند که در پایان آلمان موفق شد با نتیجه 3-0 پیروز میدان شود. یولیان درکسلر هافبک تیم ملی آلمان که در این دیدار هم گلزنی کرد و هم پاس گل داد، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۶ تیر ۱۳۹۵
رکورد هایی که بازیکنان آلمان مقابل اسلواکی جابجا یا ثبت کردند
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

یکشنبه شب از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016، دو تیم آلمان و اسلواکی به مصاف هم رفتند که در نهایت با پیروزی 3-0 و صعود ژرمن ها همراه بود.

در این دیدار رکورد هایی از سوی بازیکنان جابجا یا ثبت شد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

1-باستین شواین اشتایگر که در دقیقه '76 به جای سامی خدیرا وارد بازی شد، اکنون با رکورد 36 بازی لوتار ماتئوس در تورنمنت های بزرگ و معتبر ملی برابری کرد.

2-تیم ملی آلمان و مانوئل نویر تنها تیم و تنها دروازه بان حاضر در رقابت های یورو 2016 هستند که هنوز گلی دریافت نکرده اند.

3-یولیان درکسلر بعد از 1121 روز اولین گل ملی خود برای آلمان را به ثمر رساند.

4-هیچ بازیکن آلمانی در مراحل نهایی رقابت های یورو بیشتر از ماریو گومز گلزنی نکرده است؛ وی با گلی که مقابل اسلواکی به ثمر رساند شمار گل های خود را به عدد 5 رساند و با یورگن کلینزمن برابری کرد.

5-مسوت اوزیل که در دیدار مقابل اسلواکی، یک ضربه پنالتی را خراب کرد، اکنون 3 پنالتی از 4 پنالتی اخیر خود در رده ملی و باشگاهی را از دست داده است و به اولین بازیکن تاریخ آلمان بدل شد که در مراحل نهایی رقابت های یورو در جریان بازی پنالتی از دست می دهد.

6-ژروم بواتنگ هم بعد از انجام 63 بازی ملی برای آلمان، بالاخره امشب مقابل اسلواکی اولین گل ملی خود را به ثمر رساند.

۶ تیر ۱۳۹۵
کونته: هیچ چیزی غیرممکن نیست؛ اسپانیا باید ثابت کند که بهتر از ماست
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آنتونیو کونته سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است که آتزوری تیمی از پیش بازنده نیست.

دو تیم اسپانیا و ایتالیا در ادامه مسابقات یورو 2016، به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش سایت یوفا، آنتونیو کونته در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

"ما احترام زیادی برای اسپانیا قائلیم و می دانیم که آن ها یکی از بهترین تیم های جهان و یکی از مدعیان اصلی یورو 2016 هستند. با این حال ما کارمان را انجام می دهیم و برای این دیدار آماده می شویم. حضور در یک هشتم نهایی، آخرین دیدار یکی از دو تیم خواهد بود و این جوابی است به این سوال که چرا بازی فردا مهم است. همانطور که از روز اول گفتم، ما نباید حسرت چیزی را بخوریم. اگر حریفمان در زمین اثبات کند که بهتر از ماست، ما ابتدا آن ها را تحسین خواهیم کرد، در غیر اینصورت من می خواهم که پیروز میدان شویم. ما آماده حضور در این دیدار می شویم و سخت برای آن کار کرده ایم. ما فقط نیامده ایم که بازی کنیم و به خانه بازگردیم. اگر با این ذهنیت وارد زمین شویم، بازنده خواهیم شد. ما باید با ذهنیتی بالاتر از این مسئله وارد زمین شویم و این چیزی است که ما را فوق العاده می کند، زیرا حالت عادی کافی نخواهد بود و من معتقدم که بازیکنانم فردا، می توانند این کار را انجام دهند. من می دانم که گروه فوق العاده ای از بازیکنان را در اختیار دارم که آماده بازی یک هشتم نهایی هستند. بر روی کاغذ کار دشواری پیش رو داریم. ما می خواهیم یک چیزی بگوییم: "هیچ چیزی غیرممکن نیست، در غیر این صورت همه چیز آسان می شود، اگر هر پیش بینی و در هر وضعیتی از نتیجه اطمینان داشته باشید، شیرینی زندگی از بین می رود." شما باید تلاش کنید تا احتمالات را بر هم زنید و من تصور می کنم این زیبایی فوتبال است. من و بازیکنانم نمی خواهیم به خانه بازگردیم. ما نمی خواهیم در دیدار فردا از پیش باخته باشیم و اسپانیا باید ثابت کند که بهتر از ماست."

۷ تیر ۱۳۹۵
مارک ویلموتس: ولز تیم بسیار قدرتمندی است؛ باید زودتر گل های دوم وسوم را می زدیم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی بلژیک از پیروزی تیمش در یورو 2016 گفته است.

تیم ملی بلژیک در یک هشتم نهایی یورو 2016 با نتیجه 4 بر 0 تیم مجارستان را در هم کوبید. ادن هازارد بهترین بازیکن زمین شد.

به نقل از سایت یوفا، سرمربی بلژیک، مارک ویلموتس از فرمت بازی تیمش گفته است.

"با کارت زردی که فرمائلن در بازی گرفت، بازی بعدی را از دست داد و من فکر می کنم این یک استراحت خوب برای او باشد. او در دفاع فوق العاده بوده و در 4 بازی قبلی بی نظیر کار کرده است. من یک دفاع خوب را برای بازی بعدی از دست دادم. اما امیدوارم به مرحله نیمه نهایی برسیم و او دوباره به تیم بازگردد. ولز تیم بسیار قوی است نه تنها به خاطر بیل بلکه به خاطر بسیاری از دلایل."

"بازی را در نیمه اول باید 3-0 می بردیم. ما بازی را برای مدت زمان زیادی 1-0 نگه داشتیم. گل های دوم و سوم را به سرعت زدیم و موقعیت های زیادی داشتیم اما در بازی های بزرگ و حساس موقعیت های زیادی ایجاد نمی شود. من به بازیکنان گفته ام که صبور باشند و پاس ها دو ضرب بدهند. شما در بزریل از من دلیلش را پرسیدید و امروز جوابش را گرفتید. من به دی بروین گفته ام که هر موقع توپ را از دست داد به دفاع برگردد و کمک کند و این سبب شده است تا ما قوی تر شویم و فضای زیادی به حریف ندهیم."

۷ تیر ۱۳۹۵
دل بوسکه در کنفرانس مطبوعاتی: شانس دو تیم 50-50 است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ویسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا معتقد است شانس دو تیم ایتالیا و اسپانیا در بازی امشب 50-50 خواهد بود.

دو تیم اسپانیا و ایتالیا امشب ساعت 20:30 در پاریس به دیدار هم خواهند رفت. ویسنته دل بوسکه سرمربی لاروخا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

"ما در مقابل تیمی به میدان خواهیم رفت که دفاعی فوق العاده دارد و در حملات بسیار خطرناک است. آنها در هر دو فاز قوی هستند."

گفته می شود اسپانیا در مقابل تیم هایی که با 3 مدافع بازی می کنند مشکل دارد. مانند شیلی در جام جهانی 2014. نظر شما چیست؟

"ما روی بعضی مسائل در تیم کار کرده ایم و بعضی را تغییر داده ایم. اکنون همه می دانند چه کاری باید انجام دهند. ایتالیا در بازی دوستانه ای در ماه مارس با هم برگزار کردیم نیز از سه دفاع استفاده کرد. این درست است که ما در برابر این سیستم مشکل داشته ایم اما می خواهیم راه خودمان را برویم و این ایتالیا است که باید سعی کند خود را برای بازی با ما آماده کند. ایتالیا شیوه خاصی برای بازی کردن دارد و در آن بسیار مهارت دارد. باید مراقب این موضوع باشیم. "

شانس خودتان را بیشتر می دانید؟

"نه. اصلا. به نظر من شانس دو تیم 50 - 50 است. گذشته تمام شده و باید هر چه که در توان داریم برای اکنون بگزاریم. بازی بسیار حساس و دشوار خواهد بود."

آنتونیو کاندروا به دلیل مصدومیت بازی نخواهد کرد و انتظار می رود فلورنتزی و دارمیان در کناره های ایتالیا بازی کنند. نظرتان چیست؟

"وارد جزییات نمی شوم. ایتالیا تیمی است که هم در کناره ها و هم در عمق خطرناک است. کمی پیش گفتم آنها در دو فاز حمله و دفاع هر دو قوی هستند. تکرار می کنم. ما از سازماندهی دفاعی آنها مطلعیم اما می خواهیم ابتکار عمل بازی را خودمان به دست بگیریم."

آلوارو موراتا؟

"او چیزهای زیادی در یوونتوس یاد گرفته و به مهاجم فوق العاده ای تبدیل شده است. هنوز نیاز دارد کمی تمرکزش را بیشتر کند زیرا مهاجمان بزرگ در تمام دقایق بازی آماده اند."

نظرتان در مورد فینال یوروی قبل که توانستید ایتالیا را 4-0 شکست دهید چیست؟

"بازی عجیبی بود. فکر می کنم ایتالیا تحت تاثیر خستگی و مصدومیت بازیکنانش قرار گرفت. می توان گفت آنها غرق شدند."

قرار است پس از یورو هدایت اسپانیا را کنار بگذارید. اگر در مقابل ایتالیا حذف شوید و این بازی آخرتان باشد، چه احساسی خواهید داشت؟

"ما مسابقه بسیار حساسی در پیش داریم و می خواهیم در یورو بمانیم. بودن یا نبودن من، تفاوت زیادی ندارد زیرا در فوتبال آینده چندان طولانی نیست."

۷ تیر ۱۳۹۵
هازارد: هنوز چیزی به دست نیاورده ایم؛ به مجارستان تبریک می گویم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ادن هازارد، کاپیتان تیم ملی بلژیک در پایان پیروزی 4-0 مقابل مجارستان در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 به گفتگو با خبرنگاران پرداخت

به گزارش وب سایت رسمی یوفا، هازارد که با به ثمر رساندن یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن میدان هم شناخته شد، پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی گفت:

"بازی فوق العاده ای بود. ما واقعاً شایسته پیروزی بودیم. می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم، اما دروازه بان آنها چند واکنش فوق العاده داشت. اما نگران این مسئله نخواهیم بود. خوشحالیم و به مرحله یک چهارم نهایی در لیل صعود کرده ایم."

"تا این لحظه به هیچ چیز نرسیده ایم، و تنها در مرحله یک چهارم نهایی هستیم و بازی به بازی پیش خواهیم رفت. مقابل تیم فوق العاده ای بازی کردیم و می خواهم به مجارستان تبریک بگویم که تمام توان خود را به کار گرفت. به عنوان یک تیم احساس می کنم که امروز بسیار مستحکم بودیم. موقعیت های زیادی خلق کردیم و فرصت زیادی هم به حریف ندادیم."

وی در مورد بازگشت به خانه قدیمی خود لیل، برای بازی مقابل ولز هم گفت:

"خوش شانس هستیم که در لیل بازی می کنیم، آن شهر را خیلی خوب می شناسم. با ورزشگاه جدید خیلی آشنا نیستم، هیچوقت آنجا بازی نکرده ام. بسیار افتخار می کنم. از اینکه صعود کرده ایم خیلی انگیزه گرفته ام، و روز جمعه جشن بزرگی در راه خواهد بود، و امیدوارم که هواداران زیادی برای شرکت در آن حضور داشته باشند"

۷ تیر ۱۳۹۵
کیـرای: بلژیک شانس خوبی برای قهرمانی در یورو 2016 دارد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

گابور کیـرای، دروازه بان با تجربه و پا به سن گذاشته مجارستان هم بعد از شکست مقابل بلژیک و حذف از یورو 2016 با خبرنگاران گفتگو کرد.

به گزارش وب سایت رسمی یوفا، کیـرای که با 40 سال سن، مسن ترین بازیکن تاریخ یورو به شمار می رفت، با شکست 4-0 در مرحله یک هشتم نهایی از گردونه رقابت های یورو 2016 کنار رفتند. وی در پایان بازی گفت:

"فکر می کنم همه اعضای تیم بهترین عملکرد خود را ارائه کردند، و حالا خسته ایم. فکر می کنم بچه ها همه توان خود را به کار گرفتند. ما مقابل تیم ملی عالی بلژیک بازی کردیم، تیمی که فکر می کنم شانس بسیار خوبی برای قهرمانی در یورو 2016 دارد."

"ما از هر لحظه این رقابت ها لذت بردیم. خیل عظیمی از هواداران این کشور پشت ما بودند و حمایت می کردند. این تورنمنت قطعا مثبت بود."

۷ تیر ۱۳۹۵
اینفوگرافی؛ بررسی عملکرد ادن هازارد در یورو 2016
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

هازارد به عنوان بهترین بازیکن دیدار بلژیک مقابل مجارستان انتخاب شد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، بلژیک و مجارستان به مصاف هم رفتند که در پایان بلژیک موفق شد با چهار گل پیروز مسابقه شود. ادن هازارد کاپیتان تیم ملی بلژیک به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

۷ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۶۲۲ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۹,۹۱۷ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۸۱ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۶۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۳۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۹۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۶۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۸ کاربر آنلاین است. (۲۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!