به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
حربه رفراندوم در کشاکش جنگ اقتصادی: اصلاح‌طلبان و منافع ملی
متنی از علی علیزاده @jedaal

امروز سعید لیلاز اقتصاددان نزدیک به روحانی با شجاعت گفته: «به شما اطمینان می دهم که اگر نظام جمهوری اسلامی شامل آقای خامنه ای و آقای روحانی بخواهند ما قائل به ایستادگی موثر در برابر تحریم های آمریکا هستیم. اگر نیستیم به این معنی است که عمدتا نمی خواهند نه اینکه نمی توانند یا نمی شود.» و مسلما ما میدانیم آقای خامنه‌ای کسی نیست که مایل به ایستادگی موثر مقابل امپریالیسم نباشد. لیلاز گفته «اختیاراتی که آقای خامنه ای به روحانی و سران سه قوه داده اگر به چوب داده بود تا الان یک کاری کرده بودند. اما ناشایست ترین مردانی که ممکن بود در ۲۵۰ سال گذشته در آمریکا سر کار بیایند الان روی کار آمده اند و دارند اقتصاد و مسئولان و دولتمردان و رهبری ایران را روی انگشت می چرخانند و ما را مسخره می کنند. مسئولیت این را من اساسا متوجه آقای روحانی می دانم چون ما از ۸ یا ۹ ماه قبل مکرر به آقای روحانی هشدار دادیم که بحران در پیش است و دلار را بحران خواهد گرفت.»
🔸بعد از خواندن حرفهای صریح لیلاز یادم آمد که لیدرهای جنگ روانی اصلاح طلبان ماهها گفتند بحران اقتصادی محصول حزب پادگانی است و این شائبه را دامن زدند که سپاه با خرید دلار از بازار، بحران مصنوعی ایجاد کرده. هرجا هم بحث روی اقتصاد متمرکز شد، منحرفش کردند و مطالبات مشخص اقتصادی را به سمت مطالبات سیاسی و فرهنگی بردند.
🔹آنها با ایجاد بحرانهای مصنوعی به کلیت نظام این پیغام را دادند که توان افزایش نارضایتی عمومی و بی‌ثبات کردن بیشتر شرایط را دارند و درباره کوچکترین موضوعاتی مثل مائده هژبری و یا وارد نشدن زنان به ورزشگاه‌، مانور اقتدار دادند.
🔸اینها البته به تنهایی نامشروع نیست. ابزار سیاست مدرن و جناحی نظامهای مردمسالار است. اصولگرایان هم این کار را به بهانه‌های مختلف کرده و امروز هم بتوانند میکند.
🔹اما جنگ جناحی باید درون خطوط قرمز منافع ملی و امنیت ملی انجام شود و نباید به قیمت قربانی کردن منافع ملی باشد.
🔸 باید از دشمن هم آموخت: برغم جنگ سهمگین دموکراتها و جمهوریخواهان امریکا، زمانی که کلیت نظام سیاسی در سال دوهزار به خطر افتاد، دموکراتها جورج بوش جمهوریخواه را که با تقلب انتخاب شده بود پذیرفتند و هشت سال صبوری کردند تا به کاخ سفید برگردند و قیصریه را آتش نزدند.
🔹وقتی یک جناح سیاسی در ایران یعنی اصلاح طلبان مرتب با براندازان دل میدهد و قلوه میگیرد و به نام نمایندگی غیرخودیها برای کلیت نظام سیاسی خط و نشان میکشد و تهدید میکند در صورت اعمال نکردن فوری این یا آن تغییر، فروپاشی و سقوط پیش خواهد امد، مسلم است امیدی به گفتگو و اشتی ملی و توسعه سیاسی درونزا نمی‌ماند. و این دلیل بیست سال انسداد سیاسی ماست
🔸با صراحت میگویم: اگر خرداد نود و شش رییسی یا قالیباف رییس جمهور ایران شده بود و امروز، شهریور نود و‌هفت، دلار چهارده هزار تومن شده بود، اصلاح طلبان وضع را به حمله مغول تشبیه میکرد و مملکت را بهم میریخت. دقیقا مثل هشتاد و چهار تا هشتاد و هشت. اصولگرا نیستم. یعنی نمیتوانم باشم. اما بعد از برداشتن عینک جناحی، صراحتا میبینم خویشتن‌داری و تعهد اصولگراها به منافع ملی بیشتر از اصلاحطلبان است.
🔹و معتقد شده‌ام تعهد اصولگرایان به منافع ملی و نظام، دلیل اصلی عدم محبوبیت نسبی آنها و شکستهایشان در انتخابات است. چرا که افکار عمومی برای رای دادن کسی را ترجیح میدهد که جایگاه اپوزیسیون را اشغال کند و بی توجه به مصلحت‌های کلان نظام وعده بدهد و کلیت نظام را بکوبد و به فساد متهم کند

به کانال تلگرام علی علیزاده بپیوندید: @jedaal
مشاهده لینک

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
واقعا نمی خوام وارد بحثی بشم که می دونم هیچ خروجی ای نداره.
من نظر خودمو دارم بدون هیچ عقده و تعصبی، با واقع گرایی و چیزی که بعد چهل سال عینی و ملموسه.
مختصر می نویسم و بیشتر ادامه نمیدم من بحثم سر این نیست که اصل انقلاب درست بود یا غلط یا اسلامی تو این انقلاب هست یا نه، یا چی می خواستیم بشه و چی شد، از این حرفا که سر منبرا میزنن که باید با فساد، با رانت، با اختلاس، با صنعت خودرو انحصاری، با بانک های ربوی، با محیط زیستی که در حال متلاشی شدنه،با هزار مدیر و مسئول کار نابلدی که سر کاره و .... هزار درد و بدبختی دیگه چنین و چنان کنیم، گوش ملت از این حرفهای قشنگ قشنگ پره...
من یه سوال دارم، بعد چهل سال که از انقلاب میگذره زمان حرف و وعده است؟!
یا بعد چهل سال در عمل، تکرار می کنم در عمل باید شاهد تغییر باشیم؟! یا چهل سال دیگه باید حرف و حرف حرف مفت بزنیم؟! عمل کجاست؟! من بهتون میگم، حتی تلاشی برای تغییر نیست.
متاسفم که من امروز از این انقلاب سرخورده و دل شکسته ام، چون در عملِ حاکمیت و نه دولت، هیچ می بینم هیچ!
ارکان های موازی قدرت، از سپاه و آستان و اوقاف و خبرگان و قوه ی قضائیه.... گرفته تا دولتها(که در عمل چپ و راستش هیچ فرقی با هم ندارن)که اکثرا هم قدرتشون رو از مذهب گرفتن، نای یک قدرت متمرکز و قابل کنترل رو از سیستم گرفتن و به قولی هر کسی پادشاهیه برا خودش.
حالا تو این سیستم فساد پرور حتی اگه من و تو هم وارد بشیم و بخوایم کار درست انجام بدیم یا توسط همین فساد پس زده میشیم و از دور خارج میشیم و یا حل میشیم توی این فساد...

فرصت برای حرف زدن و وعده دادن به سر اومده و یا حتی برای اصلاح(که البته یقین دارم شدنی نیست) از عمل و از کار انجام شده بگید نه از اوهام و تحلیل کارشناسان انگلیس نشین.
باز هم تکرار میکنم در عمل هیچ!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
از عمل و از کار انجام شده بگید نه از اوهام و تحلیل کارشناسان انگلیس نشین.

می خواستم براتون بیارم با این جمله تون ترجیح دادم هیچی نگم 😂😂

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
با این کلام از داریوش خطاب به ریحون بحث رو خاتمه میدم :

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
We were annihilated, our hopes unfulfilled نوشته:

با این کلام از داریوش خطاب به ریحون بحث رو خاتمه میدم

عالی بود
ولی جدی از بعضیا بعیده تو جوی بیفتن که رو هوا همه رو متهم کنن
فساد هست کمم نیس دیده هم شده ولی جوری تو مختون نره که فقط کشور شما فساد داره همه کشورای دیگه بسیار پاکدست هستن. جوری تو مختون نره که با دیدن یکی دو مثال، عوامانه سر تا پای نظامو بد ببینید. خلاصه که الان خیلی از ناشکری ها ناشی از همون جوزدگی ه و بخشیش از روی خیانت . مواظب باشید با خائنین همراه نشید.

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
آقا بهزادِ جان؛اگه حال بحث کردن ندارید که هیچ من زیاد وارد نمیشم ولی یه جمله از رهبر این مملکت که همین چند وقت پیش هم گفتن میگم:

جمله آخر هم اینکه اگه یادتون باشه بعد از انتخابات بدنه حزب اللهی کشور بخاطر جریاناتی که توی انتخابات افتاد و نظام سکوت کرد در قبالش سرخورده و ناامید شد.همینجا بحث کردیم با دوستان و گفتیم که شمایی که ادعای حزب اللهی،انقلابی و مذهبی بودن رو داری و ناامید بشی از کل نظام و انقلاب رسما داری توی زمین اونوریا بازی میکنی و این چیزیه که اونا میخوان.مشکل داریم درست سختی داریم درست توی همه اینا شکی نیست ولی با دست و روی دست گذاشتن مشکلی حل میشه؟! اینکه به این دلیل بشینی و بگی چون من نمیتونم کاری بکنم یا کلا هیچی درست نمیشه کار درستیه؟!اصلا این حرف درست؟
یه ذره بیشتر فکر کنید...

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
We were annihilated, our hopes unfulfilled نوشته:

واقعا نمی خوام وارد بحثی بشم که می دونم هیچ خروجی ای نداره.
من نظر خودمو دارم بدون هیچ عقده و تعصبی، با واقع گرایی و چیزی که بعد چهل سال عینی و ملموسه.
مختصر می نویسم و بیشتر ادامه نمیدم من بحثم سر این نیست که اصل انقلاب درست بود یا غلط یا اسلامی تو این انقلاب هست یا نه، یا چی می خواستیم بشه و چی شد، از این حرفا که سر منبرا میزنن که باید با فساد، با رانت، با اختلاس، با صنعت خودرو انحصاری، با بانک های ربوی، با محیط زیستی که در حال متلاشی شدنه،با هزار مدیر و مسئول کار نابلدی که سر کاره و .... هزار درد و بدبختی دیگه چنین و چنان کنیم، گوش ملت از این حرفهای قشنگ قشنگ پره...
من یه سوال دارم، بعد چهل سال که از انقلاب میگذره زمان حرف و وعده است؟!
یا بعد چهل سال در عمل، تکرار می کنم در عمل باید شاهد تغییر باشیم؟! یا چهل سال دیگه باید حرف و حرف حرف مفت بزنیم؟! عمل کجاست؟! من بهتون میگم، حتی تلاشی برای تغییر نیست.
متاسفم که من امروز از این انقلاب سرخورده و دل شکسته ام، چون در عملِ حاکمیت و نه دولت، هیچ می بینم هیچ!
ارکان های موازی قدرت، از سپاه و آستان و اوقاف و خبرگان و قوه ی قضائیه.... گرفته تا دولتها(که در عمل چپ و راستش هیچ فرقی با هم ندارن)که اکثرا هم قدرتشون رو از مذهب گرفتن، نای یک قدرت متمرکز و قابل کنترل رو از سیستم گرفتن و به قولی هر کسی پادشاهیه برا خودش.
حالا تو این سیستم فساد پرور حتی اگه من و تو هم وارد بشیم و بخوایم کار درست انجام بدیم یا توسط همین فساد پس زده میشیم و از دور خارج میشیم و یا حل میشیم توی این فساد...

فرصت برای حرف زدن و وعده دادن به سر اومده و یا حتی برای اصلاح(که البته یقین دارم شدنی نیست) از عمل و از کار انجام شده بگید نه از اوهام و تحلیل کارشناسان انگلیس نشین.
باز هم تکرار میکنم در عمل هیچ!

همه حرفات درسته. اما نتیجه گیریت اشتباهه. کی باید عمل می کرد؟ وقتی معاویه شد مسلط، به کدوم آرمان اسلام قراره عمل کنه؟ معلومه که نمی کنه. اشتباه اونجا بود که به حاکمیت معاویه تن داده شد!

من بازم بر می گردم به بحث قبلیم. ۶۰ سال بعد از آغاز حکومت اسلامی، اشرف مخلوقات و نوه پیامبر بدست به اصطلاح خلیفه مسلمین و جانشین پیامبر به اون وضع به شهادت رسید. از این باید چه نتیجه ای گرفت؟ مشکل از کجا بوده؟

پیامبر خوب پیامبری نکرده؟ یا امیر المومنین کارشو بلد نبوده؟ یا امام حسین اشتباه استراتژیک کرده؟ قطعا هیچ کدوم.

مادامی که مردمی به عمر و معاویه رای میدن، چیزی تغییر نمی کنه. تغییر از پایین باید آغاز بشه، از نگاه مردم. من هم مثل تو ناامید شدم، اما نه از اصلاح سیستم. سیستم اصلاح شدنی هست اگر مردم اصلاح شدنی بودند. مادامی که نمیشه این مردم رو قانع کرد که به کسی که ۴ سال فقط گند زده - هر کسی فارغ از اسمش - دوباره رای ندید، این وضع همین طور ادامه پیدا می کنه.

تو مکاتبات سفیر انگلیس با دولتش در مورد امیر کبیر اومده بود که نیاز به اقدام زیادی در مورد امیر کبیر نیست. مردم ایران طورین که آدمی مثل امیر کبیر رو دوست ندارن و خودشون به زیر می کشنش.

مثل داستان ثقیفه، مثل داستان کوفه، مثل داستان تشییع بدن مبارک موسی بن جعفر روی دوش عده ای شیعه نما که تا زمان شهادت حضرت خبری ازشون نبود... ریشه مشکل همیشه به مردم بر می گرده.

منم مثل تو ناامیدم. اما از مردم، نه از سیستم، نه از حکومت دینی، نه از جمهوری اسلامی. هنوز یک نقطه خاکستری در هیچ بعد زندگی رهبر نیست و مادامی که چنین کسی وجود نداره یعنی هنوز انقلاب نمرده.

به والله قسم امروز اگر آدم صالحی بشه رئیس جمهور، نمیگم ۱۰۰ رصد، میگم ۳۰ درصد اوضاع رو می تونه تغییر بده و پایه تغییر ۵۰ درصد دیگه رو هم بذاره. اما آدم صالح چطوری برسه به اونجا؟ چطوری رای بیاره؟ از طریق این مردم؟ هرگز.

ان الله لایغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم...

اما یه چیزم باید یادمون باشه. مسلم تو کوفه هزارها یار داشت. قافیه که به تنگ اومد اشباح الرجال فرار کردن. امام حسین هم ۱۰ هزار سرباز داشت. پای جون که رسید همه فرار کردن. ما هنوز به پای جونمون نرسیده، فعلا پای شکممونه، اما حتی پای جونمون هم برسه، باید تلاش کنیم جزو اون ۷۲ نفر آخر بمونیم.

دوران سخت آخر الزمان برای همه ما، امتحان شب عاشوراس. باید تحمل کرد و باقی موند...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:
فساد هست کمم نیس دیده هم شده ولی جوری تو مختون نره که فقط کشور شما فساد داره همه کشورای دیگه بسیار پاکدست هستن.

می خوام یه مثال ساده برات بزنم ریحون تا عمق فاجعه و فساد برات روشن بشه ، سوادت که کم نیست الحمدالله .
طبق برآوردی که خود دولت سوریه انجام داده میزان خسارتی که تو جنگ بهش وارد شده 100 میلیارد دلاره.
یعنی همین الان سوریه 100 میلیارد دلار پول لازم داره که تمام زیر ساخت هاش رو از نو بسازه و بشه همون سوریه ی سابق یا بهتر حتی، میدونی که پول کمی نیست .
حالا میزان پولی که خاوری از همین فساد گسترده به جیب زد و رفت 3 هزار میلیارد تومن بود، یعنی با دلار 4 تومنی اون موقع میشه 4 میلیارد دلار، فقط یک فقره اختلاس و دزدی از جیب من و تو. حالا حساب کن همین الان برگرده ایران و پولشو با دلار 13 و هفتصدی امروز چنج کنه !
این فقط یک قلمشه، همین الان که من دارم این مطلبو تایپ میکنم هزاران میلیارد دلار دیگه در حال دزدیده شدن از جیب من و توئه که ممکنه یه ماه دیگه یا شیش ماه دیگه یا یه سال دیگه صداش در بیاد، شایدم هیچ وقت صداش در نیاد، چون هیچ چیزی شفاف نیست تو این مملکت.
حالا با این مثال تو خودت عمق فساد رو تخمین بزن تو این برهوت بی در و پیکر.
کاش فقط دردمون همین دزدیا بود، درد بزرگتر اونجاست که چون همه در حال تاراجن کسی نیست که یقه ی این دزدا رو بگیره و بازخواستشون کنه، تازه اگرم بگیره هزاران نفر دیگه در انتظار جایگزین شدنن.

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یکی از علائم آخر الزمان و نشونه های ظهور حضرت اینه که مردم جهان از جواب دادن هر پلن بشری ناامید میشن. آخرین نسخه هم طبق روایات، حکومت علمای دینی ه. چون بالذات هر حکومت بشری با گذر زمان و گذشتن از نسل آدمهای درجه یک ابتداش، به تدریج به سمت فساد میره چون کلا نسبت آدمهای فاسد به آدمهای صالح به شدت بیشتره.

اونجاس که همه آدمها به این نتیجه می رسن که وقتی عظمت تکرارنشدنی مثل خمینی با یه تیم از انسانهای درجه یک مثل رجایی و باهنر و مطهری و دهها نفر دیگه، نتونن دورانی رو شروع کنن که با گذر زمان به فساد کشیده نشه، پس هیچ کس دیگه هم نمی تونه.

نتیجه ش هم فقط و فقط یک چیزه: اللهم عجل لولیک الفرج...

انتظار واقعی فرج از سر استیصال، البته نه به امید اینکه امام زمان بیاد دلار بشه هزار تومن، به امید اینکه بیاد و ریشه بدی رو بزنه و اسلام رو احیا کنه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ شهریور ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۵,۹۵۸ بازدید
۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۴,۶۹۶ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۴۳۰ بازدید
۲۹ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۶۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۵۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۴۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۳۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!