به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: leo.2012
پیام: ۵۶۵
عضویت از: ۳ مهر ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- messi,fabregas,xavi,iniesta
- ronaldinio
- perspolise chand sal pish
- spain
- any one
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Maedeh نوشته:

میبینم که همه زدین تو فاز غم و عشق و عاشقی و غربت و از این جور حرف ها...
فقط یه جمله بگم و برم نمازمو بخونم
زندگی رو اگه سخت بگیری،سخت میگذره!

جدا موافقم. غم هر وقت اراده كني دم در وايساده ...هنر شادي رو تو خونه اوردنه.

۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
واقعا هر چي دل تنگم خواست بگم؟يعني هر چي ؟مطمئنيد؟ من اگه بخوام بگم بد ميگما...يه هو ديديد سايت فيلتر شد. از ما گفتن. ولي خوب درد دل ساده كه ميتونم بكنم...راستش تا يه هفته ديگه بايد برم.بايد برم تبريز واسه دانشگاه.نميدونم تا حالا شهرهاي ترك نشين رفتين يا نه...يا اصلا شايد اهل اونجا باشين...تركا خيلي ادماي خوبين ،خيلي دوست داشتني و با كلاسن ،ولي يه بدي دارن اونم اينه كه با فارس ها لجن.ثبت نام كه رفته بودم بكنم ،باورتون نميشه بعضي موقع ها جواب نمبدادن.هر چي صداشون ميكني فايده نداره تا وقتي كه تركي حرف بزني،اصلا انگار همون ادم نيست. حالا از غم غربت بگذريم ...خدا كنه تو خوابگاه با كسايي بيوفتم كه باهاشون مچ باشم.بدبختي بدتر اينه كه پول ندارم لپ تاپ بخرم.بدون اينترنت چي جوري سر كنم.اين يه ترم كه مرخصي داشتم بد جور بهش عادت كردم...خدا شاهده اگه روزانه نبود قيدشو ميزدم و يه سال ديگه مي خوندم.

عسیسم میدونم چی میگی اولا که اومده بودم تبریز با اینکه ترک بودم ولی یه کلمه هم نیتونستم حرف بزنم به خاطر همین هیشکی باهام دوس نمیشد باهام حرف نمیزدن
الانم که ترکی یاد گرفتم مسخرم میکنن چون خیلی ضایع حرف میزنم ولی دیگه اصن بهشون توجه نمیکنم
بعضی وقتاهم که میرفتم بیرون قیمتارو بیشتر بهم میگفتن
حالا توهم زیاد سخ نگیر خیلی زود عادت میکنی فقط بگم بین تبریزیای عزیز باید خیلی پررو باشی
نقل قول
الکی نظر بقیه رو نسبت به ترکها عوض نکن برخی افراد کم عقلی هستند تو تبریز که این چنین رفتارهایی دارند! ولی واقعا خیلی شمارشون کم هستش! تو رو خدا اینطور نگید ما هممون ایرانی هستیم! به خدا ما ترکها خیلی زیاد صبر کردیم! مطمئن باش اگه یه ترک تو تهران در جمع (پان فارس) قرار بگیره وضعش بدتره! فک نکنم گوشی شما از پیامکهایی که کاملا توهین به ترکهاست نداشته باشه! گوشی من که داره! یا فکر نکنم فیلمی ندیده باشین که توش ترک رو یه فرد احمق جلوه دادن یا به عنوان رفتگر نشون دادن! پس بدون ترکها واقعا بی دلیل با فارسها لج نیستن! ولی خوب هممون ایرانی هستیم و نباید با طناب افراد خود فروخته که برای منافع خودشون ملت رو به جان هم میندازن به چاه غفلت و نژاد پرستی بیوفتیم! مطمئن باش عادت می کنی تبریز شهر خوبیه اینترنا هم خواستی من دارم فقط به فارسها نمیدم

مسعود قبول کن که رفتارتون خیلی بده با تازه واردا جوری رفتار میکنین انگار یه بار اضافین تو شهرتون
ولی اوناهم کارشون از قصد نیس به خدا یه مدت بعد اونقد عاشق همشون میشی که دوس نداری پاتو از تبریز بیرون بذاری

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
میدونی شاعر چی میگه
شاعر میگه:
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست،و دلم بس تنگ است،بی خیالی سپر هر درد است،باز هم میخندم،آنقدر میخندم،که غم از روی رود....
میدونی راز خوشحالی چیه؟سعی کن بخندی!شده حتی بی دلیل!برو چن تا آهنگ شاد گوش بده!یه چن تا جوک بخون بخند!
راستی آیسا من یه پیشنهاد برات دارم!به جای اینکه وقتی بهت میخندن توجه نکنی،از این به بعد اونا وقتی حرف میزنن با لهجه ی ترکی تو بهشون بخند

۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میبینی امی چه تاثیری رو من گذاشته...واقعا که

من چیکاره بیدم؟

نقل قول
ای بابا مگه امی با تو میپره؟؟؟
بش گفته بودم بت نزدیک نشه تو روحیش تاثیر میزاری.

من اصلا این چند روزه با کی حرف زدم؟
نقل قول

اتفاقا بابایی اونروز اونقد دعوام کرد با این میگردم تازه النم میاد با شمشیرش سرمو میبره اگه ببینه دارم با باباش حرف میزنم

من به هیچ کس حرف بد یاد نمیدم.
بعدشم من خسیس نیستم بابای من مال همه ی دنیا. اینقدر که مهربونه.

درمورد این که تبریزی ها کم لطفی میکنن. حرفای مسعود درسته ما فارس زبان ها باید به ترک های عزیز ثابت کنیم اونایی که جک میسازن ما نیستیم و واقعا هم همین طوره!
ترک ها سلیقه ای دارن که من هیچ جای دیگه ندیدم مردمای تمیز و مهمون نواز. حتی اگر تورو نشناسن تو خونشون ازت پذیرایی میکنن. حتی الان که امنیت همه جا کم شده.

در مورد سولی بگم که من ازت یاد کردم اما فکر کنم ارسال منو ندیدی!
سولی اصلا نباید کمک به دیگران رو اولین و مهمترین و تنها وظیفه ی خودت بدونی. فکر میکنم هر فردی وظیفه داره اول مراقب خانواده خودش باشه و به اونا عشق بورزه و همیشه به فکرشون باشه. همه ی اعضای یک خانواده این وظیفه رو دارن. وقتی که از سلامت روحی خانواده ی خودت مطمئن شدی میتونی بری سراغ دوستات و نزدیکانت تا به اونا کمک کنی. این جوری میتونی بیشتر تاثیر بزاری.
اگر به کسی کمک کردی و اون طرف قدر کارت رو ندونست ناراحت نشو. میدونم که سخته اما سعی کن. چون تو برای شادی خودت و راحتی وجدانت این کار رو کردی. کاری که از دستت بر می اومد.

اصلا نصیحت نکردم. یه پیشنهاد دوستانه بود سولی جان!

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
عبدالرقیه(س) نوشته:

ای بابا زمان ما از این خبرا نبود که.
خودمون مینشستیم یه گوشه دیکتمونو مینوشتیم 2 تا غلط هم مینوشتیم معلمه شک نکنه از رو کتاب نوشتیم.
آخرشم امضای مامانمونو مینداختیم تهش برای حسن ختام.

چیه بچه های این دوره زمونه لوس شدن.

تکبیر‏!‏

حسام هنوز شب ها بعد هیأت ...

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
به نظرم اصلا اينجوري نيست!
ترك و فارسو لر عرب و عجم نداره
تو همه جا بدو خوب هست!
چون خودم بعضي وقتا رفتاراي تركا رو تو شهر خودشون با ساير نژاد ها ديدم الگي نميگم گلو بلبله
ولي انصافا و خداوكيلي اين موضوعات هيچ ربطي به نژاد و زبان نداره

اگه يه نفر به خاطر نژاد يا زبانش به كسي بدي ميكنه اون خودش عقلش كمه،اين موضوع بين مردم ترك نيست به چشم مردمان اصفهانو ديدم كه.. به چشم شمالي ها رو ديدم و باهاشون زندگي كردم،با تهراني ها زندگي كردم،با يزدي ها هم همينطور
همه جا خوب و بد هست،همون مشكلي كه توي تبريز يا اردبيل پيدا ميكنيد صد در صد توي اصفهان هم پيدا خواهيد كرد.
اين مشكلات ريشه در كم فهمي و سطح فرهنگ مردم داره اصلا هيچ ربطي به نژاد نداره كه بگيم فلان نژاد اينجوري
ولي چون با يه دسته رو به رو ميشيم اينو به عموم نسبت ميديم
اتفاقا تركا خيلي ويژگي هايي دارن كه خيلي از اقوام ندارن پس چرا به اونا پرداخته نميشه؟؟
من كه نظرم اينه كلا هرجا ادم احمق ديدي بايد بدويي و كلا اون فرد ولي اين موضوع به عموميت يه شهر يا كشور تغيير پيدا نميكنه

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ترک های ارومیه الالخصوص یاسین که خیلی مهمون نواز بودند‏!‏

4 روز ارومیه بودیم، 5 بار با 5 تا خانواده رفتیم بند.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
"موفقیت جاده ای است ک هر کس باید آن را هموار سازد!!"
این جمله رو امروز پایین برگه امتحانمون نوشته بودن!!!

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
میدونیین به چه نتیجه ای رسیدم؟؟
به این ک بزنم به در بیخیالی.
این دنیا ارزش ناراحتی رو نداره!!
آداما هم ارزش ندارن!!
به قول یه دخی واسه کسی تب کن ک واست بمیره!!
دوستانشو ک بیخیال چون خیلی وقته از تبو تابش افتادم!!
خیلی وقته کسایی رو ک دوس داشم از چشمم افتادن!!
چقدر جالبه ک آدم به این نتیجه برسه ک هیچکی ارزش دوس داشتن نداره!!
نمیدونم چرا اینقد نسبت به همه چی بی تفاوت شدم!!
بیخیال زندگی!!!
حالا دیگه خیالم راحته!!

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
كميل نوشته:

به نظرم اصلا اينجوري نيست!
ترك و فارسو لر عرب و عجم نداره
تو همه جا بدو خوب هست!
چون خودم بعضي وقتا رفتاراي تركا رو تو شهر خودشون با ساير نژاد ها ديدم الگي نميگم گلو بلبله
ولي انصافا و خداوكيلي اين موضوعات هيچ ربطي به نژاد و زبان نداره

اگه يه نفر به خاطر نژاد يا زبانش به كسي بدي ميكنه اون خودش عقلش كمه،اين موضوع بين مردم ترك نيست به چشم مردمان اصفهانو ديدم كه.. به چشم شمالي ها رو ديدم و باهاشون زندگي كردم،با تهراني ها زندگي كردم،با يزدي ها هم همينطور
همه جا خوب و بد هست،همون مشكلي كه توي تبريز يا اردبيل پيدا ميكنيد صد در صد توي اصفهان هم پيدا خواهيد كرد.
اين مشكلات ريشه در كم فهمي و سطح فرهنگ مردم داره اصلا هيچ ربطي به نژاد نداره كه بگيم فلان نژاد اينجوري
ولي چون با يه دسته رو به رو ميشيم اينو به عموم نسبت ميديم
اتفاقا تركا خيلي ويژگي هايي دارن كه خيلي از اقوام ندارن پس چرا به اونا پرداخته نميشه؟؟
من كه نظرم اينه كلا هرجا ادم احمق ديدي بايد بدويي و كلا اون فرد ولي اين موضوع به عموميت يه شهر يا كشور تغيير پيدا نميكنه

کمیل اگه بری تبریز کاملا میفهمی که اینجوریه(البته ارومیه کمتر،اردبیل هم که خیلی کمتر)اصلا کسی که ترک نباشه رو حساب نمیکنن.اینو باید بری و حسش کنی،تمام مردم ایران متاسفانه اینجورین،ولی ترک های تبریز و کرد های کرمانشاه(از جمله خود من )دیگه خیلی ناسیونالیستن.حالا من سعی کردم اخلاقمو عوض کنم ولی کرد ها همین طورین.یه چیز خیلی خاصیم نیست که بگیم ژنتیکشونه ها.
به ترک ها و کرد ها خیلی ظلم شده،حالا حمل بر چیزی نباشه ها،ولی من 2-3 سالی هست که هر جوک قومیتی میاد واسه گوشیم نخونده حذف میکنم،خیلیم راضیم از این کارم.
همه جا بد و خوب هست،درست.حتی یه زمان من تو ساوه بودم ملت ساوه خودشونو خیلی گنده فرض میکردن و بقیه رو هیچی.چه توهین هایی که تو ساوه من شنیدم به خاطر قومیتم.
البته خدایی خوب هم داشت.
ولی تبریز و کرمانشاه اینجوری نیست.
اصلا بد نیستنا.ولی یه حس متاسفانه باید بگم که نژاد پرستانه ای دارن.
تو برو بانک های تبریز،فارسی غلیظ صحبت کن ،ببین چجوری برخورد میکنن،برو با لهجه ی ترکی هم صحبت کن ببین چجوری صحبت میکنن.
یا حتی کرمانشاه.
میخواستم یه عینک بخرم اولش فارسی صحبت کردم دیدم میگه 90 تومن.به زبون کردی گفتم:داداش ما خودمون ذغال سنگیم تو دیگه ما رو سیاه نکن،قیمت واقعشو بگو بخرم،گفت 50 تومن.یعنی تفاوت قیمتو ببین کجاس

البته گفتم باید بری تا بگیری من چی میگم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۷,۵۵۴ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۲,۹۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۳۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۹۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۱۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۳۵ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۶۴۸ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!