به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
لینک

آرسنال اعلام کرد که سسک به هیچ قیمتی فروشی نیست.
اینام دیگه شورشو در آوردن.
بارسا به هیچ وجه نباید بذاره دست آرسنال به هیچ کدوم از جووناش برسه حتی اگه به رئال برن.
مفت خورا می گردن ببینن کدوم بازیکن جوون با تیمش قرارداد نداره تا بدزدنش. همون طوری که سسک رو دزدیدن و شایعش در مورد دوس سانتوس بود.

Catalonia is not Spain
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دیگه نمیدونم بارسا یا سسک باید چیکار کنن که ارسنال سسکو بفروشه. اگه یه قیمت بالا میدادن بازم بهتر بود چون میشد باهاش کنار اومد . واقعا راست میگن بلا تکلیفی بد دردیه. مشکل اینه که اگه بزارن برای بعد جام جهانی خریدش سخت تر هم میشه. چون هم قیمتش میره بالا هم تیمای دیگه مخصوصا رئال واسه خریدش دست به کار میشن و اون وقت دست ارسناله که اگه بخواد سسک رو بفروشه به کی بفروشه . خودش میشه هیچ کاره.

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
ستاره های زیاد هیچ وقت تیم رو نابود نمی کنه!!!!!

دوست من ستاره های زیاد هر تیمی رو نابود می کنه.به جز رئال مادرید که خیلی پول داره.
شما باید به بحث مالی هم توجه داشته باشین.
بارسا هم مثل رئال نمی تونه که هر فصل 10 تا بازیکن جدید بگیره که مثلا 2 تاش جواب بده؟؟
چون اون ثروت رو هیچ باشگاهی نداره به جز رئال که پادشاه اسپانیا یاریش می کنه.
یه مسئله هم اینه که اگه ستاره زیاد باشه تو یه تیمی باید چند تاش بره رو نیمکت و اونایی که نیمکت نشین می شن نابود میشن.من نمی خوام بازیکنان بارسا به این روز بیفتن.

CATALUNYA is not Spain
۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
دیگه نمیدونم بارسا یا سسک باید چیکار کنن که ارسنال سسکو بفروشه. اگه یه قیمت بالا میدادن بازم بهتر بود چون میشد باهاش کنار اومد . واقعا راست میگن بلا تکلیفی بد دردیه. مشکل اینه که اگه بزارن برای بعد جام جهانی خریدش سخت تر هم میشه. چون هم قیمتش میره بالا هم تیمای دیگه مخصوصا رئال واسه خریدش دست به کار میشن و اون وقت دست ارسناله که اگه بخواد سسک رو بفروشه به کی بفروشه . خودش میشه هیچ کاره.

واقعا دیگه آرسنال شورش رو در آوره نمی دونم می خوان چیو ثابت کنن.می خوان قیمتو بالا ببرن؟؟؟
امیدوارم لاپورتا با درایتش بتونه سسک رو از چنگ توپچیها خارج کنه.

CATALUNYA is not Spain
۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مشاهده لینک
باباش داره خودشو میکشه که کارشو درست کنه. ولی چه رویی دارنا. خدایی 80 میلیون پوند .افتضاحه .اینجوری به توافق نمیرسن .

T'estimo Xavi

۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حالا که بحث خاصی نیست من یه سوال میپرسم:
همونجوری که امسال هم دیدیم تنها راه متوقف کردن بارسا دفاع مطلقه. خوب اگه مورینیو بیاد رئال و از اونجایی هم که رئالیا دیگه تحمل باخت جلو بارسا رو ندارن پس مورینیو میخواد با همون شیوه ی تدافعی خودش جلو بارسا بازی کنه ؟ اخه لالیگا مثل لیگ ایتالیا نیست .مردم اسپانیا و مطمئنا رئالیا سیستم دفاعیو نمیپسندن . پس رئال ترجیح میده که هر جور شده (حتی با سیستم دفاعی مورینیو) بارسا رو شکست بدن یا مورینیو باید سیستمشو تو رئال تغییر بده ؟ اگه تدافعی نباشه باز هم میتونه برای بارسا خطرناک باشه ؟

T'estimo Xavi

۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
چه نیازی به زدن این حرفها توی بحث هست؟اگه جوابی هست جواب بدین وگرنه نیازی نیست کلا صورت مسئله رو عوض کنین و انگ بزنین. ( منظورم همه نیستن، فقط اونهایی که فوری بحث رو به طرفداری و فلسفه و... می کشوننه) باید یاد بگیریم نظرات مخالف رو هم بشنویم و تحمل کنیم، حتی اگه درست تره قبول کنیم.

ما بلدیم شما هم یاد بگیر .ما فقط نظرمونو می دیم .
در مورد فلسفه هم حق با ماست .خوب بعضی نظرات شما با فلسفه باشگاه جور در نمیاد.(مثل :خریدن ستاره های زیاد)
وقتی کسی طرفدار واقعی یه تیم باشه باید عاشق همه چیه اون تیم باشه که مهم ترین قسمتش فلسفه باشگاهه که طرز فکر باشگاه رو نشون میده.شما یکم نظراتتون با فلسفه باشگاه یکی نیست.
خدایی نکرده من نمی گم که کسی اینجا طرفدار بارسا نیست .خوبی این تالار اینه که درباره همه چی بحث می شه و نباید ما از هم ناراحت بشیم.شاید عده ای دوست داشته باشن تیمشون پر ستاره باشه ولی در نهایت باید مصلحت تیم رو در نظر بگیریم.
در هر صورت اگه کسیو ناراحت کردم ببخشین .

CATALUNYA is not Spain
۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
حالا که بحث خاصی نیست من یه سوال میپرسم: همونجوری که امسال هم دیدیم تنها راه متوقف کردن بارسا دفاع مطلقه. خوب اگه مورینیو بیاد رئال و از اونجایی هم که رئالیا دیگه تحمل باخت جلو بارسا رو ندارن پس مورینیو میخواد با همون شیوه ی تدافعی خودش جلو بارسا بازی کنه ؟ اخه لالیگا مثل لیگ ایتالیا نیست .مردم اسپانیا و مطمئنا رئالیا سیستم دفاعیو نمیپسندن . پس رئال ترجیح میده که هر جور شده (حتی با سیستم دفاعی مورینیو) بارسا رو شکست بدن یا مورینیو باید سیستمشو تو رئال تغییر بده ؟ اگه تدافعی نباشه باز هم میتونه برای بارسا خطرناک باشه ؟

فکر نکنم مورینیو زیاد شیوه بازیشو عوض کنه.چون سران باشگاه رئال مادرید هم می دونن که خصوصیات مورینیو چیه و کاملا با چشمانی باز آوردنش مادرید.به نظر من و با توجه به فوتبال اسپانیا و مهره های تهاجمی رئال مورینیو یکم روششو تغییر بده و هجومی تر کار کنه.و در مقابل بارسا فک کنم یه ذره هجومی تر از همیشه باشه .ولی کار اصلی مورینیو دفاع کردنه که رئال فعلا دفاع خوب نداره.
فک کنم بیشتر رئال تغییر سیستم بده تا مورینیو .اگه تدافعی نیاشه هم مثل امسال نمی تونه خطرناک باشه.کلا فکر نکنم مورینیو زیاد تو رئال جواب بده.
بارسا به مراتب برتر و هماهنگ تر از رئال هست و تو بازیه مستقیم رئالی ها کم میارن.

CATALUNYA is not Spain
۶ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
به نظر من باید لاپورتا برای خرید سسک یه پیشنهاد نجومی بده
مثلا یحیی توره و سیدو کیتا و تیاگو و چیگرینسکی رو با 10 میلیون یورو بده و فابرگاس رو بگیره. تو اینا من فقط یحیی توره(یادش بخیر فینال کوپا دل ری پارسال که 2-3 نفر رو دریبل کرد و یه شوت قشنگ زد رفت تو گل) رو قبول دارم ولی با اون دوتای دیگه
اگه یه حساب سر انگشتی بکنیم: چیگرینسکی(25 میلیون یورو)+یحیی توره(25 میلیون یورو)+سیدو کیتا(20 میلیون یورو) میشه 70 میلیون یورو و اینجوری میتونیم سسک رو بیاریم.
تازه با این کار مشکلات بازیکن آرسنال هم حل میشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
به نظر من باید لاپورتا برای خرید سسک یه پیشنهاد نجومی بده مثلا یحیی توره و سیدو کیتا و تیاگو و چیگرینسکی رو با 10 میلیون یورو بده و فابرگاس رو بگیره. تو اینا من فقط یحیی توره(یادش بخیر فینال کوپا دل ری پارسال که 2-3 نفر رو دریبل کرد و یه شوت قشنگ زد رفت تو گل) رو قبول دارم ولی با اون دوتای دیگه اگه یه حساب سر انگشتی بکنیم: چیگرینسکی(25 میلیون یورو)+یحیی توره(25 میلیون یورو)+سیدو کیتا(20 میلیون یورو) میشه 70 میلیون یورو و اینجوری میتونیم سسک رو بیاریم. تازه با این کار مشکلات بازیکن آرسنال هم حل میشه

همرو موافقم به جز توره. توره حیفه که بخواد بره. البته این قضیه به ارسنال هم بستگی داره که قبول کنه یا نه. ولی مطمئنا چیگرینسکی و کیتا تو ارسنال خیلی بیشتر بهشون بازی میرسه و اینجوری به نفعشون هم هست چون به باشگاه بزرگی وارد میشن .

T'estimo Xavi

۶ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۹,۰۹۲ بازدید
۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۶,۱۵۷ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۶۶ بازدید
۲۳ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۸۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۰۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۷۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۳۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۸ کاربر آنلاین است. (۱۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!