به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
افشین امپراطور

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
پرسپولیس همچنان بهترین خط دفاعی لیگ را دارد
پر امتیازترین و کمترین باخت لیگ برتر در کارنامه سرخپوشان

تیم پرسپولیس در هفته دهم مقابل ابومسلم چهار گل دریافت کرد و سیل انتقادات از خط دفاعی پرسپولیس سرازیر شد!

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان با احتساب این چهار گل همچنان در هشت دوره لیگ برتر دارای بهترین خط دفاعی لیگ برتر می باشند و 218 گل خورده در کارنامه این تیم ثبت شد. البته از این جهت تیم استقلال هم با 218 گل خورده با کارنامه پرسپولیس مساوی کرده است.

در ضمن سرخپوشان تهرانی در لیگ برتر با کسب 358 امتیاز به تنهایی پرامتیازترین تیم لیگ برتر محسوب می شوند و تیم استقلال با 357 امتیاز و تیم پاس با 336 امتیاز در مکان های بعدی قرار دارند.

ضمناً تیم پرسپولیس با 43 شکست در لیگ برتر کمترین باخت را در میان همه تیم های لیگ برتر دارد و تیم های استقلال تهران با 46 شکست و پاس با 47 باخت از این حیث در رده های بعدی قرار دارند.

مشاهده لینک

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. دكتر شر...
۲۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: ashkan007
پیام: ۲,۲۱۴
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۶
از: Shiraz
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- رونالدینهو
- پرسپولیس
- آلمان
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
وضعیت دفاع برای بازی های آسیایی ضعیفه . . .

barca is my best . . .
۲۴ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
حرفهای داش کاظمیانو بخونید و شخصیت واقعی سرمربی بیشعور و کثافت و سیاهکار و بی همه چیز تیم ملی رو بشناسید!!

پاسخ کاظمیان به اظهارات دایی: مدتهاست دایی را به خدا واگذار کرده ام/ افشای اتفاقات پشت پرده

هافبک ایرانی تیم فوتبال عجمان امارات گفت: در این چند سال ضربه های زیادی از دایی خورده ام که شاید به نوعی به همه آنها عادت کرده باشم، البته خیلی وقت است که ایشان را به خدا واگذار کرده ام.

جواد کاظمیان هافبک ایرانی تیم فوتبال عجمان امارات پس از مدتها سکوت، دلایل اصلی دعوت نشدنش به تیم ملی را بیان کرد. وی که این روزها در آمادگی کامل به سر می برد و با بازی های خوبش در تیم عجمان کارشناسان اماراتی را به تمجید واداشته است، در این گفتگو با صراحت اعلام کرد دعوت نشدنش به تیم ملی دلیل فنی ندارد.

گفتگوی اختصاصی با جواد کاظمیان در خصوص صحبت های اخیر دایی و اتفاقاتی که در این چند ساله رخ داده است تا وی بارها از تیم ملی دور بماند را در زیر می خوانید:

* علی دایی در مصاحبه مطبوعاتی اش در پاسخ به علت دعوت نشدن از شما به تیم ملی اشاره کرده است که کیفیت بازی مجید غلام نژاد بهتر از شماست؟

- جواد کاظمیان : در این یکسال که از تیم ملی دور بودم، به دو دلیل دوست نداشتم مصاحبه کنم؛ یکی به خاطر مادرم که مرا قسم داده بود به دلیل حضور علی دایی در مراسم چهلم برادرم احترام وی را حفظ کنم و دوم به خاطر شرایط تیم ملی و حفظ حرمت ها و احترام به پیشکسوت. ولی حالا که آقای دایی من را با برخی از بازیکنان مقایسه کرده و کیفیت فنی ام را زیر سوال برده است و با توجه به اینکه در ماه های قبل ایشان حرمت مربیانی مانند افشین قطبی، محمد مایلی کهن و امیر قلعه نویی را به راحتی زیر سوال برده است، حق خودم می دانم که در مورد مسائلی که مطرح شده است، از خودم دفاع کنم.

* یعنی می خواهید پس از این مدت سکوت پاسخ دایی را بدهید؟

- متاسفانه باید بگویم مسائلی که چند سال پیش بین من و آقای دایی اتفاق افتاده است، هنوز در ذهن ایشان باقی مانده و از من کینه به دل دارند. همین مساله باعث شده است در این هشت ماه راهی به تیم ملی پیدا نکنم. دراین چند سال ضربه های زیادی از دایی خورده ام که شاید به نوعی به همه آنها عادت کرده باشم. البته خیلی وقت است که ایشان را به خدا واگذار کرده ام.

* یعنی دعوت نشدن شما به تیم ملی دلایل غیر فنی دارد؟
- موضوع اول مربوط به سال 81 است، مقطعی که در تیم سایپا بازی می کردم. قبل از اینکه به الاهلی بروم از باشگاه الشباب پیشنهاد داشتم به خاطر همین همراه آقای صالحی مدیرعامل وقت باشگاه ساپیا برای عقد قرارداد به امارات رفتیم.
آن روزها دایی در الشباب بازی می کرد و برای درمان آسیب دیدگی پایش به فرانسه رفته بود و وقتی متوجه شد قرار است با الشباب قرارداد ببندم، در تماسی که با مسئولان باشگاه داشت، نظر آنها را تغییر داد. دایی به آنها گفته بود من در پیستون راست بازی می کنم و فوروارد نیستم و نمی توانم برای آنها موثر باشم. آن قرارداد می توانست نقش بسیار زیادی در زندگی من داشته باشد ولی خدا را شکر می کنم که بعد از چند سال، با توجه به توانایی هایم به الشباب آمدم و قسمت این بود که همراه آنها قهرمان لیگ امارات شوم.

* در این میان آیا مساله دیگری هم مطرح بوده است؟

- یکی از مسائلی که تمام بازیکنان تیم ملی در جریان آن بودند و اتفاقا مدت زیادی هم درباره آن صحبت می شد، مربوط به بازی تیم ملی با اردن بود. در یک صحنه وقتی که من وارد محوطه جریمه اردن شدم، به علی کریمی پاس دادم و آن توپ به بیرون رفت اما دایی با واکنشی شدید همراه با فحاشی، گفت: که چون کریمی رفیق توست به وی پاس دادی. این حرکت برای من به عنوان جوانی 21 ساله غیر قابل باور بود، چون هیچ وقت فکر نمی کردم کاپیتان تیم ملی که باید الگوی تمام بازیکنان دیگر باشد، برای از دست رفتن یک موقعیت ساده، چنین واکنشی نشان بدهد. من فیلم این جریان را هم در اختیار دارم که توسط دوربین یکی از فیلمبردارها ضبط شده است. در همین بازی گل دوم را هم دایی زد اما وقتی من برای گفتن تبریک سراغشان رفتم، برخورد خیلی بدی با من کردند.

* به نظر می رسد صحبت هایی هم که در اردوی اتریش داشتید، مشکلات را بیشتر کرد؟

- البته کینه آقای دایی زمانی نسبت به من شدت پیدا کرد که همراه پرسپولیس در دوره آری هان در اردوی اتریش بودیم. یک شب سر میز شام بچه ها گفتند که قرار است دایی به پرسپولیس بیاید، من هم با توجه به اتفاقاتی که در زمان بگویچ افتاده بود گفتم: من که می خواستم به الشعب بروم، حالا که اینطور شد حتما می روم. یکی از بازیکنانی که در آن مقطع تازه به پرسپولیس آمده بود در تماسی که با دایی داشت، صحبت های من را به وی منتقل کرد و از اینجا بود که برای دایی تبدیل به یک متهم شدم و این را می دانم تا وقتی که ایشان سرمربی تیم ملی باشند، حتی اگر بهترین بازی ها را از خود ارائه دهم، جایی در این تیم ندارم.

* مگر در دوره بگویچ چه اتفاقاتی رخ داده بود؟

- زمان بگوویچ وقتی بعد از بازی با پیکان که اولین شکست ما محسوب می شد، ایشان داخل رختکن و مقابل تمام بازیکنان با تجربه که آن روزها تعدادشان زیاد بود، درباره من گفته بودند: "این چه بازیکنی است و اگر دیدید دوباره به تیم ملی شود." دقیقا پس از آن اتفاق شش ماه به تیم ملی دعوت نشدم. اگر هم پس از آن دعوت به خاطر عملکرد خوبی در پرسپولیس و فشار تماشاگران بود. این مسائل ادامه هم داشت. مثلا بگوویچ در تمرینات می گفت: ضربه های کاشته کناری را من سانتر کنم اما در اواخر فصل و در تمرینات دایی علنا می گفت: کاظمیان بلد نیست ضربه کاشته بزند و در بازی ها خودش تمام کاشته ها را می زد و خیلی از مسائل که واقعا نمی توانم به آنها اشاره کنم.
البته همانطور که گفتم با این شرایط کنار آمده ام و این چند سال در تیم ملی و پرسپولیس بله قربان گو نبوده ام و صدای "داش علی" گفتن هایم به هوا نمی رفته است. مسائلی که من را از تیم ملی دور کرده، فقط خصومت های شخصی دایی بوده است که باعث شده 8 ماه از تیم ملی دور باشم. تیمی که متعلق به مردم است و از 18 سالگی تا 27 سالگی در آن بازی کرده ام. در این 9 سال و در دوره مربیانی مثل براگا، بلاژویچ، برانکو، شاهرخی و قلعه نویی در تیم ملی حضور داشتم، غیر از دوره فعلی. امیدوارم دایی هرچه سریعتر دست از خصومت های شخصی خود بردارد و توانایی ها فنی بازیکنان را ملاک دعوت به تیمی که متعلق به مردم ایران است، قرار دهند.

* به نظر می رسد با تمام این ناملایمات همچنان می خواهید در تیم ملی به میدان بروید؟

- من با تمام وجود تیم ملی را دوست دارم، چون نه مال من است، نه برای آقای دایی. این تیم متعلق به 70 میلیون ایرانی عاشق فوتبال است. من برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با صعود به جام جهانی باعث خوشحالی دوباره مردم ایران شود. هیچ وقت هم ناامید نمی شوم، تمریناتم را باز هم بیشتر می کنم و با توجه به اینکه توکلم به خداست، مطمئنم که باز هم این پیراهن را برتن خواهم کرد. چرا که معتقدم شرایط دعوت به تیم ملی را داشته ام و کاملا آماده بوده ام. فصل پیش یکی از ارکان قهرمانی الشباب بودم و با 9 گل زده با توجه به اینکه هافبک چپ بودم، بهترین گلزن تیم خود شدم اما بازهم به تیم ملی دعوت نشدم.

- فکر نمی کنید این صحبت ها برایت دردسر ساز شود؟

- من 99 درصد در ذهنم این مساله نقش بسته بود که با حضور علی دایی به تیم ملی دعوت نخواهم شد اما وقتی که دوستان نزدیک ایشان در تماس با من این نکته را تایید کردند دیگر مطمئن شدم که به تیم ملی دعوت نمی شوم. از همین حالا هم منتظر شکایت آقای دایی و وکیلشان هستم. اما من فقط خدا را دارم و از هیچکس نمی ترسم، امیدوارم حداقل علی دایی با خودش رو راست باشد و در خلوت خود به این فکر کند که حرفهایی که من زدم تا چه اندازه حقیقت دارد

۲۴ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
امیدوارم هرچه زودتر شر این آدم کثیف از سر تیم ملی کنده بشه. واقعا این لایق حضور در هیچ چیز ملی نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
خبرهایی از تنها تیم حرفه ای و بین المللی ایران:

رود تماشاگران به ورزشگاه با كارت هوشمند

خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه پرسپوليس طي درخواستي از مسئولان فرهنگي فدراسيون فوتبال، خواهان فراهم شدن شرايط ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها با كارت هوشمند شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين درخواست در راستاي ايجاد نظم و رفع مشكلات اخير مطرح شده است.
در اين خصوص جلسه اي بين مسئولين فرهنگي باشگاه پرسپوليس و فدراسيون فوتبال برگزار شده است.

* ديكارمو يك هفته از قطبي فرصت خواست
مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس براي ارائه عملكرد مثبت در ديدارهاي آينده اين تيم يك هفته از سرمربي تيم مهلت خواست.
دي كارمو در ديدارهاي اخير عملكرد ضعيفي ارائه كرد و مورد انتقاد كارشناسان قرار گرفت.

* ارتباط مسئولان پرسپوليس و هواداران با پيامك
مسولان باشگاه پرسپوليس قصد دارند در اقدامي جالب توجه از طريق پيامك با هواداران باشگاه ارتباط برقرار كرده و پاسخگوي سوالات آنها باشند.
قرار است اين طرح در جلسه آتي هيئت مديره پرسپوليس مطرح شود.

* برتري اميدهاي پرسپوليس مقابل ايرانخودرو
تيم فوتبال اميد پرسپوليس تهران با سرمربيگري رضا عابديان امروز بعد از ظهر در ديداري تدركاتي در زمين درفشي فر، با نتيجه 3 بر يك تيم فوتبال ايران خودرو از ليگ دو را شكست داد.
در پايان اين بازي مسئولان باشگاه پرسپوليس از بازيكنان اميد خود تقدير كردند.

۲۴ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
من مصاحبه ی کاظمیان رو خوندم برای این که به تیم ملی دعوت نشده بهانه میگیره

۲۴ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
جشن بزرگ باشگاه پرسپولیس یک هفته به تعویق افتاد

جشن بزرگ باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) یک هفته به تعویق افتاد و در روز پنجشنبه دوم آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جشن بزرگ باشگاه پرسپولیس که پیش از این قرار بود روز پنجشنبه هفته جاری برگزار شود به علت افزایش محیط برگزاری مراسم و همچنین آماده سازی مسیرهای ورود و خروج و سهولت رفت و آمد هواداران مشتاق، یک هفته به تعویق افتاد و در روز پنجشنبه دوم آبان ماه در همان مکان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ کلیه علاقمندان جهت حضور در جشن بزرگ باشگاه پرسپولیس می توانند با شماره های ستاد اجرایی، جهت تهیه بلیت های جشن تماس حاصل نمایند. (88552350، 88552370، 88552644 و 88552645)

شایان ذکر است، ارسال بلیت های جشن در سراسر تهران به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.

مشاهده لینک
--------------------------------------------------------------------

احتمالا از همون اولش سر کاریه

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. دكتر شر...
۲۴ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من مصاحبه ی کاظمیان رو خوندم برای این که به تیم ملی دعوت نشده بهانه میگیره

اینا بهانه نیست،واقعیته

۲۴ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: ashkan007
پیام: ۲,۲۱۴
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۶
از: Shiraz
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- رونالدینهو
- پرسپولیس
- آلمان
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
رحمان رضایی چی شد ؟

barca is my best . . .
۲۵ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۱۲ بازدید
۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۵,۲۶۱ بازدید
۴ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۱۳۸ بازدید
۱۲ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۱۹۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۲ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۱۴۳ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۰۳ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۵۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۰۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!