به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
عشق؛ یعنی علی نوشته:

دوباره این توهمات پپ سوپرمن شروع شد! حتی ارزش جواب دادن هم ندارن این توهمات! اگر تیمی که ریکارد ساخته بود نبود، پپ هیچ غلطی نمی تونست بکنه!

جالبه مسی و ژاوی و اینیستا و پویول و والدس و خیلی های دیگه حاصل دست ریکارد که ارکان موفقیت های بارسا بودن - و پپ توشون کمترین اثر رو داشت - رو می ذارن کنار، موفقیت ها رو به یه دفاع وسط و دفاع راست اکتشافی پپ ربط میدن! برای اینکه یاد بگیرید متحول کردن تیم یعنی چی، برید خاطرات سال دوم ریکارد رو بخونید، و گرنه نابود کردن ستاره ای مثل رونالدینیو و سوزوندن دو جین ستاره به خاطر مزخرفی مثل پدرو اسمش فقط حماقته!

در مورد نتیجه هم که با بهترین تیم اروپا - که رفت قهرمان جهان هم شد - جلو رئال ۵ تایی شدن به خوبی عرضه پپ رو نشون داد!

حیف همین چند کلامی که نوشتم!

یک بار نتونستی بدون توهین حرف بزنی فقط یک بار هم نتونستی

کسی اینجا نمی خواد ارزش رایکارد رو بیاره پایین . رایکارد هم خوب کار کرد ولی به هیچ وجه در حد پپ نبود و نیست و نخواهد بود

بایرن پپ رو هم امسال می بینیم تو اروپا :)

در مورد اینکه شما اعتقاد داری ژاوی و مسی و ... حاصل دسترنج رایکاردن باید بگم که

ژاوی بازیکنی بود که زمان فن خال اومد و اتفاقا دوره ی رایکارد تو بهترین سنش بازی زمان پپ رو نمی کرد

فی الواقع بازی ای که پپ از ژاوی 30 ساله می گرفت به مراتب بهتر از بازی ای بود که رایکارد ازش تو 26 سالگی می گرفت . شما اگر آمارو مرور بکنی ژاوی 2005-2006 حتی یه گل هم تو لیگ نزد !

اصلن خود ژاوی پپ رو بهترین مربی خودش اعلام کرد ... حرفی نمی مونه

نوابغی مثل مسی و مارادونا نیاز نیست کسی کشفشون بکنه خودشون رو میان ....

در ورد اینیستا قبول دارم خیلی خوب بهش بازی داد رایکارد و در قبال اینیستا خوب کار کرد . و همین طور از اتوئو فوق العاده استفاده کرد رایکارد

رونالدینیو هم بازیکن گمنامی نبود همون موقع قبل از اومدن به بارسا جزو بهترین بازیکنای دنیا بود که قبلا تو جام جهانی درخشیده بود و با قیمت کمی هم نیومد بارسا 33 میلیون اون زمان قیمت بالایی بود

پویول هم وضعیتش شبیه ژاوی بود ... نمی دونم چطوری میشه پویول رو حاصل کارای رایکارد دونست ! بعدم 20 سالش نبود . همون زمان رایکارد سنش بالا بود

در کل برای یک بار که شده دوستانه بحث کن . دعوا که نداریم .
این دو تا هر دوشون برای من عزیزن
ولی پپ به مراتب دانش فوتبالی و اقتدار روانی بیشتری داشت

۱۱ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوباره این توهمات پپ سوپرمن شروع شد! حتی ارزش جواب دادن هم ندارن این توهمات! اگر تیمی که ریکارد ساخته بود نبود، پپ هیچ غلطی نمی تونست بکنه!

چ قشنگ درباره بهترین مربی تاریخ باشگات صحبت میکنی ! موفق باشی !

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۱ دی ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه وقتایی یه چیزایی می نویسید که آدم آرامش خودش رو از دست میده! پپ رو دوست دارید، داشته باشید، اما توهم سرایی نکنید.

نقل قول
HA19 نوشته:

رایکارد هم خوب کار کرد ولی به هیچ وجه در حد پپ نبود و نیست و نخواهد بود

ژاوی بازیکنی بود که زمان فن خال اومد و اتفاقا دوره ی رایکارد تو بهترین سنش بازی زمان پپ رو نمی کرد

نوابغی مثل مسی و مارادونا نیاز نیست کسی کشفشون بکنه خودشون رو میان ....

پویول هم وضعیتش شبیه ژاوی بود ... نمی دونم چطوری میشه پویول رو حاصل کارای رایکارد دونست ! بعدم 20 سالش نبود . همون زمان رایکارد سنش بالا بود

ولی پپ به مراتب دانش فوتبالی و اقتدار روانی بیشتری داشت

اینها که نوشتی صرفا نظرات و علائق شخصین و هیچ مصداق خارجی ندارن. من دوست ندارم تکرار مکررات بشه، و گرنه مشروحی از صدماتی که پپ به بارسا زده و دردهای امروز هم ناشی از ضعف پپه اینجا می نوشتم. شک ندارم که اگر پپ کشتی شکست خورده ای که ریکارد گرفت و به قله اروپا رسوند رو تحویل می گرفت، چیزی بیشتر از سرافرر و رکساچ در نمی اومد. گذر زمان بازم بیشتر ثابت خواهد کرد که پپ هرگز مربی بزرگی نبوده، فقط خوش شانس بوده که به بهترین بارسای تاریخ رسیده! و گرنه تمام افتخارات پپ در قبال تحولی که ریکارد تو بارسای رو به زوال ایجاد کرد، هیچن.

نقل قول
ßƐĤИΛM♠ نوشته:

نقل قول

صرفا پر افتخارترین!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دقیقا.حالا هرچی بود بلاخره اقا جان شما تیم عالی هم بدید به یک سرمربی معمولی خراب میکنه وقتی پپ بارسارو ب اون خوبی نگه داشت یعنی سرمربی قدری بوده

@esalatbarca
۱۱ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اینها که نوشتی صرفا نظرات و علائق شخصین و هیچ مصداق خارجی ندارن. من دوست ندارم تکرار مکررات بشه، و گرنه مشروحی از صدماتی که پپ به بارسا زده و دردهای امروز هم ناشی از ضعف پپه اینجا می نوشتم. شک ندارم که اگر پپ کشتی شکست خورده ای که ریکارد گرفت و به قله اروپا رسوند رو تحویل می گرفت، چیزی بیشتر از سرافرر و رکساچ در نمی اومد. گذر زمان بازم بیشتر ثابت خواهد کرد که پپ هرگز مربی بزرگی نبوده، فقط خوش شانس بوده که به بهترین بارسای تاریخ رسیده! و گرنه تمام افتخارات پپ در قبال تحولی که ریکارد تو بارسای رو به زوال ایجاد کرد، هیچن.

ببین اینایی که در مورد ریکارد گفتی بر منکرش لعنت . خیلیاشو قبول دارم
ریکارد هم وقتی اومد خریدای خیلی هوشمندانه ای کرد مثل اتوئو و دکو و رونالدینیو و ژولی و ... که همگی عالی بازی می کردن و نسبت به پولی که خرجشون شد بازده ی عالی داشتن (این هنر یه مربیه که خریدای خوب بکنه)
رایکارد به بازیکنایی مثل پویول و والدز اعتماد کرد که کارش تو این زمینه خیلی خوب بود
عاشق بازی هنریک لارسن بودم که رایکارد خریدش
کسی مثل اینیستا و مسی رو خوب مدیریت می کرد و به موقع بهشون بازی می داد
بارسای رایکارد واقعا تیم یه دستی بود و خوب بازی می کرد
همه ی اینا قبول

ولی اینا دلیل نمیشه که ما تعصبی نظر بدیم

ببین اکثر ما آدما اینطوری هستیم
کسی رو که دوسش داریم رو بدیاش سرپوش می ذاریم و سعی می کنیم خوبیاشو بکنیم تو بوق و کرنا
و کسی رو که دوسش نداریم برعکس خوبیاشو نادیده می گیریم و بدیاشو هی به دیگران یادآوری می کنیم

من می گم شما اگه از ضعف پپ میگی اشکال نداره ولی نقاط قوتشو انکار نکن و بی ارزششون نکن . همین

۱۱ دی ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

من می گم شما اگه از ضعف پپ میگی اشکال نداره ولی نقاط قوتشو انکار نکن و بی ارزششون نکن . همین

من منکر نقاط قوت پپ نیستم. همیشه گفتم پپ یک روانشناس عالیه، اما از نظر فنی به بزرگی قبولش ندارم و به نظرم تا حالا تو چالش واقعی نبوده.

مشکل من فقط سوپرمن سازی از پپ ه. و گرنه همه ادما هم نقطه قوت دارن و هم نقطه ضعف و کسی مبرا خطا نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
عشق؛ یعنی علی نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

من منکر نقاط قوت پپ نیستم. همیشه گفتم پپ یک روانشناس عالیه، اما از نظر فنی به بزرگی قبولش ندارم و به نظرم تا حالا تو چالش واقعی نبوده.

مشکل من فقط سوپرمن سازی از پپ ه. و گرنه همه ادما هم نقطه قوت دارن و هم نقطه ضعف و کسی مبرا خطا نیست.

مرسی که با این ادبیات بحث کردی
ما هیچ کدوممون علامه دهر نیستیم و هیچ کدوممونم یابو نیستیم

ممکنه تو یه بحث نظرا مخالف باشه که به نظرم این جور مواقع بهتره با آرامش دلیلای خودمونو بیاریم تا یه چیزی از هم یاد بگیریم

در مورد توانایی فنی پپ هم راستش من خودم پارسال بعد از باخت 4-0 به رئال خیلی تو ذوقم خورد هر چند که بازی رفتش بایرن پپ خوب بازی کرد و شاید حقش باخت نبود

نظر من اینه که پپ از نظر فنی با دانش و کاربلده
و همون طور که خودت گفتی گذر زمان عیار واقعیشو مشخص می کنه که من حدس می زنم خوب کار بکنه

۱۱ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
در مورد توانایی فنی پپ هم راستش من خودم پارسال بعد از باخت 4-0 به رئال خیلی تو ذوقم خورد هر چند که بازی رفتش بایرن پپ خوب بازی کرد و شاید حقش باخت نبود

باو بایرن پپ ب دو دلیل اونجوری باخت :

افت وحشتناک تیمش بعد مسجل شدن قهرمانی و اشتباهات مسخره فردی بازیکنا ک ب مربی مربوط نمیشه

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۱ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ßƐĤИΛM♠ نوشته:

نقل قول

باو بایرن پپ ب دو دلیل اونجوری باخت :

افت وحشتناک تیمش بعد مسجل شدن قهرمانی و اشتباهات مسخره فردی بازیکنا ک ب مربی مربوط نمیشه

نه خود پپ هم گفت که منم اشتباهاتی داشتم
بایرن تا قبل از گلی که تو برنالئو خورد عالی بازی می کرد ولی بعد از گل خوب نبودن

بازی برگشتم چیزی دیدم که هیچ وقت ندیده بودم اونم اینکه پپ خیلی عصبی بود و استرس داشت و تیمش هم همین طور عصبی و پر استرس بود .
هر چند خوردن دو گل پشت سر هم از روی ضربات آزاد کار یه تیمو خراب می کنه ولی در کل پپ بایرنو خوب آماده نکرده بود برای بازی با رئال

البته من حدس می زنم بایرن امسال قهرمان اروپا بشه

۱۱ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
در با دانش بودن پپ همین بس که بهترین کارشناس های دنیا هم به اینکه پپ بارها و بارها از لحاظ تاکتیکی از زمان جلو ـــه اذعان دارن. همین بس که پپ اونقدر نفس تازه دمید تو "فوتبال" که ایده هاش حتی تو فینال جام جهانی تأثیر گذاشت و اگر اسپانیا قهرمان دنیا و اروپا شد، واسه این بود که از فالس ناین ِ پپ بهره گرفت، وگرنه دلبوسکه فقط اون وسط نقش متحد کننده رو داشت.

خیلی سخته مربی ــی که با تاکتیک هاش تعاریف جدیدی رو به فوتبال اضافه کرده، خوب ندونیم. پپ هر چقدر هم که تصمیم های اشتباهی تو خرید هاش داشته، یک مربی مؤلفه، و همیشه قابل احترام.

۱۱ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۰,۶۴۰ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۷,۲۹۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۶۶ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۹ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۵۱ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۵۷ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۵ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!