به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

_USERNAME
_PASSWORD
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
امیدوارم این پدرو رو هرچه زودتر بندازن بیرون. دوست ندارم مونیر و ساندرو هم به لیست طویل استعدادهایی که پای این بازیکن مزخرف تباه شدن اضافه بشن!

واقعا امیدوارم سمپر به ترکیب اصلی اضافه بشه. تا به حال فکر می کردم بوسکتس فقط تو پست هافبک دفاعی مزخرفه، ولی دیشب که جای ژاوی بازی کرد یه فاجعه محض بود! ۹۰ درصد پاسهاش غلط بود و انقدر تو بازی محو بود که من شک کردم اصلا تو زمین بوده یا نه و رفتم ترکیب رو از سایت رسمی چک کردم! من نمی دونم تا کی باید این بازیکن متوسط رو بادش کنن و تو ترکیب نگه دارن. یعنی دیدن بازوبند رو دست این بدترین توهینه به صد و خورده ای سال تاریخ باشگاه!

داگلاس هم خود به خود با اومدن ألوز و ویدال حذف میشه و روبرتو هم بر می گرده جای خودش. اما هر چقدر بارترا بد بازی کرده ورمایلن امیدوارکننده نشون داده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خدایی مونیر خوب و باستعداده ولی بخاطر استرسی که داره و اینکه اعتماد بنفسش بالا نیست نتونسته تا حالا موفق بشه!!
از بازی اول پارسال که اون گل قشنگ رو با بیرون پا زد، و توقعات ازش رفت بالا،تا الان تو هرچی بازی رسمی-دوستانه-با دسته سومی و... بازی کرده اصلا نتونسته گل بزنه.ولی بنظرم اینم میتونه درست بشه،ولی شاید تو بارسا نتونه.باید بهش اجازه بدیم قرضی تو تیم دیگه ای بدرخشه و با اعتماد بنفسی که کسب میکنه برگرده که اون موقع میشه روش حساب کرد!
در حالیکه ساندرو تو همین مدت،تو لیگ 2 گل(لوانته-ویارئال)لیگ قهرمانان برابر آژاکس-جام حذفی و اینجام پیش فصل گل زده که گلهاشم همش متنوع بوده!!
این گلش جلو دفاع چلسی و به دروازه بانی مثل کورتوا کار هر 20 ساله ای نیست!
تازه جلو آزاکس گلش دقیقا عکس این گل بود.یعنی اونجا در عرض رو به چپ حرکت کرد و با پای چپ گل زد ولی اینجا در عرض رو به راست حرکت کرد و با پای راست گل زد!این دو پا بودنش مزیت فوق العاده ای هست برای یه مهاجم!
ماشالاه استیل عالی ای داره و بنظرم استیلش همونجور قبلنا گفتمخیلی شبیه به "کریستین ویه ری"هستو میتونه مهاجمی بسیار عالی باشه برامون،حداقل بعنوان یار تعویضی.

خدایی دیگه دوست ندارم که بعد از "نولیتو-جاناتان سوریانو-جیو دوس سانتوس"که خیلی خوب بودن و تو تیم اول بهشون فرصت داده نشد اینم از دست بدیم!
الان نولیتو اونقد خوبه که بهترین گلزن و مهاجم اول سلتاس و به تیم ملی رسیده-سوریانو تو لیگ اتریش اونقد گل زده که تعدا گلهاش بعد از مسی و رونالدو ئه!
جیو هم هر جند ناموفق بوده تو تیمای دیگه ولی واقعا خوب بود!
هر سه تای اینا میتونستن الان نقش ذخیره طلایی تو خط حمله داشته باشن که نشد!
البته امثال تییو-دلوفئو هم خودشون مقصر بودن که نتونستن تو بارسا موفق باشن و در واقع در سطح بارسا نبودن!
دیگه دوست ندارم ساندرو(یا بعدا مونیر-آداما) رو هم اینجوری از دست بدیم.

اما بارترا واقعا اینقدرام که تو پیش فصل نشون داده بد نیستمیشه امسالم مثل پارسال تو بعضی بازیا روش حساب کرد!فقط مشکلش استیلشه که یه مدافع نباید اینقدر ظریف و لاغر باشه!
مدافع باید تنومند باشه یا حداقل لاغر نباشه!باید رو عضلاتش کار کنه تا شاید بهتر از الانش بشه.

در مورد سمپر هم بگم من به این بازیکن اعتقاد ویژه ای دارم و واقعا واقعا شایستگی بسیار زیادی داره که الان تو ترکیب بارسا فیکس بازی کنه ولی متاسفانه انریکه زیاد بهش بها نمیده!
امیدوارم اونقد تلاش کنه تا انریکه مجبور بشه روش حساب کنه

ضمنا دوستانی که بوسکتس رو بهترین هافبک دفاعی جهان میدونید بدونید که بوسکتس بعد از 7 سال تجربه و کلی سوتی و کسب اعتماد بنفس بالا بخاطر جایگاه ثابتش تو تیم و با داشتن حمایت مربیان و هم تیمیها تو تیم اصلی بایدم نسبتا خوب باشه(به هیچ وجه ستاره تیم و قابل قیاس با "توره-شواینی-مودریچ-کروس-تیاگو..." نیست.
ضمنا وقتی یکسال بازی فیکس از سمپر ببینید اونوقت میتونید اینارو با هم مقایسه کنید که بعد از یکسال تجربه سمپر تو تیم اصلی قطعا از بوسکتس بعد از 7 سال تجربه بهتر خواهد بود!

۷ مرداد ۱۳۹۴
Lord of Newsfell
نام کاربری: Hidden_Glance
پیام: ۱,۸۴۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۴
از: قزوین
طرفدار:
- MESSI/De Jong/Ter Stegen
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
_QUOTEC
هر چقدر بارترا بد بازی کرده ورمایلن امیدوارکننده نشون داده.

فرمائلن اونقدر بد نیست که یه عده میگن. به نظرم فرمائلن میتونه این فصل بر خلاف انتظار - مثل متیو - تاثیر خودش رو بذاره. زیاد بازیش رو ندیدم ولی تا جایی که متوجه شدم، پاس های بلند خوبی ارسال میکنه.

خیلی وقته تو مجلس شما نمی رقصم
آخه منم دیگه از سَرای بُریده می ترسم...
۷ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: M.A.T.S
پیام: ۵۷
عضویت از: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- هیچکدام
- کلوپ
- هیچکدام
گروه:
- كاربران بلاک شده
_QUOTEC
بدونید که بوسکتس بعد از 7 سال تجربه و کلی سوتی و کسب اعتماد بنفس بالا بخاطر جایگاه ثابتش تو تیم و با داشتن حمایت مربیان و هم تیمیها تو تیم اصلی بایدم نسبتا خوب باشه(به هیچ وجه ستاره تیم و قابل قیاس با "توره-شواینی-مودریچ-کروس-تیاگو..." نیست.

بد تو توهمیا

بوسی وقتی فنچ بود یایاتوره رو نیمکت نشین کرد اونوقت داری با سمپری مقایسش میکنی که هنوز ی بازی کاملم واسه تیم اصلی نکرده؟؟؟

بیخیال باو در حد تیاگو و کروس نیست

این دو تا تقریبا میشه گفت تو فاز دفاعی فلج حساب میشن ! مقایسه بوسی با هر ننه قمری توهین به درک فوتبالیه !

۷ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری

_QUOTEC
اما هر چقدر بارترا بد بازی کرده ورمایلن امیدوارکننده نشون داده.
_QUOTEC
فرمائلن اونقدر بد نیست که یه عده میگن. به نظرم فرمائلن میتونه این فصل بر خلاف انتظار - مثل متیو - تاثیر خودش رو بذاره. زیاد بازیش رو ندیدم ولی تا جایی که متوجه شدم، پاس های بلند خوبی ارسال میکنه.

کلا بگم ورمایلن با تجربس خوب بازی میکنه ولی هنوز دقت پاس های بلندش خوب نیست که اگر بهتر بشه خیلی خوبه چون مدافعی که بتونه چنین پاس هایی در تعداد بالا و درصد بالا بده خیلی خوبه ما آلوز و آلبا رو میبینیم که خوب بازی رو جهتش رو عوض میکنن و از عرض استفاده میکنن ولی نهایتن در بازی کلا 2بار شاید اینکار رو انجام بدن ولی ورمایلن که هم پست پیکه هست نسبت به پیکه تعداد بیشتر پاس ارسال میکنه و استیلش هم جالب تره زیاد بلند نیست و به همین ترتیب توانایی حمل توپش هم بهتر هست پس میتونه یک گزینه جدید به تیم اضافه کنه که فوق العاده به درد سوارز میخوره این حرکات چون اگر دقت کنید در انگلیس از این شیوه که مدافع پاس هوایی ارسال میکنه و مهاجم پشت به دروازه با حرکت به سمت زمین خودی مدافعا رو از دروازشون دور میکنه با رسیدن به توپ هوایی و پاس خوب به مهاجم های کناری یک حمله خطرناک رو ترتیب میده و خیلی کار های دیگه کلا امیدوارم از فصل قبل هم بهتر باشیم فقط نکته اینه که باید مسی و نیمار به بازی دوستانه آخر برسن که با فیورنتیناست تا لااقل یک بازی کامل قبل شروع بازی های رسمی با ترکیب اصلی بازی کنن چون من یجورای نگران دفاع هستم پیش فصل قبلی درسته راحت تر بود ولی بازم خیلی خوب دفاع کردن بازیکنا که البته این پیش فصل خیلی متفاوت تر هست

۷ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
_QUOTEC
Αφροδίτη نوشته:

خداروشکر تور آمریکا دیگه تموم شد و فقط یک بازی توی ایتالیا مونده البته جام خوان گمپر هم هست که دقیقا1 هفته دیگه برگزار میشه و 3 روز بعدش(8 آوست) توی ایتالیا با فیورنتینا بازی دارند و بعدش دیگه بازی ها رسمی میشه که یعنی 3 روز بعدش(11 آگوست) سوپرکاپ اروپا و 3 روز بعدش (14 آگوست) و بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا و بازی برگشتش 17 آگوست خلاصه اینکه خیلی شلوغه تقویم بازی ها

البته اصلاح میکنم اول فیورنتینا هست 4 روز دیگه و3 روز بعدش خوان گامپر و 6 روز بعدش سوپر کاپ اروپا و...

۷ مرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- پرسپولیس
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
_QUOTEC
BEHNAM ♠ نوشته:

_QUOTEC
بدونید که بوسکتس بعد از 7 سال تجربه و کلی سوتی و کسب اعتماد بنفس بالا بخاطر جایگاه ثابتش تو تیم و با داشتن حمایت مربیان و هم تیمیها تو تیم اصلی بایدم نسبتا خوب باشه(به هیچ وجه ستاره تیم و قابل قیاس با 'توره-شواینی-مودریچ-کروس-تیاگو...' نیست.

بد تو توهمیا

بوسی وقتی فنچ بود یایاتوره رو نیمکت نشین کرد اونوقت داری با سمپری مقایسش میکنی که هنوز ی بازی کاملم واسه تیم اصلی نکرده؟؟؟

بیخیال باو در حد تیاگو و کروس نیست

این دو تا تقریبا میشه گفت تو فاز دفاعی فلج حساب میشن ! مقایسه بوسی با هر ننه قمری توهین به درک فوتبالیه !

ببخشید استاد که چون شما بوسکتس رو از یایا و کروس و تیاگو برتر میدونی دلیل نیست همینجوری باشه!مقایسه عملکردشون و تاثیرشون تو زمین خودش گویاست!
اگه تیاگو و کروس تو دفاع کردن فلجن،بوسکتس بالاتر از فلجهتو هر بازی کدوم حملات حریفو قطع کرده؟!!همیشه م که رو سانتر گل بخوریم رو سر ایشونه!!(ویلیامز تو فینال کوپا نمونه دم دستشه)
ضمنا من از هر بازیکن بارسا که لباس تیم بپوشه حمایت میکنم(با درصدهای متفاوت)و شما منو دشمن بوسکتس نشون نده!
اما من واقع بینم و چشممو رو حقایق نمیبندم!خیلیا هستن که از بوسکتس تو پستش بهترن.
چون سمپر بهش بازی نمیرسه دلیل بر بد بودنش نیست.فقط سلیقه مربیه.چون همین الان آرسنالو خودشو میکشه اونو داشته باشه!
پس اگه اینجوریه پدرو از ویا بهتره که فصل آخر جلوتر اون فیکس بازی کرد یا حتما کاسیاس بهترین دروازه بان اسپانیاس که طی این سالها همیشه فیکس بوده و مثالهای زیاد دیگه.. که فقط سلیقه مربیه تو اینجور موارد که بازیکنای شایسته پشت خط بعضی بازیکنای مورد علاقه مربیا قرار میگیرن!

البته تعصبشو دوست دارم ولی تعصب به یه تیم دلیل بر تاثیر مثبت بازیکن برا تیمش نیست!!
یه زمانی آبلاردو و سرجی کاپیتان و از متعصبای شماره یک تیم بودن که متاسفانه چون بترتیب ضعیف و متوسط بودن زیاد بکار بارسا نیومدن و باشگاه اونارو کنار گذاشت!!

۷ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
بی خود نیست که داگلاس لقب «لرد» رو به دوش می کشه.لایی لرد داگلاس به سسک

فینیشینگِ خیلی خوبی داره.

_QUOTEC
اما بارترا واقعا اینقدرام که تو پیش فصل نشون داده بد نیست میشه امسالم مثل پارسال تو بعضی بازیا روش حساب کرد!فقط مشکلش استیلشه که یه مدافع نباید اینقدر ظریف و لاغر باشه!

بازی های پیش فصل برای رسیدن به حداکثر آمادگی هست، به خاطر همین انتظار میرفت عملکرد بهتری داشته باشه ولی متوقف کردن ادن هازارد هم کار هر کسی نیست.ادن هازاردی که جز تاپ تن بهترین فوتبالیست های فعلی هست.یکم عضله بیاره حله.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: M.A.T.S
پیام: ۵۷
عضویت از: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- هیچکدام
- کلوپ
- هیچکدام
گروه:
- كاربران بلاک شده
_QUOTEC
ببخشید استاد که چون شما بوسکتس رو از یایا و کروس و تیاگو برتر میدونی دلیل نیست همینجوری باشه!مقایسه عملکردشون و تاثیرشون تو زمین خودش گویاست!

من بهتر میدونم

از رو توهم حرف نزن

بیخیال باو از قدیم گفتن مرغ همسایه غازه والا کروس یکی از ضعیف ترین هافبکای اروپا تو فاز دفاعیه و ی هافبک خوب حساب میشه فقط نه اونقد که البته بخاطر قیافش امثال شما بزرگش کردید یا تیاگو رو بخاطر ی ذره نمایشی بازی کردنش.

بدی بوسی اینکه نه جذابه و نه کارای نمایشی میکنه واسه همین اکثرا اونایی که ظاهربینن توانایی هاشو درک نمیکنن البته اونی که باید درک کنه مربیه که مشخصا واسه همینه که بوسی ی مهره غیرقابل جایگزین واسه ترکیب بارساست و حتی ماسکی هم نتونست نیمکت نشینش کنه چه برسه به خیارایی مثل کروس و تیاگو

۸ مرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- پرسپولیس
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اگه به آمار باشه که پنالدو از مسی بهتره! یا فصلی اوزیل تو رئال بود چون پاس گلهاش از اینیستا خیلی بیشتر بود و بیشتر گل زده بود از اینیستایی که اون فصل عالی بود بهتره و مثالای دیگه ..

باشه بوسکتس با اختلاف بهترین جهانه و شمادر این توهم بمون که من در توهمم!

۸ مرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۶,۶۶۷ بازدید
_DAYS قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۳۱ بازدید
_DAYS قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۶,۲۵۴ بازدید
_DAYS قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۳۱۲ بازدید
_DAYS قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۷ بازدید
_DAYS قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
_DAYS قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۷۶۲ بازدید
_DAYS قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۴۶۹ بازدید
_MONTH قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۴۷۶ بازدید
_MONTH قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۴۹۱ بازدید
_MONTH قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۷۲ بازدید
_MONTHS قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
_ONLINEPHRASE (_ONLINEPHRASEX)

_MEMBERS: ۰
_GUESTS: ۲۵۲

_MORE
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!