به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
دوست عزیز منم با شما موافقم ولی معلومه شما کامنت قبلی منو تا آخر نخوندی اون قسمت پایانی که با درمجموع شروع میشه

تا آخر خوندم ولی با خودم فکر کردم که تو یه جورایی میخوای بگی مارادونا سرتر از مسی هستش.ولی فکر نمیکنم که سرتر باشه(با توجه به سنش)چون مارادونا 23 سالگی به تیم ملی دعوت شد و مسی 18 سالگی

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
هیچ تیمی به جز رئال این این همه ستاره نمی خره که نابودشون کنه.مثال عینی فقط رئاله. سیستم چرخشی هم حدی داره .با این همه ستاره ای که شما می گی سیستم چرخشی هم کاره ای نیست.تو هر پست 1 تا بازیکن ذخیره داشته باشیم خوبه .که داریم مثل بویان .پدرو .فعلا زلات و آنری هم هستن. در مورد پول هم شما نمی تونی بارسا رو بار ئال مقایسه کنی .خوب همون 330 میلیئن یورو با خریدن 4.....5 تا ستاره تموم می شه.در ضمن باشگاه حرفه ایه مثل ملوان شما نیست که به فکر درآمد نباشه.حتما بخشی از اون 330 میلیون باید برای باشگاه به عنوان در آمد بمونه. شما حق ندارین توهین کنین.به نظر من شما طرفدار رئال هستی و میایی جو اینجا رو خراب می کنی و میخوایی اینجا هم مثل رئالی ها فک کنیم. نه عزیزم این طوری نمیشه این جا همه آگاهن.

عزیز من چند سالته؟ لطف کن وقتی پیام رو می خونی، همون موقع جواب نده، اول یه کم فکر کن بعد.

یعنی چی من طرفدار رئالم و میام جو و خراب می کنم؟

مثلا با این کار چیو می خوام ثابت کنم. یکی از بچگانه ترین حرفایی بود که تو این دو سالی که عضوم و تو این تاریخی که از افتتاح سایت می گذره و همیشه اومدم، دارم می خونم.
--------------------
ملوان شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملوان به من چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شمالی نیستم عزیز!!
-------------------------------
بخش آخر حرفات خیلی انقلابی بود، درست مثل چه گوارا، متحول شدم و در اعماق قلبم تیر آزادی و آگاهی رو احساس کردم.
---------------------------------
نخیر، بر عکس بعضیا از خیلی وقت پیش طرفدار بارسام، زمانی که بچه ها به این خاطر طرفدار بارسا نمی شدن که هرسال قهرمان اسپانیاست، زمانی که به این خاطر طرفدارش نمی شدن که بزرگترین بازیکن جهان توی اونجاست، به این خاطر طرفدارش نمی شدن که توی بحثای بچگانه ی بین خودشون کل کل کنن و بگن 6 تایی تون می کنیم، دوره ی ما یک تیم بود و یک ریوالدو، با 10 بازیکن یا معمولی یا بزرگ اما همیشه مصدوم دیگه. زمانی که بارسا نمی تونست قهرمان بشه اما ما به خاطر فلسفه ش( نه این فلسفه ای که بعضیا میگن) طرفدارش بودیم. زمانی که هنوز با خاطرات قهرمانی سالهای دورش خوشحال می شدیم نه اینکه هر سال یه 6 تا جام از جلوی چشمون رژه بره. زمانی که بزرگترین لذتمون دیدن گل کومان بود که بعد از سال ها تلویزیون گاهی به مناسبتی هر چند سال یک بار پخشش می کرد.

عزیز من هنوز خیلی راه داری تا به من بگی من طرفدار بارسا نیستم!!!!

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
خریدن و فلسفه ی باشگاه: احتمالا اون عمه ی منه که بعد از خریدن ویا داره سسک رو می گیره و تورس رو هم در نظر داره و با ماتا هم وارد مذاکره شده و برای ادن هازارد هم پیشنهاد داده و با مدافع راست تیم روسی هم به توافق رسیده، نه لاپورتا.

این خبرا رو از سایت گل و امسال اون بر می داری که همش شایعست.خبر درست رو کن .این خبرها هر روز 100 تا هم بیشتر میان رو سایتا.
نقل قول
شما ها از زمان لاپورتا که تیم یکی از بهترین تیمای تاریخ شده طرفدارش شدین.

از حرفات معلومه که خیلی بارسایی هستی!!!!!!
اون موقع هم یادم بود من خیلی وقته طرفدار بارسام.
به گذشته کاری نداشته باش فلسفه رو هم بیخیال شو چون نمیدونی (اونا همشون ستاره نبودن اکثرا بازیکن معمولی بودن)الان هم کم ستاره نداریم.
شما فقط به یه نکته دقت کنی خوب می شه:
الان تیم ما با این روشی که داریم کاملا موفقه 4 بازیه هم که رئالو داره تحقیر می کنه.فقط یه کم تقویت می خواست که شد .
فلسفه اون نسیت که اصلا بازیکن نخری اونه که کم بخری هر فصل 3....4 تا اون هم در موقع نیاز می تونه بیشتر یا کمتر بشه.
شما نمی بینی که الان تیممون قدرتمنده و اومدن بازیکنان اضافی می تونه تیمو به هم بزنه.ویا که اومد .سسک هم بیاد بسه دیگه.
در مورد کم آوردن هم شما کم میاری که بحثو از منطق به جنجال می کشی.عمت هم که فوتبالیسته!!!!

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: sinaFCBarca
پیام: ۳۱۸
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۸
از: خونتون
طرفدار:
- اينيستا
- اينيستا
- استقلال
- ارژانتين
- خسرو حيدري
- گوارديولا
- ابراهيم زاده
گروه:
- کاربران عضو

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
یه چیزی میگم قابل توجه همه:
این بار اخر بود که هر کس یه نظری میده و به مزاجتون خوش نمیاد طرف رو هوادار رئال می کنید...
مثل بچه کوچیکی از بی جوابی بهم وسله می چسبونید...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این خبرا رو از سایت گل و امسال اون بر می داری که همش شایعست.خبر درست رو کن .این خبرها هر روز 100 تا هم بیشتر میان رو سایتا.

یه سری به اسپورت و موندو بزن بعد این حرفا رو بگو.

نقل قول
از حرفات معلومه که خیلی بارسایی هستی!!!!!! اون موقع هم یادم بود من خیلی وقته طرفدار بارسام. به گذشته کاری نداشته باش فلسفه رو هم بیخیال شو چون نمیدونی (اونا همشون ستاره نبودن اکثرا بازیکن معمولی بودن)الان هم کم ستاره نداریم. شما فقط به یه نکته دقت کنی خوب می شه: الان تیم ما با این روشی که داریم کاملا موفقه 4 بازیه هم که رئالو داره تحقیر می کنه.فقط یه کم تقویت می خواست که شد . فلسفه اون نسیت که اصلا بازیکن نخری اونه که کم بخری هر فصل 3....4 تا اون هم در موقع نیاز می تونه بیشتر یا کمتر بشه. شما نمی بینی که الان تیممون قدرتمنده و اومدن بازیکنان اضافی می تونه تیمو به هم بزنه.ویا که اومد .سسک هم بیاد بسه دیگه. در مورد کم آوردن هم شما کم میاری که بحثو از منطق به جنجال می کشی.عمت هم که فوتبالیسته!!!!

اسم 3-4 تا بازیکن فصلی خریدن فلسفه نیست، استراتژیه!!!
فلسفه چیزیه که هویت باشگاه رو تشکیل می ده اون هم فقط mes que un club هست، یعنی فراتر از فقط یک باشگاه فوتبال، فلسفه بارسا اینه، این جا رو شما اشتباه کردی نه من

ربط ستاره هاشم پیدا نکردم، هیچ کس نگفت 22 تا خرید باید داشته باشیم، کلا زود غات می زنی ، من می گم این حرف بچه گانه رو که «آقا تو طرفدار بارسا نیستی» رو از دهنتون جمع کنید. آخر همه ی بحث ها این رو پیش کشیدید.

بقیشم ربطی به حرفای من نداشت
----
کلا از عمه م زیاد خوشم نمیاد اما
آب که سربالا بره، قورباغه ابوعطا می خونه، وقتی فلسفه برای بارسا می بافین عمه ی منم فوتبالیست میشه

۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
ملوان شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ملوان به من چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شمالی نیستم عزیز!!

شما ملوانو مثال زدی من هم گفتم همون ملوان شما
نقل قول
مثلا با این کار چیو می خوام ثابت کنم. یکی از بچگانه ترین حرفایی بود که تو این دو سالی که عضوم و تو این تاریخی که از افتتاح سایت می گذره و همیشه اومدم، دارم می خونم.

منم مثل حرفهای تو رو فقط از رئالی ها میشنوم.واسه همون فکر می کنم بارسایی نباشی.آخه تو که دم از طرفداری دیرینه می زنی از تو بعیده این طور فکر کنی مگه تیم امسال چشه؟؟جز نوک حمله و یه هافبک ذخیره چی کم داره؟؟؟؟
نقل قول
عزیز من چند سالته؟

من 20 سالمه.شما چند سالته؟؟فک میکنی چون سنت بیشتره خیلی بیشتر از بارسا می فهمی؟؟؟من از سال 98 بارسایی هستم .زمان گاسپارت هم خوب یادمه.ولی الان فرق داره.

نقل قول
عزیز من هنوز خیلی راه داری تا به من بگی من طرفدار بارسا نیستم!!!!

شما اول شروع کردی این حرفارو زدی نمی دونم اوساسونا رو گفتی سعی کن مودب باشی.

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
«آقا تو طرفدار بارسا نیستی» رو از دهنتون جمع کنید. آخر همه ی بحث ها این رو پیش کشیدید.

اول شما این حرفارو شروع کردی نه من .این حرفای بی مورد هم فقط به رئالی ها میاد.

وقتی نمیتونی جواب بدی بایدم بگی ربطی نداشت!!!!!!!

شماها هر روز از سایت های شایعه ساز اسم چند تا بازیکن رو میاری که بارسا باهاشون مذاکره می کنه.پیشنهاد دارم فقط به سایت رسمی باشگاه مشاهده لینک اعتماد کنی.
این هم که میگی استراتژی کجاش استراتژی ؟؟؟؟
وقتی تیم فصل قیل بارسا این قدر با قدرت بود خریدن بازیکنان اضافه استراتژیه؟؟؟
فقط نوک حمله و هافبک هجومی ذخیره کم داشتیم که حل می شه.
اینو تو بازی های فصل به وضوح می شد دید

CATALUNYA is not Spain
۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اول شما این حرفارو شروع کردی نه من .این حرفای بی مورد هم فقط به رئالی ها میاد.

آره، حتما من بودم که به شهریار گفتم به خاطر ستاره طرفدار بارسا شده!!!! توی بحثای راسل و لاپورتا هم من بودم که به خودم و بهزاد گفتم هیچی از فلسفه بارسا سد در نمی آرید و باید برید طرفدار رئال شید!!

نقل قول
وقتی نمیتونی جواب بدی بایدم بگی ربطی نداشت!!!!!!!

آخه به بحث من ربط نداشت، تو یه چیز بی ربط به من رو میگی و بعد می گی جواب بده.

نقل قول
این هم که میگی استراتژی کجاش استراتژی ؟؟؟؟ وقتی تیم فصل قیل بارسا این قدر با قدرت بود خریدن بازیکنان اضافه استراتژیه؟؟؟ فقط نوک حمله و هافبک هجومی ذخیره کم داشتیم که حل می شه. اینو تو بازی های فصل به وضوح می شد دید

توی فرهنگ لغت هم استراتژی رو تعریف کرده هم فلسفه رو. من که کلاس باز نکردم معانی کلماتو توضیح بدم. کاری که بارسا توی این چند سال کرد مبنی بر خرید چندبازیکن محدود با قیمت مشخص، یعنی استراتژی باشگاه توی نقل و انتقالات، فقط هم توی نقل و انتقالات!!!
فلسفه چیز دیگه س..
بابا متن منو درست بخون، با عصبانیت می خونی و می گی من دارم می گم 3-4 تا بازیکن بخریم!!
بابا من می گم فلسفه ای که هی داری می گی چیز دیگه ایه، اینی که بارسا بازیکن خریدنش یه جوریه، استراتژی باشگاهه نه فلسفه ش

۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
با عرض پوزش از دوستان گلم
باید بگم این بحث ها ارزش نداره و آخرش هم هیچکی متقاعد نمی شه
به جای این بحث های طولانی و متهم کردن هم دیگه بیایم به موضوعات بهتری بپردازیم
و فضا تالار و به یک بحث 2 نفره تبدیل نکنیم
ممنون
( اگر کسی ناراحت شد ببخشید)

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۷ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۴,۶۳۵ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۲,۰۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۴۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۶۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۴۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۷۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۵۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۵۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۶۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!