به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
خدا لعنت کن این اقوام وحشی رو اسایش مردم به هم میریزن فکر میکنن خیلی کارشون درست البته اشاره خاص به کسی ندارم بااونایم که میزنن مردم بیی گناه داغون میکنن سلامتیشون رو میگرن به چه قیمتی ...

۲۱ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو

سلام بچه ها
بعضی وقتا میام یه ساک ساکی میکنم میرم
البته خیلی وقتا اینجاها نبودم همکارم نیست و منم که نمیتونم هوای انجمن و تاپیکاشو داشته باشم زیاد شلوغ نکنیدا
اینکه آدم کل زندیگشو صرف چیزی خوبه ولی به شرطی که واقعا اون چیز ارزششو داشته باشه
مواظب خوبیاتون باشید

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۲۱ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
سولماز امضای جالبی داری:
شادی من تنها دیدن لبخند توست

خیلی چیز عجیبیه
معنایی فراتر از چیزی که نشون میده توش هست و نهفتس
ولی شادی که به شادی دیگرون وابسته باشه زیاد با ارزش نیست
خیلی شکننده و ضعیفه

۲۱ اسفند ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یکی دیگه از مراسم احمقانه باقیمونده از اعصار و قرون جاهلیت ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
كميل نوشته:

سولماز امضای جالبی داری:
شادی من تنها دیدن لبخند توست

خیلی چیز عجیبیه
معنایی فراتر از چیزی که نشون میده توش هست و نهفتس
ولی شادی که به شادی دیگرون وابسته باشه زیاد با ارزش نیست
خیلی شکننده و ضعیفه

من یه رفیقی داشتم، هر وقت لبخند میزد من از ته دل خوشحال میشدم‏!‏
امضای سولماز خانوم رو میبینم یاد قیافه اون میافتم‏!‏

پ.ن:یه روز رفتیم بیرون با هم شوخی شوخی یه لیوان شیرپسته رو من خالی کرد‏!‏
منم شوخی شوخی یه مشت زدم تو صورتش‏!‏
شوخی شوخی یهو جدی شد، یه کتک کاری مفصل صورت گرفت و فینیش‏!‏

با اینکه دو سه ساله با هم قهریم و هم رومیبینیم اخم میکنیم ولی نمیتونیم خنده اون شب رو مخفی کنیم‏!‏
بچه بودیم‏!‏

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
گروه:
- کاربران عضو
ساعت 3:22 دقیقه بامداد.
اینم پیام اسلیپ لسی بود دیگه.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یکی از پاک ترین سنت های ایران چهارشنبه سوری هست ، سنتی که ریشه در تاریخ ایران داره .

اما متاسفانه هستند بعضی ها که از سنت های بیگانه طرفداری میکنن و سنت های ایران رو میکوبن اخه دارن برای بقای خودشون تلاش میکنن دیگه ... (منظورم مردم نیست ، افرادی هستند که با خوراندن عقاید غلط خودشان به مردم میخوان همه رو نسبت به سنت های بزرگ ایران بد بین کنن)

اینها برنامه های هستند که از پیش طراحی شده برای ضربه به تاریخ بزرگ ایران هست ، خب بهتره یکم شفاف سازی بشه تا حقیقت ها روشن بشه .

نقل قول
اه لعنت بر کسی ک 4شنبه سوری و درس کرد

میدونین یکی از کار های که اعراب و عرب نما ها کردن چی بود؟... اره همین بود ... باور کنید همین بودا یعنی ایرانی با زبان خودش به خودش فوحش بده منظورم شما نیستید . منظورم اعرابی هستن که دارن تلاش میکنن این سنت ها رو خراب کنن .

خودشون با وارد کردن انواع مواد منفجره به داخل کشور شرایط خرابی چهارشنبه سوری رو درست کردن ... بعدش خیلی راحت و بدون اینکه اب از اب تکون بخوره مردم رو معتاد به خرید انواع مواد منفجره کردن تا چند نفر بسوزن و اتفاقاتی بی افته که چهره چهارشنبه سوری خراب بشه (لازم به ذکره که توی این مدت کمترین تلاش رو برای جلو گیری از اسیب های این مواد منفجره انجام دادن) بعد از گذشت چند سال یک دفعه جوی رو توی کشور درست کردن که میخوان با این موضوع مبارزه کنن و طرح جمع اوری انواع مواد منفجره رو طبق معمول از مردم شروع کردن و چند باند (که بهتره بگم واسطه) رو دست گیر کردن تا از این موضوع و اشی که برای مردم پختن بهره ببرن و خودشون رو پیش افراد جامعه خوب جلوه بدن (که دارن به مردم خدمت میکنن)
بعد با تبلیغات گسترده نام این مراسم رو عوض کردن و چهرش رو به جوری که اب از اب تکون نخوره پیش مردم خراب کردن . اسمش رو گذاشتن چهارشنبه سوزی و تا تونستند روز چهارشنبه سوری از امار و طلفات این روز گفتن و کار رو به اینجا رسوندن که امروز بعضی از مردم ایران 7000 ساله خودشون به یکی از سنت های خودشون توهین میکنن

درست مثل اشی که برای عید باستانی ایران پختن و میخواستن نابودش کنن ، اول از کم کردن میزان تعطیلی شروع شد . بعد دیدن مردم خودشون نخواستن و دو هفته برای خودشون در نظر گرفتن ، بعد از نابدوی این پروژشون چند سال پیش هیئت دولت با کمال محبت و عشقی که به تاریخ ایران داره لطف کردن و پیشنهاد 1 هفته ای شدن تعطیلات عید رو مطرح کردن تا دوباره پروژه نابودی اخرین بازمانده تاریخ ایران بر زیر دست اقایون کلید بخوره که خوشبختانه این موضوع هم به میل اقایون پیش نرفت .

اما خب تونستند تا حدودی یک تنه ای به این عید باستانی بزنن و با گذاشتن متنی به زبان عربی که اول عید خوانده میشه به نوعی به فرهنگ ایران ضربه بزنن .

نمیخوام تند صحبت کنم و خشمی که از این افراد دارم رو نشون بدم اما میخوام با احترام بگم که جناب اقای مکارم شیرازی و جناب اقای مطهری که لطف کردن و با توهین های خودشون یکی از سنت های ایران رو بی ارزش جلوه دادن میتونن به همین میزان و با همین الفاظ در مورد جشن عمر کشون که در شهر قم رواج بسیاری داره و همین امسال هم به بهترین شکل برپا شد حرفی بزنن؟! میتونن جلوی قمه زنی رو بگیرن یا اون رو مقدس میدونن ؟! جهالت اینه که برای یک بیگانه که دشمن تاریخی ایران محسوب میشه هزینه های سنگین کنیم و براش جشن بگیریم و تازه به اختلاف بین شیعه و سنی هم دامن بزنیم . میخوام بدونم مقلدین اقایون که بعضا در بین مردم هم پیدا میشن چه توجیهی در رابطه با افرادی دارن که میخوان جشن های باستانی ایران و تاریخ ایران رو خراب کنن و خودشون رو بسازن

چرا برای جمع اوری جشن عمر یگان ویژه خبر نمیکنن و با چماغ به سمت کسانی که جشن عمر میگیرن نمیرن و جنگشون فقط با تاریخ ایرانه؟!!!!!!!

مطمئن باشید اگر میخواستند تاریخ ایران رو حفظ کنن امروز به بهترین شکل از اثار باستانی دفاع میکردن و به تمامی ارزش های ایرانی احترام میزاشتند نه اینکه خیلی راحت بیان و توی رسانه مثلا ملیشون و یا کتاب هاشون به تاریخ ایران توحین کنن .

برای چهارشنبه سوری هم عوض اینکه اینقدر خرابش کنن می امدن و با راه کاری درست اتیش رو با کمک نیرو های مختلف از جمله پلیس توی همه شهر های ایران درست میکردن تا همه حواس ها به سمت اتش های بزرگ شهر ها بره و با انواع نور افشانی ها و کار هایی که برای عید های مختص خودشون میکنن این سنت رو هم پاس میداشتن نه اینکه اینجوری خرابش کنن .

البته مردم ایران خیلی فهمیده تر از این حرفا هستن اما با تمام اینها بهتره در مورد تاریخ ایران بیشتر بدونید دیدن از نزدیک و مطالعه در مورد تاریخی که بعضیا نمیخوان امروز جونا ببینن خیلی خوبه ، باور کنید امروز مردم دارن روز به روز روشن تر میشن و حتی خیلی خوب به سنت های ایرانی احترام میزارن ... وقتی توی کشوری زندگی میکنی که بزرگ ترین تاریخ جهان رو داره پس به بهترین شکل باید به همه سنت هاش احترام بزاریم .

باور کنید 7000 سال تاریخ و این همه اثر تاریخی و این همه فرهنگ و تمدن و همه کسایی که برای تمدن ایران تلاش کردن حیف هستن که به خاطره چند نفر که به فکر خودشونن نابود بشن .

۲۲ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
이태민 نوشته:

نقل قول
مجنون حسینم، مدیون ابالفضل. نوشته:

من به آتیش سید نمیسوزم!

چشم، فقط چون سولماز خانوم گفتند و رو انداختن میام اسپم میدم.

پ.ن:چیکار کنیم دیگه، مطعلق به همه کاربراییم.

یعنی جایزه بوقلمون بلورین رو باید بدون رقابت داد به بارانی

یادش بخیر اون قدیما بارانی سوگلی آقا سعید بود‏!‏
آقا سعید مدام بهم عنوان، لوح و تندیس میداد‏!‏
اون موقع همه بارانی رو دوست داشتند، الان کیا دوستش دارند؟

صفحه 2629 یا 2926

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hamed Messi نوشته:

دوستان چهارشنبه سوری میخوایید چیکار کنید؟

حامد آقای نامرد من اومدم شهرتون هیچ کدوم از شما شیرازیا نیومدین استقبالم اصلا قرار نزاشتین من و ببینین
حامد من تا جمعه شیرازم میخوام ببینم میخوای چیکار کنیا یه خودی نشون بده

ولی دوستان عجب آب و هوایی داره عجب مردم خوبی داره دیروز همینطوری کشکی کشکی رفتم تو شهر دور بزنم انقدر قشنگ بود اصلا نفهمیدم کجا رفتم گفتم ای دل قافل گم شدم بعد یه دربست گرفتم از اون سر شر منو رسوند میدون ارم بابا دمش گرم نه کرایه گرفت نه هیچی تازه گفت تو دوستات هرجای شهرم خواستین برین بهم زنگ بزنین میرسونمتون خدایی خیلی باهاش حال کردم چقدر مهمون نوازان

حامد این همه تعریف کردم ازتون بدو بیا دور ارم

پ.ن:دلمون خوشه اینجا کلی داداش و آجی داریم هیشکی نگفت این اومده به افتخارش یه میتینگ بزنیم
پ.ن:از سری سفر های بارسایی مقصد بعدی شهر تبریزه ببینم اونا میخوان چیکار کنن تا الان که بچه های شیراز خودی نشون ندادن

۲۲ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
اینجا چه برفی اومده حیف که کار دارم وگر نه با پسر عمو هام میرفتیم برف بازی

۲۲ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۲۷ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۵,۷۳۰ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۶۱۰ بازدید
۱۳ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۲۸۴ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۱۸۶ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۲۹ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۰۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۵ کاربر آنلاین است. (۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!