به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
127ساعت ساخته "دنی بویل"(همون کارگردان میلیونر زاغه نشین که چند تا اسکار برای فیلمش اورد)فیلمی ساخته ،در خور تامل بر اساس داستان واقعی که برای شخصی بنام "آرون رالستون"واقعا اتفاق افتاده و فیلم بر اساس کتابی که بعد از این حادثه نوشته و مشاوره از شخص رالستون خلق شده.
نقش رالستون رو در فیلم "جیمز فرانکو "ایفا کرده و باید اذعان کنم که انصافا خوب از عهدش بر اومده.بر خلاف نظر برادر تورنادو باید بگم تبدیل این داستان به فیلم بلند کار بسیار مشکلیه که کمتر کارگردانی از عهدش بر میاد.127 ساعت فیلمیه که تا لحظه آخر تماشاگر رو با خودش همراه میکنه و در پایان این 94 دقیقه ی نفس گیر و مبارزه و امید برای زنده بودن و غلبه بر طبیعت دست آخر حس خوبی به آدم دست میده،حس امید و تسلیم نشدن و در پایان پیروزی!
چه اون صحنه ی قطع دست رو ببینید یا نبینید ،فیلم تاثیر گذار و خوبیه.از این قبیل فیلما میتونم به کیوسک تلفن اشاره کنم که کل فیلم توی یک کیوسک تلفن میگذره اما فیلم پر از هیجان و تعلیقه.دوستانی که 127 ساعت رو ندیدن توصیه اشد دارم که حتما ببیننش.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Tornado_14 نوشته:

نقل قول
Bahar نوشته:

بچه ها کسی از شما فیلم 127 hours رو دیده؟؟؟؟
اگه دیدین،چطوری تونستین اون قسمتی رو که داره دستشو قطع می کنه رو ببینین؟؟؟من که نصف فیلم رو با چشم بسته دیدم!!!

میشه فیلم و بازیگر نقش اصلیشو معرفی کنین؟

فقط یک ساعت و نیم وقت تلف کردن بود

هیچ حرفی برای گفتن نداشت

جدی؟ اما من تعریفشو زیاد شنیدم،دارمش اما هنوز وقت نکردم نگاش کنم،بگین اگه ارزش وقت تلف کردن نداره که کلا پاکش کنم بره سانتیاگو!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
samira نوشته:

نقل قول
Tornado_14 نوشته:

نقل قول
Bahar نوشته:

بچه ها کسی از شما فیلم 127 hours رو دیده؟؟؟؟
اگه دیدین،چطوری تونستین اون قسمتی رو که داره دستشو قطع می کنه رو ببینین؟؟؟من که نصف فیلم رو با چشم بسته دیدم!!!

میشه فیلم و بازیگر نقش اصلیشو معرفی کنین؟

فقط یک ساعت و نیم وقت تلف کردن بود

هیچ حرفی برای گفتن نداشت

جدی؟ اما من تعریفشو زیاد شنیدم،دارمش اما هنوز وقت نکردم نگاش کنم،بگین اگه ارزش وقت تلف کردن نداره که کلا پاکش کنم بره سانتیاگو!

منم رو حساب همین تعریف های بیجا این وقت رو پای این فیلم تلف کردم

نقل قول
behzad نوشته:

بر خلاف نظر برادر تورنادو باید بگم تبدیل این داستان به فیلم بلند کار بسیار مشکلیه که کمتر کارگردانی از عهدش بر میاد.127 ساعت فیلمیه که تا لحظه آخر تماشاگر رو با خودش همراه میکنه و در پایان این 94 دقیقه ی نفس گیر و مبارزه و امید برای زنده بودن و غلبه بر طبیعت دست آخر حس خوبی به آدم دست میده،حس امید و تسلیم نشدن و در پایان پیروزی!

1. تبدیلش به داستان بلند کار نویسنده اس نه کارگردان و همچینم کار سختی نیست چیزی رو که اتفاق افتاده ببری تو کادر و فیلمش کنی

2. من این فیلم رو تو چند مرحله دیدم از بس کسل کننده بود

3. اصولآ فیلم هایی که بشه آخرش رو خیلی راحت حدس زد ارزش حرف زدن هم ندارن چه برسه به دیدن

و حرف آخر
فیلم یا باید یه چیزی یادمون بده یا سرگرممون کنه

127 ساعت هیچکدوم از این فاکتور ها رو نداشت

من 5 روز یه جا گیر کنم بعدش به سرم بزنه دستم رو ببرم چیز خیلی عجیبی نیست

من این سوال برام پیش اومد

تویی که میخوای دستت رو ببری چرا سعی نکردی دستت رو از کنار سنگ بکشی بیرون

آره اولش تلاش کرد که این کار رو بکنه

ولی قصد نداشت دستش رو قطع کنه پس با احتیاط این کار رو کرد

حالا که میخوای قطع کنی حداقل یه تلاشی میکردی شاید نهایت دو تا انگشتت قطع میشد

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
127Hours
127 ساعت
ژانر : زندگی نامه ، درام ، حادثه ای
کارگردان : Danny Boyle
نویسنده : Danny Boyle و Simon Beaufoy
بازیگران : James Franco و Amber Tamblyn و Kate Mara و Sean Bott و Koleman Stinger و ...
سال انتشار : 2010
محصول : آمریکا
مدت زمان : 94 دقیقه
شعار فیلم : هیچ نیرویی قوی تر از اراده به زندگی وجود ندارد !!
خلاصه داستان : 127 ساعت داستان واقعی یک کوهنورد به نام آرون رالستون است. در حین کوهنوردی او در گراند کانیون یک تخته سنگ روی دستش می‌افتد و او در یک کوه ایزوله زندانی می‌شود. او در آن ۵ روز از تمام ابزارهای ممکن که باعث ادامهٔ حیاتش می‌شدند استفاده کرد. در آن مدت خانواده، دوستان، عشقش و دوستان کوهنوردش را به یاد آورد و ...

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Missworldwide
پیام: ۱,۰۲۰
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۸۹
از: :|
طرفدار:
- fabregas,david villa,jeffren,bojan
- guardiola
- تیم دختران ابومسلم مشهد!!!!
- spain
- خودم و دوستام!
- guardiola
- قربان زاده ی سیبیل قشنگ!!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تویی که میخوای دستت رو ببری چرا سعی نکردی دستت رو از کنار سنگ بکشی بیرون آره اولش تلاش کرد که این کار رو بکنه ولی قصد نداشت دستش رو قطع کنه پس با احتیاط این کار رو کرد حالا که میخوای قطع کنی حداقل یه تلاشی میکردی شاید نهایت دو تا انگشتت قطع میشد

تا اونجایی که من دیدم و یادمه ارون و سنگه همزمان با هم افتادن واسه همین دستش بین سنگ و اون صخرهه گیر کرد
وقتی از ارنج به بعد گیر کرده چجوری یه کاری میکرد دو تا انگشتش قطع شه؟؟؟

۱۰ آذر ۱۳۹۰
مهمان_مهمان
نقل قول
Túrin Turambar نوشته:

.and its OST

*thumbs up*

۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
127Hours

امتیاز بالایی نداره ولی فکر میکنم ارزش دیدن داره!

۱۰ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
تورنادو آخه چرا بدون علم صحبت میکنی برادر؟خودت توی معرفی فیلم نوشتی نویسنده:دنی بویل(یعنی کارگردان فیلم)و سایمون بوفوی، تازه اگر خود کارگردان هم نویسندگیش نمیکرد باز حرف من درسته این کارگردانه که به عنوان هماهنگ کننده و لیدری ،عوامل و دست اندر کاران رو در یک مسیر هدایت و به سر منزل میرسونه ،این یادت باشه که تمام فیلمهای بزرگ تاریخ سینما با نام کارگردانشون شناخته میشن ،عزیز دل برادر ،این از یک!
این که فیلم رو در چند مرحله دیدی این خودش علتی است بر لذت نبردن از فیلم راجع به فیلمی که جسته گریخته دیدیش چطور اینقدر راحت زیر سوال میبریش،این از دو!
در مورد مورد سوم این نظر شماست به نظر من فیلم قابل اعتنایی است.
در مورد پیام فیلم باز خودت زحمتشو کشیدی :هیچ نیرویی قویتر از اراده به زندگی وجود ندارد.
ودر پایان یادت نره که این فیلم بر مبنای واقعیت ساخته شده مطمئن باش اگه راهی بهتر از این وجود داشت که رالستون دستش رو قطع نکنه ،انجامش میداد!

۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
behzad نوشته:

تورنادو آخه چرا بدون علم صحبت میکنی برادر؟خودت توی معرفی فیلم نوشتی نویسنده:دنی بویل(یعنی کارگردان فیلم)و سایمون بوفوی، تازه اگر خود کارگردان هم نویسندگیش نمیکرد باز حرف من درسته این کارگردانه که به عنوان هماهنگ کننده و لیدری ،عوامل و دست اندر کاران رو در یک مسیر هدایت و به سر منزل میرسونه ،این یادت باشه که تمام فیلمهای بزرگ تاریخ سینما با نام کارگردانشون شناخته میشن ،عزیز دل برادر ،این از یک!
این که فیلم رو در چند مرحله دیدی این خودش علتی است لذت نبردن از فیلم راجع به فیلمی که جسته گریخته دیدیش چطور اینقدر راحت زیر سوال میبریش،این از دو!
در مورد مورد سوم این نظر شماست به نظر من فیلم قابل اعتنای بری است.
در مورد پیام فیلم باز خودت زحمتشو کشیدی :هیچ نیروی ی قویتر از اراده به زندگی وجود ندارد.
ودر پایان یادت نره که این فیلم بر مبنای واقعیت ساخته شده مطمئن باش اگه راهی بهتر از این وجود داشت که رالستون دستش رو قطع نکنه ،انجامش میداد!

1-تمام فیلم هایی که بر اساس واقعیت یا کتاب ساخته میشه اینجوریه که نویسنده یه سریشو اضافه و یه سریش کم میکنه.بعدش فیلمنامه نویس دیالوگ ها و حرکات رو مینویسه.
ولی کار اصلی رو نویسنده انجام میده تو اینجور فیلم ها.
کارگردان هم کارگردانیش میکنه.یعنی مثلا میگه که آقا تو اینجویر این دیالوگ رو اجرا کن.یعنی اصلا شبیه سازی واقعیت یا کتاب بر عهده کارگردان نیست.
مثلا فیلم chocolate که از رو کتاب ساخته شده بود،بعد از نوشتن فیلم نامه کارگردان رو انتخاب کردن.
2-دیدن فیلم در چند مرحله به نظر من عین اینه که فیلم هیچ بار فیلمی نداره.(هرچند من اصلا این فیلم 127 ساعت رو ندیدم).کلا دیدن چند تکه ای فیمل به نظرم نشون بر به درد نخور بودن فیلمه.
هیچ وخت یادم نمیره وختی گلادیاتور رو میدیدم گفتم نصفشو میبینم بعدش میرم به یه کار خیلی مهم میرسم بعدش دوباره میام.ولی چنان محو تماشای فیلم شدم که اون قرار مهمو به کل فراموش کردم.
3-تو فیلمای باز سازی شده لزوما نباید کلفیلم رو همون طور باز سازی کنی.محتوای اصلی باید تغییر نکنه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
1)فابرگاس کامنت پایین رو نوشته و گفته کار اصلی رو نویسنده انجام میده!چند تا فیلم رو میخوای مثال بزنم که نویسندگی خوبی نشده اما فیلم به خاطر کارگردانی خوب فروخته ،چند تا فیلم رو میخوای مثال بزنم که نویسندگی خوبی شده ولی به خاطر کارگردانی ضعیف نفروخته ؟
2)شما که دیگه اصلا نباید در مورد این فیلم اظهار نظر کنی چون اصلا فیلم رو ندیدی!(فی نوادر الاحکام)خب شاید ایشون به این ژانر فیلم علاقه ندارن،تا اینجا منطقیه،اما اگه بخوایم با این نظر شخصی کل ساختار یک فیلم رو زیر سوال ببریم و از منظر ارزش سینمایی فیلم رو مورد عتاب قرار بدیم این بی منطقی محضه!فیلم به لحاظ ساختار و محتوا خوبه اتفاقا نقد های مثبتی هم گرفته بود.
3)با این حرف موافقم تجربه نشون داده هر چقدر فیلم به منبع اصلی وفادارتر باشه بهتر از آب در خواهد آمد.

۱۰ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۸,۹۲۵ بازدید
۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۵,۹۶۳ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۶۱ بازدید
۲۳ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۸۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۰۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۷۷۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۳۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۹ کاربر آنلاین است. (۱۴۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!