به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
بعضی وقتها بارسا هم عجیب غریب میشه و ژست های عجیبی میگیره... یایا رو میزارن رو نیمکت بعد بوسکتس رو بازی میدن... بعد میان یایا رو میزارن برای فروش که ماسکرانو رو بخرن... بعد بوسکتس میشینه رو نیمکت که ماسکرانو بازی کنه... ولی نگاه که میکنیم می بینیم که اصلا یایا از ماسکرانو بهتر بوده...

واقعا حرف دل همومونو زدی.منم نمی دونم این کارا رو چرا انجام میدن؟؟؟
از پپ بعیده که این اشتباهارو مرتکب شه.

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اینم چندتا عکس جالب ::::

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
یه خبر جالب که اومدن سسک رو تقریبا محتمل می کنه
مشاهده لینک

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
این مقاله رو حتما بخونید خیلی جالبه
مشاهده لینک

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: kami85
پیام: ۲۵۸
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی - ژاوی - پیکه - فابری
- ریوالدو
- تاج ، نه استقلال
- اسپانیا ---------- آرژانتین - برزیل
- مجیدی
- پپ - هیدینگ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
اینم جالبه....
مشاهده لینک
امیدوارم سسک بیاد....
زنده باد بارسا

ONLY BARCA
I LOVE BARCA
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
Fabregas to quit Arsenal after Hill-Wood bust-up - Exclusive

Published 23:00 27/05/10 By John Cross

Cesc-Fabregas-Arsenal cropped

Cesc Fabregas has revealed to friends he made up his mind to quit after a bust-up surrounding Arsenal chairman Peter Hill-Wood.

Fabregas claims he was “50-50” about staying at Arsenal this summer but was enraged by Hill-Wood’s recent comments that he would not be able to get into the Barcelona team.

Hill-Wood said last month: “If you want my opinion, I’m not sure he would even get in their team. Do they need him? I’m not sure that they do.”

MirrorFootball revealed two days later that Fabregas had been left angered by the remarks and found them disrespectful.

Now Fabregas is telling pals that was the deciding factor and the reason behind him telling Arsenal boss Arsene Wenger that he wants to quit.

Hill-Wood has been resolute that Arsenal will not sell Fabregas, but the chairman does have a habit of putting his foot in it with some of his remarks, previously upsetting ex-skipper Patrick Vieira and recently blasting William Gallas’ wage demands.

But Fabregas’s latest suggestion is unlikely to please the board who are fighting to keep him and MirrorFootball revealed yesterday that they had told Barcelona they are not interested in selling at any price.

Barcelona have made only a tentative enquiry and have yet to make a bid, but Arsenal have told them not to bother as Fabregas has five years left on his contract.

But Barcelona presidential candidate Marc Ingla insists Cesc Fabregas will move to the Nou Camp this summer.

Ingla said: “Cesc will be a Barcelona player, yes, yes. The money is not as important as his dream because he wants to return to Barcelona and it’s a dream for our fans.

“Arsenal are a model club and to maintain good relations we will try to agree a good price. Of course Barcelona wants to complete a quick deal.

“I believe that Cesc’s time at Arsenal has finished, they have benefited from him and now we hope to reach agreement.”

Barcelona are also monitoring Liverpool’s Javier Mascherano, but will only move for the Argentinian skipper if they can offload Yaya Toure this summer. Toure has been linked with Chelsea.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: shajar
پیام: ۸
عضویت از: ۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- دیگو آرماندو مارادنا
- اسپانیا
- رایکارد و گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آقا بهزاد این خبر مال دو سه هفته پیشه که هیل وود رییس آرسنال گفته بود : فابرگاس حتی نمیتونه وارد ترکیب اصلی بارسا بشه و همین گفته های جناب هیل وود باعث عصبانیت ونگر و فابرگاس شده بود و با توجه به اینکه از اون موقع تا الان کلی ماجرای بارسا وسسک پیچیده شده طبق این خبر قدیمی نمیشه نتیجه گرفت که سسک حتما به بارسا میاد

۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آقا بهزاد این خبر مال دو سه هفته پیشه که هیل وود رییس آرسنال گفته بود : فابرگاس حتی نمیتونه وارد ترکیب اصلی بارسا بشه و همین گفته های جناب هیل وود باعث عصبانیت ونگر و فابرگاس شده بود و با توجه به اینکه از اون موقع تا الان کلی ماجرای بارسا وسسک پیچیده شده طبق این خبر قدیمی نمیشه نتیجه گرفت که سسک حتما به بارسا میاد

عزیزم من از عمد اینو با تاریخ کپی کردم....
شاید چند هفته پیش سما یه شاعیه با این مضمون خوندی اما این که من اینجا پست می دم رسمی...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
Bendtner – I want to follow Fabregas to Spain

این خبر جدید:
البته ما احتیاجی به این بازیکن نداریم. اگه قرار روی یه جون سرمایه گزاری کنیم تا در اینده به دردمون بخوره بویان و جفرنو تیاگو و گای خیلی بهتر هستن تا بنتنر

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

مسی از مقایسه اش با مارادونا شرمسار می شود
ستاره باشگاه بارسلونا معتقد است که مقایسه کردنش با سرمربی تیم ملی آرژانتین اهانت آمیز است.
2010/5/28 13:00:00
Share
Buzz It

سایت گل- لیونل مسی، ستاره جوان تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی اعلام کرده که از مقایسه او با دیه گو آرماندو مارادونا، سرمربی تیم ملی کشورش شرمسار می شود.

در ماه های اخیر ، توانایی های فوروارد باشگاه بارسلونا و برترین بازیکن سال فیفا را با دیه گو مارادونا،سرمربی تیم ملی آرژانتین مقایسه می کنند ولی مسی در صحبتهایی گفته که این مقایسه ها را دوست ندارد و اینها را نوعی اهانت به مارادونا می دانست.

این ستاره 22 ساله در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که او هنوز می بایست توانایی هایش را در رقابتهای جام جهانی به نمایش بگذارد تا بتوان او را در جمع ستاره های مطرح دنیای فوتبال دانست.

مسی در صحبتهایی که در اسپورت منتشر شد گفت:« من این مقایسه را اصلا دوست ندارم.از اینکه مرا با دیه گو مقایسه کنند، شرمسار می شوم. این نوعی اهانت به مارادوناست. برای آنکه بهترین بازیکن دنیا شوم، می بایست اول از همه توانایی هایم را در جام جهانی ثابت کنم.من آرژانتینی هستم و از این بابت افتخار می کنم و می خواهم برای کشورم روانه میدان شوم.»

اولین بازی تیم ملی آرژانتین روز دوازدهم ژوئن مقابل نیجریه برگزار خواهد شد.

اخه یه بازیکنه 22 ساله باید چقدر شور داشته باشه که دیگه کل دنیا بهش ایمان بیارن...
این دیگه کیه
با اینکه ستاره محبوب قلبم نیست اما در سطحی رفتار میکنه که دنیا رو شگفت زده میکنه
کاش 0.0000000000000001 تو این مورینیو و رونالدو شور و معرفت داشتن تا به فوتبال اونها هم می گفتیم فوتبال پاک...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۹,۷۶۴ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۶,۳۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۵۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۱۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۱۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۳۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۸۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۹۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۴ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!