به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: shajar
پیام: ۸
عضویت از: ۶ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- دیگو آرماندو مارادنا
- اسپانیا
- رایکارد و گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Bendtner – I want to follow Fabregas to Spain

بنازم ابهت بارسا رو . همه دارن خودشونو میکشن که تو بارسا بازی کنن از آرشاوین گرفته تا بنتنر و ... البته باید بارسا بطلبه

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

Kaka Wants Chelsea Move

اگه فابرگاس نیمود بارسا بهترین گزینه می تونه کاکا باشه...
البته یه جورایی بعیده
اما کاکا به نظرم تنها مادریدی هست که در بارسا منفور نیست...
به هر حال براش ارزوی موفقیت دارم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

Jose Mourinho: I Would Love To Have Wayne Rooney At Real Madrid

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Bendtner – I want to follow Fabregas to Spain

وقتی این حرفها رو می شنوم خیلی لذت می برم .رئال با پول بازیکن می گیره بارسا با عشق.

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- دیگو آرماندو مارادنا
- اسپانیا
- رایکارد و گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ستاره جوان تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی اعلام کرده که از مقایسه او با دیه گو آرماندو مارادونا، سرمربی تیم ملی کشورش شرمسار می شود

من بشخصه با مقایسه مارادنا و مسی مخالفم به نوعی این مقایسه یک نوع قیاس مع الفارقه ولی بالاخره تو کوچه و خیابون و مطبوعات دست به همچین مقایسه ای میزنن . پس منم نظر شخصیمو در مورد این دو ستاره بی بدیل مینویسم
1- مارادونا علاوه بر باشگاه در تیم ملی کشورش هم یه ستاره به تمام معنا بود ولی مسی تا کنون آنچنان که باید وشاید تو تیم ملی درخشان نبوده
2- مارادونا با معجزه ای که داشت تیم معمولی ناپل رو قهرمان کرد و یه تنه آرژانتینو دو باربه فینال جام جهانی رسوند ولی مسی در بهترین تیم دنیا بازی میکنه و عنوان هاش رو با بارسا بدست آورده
3- یه واقیتی که هست اینه که در زمان مارادنا سیستم های دفاعی و دفاع ها اینقدر پیشرفته و پیچیده نبودن ولی مسی داره در دوره ای بازی میکنه که انواع سیستمای دفاعی و دفاع های پیشرفته دارن روش کار میکنن که مهارش کنن پس میشه گفت مسی الان کار سخت تری رو در پیش داره
4- مارادونا حاشیه های خیلی ویرانگری داشت و خودش با دست خودش تو یه گرداب مهیب افتاد ولی مسی نشون داده که اسیر حاشیه ها نمیشه
در مجموع من فکر میکنم مسی با توجه به سن وسال کم و شعور بالاش چند سال دیگه بتونه همه رو متقاعد کنه از مارادونا بهتره

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو

می بخشین که این مطلب تقریبا به بحث الان ربطی نداره اما چون قبلا مطرح شده بود و من تو این چند روز نتونسته بودم پیام بذارم، الان می نویسم.

نقل قول
دوست من ستاره های زیاد هر تیمی رو نابود می کنه.به جز رئال مادرید که خیلی پول داره. شما باید به بحث مالی هم توجه داشته باشین. بارسا هم مثل رئال نمی تونه که هر فصل 10 تا بازیکن جدید بگیره که مثلا 2 تاش جواب بده؟؟ چون اون ثروت رو هیچ باشگاهی نداره به جز رئال که پادشاه اسپانیا یاریش می کنه. یه مسئله هم اینه که اگه ستاره زیاد باشه تو یه تیمی باید چند تاش بره رو نیمکت و اونایی که نیمکت نشین می شن نابود میشن.من نمی خوام بازیکنان بارسا به این روز بیفتن.

فکر کنم شما طرفدار یه تیم دیگه مثل اوساسونایی و اشتباها این جا عضو شدی. بارسا دو سال قبل 330 میلیون یورو درآمد داشت. جوری حرف می زنی انگار داری درمورد ملوان حرف می زنی که دائم از بی پولی شکایت می کرد. بارسا فقط از فروش تلویزیونی سالیانه 144 میلیون یورو درآمد داره. از فروش بلیط حدود 130 میلیون یورو درآمد داره. چی داری میگی؟ بارسا اون قدر پول داره که همین الان نزدیک 5 تا بازیکن بزرگ و خوب رو فقط قرضی داده به تیمای دیگه تا اگه چیزی شدن بیارتشون تو ترکیب. این همه پیشنهاد مالی بزرگ از همین بارسا مطرح میشه.
بارسا جزو 5 باشگاه ثروتمند دنیاست. عزیز من فرق بارسا با رئال پول داشتن و نداشتن نیست. فرقشون اینه که اونها به دنبال فقط پول درآوردنن اما بارسا اینجوری نیست.وگرنه هر دوشون فوق العاده ثروتمندند.

نابودی ستاره ها رو نیمکتم فقط از بحثای شماست. اولا تو سیستم چرخشی مشکلی نیست دوما از پیش خودتون حرف نزنین، یه تیم رو بگو که مثلا با ستاره های زیاد به مشکل برخورده.

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
1- مارادونا علاوه بر باشگاه در تیم ملی کشورش هم یه ستاره به تمام معنا بود ولی مسی تا کنون آنچنان که باید وشاید تو تیم ملی درخشان نبوده

دوست عزیز به اینم توجه کن که مسی الا فقط 22 سالشه
نقل قول
2- مارادونا با معجزه ای که داشت تیم معمولی ناپل رو قهرمان کرد و یه تنه آرژانتینو دو باربه فینال جام جهانی رسوند ولی مسی در بهترین تیم دنیا بازی میکنه و عنوان هاش رو با بارسا بدست آورده

جواب اینم بالا هست
نقل قول
3- یه واقیتی که هست اینه که در زمان مارادنا سیستم های دفاعی و دفاع ها اینقدر پیشرفته و پیچیده نبودن ولی مسی داره در دوره ای بازی میکنه که انواع سیستمای دفاعی و دفاع های پیشرفته دارن روش کار میکنن که مهارش کنن پس میشه گفت مسی الان کار سخت تری رو در پیش داره

کاملا قبول دارم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ما بلدیم شما هم یاد بگیر .ما فقط نظرمونو می دیم . در مورد فلسفه هم حق با ماست .خوب بعضی نظرات شما با فلسفه باشگاه جور در نمیاد.(مثل :خریدن ستاره های زیاد) وقتی کسی طرفدار واقعی یه تیم باشه باید عاشق همه چیه اون تیم باشه که مهم ترین قسمتش فلسفه باشگاهه که طرز فکر باشگاه رو نشون میده.شما یکم نظراتتون با فلسفه باشگاه یکی نیست. خدایی نکرده من نمی گم که کسی اینجا طرفدار بارسا نیست .خوبی این تالار اینه که درباره همه چی بحث می شه و نباید ما از هم ناراحت بشیم.شاید عده ای دوست داشته باشن تیمشون پر ستاره باشه ولی در نهایت باید مصلحت تیم رو در نظر بگیریم. در هر صورت اگه کسیو ناراحت کردم ببخشین .

مرسی که به منم یاد دادی!!

معلومه از نظر دادنتون. این حرفا که شما فلسفه نمی شناسید و به خاطر ستاره طرفدارید و ... چه ربطی به بحث داشته جز این که شما فقط کم آوردی و بحثو عوض کردی!!!!

خریدن و فلسفه ی باشگاه: احتمالا اون عمه ی منه که بعد از خریدن ویا داره سسک رو می گیره و تورس رو هم در نظر داره و با ماتا هم وارد مذاکره شده و برای ادن هازارد هم پیشنهاد داده و با مدافع راست تیم روسی هم به توافق رسیده، نه لاپورتا.

احتمالا اوایل دوره ی رایکارد هم اون یکی عمه ی من بوده که توی یک سال نزدیک 8-9 ستاره رو به تیم آورد، نه لاپورتا

حتی دورتر زمان کرویف هم احتمالا یکی از عمه های اجدادی من بوده که اون همه ستاره مثل روماریو و کومن و استوچکوف و پپ و .... ریخت تو باشگاه، نه روسای اون موقع بارسا

و .......
کلا تیمی که ازش طرفداری می کنی رو اشتباه گرفتی.
------------------------------------------
عزیز من کسی رو ناراحت نکن تا مجبور به معذرت خواهی نشی!!

در مورد بحث من گفتم که چه نیازی هست حرفای بی ربط مثل فلسفه و طرفداری و ... وسط بحث مطرح شه. یکی میگه رونی بیاد تو بگو نه چون همچین بازیکنی.......
نه این که کلا می ریزین به هم و میگین یارو به خاطر ستاره طرفدار بارساست.

عزیز من ما اون موقعی که پرز با تیم کهکشانیش میومد تو نیوکمپ و کاری می کرد صدای بارسایی ها درنیاد رو خوب یادمونه.

شما ها از زمان لاپورتا که تیم یکی از بهترین تیمای تاریخ شده طرفدارش شدین.

۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- دیگو آرماندو مارادنا
- اسپانیا
- رایکارد و گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوست عزیز به اینم توجه کن که مسی الا فقط 22 سالشه

دوست عزیز منم با شما موافقم ولی معلومه شما کامنت قبلی منو تا آخر نخوندی اون قسمت پایانی که با درمجموع شروع میشه

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
فکر کنم شما طرفدار یه تیم دیگه مثل اوساسونایی و اشتباها این جا عضو شدی. بارسا دو سال قبل 330 میلیون یورو درآمد داشت. جوری حرف می زنی انگار داری درمورد ملوان حرف می زنی که دائم از بی پولی شکایت می کرد. بارسا فقط از فروش تلویزیونی سالیانه 144 میلیون یورو درآمد داره. از فروش بلیط حدود 130 میلیون یورو درآمد داره. چی داری میگی؟ بارسا اون قدر پول داره که همین الان نزدیک 5 تا بازیکن بزرگ و خوب رو فقط قرضی داده به تیمای دیگه تا اگه چیزی شدن بیارتشون تو ترکیب. این همه پیشنهاد مالی بزرگ از همین بارسا مطرح میشه. بارسا جزو 5 باشگاه ثروتمند دنیاست. عزیز من فرق بارسا با رئال پول داشتن و نداشتن نیست. فرقشون اینه که اونها به دنبال فقط پول درآوردنن اما بارسا اینجوری نیست.وگرنه هر دوشون فوق العاده ثروتمندند. نابودی ستاره ها رو نیمکتم فقط از بحثای شماست. اولا تو سیستم چرخشی مشکلی نیست دوما از پیش خودتون حرف نزنین، یه تیم رو بگو که مثلا با ستاره های زیاد به مشکل برخورده.

هیچ تیمی به جز رئال این این همه ستاره نمی خره که نابودشون کنه.مثال عینی فقط رئاله.
سیستم چرخشی هم حدی داره .با این همه ستاره ای که شما می گی سیستم چرخشی هم کاره ای نیست.تو هر پست 1 تا بازیکن ذخیره داشته باشیم خوبه .که داریم مثل بویان .پدرو .فعلا زلات و آنری هم هستن.
در مورد پول هم شما نمی تونی بارسا رو بار ئال مقایسه کنی .خوب همون 330 میلیئن یورو با خریدن 4.....5 تا ستاره تموم می شه.در ضمن باشگاه حرفه ایه مثل ملوان شما نیست که به فکر درآمد نباشه.حتما بخشی از اون 330 میلیون باید برای باشگاه به عنوان در آمد بمونه.
شما حق ندارین توهین کنین.به نظر من شما طرفدار رئال هستی و میایی جو اینجا رو خراب می کنی و میخوایی اینجا هم مثل رئالی ها فک کنیم.
نه عزیزم این طوری نمیشه این جا همه آگاهن.

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۴,۵۷۷ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۱,۹۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۴۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۶۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۴۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۷۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۵۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۵۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۶۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!