به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

با این تفاسیر از این مباحث چند تا نتیجه میشه گرفت:
تو در اصل دو چیز رو در دنیای تصویر نقد کردی یک طراحیشو که باید بشینی با یه نفر که شغل و حرفش اینه بحث کنی که حالا یا حق با توئه یا نیست،ولی پیشنهاد یا درخواستی ازت دارم و اون اینکه همینارو واسه معلم ایمیل کنی مطمئن باش با شناختی که من در این سالها از علی معلم دارم اگه ترتیب اثر نده حداقل نقد رو برسی خواهد کرد چون منم خواهان رشد مجله محبوبم هستم و در آخر پست قبلی به دور از تعصب گفتم که دنیای تصویر هم مثل هر نشریه دیگری میتواند مشمول خطا و قصور و کاستی باشد،در این باب حرف من این بود که با بضاعتی که مملکت ما در خصوص نشریات سینمایی داره حالا با سایر موضوعات کاری ندارم همینشم غنیمتیه اگر بیاندیشیم،دنیای تصویر رو باید با نشریات هم سنگ خودش بسنجی یعنی اگر مصداقی از نشریات سینمایی داری بگو والا دنیای تصویر در برابر نمونه های خارجی چون امپایر که در حوزه نشریات سینمایی غولی است که سر به آسمان میساید قطعا حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
و اصلا این قیاس هم قیاس درستی نخواهد بود اگه نمونه سینمایی داری بسم الله.
من معلم رو علامه هنری نخوندم منظور من این بود که دنیای تصویر با وضعیت فعلی درخور و شایسته مخاطبانش هست اما میتواند بهتر باشد و خواهد شد.
موضوع بعدی که نقدش کردی مطالب دنیای تصویر بود من فقط اسم عناصر تحریریه رو میارم که اسم هر کدوم از اینا برای هر مجله ای اعتباری خواهد بود:جواد طوسی،خسرو دهقان امیر حسین علم الهدی،داوود مسلمی سعید خاموش،بیژن اشتری،بعضی وقتا فراستی به عنوان میهمان و.........
از همون صفحه اول قدم به قدم با هم جلو بریم:یه تصویر کلی از وضعیت اون ماه سینمای ایران و جدول فروش اون ماه،فیلمهای در دست تولید،معرفی فیلمهای در حال اکران،رویداد های خارجی با شرح جزئیات،اخبار و وقایع مهم سینمای جهان،تازه ها با نقد مفصل فیلمهای روز،فروش هفتگی هالیوود،برصفحه تلویزیون،راهنمای سریال خارجی،نقد فیلم منتخب ماه،مباحث تخصصی(تخصصی)،گفتگوی ویژه داخلی و خارجی،سینمای کشور ها(تخصصی)،درسهای سینمایی(تخصصی)،راهنمای کتاب،برصحنه تئاتر،چهره ها،بخش ویژه کودک و نوجوان،اینا فقط بخشی از مباحثی هستن که دنیای تصویر بهش می پردازه،حالا شما بزار به حساب تعصب!
و در انتها گویا حرف خودم رو داری به خودم تحویل میدی اگر به فرض گفته های شما در خصوص طراحی درست باشه دلیل بر این نیست که بگی دنیای تصویر مجله مزخرفیه و مطالبش مهمل!
حداقل این رو از من بپذیر که در مورد مطالبش بی انصافی محض کردی هر چند مرغ شما یه پا بیشتر نداره.

وقت نمی کنم که بشینم جواب بدم

من نمی دونم، مثل آدم حرف بزنی دردت میاد؟ والا!

من حوصله علی معلم ندارم، اگر دوست داشتی خودت میل کن براش.
این چیزایی که گفتم، نظرات شخصی نیست. بیشترش استاندارد های معمول طراحیه. بقیه به چشم نقد نگاه نمی کنن به این قضیه، ولی من ناخودآگاه مقایسه میکنم با کارهای دیگه ای که دیدم.
بنظر من اینکه میگی با وضع موجود درخور مخاطباشه، تنزل دادن شان مخاطبه. مسئولین نشریه به هیچ وجه نباید هر چیز خارج از استانداردی رو تحویل ملت بدن. فقط هم این نشریه نیستا، من به صفحه بندی نشریه های مهم ادبی و هنری دیگه هم انتقاد دارم. بخارا مثلا، اصلا خوشم نمیاد از طرحش. باز جدیدن بهتر شده. ولی بعد از یکسال، این دنیای تصویر بدجوری رفت رو نروم.

مصداق هم، همشهری 24. ببین، کار به کیفیت مطالب ندارم (فعلا)، شما دسته بندی مطالب رو نگاه کن. میگم فرافکنی تو طراحی، بخاطر همینه. همینجوری کادر های بینظم تو صفحه ریختن. همشهری یکی از نقاط قوتش اینه که دست طراح رو تو تعداد صفحه خیلی نمی بنده، و خوب باید اضافه کنیم قیمت خوبش رو. با کیفیت چندین برابر، قیمت کمتری هم داره.

این دنیای تصویر، تا وقتی درخور مخاطباشه، که مخاطباش نشریه دیگه ای ندیده باشن. یا رشد فکری نداشته باشن تو این صنعت؛ که این هم نشدنیه. خیلی ها رو میشناسم که قبلا دوست داشتن دنیای تصویر رو، ولی الان احساس میکنن دنیای تصویر داره ازشون سوء استفاده میکنه، از این علاقه شون داره سوء استفاده میکنه.

بعد بریم سر مطالب. قطار کردن اسامی مگه دلیل بر خوب بودن میشه؟ امثال فراستی (ل.ع) و گاها دکتر نصر و خیلی از مشاهیر دیگه، بخاطر نفوذ همشهری و دسترسی راحتش به اینجور آدم ها تو همشهری مطلب مینویسن. من قصدم دفاع از همشهری نیستا! چون این رو هم بهش نقد دارم گاهی، ولی برای مقایسه مدیوم مناسبیه نسبت به دنیای تصویر.

حوصله پیشروی تو همشهری فکر نکنم باشه، و فکر نمی کنم بخونیش، ولی خوب مواردی که میگی بطور معمول تو همه نشریات هست. برگ برنده دنیای تصویر کجاست؟
من چون یکساله دنبال نکردم، نمی تونم بصورت موردی اینا رو بهت بگم، ولی جمع بندی کلیم بعد از یکسال این بود.

بعد، من نگفتم مطالب مهمله، بیشتر از حوصله خارجه، حرف تو دهن من نذار. ولی تو قسمت تخصصیم اجازه دارم بگم مزخرفه! چون واقعا تصویرش مزخرفه، چطور بگم، جلد این شماره، انقلابی نو در صنعت تصویره، چون تا حالا جلدی به این بدی ندیده بودم. امروز تو خیابون ولیعصر، بالاتر از چهارراه، دقیقا عین این تصویر رو تو یه پوستر فروشی دیدم. بخاطر نوع چاپش، خیلی از این جلد بهتر بنظر میرسید. البته حق داری، وقتی دنیای تصویر تو صفحه بندیش اینقدر بد عمل میکنه، ادیت حرفه ای عکس روی جلد رو نباید انتظار داشت.

اگر منطق باشه، من قبول میکنم حرفت رو. ولی قبلا هم گفتم، اسطوره اعتماد بنفسی. باز نکنم بحث رو، بماند، خودت بهتر میدونی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
از یه طرف بحث منطق میکنی از اون ور گویا تا به حال هیچ قرابتی با منطق نداشتی،اگه من اسطوره اعتماد به نفسم تو دیگه چی هستی،خدایگان اعتماد به نفس یا یه شخصیت نارسیست!
اگه وقت جواب دادن نداری چرا اصلا ورود به بحث میکنی که بخشیش هم در تخصصت نیست!
این زاویه دیدت به اشخاص(معلم،فراستی ل.ع)رو نمیپسندم،نقد باید همراه با احترام باشه(نقدی که بهت وارده).
بخش بعدی حرفات که به قول خودت استاندارد های طراحیه،تو پست قبلی گفتم که در حوزه ای که در تخصصم نیست ورود نمیکنم و مفصل دربارش توضیح دادم که ادامش میشه تکرار مکررات.
کجای صنعت سینمای ما استاندارده که دنیای تصویر هم به تمام اون استانداردا پایبند باشه اما شاید روزی بهش برسه و اگه هم روزی بهش برسه قیمتش میشه یه قیمت نجومی،اونوقت شخص خودت حاضری بهای این کیفیت رو بپردازی؟قطعا نه! فکر کنم به خوندن تیترش روی پیشخون بسنده کنی.
بازم که داری حرف از همشهری میزنی پدر من ما داریم بحث نشریات سینمایی میکنیم،باز بخوام ادامش بدم میشه تکرار مکررات،گویا اصلا پستهای من رو نمیخونی!
دنیای تصویر چطور داره از مخاطبانش سوء استفاده میکنه با طراحی بی کیفیت؟
باز تو پست قبلیم گفتم اصلا گیریم حرف تو درست،تعریف خود دنیای تصویر رو که قبول نکردی حالا میخوام با مثال سلیم الفطره ذهن تاریکت درباره دنیای تصویر رو روشن کنم،فکر کن یه جوی آب داریم که میاد پای یک درخت،ما الان کاری به آب بودن آب و اینکه یه مایعه و فرمولش که h2o نداریم ما میخوایم این پدیده رو از اثرش درک کنیم این پدیده وقتی پای درخت میرسه درخت سرسبز و شادابه و پربار و قادر به تولید اکسیژن بیشتر برای دور و بریاش که ما آدماییم و وقتی این پدیده به پای درخت نرسه درخت خشک و بی حاصله و اساسا بود و نبودش فرقی به حال آدما نداره پس اثر این پدیده بر روی درخت اثر خوب و قابل تشخیصیه،حالا فکر کن این آبه دنیای تصویره و این درخته ماییم شما دانش و درک سینمایی یه نفر که حداقل یک ساله داره دنیای تصویر میخونه مقایسه کن با کسی که اسمشم نشنیده،تفاوت از عرش تا فرش!امید که مثل آدم حرف زده باشم.
ردیف کردن اون اسامی برای این نبود که بگم این نقطه قوت دنیای تصویره(البته اینم یکی از فاکتوراشه)گویا منظورم رو نگرفتی هدف من این بود که جمع این اسمها نمیتونن مهمل بنویسن(این واژه مهمل رو تلویحا میون حرفات تحویل دادی) از حوصله خارجه همون صورت تحریف شده مهمله،مگه نه؟
تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار/که رحم اگر نکند مدعی،خدا بکند
این بیت واسه خودم بود.والسلام

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۶ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نمی تونی دیگه، دست خودت که نیست.
بد و بیراه به ملت میگی، بعد که برخورد میکنن باهات شاکی میشی. خداشاهده دفعه دیگه اینجوری صحبت کنی حتی یک پست هم نمی ذارم اینجا بزنی، تا وقتی که ادب بحث یاد بگیری.

نقل قول
اگه من اسطوره اعتماد به نفسم تو دیگه چی هستی،خدایگان اعتماد به نفس یا یه شخصیت نارسیست!

من آیا ادعا کردم که پست های پرمحتوی م رو ناظرا پاک میکنن؟

نقل قول
اگه وقت جواب دادن نداری چرا اصلا ورود به بحث میکنی که بخشیش هم در تخصصت نیست!

وقت نداشتنم بخاطر مشغله شخصی و بخش اخباره، که اینجاش هم به تو مربوط نمی شه. شده با تاخیر، جوابت رو میدم.
ضمنا، من تواضع بخرج میدم و میگم در تخصصم نیست، یعنی تو هم اینقدر نمی دونی که فرق نظر آدم غیر متخصص و از متخصص تشخیص بدی؟
کار من اینه. بجز طراحی، یه چیزهایی هم مینویسم.

نقل قول
کجای صنعت سینمای ما استاندارده که دنیای تصویر هم به تمام اون استانداردا پایبند باشه اما شاید روزی بهش برسه و اگه هم روزی بهش برسه قیمتش میشه یه قیمت نجومی،اونوقت شخص خودت حاضری بهای این کیفیت رو بپردازی؟قطعا نه! فکر کنم به خوندن تیترش روی پیشخون بسنده کنی.

اینکه صنعت سینما استاندارد نیست، دلیل میشه بقیه تو کار خودشنو استاندارد رو رعایت نکنن؟ همین امثال تو هستن که باعث میشن استانداردها بیاد پایین. استاندارد، از نظر من صفحات رنگی و کاغذ گلاسه نیست، چه، اون هم دخیله. مثال دیگه، خردنامه، با کاغذ کاهی و چاپ سیاه و سفید، طراحی چشم نوازی داره.
ضمنا، آره، من حاضرم بپردازم. اگر واقعا کیفیت داشته باشه. حالا که نشریه خوبی نیست، تیترهاش رو هم نمی خونم.

نقل قول
بازم که داری حرف از همشهری میزنی پدر من ما داریم بحث نشریات سینمایی میکنیم،باز بخوام ادامش بدم میشه تکرار مکررات،گویا اصلا پستهای من رو نمیخونی!

محض اطلاع، همشهری 24، یک نشریه سینماییه. معلومه که نخوندن که هیچ، حتی تا حالا ندیدیش

نقل قول
دنیای تصویر چطور داره از مخاطبانش سوء استفاده میکنه با طراحی بی کیفیت؟

مغلطه.
اینکه به پشتوانه آدم هایی که بخاطر قدمت کار، یا بخاطر شخصیت سارنده یه محصول رو تهیه میکنن، در حالی که اون محصول از استانداردهای روز کیلومترها دوره، سوء استفاده از مخاطبه.

نقل قول
حالا میخوام با مثال سلیم الفطره ذهن تاریکت درباره دنیای تصویر رو روشن کنم

نگاه کن! کار من به کجا کشیده، که این بنده خدا، میخواد تو کار تخصصیم، با مثال سلیم الفطره، ذهن تاریک منو روشن کنه.
بقیه ش هم مهمل

نقل قول
هدف من این بود که جمع این اسمها نمیتونن مهمل بنویسن(این واژه مهمل رو تلویحا میون حرفات تحویل دادی) از حوصله خارجه همون صورت تحریف شده مهمله،مگه نه؟

کی گفته نمی تونن؟ انگار که بگی حضور آنجلینا جولی و جانی دپ تو فیلم توریست ضامن مهمل نبودن فیلمه، که نیست.
این که تلویحا چی گفتم، تراوشات ذهن تاریک توئه، نسبت به حرف های من.
نه بر اساس تعصب کورکورانه تو، که بر اساس اصول روزنامه نگاری از حوصله خارجه یعنی مطالب (خوب یا بد) با ارائه بد. بحث من سر این ارائه بد محتوی ست، حرف خوب رو با زبون تند زدن باعث میشه که حرف بد بنظر برسه. اینو که دیگه میفهمی؟

پ.ن: توهین بکنی، پستت پاک میشه. دوست نداشتم اینجوری حرف بزنم، ولی جواب بهت لازم بود.
تو ادب بحث نداری. اینجا نه من منفعتی دارم، نه تو. ولی تو نمی فهمی که بعنوان یک دوست، به من نباید بپری، اگر منطق داشتی، با همون دفاع میکردی از نشریه محبوبت و دست بدامن توهین نمی شدی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
چطوریه که اگه تو به من بگی اسطوره اعتماد به نفس اشکال نداره اما اگه من بگم اشکال داره؟تمام آدما(یعنی من شما و همه)توی این شخصیت هایی که در روانشناسی تعریف شدن جا میگیرن اگه شما تافته جدا بافته ای اون یه حرف دیگست.
من اونقدر تواضع داشتم که گفتم طراحی کار من نیست اما در مورد مطالب نگاشته شده در دنیای تصویر کار شما هم این نیست ،که این تواضع رو در تو ندیدم.
من مطمئنم که حاضر نیستی بهای کیفیت رو بپردازی اگر هم عده قلیلی بپردازند مطمئن باش مخاطب عام نخواهد پرداخت!
آره اسم این مجله رو تا حالا نشنیدم اما کنجکاوم که بدونم چیه که باعث شده تو به خودت این اجازه رو بدی که با پیشکسوتای سینما اینقدر با لحن بد و دید بالا به پایین حرف بزنی،اصلا تا به حال پای صحبتهای معلم نشستی؟
در مورد سوء استفاده از مخاطب این یه سلیقه شخصیه که هیچ پایه منطقی نداره!
کارت به کجا کشیده که من میخوام با مثال سلیم الفطره(یه اصطلاح منطقیه اگه منطق خونده باشی،که نخوندی!) ذهنت رو روشن کنم؟بقیش مهمل؟الان جلو چشم همه داری منو مهمل گو خطاب میکنی بعد دم از ادب میزنی،واحیرتا.وقتی میگم چیزی از منطق و فلسفه که پایه و رکن اساسی مباحثاته نمیدونی،یه کم تواضع به خرج بده و بگو نمیدونم.
نقل قول:اینو که دیگه میفهمی؟
یعنی ما نفهمیم دیگه،باشه.
ای باادب ای مبادی آداب دان!همه اون نویسنده ها هم اصلا هیچی نمیفهمن یعنی شما مطلقی و ما هیچی نوفهمیم.
تو اگه توهین بکنی پستاتو کی پاک میکنه؟خودت؟
توهین رو تو خودت شروع کردی همین همین جمله باادبانت :تو اسطوره اعتماد به نفسی مساوی اینه که من دارم مهمل میگم و به این مهمل گویی مینازم.
من نمیتونم مثل آدم صحبت کنم؟ ای جمله ادب آداب دارد از تو!
یه چیزیم این آخر بگم و نامه تمام من اگه یه نفر توی این اتاق گفتگو باشه که باهاش احساس نزدیکی و برادری داشته باشم و از صمیم قلبم دوستش داشته باشم اونم برادر حسینه،حتی اگه فحشمم بدی ازت ناراحت نمیشم اینو جدی میگم ولی چون گفتی منم خواستم گفته باشم به قول شاعر:
فحش از دهن تو طیبات است/زهر از قبل تو نوشداروست

۱۶ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
من که ناظر نیستم اما خوب نیست این بحت رو ادامه ندید یا با پیام شخصی ادامش بدبد.
هر چند وقت یه چیزی بذاریم واسه گفتن اون شخصیت بد من و دوست داشتنی که گفته شد حالا یه دیالوگ خوب یا صحنه زیبایی که تو فیلمی دیدی رو بیاید بگید تا این تاپیک همیشه پر از نظر باشه.

یه دیالوگ قشنگ تو فیلم مکالمه با خدا: انسان های بزرگ زندگی رو میسازند و انسان های دیگر زندگی را میگذرانند.

منتظریم...

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۷ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
منتظریم...

باز هم جوکر و چرا اینقدر جدی؟

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Xavi Director Of Barca نوشته:

من که ناظر نیستم اما خوب نیست این بحت رو ادامه ندید یا با پیام شخصی ادامش بدبد.

چرا خوب نیست؟ کی میخوایم فرهنگ بحث پیدا کنیم؟
تا کی میخوایم شوخی رو توهین ببینیم، تا کی میخوایم تو بحث فقط دنبال خرد کردن طرف مقابل باشیم؟
اینا یه جایی باید درست شه. بهتر که اینجا، که واقعیت نداره انجام بشه، تا اینکه بریم جلو مردم اینجوری حرف بزنیم و زندگی واقعیمون رو خراب کنیم.

من ادامه میدم این بحث رو. تا جایی که به نتیجه منطقی برسه. بقیه هم بجای نصیحت بهتره بیان شرکت کنن و نظراتشون رو بگن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
برای اولین بار به نظر میرسه که این بار با نظر هم،هم داستانیم،موافقم.
اُ راستی ادامه بحث موکول میشه به آینده که من داشته هام رو در مورد این مجلِهِ، بیشتر کنم.

۱۷ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: leo.2012
پیام: ۵۶۵
عضویت از: ۳ مهر ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- messi,fabregas,xavi,iniesta
- ronaldinio
- perspolise chand sal pish
- spain
- any one
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کـــــــــــوثــــــــــــر نوشته:

نقل قول
Xavi Director Of Barca نوشته:

اون شخصیت بدمن محبوب رو که بیشتریا میگفتن ژوکر حالا دوست داشتنی ترین شخصیت ( بد نباشه) به نظر شما کیست؟

به نظر من جانی دپ توی دزدان دریایی کارائیب(جک گنجیشکه)

موافق صد در صدم
خیلی شخصیته مثبتی نداشت ولی عـــــــــــــــالــــــــــــــــی بود
منفعت خودشو فقد می دید در قبال هر کس حتی آنجلیکا!
تنها ...
سکانس ورود مقتدرانه ش به خشکی با اون قایق قراضه ی کش رفته اش...

موافقم ولي به نظر من اخرين سكانس قسمت سوم دزدان خيلي شيك تر بود ...چه قدر شيك و مقتدر تو اوج تنهايي رو يه قايق تك نفره ،بدون اينكه يه ذره خودشو ببازه كه هيچ ياري نداره به سفرش ادامه ميداد... با اينكه هم قايق هم نقشه دزدي بود ولي كمتر بيننده اي از اين كارش خوشش نمياد و بهش حق نميده.

۱۸ دی ۱۳۹۰
Coriolanus
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
Coriolanus

Ralph Fiennes
Gerard Butler

محصول سال 2011 آمریکا

یه فیلم از دو هنرپیشه که دو نقش فوق العاده محبوب من رو بازی کردن. رلف فینس (در نقش لرد ولدمورت) و جرارد بوتلر (در نقش شبح اپرای پاریس). رلف فینس یه بازیگر فوق العاده س، نقش لرد سیاه رو حتی بهتر از شخصیتی که رولینگ نوشته بود در آورد! کلا هم یه استایل لردی فوق العاده داره و برای همین هم تو همه کارهاش فوق العاده س!

نکته جالب این فیلم اینه که این اولین کاریه که کارگردانی کرده.

تریلر فیلم رو دیدم، اگرچه ژانر ژانر محبوب من نیست، اما حضور این بازیگر و داستان که الهام گرفته از شکسپیر هست، و اون تم خیانت - انتقام، واقعا من رو به این فیلم جلب کرد. امیدوارم بتونم نسخه HD ش رو پیدا کنم!

تریلر فیلم رو می تونید از اینجا ببینید!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۵۶,۳۵۶ بازدید
۱۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۳,۶۲۰ بازدید
۲۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۷,۷۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۹,۵۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۰۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۶۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۳,۹۸۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۹۹۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۰۵ کاربر آنلاین است. (۲۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۰۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!