به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ای وای مادرم... نوشته:

نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

هر کسی میدونه الان ماسکرانو بهترین و قابل اطمینان ترین مدافمونه این که جای بحث نداره!

کی حرف از جملات خنده دار می زنه. من دنبال همین حرف بودم. دیکه بحثی ندارم.

حالا نظر شما این نیست ... خب اینکه اشکالی نداره هر کسی نظری داره...
ولی هیچکس نمیتونه توانایی های رهبر کوچک رو زیر سوال ببره!

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بحثم با ادمین همین بود که تعصب پویول رو با انریکه مقایسه میکنه که توهین به عظمت پویوله!

نقل قول
یه بارسایی واقعی و متعصب هیچوقت حداقل برای رئال بازی نمیکنه

به نظر من که اولا اساس این بحث از اولش اشتباه بود... چون قبل از اینکه به قول شما ادمین بخواد بحث قیاس بین انریکه و پویول رو پیش بکشه شما یه بحث کاملا از اساس اشتباه رو مطرح کردی
اینکه انریکه قبل از بارسا تو رئال بوده نه تنها تعصبش رو زیر سوال نمی بره که اتفاقا خیلی بیشتر باعث میشه بازیکن متعصبی باشه... چون همون طور که هوادارای بارسا از رفتن فیگو آتیش گرفتن مطمئن باش تا امروز صد برابر رئالیها به خاطر از دست دادن انریکه آتیش گرفتن... فک نکنم پویول و حتی مسی هم با اون همه گلش تا این حد رئال رو آتیش زده باشن... شما فرض کن رئال هنوز این انریکه (که در حال حاضر بهترین مربی اروپاست ) رو تو این برهه به جای زیدانی که مدرک مربی گری شم پرز براش خریده، در اختیار داشت... اون وقت آیا اینقد توو بحران بود
نکته ی دوم... خود پویول بارها از علاقه ی زیادش به میلان صحبت کرده و بارها گفته اگر بارسا نبود میلانی بودم، و یکی از دلایل اینکه خود پویول اسطوره ی بارساست و نه میلان محل تولدشه
تعصب یه ویژگی ذاتیه... و پویول و انریکه و خیلی دیگه از بازیکن ها ذاتا متعصب هستن.. به این معنی که تو هر تیمی هم که بر اساس شرایط حضور داشته باشن به اون تیم تعصب و غیرت دارن
پس با این حساب بهتره اگه قراره بین آدما مقایسه ای صورت بگیره رو صفات انسانی و ذاتی شون این مقایسه رخ نده بلکه رو درصد سود و بهره ای که به مجموعه ی باشگاه تزریق کردن این مقایسه اتفاق بیفته
پویول... ژاوی و خیلی های دیگه در مقام یک بازیکن خیلی دستاورد برای باشگاه داشتن
اما اونی که از یک تیم رو به افول و متزلزل بهترین تیم تاریخ باشگاه رو ساخته انریکه ست
من مطمینم خود پویول و ژاوی هم به جایگاه انریکه حسودی شون خواهد شد

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
best_of_all نوشته:

نقل قول
بحثم با ادمین همین بود که تعصب پویول رو با انریکه مقایسه میکنه که توهین به عظمت پویوله!

نقل قول
یه بارسایی واقعی و متعصب هیچوقت حداقل برای رئال بازی نمیکنه

به نظر من که اولا اساس این بحث از اولش اشتباه بود... چون قبل از اینکه به قول شما ادمین بخواد بحث قیاس بین انریکه و پویول رو پیش بکشه شما یه بحث کاملا از اساس اشتباه رو مطرح کردی
اینکه انریکه قبل از بارسا تو رئال بوده نه تنها تعصبش رو زیر سوال نمی بره که اتفاقا خیلی بیشتر باعث میشه بازیکن متعصبی باشه... چون همون طور که هوادارای بارسا از رفتن فیگو آتیش گرفتن مطمئن باش تا امروز صد برابر رئالیها به خاطر از دست دادن انریکه آتیش گرفتن... فک نکنم پویول و حتی مسی هم با اون همه گلش تا این حد رئال رو آتیش زده باشن... شما فرض کن رئال هنوز این انریکه (که در حال حاضر بهترین مربی اروپاست ) رو تو این برهه به جای زیدانی که مدرک مربی گری شم پرز براش خریده، در اختیار داشت... اون وقت آیا اینقد توو بحران بود
نکته ی دوم... خود پویول بارها از علاقه ی زیادش به میلان صحبت کرده و بارها گفته اگر بارسا نبود میلانی بودم، و یکی از دلایل اینکه خود پویول اسطوره ی بارساست و نه میلان محل تولدشه
تعصب یه ویژگی ذاتیه... و پویول و انریکه و خیلی دیگه از بازیکن ها ذاتا متعصب هستن.. به این معنی که تو هر تیمی هم که بر اساس شرایط حضور داشته باشن به اون تیم تعصب و غیرت دارن
پس با این حساب بهتره اگه قراره بین آدما مقایسه ای صورت بگیره رو صفات انسانی و ذاتی شون این مقایسه رخ نده بلکه رو درصد سود و بهره ای که به مجموعه ی باشگاه تزریق کردن این مقایسه اتفاق بیفته
پویول... ژاوی و خیلی های دیگه در مقام یک بازیکن خیلی دستاورد برای باشگاه داشتن
اما اونی که از یک تیم رو به افول و متزلزل بهترین تیم تاریخ باشگاه رو ساخته انریکه ست
من مطمینم خود پویول و ژاوی هم به جایگاه انریکه حسودی شون خواهد شد

احسنت. این ارسال کسیه که معلومه عظمت لوچو رو خوب می شناسه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
دیدگاه آدما متفاوته.
از نظر من (و به نظر خودم اکثریت هواداران بارسا) غیرت و عظمت پویول با هیچکس دیگه قابل قیاس نیست.

پ.ن: دوستان هر کس لینکی چیزی داره که بتونیم بازی رو ببینیم لطفا دریغ نکنه. بابای من بایرنیه بازم اومده نشسته پای تلویزیون میگه بایرن و دیگر هیچ. خدا لعنت کنه اونی رو که اکثرا بازی بارسا و بایرن رو همزمان میذاره و منو محروم میکنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرمربی مشهور پرتغالی معتقد است که مربیان زیادی می توانند با لیونل مسی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوند.
مورینیو: مسی، قهرمانی در CL را ساده می کند
به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور پرتغالی دنیای فوتبال، در تازه ترین مصاحبه اش به نقش لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا، در قهرمانی های متعدد این تیم طی سال های اخیر در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

سرمربی سابق چلسی گفت:" اول از هر چیزی، پیروزی مربوط به توانایی های انفرادی بازیکنان می شود. بگذارید یک مثالی برای شما بزنم. لیونل مسی، با 3 مربی مختلف توانسته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. به نظر من پیروزی کنار او بسیار ساده تر از پیروزی مقابل او است. من یک مربی فوتبال هستم و می دانم که بسیاری تصور می کنند توانایی های انفرادی بازیکنان مهم تر از مجموعه تیم است. با این حال طی این روزها که در تعطیلات هستم، همچنان فکر می کنم که تیم مهم تر از بازیکن است. اما یک حقیقت واضح وجود دارد که بعضی بازیکنان می توانند تفاوت های حیرت انگیزی را رقم بزنند."

مورینیو جدی ترین گزینه سرمربی گری در باشگاه منچستریونایتد است

نعوذ بالله اونقدری که هر روز به خیل افرادی که به مسی ایمان میارن اضافه میشه به تعداد آدمایی که به خدا ایمان میارن اضافه نمیشه

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
درست از جایی که استاد بوسکتس باید پوشش بده خیلی راحت و بی مزاحمت شوت می زنن بهمون!

نقل قول
Amir نوشته:

دیدگاه آدما متفاوته.
از نظر من (و به نظر خودم اکثریت هواداران بارسا) غیرت و عظمت پویول با هیچکس دیگه قابل قیاس نیست.

پ.ن: دوستان هر کس لینکی چیزی داره که بتونیم بازی رو ببینیم لطفا دریغ نکنه. بابای من بایرنیه بازم اومده نشسته پای تلویزیون میگه بایرن و دیگر هیچ. خدا لعنت کنه اونی رو که اکثرا بازی بارسا و بایرن رو همزمان میذاره و منو محروم میکنه.

امیر اصلا زمان بازیهای انریکه نگاه می کردی بازیای بارسا رو؟ این اکثر هوادارا رو هم نگو هیچ سندیتی نداره.

اینترنتی ببین خب:

مشاهده لینک

نقل قول
best_of_all نوشته:

نقل قول
سرمربی مشهور پرتغالی معتقد است که مربیان زیادی می توانند با لیونل مسی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوند.
مورینیو: مسی، قهرمانی در CL را ساده می کند
به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور پرتغالی دنیای فوتبال، در تازه ترین مصاحبه اش به نقش لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا، در قهرمانی های متعدد این تیم طی سال های اخیر در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

سرمربی سابق چلسی گفت:" اول از هر چیزی، پیروزی مربوط به توانایی های انفرادی بازیکنان می شود. بگذارید یک مثالی برای شما بزنم. لیونل مسی، با 3 مربی مختلف توانسته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. به نظر من پیروزی کنار او بسیار ساده تر از پیروزی مقابل او است. من یک مربی فوتبال هستم و می دانم که بسیاری تصور می کنند توانایی های انفرادی بازیکنان مهم تر از مجموعه تیم است. با این حال طی این روزها که در تعطیلات هستم، همچنان فکر می کنم که تیم مهم تر از بازیکن است. اما یک حقیقت واضح وجود دارد که بعضی بازیکنان می توانند تفاوت های حیرت انگیزی را رقم بزنند."

مورینیو جدی ترین گزینه سرمربی گری در باشگاه منچستریونایتد است

نعوذ بالله اونقدری که هر روز به خیل افرادی که به مسی ایمان میارن اضافه میشه به تعداد آدمایی که به خدا ایمان میارن اضافه نمیشه

مرتیکه فقط می خواد کار بقیه مربیا رو کوچیک کنه! یکی نیست بگه الدنگ، تو با تیمی که اندازه کل انگلیس بازیکن داره داشتی می رفتی دسته ۲!

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نیمار داره برمیگرده.

اوزیل اول بازی داشت آیت الکرسی میخوند احیانا؟ چی بود جدا ورد بود؟

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sunset نوشته:

نیمار داره برمیگرده.

اوزیل اول بازی داشت آیت الکرسی میخوند احیانا؟ چی بود جدا ورد بود؟

طلسم های ممنوعه رو مرور می کرد.

۲۶ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بایرن
خخخخخ

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه بار دیگه نمایشی از دریبل خوردنهای تحقیر آمیز سوتی ترین و کند ذهن ترین دفاع تاریخ فوتبال، خاویر سوتیانو!

۲۶ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۰۳,۲۸۹ بازدید
۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۹,۳۱۷ بازدید
۱۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۴۵۷ بازدید
۲۳ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۹,۳۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۲۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۲۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۵۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۲,۱۳۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۸۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۵ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!